news

Lady GaGa:"Úspěch mě nezměnil!"

17. dubna 2009 v 19:02 | john
Lady GaGa prozradila Jonathanu Rossovi na jeho "BBC1 show Friday Night with Jonathan Ross!".
,že ji úspěch nijak nezměnil ,říká:"Naprosto všechno okolo toho ingoruji,protože když jste na vrcholu tak je dost těžké se chovat tak jako kdybyste byly někde jako já před pár lety.Také nechci dělat rodičům ostudu a hlavně mému otci,kterého jsem už jednou zklamala"
..Dost hezké slova na to,že její album i singly obsadili celosvětové žebříčky a všechny jsou na 1.místě!..


"Just Dance jsem psala 10 minut!"

16. dubna 2009 v 21:46 | john
Lady GaGa nedávno prozradila,že svůj velký hit "Just Dance" měla napsaný za neuvěřitelných 10 minut!

Jeden americký člověk,který se zabývá věcmi okolo psaní písní říká,že je to opravdu neuvěřitelný rekord napsat takový hit za pouhých 10 minut!..Je to opravdu úspěch a svědčí to o jejím velkém talentu!

Lady GaGa má nejprodávanější album!!

15. dubna 2009 v 19:21 | john
Album Lady GaGa ,The Fame je tento týden nejprodávanějším albem ve Velké Británii!!! A její singl "Poker Face" je v Top 10 UK singles na skvělém 2.místě!!

UK Top 10 singles
01. Calvin Harris - 'I'm Not Alone'
02. Lady Gaga - 'Poker Face'
03. Ar Rahman Ft Pussycat Dolls - 'Jai Ho (You Are My Destiny)'
UK Top 10 albums
01. Lady GaGa - 'The Fame'
02. Doves - 'Kingdom Of Rust'
03. Kings Of Leon - 'Only By The Night'

Je Lady GaGa otravná a drzá a chce jen peníze???

15. dubna 2009 v 19:16 | john
Tak to je teda článek!..Dnes jsem to našel na netu a docela mě to na***o!že prý chce Lady GaGa jen peníze..:-))..Tohle napsali o Lady na aktuálně.centrum.cz!.čtětě!..

Lady Gaga vtrhla na scénu s nebývalým humbukem a drzostí. V zásadě natočila čistě zprodukovaný pop, který neurazí. Ale atmosféra arogance a naduté povýšenosti, která ji obestírá, zanechá pachuť čehosi otravně protivného.
Koncept má jednoduchý: namíchat vše, co se zdá být nastupující geeky tech-indie generaci cool - od citací Queen až po těkavý electroclash. Trash-diskotéková dekadence umocněná výrazně stylizovanými kostýmky.

"Popkultura je uměním. Pokud si myslíte, že pohrdat popkulturou je cool, pak není," tvrdí Lady Gaga a dodává: "Album The Fame je o tom, jak se každý může stát slavným. Sláva je hlavním motivem mé desky. Ale je to sláva, kterou můžete sdílet spolu se mnou. Zvu vás na večírek a chci, abyste se cítili součástí mého světa."
Jinými slovy: Pomozte mi naplnit pubertální sen o slávě a já vám budu zpívat o tom, jaké to je být mnou. No, je to zlý sen.
Ve čtyřech se sama naučila hrát na piano, studovala na newyorské umělecké Tisch School of the Arts; ano, té, kterou navštěvovala třeba Karen O z YYYs. Svět tamní rock'n'rollové scény ji prý vyprovokoval, aby si v srdci kytarové indie kultury získala pozornost okolí tím, že se ad absurdum upne ke zhýralému popu.
Ještě než natočila debut, živila se jako textařka; a v době, kdy psala rýmovačky pro Akona, objevila Bowieho tvorbu ze 70. let a spolu s tím Queen. "Nevěděla jsem, co se sebou, než jsem je poznala," tvrdí.
Pop ji nepochybně fascinuje a zjevně se rozhodla pokoušet jeho hranice. Veškeré kouzlo práce s kontextem, delikátnost souvislostí a citace ale redukuje jen na nápodobu. A tu se pak snaží povýšit na všespásný princip.
Úporně se snaží obklopit provařenými motivy a rekvizitami, které neselžou. Problém je v tom, že za nimi není nic - krom drzého konstatování, že nic víc tam už nikdy beztak nebude.
Když ji Christina Aguilera obvinila z plagiátorství kostýmů, měla pro ni cynicky prosté sdělení: "Aguilera je tak velká hvězda, že bych jí měla poslat květiny. Spousta lidí v Americe neměla ponětí, kdo jsem, dokud se o mně nezmínila."

