videos

VIDEO: Lady Gaga Performs 'Til It Happens To You' at the Sexual Assault Rally in Las Vegas

8. dubna 2016 v 9:43 | john
Lady Gaga se včera připojila k Joe Bidenovi, viceprezidentu USA, během shromáždění Sexual Assault Prevention Rally, které se konalo v na University of Nevada v Las Vegas v rámci jeho kampaně It's On Us. Gaga zazpívala skladbu "Til It Happens To You" a pronesla krátkou řeč.
VIDEO 1/ VIDEO 2

VIDEO: Lady Gaga - Til It Happens To You (Live From The 88th Annual Academy Awards)

29. února 2016 v 18:36 | john
Již brzy by na oficiálním VEVO kanálu Lady Gaga měl být zpřístupněn záznam z vystoupení se skladbou "Til It Happens To You" z letošních Oscarů. Vystoupení bylo věnováno všem přeživším zločinu znásilnění, včetně zpěvačky Keshy, která Lady Gaga po výstupu poděkovala.


Skladba "Til It Happens To You" se před chvílí dostala do seznamu Top 10 nejprodávanějších skladeb na US iTunes! Lady Gaga a Diane Warren bohužel Oscara nezískaly, což byl vlastně celkem velký šok. Přes 80% expertů totiž předpovídalo, že cenu skutečně dostanou a jeden z návštěvníků včerejších Oscarů vypověděl, že po vyhlášení vítěze kategorie Best Original Song, kterým se stal Sam Smith za bondovskou Writing´s On The Wall, celé Dolby Theatre ztichlo a mnozí byli zaskočeni, že někdo, kdo si Oscara tolik zasloužil, si ho nakonec neodnesl. Také dojemné vystoupení, které uvedl sám viceprezident USA, mohlo být znakem toho, že píseň by skutečně měla být Oscarem oceněna.

Návštěvník také dodal, že vítězství písně Writing´s On The Wall je hrůza a že právě kvůli takovým vítězstvím lidé Akademii už prostě nevěří a právem ji obviňují ze zaujatosti. Někteří dokonce prohru přisuzují skladatelce Lindě Perry, která krátce po nominaci měla na Twitteru řeči, že Gaga by si vlastně cenu nezasloužila, protože se při psaní Til It Happens To You "podílela minimálně a prakticky přišla k hotové věci." Na to sama Diane Warren, hlavní skladatelka TIHTY, reagovala prohlášením, že Linda ve studiu nebyla a hlavně se už dávno vědělo, že Gaga píseň pouze poupravila a poté ji především nazpívala. Po vysvětlení ze strany Diane Warren, Linda Perry své tweety hrdinsky smazala. Někteří lidé se tedy domnívají, že Akademie si možná vše na poslední chvíli rozmyslela a že k tomu vedlo právě nařčení ze strany Lindy Perry.

Lady Gaga, Diane ani tvůrci filmu The Hunting Ground, pro který byl song určen, ale nesmutní. Nejdůležitější pro všechny je, že se jim opět dostalo prostoru, aby mohli šířit své poselství a zvýšit povědomí o sexuálních útocích, ke kterém dochází v areálech amerických univerzit. Pachatelé, kteří jsou většinou z bohatých rodin, které školy sponzorují, v drtivé většině případů nikdy potrestáni nejsou a oběti znásilnění si s sebou nesou doživotní trauma, kvůli kterému trpí nejen fyzicky, ale poznamenána je hlavně i jejich psychika.

GAGA ON GAGA : V99 Behind The Scenes

25. února 2016 v 18:46 | john
Exkluzivní film Ivana Olita ze zákulisí tvorby 99. vydání magazínu V MAGAZINE, které měla na starosti LADY GAGA.

Behind the scenes of Lady Gaga’s performance at the GRAMMYs 2016

16. února 2016 v 21:09 | john
Ze zákulisí vystoupení Lady Gaga na letošních GRAMMYs, které věnovala Davidu Bowiemu. Vystoupení zahrnovalo technologii od společnosti Intel.

Watch The Lady Gaga + Intel Performance | 58th GRAMMYs

16. února 2016 v 9:16 | john
Vystoupení Lady Gaga na GRAMMYs, které bylo na počest Davida Bowieho. Technologii, která byla použita během vystoupení, měla na svědomí společnost Intel.

Lady Gaga X Intel (Official Commercial)

16. února 2016 v 9:15 | john

Lady Gaga & Diane Warren's full interview with CBS Sunday Morning

14. února 2016 v 19:59 | john
Dnes byl zveřejněn nový rozhovor s Lady Gaga a Diane Warren, který začátkem týdne poskytly pro CBS Sunday Morning.

