news

Lady GaGa byla šikanována!!!

26. dubna 2009 v 10:04 | john
Lady GaGa musela během svých školních let potlačit svůj styl!..na základní škole se jí děti posmívali a byla i šikanována!..Proto cítila že nemůže být sama sebou..

"Na základce se mnou nikdo moc nechtěl kamarádit,protože já jsem byla ta divná..ta s rudou rtěnkou a šílenými hadry..moc mě to mrzelo!"

řekla:"Když jsem byla na střední,tak jsme museli nosit uniformy a já jsem to nenáviděla!..Vždycky jsem si zvedala sukni nebo vyhrnovala košili a byly z toho velké problémy,protože mi bylo řečeno že je to příliš provokativní!.."

Do klipu "Just Dance" jí vybrat oblečení pomáhala její matka..

řekla:"Moje matka mi vždycky rozuměla.Vždy mi pomáhala najít samu sebe a spolu jsme vždycky vymýšleli různé "modely",které by nikdo nikdy nenosil:-)..chtěla jsem být prostě originál.."


Starstruck další singl??

25. dubna 2009 v 8:51 | john
Po singlu Paparazzi,který by měl být do prázdnin venku,by měl následovat další ale tentokrát už poslední singl z alba "The Fame" -STARSTRUCK!!!..Tento song najdete na internationální(US) verzi Fame,která obsahuje namísto originální verze alba(13 písní) 15 songů!....Ještě ale není nic oficiálně potvrzené,ale o Starstruck se mluví už hodně dlouho!

The Fame-Recenze

24. dubna 2009 v 11:07 | john
Tady je recenze alba The Fame z musiczone!..

Již při pohledu na toto CD si musí každý posluchač uvědomit, že nejde o jen tak obyčejnou věc. V tomto případě v rukou nemáme žádné začátečníky, co by se pustili jen tak do zkoušky něčeho, o čem by nevěděli, jak dopadne. A toho si je samozřejmě 22-letá začínající hvězdička určitě vědoma. Stefani Gabriella Germanotta alias Lady GaGa je již od dětství hudebně velice talentovaná. Když vezmeme v potaz to, že hraje na piáno od svých čtyř let (a musím podotknout, že se na něj naučila hrát sama) a nejen to - ještě ovládá hru další hudební nástroje jako kytaru, housle a tím nejlepším jsou pak samozřejmě její hlasivky. Když se nad tím zamyslíme, musíme uznat, že mnoho z nás není ani zdaleka tak nadaných, jako ona. V pubertě začala skládat písničky a později se jí podařilo podílet se i na nahrávkách velice úspěšné skupiny Pussycat Dolls. To ji však úplně neuspokojovalo a rozhodla se vydat něco vlastního.

Když si vybavíme její image, opět si uvědomíme, že se začátečníkem se tady doopravdy nesetkáváme. Krásná dlouhovlasá blondýna, vždy stylově oblečená a aby toho nebylo málo, neodmyslitelně k ní patří symbol blesku, který zdobí nejen její tvář, ale i potisk CD. Její vystoupení bývají často velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
Díky její nepřekonatelné lásce k hudbě se zrodilo CD "The Fame". Zatím nejznámějším hitem z tohoto alba je určitě song "Just Dance", ale ten není rozhodně tím posledním singlem z desky, o kterých toho ještě hodně uslyšíme. Píseň "Just Dance" tedy nemusím komentovat, určitě se s většinou lidí shodnu na tom, že tenhle song je fakt pecka. Další skladby stojící za zmínku jsou "Poker Face", "Paparazzi", "Money Honey", "Boys Boys Boys" a "The Fame". Album je plné energie, kterou může každému stoprocentně předat. Samozřejmě že ne zadarmo, protože pokud se rozhodnete rozhýbat své tělo do těchto bláznivých rytmů, tak ze sebe i mnoho vydáte.