Umí se nalíčit jako Ziggy Stardust, vykrádat/citovat Queen, umí být pekelně cool, protože parafrázujete Mötley Crüe (pozná to vůbec někdo?). Umí vypadat jako ta nejšpičkovější štětka na Manhattanu i jako geeky holka odvedle.
Ale jinak je svět Lady Gaga jen svět na odiv dávané prázdnoty; jakoby její oslava měla na sebe přivolat jakýkoliv smysl, který by ji naplnil.
Jistě; když nakombinujete to nejvíc cool, co je k mání, občas to zajiskří. Proč by ne. Na The Fame najdeme několik zajímavých momentů, které se vymykají běžné hitparádové zkušenosti. V Poker Face skvěle míchá uhrančivou hypnotičnost severského popu ve střihu Abby nebo Ace of Base s berlínsky ostře řezanými syntezátory.
Jenže pár slušných momentů nedokáže zakrýt, že se Lady Gaga jen zdlouhavě opakuje. V lepším případě se jednou najde v sofistikovanější popkulturní póze jako třeba Gwen Stefani. Anebo za pár let zmizí jako smutný důkaz, že ani na velký pop nestačí jen velká slova.

Pro srovnání: Goldfrapp na albech Supernatural a Black Cherry dokonale propojila blyštivý svět diskotéky se světem elektronické indie alternativy. Ani na chvíli nevypadla z role padlého disco-anděla, ale stejně tak ani na vteřinu nenechala nikoho na pochybách, že je svědkem ironické mystifikace.
A nakonec sarkasticky okomentovala jak svět prostoduché diskotéky, tak šablony indie scény, která se v 70. letech shlédla.
Přesně to Lady Gaga postrádá. Tváří se, že je to její samozřejmou součástí, ale nedosáhne tam ani na špičkách svých fancy retro botiček.
Veškerá ctižádost vložena do ctižádosti. Forma pro formu. Obsah se z toho tak nějak sám uhňácá. Lady Gaga, to je živoucí gesto, jehož význam není v obsahu a myšlence, ale v tom, komu je určeno.
Lady Gaga je příznačně především o tom, čím se tohle postmoderní dítko popkulturní ironie cítí a čím chce být. Protože to, čím je, za pozornost nestojí.

Videoklip Love Game zakázali!

10. dubna 2009 v 20:51 | john
Tento týden jsem psal že se australší "cenzuristé" chystají cenzurovat klip Lady GaGa-Love Game.Hmm..teď je to tady a ne jen cenzura ale naprostý zákaz přes den!..čtěte:

Nejnovější videoklip americké zpěvačky Lady GaGa ke skladbě Love Game dostal od australských cenzur označení M, co znamená, že ho nebudou moct odvysílat v běžných hitparádách vysílaných přes den. Obsahoval totiž sexuální scény a týrání. Aby videoklip mohli odvysílat v televizi , musel by dostat hodnocení G anebo PG. "Je poměrně vzácné, že se k nám dostane hudebný klip, z kterého nemůžeme jisté scény vystřihnout, protože by sme zničili jeho podstatu," uvedl producent Ben Fletcher. Přes cenzuru se skladbě v australském singlovém žebříčku daří, momentálně je na 18. místě. Love Game je v pořadí čtvrtým singlem Lady GaGa z její mimořádně úspešného debutového alba The Fame (2008). Kromě LOVEGAME bodují ve světě hity jako Just Dance,Poker Face a někdy i Eh,Eh (Nothing Else I Can Say.

Poker Face je 6.nedražší videoklip!

10. dubna 2009 v 20:42 | john
Video k hitovému singlu Lady GaGa-Poker Face je 6.nejdražší klip za rok 2008!!!Myslím,že ty peníze za to stály a klip se moc povedl..co myslíte??:-)

1. Womanizer - Britney Spears - U$ 236.000 mil
2. 4 Minutes - Madonna feat. Justin T. - U$197.000 mil
3. Feedback - Janet Jackson - U$ 186.000 mil
4. When I Grow Up - The Pussycat Dolls - U$167.000 mil
5. Wow! - Kylie Minogue - U$152.000 mil
6. Poker Face Lady Gaga - U$149.000 mil
7. Human - The Killers - U$124.000 mil
8. Damaged - Danity Kane - U$119.000 mil
9. Lollipop - Lil Wayne - U$117.000 mil
10. The Fear - Lily Allen - U$108.000 mil

Lady GaGa po týdnu klesá!!