VIDEO: Lady Gaga Sings the National Anthem at Super Bowl 50

12. února 2016 v 9:05 | john
Vystoupení Lady Gaga s americkou národní hymnou na 50. Super Bowlu bylo nahráno na oficiální Youtube kanál NFL. Pokud jste toto vystoupení ještě neviděli, tak zde máte šanci:

VIDEO: Experience Lady Gaga + Intel | 58th GRAMMYs

11. února 2016 v 10:00 | john
Video ze zákulisí příprav vystoupení Lady Gaga na GRAMMYs, které je ve spolupráci se společností Intel. Vystoupení je na počest nedávno zesnulého umělce Davida Bowieho, který byl pro Gaga jedním z hlavních vzorů. Letošní ceny GRAMMYs se uskuteční už tuto neděli, 15. 2. 2016, ve Staples Center v Los Angeles.

Lady Gaga Opens Up About Bowie Tribute: 'I Would Never Be Here Without Him'

10. února 2016 v 15:46 | john
Nový rozhovor s Lady Gaga a skladatelkou Diane Warren, který tento týden poskytly pro Extra TV. Gaga v rozhovoru mluví o svém chystaném vystoupení na GRAMMYs, které je věnováno památce Davida Bowieho. "Nebýt Bowieho, nikdy bych se nedostala tam, kde teď jsem. Myslela bych si, že jsem moc divná. Nikdy jsem se nevzdala, protože jsem si o něm myslela, že je ten nejlepší."

Lady Gaga - National Anthem - Super Bowl 50

8. února 2016 v 5:49 | john

Lady Gaga's interview with Nate Burleson on NFL 2016 Super Bowl 50

6. února 2016 v 9:41 | john
Lady Gaga včera poskytla exkluzivní interview pro NFL Network. Rozhovor se týkal jejího zítřejšího vystoupení na 50. Super Bowlu, který se koná na stadionu Levi's Stadium. Gaga celou událost zahájí americkou národní hymnou.

Lady Gaga Performs 'Til It Happens to You' Live at 27th PGA Awards

24. ledna 2016 v 17:28 | john
Úžasné vystoupení Lady Gaga s písní Til It Happens To You, které předvedla včera na předávání cen Producers Guild Awards.

Lady Gaga performs "Til It Happens To You" at the 'Hunting Ground' screening in Beverly Hills 5/1/2015

7. ledna 2016 v 8:29 | john

2015: Lady Gaga's 10 Best Live Performances

31. prosince 2015 v 11:06 | john
Přináším vám 10 nejlepších live vystoupení LADY GAGA z rok 2015. Nechybí vystoupení jak z turné Cheek To Cheek, tak i fantastické vystoupení z letišních Oscarů a ze zahájení historicky prvního ročníku European Games. Které je vaše nejoblíbenější?

FULL PERFORMANCE: Lady Gaga Performs 'Til It Happens to You' at Billboard Women in Music

30. prosince 2015 v 17:12 | john
Magazín Billboard nahrál na svůj Youtube kanál záznam vystoupení Lady Gaga s písní "Til It Happens To You", které předvedla na letošním ročníku události Women In Music.

Lady Gaga Performs 'Til It Happens to You' at Billboard Women in Music

19. prosince 2015 v 8:24 | john
Lady Gaga a její vystoupení s písní "Til It Happens To You" na události Women In Music 2015, kterou minulý týden pořádal magazín Billboard.

Lady Gaga - Billboard's Woman of the Year [VIDEOS]

16. prosince 2015 v 12:36 | john
Žena roku 2015, LADY GAGA, našla největší inspiraci ve své mamince Cynthii...
Lady Gaga na červeném koberci události Billboard´s Women In Music

VIDEO: Lady Gaga - New York, New York (Live From Sinatra 100)

14. prosince 2015 v 22:19 | john
Vystoupení Lady Gaga s písní "New York, New York", které předvedla na události Sinatra 100, bylo dnes nahráno na VEVO/Youtube!

VIDEO: Lady Gaga Looks Back at Her Journey to Stardom, As Billboard Crowns Her 2015's Woman of the Year

11. prosince 2015 v 23:33 | john
Lady Gaga dnes poskytla exkluzivní interview pro Extra. K rozhovoru došlo na červeném oberci události Women In Music, kde byla Gaga oceněna titulem Woman Of The Year.
 
 

Reklama