videos

Lady Gaga & Cynthia Germanotta interviewed on ABC7 for the 71st Annual Columbus Day Parade

12. října 2015 v 20:14 | john

VIDEO: Lady Gaga Appears in Tom Ford’s Spring/Summer 2016 Collection

2. října 2015 v 19:00 | john
Lady Gaga se objevila v propagačním videu Tom Ford's Spring 2016 Collection, pro které nahrála cover songu "I Want Your Love". Povedený videoklip natočil Nick Knight.

V rámci nové kampaně designéra Toma Forda, Gaga nejen zpívá cover songu "I Want Your Love", ale také se několikrát objevuje ve videu, ve kterém je zachycena, jak kráčí na molu a pózuje. Video bylo vytvořeno místo tradiční fashion show.


"Namísto toho, abychom tuto sezónu měli tradiční show, rozhodl jsem se vyzkoušet něco nového. Chtěl jsem popřemýšlet nad tím, jak bych mohl kolekci prezentovat filmovým způsobem, který by byl od samého začátku navržen s tím, že bude prezentován online," nechal se slyšet Tom Ford.

TOM FORD: "Lady Gaga & Nile Rodgers jsou oba skvělí umělci a jejich výsledná spolupráce je podle mě velmi silná #TFWSS16"
NILE RODGERS: "Tome, bylo mi potěšením. Zbožňuju Lady Gaga, strávili jsme spolu pár upřímných srdečných chvil. Oba jste skvělí!" ... "MILUJU Lady Gaga. Je to opravdová umělkyně, která vždy s sebou přináší svoji Áčkovou Hru. "Chodící umění."

Song "I Want You Love", který Lady Gaga pro video přezpívala, je původně singl skupiny Chic, jejímž členem je i legendární hudebník Nile Rodgers. Tento song vyšel už v roce 1978 a stal se jedním z největších hitů Chic. Gaga s Nile Rodgersem setkala koncem loňského roku a mluví se o tom, že Nile se bude producentsky podílet i na pátém studiovém albu Lady Gaga. Nile dokonce dohlížel i na tvorbu skladby "Til It Happens To You", kterou vytvořila Diane Warren s Lady Gaga pro dokument The Hunting Ground.

VIDEO: Lady Gaga - Behind The Scenes of CR Fashion Book

30. září 2015 v 15:10 | john
Bylo zveřejněno exkluzivní video z focení photoshootu Lady Gaga, který nedávno nafotil Bruce Weber pro magazín CR Fashion Book.

VIDEO: Lady Gaga presents Richard Jenkins with Emmy Award

21. září 2015 v 20:34 | john
Minulou noc se v Los Angeles konal již 67. ročník televizních cen Primetime Emmy Awards. Letos ceremoniál svojí přítomností ozdobila i LADY GAGA, která dorazila v černé róbě od Brandona Maxwella. Gaga dorazila podpořit své nové kolegy ze seriálu American Horror Story a navíc předávala i jednu z hlavních cen. "Hodně štěstí mým novým přátelům z American Horror Story na dnešních Emmys! Budu tam a budu vám fandit," psala Gaga před začátkem show.

Během show Lady Gaga předala cenu herci Richardu Jenkinsovi za vítězství v kategorii Best Lead Actor in a Limited Series or Movie. Jenkins byl z Lady Gaga naprosto okouzlen - podívejte se na záznam z předávání:


"Je to vítaným připomenutím toho, že Lady Gaga nepotřebuje paruku nebo latex, aby dokázala, že je skutečnou kráskou," napsal magazín Harper's Bazaar.

NEW MUSIC VIDEO: Lady Gaga - "Til It Happens To You"

18. září 2015 v 18:58 | john
Lady Gaga dnes vydává nový singl! Jedná se o skladbu "Til It Happens To You", který vytvořila ve spolupráci se skladatelkou Diane Warren pro dokumentární snímek The Hunting Ground. Skladba, která se před pár týdny objevila nečekaně na internetu, byla dnes oficiálně vydána pro iTunes a Apple Music. Ke skladbě byl natočen i propagační videoklip, který byl zveřejněn krátce po skladbě.

Lady Gaga - Til It Happens To You

Videoklip má stejné téma jako samotný film - zobrazuje zločin znásilnění na univerzitách. Video začíná varováním, že vyobrazené sexuální útoky jsou jen ilustrační, ale odráží realitu toho, co se děje denně na univerzitách.

Videoklip napsala a režírovala Catherine Hardwicke, což je filmařka, která prý dopomohla k tomu, aby bylo video skutečně odvážné, drsné a skutečné. Hardwicke můžete znát díky tomu, že v roce 2008 režírovala dnes již kultovní film "Stmívání." "Doufám v to, že tohle PSA, díky své surovosti a pravdivému vyobrazení, vyšle jasný signál, že musíme podporovat tyto odvážné oběti a ukončit tuto epidemii, která trápí naše kampusy," prohlásila Hardwicke.

