news

JOANNE WORLD TOUR / NEW DATES ADDED

30. března 2017 v 14:45 | john
Lady Gaga tento týden oznámila dva nové termíny svého Joanne World Tour:

21. 9. 2017 - Barcelona

12. 10. 2017 - Birmingham

Lady Gaga / Million Reasons (Andrelli Remix)

17. března 2017 v 19:32 | john
Dnes byl vydán třetí oficiální remix k stále aktuálnímu singlu Lady Gaga "Million Reasons". Tentokrát se jedná o remix od DJ Andrelli. Remix je dostupný jak na iTunes, tak na oficiálním VEVO kanálu Lady Gaga:

Singlu "Million Reasons", který v US žebříčku Billboard Hot 100 dosáhl 4. místa, se čím dál více daří v amerických rádiích, kde se z něj stává velký hit.

Tento týden byl odhalen první seznam nejprodávanějších singlů v USA za rok 2017. "Million Reasons" je zatím 4. nejprodávanějším singlem v Americe. Singl byl zveřejněn loni v říjnu a v listopadu byl oznámen jako druhý singl z alba Joanne. Jen letos se ho v USA prodalo přes 410 000 kopií.

Zatím nejprodávanější singly v USA za rok 2017:
1. Shape Of You (Ed Sheeran)
2. I Don't Wanna Live Forever (Zayn & Taylor Swift)
3. Bad and Boujee (Migos)
4. Million Reasons (Lady Gaga)
5. 24k Magic (Bruno Mars)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
další oficiální remixy Million Reasons

Lady Gaga se tento měsíc objeví v pořadu RuPaul's Drag Race!

2. března 2017 v 17:59 | john
Lady Gaga se už 24. 3. 2017 objeví v televizním pořadu RuPaul's Drag Race. Devátá sezóna pořadu se přesouvá na kanál VH1.

Lady Gaga je hlavní hvězdou festivalu Coachella 2017!

2. března 2017 v 17:55 | john

LADY GAGA JE HLAVNÍ HVĚZDOU FESTIVALU COACHELLA 2017!


Lady Gaga se stala hlavní hvězdou letošního ročníku populárního festivalu Coachella. Gaga nahradila svoji kolegyni Beyoncé, která vystoupení musela odvolat kvůli těhotenství. Lady Gaga bude hlavní hvězdou oba víkendy konání festivalu. "Vydejme se na párty v poušti," potvrzuje Gaga svoji účast na Instagramu.


Magazín Billboard odhalil, že poté, co Beyoncé účast odvolala, tak oranizátoři trvali na tom, že ji musí nahradit žena.Na Lady Gaga se tak přesunul i fakt, že se stane první zpěvačkou za 10 let, která byla hlavní hvězdou hudebního festivalu. Naposled jí byla v roce 2007 umělkyně Björk.

Lady Gaga for #TheLoveProject

26. února 2017 v 18:24 | john
Lady Gaga při natáčení #TheLoveProject, který bude mít premiéru už dnes v noci během předávání Oscarů.

Lady Gaga vystoupí už potřetí v řadě na Oscarech!

24. února 2017 v 13:25 | john

LADY GAGA VYSTOUPÍ POTŘETÍ V ŘADĚ NA OSACRECH!

Podle Cayon News Lady Gaga v neděli vystoupí na předávání prestižních a ostře sledovaných filmových cen Oscar. Pokud se informace potvrdí, tak to bude již třetí vystoupení Gaga na Oscarech v řadě! Vystoupení má být pravděpodobně překvapením. Je zvykem, že co se týká hudebních vystoupení na předávání cen Akademie, tak se během noci zpívají nominované skladby a nebo se vystupuje na počest umělců a filmů. Uvidíme tedy, co Gaga předvede.

Poprvé Lady Gaga na Oscarech vystoupila v roce 2015, kdy vzdávala čest ikonickému muzikálovému filmu The Sound Of Music a jeho hlavní hvězdě, Julii Andrews. Gaga si za dechberoucí vystoupení vysloužila standing ovation a neminula ji ani obrovská chvála ze strany kritiků.


