news

Lady Gaga and Marvin Humes

12. září 2016 v 19:46 | john
Lady Gaga s Marvinem Humesem, moderátorem UK hitparády Vodafone Big Top 40. Nový singl "Perfect Illusion" v této hitparádě debutoval na 4. místě - k takovému umístění mu stačily pouhé 2 dny.

'Til It Happens To You' Wins Emmy Award for Best Original Music and Lyrics!

11. září 2016 v 10:53 | john
Skladba "Til It Happens To You," kterou dala dohromady skladatelka Diane Warren s Lady Gaga pro dokumentární film The Hunting Ground, byla oceněna prestižní cenou EMMY! Ocenění Emmy Award za vítězství v kategorii Best Original Music & Lyrics přezvala skladatelka Diane Warren. Warren byla jako jediná na cenu nominovaná, protože podle odborné poroty se Lady Gaga na tvorbě skladby nepodílela z dostatečné části. Diane Warren už ale krátce po nominacích řekla, že cenu Gaga věnuje a nebo se s ní alespoň rozdělí...

"Fuckyeaaaaaaaa!!!!!! Tohle patří také tobě, @LadyGaga!!!!!" napsala Diane.

Lady Gaga To Get A Tattoo Of Her Next Album Title!

10. září 2016 v 10:39 | john
V případě Lady Gaga je už tradicí, že s novým albem přichází i nové tetování. Gaga včera během rozhovoru pro UK rádio Heat Radio prozradila, že její páté studiové album nebude výjimkou, a také si jeho název nechá zvěčnit na své tělo.


"Chystám se na nové tetování. Bude to název mého nového alba a asi si ho nechám vytetovat na svou paži. Vždycky si nechávám dělat tetování k novému albu. Jediné album, ke kterému nemám tetování je The Fame, ale můžu za něj brát své tetování podoby Davida Bowieho, protože ten blesk byl jeho makeupem."


Nový singl "Perfect Illusion" se včera dostal na #1 na iTunes chart ve více než 60 zemích světa (stále je #1 asi v 55 zemích včetně USA, UK, nebo Francie). Singl navíc debutoval na #1 v celosvětovém iTunes žebtíčku Worldwide iTunes Song Chart, a také se vrátil na #1 v Billboard + Twitter Trending 140 chart!

Lady Gaga's new single 'Perfect Illusion' tops the iTunes charts of more than 60 countries!

9. září 2016 v 17:36 | john

NOVÝ SINGL LADY GAGA "PERFECT ILLUSION" NA VRCHOLU iTUNES CHART VE VÍCE NEŽ 60 ZEMÍCH SVĚTA!

Lady Gaga dnes vydala svůj dlouho očekávaný singl PERFECT ILLUSION a sklidila obrovský úspěch. Nejen že si získala chválu kritiků, ale navíc se singl dostal na vrchol iTunes chart ve více než 60 zemích světa, včetně USA, UK, Kanady, Francie, Ruska, Španělska a zabodoval i u nás v ČR a na Slovensku.


Magazín NME například poznamenal, že i když Perfect Illusion není žádný Bad Romance, tak se jedná o impozantní návrat jedné z nejzajímavějších popových hvězd. Entertainment Weekly zase chválil produkci a silné vokály singlu.

My love and thanks to the brilliant gentlemen I made this record with @MarkRonson @tameimpala @bloodpop & Josh Homme

Lady Gaga Announces Florence Welch Collaboration

9. září 2016 v 17:22 | john
Lady Gaga dnes ráno dělala společnost Nicku Grimshaw při moderování Breakfast Show na UK rádiu BBC Radio 1. Gaga kromě moderování zvládla poskytnout interview, uvést nový singl Perfect Illusion, a také trochu zazpívat. Gaga zpívala během premiéry singlu a v zákulisí si s Emmou Bunton zazpívala hit "2 Become 1" od Spice Girls.

Během rozhovoru Gaga mluvila i o připravovaném novém albu. Gaga například prohlásila, že na celém albu pracovala s Markem Ronsonem a odhalila, že album je už téměř hotové: "Na celém albu jsem pracovala s Markem Ronsonem. Mark je výkonným producentem celé nahrávky."

"Nové album je skutečně už téměř hotové. Dokončujeme mixing a vokály." Lady Gaga zároveň dodává, že už má datum vydání alba, ale nyní prozradí jen tolik, že album vyjde ještě letos.

