news

Lady Gaga - NEW Tweet!

26. září 2016 v 21:45 | john
Nové album Lady Gaga "Joanne" vychází už 21. 10. 2016!

#JOANNE How do you live every moment as your last in the name of someone who can't. Joanne was my father's sister.

Died 1974. She was 19.

Lady Gaga is getting ready for a new V Magazine photoshoot

25. září 2016 v 13:13 | john
Lady Gaga zveřejnila na Snapchatu video z příprav na focení pro časopis V MAGAZINE!

V Magazine posted a new photo of Lady Gaga!

24. září 2016 v 18:00 | john
Časopis V Magazine navštívil Lady Gaga v jejím bytě v New York City. V Mag na svém Instagramu zveřejnil tuto fotku:
"My friend Joanne... Can't wait for the new album" @ladygaga

"Perfect Illusion" debuts #5 on Mediatraffic

23. září 2016 v 18:55 | john
Nový singl Lady Gaga "Perfect Illusion" debutuje na 5. místě ve světovém žebříčku United World Chart, který zveřejňuje Mediatraffic. Za první týden singl nasbíral 203 000 jednotek a pro tento týden je nejvýše umístěnou novinkou!

Lady Gaga's "Perfect Illusion" Debuts At #15 On Billboard Hot 100!

19. září 2016 v 20:47 | john
Nový singl Lady Gaga "Perfect Illusion" debutuje na 15. místě v hlavní americké singles chart Billboard Hot 100! Singlu se v prvním týdnu prodalo 100 000 downloadů a díky tomuto výsledku debutuje na No. 2 v žebříčku Billboard Digital Songs.

(NEW)#15 Billboard Hot 100
(NEW)#2 Billboard Digital Songs
(↑)#21 US Adult Top 40
(↑)#24 US Mainstream Top 40

Už zítra v noci nás čeká premiéra oficiálního videoklipu k pilotnímu singlu nového alba "Joanne," které vychází 21. října. Snad se dočkáme také nějakých live vystoupení, které by povedenému singlu mohly pomoci k ještě vyššímu umístění v charts.

V UK Singles Charts singl "Perfect Illusion" debutoval na 12. místě díky čemu se stal nejvýše umístěnou novinkou minulého týdne (30 830 jednotek). V Austrálii nová skladba Lady Gaga debutovala na #14, a také se pro minulý týden stala nejúspěšnější novinkou.

Na vrchol žebříčků "Perfect Illusion" dosáhl ve Francii, Řecku, Belgii, Finsku a Portugalsku. Ve Francii je "Perfect Illusion" teprve třetím #1 singlem Lady Gaga. Předtím se to podařilo pouze "Poker Face" a "Bad Romance."

Lady Gaga Announces 'Perfect Illusion' Video Release Date!

16. září 2016 v 19:43 | john

VIDEOKLIP K SINGLU "PERFECT ILLUSION" UŽ V ÚTERÝ V NOCI!

Lady Gaga dnes oznámila, že premiéra vidoeklipu k novému singlu "Perfect Illusion" bude už v úterý, 20. 9. 2016, během premiéry první epizody druhé řady seriálu Scream Queens, kterou vysílá FX. Gaga přidala i teaser k videu, který režírovala Ruth Hogben:

"The #PERFECTILLUSION music video premieres Tues, Sept 20 during the premiere of Scream Queens on FOX at 9pm ET!"

Lady Gaga To Cover Classic Amy Winehouse Song To Help The Amy Winehouse Foundation!

16. září 2016 v 16:23 | john
Lady Gaga nahraje cover jedné skladby zesnulé umělkyně Amy Winehouse! Podle dostupných informací by se mělo jednat o jednu z nejznámějších písní Amy a výtěžek z coveru poputuje na podporu organizace Amy Winehouse Foundation, která se zabývá prevencí drogové závislosti u mladistvých. Otec ikonické zpěvačky, Mitch Winehouse, britskému tisku sdělil následující: "Na Youtube jsme zřídili speciální kanál, na který budou hvězdy z celého světa nahrávat své coververze písní Amy. Jakmile překonáme první 2 miliony zhlédnutí, tak v tu chvíli začneme získávat peníze pro nadaci." Kromě Gaga svůj cover nahraje také třeba Leona Lewis.

Lady Gaga Odhalila Obal Nového Alba "Joanne"

15. září 2016 v 21:10 | john
Lady Gaga odhalila obal svého nového alba "Joanne," které vychází už 21. 10. 2016!

