news

Katy Perry je velkou fanynkou Lady GaGa!!!

4. května 2009 v 15:45 | john
Při vystoupení Lady GaGa ve Francii se stala legrační věc!...Lady GaGa říká,:"Když jsme byla na cestě na mou show, běhala kolem mě Katy a křičela :"Lady GaGa!Lady GaGa!..Jsem velká fanynka!!",bylo to moc milé",říká megahvězda.O Lady a Katy se už dávno ví,že jsou obrovské kamarádky....Katy Perry není ale jediná,která má tak moc ráda Lady GaGa i Nicole Scherzinger ze skupiny Pussycat Dolls je její velká obdivovatelka!...

Poker Face znovu na vrcholu!

3. května 2009 v 21:08 | john
Singl Lady GaGa-Poker Face se v irské cahrt show vrátil na 1.místo!..minulý týden ji porazil Eminem se svým novým singlem "We Made You"...

1. (3) Lady GaGa: 'Poker Face'
2. (2) A.R. Rahman & Pussycat Dolls: 'Jai Ho! (You Are My Destiny)'
3. (1) Eminem: 'We Made You'

Lady GaGa už štvou paparazzi!

3. května 2009 v 12:39 | john
Lady GaGa je už prý unavená ze všech těch reportérů a hlavně paparazzi,kteří ji otravují na každém kroku!..a tohle jim v New Yorku vzkázala...hmmm..myslím,že je to dost výstižné!

Japonská verze alba The Fame

2. května 2009 v 22:47 | john
Teprve až 20.května vyjde v Japonsku album Lady GaGa-The Fame.CD bude obsahovat 17 písní a mezi nimi bude i nová píseň "Retro,Dance,Freak"!..Song je výsledkem spolupráce Lady GaGa a Roba Fusariho.Píseň zatím nikde na netu není,ale album je už v japonských e-shopech...

....a tady je exkluzivní tracklist!!
01 Just Dance feat. Colby O´Donis (4'01)
02 Love Game (3'36)
03 Paparazzi (3'28)
04 Poker Face (3'57)
05 I like it rough (3'22)
06 Eh,Eh ( Nothing Else I Can Say) (2'55)
07 Starstruck feat. Space Cowboy & Flo- rida (3'36)
08 Beautiful, Dirty, Rich (2'52)
09 The Fame (3'42)
10 Money Honey (2'50)
11 Boys Boys Boys (3'20)
12 Paper Gangsta (4'23)
13 Brown Eyes (4'03)
14 Summer Boy (4'13)
15 Disco Heaven (3'41)
16 Again, Again (3'04)
17 Retro, dance, freak (3'22)

Nevydané skladby Lady GaGa

2. května 2009 v 22:11 | john
Našel jsem seznam skladeb,které Lady GaGa napsala a možná i některé z nich natočila pro její album The Fame...je jich docela hodně

Honest Eyes
Blueberry Kisses
Everyone
Do Me Right
Eyes On Me
Filthy Pop
Fooled Me Again
Funky Beat
Glitter & Grease
Go, Go, Go
Heiress
Hollywood
I Miss U Babe
Kandy Life
Love Sick Girl
Me&U
Musicland
Oh Well
Panty Party
Real Cool
Retro Dance (Retro Dance Freak)
Retrosexual
Ribbons
Sexy Ugly
Silly Heartbreak
Spin U Around
Take You Out
Trigger
We Are Plastic
When She Go

Lady GaGa a Marilyn Manson??!!

2. května 2009 v 14:53 | john
Lady GaGa prý řekla, že más slabost pro metalového zpěváka Marilyna Mansona!!....řekla:"Líbí se mi "zlí muži",je to sexy :-)),a Marilyn Manson je skvělý!"....

Lady GaGa odmítla pózování pro PLAYBOY!

2. května 2009 v 14:44 | john
Zpěvačka Lady Gaga odmítla nabídku pózování pro Playboy.

