news

Lady Gaga to Appear on 'Carpool Karaoke' with James Corden!

8. října 2016 v 10:24 | john

LADY GAGA se objeví jako host v Carpool Karaoke Jamese Cordena!

Kromě pořadu SNL se Lady Gaga tento měsíc objeví i v mimořádně úspěšném projektu Carpool Karaoke, který má na svědomí herec a bavič James Corden v rámci jeho Late Late Show. Gaga i James dnes zveřejnili společnou fotografii. Přesné datum, kdy nám Gaga v Jamesově autě zazpívá své největší hity, zatím prozrazeno nebylo, ale vysílání můžeme očekávat okolo vydání alba Joanne (21/10).

↓Paparazzi fotky z natáčení Carpool Karaoke s Lady Gaga!↓

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Returning To 'Saturday Night Live'

8. října 2016 v 10:04 | john

LADY GAGA VYSTOUPÍ 22. ŘÍJNA V SATURDAY NIGHT LIVE!

Včera bylo oznámeno, že Lady Gaga vystoupí 22. 10. v americké televizní show SNL (Saturday Night Live). Gaga bude dělat společnost herec Tom Hanks. Vystoupení Lady Gaga se tedy odehraje den po vydání jejího pátého sólového alba Joanne.

SNL:

October 15 - Emily Blunt, Bruno Mars

October 22 - Tom Hanks, Lady Gaga


Naposled Gaga v SNL vystoupila v listopadu 2013, kdy zde propagovala album ARTPOP. Tehdy celou show i zahajovala již tradičním monologem a zahrála si v několika skečích.

Lady Gaga (SNL 2009)
Lady Gaga (SNL 2011)
Lady Gaga (SNL 2013)

Lady Gaga – Million Reasons [NEW SONG]

6. října 2016 v 6:35 | john
Nová skladba Lady Gaga "Million Reasons" z alba Joanne.

Lady Gaga zítra vydá novou skladbu "Million Reasons"

5. října 2016 v 15:14 | john
Lady Gaga už zítra vydá novou skladbu! Bude se jednat o song s názvem "Million Reasons," který najdeme na novém albu Joanne. "Million Reasons" produkovali Gaga, Mark, BloodPop a Hillary Lindsey. Audio, které jehož délka je 3:35, bude dostupné na VEVO/Youtube zítra ráno od 6:00. Nové písně bude Gaga představovat během barového turné Dive Bar Mini-Tour. První vystoupení se sukuteční už dnes a k dispozici bude i live stream na Facebooku Bud Light.

Zítra jde do předprodeje celé nové album Lady Gaga, Joanne, které vychází 21. 10. 2016!

Gaga dnes v jednom rádiovém rozhovoru zazpívala kousek skladby "Hey Girl," na které spolupracovala s Florence Welch.

FIRST LOOK:"Zomby Gaga"

5. října 2016 v 15:03 | john
Výsledek spolupráce mezi Lady Gaga a společností Mattel - panenka "Zomby Gaga" z řady Monster High. V prodeji od 17. 10. 2016!

Lady Gaga to release 'Zomby Gaga' doll!

4. října 2016 v 17:50 | john
Výrobci panenek Monster High oznámili, že už 17. 10. bude odhalena speciální panenka, kterou navrhla Lady Gaga ve spolupráci se svojí sestrou Natali Germanotta a Zombie Boyem. Monster High navíc spolupracují s nadací Lady Gaga, Born This Way Foundation.
Meet @LadyGaga's epic new doll, #ZombyGaga, on 10.17! Monster thanks to her sister, Natali, @ricothezombie & @BTWFoundation! #KindMonsters

Lady Gaga– 'Perfect Illusion' [Acoustic Version]

3. října 2016 v 19:14 | john
Lady Gaga byla dnes hostem show moderátora Carson Daly na rádiu 97.1 AMP Radio. Gaga mluvila o novém albu, vystoupení na Super Bowlu a navíc zazpívala akustickou verzi svého aktuálního singlu Perfect Illusion!


O albu Joanne: "Album obsahuje několik odlišných rytmů - dance, funk, rock, country a hodně popu."

"Mojí životní vášní číslo jedna je pop music, protože spojuje lidi dohromady."

V souvislosti s chystaným vystoupením na Super Bowlu Gaga prozradila, že bude mít i speciální hosty!

Lady Gaga's new interviews about "Joanne"

3. října 2016 v 19:04 | john
Nové rozhovory s Lady Gaga, které známým magazínům a webům poskytla v rámci propagace alba Joanne, které vychází už 21. října!
+

Lady Gaga on Snapchat 3/10/2016

3. října 2016 v 18:55 | john

VIDEO: Lady Gaga's exclusive interview on the FOX NFL Pregame Show

2. října 2016 v 18:48 | john
Lady Gaga a její dnešní rozhovor pro FOX NFL Pregame Show, ve kterém mluvila o svém nadcházejícím vystoupení na Super Bowlu 2017!