10. dubna 2009 v 17:38 | john
Lady GaGa po 1 týdnu klesla o 1.místo v žebříčku Billboard Hot 100!..Její obrovský hit Poker Face klesl na 2.místo.Vstřídal ho nový singl The Black Eyed Peas -"Boom Boom Pow"!Just Dance je tentokrát na 11.místě!

Paris kopíruje Lady GaGa!

10. dubna 2009 v 17:34 | john
Objevili se další fotky,na kterých Paris Hilton doslova kopíruje styl Lady GaGa!..Co si o tom myslíte??

News about video Paparazzi!!!

9. dubna 2009 v 16:29 | john
Lady GaGa natáčí nový videoklip k písni "Paparazzi"!!..A na netu je tato výzva pro herce,kteří by měli zájem!

Vzkaz:
Dobrý den,
Pracujeme na novém videu Lady GaGa k písni Paparazzi.A hledáme tyto lidi..

Role Role Typ Pohlaví / Věk / etnik Popis / Poznámka:
Lady GaGa Přítel Olovo Muž / 25 - 35 / Kavkazan, multi-etnické Náš hlavní hrdina chlap musí být opravdu dobrý, ale hledáme temnou stránku ... trochu špatný kluk ... Asi jako mladý Mickey Rourke v 9 1 / 2 týdne. Musí být fakt dobrej herec bude tam spousta scén .Musí být hodně sexy a vypadat nebezpečně a tajemně
. Vedou lidi jako Colin Farrell, Viggo Mortensen, jsou dobrým příkladem toho, co hledáme

Ctitel Lady Gaga/ Olovo Muž / 18 - 28 / Kavkazan, multi-etnické , více na bílém koni noc v lesklém brnění. vysoký a krásný, jako princ.

Žena (3) Olověná Žena / 18 - 25 / všech etnických skupin vysoká modelka bude hrát nejlepší kamarádku Lady GaGa. Krásná i sexy, . Dívka bude střílet ve spodním prádle.

Party Přátelé (10) Nejlepší muž nebo žena / 18 - 28 / všech etnických skupin Hledáte sexy módní lidi. Musí mít charisma trochu smyslný nevstřícnou auru, dekadence.

Swat TeamNejlepší Muž / 22 - 40 / všech etnických skupin , SWAT tým, šest chlapů, musí být ve skvělé fyzické kondici.

Paparazzi nejlepší muž nebo žena / 25 - 45 / všech etnických skupin agresivní paparazzi typ.

Lady GaGa feat.RIHANNA!!!

9. dubna 2009 v 9:15 | john
Rihanna se rozhodla spolupracovat s Lady GaGa a Lady jí napsala uplně super píseň!!..Jmenuje se "Silly Boy" .Vypadá to na velký hit.Rihanna je rozhodnuta s její kariérou začít znova,tak doufejme,že se jí to povede.

Tady si můžete stáhnout demo této písně!..sice nevím jestli to zpívá Lady a Rihanna,ale jak řekla Lady,je to jen demo ale takhle by to mohlo znít..

STAHUJ ZDE!
http://www.zshare.net/audio/58302749448c2c22/#

Lady GaGa se setkala s Britney Spears!

8. dubna 2009 v 15:22 | john
Vládnoucího Královna pop music se konečně setkala se svou "sokyní" Lady GaGa v pondělí večer v House of Blues .

GaGa a Spears mají mnoho podobností: jsou krásné, mají velké hity, vlastní rádio atd.

Taky Britney se vyjádřila ,že se jí líbí písničky Lady GaGa a samotná Lady také nedávno řekla,že Britney má v oblibě zvlášť její píseň "Unusual U"...

Cenzura v Love Game!

6. dubna 2009 v 20:03 | john
Nejnovější klip Lady GaGa zřejmě projde cenzurou!!Reportéři z australského kanálu Channel 10 řekli,že klip i píseň projevuje "vizuální sexuální odkazy".Sama píseň opakuje sexuální eufemismus :"I wanna take a ride on your disco stick"... producent, Ben Fletcher řekl, že byl téměř nijak klip nevynechával, nechce prý zničit původní záměr.."Tak to už je teda moc!První to byla cenzura v písničce Britney Spears-If U Seek Amy(změnili ho na If U See Amy..vlastně rádia hrají jen polovinu..) a teď u Lady GaGa!..ti co to vymýšlí už asi neví co by dělali!..

Lady Gaga’s dressing room!!