JOANNE

21/10/2016


Standard Edition: 11 tracks
Deluxe Edition: 14 tracks

Songs:
Perfect Illusion
Joanne
Hey Girl (with Florence Welch)
Sinner's Prayer (with Father John Misty)
John Wayne
Ayo
...

Collaborations:
Florence Welch
Father John Misty
Beck
Kevin Parker (from Tame Impala)
Hillary Lindsey

Producers:
Mark Ronson, BloodPop, RedOne...

Executive Producer: Mark Ronson

*"Titulní skladba alba Joanne je emotivní balada s epickými vokály. Skutečná změna," nechal se slyšet Dan Wooton z deníku The Sun.

Byl Oznámen Název a Datum Vydání Nového Alba Lady Gaga!

15. září 2016 v 18:44 | john
Lady Gaga dnes volala do rádia Beats 1, kde oznámila detaily ohledně nového alba! Gaga volala přímo z nahrávacího studia odkud prozradila, že nové album bude dokončeno během následujících 48 hodin. Poté přišla dvě hlavní oznámení - název a datum vydání.

Nové album Lady Gaga ponese název "JOANNE" - což je jméno její zesnulé tety a také jedno z jejích rodných jmen (Stefani Joanne Angelina Germanotta). Také jednu ze skladeb na albu Gaga věnovala své tetě, po které její rodina před lety pojmenovala svoji restauraci.

Album "Joanne" vychází už 21. 10. 2016! Standartní verze alba by měla obsahovat celkem 11 skladeb, deluxe verze jich nabídne asi 14. Na jedné ze skladeb Gaga spolupracovala také se zpěvačkou Hillary Lindsey.

Společný song s umělcem Father John Misty se jmenuje "Sinner's Prayer."

Nyní už tedy známe celkem 3 názvy nových skladeb:
Perfect Illusion
John Wayne
Hey Girl (with Florence Welch)
Sinner's Prayer (with Father John Misty)

Co se týká videoklipu k aktuálnímu singlu "Perfect Illusion," tak ten se dokončuje a měl by vyjít během následujících pár týdnů. Režisérkou videa se stala Ruth Hogben.

Gaga navíc v rozhovoru řekla, že s Markem Ronsonem (výkonným producentem nového alba), spolupracuje na dalším projektu. Detaily neprozradila, ale je možné, že se jedná o skladby pro film A Star Is Born, ve kterém si Gaga zahraje a navíc pro něj složí několik nových skladeb s zaujme pozici výkonné producentky soundtracku.

Moderátor rádia Beats 1 dnes viděl obal nového alba, který Gaga odhalí světu už během následujících hodin!

American Horror Story: My Roanoke Nightmare

15. září 2016 v 17:10 | john
V noci na dnešek byla US divákům představena nová sezóna úspěšného seriálu American Horror Story. Tvůrci seriálu si s fanoušky dlouhé týdny hráli prostřednictvím různorodých, ale povedených teaserů, které však do poslední chvíle neprozradili téma nové série. Nyní je vše jasné - šesté pokračování nese název "MY ROANOKE NIGHTMARE"

I v nové řadě AHS uvidíme Lady Gaga, ale až od druhé epizody, ke které už byl zveřejněn teaser.

Lady Gaga In Talks to Play Super Bowl Halftime Show!

13. září 2016 v 20:38 | john

POŘADATELÉ SUPERBOWLU JEDNAJÍ O VYSTOUPENÍ LADY GAGA!

Hudební magazín Billboard dnes přinesl informace, podle které pořadatelé tradiční halftime show na Super Bowlu jednají o možném vystoupení Lady Gaga v roce 2017!

Zdroj Billboardu sdělil, že jméno Lady Gaga skutečně zaznělo během jednání ohledně hlavního vystupujícího na 51. ročníku slavné fotbalové akce, který se uskuteční 5. 2. 2017 na stadionu NRG Stadium v Houstonu. Gaga se na Super Bowlu objevila už letos, ale to "pouze" zazpívala americkou hymnu. Hlavními vystupujícími byli Coldplay s hosty Beyoncé a Bruno Mars. Byla to však Gaga, která skutečně ohromila a získala si uznání kritiky. Hlavní hudební hvězdy získaly spíše smíšené recenze.


"Jednali jsme s několika fantastickými umělci ohledně Pepsi Super Bowl Halftime Show, avšak do této chvíle jsme nedospěli ke konečnému rozhodnutí," prozradila NFL magazínu Billboard. Když se Billboard zeptal na Gaga, tak odpověď NFL byla následující: "Jsme rádi, že okolo show existuje tolik nadšení."

