Magazines Scans

Lady Gaga: V Magazine (SCANS - B)

3. září 2013 v 14:20 | john
Objevily se scany z magazínu V, ve kterém se objevila Lady Gaga. Nejnovější číslo magazínu má hned 4 obálky, 4 cover stories a do časopisu byly použity 4 série fotografií. Tady je série B (Credits: gagaimages.org)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga for V Magazine (MQ SCANS)

30. srpna 2013 v 13:35 | john
Včera v USA oficiálně vyšlo nejnovější číslo magazínu V, na jehož obálce se objevila Lady Gaga. Gaga se přesněji objevila na 4 obálkách, protože časopis si připravil hned 4 verze obálek s Gaga. Každá verze obsahuje jinou sérii fotografií od Inez & Vinoodh a také je v každé z verzí jiná cover story. Gaga v rozhovoru mluví o svých začátcích, novém albu ARTPOP a o dalších věcech spojených s její úspěšnou kariérou. Tady je pár prvních scanů z časopisu - magazín použil skutečně hodně fotek. Doufejme, že fotky budou brzy zveřejnyně v HQ:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga - New V Magazine Pic

29. srpna 2013 v 21:54 | john
Objevila se nová fotografie Lady Gaga z photoshootu, který nafotila dvojice Inez & Vinoodh pro magazín V. Fotka se však zatím objevila pouze vyfocená z časopisu, který dnes vyšel. Doufejme, že se brzy objeví i v HQ verzi.

Inside Lady Gaga's V Magazine issues (PHOTO)

27. srpna 2013 v 8:09 | john
Lady Gaga se objevila v nejnovějším vydání amerického magazínu V, který kvůli Gaga vytvořil hned 4 verze, které zahrnují 4 série fotografií a 4 odlišné coverstories. Pro ty, co by si časopis chtěli koupit, tak mají zřejmě smůlu. Do předprodeje šel časopis 12.srpna a za pár dnů byl zcela vyprodaný. Minulý týden V Magazine uvolnil ještě pár posledních výtisků časopisu, ale ty byly také ihned pryč. V noci se objevila fotografie zevnitř časopisu.
Na oficiálních stránkách časopisu je V Mag #85 vyprodaný, co se týká předprodeje, ale měl by se objevit na US stáncích, a to 29/8/2013.

Lady Gaga Covers V Magazine (4/4 Cover)

15. srpna 2013 v 6:56 | john
Čtvrtý a zároveň finální cover magazínu V s Lady Gaga:

Lady Gaga Covers V Magazine (3rd Cover)

14. srpna 2013 v 21:05 | john
Magazín V se už nemohl dočkat, a tak zveřejnil třetí ze 4 obálek s Lady Gaga. Tady je verze D obálky časopisu V85.

Lady Gaga covers V Magazine (2nd Cover)

14. srpna 2013 v 16:50 | john
Americký magazín V odhalil druhou ze 4 obálek s Lady Gaga:

Lady Gaga covers V Magazine - 1st COVER

14. srpna 2013 v 8:14 | john
Americký magazín V v noci odhalil první ze 4 obálek svého čísla #85, ve kterém se objeví Lady Gaga. V každém ze 4 verzích není jen jiná obálka, ale i jiná cover story. Fotografie Lady Gaga pořídili Inez & Vinoodh a rozhovor s Gaga udělala Marina Abramovic.

Lady Gaga on the cover of "Le Parisien" magazine!

9. srpna 2013 v 16:46 | john
Lady Gaga se dnes objevila na obálce francouzského magazínu Le Parisien. Fotografie pochází z propagačního photoshootu pro její nové album ARTPOP a nafotili jej Inez & Vinoodh:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Covers WWD Magazine!

29. července 2013 v 13:02 | john
Lady Gaga dnes oficiálně odhalila cover k novému singlu "Applause", který vychází už 19.srpna 2013. Cover jako první otiskl magazín WWD (Womens Wear Daily), který jej dal rovnou na obálku. Překlad exkluzivního článku najdete ZDE

Lady Gaga covers ´20 Minuten´ Magazine!

