news

Lady Gaga se zastala Eda Sheerana

11. července 2017 v 17:14 | john
Zpěvák Ed Sheeran se nedávno rozhodl, že již nebude využívat sociální síť Twitter. Důvodem měli být hateři, kteří Edovi psali nenávistné příspěvky a komentáře. Mělo jít zejména o fanoušky Lady Gaga, které rozzuřil jeden Edův rozhovor. Ed byl krátce po letošním Super Bowlu, na kterém vystupovala Lady Gaga, dotazován, zda by přijal nabídku vystoupit o poločase. Ed sice nejmenoval, ale řekl, že nepatří mezi ty umělce, kteří si po vydání úspěšného alba stále něco potřebují dokazovat.

Lady Gaga velmi mrzí, co se Edovi stalo, a tak se ho rozhodla podpořit prostřednictvím svého Instagramu. Ed dal jejímu příspěvku like a napsal komentář, že je Gaga skvělá.

"Ed je neuvěřitelně talentovaný umělec. MILUJU EDA. Zaslouží si naši lásku a respekt stejně tak, jako všichni lidé. Přála bych si, aby všichni lidé na internetu byli pozitivní a milující a aby vytvořili online komunitu, která by pěstovala laskavost a nebyla nepřátelská a zlá. Neexistuje důvod k tomu, abychom umělce shazovali jen proto, že je na vrcholu. Všichni bychom se měli snažit abychom byli laskavější. To by mělo být prioritou lidstva."

"Jsi bombová xo," komentoval post Ed.

Lady Gaga se letos vrací se svým Dive Bar Tour!

6. července 2017 v 11:03 | john
Lady Gaga se už podruhé chystá na barové turné napříč USA. Její Dive Bar Tour znovu startuje 13. července 2017 v Las Vegas. Tady je speciální video, které poskytl sponzor turné Bud Light.Profesionální záznam loňského vystoupení Lady Gaga s písní 'Angel Down,' které předvedla na střeše baru The Bitter End.

Lady Gaga vystoupila na svatbě arménského miliardáře!

2. července 2017 v 17:00 | john

Lady Gaga vystoupila na svatbě arménského miliardáře! Za 45 minutové vystoupení dostala milion dolarů!

Lady Gaga včera vystoupila na svatbě jednoho arménského podnikatele, která se konala v Dolby Theater v LA. Gaga zazpívala své největší hity, mezi kterými nechyběly Bad Romance, Poker Face, The Edge Of Glory, Marry The Night, Million Reasons, nebo celosvětový hit Paparazzi, který po dlouhé době zazpívala v dechberoucí akustické verzi. Podle zjištěných informací, nájem Dolby Theater vyjde na 20 milionů dolarů a vystoupení Lady Gaga, které trvalo 45 minut, stálo 1 milion dolarů. Výstup Lady Gaga však za ty peníze určitě stál a soudě podle nahrávek, Gaga opět prokázala, že patří mezi nejlepší současné zpěvačky a fanoušci se můžou těšit na její nadcházející live vystoupení. Tady je sestřih vystoupení Lady Gaga:

Nová hudba Lady Gaga už toto léto?

29. června 2017 v 18:43 | john

LADY GAGA PRACUJE NA NOVÉ HUDBĚ!

Lady Gaga v novém rozhovoru pro E! Online odhalila, že by letos v létě mohla vydat novou hudbu! Gaga prozradila, že už nějakou dobu pracuje na nových skladbách, které by fanoušci mohli slyšet během nově oznámených dat jejího Dive Bar Tour.

"Mohli byste dostat nějakou další novou hudbu. Miluju tvorbu hudby. Jen zatím nevím, kdy by hudba mohla vyjít, protože mám pocit, že tvořím písně a provádím nejrůznější věci spojené s hudbou, ale nevím kdy přesně, nebo jakým způsobem je vydám. Pracuju na tom."


Zatím poslední album Lady Gaga, 'Joanne,' vyšlo koncem října 2016 a přineslo pilotní singl 'Perfect Illusion' a hit 'Million Reasons,' který se dostal na 4. místo v Billboard Hot 100 chart, jen v USA se singlu prodalo přes 1 000 000 kopií a nyní je vážným kandidátem na nominaci na cenu Grammy. Letos v dubnu však Gaga všechny překvapila chytlavým singlem 'The Cure,' který vzniknul během nahrávání skladeb pro film 'A Star Is Born,' ve kterém Gaga nejen hraje, ale i zpívá skladby, které pro film sama napsala.