Je to jen pár týdnů, co se na veřejnosti objevila zpráva, že vystoupení během poločasu Super Bowlu bylo nabídnuto britské hudební ikoně ADELE. Zpěvačka však nabídku s díky odmítla, protože po loňském veleúspěšném albu "25" plánuje kariérní pauzu, během které se bude věnovat rodině.

Lady Gaga minulý pátek vydala nový singl "Perfect Illusion," který předznamenává nové studiové album. V současné chvíli Gaga album již dokončuje a slibuje brzké vydání. Přesné datum sice stále prozradit nechce, ale tvrdí, že album nevydá náhle, jako například Beyoncé, a že se nových skladeb dočkáme ještě do konce roku. Netrpělivě očekávané album bude obsahovat i pár spoluprácí včetně duetu "Hey Girl," který Gaga nahrála s Florence Welch (Florence + The Machine). Na albu dále spolupracovali i zpěvák Beck nebo umělec Father John Misty. Výkonným producentem alba se sice stal anglický hudebník Mark Ronson, ale na nové nahrávce nebude chybět ani jedna skladba, kterou Gaga vytvořila s producentem RedOne.

Lady Gaga Talks New Album!

12. září 2016 v 20:10 | john
Lady Gaga dnes propaguje nový singl "Perfect Illusion" v amerických rádiích a při této příležitosti poskytla exkluzivní rozhovor pro několik rádiových stanic. V rozhovorech Gaga prozradila hned několik informací ohledně nového alba:

"Název alba je velmi osobní."
O datu vydání nového alba: "Album vyjde před koncem roku."
"Nejedná se o konceptuální album. Každá skladba vypráví svůj příběh. Některý song vás rozesměje, některý rozpláče a jiný vás zase donutí tancovat a křičet."

Společný song Lady Gaga a Florence Welch se jmenuje "Hey Girl." "Když jsem pracovala s Florence, tak jsme společně plakaly, smály se a nebo objímaly."

Kousek textu HEY GIRL:
Gaga: "Hey girl can you hear me, are you holding out your heart."
Florence: "Hey girl can you feel me, sometimes I go too far."
Gaga: "Hey girl it ain't easy I know it's pulling me apart. Hey girl don't you leave me. Hey girl we can make it easy if we lift each other. We don't need to on oneing-up another."

"Každá skladba na albu je zcela autobiografická."

"Taylora [Kinney] moc miluju. Ten song [Perfect Illusion] není nic proti Taylorovi. On je můj nejlepší přítel."

O pokračování "Telephone": "Ještě nevím, jestli bude součástí tohoto alba."

Gaga se nechala slyšet, že nechystá spoluráci s Madonnou, a také řekla, že nové album nevydá náhlým způsobem, jakým to udělala třeba Beyoncé. Nové album má stanovené datum vydání, které bude oznámeno.

"Někdy se stane, že vydáte album, které se ne každému líbí. Myslím, že ARTPOP pro mě bylo další lekcí."

Během rozhovoru pro KTU 103.5 Gaga řekla, že kdyby jí byla učiněna nabídka vystoupení na Super Bowl Half Time Show, tak by ji určitě zvážila.

"Nechci tím říct, že TOHLE JE MÉ PRAVÉ JÁ, ale tohle jsem prostě já v tento moment."

"Může to být Perfektní Realita." - Gaga na otázku, zda se do pěti let vidí vdaná a s dětmi.

"Miluju hraní šachů."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GAGA VČERA V UK
"Tohle je snad poprvé za všechny ty roky, co jsem vůbec neuvažovala nad tím, jak se songu bude dařit v hitparádách." - Gaga o singlu Perfect Illusion.

Před odjezdem z Londýna Gaga řekla, že se brzy vrátí. Prý se už nemůže dočkat turné, které chystá k novému albu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Před více než rokem se Lady Gaga znovu sešla s producentem RedOne, aby s ním spolupracovala na nové hudbě pro nové studiové album. Během několika měsíců společně dokončili celkem 8 skladeb a jedna z nich byla dokonce původně vybrána jako pilotní singl. Gaga však plány na poslední chvíli zrušila a poslední týdny to vypadalo, že ze spolupráce zcela sešlo a skladby nevyjdou.


