news

Lady Gaga s hercem Eddie Griffinem

26. července 2017 v 11:45 | john
Herec Eddie Griffin sdílel fotografii z posledního dne natáčení filmu A Star Is Born, ve kterém hlavní ženskou roli hraje Lady Gaga (Stefani Germanotta)."#TBT # Throwback to my last day on set of #aStarIsBorn @LadyGaGa was a force to be reckoned with, it was a pleasure working with her. Iron sharpens Iron! Stars aren't made.. We are Born!"

Lady Gaga vzdala hold Amy Winehouse

25. července 2017 v 14:55 | john
V neděli (23. 7.) tomu bylo už 6 let, co nás opustila úžasná umělkyně, Amy Winehouse (†27). Lady Gaga na Amy zavzpomínala na svém Twitteru, kam napsala:

"Všem nám chybíš ty a tvůj hlas, Amy. ❤️

Správná doba k připomenutí, že máme k lidem, které milujeme, přistupovat s důstojností a respektem. Obrovský talent."


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014: "Odpočívej v pokoji, Amy Winehouse. Vždy na tebe budu myslet. Představuji si tě, jak v nebi, na šťastnějším místě, zpíváš blues. Milovala jsem tě a stále miluju."

"Amy navždy změnila pop music. Vzpomínám si, že jsem věděla, že tu existuje naděje a díky ní jsem se necítila být sama. Žila jazzem, žila bluesem."

2011: "Zasáhlo mě to skutečně dost hluboce. Není to zvláštní říkávat 'Ona je,' a teď muset říct 'Ona byla?' Jsem opravdu ráda, že jsme ji obdivovali a řekli jí, jak moc jsme ji milovali, ještě když byla naživu. Doufám, že nyní v nebi, kde je, ví, jak moc jsme ji všichni milovali."

"Jsem její obrovskou fanynkou. Byla mojí jedinou nadějí, když jsem vstupovala do hudebního světa. Nikdo nevěděl, kdo jsem, neměla jsem žádné fanoušky, žádný label a každý, kdo mě potkal, mi tvrdil, že nejsem dostatečně hezká a že můj hlas je slabý a divný. Neměli mě kam zařadit. A pak jsem uviděla Amy v Rolling Stone a viděla ji zpívat live. Pamatuju si, že jsem si pomyslela 'No, našli místo, kam zařadit Amy…'"

"Amy je opravdu výjimečná. Dodala mi hodně naděje a zasloužila si něco mnohem lepšího, než jí lidé dali a já doufám, že si z její smrti vezme svět ponaučení. Opravdu v to doufám, protože tohle nebyla lekce pro Amy, ale pro svět."

Lady Gaga je prozatím nejprodávanější zpěvačkou v USA za rok 2017!

25. července 2017 v 14:42 | john

Nejvíce singlů v USA za první polovinu roku 2017 prodala Lady Gaga!

Lady Gaga je prozatím nejprodávanější zpěvačkou v USA za rok 2017! Gaga prodala téměř 1,9 milionu singlů. Toto číslo je součtem prodeje singlů 'Million Reasons,' 'The Cure' a 'Poker Face.' Po Gaga následuje Rihanna a Taylor Swift.

1. Lady Gaga - 1 875 000
2. Rihanna - 1 530 000
3. Taylor Swift - 1 350 000
4. Beyoncé - 1 309 000
5. Alessia Cara - 1 110 000
6. Selena Gomez - 1 000 000
7. Julia Michaels - 950 000
8. Halsey - 860 000
9. Adele - 846 000
10. Katy Perry - 800 000

Debutové album Lady Gaga je stále jedním z nejprodávanějších tanečních alb v USA!

25. července 2017 v 14:40 | john

Debutové album Lady Gaga je stále jedním z nejprodávanějších tanečních alb v USA!

Debutové album Lady Gaga 'The Fame' sice vyšlo už v roce 2008, ale i přes tento fakt je to i letos zatím nejprodávanější ženské album z hudebního žánru dance/electronic. Jeho dosavadní prodej v USA za letošní rok je 171 000 jednotek. Celkově je prozatím 3. nejprodávanější dance/electronic album roku 2017. Album 'The Fame' letos v Billboard 200 chart tráví 23. týden ze svých celkových 196 týdnů.

Super Bowl s Lady Gaga získal 6 nominací na ceny Emmy!

14. července 2017 v 17:23 | john

Vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu je nominováno na 6 cen Emmy!

Vystoupení Lady Gaga o poločase slavné sportovní události Super Bowl získal celkem 6 nominací na televizní ceny Emmy Awards!