Součástí nového alba budou i spolupráce - pokud ale čekáte Madonnu nebo třeba Katy Perry, tak jste na omylu. Gaga se nechala slyšet, že na novém albu spolupracovala například se zpěvákem Beck a potvrdila také zvěsti o spolupráce s Florence Welch (Florence + The Machine).

"Na albu je i spolupráce, o které si myslím, že z ní budete velmi nadšení. Nahrála jsem duet s Florence Welch. Začala jsem pracovat na nápadu na song, který jsem chtěla nahrát s nějakou zpěvačkou. Uvidíte proč tomu tak bylo až uslyšíte hudbu a zjistíte o čem song je. Při tvorbě jsem si říkala, s kým bych tak song chtěla zpívat. Florence je pro mě jednou z nejlepších zpěvaček na světě, jestli ne i tou nejlepší. Je neuvěřitelná."

"Vytvořily jsme nádhernou skladbu věnovanou ženám. Florence je jednou z nejlepších zpěvaček na světě."

NOVÁ LADY GAGA JE TADY! Poslechněte si "PERFECT ILLUSION"

9. září 2016 v 6:07 | john
Nový singl Lady Gaga "PERFECT ILLUSION"


[Intro]

Oh, Oh

[Verse 1]

Tryin' to keep control, pressure's takin' its toll
Stuck in the middle zone, I just want you alone
My guessin' game is strong, way too real to be wrong
Caught up in your show, yeah, at least now I know

[Chorus]

It wasn't love, it wasn't love, it was a perfect illusion mistaken for love
It wasn't love, it was a perfect illusion
Oh, you were a perfect illusion

[Verse 2]

I don't need eyes to see, I felt you touchin' me
High like amphetamine, maybe you're just a dream
That's what it means to crush now that I'm wakin' up
I still feel the blow, but at least now I know

[Chorus]

It wasn't love, it wasn't love, it was a perfect illusion mistaken for love
It wasn't love, it was a perfect illusion

[Bridge]

It was a perfect illusion
It was a perfect illusion mistaken for love

[Chorus]

It wasn't love, it wasn't love, it was a perfect illusion mistaken for love
It wasn't love, it was a perfect illusion
Oh, you were a perfect illusion
Oh, it was a perfect illusion

[Outro]

It was a perfect illusion somewhere in all the confusion
It was a perfect illusion, illusion, illusion
It was a perfect illusion somewhere in all the confusion
You were so perfect
You were a, You were a perfect illusion

[STREAM] Lady Gaga - "PERFECT ILLUSION"

8. září 2016 v 22:10 | john

Nový singl Lady Gaga "PERFECT ILLUSION" si odbude svoji premiéru už zítra v 5:00! Audio nového singlu bylo už nahráno na VEVo kanál Lady Gaga, ale obsah je zatím soukromý. Singl bude dostupný ke stažení od 6:00.

STREAM: KIIS 106.5


Zítra ráno Lady Gaga navíc pomůže Nicku Grimshawovi moderovat rádiový pořad Breakfast Show na UK rádiu BBC Radio 1!

Lady Gaga talks about 'Perfect Illusion'!

8. září 2016 v 20:23 | john
Lady Gaga dnes v Německu poskytla exkluzivní rozhovor, během kterého mluvila i o novém singlu Perfect Illusion, který vychází už zítra!

Tento pátek vychází tvůj nový singl "Perfect Illusion". Jaký je to pocit?
Gaga: Je to naprostý sen, čekala jsem tři roky od vydání mého posledního alba. Až v pátek přijedeme do Londýna, nebudu vědět, v kolik hodin přesně se song dostane do rádia, ale chci při tom jet v autě a takhle song uslyšet poprvé. Musím si udělat takovou chvilku... Ani po téměř deseti letech se nic nevyrovná tomu pocitu, který se dostaví, když svůj song poprvé slyšíte v rádiu.

Co je tou "Dokonalou iluzí"? Je to o konci vztahu?
Gaga: Rozhodně to může být vykládáno i tímto způsobem. Především je to o všech falešných věcech, které se zdají být skutečné, a o tom, jak se s nimi vyrovnat. Ať už se jedná o vztah a lásku, nebo o sociální sítě, na kterých můžete procházet nekončené množství obrázků dokonalých iluzí. Pokuste se zjistit, co je poctivý obraz a co není - týká se to nás všech.