Gaga však v rozhovoru pro Metro UK prozradila, že na nové album se nakonec jedna skladba z produkce RedOne dostala! "Na albu se nachází i jedna nádherná píseň, na které jsem spolupracovala s RedOne." Výkonným producentem nového alba je však hudebník Mark Ronson. "Byla to úžasná zkušenost tvořit album s Markem Ronsonem," řekla Gaga.

O novém singlu PERFECT ILLUSION:
"Perfect Illusion je o mnoha různých lidech a věcech z mého života. Song jsem napsala s Kevinem Parkerem z Tame Impala, BloodPopem a Markem Ronsonem. Nahrávka je o pocitu otravy láskou, o volném pádů v moderní extázi. Je o tom, jak se jednoho dne probudíte a nemůžete uvěřit, že to nebyla pravda. Ptáte se, jak se to stalo a jak jste to udělali. Song je o zuřivosti způsobenou takovým zážitkem. Také si myslím, že dnes je pro lidi skutečně těžké randit."

"Taylora tolik miluju. Perfect Illusion není nic proti Taylorovi. On je můj nejlepší přítel. Ten song není jen o pocitech ze vztahu, které jsem měla já, ale také jak to cítil on, moji přátelé a nebo má sestra. Je to song o každém z nás. Nikdy bych pro něco takového nepoužila svůj song nebo bych vůbec veřejně nechtěla ublížit komukoliv, koho moc miluji."

Lady Gaga and Marvin Humes

12. září 2016 v 19:46 | john
Lady Gaga s Marvinem Humesem, moderátorem UK hitparády Vodafone Big Top 40. Nový singl "Perfect Illusion" v této hitparádě debutoval na 4. místě - k takovému umístění mu stačily pouhé 2 dny.

'Til It Happens To You' Wins Emmy Award for Best Original Music and Lyrics!

11. září 2016 v 10:53 | john
Skladba "Til It Happens To You," kterou dala dohromady skladatelka Diane Warren s Lady Gaga pro dokumentární film The Hunting Ground, byla oceněna prestižní cenou EMMY! Ocenění Emmy Award za vítězství v kategorii Best Original Music & Lyrics přezvala skladatelka Diane Warren. Warren byla jako jediná na cenu nominovaná, protože podle odborné poroty se Lady Gaga na tvorbě skladby nepodílela z dostatečné části. Diane Warren už ale krátce po nominacích řekla, že cenu Gaga věnuje a nebo se s ní alespoň rozdělí...

"Fuckyeaaaaaaaa!!!!!! Tohle patří také tobě, @LadyGaga!!!!!" napsala Diane.

Lady Gaga To Get A Tattoo Of Her Next Album Title!

10. září 2016 v 10:39 | john
V případě Lady Gaga je už tradicí, že s novým albem přichází i nové tetování. Gaga včera během rozhovoru pro UK rádio Heat Radio prozradila, že její páté studiové album nebude výjimkou, a také si jeho název nechá zvěčnit na své tělo.


"Chystám se na nové tetování. Bude to název mého nového alba a asi si ho nechám vytetovat na svou paži. Vždycky si nechávám dělat tetování k novému albu. Jediné album, ke kterému nemám tetování je The Fame, ale můžu za něj brát své tetování podoby Davida Bowieho, protože ten blesk byl jeho makeupem."


Nový singl "Perfect Illusion" se včera dostal na #1 na iTunes chart ve více než 60 zemích světa (stále je #1 asi v 55 zemích včetně USA, UK, nebo Francie). Singl navíc debutoval na #1 v celosvětovém iTunes žebtíčku Worldwide iTunes Song Chart, a také se vrátil na #1 v Billboard + Twitter Trending 140 chart!

Lady Gaga's new single 'Perfect Illusion' tops the iTunes charts of more than 60 countries!

9. září 2016 v 17:36 | john

NOVÝ SINGL LADY GAGA "PERFECT ILLUSION" NA VRCHOLU iTUNES CHART VE VÍCE NEŽ 60 ZEMÍCH SVĚTA!

Lady Gaga dnes vydala svůj dlouho očekávaný singl PERFECT ILLUSION a sklidila obrovský úspěch. Nejen že si získala chválu kritiků, ale navíc se singl dostal na vrchol iTunes chart ve více než 60 zemích světa, včetně USA, UK, Kanady, Francie, Ruska, Španělska a zabodoval i u nás v ČR a na Slovensku.


Magazín NME například poznamenal, že i když Perfect Illusion není žádný Bad Romance, tak se jedná o impozantní návrat jedné z nejzajímavějších popových hvězd. Entertainment Weekly zase chválil produkci a silné vokály singlu.

