news

VIDEO: Lady Gaga's exclusive interview on the FOX NFL Pregame Show

2. října 2016 v 18:48 | john
Lady Gaga a její dnešní rozhovor pro FOX NFL Pregame Show, ve kterém mluvila o svém nadcházejícím vystoupení na Super Bowlu 2017!

Bud Light + Lady Gaga Dive Bar Tour

2. října 2016 v 16:03 | john

Lady Gaga vyráží na barové turné k albu Joanne!

Lady Gaga se v rámci propagace nového alba Joanne objeví v několika malých barech, kde vystoupí s novými písněmi. Gaga se nechala slyšet, že dává přednost intimitě barů před arénami, pokud jde o předvádění skladeb z nadcházejícího alba Joanne, které vychází 21. října.

Miniturné po amerických barech bylo naplánováno v rámci spolupráce mezi Gaga a Bud Light. Gaga se začátkem příštího týdne objeví v pár barech, aby vzdala čest typu míst, na kterých začala vystupovat, a také aby podtrhla "syrovou Americana" atmosféru nového alba. "Dávám přednost přirozenějšímu způsobu lidského zážitku, který barové turné umožňuje. Spojování lidí je pro mě důležité," nechala se slyšet Gaga.

Turné bude zahrhovat celkem 3 zastávky, které nebyly specifikovány. První vystoupení Gaga čeká ve středu 5. října a během něj představí nejen aktuální singl "Perfect Illusion," ale také zbrusu novou skladbu "Million Reasons," která se objeví na albu Joanne.

Vystoupení bude živě přenášeno partnerem turné Bud Light a stream najdete přímo na jejich Facebooku. Další dvě vystoupení se uskuteční 20. a 27. října a pokaždé by měl být představen nový song. Místo a čas bude vždy předem oznámeno těsně před začátkem spuštění streamu.


Lady Gaga vzkazuje, že v současné době se sice vydává na barové turné, ale do budoucna se máme těšit na více kostýmů, světel a velkých show!

Říká se, že už ve čtvrtek by Gaga měla vydat další novou skladbu z alba Joanne. Podle zatím nepotvrzených informací by to mohl být právě song "Million Reasons," který Gaga představí při první zastávce barového turné. Jako další skladba by pak měla být představena "Sinner's Prayer," na které Gaga spolupracovala s umělcem Father John Misty. Dnes se objevila část textu:

Lady Gaga Talks New Album 'Joanne'!

2. října 2016 v 13:53 | john
"Řekla bych, že má předchozí alba byla spíše konceptuálními nahrávkami. Měla jsem při nich téma nebo nějakou konkrétní kulturní myšlenku, kterou jsem se snažila vyjádřit a to mi pak pomohlo vytvořit celé album, které se týkalo daného konceptu.

V případě nového alba jsem se snažila přijít na to, jak bych se mohla spojit s lidmi poté, co jsem se jim tolik odcizila. Jak jistě víte, tak jsem po dobu 7 let byla řekněme "hvězdou," která byla veřejnosti na očích od svých 22 let. Nemůžu jen tak zajít do restaurace, někoho pozdravit a očekávat, že se bude chovat normálně - obvykle lidé začnou křičet a chtějí se vyfotit. Rozdíl mezi předchozími alby a albem Joanne je v tom, že jsem se během nahrávání ve studiu snažila vymazat slávu ze své mysli a trávit hodně času se svojí rodinou a svými přáteli."

