videos

VIDEO: Lady Gaga 'Perfect Illusion' Live at The Moth Club

11. září 2016 v 10:41 | john
První veřejné live vystoupení Lady Gaga s novým singlem "Perfect Illusion," který vyšel v pátek! Vystoupení proběhlo v pátek v noci v londýnském klubu Moth.

Oficiální audio na VEVO kanálu Lady Gaga má už přes 8 000 000 zhlédnutí!

Lady Gaga Performing at Moth Club in London [VIDEOS]

10. září 2016 v 10:23 | john
Lady Gaga se včera objevila v londýnském nočním klubu Moth Club, kde představila svůj nový singl Perfect Illusion, který v klubu také předvedla naživo. Gaga také zvládla zazpívat akustickou verzi Bad Romance.


KISS FM UK: Lady Gaga talks Perfect Illusion, new album, Florence & more!

9. září 2016 v 17:09 | john
Lady Gaga dnes poskytla rozhovor britskému rádiu KISS FM, během kterého mluvila o svém novém singlu Perfect Illusion a o celém novém albu!

VIDEOS: Lady Gaga performs at Tony Bennett's Birthday Celebration in NYC 3/8/2016

4. srpna 2016 v 12:22 | john
Lady Gaga včera vystoupila na speciálním koncertu, který se konal k příležitosti 90. narozenin Tonyho Bennetta v Rainbow Room v NYC. Gaga zpívala například skladby La Vie En Rose, Bang Bang, ale předvedla také úžasnou akustickou verzi vlastního hitu Bad Romance. Později se pak přidala i k vystoupení Stevieho Wondera, se kterým zazpívala songy I Wish a You Are The Sunshine Of My Life. Záznam z koncertu "Tony 90" odvysílá televize NBC během prosince. Zpěvák Brad Walsh se s fanoušky podělil o několik videí z vystoupení Lady Gaga:
Bad Romance
Happy Birthday

Lady Gaga Live at Camden Rising DNC concert

29. července 2016 v 13:30 | john

Lady Gaga včera vystoupila na Democratic National Convention Concert v Camdenu. Zazpívala jak klasické jazzové a rockové písně, tak i něco ze své tvorby. Gaga hrála na piano i na kytaru a zazářila s akustickou verzí hitu Bad Romance:

Born This Way

Lady Gaga performing La Vie En Rose at the Gramercy Park Hotel in New York City

27. července 2016 v 17:52 | john
Lady Gaga včera vystoupila v Gramercy Park Hotel v New York City.

Lady Gaga & Elton John Talk About The LoveBravery Clothing Line

9. července 2016 v 10:18 | john
Lady Gaga a Elton John mluví o společné kolekci oblečení a doplňků Love Bravery.

Lady Gaga's speech for Orlando at LA City Hall

14. června 2016 v 14:57 | john
Lady Gaga měla na Los Angeles Rally proslov na počest obětí nedávného masakru v Orlandu. Během proslovu Gaga četla i jména obětí masové střelby.

Lady Gaga attends the Love Bravery Launch at Macy’s in NYC

6. května 2016 v 9:06 | john
Lady Gaga na zahájení prodeje kolekce "Love Bravery," kterou pro obchod Macy's připravila společně s Eltonem Johnem. 25% peněz z každého nákupu půjde ve prospěch nadací Born This Way Foundation a Elton John AIDS Foundation. Na události v NYC dělal Gaga společnost manžel Eltona Johna, David Furnish.

VIDEO: Lady Gaga & Katy Perry at MET Gala After Party

4. května 2016 v 16:27 | john
Kámošky Lady Gaga a Katy Perry tancovaly na MET Gala na písničku Uptown Funk:
Gaga a Katy si společně užily after party i loni, tehdy jim dělala společnost také Madonna.

Gaga tancuje na song 7/11 od Beyoncé.

Lady Gaga & Mark Ronson perfoming "Burning Down The House" at Met Gala 2016

3. května 2016 v 18:15 | john
Lady Gaga včera v noci vystoupila na after party po události MET Gala. Gaga se připojila k hudebníkovi Marku Ronsonovi a společně zahráli pár písní včetně hitu kapely Talking Heads, "Burning Down The House." Gaga nejen zpívala, ale také hrála na elektrickou kytaru:

VIDEO 1/ VIDEO 2

Mark Ronson je jedním z producentů, se kterými Gaga pracuje na svém pátém studiovém albu, které vyjde ještě letos. Kromě Ronsona na něm spolupracují i RedOne, Diane Warren, nebo Elton John.

Lady Gaga Performing at Parker Institute Launch in Los Angeles, CA [VIDEO]

14. dubna 2016 v 17:09 | john
Lady Gaga včera vystoupila na zahájení činnosti institutu Parker Institute for Cancer Immunotherapy. Gaga zazpívala skladby "New York, New York", "La Vie En Rose", a také své vlastní písně "You And I" a "Bad Romance." Tady je video z úžasné piano verze "Bad Romance."