Super Bowl Halftime Show 2017
1) Outstanding Production Design For Variety Nonfiction, Event, or Award Special
2) Outstanding Lighting Design/Lighting Direction For a Variety Special
3) Outstanding Music Direction
4) Outstanding Special Class Program
5) Outstanding Sound Mixing For a Variety Series or Special
6) Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control For a Limited Series, Movie, or Special


"Jsem tolik hrdá na haus of Gaga & celý tým Super Bowl Halftime! Cítíme obrovskou vděčnost být nominováni na 6 Emmys! Děkuji!!," reagovala na nominace Gaga.

Zajímavostí je, že Lady Gaga je letos spojena s celkem 16 nominacemi, které pochází ze 4 různých televizních projektů, ve kterých se v průběhu loňského a letošního roku Gaga objevila. Kromě Super Bowlu je to televizní show RuPaul's Drag Race [Pilotní epizoda 9. sezóny] (4 nominace / kostýmy, hairstyling, makeup, picture editing), minisérie American Horror Story: Roanoke (4 nominace) a televizní speciál Tony Bennett Celebrates 90 (2 nominace).

Lady Gaga se zastala Eda Sheerana

11. července 2017 v 17:14 | john
Zpěvák Ed Sheeran se nedávno rozhodl, že již nebude využívat sociální síť Twitter. Důvodem měli být hateři, kteří Edovi psali nenávistné příspěvky a komentáře. Mělo jít zejména o fanoušky Lady Gaga, které rozzuřil jeden Edův rozhovor. Ed byl krátce po letošním Super Bowlu, na kterém vystupovala Lady Gaga, dotazován, zda by přijal nabídku vystoupit o poločase. Ed sice nejmenoval, ale řekl, že nepatří mezi ty umělce, kteří si po vydání úspěšného alba stále něco potřebují dokazovat.

Lady Gaga velmi mrzí, co se Edovi stalo, a tak se ho rozhodla podpořit prostřednictvím svého Instagramu. Ed dal jejímu příspěvku like a napsal komentář, že je Gaga skvělá.

"Ed je neuvěřitelně talentovaný umělec. MILUJU EDA. Zaslouží si naši lásku a respekt stejně tak, jako všichni lidé. Přála bych si, aby všichni lidé na internetu byli pozitivní a milující a aby vytvořili online komunitu, která by pěstovala laskavost a nebyla nepřátelská a zlá. Neexistuje důvod k tomu, abychom umělce shazovali jen proto, že je na vrcholu. Všichni bychom se měli snažit abychom byli laskavější. To by mělo být prioritou lidstva."

"Jsi bombová xo," komentoval post Ed.

Lady Gaga se letos vrací se svým Dive Bar Tour!

6. července 2017 v 11:03 | john
Lady Gaga se už podruhé chystá na barové turné napříč USA. Její Dive Bar Tour znovu startuje 13. července 2017 v Las Vegas. Tady je speciální video, které poskytl sponzor turné Bud Light.Profesionální záznam loňského vystoupení Lady Gaga s písní 'Angel Down,' které předvedla na střeše baru The Bitter End.

Lady Gaga vystoupila na svatbě arménského miliardáře!

2. července 2017 v 17:00 | john

Lady Gaga vystoupila na svatbě arménského miliardáře! Za 45 minutové vystoupení dostala milion dolarů!

Lady Gaga včera vystoupila na svatbě jednoho arménského podnikatele, která se konala v Dolby Theater v LA. Gaga zazpívala své největší hity, mezi kterými nechyběly Bad Romance, Poker Face, The Edge Of Glory, Marry The Night, Million Reasons, nebo celosvětový hit Paparazzi, který po dlouhé době zazpívala v dechberoucí akustické verzi. Podle zjištěných informací, nájem Dolby Theater vyjde na 20 milionů dolarů a vystoupení Lady Gaga, které trvalo 45 minut, stálo 1 milion dolarů. Výstup Lady Gaga však za ty peníze určitě stál a soudě podle nahrávek, Gaga opět prokázala, že patří mezi nejlepší současné zpěvačky a fanoušci se můžou těšit na její nadcházející live vystoupení. Tady je sestřih vystoupení Lady Gaga:

Nová hudba Lady Gaga už toto léto?

29. června 2017 v 18:43 | john

LADY GAGA PRACUJE NA NOVÉ HUDBĚ!

Lady Gaga v novém rozhovoru pro E! Online odhalila, že by letos v létě mohla vydat novou hudbu! Gaga prozradila, že už nějakou dobu pracuje na nových skladbách, které by fanoušci mohli slyšet během nově oznámených dat jejího Dive Bar Tour.

"Mohli byste dostat nějakou další novou hudbu. Miluju tvorbu hudby. Jen zatím nevím, kdy by hudba mohla vyjít, protože mám pocit, že tvořím písně a provádím nejrůznější věci spojené s hudbou, ale nevím kdy přesně, nebo jakým způsobem je vydám. Pracuju na tom."


