news

Vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu nabídne průřez její dosavadní kariérou!

28. ledna 2017 v 15:09 | john

LETOŠNÍ HALFTIME SHOW NABÍDNE PRŮŘEZ DOSAVADNÍ KARIÉROU LADY GAGA!

Lady Gaga poskytla exkluzivní rozhovor rádiu Mix 62.5, které vysílá v Houstonu, kde se letos koná Super Bowl, na kterém Gaga letos vystupuje. Gaga během rozhovoru prozradila, že její vystoupení o letošní halftime show bude průřezem její dosavadní kariéry. Vystoupení se uskuteční už 5. 2. 2017 na stadionu NRG Stadium.

"Týden a půl jsme nacvičovali ve stanu v Malibu a poté jsme se museli přesunout do větších studií v Hollywoodu, kde pracujeme na zbytku show. Po této fázi pošleme veškeré vybavení do Houstonu, kde zkoušky dokončíme. Fanoušci mohou očekávat vystoupení, které bude mapovat moji dosavadní kariéru," řekla Lady Gaga během telefonického rozhovoru.

"Vážím si každého, kdo mě v průběhu let podporoval a stále podporuje moji hudbu a má vystoupení. Nemůžu se dočkat, až celému světu předvedu skvělou show!" dodala Gaga.

Lady Gaga's Super Bowl Rehearsals

25. ledna 2017 v 15:39 | john
Lady Gaga během nacvičování na vystoupení na Super Bowl.

Lady Gaga's Super Bowl Halftime Show BTS documentary!

21. ledna 2017 v 20:35 | john
Od zítřejšího dne, 22. 1. 2017, bude Pepsi postupně zveřejňovat videa ze zákulisí příprav na vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu. "Vezmeme vás do zákulisí příprav největšího večera v kariéře Lady Gaga," hlásí Pepsi. Videa budou vycházet každý den. Celkově se podle informací můžeme těšit na hodinový dokument k Super Bowl halftime show, kterou letos obstará Lady Gaga. Dokument bude zharnovat choreografii, produkci, tiskové konference, a také rozhovory.

Lady Gaga natočila nový videoklip!

20. ledna 2017 v 16:08 | john
Lady Gaga se během dneška prostřednictvím Instagramu pochlubila informací, že dokončila nějaké natáčení. Podle několika zdrojů se jedná o nový videoklip ke třetímu singlu z aktuálního alba Joanne. Gaga zatím nepotvrdila, zda se jedná o videoklip a ani zatím neoznámila, která ze skladeb se stane novým singlem.


Zatím stále aktuálním singlem je skladba "Million Reasons." Gaga singl podpořila hned několika úžasnými vystoupeními, avšak v hudebních žebříčcích se songu nedostalo takového úspěchu, jaký by si zasloužil. Doufejme, že třetí singl už zaboduje. Kterou ze skladeb byste vybrali jako další singl vy?

Inside Lady Gaga’s dangerous Super Bowl halftime plans

17. ledna 2017 v 13:00 | john

NEBEZPEČNÉ PLÁNY LADY GAGA NA JEJÍ VYSTOUPENÍ NA SUPERBOWLU

Do velkého vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu zbývá už jen 19 dní! 5. 2. 2017 se Lady Gaga objeví na NRG Stadium v Houstonu, kde svými hity vyplní legendární halftime show. Gaga se loni nechala slyšet, že žádné detaily ohledně jednoho ze svých největších vystoupení své kariéry neprozradí, ale prý dobře ví, co má dělat. O vystoupení na Super Bowlu totiž snila od svých 4 let.

Dnes se ale objevila zajímavá informace ohledně plánů na vystoupení. Podle zdroje webu PageSix by Gaga během show zazpívala rovnou ze střechy stadionu NRG!

"Lady Gaga chce zpívat přímo na střeše Super Bowlu. Zástupci a technici se v současné chvíli snaží přijít na to, jak by se její velkolepé plány daly uskutečnit," píše web.

I když se nápad Gaga zdá být komplikovaný a hlavně nebezpečný, produkce se snaží umělkyni vyjít vstříc.

"Její tým má obavy o techniku a bezpečnost," tvrdí zdroj. "Gaga je však rozhodnutá a trvá na svém plánu."

"Technici sepisují hned několik plánů, které popisují, jak Gaga bezpečně dostat na střechu. Plány obsahují i potencionální řez otvoru ve stropě kopule". Organizátoři také uvažují i o "airliftingu," který by zpěvačku dopravil na stadion.

Stadion má průhlednou zatahovací střechu a její otevření trvá sedm minut. Na vystoupení Lady Gaga pracují i nejrůznější úřednící, kteří mají mj. za úkol pojištění. "Snaha o vymyšlení pojištění pro takové vystoupení je šílená."

Lady Gaga už brzy oznámí světové turné!

17. ledna 2017 v 12:59 | john

LADY GAGA UŽ BRZY OZNÁMÍ TERMÍNY TURNÉ K ALBU JOANNE!