Jedinou věc, kterou bych této desce vytkla je to, že skoro všechny skladby jsou v podstatě podle stejného mustru. Čekala bych více odlišností a nápaditosti. Avšak uznejme, že na první sólovou desku to není určitě vůbec málo. Pravdou ale je, že tyto pecky člověka časem omrzí. Občas se v písničkách nachází místa, kde bychom čekali úplně jiné pokračování, což může vést k tomu, že nám to zní suše. Ale jinak si myslím, že Lady Gaga bude ještě nějakou dobu úspěšně obsazovat první příčky hitparád.
...

Jsou vlasy Lady GaGa pravé???

22. dubna 2009 v 16:23 | john
V současné době se hodně řeší vlasy Lady GaGa...i když mě osobně je to jedno,tak vám dám důkaz,že má Lady krástké vlasy!..Viděl jsem totiž na mnoha stránkách,že autoři psali,že má Lady dlouhé vlasy a nasazuje si krátkou paruku!..Ale tak to není!!Lady teď nosí několik druhů paruk a příčesků ale většinou na koncertech nosí vlasy svoje!

proměny Lady GaGa...

LADY GAGA randí s milionářem!!

22. dubna 2009 v 11:58 | john
Už včera jsem psal o nové lásce Lady GaGa..dnes jsou tady podrobnosti!


Zpěvačka Lady GaGa ještě před pár týdny uváděla, že miluje status svobodné dívky a že na tom nehodlá nic měnit. Předsevzetí jí ale nevydrželo ani do třešní.
Autorka hitu Poker Face totiž propadla losangeleskému podnikateli, jemuž se přezdívá Speedy. Podle magazínu In Touch Weekly je do něj platinová blondýna po uši zamilovaná.

"Byli jistý čas jen přáteli, ale teď už je to mezi nimi vážné. Mají toho hodně společného a jsou naprosto zbláznění jeden do druhého," uvedl zdroj pro časopis

Jenže Lady GaGa už o single životě zřejmě nechce ani slyšet. Svou novou lásku prý dokonce požádala, aby ji následovala na její turné Fame, které skončí v září letošního roku.

"On ji dokáže skutečně učinit šťastnou a užívají si spolu teď hodně legrace," dodal zdroj pro In Touch Weekly.

Líbající se zpěvačku a jejího nového milence vyfotili 12. dubna v Malibu. Příští den se obírali při večeři v Brentwoodu.

(zdroj:blesk.cz)

Skandály Lady GaGa!!

22. dubna 2009 v 11:52 | john
V poslední době se setkáte se jménem Lady GaGa stále častěji, je to proto,protože různé bulvární časopisy píší o její bisexualitě,o jejích hambatých koncertech a videoklipech atd.

Její zatím posledním skandálem byl koncert v Palm Strings.Lady si tam masírovala rozkrok tak,že rodiče v hledišti museli dětem zakrývat oči!
Nedávno také Lady GaGa řekla,že by si to nejradši rozdala s Johnem Lennonem(†40),kdyby žil...

Také prozradila o čem je její hit Poker Face!Je prý o její bisexualitě!:
"Na tom songu je něco docela zajímavého. Pokud posloucháte text v refrénu, říkám: ´Dostal mě jak nikdo.´ A pak říkám: ´Dostala mě jako nikdo,´" upozornila Stefani deník Daily Star.

"Ale je to také o spoustě jiných věcí. Hazarduji, randila jsem se spoustou chlapů, kteří jsou fakt na sex, alkohol a hazard, takže jsem chtěla vytvořit nahrávku, kterou by mí milenci také měli rádi," dodala Lady GaGa o svém veleúspěšném singlu.

...Také tento měsíc v Austrálii zakázali její videoklip k nejnovějšímu singlu LOVE GAME!..může se vysílat jen po 22.hodině,protože podle znalců obsahuje silné erotické motivy a text je jen podtrhuje!

dále prý štve policii,protože chodí po ulici nedostatečně oblečená a některé lidi to může pohoršovat..

a nakonec se vyjádřila o svých koncertech,že každý z nich je dokonalá soulož s orgasmem na konci!
Lady GaGa se zamilovala!!!

