Magazines Scans

Lady Gaga covers Harper's Bazaar Magazine!

5. února 2014 v 18:24 | john
Lady Gaga se objevila na obálce březnového vydání amerického magazínu Harper's Bazaar.

Lady Gaga on the cover of the new issue of Harper's Bazaar

31. ledna 2014 v 17:50 | john
Lady Gaga se objeví na obálce nejnovějšího vydání amerického vydání magazínu Harper´s Bazaar. Tady je ukázka obálky:

Lady Gaga covers Top Dívky

21. ledna 2014 v 11:42 | john
Lady Gaga se objevila na titulní straně českého časopisu Top Dívky. Časopis vychází právě dnes a kromě článku v něm najdete i plakát s LG:

Lady Gaga - Fashion Magazine (Canada, February 2014)

28. prosince 2013 v 11:51 | john
Objevily se scany z nejnovějšího čísla kanadského magazínu FASHION na jehož obálce se objevila Lady Gaga. Časopis použil fotografie od Inez & Vinoodh.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga is on the cover of FASHION Magazine!

25. prosince 2013 v 10:06 | john
Lady Gaga se objevila na obálce nejnovějšího vydání kanadského magazínu FASHION. V exkluzivním rozhovoru Gaga mluvila o módě, Donatelle Versace, o své hudbě a také o svém příteli Tayloru Kinney. Časopis, č: February 2014, bude dostupný od 12.ledna 2014.
Gaga o tom, jak bojuje s depresemi prostřednictvím tvoření hudby: "Celou svoji bolest jsem vložila do své práce ve formě radosti, protože album je radostné. Když se podíváte na obal alba, tak uvidíte výbuch radosti, které přichází z místa intenzivního smutku, který nosím ve svém srdci od svého mládí a to je také důvod, proč si tolik rozumíme, protože já se nenarodila šťastná, vždy přirozeně plná radosti a tím, že věřím v samu sebe. Narodila jsem se se smutným srdcem. Dokud nejsem na pódiu, tak se necítím být živá."

O hledání Mr. Gaga:"Bylo to pro mě těžké ho najít, ale našla jsem lásku. Když potkáte někoho, kdo se nepoleká úžasných lidí, kteří jsou kolem vás nebo lásky, kterou dostáváte - tak to je láska. Muži mě vždy neměli rádi. Bylo to velmi náročné sledovat, jak je žena tak úspěšná."

O síle Donatelle Versace:"Nemám vždy někoho ke komu bych vzhlížela. Může to být trochu smutné, protože jak víte, tak někteří lidé mě skutečně přijímají jako umělkyni, ale někteří ne. Když vidím, kde Donatella je a jak daleko došla a stále pokračuje, tak cítím, že v ní mám vzor. Mám někoho ke komu můžu vzhlížet a říct 'Také toho můžu dosáhnout' nebo se o to alespoň můžu pokusit."

O jejím intimním vztahu k módě: "Móda je věc, která mě zachránila před smutkem. Vždy jsem se zajímala o své kostýmy a oblečení. Když odcházím z bytu, tak chci pro své fanoušky vypadat hezky, ale ne jako nějaká sexy holka - o to mi nejde, chci, abyste z toho, co nosím, něco cítili. Chci, abyste se cítili šťastní a užili si to divadlo mého života způsobem, jakým si jej užívám já. Bez ohledu na to, co se stane s mojí hudbou a kam se dostanu - to srdce té okouzlující dívky v New Yorku nikdy nezmizí. Tohle jsem já a nikdy jsem to nehrála a nikdy to nebyl marketing. Celou dobu jsem to já a móda je velkou součástí mého života."

Lady Gaga Covers POPCORN Magazine (Czech)

11. prosince 2013 v 21:00 | john
Lady Gaga se objevila na titulní straně českého teenage-časopisu POPCORN. V časopise najdete nejen 2stránkový článek o Lady Gaga, ale také MEGAPOSTER a podpiskartu.

Lady Gaga: VOGUE Germany (SCANS)

7. prosince 2013 v 10:07 | john
Lady Gaga se objevila v německém vydání módního magazínu VOGUE. V časopise byly použity nové fotografie, které nafotili Inez & Vinoodh pro propagaci alba ARTPOP:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga covers C★NDY Magazine

3. prosince 2013 v 7:45 | john
Lady Gaga se objevila na obálce magazínu CANDY, což je první magazín určený transexuálům. Na druhé verzi obálek se objevil Marilyn Manson. Gaga je na obálce nahá a vevnitř najdeme fotografie od Steven Kleina (například i fotku z klipu Alejandro, který v roce 2010 režíroval). Počet kopií tohoto čísla magazínu Candy byl omezen na 1500 kopií. Časopis lze objednat ZDE

Lady Gaga covers GQ Italia

17. listopadu 2013 v 15:45 | john
Lady Gaga se objevila na obálce italského vydání magazínu GQ. Časopis použil fotografie, které nafotili Inez & Vinoodh původně pro americký magazín V.

Lady Gaga covers GLAMOUR Magazine (HQ SCANS)

30. října 2013 v 17:54 | john
Objevily se HQ scany z magazínu GLAMOUR, ve kterém je Lady Gaga. Velmi povedené fotky nafotil Patrick Demarchelier. Americký magazín navíc Gaga zvolil "Ženou roku".