Druhé oscarové vystoupení Lady Gaga se uskutečnilo loni, kdy byla Gaga spolu se skladatelkou Diane Warren nominována v kategorii Nejlepší skladba. Nominaci si umělkyně zasloužily díky skladbě "Til It Happens To You," kterou daly dohromady pro dokumentární snímek The Hunting Ground. Gaga během oscarového večera skladbu zazpívala a doprovodili ji oběti znásilnění. I tehdy Gaga čekal potlesk ve stoje, když dojala všechny zúčastněné.

#LoveProject

24. února 2017 v 13:06 | john
Lady Gaga a tým její nadace Born This Way Foundation spolupracovali na speciálním projektu #LoveProject. Ve zveřejněném spotu hraje v pozadí aktuální hit Lady Gaga, "Million Reasons." Na celém projektu kromě Gaga spolupracovala i Ellen DeGeneres a Pharrell Williams. Režie se ujal Brett Ratner. Spot bude odvysílán během nedělního předávání cen Oscar.

Billboard Hot 100: #18 Lady Gaga - "Million Reasons"

23. února 2017 v 14:44 | john
Aktuální singl Lady Gaga "Million Reasons" se tento týden umístil na 18. místě v hlavní americké singlové hitparádě Billboard Hot 100. Minulý týden singlu patřilo 4. místo, což zůstává jeho nejvyšším umístěním ve stále prestižní chart. Pro tento týden singl zaznamenal 90 000 stažení, což z něj dělá 4. nejstahovanější singl v Americe, ale bohužel hitparáda Billboard klade větší důraz na výsledky streamů a počet rotací v amerických rádií. Hudba Gaga se tedy hlavně prodává, masivní příliv streamů jí bohužel chybí, ale dobrou zprávou je, že singl Million Reasons se v USA hraje čím dál častěji. Jedna z největších rádiových stanic Z100 New York přidala Million Reasons do seznamu "POWER rotation," což znamená, že singl budou hrát 15x až 18x denně, a to kvůli rostoucímu zájmu ze strany posluchačů.

Podle prvních odhadů by singl "Million Reasons" měl i příští týden zůstat mezi Top 10 nejstahovanějšími singly v USA díky 62 000+ stažení. Momentálně se singl na US iTunes chart nachází na #8.

Vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu je nejsledovanějším hudebním vystoupením všech dob!

20. února 2017 v 18:10 | john

Vystoupení Lady Gaga na Super Bowl LI Halftime show je nejsledovanějším hudebních vystoupením všech dob!

NFL o víkendu odhalila informaci, podle které je vystoupení Lady Gaga na Super Bowl LI Halftime show tou nejsledovanější hudební událostí všech dob! Národní fotbalová liga v pátek informovala o celkové sledovanosti tohoto vystoupení, která byla po sečtení výsledků ze všech platforem vskutku rekordní. Téměř 118 milionů lidí si show Gaga pustila přímo na vysílací síti FOX. Záznam vystoupení je navíc tím nejsledovanějším videem na digitálních platformách NFL, které zahrnují NFL.com, Twitter a kanál na YouTube. Dechberoucí vystoupení Lady Gaga, o kterém se stále mluví, vidělo přes 150 000 000 diváků!

"Ze spolupráce s Lady Gaga na Pepsi Zero Super Bowl Halftime Show jsme byli nadšení. Gaga je jednou z nejtalentovanějších a nejvšestranějších umělkyň na světě," řekl Mark Quenzel, senior vice president programování a produkce. "Halftime show pro umělce představuje maximální světovou stage. Díky její úžasné hudbě, choreografii a poselství o sjednocení, Lady Gaga dala dohromady jedinečné vystoupení, na které se bude ještě dlouho vzpomínat."

Lady Gaga vládne tento týden US žebříčkům

15. února 2017 v 21:03 | john
Umístění singlů a alb Lady Gaga v aktuálním vydání americké hitparády Billboard.


Billboard také předpovídá, že album Joanne zůstane i příští týden v Top 10 album chart Billboard 200. Mělo by se prodat přes 40 000 kopií!