Lady Gaga se letošní rok nepřipravuje jen na vystoupení na Super Bowlu a hraní ve filmu A Star Is Born, ale hlavně chystá světové turné k albu Joanne. Několik zdrojů uvedlo, že první termíny turné Lady Gaga už jsou zajištěné a oznámení o turné přijde po vystoupení na Super Bowlu, které se uskuteční 5. 2. 2017!

První data turné budou pro Severní Ameriku. Zdroj uvedl, že koncept celé show je zatím v rané fázi, ale oznámení o očekávaném tour je už připraveno.

"První termíny jejího turné byly již zarezervovány. Toto léto bude vystupovat v severní Americe. Termíny budou oznámeny v týdnu po jejím vystoupení na Super Bowlu," říká zdroj.


Co se týká bližších informací o turné, zatím prý není co prozrazovat. "Nějaké schůzky už proběhly, ale doposud byl její důraz kladen na vystoupení o poločase na Super Bowlu," dodává zdroj.

Lady Gaga and Others Sign Open Letter for Girls' Education!

17. ledna 2017 v 12:28 | john
Lady Gaga se připojila k dalším 80 vlivným osobnostem, které podepsali otevřený dopis napsaný za účelem podpory vzdělávání dívek.

Lady Gaga je zpět v nahrávacím studiu!

14. ledna 2017 v 16:53 | john
Je to jen pár měsíců co Lady Gaga dokončila své páté studiové album Joanne a v současné době opět tráví dny v nahrávacím studiu. Gaga však nepracuje na dalším albu ale na hudbě k chystanému filmu A Star Is Born, ve kterém ztvární hlavní ženskou roli. Kromě role Gaga dostala za úkol složit a nahrát několik nových písní k remaku klasického filmu.


Lady Gaga se včera sešla se skladatelem Dallasem Davidsonem a producentem Brianem Kennedym, se kterými bude na filmových písních spolupracovat.

Během týdne bylo oznámeno, že produkce filmu A Star Is Born, ve kterém si Lady Gaga zahraje po boku Bradleyho Coopera, začne v dubnu. Scénář byl hotový už koncem loňského roku, ale nyní se dostal do rukou Erica Rotha, který získal Oscara za práci na filmu Forrest Gump (1994). Eric má za úkol předprodukční úpravy scénáře.

US premiéra A Star Is Born byla ohlášena na 28. 9. 2018!

Lady Gaga letos mj. čeká vystoupení na Super Bowlu, propagace aktuálního alba Joanne včetně světového turné a právě práce na filmu A Star Is Born. Z důvodu vytížení byla vyvrácena informace o účinkování v seriálu American Crime Story, kde si údajně měla zahrát Donatellu Versace.

Lady Gaga nominated for Best Fan Army at the iHeartRadio Music Awards

5. ledna 2017 v 16:28 | john
Lady Gaga a její fanoušci Little Monsters byli nominováni na ceny amerického rádia iHeartRadio v kategorii Best Fan Army. Hlasovat lze prostřednictvím Twitteru, a to použitím hashtagů:

#LittleMonsters #BestFanArmy #iHeartAwards

Lady Gaga Got a New Tattoo!

23. prosince 2016 v 19:42 | john
Lady Gaga si tento týden nechala udělat nové tetování! Jedná se o nápis "Haus" - na počest svého týmu Haus of Gaga.

Lady Gaga To Headline 'Rock in Rio' Festival In Brazil!

20. prosince 2016 v 10:28 | john

LADY GAGA JE HLAVNÍ HVĚZDOU FESTIVALU ROCK IN RIO 2017!

Lady Gaga se příští rok podívá do Brazílie! Gaga byla totiž ohlášena jako hlavní hvězda slavného hudebního festivalu Rock in Rio. Vystoupení, které se uskuteční v září 2017, bude součástí turné Lady Gaga k poslednímu albu "Joanne."

Drby o možné účasti Gaga na brazilském festivalu se objevily už během léta. Není však divu, že se Lady Gaga do Brazílie skutečně vypraví, protože její nové album "Joanne" slaví právě v Brazílii obrovský úspěch. V brazilské album chart je už 7 týdnů v řadě na 1. místě!

Rock in Rio je považován za jeden z největších hudebních festivalů na světě. Loni návštěvnost překročila hranici 1 500 000.

Lady Gaga To Perform Jazz Concert In Las Vegas!

20. prosince 2016 v 10:17 | john

Lady Gaga vystoupí v Las Vegas!

Gaga oznámila, že 30. prosince ve Wynn's Encore Theatre proběhne jedinečné intimní vystoupení. Lady Gaga se rozhodla, že po kratší pauze opět veřejnosti zazpívá pár jazzových standardů, klasických hitů a samozřejmě nezůstane opomenuta ani její vlastní tvorba. Kromě svých velkých hitů předvede i něco z nového alba "Joanne," včetně aktuálního hitu "Million Reasons."

Cena vstupenek se pohybuje v rozmezí 1000-1500 dolarů a jsou v prodeji buď přímo na pokladně ve Wynn Las Vegas a nebo na wynnlasvegas.com.