"Jsem tolik vděčná Marku Ronsonovi a klukům za to, že se stali mými blízkými přáteli. Mám nové přátele mezi hudebníky a mám pocit, že jsem nalezla místo kam patřím. Víte, já moc do Hollywoodu nezapadám, takže v případě tohoto alba, musela jsem zvolit mnohem víc osobní přístup, který ode mě tito noví muži, kteří mi vstoupili do života, vyžadovali. Chtěli po mě, abych se hlouběji ponořila do svého nitra. Mark mi stále říkal, 'Chci, aby svět spatřil tu dívku, kterou znám já. Tu, která sedí za pianem, mlátí do kláves a zpívá z plných plic'... Díky nim jsem s společně s nimi psala o velmi osobních věcech z mého života. Přijali mě jako ženu, jako dceru mých rodičů a sestru mé sestry... stalo se přesně to, co jsem si představovala, že se dělo v 70., 60., nebo v 80. letech, kdy lidé tvořili hudbu, psali skladby, a to ještě předtím, než se objevil internet, e-mail a všechny tyhle věci. Řekla bych, že v tomhle se Joanne nejvíce liší. Je to skutečně velmi osobní a ne konceptuální."

Lady Gaga on Snapchat

2. října 2016 v 13:29 | john
Lady Gaga prostřednictvím Snapchatu zveřejnila záznam ze zkoušení nových písní z alba Joanne, které vychází už 21. října!

Lady Gaga Will Headline the 2017 Super Bowl Halftime Show!

30. září 2016 v 14:20 | john

LADY GAGA BUDE HLAVNÍ HVĚZDOU PŘÍŠTÍHO SUPER BOWLU!

Je to oficiální! National Football League potvrdila, že na Super Bowlu 2017 o tradičním poločase vystoupí LADY GAGA! Jméno Lady Gaga se mezi jmény potencionálních vystupujících o poločase finále amerického fotbalu objevuje už dlouhé roky, ale až teprve letos se o Gaga začalo jednat vážněji. Americká média už minulý týden vyzradila, že právě Gaga zazpívá v příštím roce, ale až dnes bylo vše oznámeno oficiálně přímo ze strany NFL. Super Bowl se bude konat 5. 2. 2017 na NRG Stadium v Houstonu!

Lady Gaga se na Super Bowlu objevila už letos, kdy byla pořadateli požádána, aby zazpívala americkou národní hymnu. Únorové vystoupení se jí ohromně povedlo a přineslo jí nejen pozitivní ohlasy v médiích, ale také ohromila kritiky.

Super Bowl každý rok přiláká přes 100 milionů diváků, takže Lady Gaga se po delší době konečně dostane pozornosti, kterou si rozhodně zaslouží. Výstup určitě zvedne prodeje a celkový zájem nejen o její nové album Joanne, ale také o starší tvorbu. Je běžné, že hlavní vystupující ovládne například iTunes chart nejen v USA, ale také v dalších zemích světa. Inzerující společnosti zase těží na speciálních reklamách, které jsou během poločasu vysílány.

Gaga se k ohlášení vystoupení vyjádřila na svém Instagramu: "It's a done deal! I can't wait to rock for YOU from Houston! Thank you Football fans and Music fans 🇺🇸🏈!!"

Lady Gaga To Perform At Graham Norton Show!

30. září 2016 v 14:10 | john
Britská média včera přinesla informaci, podle které se Lady Gaga už 14. 10. 2016 objeví v pořadu The Graham Norton Show. Gaga by měla poskytnout interview, a také vystoupit s novou hudbou z nadcházejícího alba Joanne, které vychází 21. října. Jedná se o první veřejné vystoupení Lady Gaga v nové éře. Gaga začátkem měsíce vydala nový singl "Perfect Illusion," který však doposud nepodpořila žádným veřejným či televizním vystoupením.

Web DigitalSpy informoval, že kromě Lady Gaga se 14. října v show Grahama Nortona objeví také Jeremy Renner, Amy Adams a Chris O'Dowd.

Lady Gaga is nominated for 2016 MTV Europe Music Awards!

28. září 2016 v 14:40 | john
Lady Gaga byla nominována ve 2 kategoriích na letošní ročník hudebních cen MTV Europe Music Awards! Pro Lady Gaga můžete hlasovat v kategoriích Best Female a Biggest Fans. Pravděpodobně můžete rozdat kolik hlasů chcete!

http://uk.mtvema.com/_/lady-gaga

BEST FEMALE (Lady Gaga)

BIGGEST FANS


MTV EMA se letos uskuteční 6. 11. 2016 v Belfastu!

