news

Will Smith chce točit klip k písni Boys Boys Boys!!!!!!!!

8. května 2009 v 22:38 | john
Herec a režisér Will Smith přiznal, že je posedlý Lady GaGa!!Její hit Poker Face si prý zpívá každý den!
Proslýchá se, že Will Smith je nyní v jednání s Lady GaGa ,aby mohl natočit video k dalšímu singlu Lady GaGa-"Boys,Boys,Boys!"!!


Will Smith chce udělat parodi David Lee Roth z 1984 videa, California Girls. Jen místo těch nádherných dívek budou svalnatí muži. "Myslí si, že to bude velmi legrační, zvláště pro ty, kteří si na toto video pamatují

Nedávno se psalo,že poslední singl Lady GaGa bude Starstruck,ale asi tomu tak nebude!..Doufám teda,protože by byla škoda z tak úspěšného alba vydat jen pár singlů a Boys,Boys,Boys patří k těm nej!...

Lady GaGa v Ellen Degeneres Show!

8. května 2009 v 22:38 | john
Lady GaGa by 24.května měla vystoupit v Ellen Degeneres Show!..Kromě rozhovoru by měla i zazpívat některý ze svých hitů,není ale ještě známo jestli to bude Poker Face nebo Paparazzi...

Lady GaGa-Striptýz pro rodiče!

8. května 2009 v 17:28 | john
Rodiče Lady GaGa se prý byli u toho když Lady pracovala jako striptérka!
Lady GaGa říká,že její otec byl ohromený! Ale na dalším jejím "vystoupení" jí prý vzal a odvezl domů,protože byl šokován.Řekl,že se za ni stydí a že ho hodně naštvala a několik měsíců se s ní nebavil.

The Fame další japonský tracklist???!!

7. května 2009 v 20:54 | john
Na netu se dnes objevila informace,že na japonském vydání alba The Fame by měli být nové písně 2!..A to "Baby Sugar" a "Rock Show"...nevím,ale jestli je to pravda,ale osobně si myslím že ne!..protože jak jsem minulý týden procházel japonské e-shopy abych vám přepsal tracklist japonské edice,tak tam byl napsán jen track "Retro,Dance,Freak" takže spíš věřím této verzi,protože by si to asi nevymysleli když už to napsali do informací zboží...

Takto by měl tracklist podle "druhých" informací vypadat a jako poslední píseň by byl vybrán remix písně Poker Face...

"Just Dance" (featuring Colby O'Donis) - 4:01
"LoveGame" - 3:36
"Paparazzi" - 3:28
"Baby Sugar" - 4:23
"Poker Face" - 3:57
"I Like It Rough" - 3:22
"Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)" - 2:55
"Starstruck" (featuring Space Cowboy and Flo Rida) - 3:37
"Beautiful, Dirty, Rich" - 2:52
"The Fame" - 3:42
"Money Honey" - 2:50
"Boys Boys Boys" - 3:20
"Brown Eyes" - 4:03
"Summerboy" - 4:13
"Rock Show" - 3:18
"Poker Face (Lil Lewiz Mix)" - 3:51

Lady GaGa o Madonně

6. května 2009 v 19:32 | john
Lady GaGa vyprávěla svoje pocity z návštěvy Madonny na jejím koncertu v New Yorku v pondělí v MTV news!..

"Dozvěděla jsem se to teprve několik minut před začátkem koncertu.Říkám "Ó můj bože!".to je skvělé že můj vzor příjde na mou show.Krátce po začátku jsem si všimla mladé dívky,která tančí a zpívá se mnou,tak jsem na ni mávala a usmála se na ni.Až pak jsem zjistila,že to byla Louders,dcera Madonny.Měla na sobě zelené kalhoty a byla úžasná,stejně jako sama Madonna!"

Madonna miluje Lady GaGa!!!!

5. května 2009 v 15:34 | john
Tady jsou další podrobnosti o koncertu Lady GaGa v New Yorku!...

Popová královna Madonna málokdy tak otevřeně vyjadřuje své sympatie kolegyním a jen zřídka jim chodí přímo na koncerty. U Lady GaGa však udělala výjimku a vyrazila na její show v New Yorku!Madonna navštívila newyorské vystoupení Lady GaGa, kam vzala i svou dceru Lourdes. V sobotu je vyfotili u Terminálu 5.

"Madonně se show Lady GaGa moc líbila. Zvláště když hrála GaGa na klavír píseň Future Love. Lourdes si s ní celou dobu zpívala a znala každé slovo," uvedl zdroj pro list New York Daily News.


Popová královna odtáhla svou dceru domů ale ještě před koncem celé show, aby se vyhnuly davu odcházejícímu domů. "GaGa nastoupila docela pozdě, kolem jedné hodiny ráno, a Madonna je dobrou mámou," dodal zdroj.

Sama Lady GaGa byla ze vzácného hosta nadšená. Nedávno na její adresu pronesla: "Obě jsme italsko-americké ženy, obě jsme začínaly v undergroundové scéně v New Yorku a obě jsme se staly slavnými, když jsme se odbarvily. Myslím, že s Madonnou sdílíme nebojácnost, obě na to máme nervy."