My love and thanks to the brilliant gentlemen I made this record with @MarkRonson @tameimpala @bloodpop & Josh Homme

Lady Gaga Announces Florence Welch Collaboration

9. září 2016 v 17:22 | john
Lady Gaga dnes ráno dělala společnost Nicku Grimshaw při moderování Breakfast Show na UK rádiu BBC Radio 1. Gaga kromě moderování zvládla poskytnout interview, uvést nový singl Perfect Illusion, a také trochu zazpívat. Gaga zpívala během premiéry singlu a v zákulisí si s Emmou Bunton zazpívala hit "2 Become 1" od Spice Girls.

Během rozhovoru Gaga mluvila i o připravovaném novém albu. Gaga například prohlásila, že na celém albu pracovala s Markem Ronsonem a odhalila, že album je už téměř hotové: "Na celém albu jsem pracovala s Markem Ronsonem. Mark je výkonným producentem celé nahrávky."

"Nové album je skutečně už téměř hotové. Dokončujeme mixing a vokály." Lady Gaga zároveň dodává, že už má datum vydání alba, ale nyní prozradí jen tolik, že album vyjde ještě letos.

Součástí nového alba budou i spolupráce - pokud ale čekáte Madonnu nebo třeba Katy Perry, tak jste na omylu. Gaga se nechala slyšet, že na novém albu spolupracovala například se zpěvákem Beck a potvrdila také zvěsti o spolupráce s Florence Welch (Florence + The Machine).

"Na albu je i spolupráce, o které si myslím, že z ní budete velmi nadšení. Nahrála jsem duet s Florence Welch. Začala jsem pracovat na nápadu na song, který jsem chtěla nahrát s nějakou zpěvačkou. Uvidíte proč tomu tak bylo až uslyšíte hudbu a zjistíte o čem song je. Při tvorbě jsem si říkala, s kým bych tak song chtěla zpívat. Florence je pro mě jednou z nejlepších zpěvaček na světě, jestli ne i tou nejlepší. Je neuvěřitelná."

"Vytvořily jsme nádhernou skladbu věnovanou ženám. Florence je jednou z nejlepších zpěvaček na světě."

NOVÁ LADY GAGA JE TADY! Poslechněte si "PERFECT ILLUSION"

9. září 2016 v 6:07 | john
Nový singl Lady Gaga "PERFECT ILLUSION"

[Intro]

Oh, Oh

[Verse 1]

Tryin' to keep control, pressure's takin' its toll
Stuck in the middle zone, I just want you alone
My guessin' game is strong, way too real to be wrong
Caught up in your show, yeah, at least now I know

[Chorus]

It wasn't love, it wasn't love, it was a perfect illusion mistaken for love
It wasn't love, it was a perfect illusion
Oh, you were a perfect illusion

[Verse 2]

I don't need eyes to see, I felt you touchin' me
High like amphetamine, maybe you're just a dream
That's what it means to crush now that I'm wakin' up
I still feel the blow, but at least now I know

[Chorus]

It wasn't love, it wasn't love, it was a perfect illusion mistaken for love
It wasn't love, it was a perfect illusion

[Bridge]

It was a perfect illusion
It was a perfect illusion mistaken for love

[Chorus]

It wasn't love, it wasn't love, it was a perfect illusion mistaken for love
It wasn't love, it was a perfect illusion
Oh, you were a perfect illusion
Oh, it was a perfect illusion

[Outro]

It was a perfect illusion somewhere in all the confusion
It was a perfect illusion, illusion, illusion
It was a perfect illusion somewhere in all the confusion
You were so perfect
You were a, You were a perfect illusion

[STREAM] Lady Gaga - "PERFECT ILLUSION"

8. září 2016 v 22:10 | john

Nový singl Lady Gaga "PERFECT ILLUSION" si odbude svoji premiéru už zítra v 5:00! Audio nového singlu bylo už nahráno na VEVo kanál Lady Gaga, ale obsah je zatím soukromý. Singl bude dostupný ke stažení od 6:00.

STREAM: KIIS 106.5


Zítra ráno Lady Gaga navíc pomůže Nicku Grimshawovi moderovat rádiový pořad Breakfast Show na UK rádiu BBC Radio 1!

Lady Gaga talks about 'Perfect Illusion'!

8. září 2016 v 20:23 | john
Lady Gaga dnes v Německu poskytla exkluzivní rozhovor, během kterého mluvila i o novém singlu Perfect Illusion, který vychází už zítra!