Magazín Lady Gaga jmenoval "Women of the Year" za její doposud nejlepší úspěch - činění světa tolerantnějším místem, protože i to je mj. cílem její nadace Born This Way Foundation.

"Jsem si jistá v tom, kým jsem. Přišla jsem do bodu svého života, kdy přijímám věci, které souvisí s mým já, na rozdíl od pocitu tlaku, když vysvětlujete samu sebe lidem kolem sebe. Je to způsob, jakým jsem se vždy snažila existovat a nezměnilo se to, když jsem se stala hvězdou," nechala se slyšet Gaga v rozhovoru s Andy Cohenem.

Během interview Gaga mluvila i o novém členu týmu Haus Of Gaga, Emmě.

"Emma je moje Žena roku, protože nyní, po operaci kyčle, může dělat věci, o kterých si dříve myslela, že je je nebude moct dělat. Sledování toho, jak překonává své největší obavy, mi dává najevo, že můžu dělat cokoliv. Ona je tak inspirující. Je to její kouzlo, které je daleko za makeupem a parukami. Je to kouzlo přežití."

Gaga v rozhovoru zmínila i Madonnu a to, že ji s ní lidé neustále srovnávají:

"Byla jsem naštvaná, když jsem viděla, že tolik mladých lidí kvůli tomu na internetu válčí. Mým přáním je spojovat lidi dohromady. Nikdy jsem se osobně nestarala o to, co mě lidé říkají. Ale je to inspirující komunita, když rozdělíte střed a vyjdete do války proti někomu, kdo je královnou? Ta hudba a to poselství -- tohle bude pro mě vždy důležitější, než aby si lidé mysleli, že jsem nejlepší. Kdo říká, že jsem v čemkoliv jako ona? Kdo tvrdí, že mé ambice jsou stejné, jako ty její? A kdo říká, že nejsem úplně jiný člověk? Protože já jsem."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga covers Glamour's December issue (HQ PHOTO)

29. října 2013 v 16:00 | john
Lady Gaga se objevila na obálce prosincového čísla amerického magazín GLAMOUR. Magazín Gaga navíc zvolil za svoji "Ženu roku". Tady je fotka obálky v HQ:

Lady Gaga on the cover of Glamour Magazine'!

28. října 2013 v 21:20 | john
Lady Gaga se objevila na obálce prosincového vydání amerického časopisu GLAMOUR. Dnes se objevila ukázka z časopisu v lepší kvalitě:
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jinak připravuje se další pokračování filmu "Machete Kills", které ponese název "Machete Kills Again... In Space" a vypadá to, že si v něm opět zahraje Lady Gaga. V upoutávce na film, jehož premiéra je naplánována na rok 2015, bylo napsáno "Lady Gaga as ... whoever she wants to be...". Zatím však nebylo zveřejněno žádné oficiální prohlášení.

+ V noci na zítřek ve 2:00 by prostřednictvím ARTPOP Radio měla být zveřejněna ukázka nového songu Lady Gaga "Mary Jane Holland".

Lady Gaga on the cover of Attitude Magazine!

27. října 2013 v 23:40 | john
Lady Gaga se objevila na titulní straně UK magazínu ATTITUDE. Prosincové číslo s Lady Gaga vychází 13. listopadu.

Lady Gaga covers L'amour Magazine (CZ)

2. října 2013 v 12:06 | john
Lady Gaga se objevila na obálce říjnového vydání českého časopisu L'amour. Na obálce a v časopise najdete propagační fotografie k albu ARTPOP, které nafotili Inez & Vinoodh. Časopis stojí 29,90 Kč:

Lady Gaga covers SPEX Magazine!

22. září 2013 v 21:15 | john
Lady Gaga se objevila na obálce říjnového vydání německého magazínu SPEX. Tady je fotka obálky + scan z článku. Magazín použil fotky z oficiálního photoshootu od Inez & Vinoodh:
imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: ELLE US October 2013 (SCANS)

19. září 2013 v 16:22 | john
Lady Gaga se objevila v říjnovém vydání amerického magazínu ELLE. Photoshoot nafotila Ruth Hogben:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Covers ELLE US Magazine, October 2013 Issue

17. září 2013 v 7:57 | john
Lady Gaga se objevila na obálce říjnového vydání americké verze magazínu ELLE. Už se stihlo objevit několik HQ scanů z časopisu a také kousek článku. Až dnes však byl zveřejněn oficiální cover magazínu, který nafotila Ruth Hogben. Co na obálku říkáte?

Lady Gaga Covers GRAZIA (SCANS)

14. září 2013 v 13:05 | john
Lady Gaga se objevila na obálce francouzské verze magazínu GRAZIA:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga covers ELLE US Magazine

7. září 2013 v 11:44 | john
Lady Gaga na obálce říjnového vydání magazínu ELLE US.

Photoshoot Lady Gaga pro ELLE nafotila Ruth Hogben:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Covers The Daily Front Row

7. září 2013 v 11:27 | john
Lady Gaga společně se Stephen Gan na obálce online fashion magazínu The Daily Front Row:
 
 

Reklama