news

Lady Gaga představuje videoklip k písni John Wayne!

9. února 2017 v 15:43 | john

Lady Gaga zveřejňuje svůj nový videoklip!

Lady Gaga včera bez ohlášení vydala nový videoklip, který byl natočen k písní "John Wayne" z aktuálního alba Joanne. Velkým překvapením je, že režie klipu se ujal Jonas Åkerlund, který s Gaga pracoval na dnes již ikonických minifilmech Paparazzi (2009) a Telephone (2010). Gaga a Jonas natáčeli video John Wayne minulý měsíc v Kalifornii.

"Jonase znám už opravdu velmi dlouhou dobu a chtěli jsme opět spolupracovat. Myslela jsem si, že zrovna k této písni by naše spolupráce byla perfektní. Video režíroval on, ale způsob, jakým obvykle začínáme práci je jako kdyby si z mé mysli stáhnul všechny mé vize k dané skladbě. Řekla jsem mu, "Představuju si samu sebe, jak jedu s nějakým chlápkem na koni. Vypadám, že brzy spadnu a bez ohledu na to, že jede hrozně rychle a že mě to bolí, tak vypadám, že si to vlastně užívám. V další scéně jsem s jiným mužem v autě. Je to nezodpovědná jízda, prostřednictvím které vyjadřujeme, jak nezodpovědná může být láska." Prošla jsem s ním několik různých scénářů a on mi je pomohl přetvořit do příběhu a videa."

Video je zatím dostupné pouze na Apple Music (link: APPLE MUSIC), tak doufejme, že se brzy dostane na Youtube.

John Wayne by se měl stát třetím singlem z alba Joanne, ale zatím nebyl jako singl oznámen. Aktuálním singlem tedy i nadále zůstává song Million Reasons, který je už několik dnů nejstahovanější skladbou v USA!

WATCH VIDEO

Lady Gaga mluví o filmu A Star Is Born, vystoupení s Metallicou a o novém videoklipu k John Wayne!

9. února 2017 v 15:22 | john
Lady Gaga poskytla exkluzivní rozhovor moderátoru Zane Lowe pro rádio Beats 1. Gaga v rozhovoru mluvila o vystoupení na Super Bowlu, o práci na filmu A Star Is Born, a také o nedělním vystoupení s kapelou Metallica. Gaga také okomentovala svůj nový videoklip ke skladbe John Wayne, který včera zveřejnila na Apple Music.

O spolupráci s Bradley Cooperem na filmu A Star Is Born (premiéra v září 2018)
Zrovna jsem dokončila písně k filmu, na kterých jsem spolupracovala s Bradleym a několika dalšími fantastickými producenty a spolupracovníky. Pak se vrhnu na natáčení filmu a po něm mě čeká turné. Nejlepší část práce na tomto filmu je spolupráce s Bradleym. Je to génius. Je neuvěřitelně pracovitý a cílevědomý. Ve skutečnosti se z nás stali skvělí přátelé. Je to opravdu úžasné, že s ním můžu pracovat po celou dobu projektu. Velmi mě inspiruje.

O společném vystoupení s kapelou Metallica na Grammy Awards
S Larsem jsem se potkala v domě Bradleyho Coopera. Lars je úžasný. Byla jsem se podívat na jejich koncert. Už jsem je viděla hrát několikrát, ale nedávno jsem na ně zašla znovu a něco vám povím - ti chlapi hrají líp, než kdy jindy v celém jejich životě.

O novém videoklipu k JOHN WAYNE
Jonase znám už opravdu velmi dlouhou dobu a chtěli jsme opět spolupracovat. Myslela jsem si, že zrovna k této písni by naše spolupráce byla perfektní. Video režíroval on, ale způsob, jakým obvykle začínáme práci je jako kdyby si z mé mysli stáhnul všechny mé vize k dané skladbě. Řekla jsem mu, "Představuju si samu sebe, jak jedu s nějakým chlápkem na koni. Vypadám, že brzy spadnu a bez ohledu na to, že jede hrozně rychle a že mě to bolí, tak vypadám, že si to vlastně užívám. V další scéně jsem s jiným mužem v autě. Je to nezodpovědná jízda, prostřednictvím které vyjadřujeme, jak nezodpovědná může být láska." Prošla jsem s ním několik různých scnářů a on mi z nich pomohl dát dohromady příběh a video.

Lady Gaga terčem internetové šikany!