American Horror Story Season 6

28. září 2016 v 13:18 | john
Na oficiálním Twitter účtu seriálu American Horror Story se objevil propagační příspěvek, na kterém můžete vidět Lady Gaga v její nové roli. Sledujete 6. sezónu AHS? Jak se vám líbí?

Už dnes v noci bude mít premiéru 3. část nové řady AHS (My Roanoke Nightmare). Ryan Murphy, tvůrce seriálu, slibuje velký zvrat a tisku prozradil, že sezóna je rozdělena na 3 části.


První dvě epizody 6. série AHS můžete sledovat zde:

AMERICAN HORROR STORY 6 [ONLINE]

Lady Gaga - NEW Tweet!

26. září 2016 v 21:45 | john
Nové album Lady Gaga "Joanne" vychází už 21. 10. 2016!

#JOANNE How do you live every moment as your last in the name of someone who can't. Joanne was my father's sister.

Died 1974. She was 19.

Lady Gaga is getting ready for a new V Magazine photoshoot

25. září 2016 v 13:13 | john
Lady Gaga zveřejnila na Snapchatu video z příprav na focení pro časopis V MAGAZINE!

V Magazine posted a new photo of Lady Gaga!

24. září 2016 v 18:00 | john
Časopis V Magazine navštívil Lady Gaga v jejím bytě v New York City. V Mag na svém Instagramu zveřejnil tuto fotku:
"My friend Joanne... Can't wait for the new album" @ladygaga

"Perfect Illusion" debuts #5 on Mediatraffic

23. září 2016 v 18:55 | john
Nový singl Lady Gaga "Perfect Illusion" debutuje na 5. místě ve světovém žebříčku United World Chart, který zveřejňuje Mediatraffic. Za první týden singl nasbíral 203 000 jednotek a pro tento týden je nejvýše umístěnou novinkou!

Lady Gaga's "Perfect Illusion" Debuts At #15 On Billboard Hot 100!

19. září 2016 v 20:47 | john
Nový singl Lady Gaga "Perfect Illusion" debutuje na 15. místě v hlavní americké singles chart Billboard Hot 100! Singlu se v prvním týdnu prodalo 100 000 downloadů a díky tomuto výsledku debutuje na No. 2 v žebříčku Billboard Digital Songs.

(NEW)#15 Billboard Hot 100
(NEW)#2 Billboard Digital Songs
(↑)#21 US Adult Top 40
(↑)#24 US Mainstream Top 40

Už zítra v noci nás čeká premiéra oficiálního videoklipu k pilotnímu singlu nového alba "Joanne," které vychází 21. října. Snad se dočkáme také nějakých live vystoupení, které by povedenému singlu mohly pomoci k ještě vyššímu umístění v charts.

V UK Singles Charts singl "Perfect Illusion" debutoval na 12. místě díky čemu se stal nejvýše umístěnou novinkou minulého týdne (30 830 jednotek). V Austrálii nová skladba Lady Gaga debutovala na #14, a také se pro minulý týden stala nejúspěšnější novinkou.

Na vrchol žebříčků "Perfect Illusion" dosáhl ve Francii, Řecku, Belgii, Finsku a Portugalsku. Ve Francii je "Perfect Illusion" teprve třetím #1 singlem Lady Gaga. Předtím se to podařilo pouze "Poker Face" a "Bad Romance."

Lady Gaga Announces 'Perfect Illusion' Video Release Date!

16. září 2016 v 19:43 | john

VIDEOKLIP K SINGLU "PERFECT ILLUSION" UŽ V ÚTERÝ V NOCI!

