news

Lady Gaga získala nominaci na American Music Awards 2017!

Pátek v 18:08 | john
Během včerejšího dne byly zveřejněny nominace na letošní ročník cen American Music Awards a Lady Gaga získala jednu nominaci. Gaga byla spolu s Rihannou a Alessiou Cara nominována v kategorii 'Favorite Female Artist Pop/Rock.' Podpořte Lady Gaga hlasováním prostřednictvím následujícího odkazu:

HLASOVAT / VOTE

Lady Gaga je v péči lékařů, přesouvá své evropské turné

19. září 2017 v 16:16 | john
Lady Gaga byla kvůli zdravotním potížím nucena zrušit své vystoupení na velkém hudebním festivalu Rock In Rio a následně oznámila, že i celá evropská část jejího vyprodaného turné Joanne World Tour se přesouvá na začátek roku 2018. Gaga trpí takzvanou fybromyalgií, která s sebou nese chronickou bolest. Gaga se za vše fanouškům omluvila a zároveň všechny uklidňuje, že má kolem sebe jen ty nejlepší lékaře, kteří ji snad brzy dají dohromady. Tady je vyjádření Lady Gaga k celé situaci:

"Vždycky jsem byla upřímná, co se týká mých fyzických a duševních zdravotních potíží. Dostat se až na jejich dno zabere roky výzkumu. Je velmi obtížné a komplikované to vše vysvětlit, ale snažíme se věcem přijít na kloub. Až budu silnější a budu na to připravená, ráda bych svůj příběh rozvedla více a hodlám se toho skutečně chytit, protože bych nejen ráda rozšířila povědomí, ale také chci rozšířit výzkum kvůli těm, kteří trpí stejně, jako já. Tímto bych mohla podpořit odlišnost. Výraz "trpět" jsem nepoužila kvůli soucitu nebo pozornosti, proto jsem zklamaná, že lidé na internetu naznačují, že jsem dramatická, vymýšlím si, nebo že si hraji na oběť, abych se mohla vyvléct z koncertování. Kdybyste mě znali, tak byste věděli, že je to naprostý nesmysl. Jsem bojovnice. To slovo jsem použila nejen kvůli tomu, že trauma a chronická bolest mi změnila život, ale také proto, že mi brání v běžném životě. Všechno mi to brání od toho, co miluju ze všeho nejvíc: vystupování pro mé fanoušky. Těším se, až se brzy budu moci vrátit na turné, ale prozatím musím být pod dohledem lékařů, abych byla silná a mohla pro vás všechny vystupovat dalších 60 let nebo více. Hrozně moc vás miluju."

Přejeme Lady Gaga brzké uzdravení!

Lady Gaga promluvila o důvodu rozchodu s hercem Taylorem Kinney

13. září 2017 v 16:30 | john
V dokumentu 'Gaga: Five Foot Two' je mimo jiné zachycen i konec vztahu Lady Gaga s hercem Taylorem Kinney, se kterým se v roce 2015 zasnoubila.

"S Taylorem máme problémy, takže je to na nic. Můj práh bolesti, co se týká vztahů s muži, už prostě zmizel. Vztah je o společné cestě," říká Gaga v dokumentu.

"Můj milostný život právě vybuchl. Prodala jsem 10 milionů alb a přišla jsem o Matta [Matt 'Dada' Williams, ex-přítel a ex-stylista]. Prodala jsem 30 milionů nahrávek a ztratila jsem Luca [Luc Carl, chodili spolu 6 let a Gaga o něm napsala píseň You And I]. Natočila jsem film a ztratila jsem Taylora. Je to jako obrat. Tohle je potřetí, co mám takhle zlomené srdce," řekla Gaga v dokumentu.

Taylora Kinney Gaga poznala v roce 2011 na natáčení videoklipu You And I. V roce 2015 se na Valentýna zasnoubili, ale kvůli tomu, že jim jejich práce nedovolila spolu trávit čas, tak v červenci 2016 ohlásili rozchod. K rozchodu došlo ihned poté, co Gaga vzala nabídku na hlavní roli ve filmu A Star Is Born.

V dokumentu je navíc zachycen moment, kdy Gaga v den vystoupení na Super Bowlu dostává od Taylora kytici. "Není nic lepšího, než když v den Super Bowlu dostaneš kytici od svého ex."

