news

News about video Paparazzi!!!

9. dubna 2009 v 16:29 | john
Lady GaGa natáčí nový videoklip k písni "Paparazzi"!!..A na netu je tato výzva pro herce,kteří by měli zájem!

Vzkaz:
Dobrý den,
Pracujeme na novém videu Lady GaGa k písni Paparazzi.A hledáme tyto lidi..

Role Role Typ Pohlaví / Věk / etnik Popis / Poznámka:
Lady GaGa Přítel Olovo Muž / 25 - 35 / Kavkazan, multi-etnické Náš hlavní hrdina chlap musí být opravdu dobrý, ale hledáme temnou stránku ... trochu špatný kluk ... Asi jako mladý Mickey Rourke v 9 1 / 2 týdne. Musí být fakt dobrej herec bude tam spousta scén .Musí být hodně sexy a vypadat nebezpečně a tajemně
. Vedou lidi jako Colin Farrell, Viggo Mortensen, jsou dobrým příkladem toho, co hledáme

Ctitel Lady Gaga/ Olovo Muž / 18 - 28 / Kavkazan, multi-etnické , více na bílém koni noc v lesklém brnění. vysoký a krásný, jako princ.

Žena (3) Olověná Žena / 18 - 25 / všech etnických skupin vysoká modelka bude hrát nejlepší kamarádku Lady GaGa. Krásná i sexy, . Dívka bude střílet ve spodním prádle.

Party Přátelé (10) Nejlepší muž nebo žena / 18 - 28 / všech etnických skupin Hledáte sexy módní lidi. Musí mít charisma trochu smyslný nevstřícnou auru, dekadence.

Swat TeamNejlepší Muž / 22 - 40 / všech etnických skupin , SWAT tým, šest chlapů, musí být ve skvělé fyzické kondici.

Paparazzi nejlepší muž nebo žena / 25 - 45 / všech etnických skupin agresivní paparazzi typ.

Lady GaGa feat.RIHANNA!!!

9. dubna 2009 v 9:15 | john
Rihanna se rozhodla spolupracovat s Lady GaGa a Lady jí napsala uplně super píseň!!..Jmenuje se "Silly Boy" .Vypadá to na velký hit.Rihanna je rozhodnuta s její kariérou začít znova,tak doufejme,že se jí to povede.

Tady si můžete stáhnout demo této písně!..sice nevím jestli to zpívá Lady a Rihanna,ale jak řekla Lady,je to jen demo ale takhle by to mohlo znít..

STAHUJ ZDE!
http://www.zshare.net/audio/58302749448c2c22/#

Lady GaGa se setkala s Britney Spears!

8. dubna 2009 v 15:22 | john
Vládnoucího Královna pop music se konečně setkala se svou "sokyní" Lady GaGa v pondělí večer v House of Blues .

GaGa a Spears mají mnoho podobností: jsou krásné, mají velké hity, vlastní rádio atd.

Taky Britney se vyjádřila ,že se jí líbí písničky Lady GaGa a samotná Lady také nedávno řekla,že Britney má v oblibě zvlášť její píseň "Unusual U"...

Cenzura v Love Game!

6. dubna 2009 v 20:03 | john
Nejnovější klip Lady GaGa zřejmě projde cenzurou!!Reportéři z australského kanálu Channel 10 řekli,že klip i píseň projevuje "vizuální sexuální odkazy".Sama píseň opakuje sexuální eufemismus :"I wanna take a ride on your disco stick"... producent, Ben Fletcher řekl, že byl téměř nijak klip nevynechával, nechce prý zničit původní záměr.."Tak to už je teda moc!První to byla cenzura v písničce Britney Spears-If U Seek Amy(změnili ho na If U See Amy..vlastně rádia hrají jen polovinu..) a teď u Lady GaGa!..ti co to vymýšlí už asi neví co by dělali!..

Lady Gaga’s dressing room!!