Lady Gaga dnes oznámila, že premiéra vidoeklipu k novému singlu "Perfect Illusion" bude už v úterý, 20. 9. 2016, během premiéry první epizody druhé řady seriálu Scream Queens, kterou vysílá FX. Gaga přidala i teaser k videu, který režírovala Ruth Hogben:

"The #PERFECTILLUSION music video premieres Tues, Sept 20 during the premiere of Scream Queens on FOX at 9pm ET!"

Lady Gaga To Cover Classic Amy Winehouse Song To Help The Amy Winehouse Foundation!

16. září 2016 v 16:23 | john
Lady Gaga nahraje cover jedné skladby zesnulé umělkyně Amy Winehouse! Podle dostupných informací by se mělo jednat o jednu z nejznámějších písní Amy a výtěžek z coveru poputuje na podporu organizace Amy Winehouse Foundation, která se zabývá prevencí drogové závislosti u mladistvých. Otec ikonické zpěvačky, Mitch Winehouse, britskému tisku sdělil následující: "Na Youtube jsme zřídili speciální kanál, na který budou hvězdy z celého světa nahrávat své coververze písní Amy. Jakmile překonáme první 2 miliony zhlédnutí, tak v tu chvíli začneme získávat peníze pro nadaci." Kromě Gaga svůj cover nahraje také třeba Leona Lewis.

Lady Gaga Odhalila Obal Nového Alba "Joanne"

15. září 2016 v 21:10 | john
Lady Gaga odhalila obal svého nového alba "Joanne," které vychází už 21. 10. 2016!

JOANNE

21/10/2016


Standard Edition: 11 tracks
Deluxe Edition: 14 tracks

Songs:
Perfect Illusion
Joanne
Hey Girl (with Florence Welch)
Sinner's Prayer (with Father John Misty)
John Wayne
Ayo
...

Collaborations:
Florence Welch
Father John Misty
Beck
Kevin Parker (from Tame Impala)
Hillary Lindsey

Producers:
Mark Ronson, BloodPop, RedOne...

Executive Producer: Mark Ronson

*"Titulní skladba alba Joanne je emotivní balada s epickými vokály. Skutečná změna," nechal se slyšet Dan Wooton z deníku The Sun.

Byl Oznámen Název a Datum Vydání Nového Alba Lady Gaga!

15. září 2016 v 18:44 | john
Lady Gaga dnes volala do rádia Beats 1, kde oznámila detaily ohledně nového alba! Gaga volala přímo z nahrávacího studia odkud prozradila, že nové album bude dokončeno během následujících 48 hodin. Poté přišla dvě hlavní oznámení - název a datum vydání.

Nové album Lady Gaga ponese název "JOANNE" - což je jméno její zesnulé tety a také jedno z jejích rodných jmen (Stefani Joanne Angelina Germanotta). Také jednu ze skladeb na albu Gaga věnovala své tetě, po které její rodina před lety pojmenovala svoji restauraci.

Album "Joanne" vychází už 21. 10. 2016! Standartní verze alba by měla obsahovat celkem 11 skladeb, deluxe verze jich nabídne asi 14. Na jedné ze skladeb Gaga spolupracovala také se zpěvačkou Hillary Lindsey.

Společný song s umělcem Father John Misty se jmenuje "Sinner's Prayer."

Nyní už tedy známe celkem 3 názvy nových skladeb:
Perfect Illusion
John Wayne
Hey Girl (with Florence Welch)
Sinner's Prayer (with Father John Misty)

Co se týká videoklipu k aktuálnímu singlu "Perfect Illusion," tak ten se dokončuje a měl by vyjít během následujících pár týdnů. Režisérkou videa se stala Ruth Hogben.

Gaga navíc v rozhovoru řekla, že s Markem Ronsonem (výkonným producentem nového alba), spolupracuje na dalším projektu. Detaily neprozradila, ale je možné, že se jedná o skladby pro film A Star Is Born, ve kterém si Gaga zahraje a navíc pro něj složí několik nových skladeb s zaujme pozici výkonné producentky soundtracku.