V současné době Gaga (31) chodí s Christianem Carinem (48), lovcem talentů a hollywoodským agentem, který spolupracoval s řadou velkých hvězd včetně Miley Cyrus, Jennifer Lopez, nebo s Britney. Gaga prozradila, že se do Christiana zamilovala v tu noc, kdy loni v srpnu vystupovala v Citi Field v New Yorku. "Když jsem přišla do zákulisí, Christian se ujišťoval, že jsme v pořádku. Na tom, když jste do někoho zamilovaní, je nejlepší to, že při vás ten druhý stojí, když to potřebujete."

Lady Gaga o Madonně: 'Chtěla bych, aby mi řekla do očí, že nestojím za nic'

13. září 2017 v 16:03 | john

Lady Gaga se poprvé vyjádřila k 'reductive' komentáři Madonny: 'Chtěla bych, aby ke mě přišla a řekla mi do očí, že stojím za prd'

Lady Gaga v dokumentu 'Gaga: Five Foot Two' odhalila mnohé ze svého soukromí, a také reagovala na témata, které už roky zajímá hlavně bulvár. Jedním z témat je spor s Madonnou, který se řeší již několik let a kromě bulvárních médií jej přiživovala hlavně někdejší královna popu. Nejvíce se Madonna do Gaga obouvala po vydání hitu 'Born This Way,' který údajně zní podobně jako její singl 'Express Yourself.' Madonna po tomto zjištění nazvala Gaga výrazem 'reductive' čímž přivolala zájem médií a rozpoutala válku mezi fanoušky.

Doposud se Gaga nikdy k tomuto komentáři nevyjádřila - až nyní, když se jí během natáčení dokumentu její spolupracovníci na celou věc zeptali.

"Jsem Italka a pocházím z New Yorku, takže když mám s někým nějaký problém, tak mu to řeknu přímo do očí. [Madonna] Ona se mi nikdy nepodívala do očí a neřekla mi, že jsem 'reductive,' nebo co to řekla. Říkat mi, že jsem blbec prostřednictvím médií? To je jako když mi někdo předává vzkaz přes svého kamaráda... Takže celá tahle věc s Madonnou...Pravdou je, že jsem ji vždy obdivovala. Stále ji obdivuju, a to bez ohledu na to, co by si o mě mohla myslet. Jen bych chtěla, aby ke mě Madonna přišla a do očí mi řekla, že nestojím za nic."

Dokument 'Gaga: Five Foot Two' měl minulý týden premiéru na filmovém festivalu Toronto International Film Festival. Opravdovou premiérou však bude spuštění dokumentu na síti Netflix, ke kterému dojde 22. září.

Vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu získalo cenu Emmy!

10. září 2017 v 9:10 | john
Vystoupení Lady Gaga na Super Bowlu bylo letos nominováno na rekordních 6 nominací na televizní ceny Emmy. Jedna z těchto nominací byla proměněna v cenu. Tvůrci vystoupení byli oceněni v kategorii Outstanding Lighting Design and Direction. Během letošních Emmys byla oceněna i epizoda Carpool Karaoke s Lady Gaga a díl RuPaul's Drag Race "Oh. My. Gaga!" získalo 2 ceny: Outstanding Picture Editing a Outstanding Costumes.

Lady Gaga si po turné k albu Joanne dopřeje pauzu!

10. září 2017 v 8:57 | john
Lady Gaga na tiskové konferenci k dokumentu Gaga: Five Foot Two oznámila, že si po skončení turné Joanne World Tour dá pauzu. Dodala však, že i během pauzy bude tvořit nové projekty a hlavně tato pauza nebude trvat dlouho. V září příštího roku bude totiž premiéra filmu A Star Is Born, ve kterém si Gaga zahrála hlavní roli a navíc napsala a nazpívala soundtrack k filmu.

Lady Gaga začala pracovat na novém albu!

31. srpna 2017 v 9:59 | john

Lady Gaga začala psát písně pro nové album a má prý hodně nápadů!

Lady Gaga poskytla exkluzivní interview pro Entertainment Weekly, ve kterém prozradila, že už teď chystá nové album! Gaga loni v říjnu vydala své páté studiové album Joanne a poté se věnovala soundtracku k filmu A Star Is Born, který dostala za úkol napsat, a také nazpívat.