Kromě Madonny přišla na koncert Lady G i svého času velmi úspěšná zpěvačka Cyndi Lauper,od které můžete znát například její největší hit "Girls Just Wanna Have Fun" a nebo nejnovější singly "Into the nightlife" nebo Same Old Story...

Madonna byla na koncertě Lady GaGa!!!

4. května 2009 v 22:01 | john
Zpěvačka Madonna byla v New Yorku na koncertu Lady GaGa!..a prý se jí to hodně líbilo!..
řekla:"Viděla jsem Lady Gaga show!. Hodně jsem se bavila .. bylo osvěžující vidět umělce ,který umí dobrou show .. Lady je velmi talentovaná..."...No takže Lady má další velkou fanynku..

"Nejsem žádná transexuálka ani kreatura!!!" říká Lady GaGa

4. května 2009 v 17:09 | john
"Jsem opravdová dáma!" prohlašuje o sobě zpěvačka Lady GaGa (23) a trvá na tom, že není transsexuálka, jak se nedávno spekulovalo v médiích.

"Nejsem taková kreatura, jak vypadám. Pod tím vším se skrývá v podstatě milá holka s pevnou morálkou," uvedla kontroverzní zpěvačka, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, pro magazín More!.

Aby o své ženskosti přesvědčila média, Lady GaGa na sebe prozradila, že obvykle své šperky nosí i v posteli. "Vypadám tak divoce, ale nejsem. Když jdu do postele, mám ráda perlový náhrdelník na krku," prohlásila.

V jiné zprávě pro média novodobá popstar konstatovala, že jejím snem je bouřlivý hudebník Marilyn Manson, ve kterém vidí ideálního partnera. "Na něm něco je. Myslím si, že je úžasný. Mám velkou slabost pro kožené oblečky, dlouhé vlasy a temné stránky v lidech. Možná to není úplně dobré," přiznala.

Poté dodala: "Mám problém s tím, že se vždycky zblázním do divokých mužů. Jak říkám - mám ráda dlouhé vlasy, kožené kalhoty a špatné chlapy. O takové stojím, ale nikdy to nedopadne dobře."

I v našich médiích nedávno proběhla zpráva, že se Lady GaGa vídá s tanečníkem známým jako Speedy. Ten nedávno pro tisk uvedl, že mají "mnoho společného" a jsou navzájem "úplně pobláznění".
zdroj:pikant.cz


Katy Perry je velkou fanynkou Lady GaGa!!!

4. května 2009 v 15:45 | john
Při vystoupení Lady GaGa ve Francii se stala legrační věc!...Lady GaGa říká,:"Když jsme byla na cestě na mou show, běhala kolem mě Katy a křičela :"Lady GaGa!Lady GaGa!..Jsem velká fanynka!!",bylo to moc milé",říká megahvězda.O Lady a Katy se už dávno ví,že jsou obrovské kamarádky....Katy Perry není ale jediná,která má tak moc ráda Lady GaGa i Nicole Scherzinger ze skupiny Pussycat Dolls je její velká obdivovatelka!...

Poker Face znovu na vrcholu!

3. května 2009 v 21:08 | john
Singl Lady GaGa-Poker Face se v irské cahrt show vrátil na 1.místo!..minulý týden ji porazil Eminem se svým novým singlem "We Made You"...

1. (3) Lady GaGa: 'Poker Face'
2. (2) A.R. Rahman & Pussycat Dolls: 'Jai Ho! (You Are My Destiny)'
3. (1) Eminem: 'We Made You'

Lady GaGa už štvou paparazzi!

3. května 2009 v 12:39 | john
Lady GaGa je už prý unavená ze všech těch reportérů a hlavně paparazzi,kteří ji otravují na každém kroku!..a tohle jim v New Yorku vzkázala...hmmm..myslím,že je to dost výstižné!

Japonská verze alba The Fame

2. května 2009 v 22:47 | john
Teprve až 20.května vyjde v Japonsku album Lady GaGa-The Fame.CD bude obsahovat 17 písní a mezi nimi bude i nová píseň "Retro,Dance,Freak"!..Song je výsledkem spolupráce Lady GaGa a Roba Fusariho.Píseň zatím nikde na netu není,ale album je už v japonských e-shopech...

....a tady je exkluzivní tracklist!!
01 Just Dance feat. Colby O´Donis (4'01)
02 Love Game (3'36)
03 Paparazzi (3'28)
04 Poker Face (3'57)
05 I like it rough (3'22)
06 Eh,Eh ( Nothing Else I Can Say) (2'55)
07 Starstruck feat. Space Cowboy & Flo- rida (3'36)
08 Beautiful, Dirty, Rich (2'52)
09 The Fame (3'42)
10 Money Honey (2'50)
11 Boys Boys Boys (3'20)
12 Paper Gangsta (4'23)
13 Brown Eyes (4'03)
14 Summer Boy (4'13)
15 Disco Heaven (3'41)
16 Again, Again (3'04)
17 Retro, dance, freak (3'22)