Moderátor rádia Beats 1 dnes viděl obal nového alba, který Gaga odhalí světu už během následujících hodin!

American Horror Story: My Roanoke Nightmare

15. září 2016 v 17:10 | john
V noci na dnešek byla US divákům představena nová sezóna úspěšného seriálu American Horror Story. Tvůrci seriálu si s fanoušky dlouhé týdny hráli prostřednictvím různorodých, ale povedených teaserů, které však do poslední chvíle neprozradili téma nové série. Nyní je vše jasné - šesté pokračování nese název "MY ROANOKE NIGHTMARE"

I v nové řadě AHS uvidíme Lady Gaga, ale až od druhé epizody, ke které už byl zveřejněn teaser.

Lady Gaga In Talks to Play Super Bowl Halftime Show!

13. září 2016 v 20:38 | john

POŘADATELÉ SUPERBOWLU JEDNAJÍ O VYSTOUPENÍ LADY GAGA!

Hudební magazín Billboard dnes přinesl informace, podle které pořadatelé tradiční halftime show na Super Bowlu jednají o možném vystoupení Lady Gaga v roce 2017!

Zdroj Billboardu sdělil, že jméno Lady Gaga skutečně zaznělo během jednání ohledně hlavního vystupujícího na 51. ročníku slavné fotbalové akce, který se uskuteční 5. 2. 2017 na stadionu NRG Stadium v Houstonu. Gaga se na Super Bowlu objevila už letos, ale to "pouze" zazpívala americkou hymnu. Hlavními vystupujícími byli Coldplay s hosty Beyoncé a Bruno Mars. Byla to však Gaga, která skutečně ohromila a získala si uznání kritiky. Hlavní hudební hvězdy získaly spíše smíšené recenze.


"Jednali jsme s několika fantastickými umělci ohledně Pepsi Super Bowl Halftime Show, avšak do této chvíle jsme nedospěli ke konečnému rozhodnutí," prozradila NFL magazínu Billboard. Když se Billboard zeptal na Gaga, tak odpověď NFL byla následující: "Jsme rádi, že okolo show existuje tolik nadšení."

Je to jen pár týdnů, co se na veřejnosti objevila zpráva, že vystoupení během poločasu Super Bowlu bylo nabídnuto britské hudební ikoně ADELE. Zpěvačka však nabídku s díky odmítla, protože po loňském veleúspěšném albu "25" plánuje kariérní pauzu, během které se bude věnovat rodině.

Lady Gaga minulý pátek vydala nový singl "Perfect Illusion," který předznamenává nové studiové album. V současné chvíli Gaga album již dokončuje a slibuje brzké vydání. Přesné datum sice stále prozradit nechce, ale tvrdí, že album nevydá náhle, jako například Beyoncé, a že se nových skladeb dočkáme ještě do konce roku. Netrpělivě očekávané album bude obsahovat i pár spoluprácí včetně duetu "Hey Girl," který Gaga nahrála s Florence Welch (Florence + The Machine). Na albu dále spolupracovali i zpěvák Beck nebo umělec Father John Misty. Výkonným producentem alba se sice stal anglický hudebník Mark Ronson, ale na nové nahrávce nebude chybět ani jedna skladba, kterou Gaga vytvořila s producentem RedOne.

Lady Gaga Talks New Album!

12. září 2016 v 20:10 | john
Lady Gaga dnes propaguje nový singl "Perfect Illusion" v amerických rádiích a při této příležitosti poskytla exkluzivní rozhovor pro několik rádiových stanic. V rozhovorech Gaga prozradila hned několik informací ohledně nového alba:

"Název alba je velmi osobní."
O datu vydání nového alba: "Album vyjde před koncem roku."
"Nejedná se o konceptuální album. Každá skladba vypráví svůj příběh. Některý song vás rozesměje, některý rozpláče a jiný vás zase donutí tancovat a křičet."