22. června 2013 v 18:02 | john
Lady Gaga se objevila na obálce švýcarského magazínu "20 Minuten", který vychází každý den a je zdarma dostupný na každém vlakovém nádraží ve Švýcarsku. Článek, který se vevnitř nachází, je o operaci kyčle, kterou Lady Gaga v únoru podstoupila a která ji přinutila k tomu, aby si udělala neplánovanou pauzu ve své kariéře. Titulek časopisu říká, "Co vlastně Lady Gaga dělá?" Časopis navíc píše, že jim Gaga chybí a že chtějí její velký comeback.
Časopis je dostupný i online - ZDE

Lady Gaga, Rihanna, Beyonce & Florence covers Herself Magazine!

15. března 2013 v 10:22 | john
18.března výjde speciální číslo magazínu Herself, na jehož obálce se objeví i Lady Gaga, avšak v animované podobě. Společně s Gaga bude na obálce i animovaná Rihanna, Beyoncé a Florence Welch.

Lady Gaga covers V Magazine!

11. února 2013 v 19:46 | john
Lady Gaga se společně se svým manažerem Troyem Carterem objevila na obálce nejnovějšího vydání amerického magazínu V. Je to již potřetí, co se Gaga objevila na obálce tohoto známého magazínu (po páté i s asijskou a španělskou verzí). Uvnitř tohoto čísla však najdeme rozhovor pouze s Troyem.

Lady Gaga covers OK! Slovakia (SCANS)

8. února 2013 v 16:29 | john
Přináším Vám scany ze slovenského časopisu OK!, na jehož obálce se objevila Lady Gaga. Za krásné scany mnohokrát děkuji Andrejovi.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
SCANS: Thanks to Andrej

Lady Gaga: US Concert Tour Special Magazine

5. ledna 2013 v 23:05 | john
Lady Gaga už 11.ledna znovu začne vystupovat se svým turné The Born This Way Ball. Čeká ji poslední část tohoto turné, v rámci které bude vystupovat po celém USA a Kanadě. V rámci této US části turné vyšel v USA a v Kanadě speciální časopis, který je zcela věnován Lady Gaga a jejímu turné BTW Ball. V časopise je přes 300 exkluzivních fotografií, které byly pořízeny v průběhu loňského roku a dokonce se zde objevila doposud nepublikovaná společná fotografie Lady Gaga s jejím přítelem Taylorem Kinney.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

časopis lze koupit pouze v obchodech Walmart, Barnes and Noble a Target.

Lady Gaga covers MIXER Magazine!

12. prosince 2012 v 20:19 | john
Lady Gaga se objevila na obálce pamětního vydání magazínu MIXER. Magazín "Mixer" si Lady Gaga a její parfém FAME vybral jako jedno z hlavních témat 10letého výročního vydání časopisu, které výjde v lednu 2013.

Lady Gaga covers MAX (Italia) Magazine

12. prosince 2012 v 14:08 | john
Lady Gaga se objevila na obálce prosincového čísla italské verze časopisu MAX. Do časopisy byly použity fotografie z roku 2010, které nafotil Nick Knight původně pro magazín Vanity Fair.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga covers ELLE Girl Russia magazine!

15. listopadu 2012 v 21:00 | john
Lady Gaga se objevila na obálce ruského časopisu ELLE Girl. Fotka, která byla na obálku použita pochází z photoshootu, který v roce 2009 nafotil Max Abadian.

Lady Gaga - An Exclusive Interview with Czech COSMOPOLITAN Magazine!

25. října 2012 v 18:41 | john
Lady Gaga poskytla exkluzivní rozhovor českému magazínu COSMOPOLITAN. Rozhovor s ní dělala sama paní šéfredaktorka časopisu, Sabrina Karasová. Zde Vám přináším slíbené scany - článek je na 4 stránky + v časopise najdete reklamu na parfém FAME a malý článek o LG:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga covers EMMA Magazine

21. října 2012 v 14:27 | john
Lady Gaga se objevila na obálce slovenského časopisu EMMA. Vevnitř najdete exkluzivní reportáž ze zahajovací akce v New Yorku, kterou Gaga pořádala minulý měsíc pro svůj parfém FAME. Jinak už 25.října výjde nejnovější číslo časopisu COSMOPOLITAN, ve kterém bude také speciální reportáž z NY + exkluzivní rozhovor s Lady Gaga, který poskytla pouze našemu českému Cosmu.
Za fotku + info děkuji Nicolasovi
 
 

Reklama