Jak to jako superhvězda vnímáš? Cítíš se být iluzí? Nebo přesněji, že tvoji fanoušci žijí v iluze toho, kým nebo čím jsi?
Gaga: Takhle přesně to nevnímám, ale jsem si vědoma toho, že pro některé můžu představovat dokonalou iluzi - stejně, jako mnozí další umelci. Způsob, jakým jsme formováni, to, jak komunikujeme a působíme jako dokonalá stvoření. Takhle to ale ve skutečnosti není, jsme stejní jako všichni ostatní.

Jaké nevýhody pro tebe představuje sláva?
Gaga: Je nesmírně izolující. Hlavně z toho důvodu, že ve společnosti zažívám chování, kterým se mi dává najevo, že nejsem skutečná lidská bytost, jakmile vyjdu ven do světa. Ať už jsem v baru, v klubu, v restauraci nebo v knihkupectví: prostě nemůžu vést normální konverzaci s nikým, koho potkám jen tak náhodně. Miluju lidi a opravdu mě inspirují. Při tvorbě hudby se vždy snažím vcítit do toho, co se lidí dotýká. Čím jsem se ale stávala slavnější, tak tím obtížnější se ochrana tohoto pocitu stala, protože nemůžu k lidem proniknout.

...Zní to, jako že jsi teď mnohem uvolněnější, než tomu bylo v začátcích tvé kariéry.
Gaga: Také že jsem, ale jen proto, že jsem vše přijala tak, jak to je. Předtím, když jsem třeba šla do supermarketu a všude byli paparazzi, tak jsem dostávala záchvaty paniky, nemohla jsem vystoupit z auta a plakala jsem. Pak jsem si sedla na postel a pomyslela jsem si, že můj život je u konce! Ale teď si člověk říká, že na to s*ere. Takhle to je - takový je život a sláva má rozhodně svoji cenu. Já jsem ale velmi vděčná a snažím vždy setrvat a nikdy se nevzdávat. Snažím se nijak neomezovat a nenechat si vzít svoji kreativitu a své sny. Musím jít dál.

Dokázala jsi toho hodně a za peníze se dá koupit hodně věcí, ale přesto jimi nejde získat všechno. Kdyby ti kouzelná víla mohla splnit tři přání, co by to bylo?
Gaga: Nebylo by to pro mě, ráda bych viděla konec násilí ve světě. Ráda bych inspirovala lidi k tomu, aby se víc zaměřili na vzájemné spojení mezi sebou a častěji odkládali své smartphony. Také bych ráda viděla svět takový, aby v něm žádné dítě netrpělo hladem a aby nebylo nemocné a ponecháno bez pomoci.


Je pravda, že jsi velkou fanynkou německého básníka Rainer Maria Rilke?
Gaga: Ano. Mám tohle tetování, které jsem si nechala udělat, když mi bylo 22 nebo 23.

Umíš to přečíst v němčině?
Gaga: Jen ten konec (dívá se na svoji paži a cituje nejprve v angličtině a pak i v němčině). Poslední věta ní: "Musím psát?" Vždycky si to snažím zapamatovat, protože se cítím nejlépe, když mám nutkání tvořit hudbu - a na ničem jiném nezáleží. Myslím, že to lze aplikovat na každého, nezáleží na tom, co kdo dělá. Hlavní myšlenkou je, že musí využívat své vášně a ne cítit se být zahanben tím, kým je.

TEASER: Lady Gaga - Perfect Illusion

8. září 2016 v 18:58 | john
Oficiální teaser k novému singlu Lady Gaga "Perfect Illusion," který má premiéru zítra v 5:00!

Lady Gaga will co-host BBC Radio 1 Breakfast Show

8. září 2016 v 12:38 | john
K příležitosti vydání nového singlu "Perfect Illusion" (vychází zítra), si Lady Gaga připravila propagační turné po Evropě! Po německém Berlíně, kde včera vystoupila v budově Universal Music, se Gaga přesouvá do Londýna. Už zítra ráno se Lady Gaga dostaví do UK rádia BBC Radio 1, kde bude společně s moderátorem Nickem Grimshaw moderovat pořad Breakfast Show. Chybět samozřejmě nebude ani exkluzivní rozhovor, během kterého Gaga odhalí detaily k singlu "Perfect Illusion."