"Už jsem začala psát," říká Gaga o plánovaném albu. Gaga připustila, že je možné, že ještě vydá nějaký singl z aktuálního alba Joanne. Nebo také nevydá. "Dám vám ještě vědět," odpovídá na otázku EW, zda se dočkáme dalšího singlu, za který by fanoušci chtěli song 'Dancin' In Circles.' "Mám hodně nápadů a hodně věcí, které bych chtěla vytvořit, takže uvidíte. K tvorbě potřebuju nějaký čas."

Lady Gaga v zákulisí Joanne World Tour v NYC

31. srpna 2017 v 9:50 | john
Lady Gaga v zákulisí Joanne World Tour v New York City.

Lady Gaga s Tony Bennettem v zákulisí Joanne World Tour

31. srpna 2017 v 9:48 | john
Lady Gaga s Tony Bennettem v zákulisí jejího koncertu v New York City.
"Vypadá to, že Tony miluje nejen tu Lady, která je ve mě, ale i tu Gaga. A taky Joanne. Taky miluju všechny tvé stránky, Tony."

Lady Gaga se stala tváří švýcarských hodinek Tudor!

31. srpna 2017 v 9:38 | john
Lady Gaga se stala tváří švýcarských hodinek Tudor. Nová kampaň se jmenuje "Born To Dare" a Gaga k ní nafotila i nový photoshoot, který připomíná éru Born This Way!

"Ohromující hlas. Módní ikona. Oceňovaná herečka. Lady Gaga je tím vším a je toho mnohem víc. Díky jejímu originálnímu způsobu teatrálnosti, stylu a charisma, miliony fanoušků a celá módní komunita leží Lady Gaga u nohou.

6 cen Grammy. 1 Zlatý glóbus. Nespočet cen MTV. 150 milionů prodaných singlů a více než 30 milionů prodaných alb. Lady Gaga dosáhla takové úrovně slávy a respektu, kterému se dostane jen málo umělcům. Tohle je výsledek jejího unikátního receptu na úspěch: syrový talent, tvrdá práce, odvážná rozhodnutí a obrovská vděčnost za její fanoušky, její "little monsters," jak je nazývá."

Netflix už v září uvede dokumentární film s Lady Gaga!

25. srpna 2017 v 15:06 | john

Netflix už v září představí dokumentární film s Lady Gaga, 'GAGA: FIVE FOOT TWO'

Začátkem srpna se v bulváru objevila informace, že během září bude mít premiéru speciální dokument s Lady Gaga. Mělo se jednat o exkluzivní projekt, který by příznivcům jedné z nejúspěšnějších umělkyň měl poskytnout intimní pohled do jejího osobního i pracovního života. Deník The Sun hlásil, že dokument je v rukou kanálu HBO.

Lady Gaga včera prostřednictvím svého Instagramu odhalila plakát k dokumentu a všechny další potřebné informace. Dokumentární snímek nese název "GAGA: FIVE FOOT TWO," a bude mít premiéru už 22. 9. 2017 na populární streamovací službě Netflix. Dokument má tak možnost vidět až 100 milionů uživatelů, kteří si platí pořady dostupné na Netflixu.


Gaga stačila zveřejnit i několik ukázek. V první ukázce můžeme vidět záběry ze zákulisí photoshootu pro Vanity Fair Italia a v pozadí obrazu zní audio, ve kterém Gaga rozmlouvá se svým kamarádem Brandonem. "Každou noc se cítím osamělá. Všichni ti lidé odejdou, že? Odejdou a já tu pak zůstanu úplně sama," reaguje na úplnou osamělost, kterou s sebou přináší sláva. "Během dne se dostávám přes všechny ty lidi, kteří se mě neustále dotýkají, mluví na mě, až k absolutnímu tichu." V další ukázce je zachycena zkouška vystoupení na Super Bowl, kde Gaga začátkem roku vystupovala a sklidila obrovský úspěch. Třetí teaser zachycuje návštěvu fyzioterapeutky a v posledním videu Gaga mluví dokonce o Madonně. Gaga reaguje na údajný spor, který média už roky přiživují a sama Madonna už také několikrát reagovala. Ukázka chytře končí slovy, "Miluju Madonnu. Jediné, co mě na ní štve, je...," na dokončení této věty si budeme muset počkat do konce září.