6. dubna 2009 v 17:51 | john
Tady je tajný papír na kterém je dopobrobna napsáno co si Lady GaGa přeje do své šatny!..Všechna jídla,které má ráda a také jsou tam popsány nápoje!...Lady si ho připravila sam,řekla totiž,že ve své šatně nebude trpět žádný smradlavý sýr,který jí jinde nabízeli!

Singl Eh Eh (Nothing Else I Can Say) je zlatý!!!

6. dubna 2009 v 16:31 | john
Singlu Lady GaGa -"Eh Eh,(Nothing else I Can say)" se už prodalo více než 35,000 kusů!!!..což znamená,že je zlatý!!!Gratuluju Lady!

Lady GaGa feat.Kid Cudi

6. dubna 2009 v 15:40 | john
Rapper z Clevelandu Kid Cudi si vybral Lady GaGa aby s ním spolupracovala na jeho novém singlu!Píseň se jmenuje "I Poke Her Face" a společně s ním a Lady GaGa uslyšíte i Kanyeho Westa.Kid do své nové písně,která vyjde na jeho 3.albu použil sampl z velkého hitu Lady GaGa-Poker Face.

tady si píseň můžete stáhnout a poslechnout si,jak taková spolupráce vypadá!:-*

http://www.zshare.net/download/582321592fd7cbe3/

Další vzkaz od Lady!

5. dubna 2009 v 13:26 | john
Lady GaGa poslala svým fanouškům další vzkaz...

"Měla jsem zase hrozný den . Viděla jsem jak při mém vystoupení fanoušci skoro rozmačkali jednu dívku,hned po vystoupení jsem řekla ochrance ,aby ji přivedli za mnou do zákulisí,jestli je v pořádku.
Přišla za mnou a začala plakat.Nemohla uvěřit,že mě vidí.Pak jsme si spolu sedli a spolu jsme plakali a povídali si.Potom jsem jí poděkovala,byla opravdu úžasná.Miluju své fanoušky!"

Lady GaGa.

Další kopírka!

4. dubna 2009 v 12:42 | john
Takže po Nicole Richie je další kopírkou Lady G Paris Hilton.Paris je svým kopíractvím pověstná,vyzkoušela styl už snad každé slavné zpěvačky a myslí si že díky tomu,že skopíruje image Lady GaGa dosáhne úspěchu v kariéře zpěvačky...No myslím,že lidé neposlouchají vzhled ale talentovaný zpěv a ten tobě Paris jaksi trochu chybí..

Hlasujte pro Lady GaGa!!

3. dubna 2009 v 17:29 | john
Hlasujte na tmusic.cz pro Lady GaGa a její nový singl-"Eh,Eh (Nothing Else I Can Say)".Tento týden je Lady G na skvělém 7.místě!!Pomocte jí se dostat aspoň do první trojky..

Lady GaGa opět vládne USA!!!

3. dubna 2009 v 17:14 | john
Lady GaGa je opět na 1.místě v americkém prestižním žebříčku Billboard Hot 100!!Porazila i Flo-ridu,který se svou písní Right Round obsadil 1.místo na několik týdnů!...Její první prvenství bylo před několika měsíci se svým 1.singlem JUST DANCE!...Tentokrát je Lady první se svým 2.singlem Poker Face!..Jsem zvědaví jak si povedou její další 2 singly -Eh,Eh(Nothing Else I Can Say) a Lovegame!:-*

Vzkaz od Lady!

3. dubna 2009 v 15:16 | john
Lady GaGa napsala svým fanouškům vzkaz...:

Moji krásní, talentovaní, zářící fanoušci,

Jsem tak strašně smutná kvůli odložení představení. Chtěla jsem říct to, že je to kvůli tomu,že mám hodně práce, je to kvůli American Idol, pravda je měla jsem vysokou horečku a nějaký šílený virus tyto dny, a jsem stále nemocná. Jsme velmi potěšená, jak Idol vyšel, ale po týdnech není den z mého harmonogramu,kdy bych měla chvíli klidu, můj tým a lékař říkali, že je nezbytně nutné, abych si pár dnů odpočinula a uzdravila se.
Mí přátelé mě překvapili s narozeninovým dortem,který mi dali k mým 23.narozeninám. Na party jsem byla opravdu malou chvíli a pak jsem hned běžela do postele.

Ale nemůžu moc spát,přemýšlím o vás všech. Moc mě mrzí některá zrušená vystoupení.

S pozdravem,
Vaše Lady GaGa♥

 
 

Reklama