Zpěvačka, která se ráda spoře odívá, nedávno tvrdila, že by ráda začala svou vlastní linii outfitu. Takovému, který by toho zrovna moc nezakrýval. Přesto si stojí za tím, že by nikdy neodhalila vše pro pánský magazín, protože se chce soustředit pouze na svou hudbu.

Říká: "Myslím si, že když jsem fotila glamour, se zájmem bych nabídku fotit pro Playboy přijala, ale v současné době se u mě točí všechno pouze kolem hudby."


Pak zpěvačka dodala: "Zeptejte se mě znova, až praštím do nového alba."

...jak je vidět Lady si s oblékáním moc starostí nikdy nedělala, o tom svědčí i fotky z minulosti...

Lady GaGa in charts

1. května 2009 v 16:44 | john
Tady je aktuální stav singlů Lady GaGa v hitparádách..

Billboard Hot 100

2.místo Poker Face
14.místo Just Dance

Velká Británie (UK 100)

3.místo Poker Face
96.místo Lovegame

Německo (Hot 100)

1.místo Poker Face
12.místo Just Dance

Česká Republika

IFPI
4.místo Poker Face
15.místo Eh,Eh

T-music Chart
8.místo Eh,Eh

Ukrajina

1.místo Poker Face

Lady GaGa je nominovaná na NEWNOWNEXT!

1. května 2009 v 14:21 | john
Lady GaGa je nominovaná na ceny NEWNOWNEXT v kategorii "You´re Hot Award".

Ceny se rodávají v sobotu, 13. června 2009 ve 21:00 . Akci bude pořádat legendární jezdec RuPaul.

Lady GaGa bude hlavní podpora Take That!

1. května 2009 v 14:16 | john
Lady GaGa bude v létě na turné se skupinou Take That!Lady teď bude odpočívat po jejím zhroucení na posledním koncertě a pak vyjede společně s Take That na společné turné.Lístky se dají sehnat už ode dneška 1.května 2009!

Lady GaGa skoro zatčena v Rusku!!!!!!

30. dubna 2009 v 21:40 | john
Lady GaGa byla v Rusku skoro zatčena!..Bylo to kvůli jejím krátkým šatům:-D..Ruskou policii to natolik pohoršilo,že Lady chtěli zatknout!...

Lady dostala policejní varování poté, byla v katedrále svatého Basila v Moskvě v krátkém a těsném koženém kompletu.

Lady řekla "Jen tak jsem se procházela po Rudém náměstí a najednou ke mě přišla ruská policie a řekla mi,že takhle chodit nemůžu...:-DD"

GaGa měla pře měsícem podobný incident v Chicagu kdy si vyšla jen v hotpants.

"Není to proto,protože nemám na kalhoty nebo je nemám ráda,ale jen mám ráda nahé tělo,tak se mi líbí vyjít si jen v punčochách.."

Lady GaGa-"Muži jsou pro mě katastrofa!"

30. dubna 2009 v 20:20 | john
Lady GaGa prohlásila,že vůbec nemá štěstí na muže! Přestože je krásná,má perfektní postavu a je slavná nepoznala nikdy skutěčně velkou lásku!..."Všechny mé vztahy nestáli za nic! Byla to katastrofa!!"". Také řekla "Víš,já si jsem jistá o mém talentu .Mám kompletní víru v sebe.Mám ráda i to jak vypadám,i jak se obblékám ale pokud jde o muže,tam si nejsem nikdy ničím jistá.

říká: "Muži jsou zvláštní oblasti pro mě. Je to divný, protože vím, jak jsem sexy - Věřím, že jsem super sexy, , ale nemám absolutně žádný štěstí s milenci. " Minulý týden se tvrdilo, že si zpěvačka začala tajný vztah s americkým podnikatelem přezdívaným "Speedy".

Lady GaGa se zhroutila!!!