Bud Light + Lady Gaga Dive Bar Tour

2. října 2016 v 16:03 | john

Lady Gaga vyráží na barové turné k albu Joanne!

Lady Gaga se v rámci propagace nového alba Joanne objeví v několika malých barech, kde vystoupí s novými písněmi. Gaga se nechala slyšet, že dává přednost intimitě barů před arénami, pokud jde o předvádění skladeb z nadcházejícího alba Joanne, které vychází 21. října.

Miniturné po amerických barech bylo naplánováno v rámci spolupráce mezi Gaga a Bud Light. Gaga se začátkem příštího týdne objeví v pár barech, aby vzdala čest typu míst, na kterých začala vystupovat, a také aby podtrhla "syrovou Americana" atmosféru nového alba. "Dávám přednost přirozenějšímu způsobu lidského zážitku, který barové turné umožňuje. Spojování lidí je pro mě důležité," nechala se slyšet Gaga.

Turné bude zahrhovat celkem 3 zastávky, které nebyly specifikovány. První vystoupení Gaga čeká ve středu 5. října a během něj představí nejen aktuální singl "Perfect Illusion," ale také zbrusu novou skladbu "Million Reasons," která se objeví na albu Joanne.

Vystoupení bude živě přenášeno partnerem turné Bud Light a stream najdete přímo na jejich Facebooku. Další dvě vystoupení se uskuteční 20. a 27. října a pokaždé by měl být představen nový song. Místo a čas bude vždy předem oznámeno těsně před začátkem spuštění streamu.


Lady Gaga vzkazuje, že v současné době se sice vydává na barové turné, ale do budoucna se máme těšit na více kostýmů, světel a velkých show!

Říká se, že už ve čtvrtek by Gaga měla vydat další novou skladbu z alba Joanne. Podle zatím nepotvrzených informací by to mohl být právě song "Million Reasons," který Gaga představí při první zastávce barového turné. Jako další skladba by pak měla být představena "Sinner's Prayer," na které Gaga spolupracovala s umělcem Father John Misty. Dnes se objevila část textu:

Lady Gaga Talks New Album 'Joanne'!

2. října 2016 v 13:53 | john
"Řekla bych, že má předchozí alba byla spíše konceptuálními nahrávkami. Měla jsem při nich téma nebo nějakou konkrétní kulturní myšlenku, kterou jsem se snažila vyjádřit a to mi pak pomohlo vytvořit celé album, které se týkalo daného konceptu.

V případě nového alba jsem se snažila přijít na to, jak bych se mohla spojit s lidmi poté, co jsem se jim tolik odcizila. Jak jistě víte, tak jsem po dobu 7 let byla řekněme "hvězdou," která byla veřejnosti na očích od svých 22 let. Nemůžu jen tak zajít do restaurace, někoho pozdravit a očekávat, že se bude chovat normálně - obvykle lidé začnou křičet a chtějí se vyfotit. Rozdíl mezi předchozími alby a albem Joanne je v tom, že jsem se během nahrávání ve studiu snažila vymazat slávu ze své mysli a trávit hodně času se svojí rodinou a svými přáteli."

"Jsem tolik vděčná Marku Ronsonovi a klukům za to, že se stali mými blízkými přáteli. Mám nové přátele mezi hudebníky a mám pocit, že jsem nalezla místo kam patřím. Víte, já moc do Hollywoodu nezapadám, takže v případě tohoto alba, musela jsem zvolit mnohem víc osobní přístup, který ode mě tito noví muži, kteří mi vstoupili do života, vyžadovali. Chtěli po mě, abych se hlouběji ponořila do svého nitra. Mark mi stále říkal, 'Chci, aby svět spatřil tu dívku, kterou znám já. Tu, která sedí za pianem, mlátí do kláves a zpívá z plných plic'... Díky nim jsem s společně s nimi psala o velmi osobních věcech z mého života. Přijali mě jako ženu, jako dceru mých rodičů a sestru mé sestry... stalo se přesně to, co jsem si představovala, že se dělo v 70., 60., nebo v 80. letech, kdy lidé tvořili hudbu, psali skladby, a to ještě předtím, než se objevil internet, e-mail a všechny tyhle věci. Řekla bych, že v tomhle se Joanne nejvíce liší. Je to skutečně velmi osobní a ne konceptuální."

Lady Gaga on Snapchat

2. října 2016 v 13:29 | john
Lady Gaga prostřednictvím Snapchatu zveřejnila záznam ze zkoušení nových písní z alba Joanne, které vychází už 21. října!