Společný song Lady Gaga a Florence Welch se jmenuje "Hey Girl." "Když jsem pracovala s Florence, tak jsme společně plakaly, smály se a nebo objímaly."

Kousek textu HEY GIRL:
Gaga: "Hey girl can you hear me, are you holding out your heart."
Florence: "Hey girl can you feel me, sometimes I go too far."
Gaga: "Hey girl it ain't easy I know it's pulling me apart. Hey girl don't you leave me. Hey girl we can make it easy if we lift each other. We don't need to on oneing-up another."

"Každá skladba na albu je zcela autobiografická."

"Taylora [Kinney] moc miluju. Ten song [Perfect Illusion] není nic proti Taylorovi. On je můj nejlepší přítel."

O pokračování "Telephone": "Ještě nevím, jestli bude součástí tohoto alba."

Gaga se nechala slyšet, že nechystá spoluráci s Madonnou, a také řekla, že nové album nevydá náhlým způsobem, jakým to udělala třeba Beyoncé. Nové album má stanovené datum vydání, které bude oznámeno.

"Někdy se stane, že vydáte album, které se ne každému líbí. Myslím, že ARTPOP pro mě bylo další lekcí."

Během rozhovoru pro KTU 103.5 Gaga řekla, že kdyby jí byla učiněna nabídka vystoupení na Super Bowl Half Time Show, tak by ji určitě zvážila.

"Nechci tím říct, že TOHLE JE MÉ PRAVÉ JÁ, ale tohle jsem prostě já v tento moment."

"Může to být Perfektní Realita." - Gaga na otázku, zda se do pěti let vidí vdaná a s dětmi.

"Miluju hraní šachů."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GAGA VČERA V UK
"Tohle je snad poprvé za všechny ty roky, co jsem vůbec neuvažovala nad tím, jak se songu bude dařit v hitparádách." - Gaga o singlu Perfect Illusion.

Před odjezdem z Londýna Gaga řekla, že se brzy vrátí. Prý se už nemůže dočkat turné, které chystá k novému albu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Před více než rokem se Lady Gaga znovu sešla s producentem RedOne, aby s ním spolupracovala na nové hudbě pro nové studiové album. Během několika měsíců společně dokončili celkem 8 skladeb a jedna z nich byla dokonce původně vybrána jako pilotní singl. Gaga však plány na poslední chvíli zrušila a poslední týdny to vypadalo, že ze spolupráce zcela sešlo a skladby nevyjdou.


Gaga však v rozhovoru pro Metro UK prozradila, že na nové album se nakonec jedna skladba z produkce RedOne dostala! "Na albu se nachází i jedna nádherná píseň, na které jsem spolupracovala s RedOne." Výkonným producentem nového alba je však hudebník Mark Ronson. "Byla to úžasná zkušenost tvořit album s Markem Ronsonem," řekla Gaga.

O novém singlu PERFECT ILLUSION:
"Perfect Illusion je o mnoha různých lidech a věcech z mého života. Song jsem napsala s Kevinem Parkerem z Tame Impala, BloodPopem a Markem Ronsonem. Nahrávka je o pocitu otravy láskou, o volném pádů v moderní extázi. Je o tom, jak se jednoho dne probudíte a nemůžete uvěřit, že to nebyla pravda. Ptáte se, jak se to stalo a jak jste to udělali. Song je o zuřivosti způsobenou takovým zážitkem. Také si myslím, že dnes je pro lidi skutečně těžké randit."

"Taylora tolik miluju. Perfect Illusion není nic proti Taylorovi. On je můj nejlepší přítel. Ten song není jen o pocitech ze vztahu, které jsem měla já, ale také jak to cítil on, moji přátelé a nebo má sestra. Je to song o každém z nás. Nikdy bych pro něco takového nepoužila svůj song nebo bych vůbec veřejně nechtěla ublížit komukoliv, koho moc miluji."
 
 

Reklama