30. dubna 2009 v 20:13 | john
Lady GaGa se zhroutila na jevišti!!!..Stalo se tak při posledním koncertě v Gruzii...

Její manager a lidé kolem ní říkají:"Lady vytrvale pracuje už od loňského léta,nemá žádný volný čas a není divu že se na ní vyvíjí takový tlak!Měla by si dát chvíli pauzu!"

...Nedavno se také skoro zhroutila na výstavě v Atlantě.Lady prý skoro nespí a pořád jezdí po rádiích a televizích po celém světě!..Je toho na ni skutečně moc!...

Lady GaGa a duet s Mikou??

29. dubna 2009 v 15:28 | john
Na jedné francouzské stránce se objevilo,že by měla Lady GaGa nazpívat duet se zpěvákem Mikou!..Tento zpěvák je u nás známý například s megahitem Relax(Take it easy) nebo Grace Kelly...Lady GaGa s ním byla minulý týden i na večeři,ale nikdo zatím neví,co tam probírali..

Lady GaGa je 9.nejnepříjemnější celebrita světa!

26. dubna 2009 v 16:32 | john
Daily Mail zveřejnil graf s 10 nejnejpříjemnějšími ženskými celebritami a Lady GaGa skončila na 9.místě....no mohlo to být i horší...

1. Amy Winehouse
2. Lily Allen
3. Britney Spears
4. Madonna
5. Victoria Beckham
6. Duffy
7. Paris Hilton
8. Rihanna
9. Lady Gaga
10. P!nk

Lady GaGa byla šikanována!!!

26. dubna 2009 v 10:04 | john
Lady GaGa musela během svých školních let potlačit svůj styl!..na základní škole se jí děti posmívali a byla i šikanována!..Proto cítila že nemůže být sama sebou..

"Na základce se mnou nikdo moc nechtěl kamarádit,protože já jsem byla ta divná..ta s rudou rtěnkou a šílenými hadry..moc mě to mrzelo!"

řekla:"Když jsem byla na střední,tak jsme museli nosit uniformy a já jsem to nenáviděla!..Vždycky jsem si zvedala sukni nebo vyhrnovala košili a byly z toho velké problémy,protože mi bylo řečeno že je to příliš provokativní!.."

Do klipu "Just Dance" jí vybrat oblečení pomáhala její matka..

řekla:"Moje matka mi vždycky rozuměla.Vždy mi pomáhala najít samu sebe a spolu jsme vždycky vymýšleli různé "modely",které by nikdo nikdy nenosil:-)..chtěla jsem být prostě originál.."


Starstruck další singl??

25. dubna 2009 v 8:51 | john
Po singlu Paparazzi,který by měl být do prázdnin venku,by měl následovat další ale tentokrát už poslední singl z alba "The Fame" -STARSTRUCK!!!..Tento song najdete na internationální(US) verzi Fame,která obsahuje namísto originální verze alba(13 písní) 15 songů!....Ještě ale není nic oficiálně potvrzené,ale o Starstruck se mluví už hodně dlouho!

The Fame-Recenze

24. dubna 2009 v 11:07 | john
Tady je recenze alba The Fame z musiczone!..

Již při pohledu na toto CD si musí každý posluchač uvědomit, že nejde o jen tak obyčejnou věc. V tomto případě v rukou nemáme žádné začátečníky, co by se pustili jen tak do zkoušky něčeho, o čem by nevěděli, jak dopadne. A toho si je samozřejmě 22-letá začínající hvězdička určitě vědoma. Stefani Gabriella Germanotta alias Lady GaGa je již od dětství hudebně velice talentovaná. Když vezmeme v potaz to, že hraje na piáno od svých čtyř let (a musím podotknout, že se na něj naučila hrát sama) a nejen to - ještě ovládá hru další hudební nástroje jako kytaru, housle a tím nejlepším jsou pak samozřejmě její hlasivky. Když se nad tím zamyslíme, musíme uznat, že mnoho z nás není ani zdaleka tak nadaných, jako ona. V pubertě začala skládat písničky a později se jí podařilo podílet se i na nahrávkách velice úspěšné skupiny Pussycat Dolls. To ji však úplně neuspokojovalo a rozhodla se vydat něco vlastního.

