videos

Lady Gaga - "La Vie En Rose" live @ "La Fontaine" in Copenhagen, Denmark

9. července 2015 v 19:23 | john
Úžasná Lady Gaga zpívá francouzskou skladbu "La Vie En Rose" v klubu La Fontaine v Dánsku. Gaga včera dvouhodinový koncert z Cheek To Cheek Tour na Copenhagen Jazz Festival nestačil, a tak se hned po skončení vydala do klubu La Fontaine, kde vystoupila jako host kvarteta trumpetisty Briana Newmana. Tady je video z vystoupení Lady Gaga:

Lady Gaga & Tony Bennett at Copenhagen Jazz Festival 8/7/2015 [VIDEOS]

9. července 2015 v 14:00 | john
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili se svým Cheek To Cheek Tour na Copenhagen Jazz Festival v Tivoli v Dánsku. Tady jsou videa z koncertu:
La Vie En Rose

Lady Gaga in Monaco at the Brian Newman Quartet show [VIDEOS]

4. července 2015 v 8:42 | john
Lady Gaga se v noci objevila jako host na vystoupení kvarteta Briana Newmana v Monte Carlu v Monaku. Gaga například zazpívala skladbu Ev'ry Time We Say Goodbye, Bang Bang, nebo La Vie En Rose, při které políbila svého snoubence Taylora Kinney, který ji na vystoupení doprovodil.
La Vie En Rose

Lady Gaga singing "Lush Life" Live at Oakdale Theater in Walingford, CT [VIDEO]

1. července 2015 v 11:05 | john
Úžasné vystoupení Lady Gaga s písní "Lush Life" ve Walingfordu v Connecticutu.

Lady Gaga Performing with Brian Newman at SixtyFive Bar in NYC 23/6/2015 [VIDEOS]

24. června 2015 v 19:55 | john
Lady Gaga včera v noci překvapila publikum v baru SixtyFive v Rockefeller Plaza v NYC, když se přidala ke kvartetu trumpetisty Briana Newmana a společně zahráli několik skladeb. Gaga zpívala například písně 'Firefly', 'Bang Bang', nebo 'Ev'ry Time We Say Goodbye'. Tady jsou videa.
Bang Bang

VIDEO: Lady Gaga - Imagine (Live At Baku Games 2015 Opening Ceremony)

15. června 2015 v 21:27 | john
Vystoupení Lady Gaga s písní "Imagine", které tento týden předvedla na zahajovacím ceremoniálu European Games v Baku, bylo nahráno na oficiální VEVO kanál. Nyní se na nádherné vystoupení Lady Gaga můžete podívat ve vysoké kvalitě. Škoda jen, že na oficiální kanál Lady Gaga na VEVO nenahráli také její vystoupení z letošních Oscarů...


Web Yahoo! Sport přinesl informaci, že pořadatelé Baku 2015 Opening Ceremony Lady Gaga za vystoupení zaplatili $2,000,000. Stránka dále informovala, že Gaga byla před ceremoniálem údajně celou dobu schovaná v hotelu v Ázerbajdžánu, aby její vystoupení bylo překvapení.

VIDEO: Lady Gaga performing at Baku 2015 European Games Opening Ceremony

12. června 2015 v 19:34 | john
Lady Gaga před pár minutami vystoupila s písní Johna Lennona, "Imagine", na zahajovacím ceremoniálu European Games v Baku v Ázerbajdžánu.
Lady Gaga - "Imagine"

Lady Gaga - "La Vie En Rose" Live at the Hollywood Bowl [VIDEO]

1. června 2015 v 11:00 | john
Lady Gaga a Tony Bennett včera už podruhé vystoupili s turné Cheek To Cheek Tour ve vyprodaném Hollywood Bowl v Hollywoodu. Skladby z jejich společného jazzového alba Cheek To Cheek, kterého se celosvětově prodalo přes milion kopií a letos v únoru bylo oceněno cenou Grammy, si do ikonického outdoorového amfiteátru přišlo poslechnout přes 18,000 lidí.

Lady Gaga si na včerejší show dokonce připravila překvapení. Kromě songů z Great American Songbook zazpívala i francouzskou píseň La Vie En Rose, kterou můžete znát v podání legendární Edith Piaf. Gaga song věnovala svým rodičům, Joe a Cynthii Germanotta, a také své sestře Natali. Dále prozradila, že bylo jejím snem zazpívat tuto svoji oblíbenou píseň v růžových šatech. V následujícícm video záznamu se můžete podívat, jak se Gaga její vystoupení povedlo:
Lady Gaga - La Vie En Rose
Lady Gaga - La Vie En Rose

Lady Gaga & Tony Bennett Live in Concord, California 28/5/2015 [VIDEOS]

29. května 2015 v 19:47 | john
Neuvěřitelné vystoupení Lady Gaga s písní Bang Bang (My Baby Shot Me Down), které předvedla včera v Concord Pavilion ve městě Concord v Kalifornii. Hlas Lady Gaga je natolik silný a úžasný, že zněl celou VYPRODANOU halou i bez mikrofonu! [3:43]
Bang Bang (My Baby Shot Me Down)

Další videa ze včerejšího koncertu, který se konal v rámci společného turné Lady Gaga a Tony Bennetta, CHEEK TO CHEEK TOUR.
Bang Bang (VIDEO 2)

Lady Gaga & Tony Bennett Live in Vancouver 25/5/2015 [VIDEOS]

26. května 2015 v 19:22 | john
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili s Cheek To Cheek Tour v kanadském Vancouveru. Tady je pár videí z koncertu:
Bang Bang

Lady Gaga Will Change Her Last Name Once She Weds Fiance Taylor Kinney!