Tento pátek vychází tvůj nový singl "Perfect Illusion". Jaký je to pocit?
Gaga: Je to naprostý sen, čekala jsem tři roky od vydání mého posledního alba. Až v pátek přijedeme do Londýna, nebudu vědět, v kolik hodin přesně se song dostane do rádia, ale chci při tom jet v autě a takhle song uslyšet poprvé. Musím si udělat takovou chvilku... Ani po téměř deseti letech se nic nevyrovná tomu pocitu, který se dostaví, když svůj song poprvé slyšíte v rádiu.

Co je tou "Dokonalou iluzí"? Je to o konci vztahu?
Gaga: Rozhodně to může být vykládáno i tímto způsobem. Především je to o všech falešných věcech, které se zdají být skutečné, a o tom, jak se s nimi vyrovnat. Ať už se jedná o vztah a lásku, nebo o sociální sítě, na kterých můžete procházet nekončené množství obrázků dokonalých iluzí. Pokuste se zjistit, co je poctivý obraz a co není - týká se to nás všech.

Jak to jako superhvězda vnímáš? Cítíš se být iluzí? Nebo přesněji, že tvoji fanoušci žijí v iluze toho, kým nebo čím jsi?
Gaga: Takhle přesně to nevnímám, ale jsem si vědoma toho, že pro některé můžu představovat dokonalou iluzi - stejně, jako mnozí další umelci. Způsob, jakým jsme formováni, to, jak komunikujeme a působíme jako dokonalá stvoření. Takhle to ale ve skutečnosti není, jsme stejní jako všichni ostatní.

Jaké nevýhody pro tebe představuje sláva?
Gaga: Je nesmírně izolující. Hlavně z toho důvodu, že ve společnosti zažívám chování, kterým se mi dává najevo, že nejsem skutečná lidská bytost, jakmile vyjdu ven do světa. Ať už jsem v baru, v klubu, v restauraci nebo v knihkupectví: prostě nemůžu vést normální konverzaci s nikým, koho potkám jen tak náhodně. Miluju lidi a opravdu mě inspirují. Při tvorbě hudby se vždy snažím vcítit do toho, co se lidí dotýká. Čím jsem se ale stávala slavnější, tak tím obtížnější se ochrana tohoto pocitu stala, protože nemůžu k lidem proniknout.

...Zní to, jako že jsi teď mnohem uvolněnější, než tomu bylo v začátcích tvé kariéry.
Gaga: Také že jsem, ale jen proto, že jsem vše přijala tak, jak to je. Předtím, když jsem třeba šla do supermarketu a všude byli paparazzi, tak jsem dostávala záchvaty paniky, nemohla jsem vystoupit z auta a plakala jsem. Pak jsem si sedla na postel a pomyslela jsem si, že můj život je u konce! Ale teď si člověk říká, že na to s*ere. Takhle to je - takový je život a sláva má rozhodně svoji cenu. Já jsem ale velmi vděčná a snažím vždy setrvat a nikdy se nevzdávat. Snažím se nijak neomezovat a nenechat si vzít svoji kreativitu a své sny. Musím jít dál.

Dokázala jsi toho hodně a za peníze se dá koupit hodně věcí, ale přesto jimi nejde získat všechno. Kdyby ti kouzelná víla mohla splnit tři přání, co by to bylo?
Gaga: Nebylo by to pro mě, ráda bych viděla konec násilí ve světě. Ráda bych inspirovala lidi k tomu, aby se víc zaměřili na vzájemné spojení mezi sebou a častěji odkládali své smartphony. Také bych ráda viděla svět takový, aby v něm žádné dítě netrpělo hladem a aby nebylo nemocné a ponecháno bez pomoci.


Je pravda, že jsi velkou fanynkou německého básníka Rainer Maria Rilke?
Gaga: Ano. Mám tohle tetování, které jsem si nechala udělat, když mi bylo 22 nebo 23.

Umíš to přečíst v němčině?
Gaga: Jen ten konec (dívá se na svoji paži a cituje nejprve v angličtině a pak i v němčině). Poslední věta ní: "Musím psát?" Vždycky si to snažím zapamatovat, protože se cítím nejlépe, když mám nutkání tvořit hudbu - a na ničem jiném nezáleží. Myslím, že to lze aplikovat na každého, nezáleží na tom, co kdo dělá. Hlavní myšlenkou je, že musí využívat své vášně a ne cítit se být zahanben tím, kým je.
 
 

Reklama