Lady Gaga Will Headline the 2017 Super Bowl Halftime Show!

30. září 2016 v 14:20 | john

LADY GAGA BUDE HLAVNÍ HVĚZDOU PŘÍŠTÍHO SUPER BOWLU!

Je to oficiální! National Football League potvrdila, že na Super Bowlu 2017 o tradičním poločase vystoupí LADY GAGA! Jméno Lady Gaga se mezi jmény potencionálních vystupujících o poločase finále amerického fotbalu objevuje už dlouhé roky, ale až teprve letos se o Gaga začalo jednat vážněji. Americká média už minulý týden vyzradila, že právě Gaga zazpívá v příštím roce, ale až dnes bylo vše oznámeno oficiálně přímo ze strany NFL. Super Bowl se bude konat 5. 2. 2017 na NRG Stadium v Houstonu!

Lady Gaga se na Super Bowlu objevila už letos, kdy byla pořadateli požádána, aby zazpívala americkou národní hymnu. Únorové vystoupení se jí ohromně povedlo a přineslo jí nejen pozitivní ohlasy v médiích, ale také ohromila kritiky.

Super Bowl každý rok přiláká přes 100 milionů diváků, takže Lady Gaga se po delší době konečně dostane pozornosti, kterou si rozhodně zaslouží. Výstup určitě zvedne prodeje a celkový zájem nejen o její nové album Joanne, ale také o starší tvorbu. Je běžné, že hlavní vystupující ovládne například iTunes chart nejen v USA, ale také v dalších zemích světa. Inzerující společnosti zase těží na speciálních reklamách, které jsou během poločasu vysílány.

Gaga se k ohlášení vystoupení vyjádřila na svém Instagramu: "It's a done deal! I can't wait to rock for YOU from Houston! Thank you Football fans and Music fans 🇺🇸🏈!!"

Lady Gaga To Perform At Graham Norton Show!

30. září 2016 v 14:10 | john
Britská média včera přinesla informaci, podle které se Lady Gaga už 14. 10. 2016 objeví v pořadu The Graham Norton Show. Gaga by měla poskytnout interview, a také vystoupit s novou hudbou z nadcházejícího alba Joanne, které vychází 21. října. Jedná se o první veřejné vystoupení Lady Gaga v nové éře. Gaga začátkem měsíce vydala nový singl "Perfect Illusion," který však doposud nepodpořila žádným veřejným či televizním vystoupením.

Web DigitalSpy informoval, že kromě Lady Gaga se 14. října v show Grahama Nortona objeví také Jeremy Renner, Amy Adams a Chris O'Dowd.

Lady Gaga is nominated for 2016 MTV Europe Music Awards!

28. září 2016 v 14:40 | john
Lady Gaga byla nominována ve 2 kategoriích na letošní ročník hudebních cen MTV Europe Music Awards! Pro Lady Gaga můžete hlasovat v kategoriích Best Female a Biggest Fans. Pravděpodobně můžete rozdat kolik hlasů chcete!

http://uk.mtvema.com/_/lady-gaga

BEST FEMALE (Lady Gaga)

BIGGEST FANS


MTV EMA se letos uskuteční 6. 11. 2016 v Belfastu!

American Horror Story Season 6

28. září 2016 v 13:18 | john
Na oficiálním Twitter účtu seriálu American Horror Story se objevil propagační příspěvek, na kterém můžete vidět Lady Gaga v její nové roli. Sledujete 6. sezónu AHS? Jak se vám líbí?

Už dnes v noci bude mít premiéru 3. část nové řady AHS (My Roanoke Nightmare). Ryan Murphy, tvůrce seriálu, slibuje velký zvrat a tisku prozradil, že sezóna je rozdělena na 3 části.

První dvě epizody 6. série AHS můžete sledovat zde:

AMERICAN HORROR STORY 6 [ONLINE]

Lady Gaga - NEW Tweet!

26. září 2016 v 21:45 | john
Nové album Lady Gaga "Joanne" vychází už 21. 10. 2016!

#JOANNE How do you live every moment as your last in the name of someone who can't. Joanne was my father's sister.

Died 1974. She was 19.

Lady Gaga is getting ready for a new V Magazine photoshoot

25. září 2016 v 13:13 | john
Lady Gaga zveřejnila na Snapchatu video z příprav na focení pro časopis V MAGAZINE!

V Magazine posted a new photo of Lady Gaga!

24. září 2016 v 18:00 | john
Časopis V Magazine navštívil Lady Gaga v jejím bytě v New York City. V Mag na svém Instagramu zveřejnil tuto fotku:
"My friend Joanne... Can't wait for the new album" @ladygaga
 
 

Reklama