7. května 2015 v 15:07 | john
Lady Gaga byla v úterý spatřena na letišti LAX v Los Angeles, kde prozradila, že po svatbě si změní své přijmení z rodného Germanotta na Kinney. Gaga, která se letos na Valentýna zasnoubila s hercem Taylorem Kinney, v současné době připravuje svatbu, jak už jsme se několikrát mohli dozvědět z jejích postů na sociálních sítích a informací z médií. Datum ani období svatby zatím tají a s největší pravděpodobností to tak i zůstane. Jediné, co bylo oficiálně prozrazeno je, že novomanželům na svatbě zazpívá Tony Bennett, pěvecká legenda a hudební partner Lady Gaga.

Lady Gaga & Tony Bennett at Jazz Fest Festival in New Orleans 26/4/2015 [VIDEOS]

27. dubna 2015 v 18:38 | john
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili na festivalu Jazz Fest v New Orleans. Vystoupení bylo v rámci jejich společného turné Cheek To Cheek Tour. Hned v prvním videu (I Can´t Give You Anything But Love) si v publiku můžete všimnout dámy s oranžovým kloboukem - vypadá to, že se na festival přišla podívat herečka Jessica Lange, která zářila ve 4 řadách seriálu American Horror Story.
I Can't Give You Anything But Love

Cheek to Cheek Tour - Live in Houston, Texas 24/4/2015 [VIDEOS]

26. dubna 2015 v 10:26 | john
HD videa z koncertu Lady Gaga a Tonyho Bennetta, který v rámci Cheek To Cheek Tour odehráli v Austinu v Texasu.
Anything Goes/ VIDEO 2

Cheek to Cheek Tour - Live in Austin, Texas 23/4/2015 [VIDEOS]

26. dubna 2015 v 10:19 | john
Videa z koncertu Tonyho Bennetta a Lady Gaga, který se uskutečnil 23. 4. 2015 v Austinu v Texasu.
Bang Bang (My Baby Shot Me Down)/ VIDEO 2/ VIDEO 3 PT 1, PT 2, PT 3/ VIDEO 4

Tony Bennett & Lady Gaga - Cheek To Cheek Tour Live in Las Vegas [VIDEOS]

19. dubna 2015 v 20:35 | john
Lady Gaga momentálně jede turné s Tony Bennettem k jejich společnému jazzovému albu "Cheek To Cheek". Během tour by měli odehrát přes 30 koncertů, ale jak to tak vypadá, tak do ČR a ani na Slovensko se bohužel nepodívají. Zde si alespoň můžete prohlédnout videa od fanoušků z posledních 2 show a podívat se, jak to Gaga sluší a hlavně jak úžasně zpívá!
Bewitched, Bothered and Bewildered

VIDEO: Lady Gaga Leaving Pump Restaurant in West Hollywood

19. dubna 2015 v 20:21 | john
Lady Gaga byla v pátek v noci spatřena při odchodu z restaurace Pump Restaurant ve West Hollywood. Její řidič při odjezdu málem srazil paparazzi (ovšem vina byla na straně paparazzi, protože se při vyjíždění doslova přitlačil na auto) a navíc dostal od policie pokutu za špatné parkování. Web TMZ vtipně dodal, že policista byl zřejmě fanoušek Katy Perry, když pokutu neodpustil ani poté, co viděl, že v autě sedí Gaga :)
VIDEO 01/ VIDEO 02/ VIDEO 03

VIDEO: Lady Gaga for Shiseido Japan

16. dubna 2015 v 15:12 | john
Lady Gaga v kampani pro japonskou značku Shiseido:

Lady Gaga Speaks About The Emotion Revolution for The Born This Way Foundation [VIDEO]

9. dubna 2015 v 18:51 | john
Dnes bylo zveřejněno speciální video, ve kterém Lady Gaga mluví o projektu nadace Born This Way Foundation, Emotion Revolution.

WATCH VIDEO

Lady Gaga - "You've Got A Friend" (2014 MusiCares Carole King Tribute)

6. dubna 2015 v 22:08 | john
Lady Gaga vystoupila 6. února 2014 na speciální události 2014 MusiCares, která se konala na počest umělkyně Carole King. Gaga během večera zazpívala skladbu "You've Got A Friend". Až dnes byl v USA odvysílán záznam z koncertu, díky kterému se nyní můžete podívat na velmi povedené vystoupení Lady Gaga:
Lady Gaga - "You've Got A Friend"

VIDEO: Lady Gaga's video message to depressed fan

2. dubna 2015 v 12:30 | john
Lady Gaga nahrála a poslala osobní vzkaz fanouškovi Ryanovi, který prochází těžkým životním obdobím. Co na to říkáte? Není to úžasné, že se Gaga stále tak stará o své fanoušky a snaží se je povzbuzovat? :)
 
 

Reklama