6. dubna 2009 v 17:51 | john
Tady je tajný papír na kterém je dopobrobna napsáno co si Lady GaGa přeje do své šatny!..Všechna jídla,které má ráda a také jsou tam popsány nápoje!...Lady si ho připravila sam,řekla totiž,že ve své šatně nebude trpět žádný smradlavý sýr,který jí jinde nabízeli!

Singl Eh Eh (Nothing Else I Can Say) je zlatý!!!

6. dubna 2009 v 16:31 | john
Singlu Lady GaGa -"Eh Eh,(Nothing else I Can say)" se už prodalo více než 35,000 kusů!!!..což znamená,že je zlatý!!!Gratuluju Lady!

Lady GaGa feat.Kid Cudi

6. dubna 2009 v 15:40 | john
Rapper z Clevelandu Kid Cudi si vybral Lady GaGa aby s ním spolupracovala na jeho novém singlu!Píseň se jmenuje "I Poke Her Face" a společně s ním a Lady GaGa uslyšíte i Kanyeho Westa.Kid do své nové písně,která vyjde na jeho 3.albu použil sampl z velkého hitu Lady GaGa-Poker Face.

tady si píseň můžete stáhnout a poslechnout si,jak taková spolupráce vypadá!:-*

http://www.zshare.net/download/582321592fd7cbe3/

Další vzkaz od Lady!

5. dubna 2009 v 13:26 | john
Lady GaGa poslala svým fanouškům další vzkaz...

"Měla jsem zase hrozný den . Viděla jsem jak při mém vystoupení fanoušci skoro rozmačkali jednu dívku,hned po vystoupení jsem řekla ochrance ,aby ji přivedli za mnou do zákulisí,jestli je v pořádku.
Přišla za mnou a začala plakat.Nemohla uvěřit,že mě vidí.Pak jsme si spolu sedli a spolu jsme plakali a povídali si.Potom jsem jí poděkovala,byla opravdu úžasná.Miluju své fanoušky!"

Lady GaGa.

Další kopírka!

4. dubna 2009 v 12:42 | john
Takže po Nicole Richie je další kopírkou Lady G Paris Hilton.Paris je svým kopíractvím pověstná,vyzkoušela styl už snad každé slavné zpěvačky a myslí si že díky tomu,že skopíruje image Lady GaGa dosáhne úspěchu v kariéře zpěvačky...No myslím,že lidé neposlouchají vzhled ale talentovaný zpěv a ten tobě Paris jaksi trochu chybí..

Hlasujte pro Lady GaGa!!

3. dubna 2009 v 17:29 | john
Hlasujte na tmusic.cz pro Lady GaGa a její nový singl-"Eh,Eh (Nothing Else I Can Say)".Tento týden je Lady G na skvělém 7.místě!!Pomocte jí se dostat aspoň do první trojky..

Lady GaGa opět vládne USA!!!

3. dubna 2009 v 17:14 | john
Lady GaGa je opět na 1.místě v americkém prestižním žebříčku Billboard Hot 100!!Porazila i Flo-ridu,který se svou písní Right Round obsadil 1.místo na několik týdnů!...Její první prvenství bylo před několika měsíci se svým 1.singlem JUST DANCE!...Tentokrát je Lady první se svým 2.singlem Poker Face!..Jsem zvědaví jak si povedou její další 2 singly -Eh,Eh(Nothing Else I Can Say) a Lovegame!:-*

Vzkaz od Lady!

3. dubna 2009 v 15:16 | john
Lady GaGa napsala svým fanouškům vzkaz...:

Moji krásní, talentovaní, zářící fanoušci,

Jsem tak strašně smutná kvůli odložení představení. Chtěla jsem říct to, že je to kvůli tomu,že mám hodně práce, je to kvůli American Idol, pravda je měla jsem vysokou horečku a nějaký šílený virus tyto dny, a jsem stále nemocná. Jsme velmi potěšená, jak Idol vyšel, ale po týdnech není den z mého harmonogramu,kdy bych měla chvíli klidu, můj tým a lékař říkali, že je nezbytně nutné, abych si pár dnů odpočinula a uzdravila se.
Mí přátelé mě překvapili s narozeninovým dortem,který mi dali k mým 23.narozeninám. Na party jsem byla opravdu malou chvíli a pak jsem hned běžela do postele.