"Perfect Illusion je taková popová píseň, která vás praští do tváře." - rádio BBC Radio 1

"Yep it's happening then! Lady ACTUAL Gaga will be co-hosting the show. You should probably listen...might be gooood!" - BBC Radio 1 Breakfast Show.

Nový singl Lady Gaga "PERFECT ILLUSION" bude mít premiéru už zítra ráno v 5:00 - poté od 6:00 bude singl dostupný ke stažení.

Lady Gaga Shares "Perfect Illusion" Lyrics!

7. září 2016 v 19:29 | john
Lady Gaga dnes sdílela kousek textu nového singlu "Perfect Illusion," který vychází už tento pátek, 9. 9. 2016! Singl si nejprve v 5:00 odbude premiéru v rádiu a o hodinu později bude dostupný ke stažení (Apple Music). Gaga dnes navíc odjela do Berlína, kde vystoupí na soukromé akci v budově vydavatelství Universal Music Deutschland.

I don't need eyes to see. I felt you touching me. High like amphetamine. Maybe you are just a dream.

Nový Singl LADY GAGA Už Tento PÁTEK!

5. září 2016 v 21:49 | john

NOVÝ SINGL LADY GAGA UŽ V PÁTEK!

Nový singl Lady Gaga, který nese název "Perfect Illusion," uslyšíme už tento pátek, 9. 9. 2016! Informaci potvrdilo americké rádio iHeartRadio, a také australská rádiová stanice KIIS 1065. Během minulého týdne se na oficiálních stránkách Lady Gaga na krátkou dobu objevil nápis "SEPTEMBER 9" a manažer Gaga, Bobby Campbell, dnes na Twitteru dal like příspěvku, který hlásí páteční vydání dlouho a netrpělivě očekávaného singlu!

Před několika dny Gaga navíc sdílela fotky z natáčení videoklipu. Web Page Six dostal hlášení, že Gaga klip natáčela 2 dny v poušti v okolí Los Angeles.

Na novém singlu Lady Gaga spolupracovala s BloodPop, Markem Ronsonem a Kevinem Parkerem z kapely Tame Impala.

LADY GAGA NEWS

4. září 2016 v 20:56 | john
Hudebník Mark Ronson dnes slaví narozeniny a při této příležitosti byla vydána exkluzivní část dokumentu "A POLAROID STORY." Během nového rozhovoru Mark mluvil i o spolupráci s Lady Gaga na jejím novém albu. O nových písních řekl, že některé z nich jsou hodně osobní. "Hlas Lady Gaga je nakřáplý a odráží zraněné city."


Mark Ronson se podílel na vzniku pilotního singlu "Perfect Illusion," který by měl vyjít už v pátek, 9. 9. 2016!

"Nové album Lady Gaga zahrnuje spoustu různých zvuků, některé ze skladeb jsou rychlejší, některé jsou pomalé," prozradil jeden z redaktorů magazínu Billboard během rozhovoru přes aplikaci Periscope.

Lady Gaga před pár dny přidala na svůj Instagram fotky ze zákulisí natáčení nového videoklipu k singlu "Perfect Illusion." Web Page Six přinesl informaci, že Lady Gaga nový videoklip k očekávanému singlu natáčela celkem 2 dny na poušti v okolí Los Angeles.

New American Horror Story 6 Poster

31. srpna 2016 v 21:18 | john
Objevil se nový plakát k 6. sezóně seriálu American Horror Story, která startuje už 14. 9. 2016 a opět se v ní objeví i Lady Gaga!

+ v pořadí již 22. teaser k nové sérii AHS!

Lady Gaga's 'Perfect Illusion' Debuts at No. 1 on Billboard + Twitter Top Tracks Chart!

26. srpna 2016 v 17:39 | john

Nový singl Lady Gaga stanul na vrcholu žebříčku týdny před svým vydáním!