Originální dokument z dílny služby Netflix bude mít 100 minut a Lady Gaga je u filmu zapsaná jako producentka snímku. Režisérem dokuemntu je Chris Moukarbel, který byl nominován na cenu Emmy. Film je natočen ve stylu "cinema verité," a nabízí divákům nefiltrovaný pohled do zákulisí života Lady Gaga. Snímek zachycuje jak Gaga tráví čas se svými nejbližšími, proces nahrávání alba Joanne, a také, jak zpěvačka bojuje se svými osobními problémy.

Dokument zobrazuje 8 měsíců života Lady Gaga a divákům bude umožněn pohled nejen na její vrcholy její kariéry, ale také spatří, jak se vypořádává s fyzickou a emocionální bolestí. Další záběry nabídnou pohled na Gaga během běžných aktivit, včetně účasti na křestu dítěte jejího kamaráda, návštěvy babičky či vaření a hraní si se psy ve svém domě.

Díky filmu mohou diváci pochopit, jak všechny tyto životní události a boje přispívají a ovlivňují umělecké vyjádření Lady Gaga, a také můžeme porozumět tomu, jak se tato metr a půl vysoká ('five foot two') umělkyně stala jednou z nejikoničtějších a nejmilovanějších osobností na světě.

Na dokument se těší i Miley Cyrus a Katy Perry, které příspěvek Gaga olajkovaly.


Film 'Gaga: Five Foot Two' bude k vidění ještě před 22. zářím, a to na filmovém festivalu Toronto Film Festival 2017, kam ho 8. září přijede uvést sama Gaga. Tato účast bude spojená s koncertem Gaga, která v Torontu vystoupí v rámci turné Joanne World Tour.

GAGA: FIVE FOOT TWO

22/9/2017

NETFLIX

Chystaný dokument o Lady Gaga bude mít premiéru v září!

24. srpna 2017 v 12:36 | john

Dokument o Lady Gaga nese název GAGA: FIVE FOOT TWO a bude mít premiéru v září!

Lady Gaga prostřednictvím svého Instagramu oznámila existenci speciálního dokumentu! Dokument nese název "GAGA: FIVE FOOT TWO," a svoji premiéru si odbude už v září.

O možnosti vydání dokumentu ze života Lady Gaga jsme informovali už před pár týdny, kdy zprávu vypustily bulvární média. Podle stále nepotvrzených zpráv by dokument měl být odvysílán koncem září na HBO a měl by zachycovat posledních 12 měsíců života Lady Gaga, během kterého hrála v seriálu American Horror Story, vydala nové album Joanne a vystoupila na Super Bowlu a na festivalu Coachella.

Dvě ukázky k dokumentu

První koncerty turné Lady Gaga 'Joanne World Tour' vydělaly 21 milionů dolarů!

24. srpna 2017 v 12:33 | john
Právě probíhající turné Lady Gaga 'Joanne World Tour' slaví úspěchy! Bylo potvrzeno, že zatím všechny koncerty, které Gaga odehrála v Kanadě a Severní Americe, byly 100% vyprodané a turné z 10 koncertů vydělalo téměř 21 milionů dolarů.

Rogers Arena, Vancouver (Kanada) - 15 665 (100% vyprodáno) - $1,436,965
Rogers Place, Edmonton (Kanada) - 15 002 (100% vyprodáno) - $1,478,910
Tacoma Dome, Tacoma - 19 296 (100% vyprodáno) - $2,158,960
Forum, Inglewood - 28 567 (100% vyprodáno) - $3,633,410
T-Mobile Arena, Las Vegas - 15 893 (100% vyprodáno) - $2,410,086
AT&T Park, San Francisco - 39 225 (100% vyprodáno) - $4,674,971
Golden 1 Center, Sacramento - 15 546 (100% vyprodáno) - $1,663,262
CenturyLink Center, Omaha - 15 886 (100% vyprodáno) - $1,693,038
Xcel Energy Center, Saint Paul - 16 612 (100% vyprodáno) - $1,813,406
-----------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL: $20,900,000 / 181 692 prodaných vstupenek

Lady Gaga na obálce podzimního vydání V Magazine!