S "Million Reasons" Lady Gaga získala v USA svůj desátý Top 5 singl!

13. února 2017 v 20:56 | john

Million Reasons se stal desátým Top 5 singlem Lady Gaga v USA! V žebříčku Billboard Hot 100 mu patří 4. místo

Aktuální singl Lady Gaga "Million Reasons" se po Super Bowlu vyhoupl na 4. místo v hlavní americké singles chart Billboard Hot 100! Singlu se prodalo 149 000 digitálních kopií a získal 7,6 milionu streamů. Jedná se o čtrnáctý Top 10 singl Lady Gaga a desátý Top 5!

Ikonický hit "Bad Romance" se také dočkal návratu do Billboard Hot 100 chart. Singl se tento týden umístil na #50. Se 39 000 digitálními kopiemi se stal 9. nejprodávanějším singlem týdne.

Také alba Lady Gaga slavila velký úspěch - nejúspěšnější je to poslední, Joanne, které se umístilo na 2. místě v žebříčku Billboard 200!

Lady Gaga / Billboard 200

#2 Joanne 74 000 [Čistý prodej: 48 000 kopií] (+818%)
#6 The Fame 38 000 [Čistý prodej: 17 000 kopií] (+986%)
#25 Born This Way 17 000 (+1,117%)
#174 ARTPOP 5 000 (+420%)

Lady Gaga představuje videoklip k písni John Wayne!

9. února 2017 v 15:43 | john

Lady Gaga zveřejňuje svůj nový videoklip!

Lady Gaga včera bez ohlášení vydala nový videoklip, který byl natočen k písní "John Wayne" z aktuálního alba Joanne. Velkým překvapením je, že režie klipu se ujal Jonas Åkerlund, který s Gaga pracoval na dnes již ikonických minifilmech Paparazzi (2009) a Telephone (2010). Gaga a Jonas natáčeli video John Wayne minulý měsíc v Kalifornii.

"Jonase znám už opravdu velmi dlouhou dobu a chtěli jsme opět spolupracovat. Myslela jsem si, že zrovna k této písni by naše spolupráce byla perfektní. Video režíroval on, ale způsob, jakým obvykle začínáme práci je jako kdyby si z mé mysli stáhnul všechny mé vize k dané skladbě. Řekla jsem mu, "Představuju si samu sebe, jak jedu s nějakým chlápkem na koni. Vypadám, že brzy spadnu a bez ohledu na to, že jede hrozně rychle a že mě to bolí, tak vypadám, že si to vlastně užívám. V další scéně jsem s jiným mužem v autě. Je to nezodpovědná jízda, prostřednictvím které vyjadřujeme, jak nezodpovědná může být láska." Prošla jsem s ním několik různých scénářů a on mi je pomohl přetvořit do příběhu a videa."

Video je zatím dostupné pouze na Apple Music (link: APPLE MUSIC), tak doufejme, že se brzy dostane na Youtube.

John Wayne by se měl stát třetím singlem z alba Joanne, ale zatím nebyl jako singl oznámen. Aktuálním singlem tedy i nadále zůstává song Million Reasons, který je už několik dnů nejstahovanější skladbou v USA!

WATCH VIDEO

Lady Gaga mluví o filmu A Star Is Born, vystoupení s Metallicou a o novém videoklipu k John Wayne!

9. února 2017 v 15:22 | john
Lady Gaga poskytla exkluzivní rozhovor moderátoru Zane Lowe pro rádio Beats 1. Gaga v rozhovoru mluvila o vystoupení na Super Bowlu, o práci na filmu A Star Is Born, a také o nedělním vystoupení s kapelou Metallica. Gaga také okomentovala svůj nový videoklip ke skladbe John Wayne, který včera zveřejnila na Apple Music.