VIDEO: Lady Gaga Performs 'Til It Happens To You' at the Sexual Assault Rally in Las Vegas

8. dubna 2016 v 9:43 | john
Lady Gaga se včera připojila k Joe Bidenovi, viceprezidentu USA, během shromáždění Sexual Assault Prevention Rally, které se konalo v na University of Nevada v Las Vegas v rámci jeho kampaně It's On Us. Gaga zazpívala skladbu "Til It Happens To You" a pronesla krátkou řeč.
VIDEO 1/ VIDEO 2

VIDEO: Lady Gaga - Til It Happens To You (Live From The 88th Annual Academy Awards)

29. února 2016 v 18:36 | john
Již brzy by na oficiálním VEVO kanálu Lady Gaga měl být zpřístupněn záznam z vystoupení se skladbou "Til It Happens To You" z letošních Oscarů. Vystoupení bylo věnováno všem přeživším zločinu znásilnění, včetně zpěvačky Keshy, která Lady Gaga po výstupu poděkovala.


Skladba "Til It Happens To You" se před chvílí dostala do seznamu Top 10 nejprodávanějších skladeb na US iTunes! Lady Gaga a Diane Warren bohužel Oscara nezískaly, což byl vlastně celkem velký šok. Přes 80% expertů totiž předpovídalo, že cenu skutečně dostanou a jeden z návštěvníků včerejších Oscarů vypověděl, že po vyhlášení vítěze kategorie Best Original Song, kterým se stal Sam Smith za bondovskou Writing´s On The Wall, celé Dolby Theatre ztichlo a mnozí byli zaskočeni, že někdo, kdo si Oscara tolik zasloužil, si ho nakonec neodnesl. Také dojemné vystoupení, které uvedl sám viceprezident USA, mohlo být znakem toho, že píseň by skutečně měla být Oscarem oceněna.

Návštěvník také dodal, že vítězství písně Writing´s On The Wall je hrůza a že právě kvůli takovým vítězstvím lidé Akademii už prostě nevěří a právem ji obviňují ze zaujatosti. Někteří dokonce prohru přisuzují skladatelce Lindě Perry, která krátce po nominaci měla na Twitteru řeči, že Gaga by si vlastně cenu nezasloužila, protože se při psaní Til It Happens To You "podílela minimálně a prakticky přišla k hotové věci." Na to sama Diane Warren, hlavní skladatelka TIHTY, reagovala prohlášením, že Linda ve studiu nebyla a hlavně se už dávno vědělo, že Gaga píseň pouze poupravila a poté ji především nazpívala. Po vysvětlení ze strany Diane Warren, Linda Perry své tweety hrdinsky smazala. Někteří lidé se tedy domnívají, že Akademie si možná vše na poslední chvíli rozmyslela a že k tomu vedlo právě nařčení ze strany Lindy Perry.

Lady Gaga, Diane ani tvůrci filmu The Hunting Ground, pro který byl song určen, ale nesmutní. Nejdůležitější pro všechny je, že se jim opět dostalo prostoru, aby mohli šířit své poselství a zvýšit povědomí o sexuálních útocích, ke kterém dochází v areálech amerických univerzit. Pachatelé, kteří jsou většinou z bohatých rodin, které školy sponzorují, v drtivé většině případů nikdy potrestáni nejsou a oběti znásilnění si s sebou nesou doživotní trauma, kvůli kterému trpí nejen fyzicky, ale poznamenána je hlavně i jejich psychika.

GAGA ON GAGA : V99 Behind The Scenes

25. února 2016 v 18:46 | john
Exkluzivní film Ivana Olita ze zákulisí tvorby 99. vydání magazínu V MAGAZINE, které měla na starosti LADY GAGA.

Behind the scenes of Lady Gaga’s performance at the GRAMMYs 2016

16. února 2016 v 21:09 | john
Ze zákulisí vystoupení Lady Gaga na letošních GRAMMYs, které věnovala Davidu Bowiemu. Vystoupení zahrnovalo technologii od společnosti Intel.

Watch The Lady Gaga + Intel Performance | 58th GRAMMYs

16. února 2016 v 9:16 | john
Vystoupení Lady Gaga na GRAMMYs, které bylo na počest Davida Bowieho. Technologii, která byla použita během vystoupení, měla na svědomí společnost Intel.

Lady Gaga X Intel (Official Commercial)

16. února 2016 v 9:15 | john

Lady Gaga & Diane Warren's full interview with CBS Sunday Morning

14. února 2016 v 19:59 | john
Dnes byl zveřejněn nový rozhovor s Lady Gaga a Diane Warren, který začátkem týdne poskytly pro CBS Sunday Morning.

VIDEO: Lady Gaga Sings the National Anthem at Super Bowl 50

12. února 2016 v 9:05 | john
Vystoupení Lady Gaga s americkou národní hymnou na 50. Super Bowlu bylo nahráno na oficiální Youtube kanál NFL. Pokud jste toto vystoupení ještě neviděli, tak zde máte šanci:
 
 

Reklama