Lady Gaga se vrací zpět k barovému turné Dive Bar Tour

29. června 2017 v 18:30 | john
Lady Gaga oznámila, že se rozhodla obnovit své turné Dive Bar, které absolvovala v říjnu ke svému poslednímu albu Joanne. Jedná se o speciální intimní turné, které Gaga jede po amerických barech, které podtrhují styl jejího stále aktuálního alba.

První termín Dive Bar Tour byl ohlášen na 13. července a uskuteční se v Las Vegas. Další zastávkou je Los Angeles (26. 7. 2017) a 30. srpna se Gaga objeví v některém z barů v New Orleans.

"Miluju hraní po barech a něco vám povím - po celou dobu myslím na to, jak jsem začínala svoji kariéru a hrála jsem po barech v centru New Yorku. Chybí mi to. Takové vystupování nabízí skutečně úžasné a intimní spojení s publikem a všechno je to o přátelství, lásce a o tvoření pout. Je to něco neuvěřitelného," řekla Gaga v novém rozhovoru pro magazín Billboard.


Turné Dive Bar bude předcházet celosvětovému turné Joanne World Tour, které Gaga rozjede 1. srpna v Kanadě.

Lady Gaga se spojila se společností Staples a podporuje vzdělání dětí v USA

29. června 2017 v 10:07 | john
Lady Gaga se spojila se společností Staples a společně budou podporovat vzdělání dětí a pomáhat jim k vytváření pozitivní atmosféry ve třídách. Gaga nedávno navštívila jednu třídu žáků, kterým se přímo věnovala jako jejich suplující učitelka:

Lady Gaga spojila síly se Starbucks

21. června 2017 v 8:58 | john
Born This Way Foundation, nadace Lady Gaga, se v minulém týdnu spojila se Starbucks a společně nabízely speciální řadu nápojů. Zaměstnanci nadace i samotná Gaga pak v rámci propagace projektu "Cups of Kindness" sami zdravé nápoje v prodejnách Starbucks nabízeli. 25 centů z prodeje nápojů půjde na podporu nadace Born This Way Foundation. Lady Gaga se na jeden den stala baristou:

Video Lady Gaga 'Perfect Illusion' překonalo hranici 100 milionů zhlédnutí!

21. června 2017 v 8:46 | john
Videoklip Lady Gaga k singlu 'Perfect Illusion' překonalo na VEVO/Youtube hranici 100 000 000 zhlédnutí. Tento videoklip se tak stává 13. videem Lady Gaga, které tuto hranici zdolalo a prvním videoklipem z éry alba Joanne.

Lady Gaga dokončila natáčení filmu 'A Star Is Born'!

15. června 2017 v 14:11 | john
Lady Gaga prostřednictvím Instagramu oznámila, že natáčení filmu 'A Star Is Born,' kterému se věnovala poslední měsíce, bylo dokončeno! Gaga včera přivezla květiny a dárky pro celý štáb, který si nemůže vynachválit. Film 'A Star Is Born,' na kterém Gaga pracovala s Bradley Cooperem, bude mít premiéru v září 2018! Gaga k filmu napsala a nahrála i soundtrack. Všechna hudební čísla byla však natáčena live, což by prý mohlo zaujmout porotu Oscarů.


Nyní se bude Gaga věnovat přípravám na turné Joanne World Tour, které startuje 1. srpna. Tímto tour Gaga podpoří své loňské album 'Joanne.' Z tohoto alba vzešly pouze 2 singly - 'Perfect Illusion' a 'Million Reasons,' který zaznamenal úspěch jak u kritiků, tak i v několika singlových žebříčcích. V současné době se prý Gaga a její tým rozhodují, zda vydat ještě další singl. Pokud by se dohodly, tak volba by s největší pravděpodobností padla na fanoušky oblíbený track 'Dancin' In Circles,' který by stylem seděl k aktuálnímu non-album singlu 'The Cure.' Tento singl Gaga představila na festivalu Coachella a přes minimální propagaci se singlu daří skutečně velmi dobře a jeho umístění v hitparádách je stabilní. Song 'The Cure' je podle několika zdrojů pouze songem, který vzniknul během nahrávání soundtracku k filmu 'A Star Is Born.' Film je podle všeho plný podobných songů - prý i daleko lepších.