Část výtěžku z prodeje písně "Til It Happens To You", který je ode dneška dostupný na iTunes a na dalších hudebních službách, bude věnován organizacím, které pomáhají obětem sexuálních útoků.

Video představuje čtyři mladé lidi různých ras a orientací, kteří jsou obětmi sexuálního útoku, a také ukazuje, jak je útoky ovlivňují. Klip končí zobrazením ženy, která mluví o své zkušenosti s útokem.

Vydání singlu na iTunes a zveřejnění videa přišlo v den výročí kampaně proti sexuálním napadení "It's On Us", se kterou přišel Bílý dům.

Skladba "Til It Happens To You" byla napsána s tím úmyslem, aby ji bylo možné přenést na jejich vlastní životy. Lady Gaga loni odhalila, že byla v 19 letech obětí sexuálního útoku. Zatímco je videoklip zaměřuň přímo na sexuální útoky, tak Warren řekla, že text je vhodný pro každého, kdo ve svém životě prochází těžkým obdobým, ať už bojuje s depresemi, sebevražednými myšlenkami, je obětí šikany nebo je prostě osamělý. "Chci, aby lidé věděli, že nejsou sami a že to nejsou oběti, ale přeživší," říká Warren.

Tvůrci dokumentu The Hunting Ground zveřejnili na Twitteru exkluzivní selfie z nahrávání songu "Til It Happens To You"
#TilitHappenstoYou studio selfie with @stephenoremus, @ladygaga, Bonnie Greenberg and @Diane_Warren. #TIHTY

VIDEO: Lady Gaga Helps Stylist BFF Brandon Maxwell Get Ready for His NYFW Show

16. září 2015 v 8:30 | john

VIDEOS: Lady Gaga arriving at/leaving 'PUMP' restaurant - West Hollywood, CA 8/9/2015

9. září 2015 v 16:30 | john
Videa s Lady Gaga ze včerejška, kdy byla zachycena u restaurace Pump v Los Angeles. Gaga včera představila i svého nového bodyguarda.
VIDEO #1

VIDEO: Lady Gaga Falls While Leaving A Restaurant

13. srpna 2015 v 15:16 | john
Video záznam včerejšího pádu Lady Gaga před restaurací PUMP v Los Angeles.

Lady Gaga Addresses The Born This Way Foundation's Youth Advisory Board [VIDEO]

12. srpna 2015 v 9:28 | john
Lady Gaga natočila speciální děkovné video, ve které děkuje Youth Advisory Board za jejich spolupráci s nadací Born This Way Foundation. Youth Advisory Board je skupina mladých lidí, která je složená ze zástupců, kteří jsou každý z odlišného státu, odlišné rasy, pohlaví a orientace. Nadace BTW Foundation si tuto skupinu vytvořila v roce 2012, tedy hned po svém založení.

Lady Gaga & Tony Bennett Live in Atlanta 29/7/2015 [VIDEOS]

1. srpna 2015 v 8:11 | john
Přidávám několik nádherných videí z vyprodaného koncertu Lady Gaga a Tonyho Bennetta, který se konal 29. července v Chastain Park Amphitheatre v Atlantě. Už dnes, 1. srpna 2015, bude turné Cheek To Cheek Tour oficiálně ukončeno a poslední zastávkou TonyGaga bude Washington.

"Už nám zbývá jen pár show do konce a já jsem z toho opravdu moc smutná. Cítím se tak volná, když jsem s ním na pódiu. Můžu používat jen svůj hlas," řekla Gaga před skladbou Lush Life.

La Vie En Rose

Lady Gaga's 2nd Shiseido Commercial

27. července 2015 v 18:40 | john
Dnes měl premiéru druhý reklamní spot značky Shiseido s Lady Gaga. Gaga, která je tváří aktuální kampaně této japonské značky, se v reklamě objevila i se svým pejskem Asiou. Reklamní spoty natočila Ellen Von Unwerth začátkem letošního roku v NYC.