9. února 2017 v 14:38 | john
Lady Gaga předvedla v neděli na Super Bowlu dechberoucí show, za kterou sklízí jen samou chválu. Našli se však tací, kteří zřejmě neměli co zkritizovat, a tak se zaměřili na tělo Lady Gaga. Konkrétně na její břicho, které se jí rozhodli zkritizovat na jejím Instagramu. Prý je nepochopitelné, jak si někdo, kdo vystupuje na nejsledovanějším televizním programu, může dovolit nemít "perfektně ploché břicho"....

"Doslechla jsem se, že moje tělo je předmětem konverzace, takže bych jen chtěla říct, že jsem na své tělo pyšná a vy byste zase měli být pyšní na to svoje. Bez ohledu na to, kdo jste, nebo co děláte. Mohla bych vám vyjmenovat milion důvodů, proč nemusíte vyhovovat každému, abyste uspěli. Buďte sami sebou a to vytrvale, protože tak to dělají vítězové. Všem vám moc děkuji za podporu. Miluju vás," vyjádřila se k celé situaci Gaga.

Gaga na Super Bowl trénovala několik měsíců. Zkoušela, posilovala a dostala se do skvělé formy. Předvedla epické vystoupení, vydala nový úžasný videoklip a její alba a singly se skvěle prodávají, takže není důvod, proč se zajímat o komentáře hloupých lidí.

Lady Gaga míří do pořadu RuPaul's Drag Race!

9. února 2017 v 14:23 | john
Lady Gaga míří do pořadu RuPaul's Drag Race. Gaga informaci oznámila prostřednictvím Twitteru:


"Je to tady! Přidávám se k holkám v premiérové řadě RuPaul's Drag Race. #DontBeADrag #JustBeAQueen"

Zatím nebyla oznámeno, zda se Gaga stane porotkyní travesti královen, ale podle drbů se sama přestrojí za travesti soutěžící a vystoupí se svým singlem Perfect Illusion.

Devátá sezóna pořadu RuPaul's Drag Race startuje už na jaře na kanálu Logo.

Lady Gaga vystoupí na Grammy Awards 2017 s Metallicou!

7. února 2017 v 16:48 | john

Lady Gaga vystoupí na Grammy Awards 2017 s kapelou Metallica!


Lady Gaga tento týden oznámila, že vystoupí na letošním ročníku předávání hudebních cen Grammy Awards. Nevystoupí však sama - společnost jí bude dělat legendární kapela Metallica, se kterou si střihne duet. 59. roční Grammy Awards se koná už tuto neděli, 12. 2. 2017!

Lady Gaga bude mít vlastní značku vína!

7. února 2017 v 16:42 | john
Web TMZ přinesl informace, podle které bude mít Lady Gaga vlastní značku vína! "30letá umělkyně plánuje zahájit prodej své vlastní značky vína s názvem "Grigio Girls," píše web.

Společnost Grigio Girls bude vyrábět jak vína, tak i chladiče na víno, vinné koktejly a vinné punče. Název společnosti bude tedy "Grigio Girls," což je bonusová skladba z aktuálního alba Joanne. Více informací se má objevit během roku.

Lady Gaga po Super Bowlu ovládla iTunes charts!

7. února 2017 v 16:27 | john
Díky 13minutovému vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu se veškeré její nahrávky vrátily na přední příčky iTunes charts. Gaga absolutně ovládla USA, protože ihned po vystoupení se její aktuální album Joanne dostalo zpět na No. 1 a stále aktuální singl Million Reasons rovněž vede žebříček nejstahovanějších singlů na iTunes.

Daří se také hitům, které Gaga během svého setu zazpívala - Born This Way, Poker Face, Bad Romance i Just Dance jsou stále v Top 10. Umísteň je i hit Telephone a The Edge Of Glory, který Gaga během show pouze zmínila nápěvem "I'm on the edge!"

Co se týká alb, tak kromě No. 1 Joanne je v Top 10 i The Fame Monster a Born This Way. V Top 50 je dále debut The Fame, Cheek To Cheek a Amerika po letech přišla na chuť i albu ARTPOP, kterému se v době vydání moc nedařilo a Gaga byla za něj kritizována.

Magazín Billboard, který má na starosti oficiální singles a album chart v USA, přinesl informace, podle které se album Joanne příští týden může umístit na 2. místě v žebříčku Billboard 200. Během velmi krátké doby totiž album zaznamenalo přírustek 70 000 jednotek (prodej + streaming). Podle předpovědí se bude dařit také singlu Million Reasons, kterého se během tohoto týdne jen v USA prodalo kolem 180 000 kopií. Jen za neděli se singlu prodalo přes 45 000 kopií, což byl oproti předchozímu dnu nárust o 900%!