Když si vybavíme její image, opět si uvědomíme, že se začátečníkem se tady doopravdy nesetkáváme. Krásná dlouhovlasá blondýna, vždy stylově oblečená a aby toho nebylo málo, neodmyslitelně k ní patří symbol blesku, který zdobí nejen její tvář, ale i potisk CD. Její vystoupení bývají často velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
Díky její nepřekonatelné lásce k hudbě se zrodilo CD "The Fame". Zatím nejznámějším hitem z tohoto alba je určitě song "Just Dance", ale ten není rozhodně tím posledním singlem z desky, o kterých toho ještě hodně uslyšíme. Píseň "Just Dance" tedy nemusím komentovat, určitě se s většinou lidí shodnu na tom, že tenhle song je fakt pecka. Další skladby stojící za zmínku jsou "Poker Face", "Paparazzi", "Money Honey", "Boys Boys Boys" a "The Fame". Album je plné energie, kterou může každému stoprocentně předat. Samozřejmě že ne zadarmo, protože pokud se rozhodnete rozhýbat své tělo do těchto bláznivých rytmů, tak ze sebe i mnoho vydáte.

Jedinou věc, kterou bych této desce vytkla je to, že skoro všechny skladby jsou v podstatě podle stejného mustru. Čekala bych více odlišností a nápaditosti. Avšak uznejme, že na první sólovou desku to není určitě vůbec málo. Pravdou ale je, že tyto pecky člověka časem omrzí. Občas se v písničkách nachází místa, kde bychom čekali úplně jiné pokračování, což může vést k tomu, že nám to zní suše. Ale jinak si myslím, že Lady Gaga bude ještě nějakou dobu úspěšně obsazovat první příčky hitparád.
...

Jsou vlasy Lady GaGa pravé???

22. dubna 2009 v 16:23 | john
V současné době se hodně řeší vlasy Lady GaGa...i když mě osobně je to jedno,tak vám dám důkaz,že má Lady krástké vlasy!..Viděl jsem totiž na mnoha stránkách,že autoři psali,že má Lady dlouhé vlasy a nasazuje si krátkou paruku!..Ale tak to není!!Lady teď nosí několik druhů paruk a příčesků ale většinou na koncertech nosí vlasy svoje!

proměny Lady GaGa...

LADY GAGA randí s milionářem!!

22. dubna 2009 v 11:58 | john
Už včera jsem psal o nové lásce Lady GaGa..dnes jsou tady podrobnosti!


Zpěvačka Lady GaGa ještě před pár týdny uváděla, že miluje status svobodné dívky a že na tom nehodlá nic měnit. Předsevzetí jí ale nevydrželo ani do třešní.
Autorka hitu Poker Face totiž propadla losangeleskému podnikateli, jemuž se přezdívá Speedy. Podle magazínu In Touch Weekly je do něj platinová blondýna po uši zamilovaná.

"Byli jistý čas jen přáteli, ale teď už je to mezi nimi vážné. Mají toho hodně společného a jsou naprosto zbláznění jeden do druhého," uvedl zdroj pro časopis

Jenže Lady GaGa už o single životě zřejmě nechce ani slyšet. Svou novou lásku prý dokonce požádala, aby ji následovala na její turné Fame, které skončí v září letošního roku.

"On ji dokáže skutečně učinit šťastnou a užívají si spolu teď hodně legrace," dodal zdroj pro In Touch Weekly.

Líbající se zpěvačku a jejího nového milence vyfotili 12. dubna v Malibu. Příští den se obírali při večeři v Brentwoodu.

(zdroj:blesk.cz)

 
 

Reklama