O spolupráci s Bradley Cooperem na filmu A Star Is Born (premiéra v září 2018)
Zrovna jsem dokončila písně k filmu, na kterých jsem spolupracovala s Bradleym a několika dalšími fantastickými producenty a spolupracovníky. Pak se vrhnu na natáčení filmu a po něm mě čeká turné. Nejlepší část práce na tomto filmu je spolupráce s Bradleym. Je to génius. Je neuvěřitelně pracovitý a cílevědomý. Ve skutečnosti se z nás stali skvělí přátelé. Je to opravdu úžasné, že s ním můžu pracovat po celou dobu projektu. Velmi mě inspiruje.

O společném vystoupení s kapelou Metallica na Grammy Awards
S Larsem jsem se potkala v domě Bradleyho Coopera. Lars je úžasný. Byla jsem se podívat na jejich koncert. Už jsem je viděla hrát několikrát, ale nedávno jsem na ně zašla znovu a něco vám povím - ti chlapi hrají líp, než kdy jindy v celém jejich životě.

O novém videoklipu k JOHN WAYNE
Jonase znám už opravdu velmi dlouhou dobu a chtěli jsme opět spolupracovat. Myslela jsem si, že zrovna k této písni by naše spolupráce byla perfektní. Video režíroval on, ale způsob, jakým obvykle začínáme práci je jako kdyby si z mé mysli stáhnul všechny mé vize k dané skladbě. Řekla jsem mu, "Představuju si samu sebe, jak jedu s nějakým chlápkem na koni. Vypadám, že brzy spadnu a bez ohledu na to, že jede hrozně rychle a že mě to bolí, tak vypadám, že si to vlastně užívám. V další scéně jsem s jiným mužem v autě. Je to nezodpovědná jízda, prostřednictvím které vyjadřujeme, jak nezodpovědná může být láska." Prošla jsem s ním několik různých scnářů a on mi z nich pomohl dát dohromady příběh a video.

Lady Gaga terčem internetové šikany!

9. února 2017 v 14:38 | john
Lady Gaga předvedla v neděli na Super Bowlu dechberoucí show, za kterou sklízí jen samou chválu. Našli se však tací, kteří zřejmě neměli co zkritizovat, a tak se zaměřili na tělo Lady Gaga. Konkrétně na její břicho, které se jí rozhodli zkritizovat na jejím Instagramu. Prý je nepochopitelné, jak si někdo, kdo vystupuje na nejsledovanějším televizním programu, může dovolit nemít "perfektně ploché břicho"....

"Doslechla jsem se, že moje tělo je předmětem konverzace, takže bych jen chtěla říct, že jsem na své tělo pyšná a vy byste zase měli být pyšní na to svoje. Bez ohledu na to, kdo jste, nebo co děláte. Mohla bych vám vyjmenovat milion důvodů, proč nemusíte vyhovovat každému, abyste uspěli. Buďte sami sebou a to vytrvale, protože tak to dělají vítězové. Všem vám moc děkuji za podporu. Miluju vás," vyjádřila se k celé situaci Gaga.

Gaga na Super Bowl trénovala několik měsíců. Zkoušela, posilovala a dostala se do skvělé formy. Předvedla epické vystoupení, vydala nový úžasný videoklip a její alba a singly se skvěle prodávají, takže není důvod, proč se zajímat o komentáře hloupých lidí.

Lady Gaga míří do pořadu RuPaul's Drag Race!

9. února 2017 v 14:23 | john
Lady Gaga míří do pořadu RuPaul's Drag Race. Gaga informaci oznámila prostřednictvím Twitteru:


"Je to tady! Přidávám se k holkám v premiérové řadě RuPaul's Drag Race. #DontBeADrag #JustBeAQueen"

Zatím nebyla oznámeno, zda se Gaga stane porotkyní travesti královen, ale podle drbů se sama přestrojí za travesti soutěžící a vystoupí se svým singlem Perfect Illusion.

Devátá sezóna pořadu RuPaul's Drag Race startuje už na jaře na kanálu Logo.

Lady Gaga vystoupí na Grammy Awards 2017 s Metallicou!

7. února 2017 v 16:48 | john

Lady Gaga vystoupí na Grammy Awards 2017 s kapelou Metallica!