Katy Perry a Lady Gaga se po prohře Clintonové chytly za ruce a utěšovaly se

15. června 2017 v 14:00 | john
Zpěvačka Katy Perry, která minulý týden vydala nové album 'Witness,' poskytla exkluzivní rozhovor novinám New York Times, ve kterém mimo jiné mluvila o Lady Gaga. Katy popsala, jak poté, co byly vyhlášeny výsledky voleb a Hillary Clinton prohrála, našla útěchu ve své kamarádce Lady Gaga. Obě umělkyně podporovaly Hillary Clinton a obě se loni setkaly v Javits Convention Center v New Yorku, kde očekávaly výsledky voleb. Poté, co se dozvěděly o vítězství Donalda Trumpa, se zpěvačky chytly za ruce a navzájem se utěšovaly.

"To odhalení bylo zklamáním," řekla o prohře Hillary Clinton Katy. Katy odložila pití a hledala nejbližší osobu, která by jí poskytla podporu. Tou osobou byla Lady Gaga, která také do centra přišla oslavit možné (očekávané) zvolení první prezidentky USA. "Dívaly jsme se s Gaga na sebe a prostě jsme obě měly potřebu se chytit za ruce," prozradila Katy.

Katy Perry má Lady Gaga velmi ráda. Během svého streamování Witness World Wide, které trvalo celé 4 dny, Gaga několikrát zmínila. "Miluju Lady Gaga! Moje nejoblíběnější písnička od Lady Gaga je 'Bad Romance,'" prozradila Katy. Katy také zmínila song 'Perfect Illusion' a když ji přišel navštívit food artist Dan Blake, tak Katy požádala o palačinku s podobou Lady Gaga, kterou Katy ukazovala do kamery.

Singl Lady Gaga 'Million Reasons' získal platinové ocenění za prodej v Brazílii!

15. června 2017 v 13:17 | john

Singl 'Million Reasons' získal platinové ocenění za prodej v Brazílii!

Loňský singl Lady Gaga 'Million Reasons,' který zabodoval i letos díky vystoupení na Super Bowlu, stále slaví úspěchy. Minulý týden se singl vyšplhal na vrchol americké rádiové country chart a tento týden si připsal další platinové ocenění za prodej. Platinu singl získal v Brazílii za prodej nad 40 000 kopií.

Lady Gaga / Million Reasons

USA - PLATINUM (1 000 000 streams + download → 987 500 čistých kopií)
Itálie - 2x PLATINUM (100 000)
Brazílie - PLATINUM (40 000)
Austrálie - GOLD (35 000)
Kanada - GOLD (40 000)

Singl by měl být platinový už i v Kanadě a ve Švýcarsku, ale tyto země zatím ocenění neudělily.

Unikly demo verze skladeb Lady Gaga z alba ARTPOP

11. června 2017 v 16:11 | john
Během týdne uniklo několik demo verzí skladeb Lady Gaga, které nahrála k albu ARTPOP (2013).
Gypsy (demo)
Venus (demo)
Burqa / Aura (demo)
Applause (concept demo)
Brooklyn Nights (demo)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sex Dreams (demo)
Fashion! (demo)
Mary Jane Holland (demo)

Lady Gaga získala v USA svůj první #1 hit v country hitparádě!

8. června 2017 v 12:43 | john

Lady Gaga získala v USA svůj první #1 hit v Country Chart!

Singl 'Million Reasons' po 7 měsících od vydání zajistil Lady Gaga její první No. 1 hit v country žebříčku! Jedná se o hitparádu Best Country Radio's National Top 40 [link], kde singl 'Million Reasons' působí teprve 7 týdnů. Singl se těší velké popularitě nejen v US rádiích, ale také se velmi dobře prodává. Jen v USA singl zaznamenal už téměř 1 000 000 stažení. Nedávno byl 'Million Reasons' oceněn platinovým oceněním za prodej a streamy.

Lady Gaga získala 2 ceny MTV MIAW!

6. června 2017 v 9:39 | john
Lady Gaga získala na letošním ročníku mexických cen MTV MIAW celkem 2 ocenění. International Hit of The Year za 'Perfect Illusion' a Agent of Change za nadaci Born This Way Foundation. Gaga má už od hudební televize MTV celkem 51 ocenění!

EXCLUSIVE DEMO: Lady Gaga - 'MANiCURE'

6. června 2017 v 9:29 | john
Na internet unikla demo verze songu Lady Gaga 'MANiCURE,' který vyšel na albu ARTPOP (2013). Demo bylo s největší pravděpodobností nahráno v červenci 2012.