21. dubna 2009 v 18:19 | john

Lady GaGa ztratila hlavu!. Zamilovala se do tanečníka známého jako Speedy (23), se kterým se setkala během natáčení nového klipu.

Lady GaGa, vlastním jménem Stefani Joanne Angeline Germanotta, se proslavila hitem Just dance a hlavně také stylem v oblékání, díky kterému je v každodenní šedi nepřehlédnutelná.

Stylizovaná hvězdička, která vyznává popovou kulturu, se čerstvě zamilovala do tanečníka řečeného Speedy.Potkali se v Los Angeles,a minulý týden byli přistiženi v restauraci Katsuya v Brentwoodu jak se líbali a mazlili za rohem...Lady na to odpověděla,že už dlouho byli dobří přátelé a najednou z toho je velká láska
!

Lady GaGa napsala 3 nové songy!

21. dubna 2009 v 9:11 | john
Lady GaGa ,jak už asi víte není jen zpěvačka,ale i skladatelka a skládá pro mnoho známých osobností!..například pro Britney Spears napsala píseň Quicksand,pro Pussycat Dolls- Elevator nebo pro Rihannu-Silly Boy(Get Out My Face).Všechny písně skládá přesně na daného interpreta,třeba zrovna naposled pro Rihannu.Silly Boy-jak už název napovídá je o hloupém klukovi,který zmlátil svou holku...Na Chrise Browna a Rihannu to sedí...Ale teď napsala pro 1 zpěvačku 3 písně!..Tou zpěvačkou je nová hvězda Tami Chynn!..Písně se jmenují -"Hypnotico(Silly Heartbreakers)","Killa Love Song" a "Eyes On Me"!..Skladby ještě nejsou nikde na netu,ale měli by se v nejbližších dnech objevit,protože datum vydání alba "Primadonna" se už blíží!..Uvidíme jak moc bude Tami slavná i u nás..

Jak se prodává Lady GaGa??

20. dubna 2009 v 15:12 | john
Tady jsou docela zajímavé čísla!..Tyto čísla znamenají kolik se prodalo za minulý týden veškerých nosičů Lady GaGa..(singly,CD atd.)


č.12 : LoveGame (5140 copies - all digital)
č.25 : Poker Face (2408 copies - 2298 of them digital)
č.45 : Eh Eh (Nothing Else I Can Say) (1557 copies - 1324 of them digital)
č.64 : Just Dance (1063 copies - 1062 of them digital)

ALBUM :
č.13 : The Fame (2474 copies - 212 of them digital)

The Fame je stále #1!!

20. dubna 2009 v 15:07 | john
Lady GaGa a její album The Fame je stále nejprodávanějším albem světa!!...Porazila dokonce i takové hvězdy jako jsou U2,Kings Of Leon nebo Beyoncé!..


1. (1) Lady GaGa: 'The Fame'
2. (3) Kings of Leon: 'Only By The Night'
3. (2) Doves: 'Kingdom of Rust'
4. (-) Chris De Burgh: 'Footsteps'
5. (6) Lily Allen: 'It's Not Me, It's You'
6. (8) Akon: 'Freedom'
7. (10) Beyoncé: 'I Am... Sasha Fierce'
8. (4) Annie Lennox: 'The Collection'
9. (11) James Morrison: 'Songs For You, Truths For Me'
10. (15) The Prodigy: 'Invaders Must Die'

Lovegame

19. dubna 2009 v 19:24 | john
Tady je oficiální tracklist pro singl Lovegame!


Australian CD Single
  1. "LoveGame" (Album version) - 3:33
  2. "LoveGame" (Robots to Mars Remix) - 3:13
Canadian iTunes Remix Single
  1. "LoveGame" (Space Cowboy Remix) - 3:19
  2. "LoveGame" (Robots to Mars Remix) - 3:13

American iTunes Remix Single
  1. "LoveGame" (Robots to Mars Remix) - 3:13

Lady GaGa in charts!!