LADY GAGA: "Be Yourself, That's What Makes You Beautiful" @Shiseido Shot in my NY apt, & St. Jerome's w/ all my REAL friends! https://youtu.be/UCSdc4hw5jM

MUST-WATCH VIDEO: Lady Gaga's Career in 5 ½ Minutes

11. července 2015 v 11:01 | john
Ohromující kariéra LADY GAGA v 5ti minutovém videu. Opravdu velmi povedené video od fanouška Stephena, na které se určitě budete dívat stále dokola! :)


Fanoušek Stephen si dal nesmírnou práci a sesbíral ty nejlepší rozhovory, video záznamy a vystoupení Lady Gaga z každé éry (The Fame, The Fame Monster, Born This Way, ARTPOP a nejnovější Cheek To Cheek) a vytvořil speciální dokumentární filmy, na které se můžete podívat přímo na jeho kanálu

Lady Gaga - "La Vie En Rose" live @ "La Fontaine" in Copenhagen, Denmark

9. července 2015 v 19:23 | john
Úžasná Lady Gaga zpívá francouzskou skladbu "La Vie En Rose" v klubu La Fontaine v Dánsku. Gaga včera dvouhodinový koncert z Cheek To Cheek Tour na Copenhagen Jazz Festival nestačil, a tak se hned po skončení vydala do klubu La Fontaine, kde vystoupila jako host kvarteta trumpetisty Briana Newmana. Tady je video z vystoupení Lady Gaga:

Lady Gaga & Tony Bennett at Copenhagen Jazz Festival 8/7/2015 [VIDEOS]

9. července 2015 v 14:00 | john
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili se svým Cheek To Cheek Tour na Copenhagen Jazz Festival v Tivoli v Dánsku. Tady jsou videa z koncertu:
La Vie En Rose

Lady Gaga in Monaco at the Brian Newman Quartet show [VIDEOS]

4. července 2015 v 8:42 | john
Lady Gaga se v noci objevila jako host na vystoupení kvarteta Briana Newmana v Monte Carlu v Monaku. Gaga například zazpívala skladbu Ev'ry Time We Say Goodbye, Bang Bang, nebo La Vie En Rose, při které políbila svého snoubence Taylora Kinney, který ji na vystoupení doprovodil.
La Vie En Rose

Lady Gaga singing "Lush Life" Live at Oakdale Theater in Walingford, CT [VIDEO]

1. července 2015 v 11:05 | john
Úžasné vystoupení Lady Gaga s písní "Lush Life" ve Walingfordu v Connecticutu.

Lady Gaga Performing with Brian Newman at SixtyFive Bar in NYC 23/6/2015 [VIDEOS]

24. června 2015 v 19:55 | john
Lady Gaga včera v noci překvapila publikum v baru SixtyFive v Rockefeller Plaza v NYC, když se přidala ke kvartetu trumpetisty Briana Newmana a společně zahráli několik skladeb. Gaga zpívala například písně 'Firefly', 'Bang Bang', nebo 'Ev'ry Time We Say Goodbye'. Tady jsou videa.
Bang Bang

VIDEO: Lady Gaga - Imagine (Live At Baku Games 2015 Opening Ceremony)

15. června 2015 v 21:27 | john
Vystoupení Lady Gaga s písní "Imagine", které tento týden předvedla na zahajovacím ceremoniálu European Games v Baku, bylo nahráno na oficiální VEVO kanál. Nyní se na nádherné vystoupení Lady Gaga můžete podívat ve vysoké kvalitě. Škoda jen, že na oficiální kanál Lady Gaga na VEVO nenahráli také její vystoupení z letošních Oscarů...


Web Yahoo! Sport přinesl informaci, že pořadatelé Baku 2015 Opening Ceremony Lady Gaga za vystoupení zaplatili $2,000,000. Stránka dále informovala, že Gaga byla před ceremoniálem údajně celou dobu schovaná v hotelu v Ázerbajdžánu, aby její vystoupení bylo překvapení.

VIDEO: Lady Gaga performing at Baku 2015 European Games Opening Ceremony

12. června 2015 v 19:34 | john
Lady Gaga před pár minutami vystoupila s písní Johna Lennona, "Imagine", na zahajovacím ceremoniálu European Games v Baku v Ázerbajdžánu.
Lady Gaga - "Imagine"

Lady Gaga - "La Vie En Rose" Live at the Hollywood Bowl [VIDEO]

1. června 2015 v 11:00 | john
Lady Gaga a Tony Bennett včera už podruhé vystoupili s turné Cheek To Cheek Tour ve vyprodaném Hollywood Bowl v Hollywoodu. Skladby z jejich společného jazzového alba Cheek To Cheek, kterého se celosvětově prodalo přes milion kopií a letos v únoru bylo oceněno cenou Grammy, si do ikonického outdoorového amfiteátru přišlo poslechnout přes 18,000 lidí.

Lady Gaga si na včerejší show dokonce připravila překvapení. Kromě songů z Great American Songbook zazpívala i francouzskou píseň La Vie En Rose, kterou můžete znát v podání legendární Edith Piaf. Gaga song věnovala svým rodičům, Joe a Cynthii Germanotta, a také své sestře Natali. Dále prozradila, že bylo jejím snem zazpívat tuto svoji oblíbenou píseň v růžových šatech. V následujícícm video záznamu se můžete podívat, jak se Gaga její vystoupení povedlo:
Lady Gaga - La Vie En Rose
Lady Gaga - La Vie En Rose
 
 

Reklama