Ale nemůžu moc spát,přemýšlím o vás všech. Moc mě mrzí některá zrušená vystoupení.

S pozdravem,
Vaše Lady GaGa♥

Lady GaGa number1!

2. dubna 2009 v 15:35 | john
Lady GaGa je na itunes první!!..Po 5 týdnech porazila Flo-ridu s hitem Right Round!Lady GaGa se poslední dobou hodně daří..

1. "Poker Face" - Lady GaGa
2. "Right Round" - Flo Rida
3. "The Climb" - Miley Cyrus
4. "Kiss Me Thru the Phone" - Soulja Boy Tell 'Em feat. Sammie
5. "Gives You Hell" - The All-American Rejects
6. "Love Sex Magic" - Ciara feat. Justin Timberlake
7. "I Love College" - Asher Roth
8. "Blame It" - Jamie Foxx feat. T-Pain
9. "My Life Would Suck Without You" - Kelly Clarkson
10. "Just Dance" - Lady GaGa feat. Colby O'Donis

Christina Aguilera má ráda Lady GaGa!

1. dubna 2009 v 20:03 | john
Christina Aguilera až donedávna předstírala,že o žádné Lady GaGa neví!...Když se jí někdo zeptal,jestli jí nevadí že nějaká Lady GaGa krade její styl,tak řekla,že nezná žádnou Lady GaGa a že ani neví jestli je to žena nebo muž.Teď ale přiznala,že se jí začínající velká hvězda Lady GaGa líbí!..Má ráda její hudbu a líbí se jí i její styl oblékání a celková image!..

Soutěž Lady GaGa!

31. března 2009 v 15:32 | john
Lady GaGa vyhlásila na svém webu soutěž-"Show me your Poker Face"(ukaž mi svou kamennou tvář).Jedná se o to,že fanoušci pošlou své fotky a Lady GaGa vybere ty nejlepší a dá je na svůj web.

Winning Lady GaGa

31. března 2009 v 15:20 | john
Lady GaGa vede i UK Single Chart.Se svyým hitem Poker Face je už po třetí na 1.místě!..V albové hitparádě je se svým velmi úspěšným albem na 3.místě,hned po Ronanu Keatingovi a Kings Of Leon...

Poker Face in Billboard Hot 100

30. března 2009 v 21:59 | john
Lady GaGa se znovu vrátila na přední místa v americkém hudebním žebříčku Billboard Hot 100!Tento týden je na 2.místě!!...její starší singl Just Dance je tentokrát na 10.!..

Skandál ve Velké Británii!

30. března 2009 v 21:55 | john
Velká Británie si udělala pořádný trapas!...Jeden anglický paparazzi vyfotil prý opilou Lady GaGa jak odcházela z jednoho klubu a v novinách psali,že to byla Britney Spears!Všichni na Britney nadávali,že už zase chlastá a že znovu spadla do drog.Moc tomu ani nepřidalo když se nedávno napsalo ,že se jejímu turné "The Circus" nedaří a že ani jeden ze 45 koncertů ještě není vyprodaný.Když se to Britney dozvěděla,chtěla po celém vedení novin aby se jí omluvili a napsali že to ,co vyfotili byla Lady GaGa...:-DD

Happy Birthday Lady G

28. března 2009 v 21:41 | john
Tady jsou fotky,které jsem dnes našel...ale v žádném photoshootu jsem je nenašel,tak nevím odkud jsou:-)..ale na jedné je napsáno "happy birthday",to proto,protože Lady GaGa dnes slaví 23. narozeniny!!..Tak všechno nejlepší!:-)

Lady GaGa -new song!

25. března 2009 v 15:27 | john
Lady GaGa nazpívala písničku s 24-letým rapperem Wale!..Písnička se jmenuje "Chillin" a bude na debutovém albu tohoto rappera!

a tady si ji můžete stáhnout:-)

http://www.zshare.net/audio/57378825b21dff71

 
 

Reklama