Magazines Scans

Lady GaGa covers ELLE Taiwan & Romania

4. února 2012 v 16:06 | john
Lady Gaga se objevila na dalších dvou vydáních magazínu ELLE. Tentokrát je to tajwanské a rumunské vydání.

Lady GaGa covers ELLE India Magazine

2. února 2012 v 16:44 | john
Lady Gaga se objevila na indické verzi módního magazínu ELLE. Gaga se už v tomto magazínu stihla objevit v UK, ČR, Číně, Japonsku, nebo Chorvatsku. Fotografie do magazínu nafotil Matt Irwin

Lady GaGa on the cover of ELLE Magazine

30. ledna 2012 v 13:07 | john
Lady Gaga se loni objevila na obálce UK verze magazínu ELLE. Letos se Gaga objevila i na čínské i na české verzi magazínu. Tady jsou další dvě cizí verze časopisu ELLE s Lady Gaga na obálce:

Lady GaGa covers TWIST Magazine!

25. ledna 2012 v 19:40 | john
Lady Gaga se objevila na obálce únorového čísla německého teenage-magazínu TWIST. Magazín zvolil opravdu nádhernou fotografii z photoshootu, který loni nafotil Nigel Parry

Lady GaGa covers "Emirates Women" Magazine!

24. ledna 2012 v 14:02 | john
Lady Gaga se objevila na obálce lednového vydání magazínu Emirates Women. Fotografie na obálce byla pořízena loni v Indii a původně se objevila v magazínu The Observer.

Lady GaGa Covers OK! Thailand Magazine!

19. ledna 2012 v 13:36 | john
Lady Gaga se objevila na obálce thajské verze bulvárního magazínu OK! Na obálku byla použita fotka z jejího vystoupení na KIIS FM Jingle Ball 2011

Lady GaGa´s Fifth Article for V Magazine (SCANS)

14. ledna 2012 v 10:39 | john
Tento měsíc vyšel už 5.článek Lady Gaga, který byl vytvořen pro magazín V, kde Gaga už téměř rok píše do své rubriky. Tento měsíc byl však článek pojat trochu netradičně. Nepsala ho totiž Gaga, ale různí módní návrháři, kteří s Lady Gaga spolupracovali. Článek je doplněn opět o kresby fanoušků a také o několik fotografií. Překlad článku najdete ZDE. Tady jsou scany:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa graces the cover of ELLE (CZ) Magazine!

12. ledna 2012 v 16:47 | john
V únorovém čísle české verze magaznu ELLE, se na titulní straně objevila Lady Gaga. Fotografie do magazínu nafotil Matt Irwin, oůvodně pro ELLE (UK), kde se objevily minulý měsíc. Toto číslo bude v ČR v prodeji kolem 17.ledna 2012.

Lady GaGa Covers ELLE Chinese Edition!

7. ledna 2012 v 12:04 | john
Kromě toho, že se Lady Gaga objevila na obálce lednového čísla UK verze magazínu ELLE, tak se tentokrát objeví i na únorovém čísle činské verze ELLE. Na obálku byla opět použita fotografie od Matta Irwina.

Lady GaGa Covers "L´Uomo VOGUE" Italian Magazine (SCANS)

6. ledna 2012 v 14:44 | john
Lady Gaga se objevila v italském magazínu L´Uomo VOGUE. Fotky nafotila dvojice Inez & Vinoodh a vznikly při natáčení fashion filmů You And I.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa Covers V Magazine Spain 2011 (SCANS)

2. ledna 2012 v 15:52 | john
Lady Gaga se koncem roku 2011 objevila na obálce španělské verze magazínu V. Na obálku magazínu byla použita nová fotografie, na které Gaga leží na magazínu Visionaire 61, což je největší časopis všech dob a je na něm právě Gaga. Vevnitř magazínu V jsou však starší fotky Lady Gaga, které v roce 2009 pořídil Sebastian Faena. Tady jsou scany:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa Covers Rolling Stone Magazine!

29. prosince 2011 v 16:00 | john
Americký hudební magazín Rolling Stone vydal speciální číslo svého časopis s názvem "Honoring Queens Of Pop", ve kterém se věnuje kromě Lady Gaga také zpěvačkám Adele nebo Rihanně. Tady je obálka

Lady GaGa Covers Tu Style Magazine

23. prosince 2011 v 11:19 | john
Lady Gaga se objevila na obálce magazínu TU STYLE. Na obálku byla použita candids fotka, kterou pořídili paparazzi v létě v Los Angeles:

Lady GaGa on the cover of Rolling Stone´ Special Doble Issue!

10. prosince 2011 v 11:20 | john
Lady Gaga se společně s dalšími 11 umělci objevila na obálce výročního čísla magazínu Rolling Stone, který se v tomto speciálním dvojčísle zabývá svými žebříčku Top 50 nejlepších skladeb roku 2011, kde mimochodem skladba Lady Gaga "The Edge Of Glory" skončila na #7, Top 50 nejlepších alb letošního roku a Top 10 nejlepších filmů.

Lady GaGa graces the cover of GQ Magazine (Indian Edition)

9. prosince 2011 v 18:16 | john
Lady Gaga se také objevila na obálce indické verze magazínu GQ. Tady je fotka obálky:

Lady GaGa, Adele, Britney, Beyoncé & Katy covers Rolling Stone Magazine!

9. prosince 2011 v 18:09 | john
Lady Gaga se společně s Adele, Beyoncé, Katy a Britney objevila na obálce magazínu Rolling Stone, který vydává speciální vydání "Girls Rule".

Lady GaGa Covers PHOTO Magazine (SCANS)

9. prosince 2011 v 14:38 | john
Lady Gaga se objevila na obálce francouzského magazínu PHOTO. Fotografie nafotil Terry Richardson a objevily se i v knize "Lady Gaga X Terry Richardson" nebo v kampani pro značku Supreme.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady GaGa graces the cover of ELLE (UK) Magazine (HQ SCANS)

8. prosince 2011 v 17:00 | john
Přidávám HQ scany z nejnovějšího vydání britské verze magazínu ELLE, kde se tento měsíc objevila Lady Gaga:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další scany v celém článku!

Lady GaGa to grace the cover of ELLE (UK Edition) Magazine

29. listopadu 2011 v 14:37 | john
Včera jsem vás informoval o tom, že se Lady Gaga objeví na obálce UK vydání magazínu ELLE. Včera se objevilo video z focení a dvě fotografie z photoshootu a dnes byla zveřejněna obálka magazínu, která bude mít hned dvě verze. Fotky nafotil Matt Irwin:
imagebam.com imagebam.com

Lady GaGa gracing the cover of POPCORN CZ Magazine!

29. listopadu 2011 v 14:33 | john
Lady Gaga se objevila na obálce nejnovějšího vydání českého časopisu POPCORN: V článku časopis píše o nynějším, podle médií, "umírněnějším stylu", na který se v poslední době Gaga dala. Časopis také rozebírá finanční situaci Lady Gaga. Tady je fotka magazínu, na kterou byla použita nová fotografie, která byla pořízena na cenách MTV EMAs 2011:
 
 

Reklama