24. srpna 2017 v 12:27 | john
Lady Gaga ozdobí obálku podzimního vydání časopisu V Magazine, který bude v prodeji od září! Zatím jsou k dispozici pouze MQ fotky:

Turné Lady Gaga 'Joanne World Tour' už vydělalo 9 milionů dolarů!

15. srpna 2017 v 20:00 | john
Web Pollstar přinesl informaci, podle které prvních 5 koncertů z turné Lady Gaga Joanne World Tour vydělalo téměř 9 milionů dolarů! Všechny dosavadní koncerty Gaga byly navíc 100% vyprodány.

Pollstar: Lady Gaga - JOANNE WORLD TOUR [Total Gross: $8,7 Million, 5 Sold-out Shows]

HBO v září odvysílá speciální dokumentární film o životě Lady Gaga!

7. srpna 2017 v 14:46 | john

Televizní kanál HBO už v září odvysílá speciální dokument o životě Lady Gaga!

Po letech čekání se fanouškci Lady Gaga konečně dočkají dokumentárního filmu o jedné z nejúspěšnějších zpěvaček všech dob. Zahraniční média v noci informovala o tom, že HBO se chystá odvysílat intimní pohled do života Lady Gaga. Má se jednat o materiál, který byl natočen během loňského roku. Pokryto má být období od jarního rozchodu Gaga se snoubencem Taylorem Kinney až po podzimní natáčení seriálu American Horror Story: Roanoke.

Jedná se o vůbec první takový dokument o Lady Gaga. Kamery byly Lady Gaga několik měsíců v patách a zaznamenaly všechny její úspěchy a dobu přípravy projektů.

HBO dokumentární film odvysílá 22. 9. 2017. "Tohle je vůbec poprvé, co Lady Gaga nabídla takový přístup bez jakéhokoli omezení," sdělil médiím zdroj.

"Posledních 12 měsíců bylo pro Lady Gaga skutečně obrovských a rušných. Loni v říjnu zažila comeback se svým pátým sólovým albem, rozešla se svým snoubencem Taylorem Kinney a dostala se do hereckého světa se svou rolí v American Horror Story. Film pokryje všechny tyto klíčové momenty, a to velmi věrným způsobem," dodal zdroj.

Zdroj navíc prozradil, že dokumentární film měl mít premiéru už letos v květnu na festivalu v Cannes, ale výroba snímku trvala déle, než tvůrci předpokládali.

Michael Jackson a Lady Gaga jsou nejvyhledávanějšími hudebníky na Wikipedii!

7. srpna 2017 v 14:36 | john
Internetová encyklopedie Wikipedia uvedla, že vůbec nejnavštěvovanější stránkou mezi stránkami hudebníků je profil Michaela Jacksona. Stránka zesnulého krále popu na Wikipedii zaznamenala už 95,7 milionů přístupů.

Hned za Michaela Jacksona se řadí stránka Lady Gaga, která nasbírala 92 milionů přístupů. Stránka Gaga je tedy nejnavštěvovanější stránkou zpěvaček.

Nejnavštěvovanější stránky hudebníků na Wikipedii

#1 Michael Jackson - 95 700 000 přístupů
#2 Lady Gaga - 92 000 000
#3 Eminem - 88 900 000
#4 Justin Bieber - 82 400 000
#5 Lil Wayne - 73 500 000
#6 Miley Cyrus - 67 300 000
#7 Rihanna - 64 100 000
#8 Selena Gomez - 63 400 000
#9 Taylor Swift - 62 700 000
#10 Tupac Shakur - 60 000 000

Lady Gaga ve Vancouveru odstartovala turné Joanne World Tour!

2. srpna 2017 v 10:22 | johnLady Gaga zahájila ve Vancouveru turné k albu Joanne. Během show zazněly téměř všechny skladby ze zatím posledního alba, nejnovější singl 'The Cure' a nezapomnělo se ani na fanouškovské favority, mezi které patří song 'Scheisse' nebo 'Bloody Mary.' Koncert, v rámci kterého Gaga vystřídala celkem 8 kostýmů, byl zahájen písní 'Diamond Heart' a ukončen hitem 'Million Reasons.'