19. dubna 2009 v 18:05 | john
Tady je aktuální stav singlů Lady GaGa v různých hitparádách z celého světa!

USA
Billboard Hot 100

2.místo Poker Face
12.místo Just Dance

Albánie

5.místo Poker Face

Finsko

1.místo Poker Face
19.místo Lovegame

Německo

1.místo Poker Face
20.místo Just Dance

Velká Británie

2.místo Poker Face
15.místo Just Dance

Itálie

8.místo Poker Face

Rusko

7.místo Poker Face

Ukrajina

1.místo Poker Face

Švýcarsko

1.místo Poker Face
13.místo Just Dance

Česká Republika
IFPI
2.místo Poker Face
13.místo Eh,Eh

t-music chart:
5.místo Eh,Eh

Lady GaGa v Itálii!!

19. dubna 2009 v 17:33 | john
Lady GaGa je teď v Itálii!!..Dnes totiž vystoupila v italském X-Factoru! Potom by měla přiletět do Španělska a vystoupit v Quelli Che Il Calcio v Madridu!!

tady je video z Itálie!

Lady GaGa vylezla bradavka!

19. dubna 2009 v 17:29 | john
Lady GaGa při autogramiádě vylezlo kus bradavky a hned byla celá amerika pohoršená!...Lady si z toho ale nic nedělá,protože už na ni 2x dali oznámení že chodí po městě nahá!...Lady říká:"Nemyslím si,že bych chodila "nahá",mám jen takové kostými,které podle někoho moc nezakrývají ale to už prostě patří k mé image,takže pokud se to někomu nelíbí,tak je to jeho problém.."..

Lady GaGa podepsala fanouškovi penis!:-D

19. dubna 2009 v 17:12 | john
Zpěvačka, která se hrdě hlásí k popkultuře a neustále to světu připomíná svými stylizovanými kostýmy, přiznala, že ji ještě nic neuvedlo do rozpaků tak jako právě toto přání troufalce z řad jejích příznivců.

Popová zpěvačka se netají tím, že není právě vyznavačkou spodního prádla a ráda provokuje až příliš krátkými šortkami. Ty nosí nejen na koncertech, ale také v nich vyráží do ulic. Tentokrát však byla v rozpacích sama a přiznává, že úplně zčervenala, když za ní jeden z fanoušků po jejím koncertu v Kanadě přišel s tímto drzým přáním.

Podpis se vešel
"Když říkám, že nejpodivnější místo, kam jsem se kdy podepsala, byl mužský penis, cítím se opravdu zvláštně," směje se zpěvačka.

"Po koncertu v Kanadě jsem se v zákulisí setkala s fanoušky a udělala malou autogramiádu. Vtom se objevil a bez ostychu s tím šel ven. Myslím, že jsem měla dost místa podepsat se celým jménem Lady GaGa, ale moc si to nepamatuji," podotýká Lady GaGa.

"Smála jsem se tak, že jsem sotva popadala dech," vzpomíná na svůj zvláštní zážitek popová hvězdička a dodává: "Možná to tam ještě je, kdo ví? Bylo to centrofixem."

Odmítá pozvánky na rande
Nedávno se nechala slyšet, že odmítá jakékoliv obdivovatele ještě dříve, než ji pozvou na rande.

"Nedám jim ani tu šanci, aby zkusili jakoukoliv seznamovací formulku. Rovnou jim říkám 'Ne!', ještě než promluví. Dělám to tak vždycky," tvrdí zpěvačka, která své jméno odvodila ze skladby skupiny Queen Radio GaGa.

Nový design!!

19. dubna 2009 v 15:45 | john
Takže,po dlouhé době mám nový design!..Mě se moc líbí a jsem s ním moc spokojený!!..Vyrobila ho famousfresh a myslím,že se jí moc s moc povedl!!!Děkuju moc!..Děkuju také všem co se nabídli udělat mi nový design,ale famousfresh byla nejrychlejší a tak jsem si vybral ji,tak se nezlobte..Doufám,že se Vám také new dess také tak líbí!..Napiště prosím jestli jste s ním spokojení!..