Celkově prodej nahrávek Lady Gaga v USA zaznamenal nárust o 1000% - v neděli, 5. února, se prodalo více než 150 000 digitálních kopií.

Super Bowl s Lady Gaga sledovalo celkem 117,5 milionu diváků, což z něj udělalo druhý nejsledovanější Super Bowl v historii. Rekord tak stále drží Katy Perry, kterou před dvěma lety sledovalo 118,5 milionu lidí. Faktem však zůstává, že show Gaga sledovalo více lidí, než samotný fotbalový zápas.

Vystoupení Lady Gaga nechválili pouze kritici a fanoušci, ale také umělci a celebrity. Chválila Demi Lovato, P!nk, Elton John, ale také kamarádky Katy Perry a Adele, která show vychválila na Twitteru, kam jinak téměř nechodí.

Lady Gaga ohlašuje nové turné JOANNE WORLD TOUR 2017!

6. února 2017 v 17:28 | john
Lady Gaga po svém vystoupení na Super Bowlu ohlásila nové světové turné JOANNE WORLD TOUR.

TOUR DATES


Praha zatím bohužel mezi zveřejněnými termíny není, tak nezbývá nic jiného, než doufat, že Gaga oznámí další zastávky.

Lady Gaga získala nominaci na GLAAD MUSIC AWARDS

1. února 2017 v 19:07 | john

Lady Gaga byla nominována na 28. ročník cen GLAAD MEDIA AWARDS. Gaga se nachází v kategorii Outstanding Music Artist, do které se dostala díky svému albu Joanne.

Designérka Gladys Tamez navrhla Lady Gaga klobouk na její vystoupení na Super Bowlu!

1. února 2017 v 19:01 | john
Designérka Gladys Tamez, která má na svědomí všechny klobouky, které Gaga během éry Joanne nosí, navrhla speciální klobouk pro vystoupení na Super Bowl!

Gladys navrhla také černý klobouk, který měla Gaga během vystoupení na loňské Victoria's Secret Fashion Show. Klobouk byl vytvořen ve spolupráci se Swarovski a byl posázen 45 700 krystaly. Na klobouku pracovalo 10 lidí a výroba trvala přes 300 hodin. Cena je odhadována na milion dolarů.

Co Gladys vymyslela pro Gaga tentokrát uvidíme už 5. 2. 2017 během netrpělivě očekávaného vystoupení na Super Bowlu.

Lady Gaga je tváří nové kolekce šperků Tiffany!

1. února 2017 v 18:51 | john

LADY GAGA JE TVÁŘÍ NOVÉ KOLEKCE ZNAČKY TIFFANY!

Lady Gaga se stala tváří nové kolekce šperků Tiffany HardWear legendární značky Tiffany & Co. Spolupráci exkluzivně ohlásil magazín Vanity Fair spolu s informací, že 60s krátký film, který byl natočen na podporu kolekce, bude odvysílán během nedělního Super Bowlu, kde Gaga letos vystupuje jako hlavní hudební hvězda.

Kampaň byla vytvořena bývalou tvůrčí ředitelkou magazínu VOGUE, Grace Coddington. Gaga během spotu mj. vypráví i o své tvůrčí cestě. "V New Yorku to chodí tak, že člověk už se rodí s vědomím, že Tiffany je nejlepší a že je to místo, na kterém se dějí kouzelné věci."

Lady Gaga potvrzuje vystoupení na střeše stadionu NRG & termíny Joanne tour oznámí 6. února!

31. ledna 2017 v 14:38 | john

LADY GAGA POTVRDILA VYSTOUPENÍ NA STŘEŠE STADIONU NRG!

Před pár týdny se objevila informace, podle které by Lady Gaga měla během svého vystoupení na Super Bowlu vystoupit přímo na střeše stadionu NRG v Houstonu. Tuto informaci včera Gaga potvrdila během rozhovoru pro rádio Mix 104.1. Gaga navíc dodala, že to celé byl nápad její sestry Natali.

"Celé je to velmi zdlouhavý proces. Setkávání se s NFL, hlášení a diskutování o tom, co byste v první řadě chtěli předvést. Myslím, že část jejich představ je založena na našich nápadech a na tom, co chceme ukázat my. Z show, kterou chceme představit, byli opravdu velmi nadšeni a skutečně hodně nás ve všem podporují. Tráví s námi každý den na zkouškách a během nacvičování nám fandí."

Celé vystoupení dává dohromady tým Lady Gaga, HAUS OF GAGA.