Nevydané skladby Lady GaGa

2. května 2009 v 22:11 | john
Našel jsem seznam skladeb,které Lady GaGa napsala a možná i některé z nich natočila pro její album The Fame...je jich docela hodně

Honest Eyes
Blueberry Kisses
Everyone
Do Me Right
Eyes On Me
Filthy Pop
Fooled Me Again
Funky Beat
Glitter & Grease
Go, Go, Go
Heiress
Hollywood
I Miss U Babe
Kandy Life
Love Sick Girl
Me&U
Musicland
Oh Well
Panty Party
Real Cool
Retro Dance (Retro Dance Freak)
Retrosexual
Ribbons
Sexy Ugly
Silly Heartbreak
Spin U Around
Take You Out
Trigger
We Are Plastic
When She Go

Lady GaGa a Marilyn Manson??!!

2. května 2009 v 14:53 | john
Lady GaGa prý řekla, že más slabost pro metalového zpěváka Marilyna Mansona!!....řekla:"Líbí se mi "zlí muži",je to sexy :-)),a Marilyn Manson je skvělý!"....

Lady GaGa odmítla pózování pro PLAYBOY!

2. května 2009 v 14:44 | john
Zpěvačka Lady Gaga odmítla nabídku pózování pro Playboy.

Zpěvačka, která se ráda spoře odívá, nedávno tvrdila, že by ráda začala svou vlastní linii outfitu. Takovému, který by toho zrovna moc nezakrýval. Přesto si stojí za tím, že by nikdy neodhalila vše pro pánský magazín, protože se chce soustředit pouze na svou hudbu.

Říká: "Myslím si, že když jsem fotila glamour, se zájmem bych nabídku fotit pro Playboy přijala, ale v současné době se u mě točí všechno pouze kolem hudby."


Pak zpěvačka dodala: "Zeptejte se mě znova, až praštím do nového alba."

...jak je vidět Lady si s oblékáním moc starostí nikdy nedělala, o tom svědčí i fotky z minulosti...

Lady GaGa in charts

1. května 2009 v 16:44 | john
Tady je aktuální stav singlů Lady GaGa v hitparádách..

Billboard Hot 100

2.místo Poker Face
14.místo Just Dance

Velká Británie (UK 100)

3.místo Poker Face
96.místo Lovegame

Německo (Hot 100)

1.místo Poker Face
12.místo Just Dance

Česká Republika

IFPI
4.místo Poker Face
15.místo Eh,Eh

T-music Chart
8.místo Eh,Eh

Ukrajina

1.místo Poker Face

Lady GaGa je nominovaná na NEWNOWNEXT!

1. května 2009 v 14:21 | john
Lady GaGa je nominovaná na ceny NEWNOWNEXT v kategorii "You´re Hot Award".

Ceny se rodávají v sobotu, 13. června 2009 ve 21:00 . Akci bude pořádat legendární jezdec RuPaul.

Lady GaGa bude hlavní podpora Take That!

1. května 2009 v 14:16 | john
Lady GaGa bude v létě na turné se skupinou Take That!Lady teď bude odpočívat po jejím zhroucení na posledním koncertě a pak vyjede společně s Take That na společné turné.Lístky se dají sehnat už ode dneška 1.května 2009!

Lady GaGa skoro zatčena v Rusku!!!!!!

30. dubna 2009 v 21:40 | john
Lady GaGa byla v Rusku skoro zatčena!..Bylo to kvůli jejím krátkým šatům:-D..Ruskou policii to natolik pohoršilo,že Lady chtěli zatknout!...

Lady dostala policejní varování poté, byla v katedrále svatého Basila v Moskvě v krátkém a těsném koženém kompletu.

Lady řekla "Jen tak jsem se procházela po Rudém náměstí a najednou ke mě přišla ruská policie a řekla mi,že takhle chodit nemůžu...:-DD"

GaGa měla pře měsícem podobný incident v Chicagu kdy si vyšla jen v hotpants.

"Není to proto,protože nemám na kalhoty nebo je nemám ráda,ale jen mám ráda nahé tělo,tak se mi líbí vyjít si jen v punčochách.."

Lady GaGa-"Muži jsou pro mě katastrofa!"

30. dubna 2009 v 20:20 | john
Lady GaGa prohlásila,že vůbec nemá štěstí na muže! Přestože je krásná,má perfektní postavu a je slavná nepoznala nikdy skutěčně velkou lásku!..."Všechny mé vztahy nestáli za nic! Byla to katastrofa!!"". Také řekla "Víš,já si jsem jistá o mém talentu .Mám kompletní víru v sebe.Mám ráda i to jak vypadám,i jak se obblékám ale pokud jde o muže,tam si nejsem nikdy ničím jistá.

říká: "Muži jsou zvláštní oblasti pro mě. Je to divný, protože vím, jak jsem sexy - Věřím, že jsem super sexy, , ale nemám absolutně žádný štěstí s milenci. " Minulý týden se tvrdilo, že si zpěvačka začala tajný vztah s americkým podnikatelem přezdívaným "Speedy".

 
 

Reklama