US Charts: LADY GAGA / JOANNE / THE CURE

4. června 2017 v 17:36 | john

Lady Gaga / JOANNE

Billboard 200 (USA)

1. týden: #1 - 201 000 jednotek
(Čistý prodej: 170 320 kopií)
2. týden: #5 - 61 000 jednotek
(Čistý prodej: 42 660 kopií)
3. týden - #11 - (US Top Album Sales: #7 - 18 145 kopií)
4. týden - #21 - 21 657 jednotek
(Čistý prodej: 11 153 kopií)
5. týden - #14 - 21 000+
(Čistý prodej: 21 173 kopií)
6. týden - #13 - 29 053 jednotek
(Čistý prodej: 23 717 kopií)
7. týden - #18 - 15 042 jednotek
(Čistý prodej: 11 110 kopií)
8. týden - #19 - 28 000 jednotek
(Čistý prodej: 18 285 kopií)
9. týden - #20 - 33 600 jednotek
(Čistý prodej: 27 523 kopií)
10. týden - #34 - 24 000 jednotek
(Čistý prodej: 18 000 kopií)
11. týden - #49 - 11 110 jednotek
(Čistý prodej: 6 866 kopií)
12. týden - #50 - 9 500 jednotek
(Čistý prodej: - US Top Album Sales: #26 - 5 004 kopií)
13. týden - #58 - 8 500 jednotek
14. týden - #59 - NA jednotek
15. týden - #66 - NA jednotek
(Čistý prodej: - US Top Album Sales: #48 - 4 164 kopií)
16. týden - #2 - 74 000 jednotek
(Čistý prodej: - US Top Album Sales: #3 - 48 000 kopií)
17. týden - #8 - 41 000 jednotek
(Čistý prodej: 24 435 kopií)
18. týden - #20 - NA
(Čistý prodej: 7 328 kopií)
19. týden - #27 - 15 000 jednotek
(Čistý prodej: 7 734 kopií)
20. týden - #27 - 16 000 jednotek
(Čistý prodej: 6 600 kopií)
21. týden - #33 - 14 000 jednotek
22. týden - #44 - 14 000 jednotek
(Čistý prodej: 7 000 kopií)
23. týden - #44 - 14 000 jednotek
(Čistý prodej: 6 000 kopií)
24. týden - #58 - NA
25. týden - #66 - NA
26. týden - #55 - NA
27. týden - #80 - NA
28. týden - #110 - NA
29. týden - #121 - NA
30. týden - #116 - NA
31. týden - #147 - NA
Čistý prodej: 570 000 kopií+
Prodej + Streaming: 780 000+ jednotek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

LADY GAGA / THE CURE
Billboard Hot 100
1. týden - #39
2. týden - #62
3. týden - #55
4. týden - #49
5. týden - #53
6. týden - #57

Pop Songs
#20(=) The Cure

Adult Pop Songs
#20(+2) The Cure

Dance Club Songs
#32(+6) The Cure
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
LADY GAGA / MILLION REASONS

Adult Contemporary
#17(-3) Million Reasons [Peak: #14]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
UK Singles Chart
The Cure
1. týden - #23
2. týden - #19
3. týden - #23
4. týden - #20
5. týden - #20
6. týden - #20
7. týden - #31

Australian Singles Chart
The Cure
1. týden - #16
2. týden - #10
3. týden - #15
4. týden - #16
5. týden - #14
6. týden - #15
7. týden - #15

Steven Klein naznačuje další spolupráci s Lady Gaga!

30. května 2017 v 17:42 | john
Slavný fotograf a režisér Steven Klein koncem minulého týdne na svém Instagramu sdílel dva příspěvky, které naznačují spolupráci s Lady Gaga. Steven nejprve sdílel fotku z natáčení reklamního filmu k parfému FAME a v dalším postu se psalo "TO BE CONTINUED."


Kromě vizuálů k propagaci prvního parfému FAME, Steven s Gaga spolupracoval například na videoklipu k hitu 'Alejandro,' na propagačních fotografiích k albu 'Cheek To Cheek,' nebo na loňských fotografiích do V Magazine.

Singl Lady Gaga 'Million Reasons' je v Itálii už 2x platinový!

22. května 2017 v 16:01 | john

Singl 'Million Reasons' byl v Itálii certifikován už druhým platinovým oceněním!