JOANNE WORLD TOUR - SETLIST

1. Diamond Heart
2. A-YO
3. Poker Face
4. Perfect Illusion
5. John Wayne
6. Scheisse
7. Alejandro
8. Just Dance
9. LoveGame
10. Telephone
11. Applause
12. Come To Mama
13. The Edge Of Glory
14. Born This Way
15. Bloody Mary
16. Dancin' In Circles
17. Paparazzi
18. Angel Down
19. Joanne
20. Bad Romance
21. The Cure
22. Million Reasons

KOSTÝMY

Credit: @gagamonster96

Lady Gaga dnes startuje nové turné Joanne World Tour s novým lookem!

1. srpna 2017 v 16:53 | john
Dnes v noci startuje nové turné Lady Gaga nazvané Joanne World Tour. První zastávkou je kanadský Vancouver. Gaga přes sociální sítě odhalila svůj nový look, který dala dohromady se svým týmem:

Hudební producent Dr. Luke zatahuje do svého soudního sporu s Keshou i Lady Gaga!

31. července 2017 v 14:00 | john

Producent Dr. Luke chce do soudního sporu s Keshou zatáhnout i Lady Gaga!

Web TMZ přinesl o víkendu informace, podle které chce hudební producent Dr. Luke zatáhnout Lady Gaga do kauzy, která je mezi ním a zpěvačkou Keshou. Dr. Luke v současné chvíli požaduje, aby Lady Gaga poskytla výpis textové komunikace s Keshou, ve které údajně slibuje své kolegyni podporu v kampani vedené proti producentovi, která špiní jeho jméno.

Zpěvačka Kesha před pár lety obvinila producenta ze znásilnění a už nějakou dobu se s ním soudí. Kesha soud prozatím prohrává, a to z důvodu nedostatku důkazů. Pravdou však je, že i ostatní zpěvačky, které s Dr. Luke v minulosti spolupracovaly, vypověděly, že se spoluprácí nebyly spokojeny a některé se dokonce nechyly slyšet, že Dr. Luke udržuje se svými svěřeňkyněmi velmi zvláštní vztahy.

Co se týká role Lady Gaga v případu Kesha vs. Dr. Luke, tak je minimální. Gaga pouze Keshu podpořila, protože se v minulosti sama stala sexuální obětí jednoho hudebního producenta. Dr. Luke však po Lady Gaga požaduje, aby vypovídala a aby poskytla veškerou textovou konverzaci, kterou s Keshou vedla během období, vě kterém soud probíhal.

Tým Lady Gaga se už stihl k celé situaci vyjádřit. Gaga už údajně poskytla veškeré relevantní informace, které měla k dispozici, a není klíčovou součástí v tomto případu. Zpěvačka i její tým věří, že Dr. Luke chce pouze přilákat zájem médií, a proto zveličuje její roli ve sporu s Keshou. Gaga se domnívá, že producent ji chce obvinit ze zadržování důkazů a vyhýbání se jeho požadavkům.

TMZ se dále dozvěděl, že Gaga podala písemnou výpověď, ale ta producentovi nestačí, a tak podal žádost, aby se Lady Gaga osobně setkala s jeho právníky a kývla na jednání, které by mělo trvat asi 3 hodiny.

Dr. Luke v současné době dělá vše, co je v jeho silách, aby od Lady Gaga získal výpis textových zpráv, které si posílala s Keshou. Kesha jí v nich prý uvedla, že ji Dr. Luke sexuálně zneužil a vyzvala Gaga, aby se připojila ke "kampani proti Dr. Luke." V rámci této kampaně měla Gaga vyzvat nahrávací společnost Sony Music k tomu, aby s Dr. Luke přerušila pracovní vztahy a propagovala prohlášení "Free Kesha" na sociálních sítích.

Dr. Luke závěrem ve svém požadavku napsal, že Gaga mu sice poskytla jakousi kopii textovek, ale jednalo se o výpis a přeformulování, kterému Luke nerozumněl. Nyní Gaga žádá, aby poskytla zprávy v originální nezměněné formě a aby navíc celou konverzaci a domluvy přišla osobně vysvětlit.

Podívejte se na zajímavé video, které zachycuje osobu producenta Dr. Luke. Video obsahuje způsob práce producenta, a také výpovědi některých zpěvaček, které potvrzují přinejmenším zvláštní chování tohoto člověka.
 
 

Reklama