Je to jen týden a pár dní, co Lady Gaga oznámila svůj nový singl "Perfect Illusion," jehož vydání bylo stanoveno na polovinu září. Ihned po oznámení se zpráva o nové hudbě Lady Gaga nezadržitelně šířila sociálními sítěmi a díky obrovskému množství zmínění a sdílení se singl "Perfect Illusion" ocitl na #1 amerického žebříčku Billboard + Twitter Top Tracks (vydání pro týden do 3. září). Hned za Gaga debutovala Metallica se singlem "Hardwired" a na trojce se objevil Shawn Mendes se singlem "Mercy."

Záříjové vydání "Perfect Illusion" Gaga oznámila přesně 17. srpna 2016 a množství tweetů s hashtagem a sdílení na Twitteru vedlo k tomu, že se heslo "Perfect Illusion" ocitlo v real-time žebříčku Billboard + Twitter Trending 140. Singl se navíc stal nejrychlejším singlem, který se dostal na vrchol tohoto žebříčku a na vrcholu v den oznámení vydržel celých osm hodin.

Žebříček Billboard + Twitter Trending 140 byl poprvé zveřejněn na jaře 2014 a od té doby se v něm objevilo celkem 8 singlů Lady Gaga, ale "Perfect Illusion" je jejím prvním No. 1. Naposled se Gaga v žebříčku objevila loni v říjnu, kdy se na 4. místě objevil její singl "Til It Happens To You," který byl doposud jejím nejvýše umístěným singlem.

Lady Gaga and Florence Welch collaboration?

25. srpna 2016 v 13:12 | john
Vypadá to, že na novém albu Lady Gaga se objeví spolupráce s talentovanou umělkyní Florence Welch (Florence And The Machine). Zvěsti o možné spolupráci se začaly objevovat ihned poté, co anglická hudebnice sdílela na Instagramu fotku, na které je zachycena, jak se opírá o modré auto Ford Bronco. Stejné auto totiž vlastní Lady Gaga a na fotce jde také vidět kousek nálepky, kterou má Gaga na svém autě, které jí bylo sestaveno na zakázku.

Gaga i Florence se navíc v současné době obě nachází v Kalifornii a navíc byly obě nedávno spatřeny v blízkosti hudebníka Marka Ronsona, který s Gaga pracuje na jejím albu. Před několika měsíci navíc obě navštívily stejnou soukromou party. Uvidíme, zda se jedná pouze o náhodu a nebo skutečně došlo ke spolupráci dvou kritiky opěvovaných umělkyň.

V roce 2009 Florence na svůj Twitter napsala: "Gaga je Bůh." V následujícím roce v interview pro New York Post řekla: "Jsem skutečně posedlá Lady Gaga. Myslím, že je naprostým přírodním živlem, v popovém smyslu."

Už v polovině příštího měsíce bychom se měli dočkat nového singlu Lady Gaga, který nese název "Perfect Illusion." Celé nové album by pak mělo vyjít ještě v průběhu podzimu.

LADY GAGA NEWS

21. srpna 2016 v 18:03 | john
Herec Matt Bomer, který si s Lady Gaga zahrál v seriálu American Horror Story: Hotel, se vyjádřil k informaci, že Lady Gaga si zahraje po boku Bradleyho Coopera v remaku filmu A Star Is Born.

"Je to fantastické! Gaga bude ve filmu úžasná. Těším se a na premiéře budu sedět hned v první řadě s připraveným popcornem."

++++++
Ian David Monroe, redaktor V Magazine, dnes na Twitter napsal zprávu: "Lady Gaga X Collier Schorr = ✨" Collier Schorr je americká umělkyně a módní fotografka, takže je možné, že s ní Gaga chystá nějaký nový photoshoot nebo něco spojené s přicházejícím singlem Perfect Illusion.
Gaga s Collier Schorr

Mark Ronson Talks Lady Gaga's New 2016 Album

19. srpna 2016 v 20:10 | john
Hudebník Mark Ronson, který s Lady Gaga spolupracoval na jejím připravovaném novém albu a ujal se produkce první singlu Perfect Illusion, mluvil v rozhovoru s Tracy Philipsem (ředitel programové agentury, rádiový DJ) o tom, jaká byla spolupráci s Gaga. Nový singl Lady Gaga uslyšíme už v polovině září a nové album by mělo vyjít ještě na podzim.