Singl Lady Gaga 'Million Reasons' je v Itálii už 2x PLATINOVÝ! Bylo oznámeno, že v oficiální italské FIMI Chart singl strávil 22 týdnů, což se Gaga naposled povedlo v roce 2010 s hitem 'Alejandro.' K singlui byly zveřejněny tyto skutečnosti:

- singlu 'Million Reasons' se prodalo přes 100 000 kopií a nasbíral 20 000 000 streamů
- Nejprodávanější singl od dob singlu 'Alejandro'
- Nejdelší působnost v chart od roku 2010 (22 týdnů ve FIMI Chart, nejvyšší umístění: #12)
- Nejprodávanější singl roku 2017 pro mezinárodní ženskou sólovou umělkyni

Zemřela dlouholetá kamarádka Lady Gaga, Sonja Durham

20. května 2017 v 17:13 | john

Dlouholetá kamarádka Lady Gaga, Sonja, prohrála svůj boj s rakovinou

Lady Gaga přišla o svoji dlouholetou přítelkyni. Sonja Durham, která působila jako tvůrčí ředitelka Hasu of Gaga, prohrála svůj boj s rakovinou 4. stupně. Informaci o její smrti zveřejnil Sonjin manžel, Andre Dubois, který v pátek odpoledne sdílel příspěvek, ve kterém známé informoval, že Sonja zemřela "klidnou smrtí v jejich společném domě."

"Sledování jedné z nejlepších přítelkyň na světě, která ukazuje nepřekonatelnou odvahu, sílu a pozitivitu, zatímco bojuje s rakovinou, skutečně změnilo můj život. Děkuji ti, Sonjo, za každodenní inspiraci prostřednictvím tvé radosti," psala Gaga na sociální síti.


Byla to právě Sonja, která Gaga inspirovala k napsání skladby 'Grigio Girls,' která se nachází na deluxe edici posledního alba Joanne.

"Jedné z mých nejlepších kamarádek, Sonji, která je se mnou od mých 23 let, se rakovina rozšířila do plic a do mozku. Je opravdu velmi těžké být svědkem něčeho takového. Jen stěží se nachází slova, ale moc ji miluju a je skutečně důležité pokračovat ve výzkumu, abychom na takové nemoci nalezli lék.... Skladbu jsem napsala o tom, jak se já a všechny moje kamarádky scházíme bez Sonji, abychom se vyplakaly a ona nás při tom neviděla. Je to všechno proto, že ji tak moc milujeme a když jsme s ní, tak před ní chceme být silné... Její boj sleduju každý den. Snaží se smát a vždy mít na tváří ten největší úsměv, který je plný naděje a víry v budoucnost."


RIP SONJA

UK: Official Top 20 Biggest Selling Singles Of All Time By Female Artists

27. dubna 2017 v 16:33 | john
Britská Official Charts Company, která sestavuje oficiální UK Singles Chart, tento týden zveřejnila seznam Top 20 nejprodávanějších singlů zpěvaček všech dob. Lady Gaga se v seznamu objevila na 17. místě s hitem Poker Face (2009). Letos v lednu bylo oznámeno, že hitu "Poker Face" se jen v UK prodalo přes 1 180 000 kopií a celkem nasbíralo 8 270 000 streamů. Singl je v UK dvakrát platinový.

UK: TOP 20 NEJPRODÁVANĚJŠÍCH SINGLŮ ZPĚVAČEK VŠECH DOB

1. BELIEVE - CHER1998
2. I WILL ALWAYS LOVE YOU - WHITNEY HOUSTON1992
3. SOMEONE LIKE YOU - ADELE2011
4. MY HEART WILL GO ON - CELINE DION1998
5. ...BABY ONE MORE TIME - BRITNEY SPEARS1999
6. THE POWER OF LOVE - JENNIFER RUSH1985
7. WE FOUND LOVE - RIHANNA FEATURING CALVIN HARRIS2011
8. WANNABE - SPICE GIRLS1996
9. THINK TWICECELINE DION1994
10. NEVER EVERALL SAINTS1997
11. CALL ME MAYBECARLY RAE JEPSEN2012
12. HALLELUJAHALEXANDRA BURKE2008
13. PRICE TAGJESSIE J FEATURING B.O.B2011
14. CAN'T GET YOU OUT OF MY HEADKYLIE MINOGUE2001
15. TORN - NATALIE IMBRUGLIA1997
16. SATURDAY NIGHT - WHIGFIELD1994
17. POKER FACE - LADY GAGA (2009)
18. ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU - MARIAH CAREY1994
19. ONLY GIRL (IN THE WORLD) - RIHANNA2010
20. 2 BECOME 1 - SPICE GIRLS1996
 
 

Reklama