Zatím poslední album Lady Gaga, 'Joanne,' vyšlo koncem října 2016 a přineslo pilotní singl 'Perfect Illusion' a hit 'Million Reasons,' který se dostal na 4. místo v Billboard Hot 100 chart, jen v USA se singlu prodalo přes 1 000 000 kopií a nyní je vážným kandidátem na nominaci na cenu Grammy. Letos v dubnu však Gaga všechny překvapila chytlavým singlem 'The Cure,' který vzniknul během nahrávání skladeb pro film 'A Star Is Born,' ve kterém Gaga nejen hraje, ale i zpívá skladby, které pro film sama napsala.

Lady Gaga se vrací zpět k barovému turné Dive Bar Tour

29. června 2017 v 18:30 | john
Lady Gaga oznámila, že se rozhodla obnovit své turné Dive Bar, které absolvovala v říjnu ke svému poslednímu albu Joanne. Jedná se o speciální intimní turné, které Gaga jede po amerických barech, které podtrhují styl jejího stále aktuálního alba.

První termín Dive Bar Tour byl ohlášen na 13. července a uskuteční se v Las Vegas. Další zastávkou je Los Angeles (26. 7. 2017) a 30. srpna se Gaga objeví v některém z barů v New Orleans.

"Miluju hraní po barech a něco vám povím - po celou dobu myslím na to, jak jsem začínala svoji kariéru a hrála jsem po barech v centru New Yorku. Chybí mi to. Takové vystupování nabízí skutečně úžasné a intimní spojení s publikem a všechno je to o přátelství, lásce a o tvoření pout. Je to něco neuvěřitelného," řekla Gaga v novém rozhovoru pro magazín Billboard.


Turné Dive Bar bude předcházet celosvětovému turné Joanne World Tour, které Gaga rozjede 1. srpna v Kanadě.

Lady Gaga se spojila se společností Staples a podporuje vzdělání dětí v USA

29. června 2017 v 10:07 | john
Lady Gaga se spojila se společností Staples a společně budou podporovat vzdělání dětí a pomáhat jim k vytváření pozitivní atmosféry ve třídách. Gaga nedávno navštívila jednu třídu žáků, kterým se přímo věnovala jako jejich suplující učitelka:

Lady Gaga spojila síly se Starbucks

21. června 2017 v 8:58 | john
Born This Way Foundation, nadace Lady Gaga, se v minulém týdnu spojila se Starbucks a společně nabízely speciální řadu nápojů. Zaměstnanci nadace i samotná Gaga pak v rámci propagace projektu "Cups of Kindness" sami zdravé nápoje v prodejnách Starbucks nabízeli. 25 centů z prodeje nápojů půjde na podporu nadace Born This Way Foundation. Lady Gaga se na jeden den stala baristou:

Video Lady Gaga 'Perfect Illusion' překonalo hranici 100 milionů zhlédnutí!

21. června 2017 v 8:46 | john
Videoklip Lady Gaga k singlu 'Perfect Illusion' překonalo na VEVO/Youtube hranici 100 000 000 zhlédnutí. Tento videoklip se tak stává 13. videem Lady Gaga, které tuto hranici zdolalo a prvním videoklipem z éry alba Joanne.

Lady Gaga dokončila natáčení filmu 'A Star Is Born'!

15. června 2017 v 14:11 | john
Lady Gaga prostřednictvím Instagramu oznámila, že natáčení filmu 'A Star Is Born,' kterému se věnovala poslední měsíce, bylo dokončeno! Gaga včera přivezla květiny a dárky pro celý štáb, který si nemůže vynachválit. Film 'A Star Is Born,' na kterém Gaga pracovala s Bradley Cooperem, bude mít premiéru v září 2018! Gaga k filmu napsala a nahrála i soundtrack. Všechna hudební čísla byla však natáčena live, což by prý mohlo zaujmout porotu Oscarů.


Nyní se bude Gaga věnovat přípravám na turné Joanne World Tour, které startuje 1. srpna. Tímto tour Gaga podpoří své loňské album 'Joanne.' Z tohoto alba vzešly pouze 2 singly - 'Perfect Illusion' a 'Million Reasons,' který zaznamenal úspěch jak u kritiků, tak i v několika singlových žebříčcích. V současné době se prý Gaga a její tým rozhodují, zda vydat ještě další singl. Pokud by se dohodly, tak volba by s největší pravděpodobností padla na fanoušky oblíbený track 'Dancin' In Circles,' který by stylem seděl k aktuálnímu non-album singlu 'The Cure.' Tento singl Gaga představila na festivalu Coachella a přes minimální propagaci se singlu daří skutečně velmi dobře a jeho umístění v hitparádách je stabilní. Song 'The Cure' je podle několika zdrojů pouze songem, který vzniknul během nahrávání soundtracku k filmu 'A Star Is Born.' Film je podle všeho plný podobných songů - prý i daleko lepších.