"S tímto týmem pracuju už opravdu hodně dlouhou dobu. Nechali jsme si dokonce udělat i tetování 'Haus.' Během spolupráce si vždy sedneme a mluvíme o tom, co chceme sdělit světu, a také o tom, co chceme, aby svět v ten den cítil. Vše si navzájem sdělujeme a probíráme i to, jak obrovská je to čest mít takový hlas a možnost. Ceníme si a uvažujeme o nápadech každého člena a pak dáme ty nejlepší nápady dohromady," řekla Gaga o spolupráci se svým týmem.

Vytoupení Lady Gaga na Super Bowlu se uskuteční už tuto neděli, 5. 2. 2017 na NRG Stadium v Houstonu.

TURNÉ K ALBU JOANNE BUDE OZNÁMENO 6. ÚNORA!

Magazín Us Weekly dnes zveřejnil zprávu, podle které by Lady Gaga měla hned následující ráno po vystoupení oznámit své turné k aktuálnímu albu Joanne. Turné by mělo začít během léta a jako první přijde na řadu USA. "Mother Monster vyráží na cestu! Us Weekly může potvrdit, že Lady Gaga oznámí své Joanne tour v pondělí, 6. února, tedy ráno po vystoupení na halftime show na 51. ročníku Super Bowlu," píše magazín.

Vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu nabídne průřez její dosavadní kariérou!

28. ledna 2017 v 15:09 | john

LETOŠNÍ HALFTIME SHOW NABÍDNE PRŮŘEZ DOSAVADNÍ KARIÉROU LADY GAGA!

Lady Gaga poskytla exkluzivní rozhovor rádiu Mix 62.5, které vysílá v Houstonu, kde se letos koná Super Bowl, na kterém Gaga letos vystupuje. Gaga během rozhovoru prozradila, že její vystoupení o letošní halftime show bude průřezem její dosavadní kariéry. Vystoupení se uskuteční už 5. 2. 2017 na stadionu NRG Stadium.

"Týden a půl jsme nacvičovali ve stanu v Malibu a poté jsme se museli přesunout do větších studií v Hollywoodu, kde pracujeme na zbytku show. Po této fázi pošleme veškeré vybavení do Houstonu, kde zkoušky dokončíme. Fanoušci mohou očekávat vystoupení, které bude mapovat moji dosavadní kariéru," řekla Lady Gaga během telefonického rozhovoru.

"Vážím si každého, kdo mě v průběhu let podporoval a stále podporuje moji hudbu a má vystoupení. Nemůžu se dočkat, až celému světu předvedu skvělou show!" dodala Gaga.

Lady Gaga's Super Bowl Rehearsals

25. ledna 2017 v 15:39 | john
Lady Gaga během nacvičování na vystoupení na Super Bowl.

Lady Gaga's Super Bowl Halftime Show BTS documentary!

21. ledna 2017 v 20:35 | john
Od zítřejšího dne, 22. 1. 2017, bude Pepsi postupně zveřejňovat videa ze zákulisí příprav na vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu. "Vezmeme vás do zákulisí příprav největšího večera v kariéře Lady Gaga," hlásí Pepsi. Videa budou vycházet každý den. Celkově se podle informací můžeme těšit na hodinový dokument k Super Bowl halftime show, kterou letos obstará Lady Gaga. Dokument bude zharnovat choreografii, produkci, tiskové konference, a také rozhovory.

Lady Gaga natočila nový videoklip!

20. ledna 2017 v 16:08 | john
Lady Gaga se během dneška prostřednictvím Instagramu pochlubila informací, že dokončila nějaké natáčení. Podle několika zdrojů se jedná o nový videoklip ke třetímu singlu z aktuálního alba Joanne. Gaga zatím nepotvrdila, zda se jedná o videoklip a ani zatím neoznámila, která ze skladeb se stane novým singlem.


Zatím stále aktuálním singlem je skladba "Million Reasons." Gaga singl podpořila hned několika úžasnými vystoupeními, avšak v hudebních žebříčcích se songu nedostalo takového úspěchu, jaký by si zasloužil. Doufejme, že třetí singl už zaboduje. Kterou ze skladeb byste vybrali jako další singl vy?