"Gaga jsem znal ještě předtím, než se z Just Dance stal velký hit a přesto, že je ode mě o deset let mladší, je to kamarádka ze stejného města. Když mi bylo 11 nebo 12, tak chodila na stejnou střední jako moje první holka, takže jsme během dospívání dělali stejné věci: pili jsme pivo na schodech muzea, a také jsme trávili čas ve stejné čtvrti, takže když jsme se setkali, tak jsme hned cítili něco velmi známého a hned jsme si padli do oka. Pak se z ní stala tahle masivní celosvětová superstar a asi pět nebo šest let jsme spolu nemluvili. Před rokem jsme na sebe narazili a poté mi volala a zeptala se mě, jestli s ní nechci spolupracovat na nějaké hudbě.

Na první den naší spolupráce jsem přišel s očekáváním a otevřeností. Nevěděl jsem, zda budeme pracovat dva týdny nebo půl roku. Věděl jsem, že je velmi talentovaná, viděl jsem ji vystupovat, a také jsem dopředu věděl, jak moc vážně hudbu bere. Hudbu miluje z celého svého srdce a nejšťastnější je, když může usednout za piano a bubeníkovi diktovat změny akordů, nebo něco takového. Když jsme ale začali pracovat, tak to vcelku překročilo veškeré mé očekávání toho, jak jsem si představoval, že ta hudba bude znít.

Je to jedna z mých nejoblíbenějších nahrávek, na které jsem kdy pracoval a někteří lidé, kteří s námi přišli spolupracovat, jsou moji i její favoriti z řad hudebníků a skladatelů. Myslím, že je to skutečně dobrá hudba a pravděpodobně se jedná o nahrávku vhodnou i pro ty lidi, kteří by si nikdy ani nepomysleli, že by jim hudba Lady Gaga mohla něco říkat- alespoň tedy na základě toho menšího množství lidí, kteří ji už měli možnost slyšet. Po hudební stránce je to rozhodně pořádně hluboké."

Mark Ronson v minulosti spolupracoval například s Amy Winehouse (album Back To Black), Christinou Aguilerou (hit Hurt), Lily Allen, Adele a v roce 2014 přišel s celosvětovým megahitem Uptown Funk, za který byl oceněn cenou Grammy.

Lady Gaga představila na iHeartRadio Music Summit hned několik nových skladeb!

19. srpna 2016 v 13:07 | john
Lady Gaga tento týden ohlásila nový singl "Perfect Illusion," který vyjde v polovině září. Gaga ještě v den ohlášení navštívila rádiovou stanici iHeartRadio, která pořádala událost iHeartRadio Music Summit, během které jim Gaga již připravený singl představila. Moderátor Elvis Duran odhalil, že Gaga kromě nového singl zazpívala i několik dalších nových skladeb, které se objeví na jejím pátém sólovém albu. Skladby Gaga zpívala pro vedoucí a zaměstnance populárního rádia. Duran například prozradil, že další z nových skladeb Lady Gaga se týká úmrtí příbuzného, nebo nějaké velmi blízké osoby LG. Elvis Duran se nechal slyšet, že skladba je pravděpodobně o tetě Lady Gaga, Joanne, a že během vystoupení na iHeartRadio Music Summit byl v sále přítomen i otec Gaga, Joe Germanotta, který skladbu slyšel úplně poprvé.

Elvis Duran mluví o nové hudbě Lady Gaga.

"Bylo z toho vystoupení hodné ocenění. Gaga celý sál dojala," řekl mj. Elvis Duran. Duran také fanouškům Lady Gaga vzkázal, ať se nebojí, že nová hudba je už na cestě a je "úžasná."

Nový singl "Perfect Illusion," který Gaga popsala jako taneční hymnu o problémovém vztahu, máme tedy čekat někdy v polovině září a celé nové album by mělo vyjít ještě v průběhu letošního podzimu, protože Gaga si s přípravami pospíšila.

*Singl "Perfect Illusion" ještě ani nevyšel a už má na kontě jedno prvenství a trhl dokonce i rekord. V žebříčku Billboard Trending 140, který je sestaven podle nejvíce sdílených a zmiňovaných skladeb na Twitteru, singl "Perfect Illusion" debutoval přímo na #1 a navíc se stal nejrychlejším singlem, kterému se to kdy v historii chart povedlo!

Lady Gaga on Snapchat

18. srpna 2016 v 15:25 | john
Lady Gaga včera na Snapchatu:
Surprise! #LG5
 
 

Reklama