Katy Perry a Lady Gaga se po prohře Clintonové chytly za ruce a utěšovaly se

15. června 2017 v 14:00 | john
Zpěvačka Katy Perry, která minulý týden vydala nové album 'Witness,' poskytla exkluzivní rozhovor novinám New York Times, ve kterém mimo jiné mluvila o Lady Gaga. Katy popsala, jak poté, co byly vyhlášeny výsledky voleb a Hillary Clinton prohrála, našla útěchu ve své kamarádce Lady Gaga. Obě umělkyně podporovaly Hillary Clinton a obě se loni setkaly v Javits Convention Center v New Yorku, kde očekávaly výsledky voleb. Poté, co se dozvěděly o vítězství Donalda Trumpa, se zpěvačky chytly za ruce a navzájem se utěšovaly.

"To odhalení bylo zklamáním," řekla o prohře Hillary Clinton Katy. Katy odložila pití a hledala nejbližší osobu, která by jí poskytla podporu. Tou osobou byla Lady Gaga, která také do centra přišla oslavit možné (očekávané) zvolení první prezidentky USA. "Dívaly jsme se s Gaga na sebe a prostě jsme obě měly potřebu se chytit za ruce," prozradila Katy.

Katy Perry má Lady Gaga velmi ráda. Během svého streamování Witness World Wide, které trvalo celé 4 dny, Gaga několikrát zmínila. "Miluju Lady Gaga! Moje nejoblíběnější písnička od Lady Gaga je 'Bad Romance,'" prozradila Katy. Katy také zmínila song 'Perfect Illusion' a když ji přišel navštívit food artist Dan Blake, tak Katy požádala o palačinku s podobou Lady Gaga, kterou Katy ukazovala do kamery.

Singl Lady Gaga 'Million Reasons' získal platinové ocenění za prodej v Brazílii!

15. června 2017 v 13:17 | john

Singl 'Million Reasons' získal platinové ocenění za prodej v Brazílii!

Loňský singl Lady Gaga 'Million Reasons,' který zabodoval i letos díky vystoupení na Super Bowlu, stále slaví úspěchy. Minulý týden se singl vyšplhal na vrchol americké rádiové country chart a tento týden si připsal další platinové ocenění za prodej. Platinu singl získal v Brazílii za prodej nad 40 000 kopií.

Lady Gaga / Million Reasons

USA - PLATINUM (1 000 000 streams + download → 987 500 čistých kopií)
Itálie - 2x PLATINUM (100 000)
Brazílie - PLATINUM (40 000)
Austrálie - GOLD (35 000)
Kanada - GOLD (40 000)

Singl by měl být platinový už i v Kanadě a ve Švýcarsku, ale tyto země zatím ocenění neudělily.

Unikly demo verze skladeb Lady Gaga z alba ARTPOP

11. června 2017 v 16:11 | john
Během týdne uniklo několik demo verzí skladeb Lady Gaga, které nahrála k albu ARTPOP (2013).
Gypsy (demo)
Venus (demo)
Burqa / Aura (demo)
Applause (concept demo)
Brooklyn Nights (demo)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sex Dreams (demo)
Fashion! (demo)
Mary Jane Holland (demo)

Lady Gaga získala v USA svůj první #1 hit v country hitparádě!

8. června 2017 v 12:43 | john

Lady Gaga získala v USA svůj první #1 hit v Country Chart!

Singl 'Million Reasons' po 7 měsících od vydání zajistil Lady Gaga její první No. 1 hit v country žebříčku! Jedná se o hitparádu Best Country Radio's National Top 40 [link], kde singl 'Million Reasons' působí teprve 7 týdnů. Singl se těší velké popularitě nejen v US rádiích, ale také se velmi dobře prodává. Jen v USA singl zaznamenal už téměř 1 000 000 stažení. Nedávno byl 'Million Reasons' oceněn platinovým oceněním za prodej a streamy.

Lady Gaga získala 2 ceny MTV MIAW!

6. června 2017 v 9:39 | john
Lady Gaga získala na letošním ročníku mexických cen MTV MIAW celkem 2 ocenění. International Hit of The Year za 'Perfect Illusion' a Agent of Change za nadaci Born This Way Foundation. Gaga má už od hudební televize MTV celkem 51 ocenění!

EXCLUSIVE DEMO: Lady Gaga - 'MANiCURE'

6. června 2017 v 9:29 | john
Na internet unikla demo verze songu Lady Gaga 'MANiCURE,' který vyšel na albu ARTPOP (2013). Demo bylo s největší pravděpodobností nahráno v červenci 2012.
 
 

Reklama