...a tady je malý dárek pro famousfresh..

Lady GaGa přešla od pokeru k jiné hře...LOVEGAME!

18. dubna 2009 v 21:57 | john
Tady je článek o Lady GaGa z óčka!

Nepřehlédnutelná blondýnka, která šokuje svými módními výstřelky, přichází s novým klipem LoveGame.
Lady Gaga ani nehnula brvou a s výrazem pokerového hráče udělala díru do světa. Lépe řečeno do světových hitparád. Bodovala i u nás. Třeba v t-music chart se udržela celých sedm týdnů na stupních vítězů. Teď je tu s novým, pořádně sexy, klipem. Po nahé Britney v sauně a polonahé P!NK, která se líbá sama se sebou, je tu Lady Gaga oděná jen do třpytek a barviček sama mezi muži. Klip LoveGame uvidíte v pátek v Novinkách Óčka.
Za úspěchem mladé Američanky italského původu není ovšem pouze hezká tvářička, sexy pohyby a extravagantní oblečení. Lady Gaga hrála na piáno už ve čtyřech letech. Ve třinácti složila první baladu a o čtyři roky později se dostala na prestižní školu umění v New Yorku. Svůj pseudonym si vzala z písně Radio Gaga od legendární skupiny Queen a rozhodla se spojit své tři nejoblíbenější věci - rock, pop a divadlo. K tomu můžeme přidat ještě módu, protože Lady Gaga je jí doslova posedlá. Nechala se slyšet, že při skládání nových písní už přemýšlí, co bude mít na sobě, až je bude zpívat. Jejími módními vzory jsou Donatella Versace a Peggy Bundová ze seriálu Ženatý se závazky
Lady Gaga skládá písně i pro jiné interprety, jako jsou třeba Pussycat Dolls. To nejlepší si ale nechala pro sebe a vložila na album The Fame, kde je autorkou všech textů i hudby.

Lady GaGa:"Úspěch mě nezměnil!"

17. dubna 2009 v 19:02 | john
Lady GaGa prozradila Jonathanu Rossovi na jeho "BBC1 show Friday Night with Jonathan Ross!".
,že ji úspěch nijak nezměnil ,říká:"Naprosto všechno okolo toho ingoruji,protože když jste na vrcholu tak je dost těžké se chovat tak jako kdybyste byly někde jako já před pár lety.Také nechci dělat rodičům ostudu a hlavně mému otci,kterého jsem už jednou zklamala"
..Dost hezké slova na to,že její album i singly obsadili celosvětové žebříčky a všechny jsou na 1.místě!..


"Just Dance jsem psala 10 minut!"

16. dubna 2009 v 21:46 | john
Lady GaGa nedávno prozradila,že svůj velký hit "Just Dance" měla napsaný za neuvěřitelných 10 minut!

Jeden americký člověk,který se zabývá věcmi okolo psaní písní říká,že je to opravdu neuvěřitelný rekord napsat takový hit za pouhých 10 minut!..Je to opravdu úspěch a svědčí to o jejím velkém talentu!

Lady GaGa má nejprodávanější album!!

15. dubna 2009 v 19:21 | john
Album Lady GaGa ,The Fame je tento týden nejprodávanějším albem ve Velké Británii!!! A její singl "Poker Face" je v Top 10 UK singles na skvělém 2.místě!!

UK Top 10 singles
01. Calvin Harris - 'I'm Not Alone'
02. Lady Gaga - 'Poker Face'
03. Ar Rahman Ft Pussycat Dolls - 'Jai Ho (You Are My Destiny)'
UK Top 10 albums
01. Lady GaGa - 'The Fame'
02. Doves - 'Kingdom Of Rust'
03. Kings Of Leon - 'Only By The Night'

 
 

Reklama