Inside Lady Gaga’s dangerous Super Bowl halftime plans

17. ledna 2017 v 13:00 | john

NEBEZPEČNÉ PLÁNY LADY GAGA NA JEJÍ VYSTOUPENÍ NA SUPERBOWLU

Do velkého vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu zbývá už jen 19 dní! 5. 2. 2017 se Lady Gaga objeví na NRG Stadium v Houstonu, kde svými hity vyplní legendární halftime show. Gaga se loni nechala slyšet, že žádné detaily ohledně jednoho ze svých největších vystoupení své kariéry neprozradí, ale prý dobře ví, co má dělat. O vystoupení na Super Bowlu totiž snila od svých 4 let.

Dnes se ale objevila zajímavá informace ohledně plánů na vystoupení. Podle zdroje webu PageSix by Gaga během show zazpívala rovnou ze střechy stadionu NRG!

"Lady Gaga chce zpívat přímo na střeše Super Bowlu. Zástupci a technici se v současné chvíli snaží přijít na to, jak by se její velkolepé plány daly uskutečnit," píše web.

I když se nápad Gaga zdá být komplikovaný a hlavně nebezpečný, produkce se snaží umělkyni vyjít vstříc.

"Její tým má obavy o techniku a bezpečnost," tvrdí zdroj. "Gaga je však rozhodnutá a trvá na svém plánu."

"Technici sepisují hned několik plánů, které popisují, jak Gaga bezpečně dostat na střechu. Plány obsahují i potencionální řez otvoru ve stropě kopule". Organizátoři také uvažují i o "airliftingu," který by zpěvačku dopravil na stadion.

Stadion má průhlednou zatahovací střechu a její otevření trvá sedm minut. Na vystoupení Lady Gaga pracují i nejrůznější úřednící, kteří mají mj. za úkol pojištění. "Snaha o vymyšlení pojištění pro takové vystoupení je šílená."

Lady Gaga už brzy oznámí světové turné!

17. ledna 2017 v 12:59 | john

LADY GAGA UŽ BRZY OZNÁMÍ TERMÍNY TURNÉ K ALBU JOANNE!

Lady Gaga se letošní rok nepřipravuje jen na vystoupení na Super Bowlu a hraní ve filmu A Star Is Born, ale hlavně chystá světové turné k albu Joanne. Několik zdrojů uvedlo, že první termíny turné Lady Gaga už jsou zajištěné a oznámení o turné přijde po vystoupení na Super Bowlu, které se uskuteční 5. 2. 2017!

První data turné budou pro Severní Ameriku. Zdroj uvedl, že koncept celé show je zatím v rané fázi, ale oznámení o očekávaném tour je už připraveno.

"První termíny jejího turné byly již zarezervovány. Toto léto bude vystupovat v severní Americe. Termíny budou oznámeny v týdnu po jejím vystoupení na Super Bowlu," říká zdroj.


Co se týká bližších informací o turné, zatím prý není co prozrazovat. "Nějaké schůzky už proběhly, ale doposud byl její důraz kladen na vystoupení o poločase na Super Bowlu," dodává zdroj.

Lady Gaga and Others Sign Open Letter for Girls' Education!

17. ledna 2017 v 12:28 | john
Lady Gaga se připojila k dalším 80 vlivným osobnostem, které podepsali otevřený dopis napsaný za účelem podpory vzdělávání dívek.

Lady Gaga je zpět v nahrávacím studiu!

14. ledna 2017 v 16:53 | john
Je to jen pár měsíců co Lady Gaga dokončila své páté studiové album Joanne a v současné době opět tráví dny v nahrávacím studiu. Gaga však nepracuje na dalším albu ale na hudbě k chystanému filmu A Star Is Born, ve kterém ztvární hlavní ženskou roli. Kromě role Gaga dostala za úkol složit a nahrát několik nových písní k remaku klasického filmu.


Lady Gaga se včera sešla se skladatelem Dallasem Davidsonem a producentem Brianem Kennedym, se kterými bude na filmových písních spolupracovat.

Během týdne bylo oznámeno, že produkce filmu A Star Is Born, ve kterém si Lady Gaga zahraje po boku Bradleyho Coopera, začne v dubnu. Scénář byl hotový už koncem loňského roku, ale nyní se dostal do rukou Erica Rotha, který získal Oscara za práci na filmu Forrest Gump (1994). Eric má za úkol předprodukční úpravy scénáře.

US premiéra A Star Is Born byla ohlášena na 28. 9. 2018!

Lady Gaga letos mj. čeká vystoupení na Super Bowlu, propagace aktuálního alba Joanne včetně světového turné a právě práce na filmu A Star Is Born. Z důvodu vytížení byla vyvrácena informace o účinkování v seriálu American Crime Story, kde si údajně měla zahrát Donatellu Versace.
 
 

Reklama