Lady Gaga tento týden oznámila, že vystoupí na letošním ročníku předávání hudebních cen Grammy Awards. Nevystoupí však sama - společnost jí bude dělat legendární kapela Metallica, se kterou si střihne duet. 59. roční Grammy Awards se koná už tuto neděli, 12. 2. 2017!

Lady Gaga bude mít vlastní značku vína!

7. února 2017 v 16:42 | john
Web TMZ přinesl informace, podle které bude mít Lady Gaga vlastní značku vína! "30letá umělkyně plánuje zahájit prodej své vlastní značky vína s názvem "Grigio Girls," píše web.

Společnost Grigio Girls bude vyrábět jak vína, tak i chladiče na víno, vinné koktejly a vinné punče. Název společnosti bude tedy "Grigio Girls," což je bonusová skladba z aktuálního alba Joanne. Více informací se má objevit během roku.

Lady Gaga po Super Bowlu ovládla iTunes charts!

7. února 2017 v 16:27 | john
Díky 13minutovému vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu se veškeré její nahrávky vrátily na přední příčky iTunes charts. Gaga absolutně ovládla USA, protože ihned po vystoupení se její aktuální album Joanne dostalo zpět na No. 1 a stále aktuální singl Million Reasons rovněž vede žebříček nejstahovanějších singlů na iTunes.

Daří se také hitům, které Gaga během svého setu zazpívala - Born This Way, Poker Face, Bad Romance i Just Dance jsou stále v Top 10. Umísteň je i hit Telephone a The Edge Of Glory, který Gaga během show pouze zmínila nápěvem "I'm on the edge!"

Co se týká alb, tak kromě No. 1 Joanne je v Top 10 i The Fame Monster a Born This Way. V Top 50 je dále debut The Fame, Cheek To Cheek a Amerika po letech přišla na chuť i albu ARTPOP, kterému se v době vydání moc nedařilo a Gaga byla za něj kritizována.

Magazín Billboard, který má na starosti oficiální singles a album chart v USA, přinesl informace, podle které se album Joanne příští týden může umístit na 2. místě v žebříčku Billboard 200. Během velmi krátké doby totiž album zaznamenalo přírustek 70 000 jednotek (prodej + streaming). Podle předpovědí se bude dařit také singlu Million Reasons, kterého se během tohoto týdne jen v USA prodalo kolem 180 000 kopií. Jen za neděli se singlu prodalo přes 45 000 kopií, což byl oproti předchozímu dnu nárust o 900%!

Celkově prodej nahrávek Lady Gaga v USA zaznamenal nárust o 1000% - v neděli, 5. února, se prodalo více než 150 000 digitálních kopií.

Super Bowl s Lady Gaga sledovalo celkem 117,5 milionu diváků, což z něj udělalo druhý nejsledovanější Super Bowl v historii. Rekord tak stále drží Katy Perry, kterou před dvěma lety sledovalo 118,5 milionu lidí. Faktem však zůstává, že show Gaga sledovalo více lidí, než samotný fotbalový zápas.

Vystoupení Lady Gaga nechválili pouze kritici a fanoušci, ale také umělci a celebrity. Chválila Demi Lovato, P!nk, Elton John, ale také kamarádky Katy Perry a Adele, která show vychválila na Twitteru, kam jinak téměř nechodí.

Lady Gaga ohlašuje nové turné JOANNE WORLD TOUR 2017!

6. února 2017 v 17:28 | john
Lady Gaga po svém vystoupení na Super Bowlu ohlásila nové světové turné JOANNE WORLD TOUR.

TOUR DATES


Praha zatím bohužel mezi zveřejněnými termíny není, tak nezbývá nic jiného, než doufat, že Gaga oznámí další zastávky.

Lady Gaga získala nominaci na GLAAD MUSIC AWARDS

1. února 2017 v 19:07 | john

Lady Gaga byla nominována na 28. ročník cen GLAAD MEDIA AWARDS. Gaga se nachází v kategorii Outstanding Music Artist, do které se dostala díky svému albu Joanne.

 
 

Reklama