Premiéra nového videoklipu Lady Gaga už zítra!

13. prosince 2016 v 18:50 | john

OFICIÁLNÍ VIDEOKLIP K SINGLU "MILLION REASONS" UŽ ZÍTRA!

Lady Gaga právě oznámila, že premiéra videoklipu k aktuálnímu singlu "Million Reasons" bude už zítra! Gaga přidala i ukázku, která prozrazuje, že nové video naváže na předchozí vizuál Perfect Illusion! Premiéru bude mít na starosti MTV a krátce poté bude video dostupné na VEVO.

"#MILLIONREASONS video tomorrow, + it starts right where #PerfectIllusion left off. @MTV premiere WORLDWIDE at 3pm ET, @Vevo right after."

#PepsiHalftime Fanifesto with Lady Gaga

3. prosince 2016 v 19:52 | john
Lady Gaga a Pepsi vyhlašují speciální soutěž pro fanoušky. Soutěž je spojená s únorovým vystoupením na Super Bowlu. Informace o soutěži Guest Of Honor ZDE

Lady Gaga announces 'Million Reasons' Music Video!

3. prosince 2016 v 19:49 | john
Lady Gaga během rozhovoru pro francouzské rádio NRJ potvrdila, že videoklip k aktuálnímu singlu "Million Reasons" je už na cestě!

"Nemějte obavy, vyjde v příštích několika týdnech. Jeho součástí bude i malé překvapení a zvrat."


Podle posledních informací by video mohlo být ve stylu "mountain romance" a je možné, že videa se dočkáme už příští týden. Singl Million Reasons se dnes opět probojoval mezi Top 10 nejstahovanějších skladeb na US iTunes a celkově se jeho pozice v několika zemích výrazně zlepšily.

Zatím si můžete vychutnat speciální videoklip k Million Reasons se záběry z letošní Victoria's Secret Fashion Show.

Lady Gaga to appear on Alan Carr's Happy Hour

3. prosince 2016 v 19:25 | john

Už zítra večer Lady Gaga vystoupí v soutěži X Factor UK.

V pátek, 9. 12. 2016, se Gaga objeví také v nové komediální show Alana Carra 'Happy Hour'

Lady Gaga Performs 'Million Reasons' On NRJ France

3. prosince 2016 v 19:02 | john
Lady Gaga tento týden dorazila do studia francouzského rádia NRJ, kde poskytla exkluzivní rozhovor a zazpívala skladby La Vie En Rose, Million Reasons a Just Another Day.

Lady Gaga is set to perform at X Factor UK!

28. listopadu 2016 v 19:36 | john
Lady Gaga už během tohoto týdne vystoupí v pěvecké show X Factor UK! Vystoupení se uskuteční v rámci propagace aktuálního alba "Joanne."

Lady Gaga o víkendu dorazila do Paříže, kde ve středu vystoupí na Victoria's Secret Fashion Show. Záznam z přehlídky, na které kromě Gaga vystoupí i Bruno Mars a The Weeknd, odvysílá 5. 12. 2016 televize CBS.

Je také možné, že Gaga vystoupí i v britské talk show Graham Norton Show, kde se měla původně objevit už před několika týdny, ale na poslední chvíli bylo jméno Lady Gaga odstraněno z programu.

Lady Gaga interviewed on KIIS 106.5 Radio

26. listopadu 2016 v 11:26 | john
Lady Gaga ve čtvrtek poskytla exkluzivní rozhovor pro australskou rádiovou show Kyle & Jackie Show. Během rozhovoru, který probíhal telefonicky, Gaga prozradila několik věcí:

- Gaga prozradila, že momentálně dochází do nahrávacího studia, kde spolupracuje se skladatelkou Diane Warren (Til It Happens To You) ... je možné, že spolu pracují na hudbě k filmu A Star Is Born, ve kterém Gaga ztvární hlavní ženskou roli. Film se bude natáčet příští rok a Gaga dostala za úkol dát dohromady soundtrack a napsat zbrusu nové skladby. Premiéra filmu byla stanovena na 28. 9. 2018
- s turné k albu Joanne přijede i do Austrálie (turné bude pravděpodobně ohlášeno příští rok po vystoupení na Super Bowlu)
- svého nového pejska Gaga nejspíše pojmenuje "Gustavo"
- Gaga také během rozhovoru podpořila Selenu Gomez a mluvila o politice, dětech Eltona Johna a samozřejmě o novém albu Joanne. Rozhovor pak zakončila úryvky písní Joanne a Million Reasons.

PREVIEW: Lady Gaga for CBS Sunday Morning

24. listopadu 2016 v 18:13 | john
Exkluzivní interview s Lady Gaga, který dělal Lee Cowan pro CBS Sunday Morning, bude odvysílán 27. 11. 2016 na CBS. Tématem rozhovoru bylo samozřejmě nové album Joanne, ale Gaga také mluvila o tom, jaký vliv na ni měla sláva.
 
 

Reklama