Magazines Scans

Entertainment Weekly [September 2015]

31. srpna 2015 v 18:55 | john
Digitální scany z nejnovějšího vydání magazínu Entertainment Weekly, na jehož obálce se objevila LADY GAGA v roli "The Countess" Elizabeth Cortez, kterou hraje v seriálu American Horror Story: Hotel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Graces the Cover of Entertainment Weekly!

26. srpna 2015 v 15:10 | john
Úžasná GAGA zdobí obálku nejnovějšího vydání magazínu ENTERTAINMENT WEEKLY. Na obálce se objevila díky roli Elizabeth v nové řadě seriálového hitu American Horror Story, Hotel.

Lady Gaga graces the cover of CR Fashion Book

19. srpna 2015 v 16:40 | john
Lady Gaga se objevila na obálce magazínu CR Fashion Book. Jedná se o 7. vydání magazínu, které se nese v tématu 'Classic Eccentric'. Fotografie Lady Gaga nafotil legendární fotograf a jazzový nadšenec, Bruce Weber a všechny fotky jsou 100% NERETUŠOVANÉ! Koncept nového čísla magazínu byl vytvořen tak, aby zde Gaga, která se brzy stane nevěstou, ukázala ve dvou verzích - bílá a černá nevěsta. Gaga se tedy objeví na předním i zadním obalu magazínu, který vychází 3. 9. 2015.

Lady Gaga on the cover of 'The British Journal Of Photography Magazine'

5. července 2015 v 19:14 | john
Lady Gaga se objevila na obálce srpnového vydání britského magazínu The British Journal Of Photography. Fotografii nafotili v roce 2013 Inez & Vinoodh pro album ARTPOP.

VIDEO: Lady Gaga meets Prince Harry

9. června 2015 v 10:40 | john
Lady Gaga a Princův pohled na ni na přední stránce dnešního vydání UK novin Daily Mail

Tady je navíc video ze setkání Prince Harryho s Lady Gaga a Tony Bennettem

Lady Gaga & Tony Bennett on the cover of L'uomo Vogue Magazine

7. listopadu 2014 v 7:45 | john
Lady Gaga a Tony Bennett se objevily na obálce listopadového vydání italského magazínu L'Uomo Vogue. Fotografie nafotil Steven Klein.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga & Tony Bennett in Australian Newspaper 'The Sunday Telegraph'

26. října 2014 v 8:51 | john
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga on the cover of Times 2!

15. října 2014 v 8:21 | john
Lady Gaga se objevila na obálce novin Times 2, které vydává britský deník The Times. Gaga v rozhovoru mluví o tom, jak marihuana a despotičtí muži ovlivnili její kariéru. Fotografii, která byla použita na obálce, loni nafotili Inez & Vinoodh.


"Chci bojovat za zpěvačku, umělkyni a hudebnici."
*
"Nemyslím si, že mám co do činění s Taylor Swift, Miley Cyrus nebo Katy Perry. A nemyslím to nijak zle. Nicméně, jsem hodně hrdá na své muzikantství a integritu, která se skrývá za mojí prací. A do budoucna bych si přála, a to zejména díky tomuto albu s Tony Bennettem, aby lidé skutečně viděli, že jsem mnohem víc, než to, co je dnes vnímáno jako marketingový plán."
*
"Ani jeden z nás nestojí o to, abychom byli celebrity pár. To, co mě s T dělá tak šťastnou je, že mě naprosto miluje skrz naskrz."
*
"Taylor mě velmi podporuje a to pro mě tolik znamená. On je můj první muž, se kterým jsem kdy chodila, který brečí, když zpívám na pódiu."
*
"Taylor je zcela slepý k tomu, jak se oblékám, k mým změnám a k mému kreativnímu procesu. On mě zná jako italo-americkou dívku, kterou moje máma a táta přivedli na svět."
*
"V žádném případě nelituji toho, jak jsem byla upřímná o tom, jak jsem kouřila trávu, protože každý prochází těžkým obdobím."
*
"Zažila jsem hodně. Měla jsem opravdu hrozné zkušenosti s muži ve studiu. Cítila jsem se velmi nepříjemně. Necítila jsem, že bych byla oceňována za své hlasové kvality, ale spíš jsem byla vnímána jako někdo, koho je možné využít. Je to velmi těžké, tenhle byznys. A je tu hodně žraloků a přála bych si, abych byla dobrým příkladem. To je důvod, proč jsem v těchto věcech tak upřímná, protože nechci budit dojem, že mi bylo vše servírováno na stříbrném podnose. Takhle to rozhodně nebylo."

Tony Bennett & Lady Gaga cover DownBeat Magazine [SCANS]

6. října 2014 v 11:15 | john
Tony Bennett a Lady Gaga se objevily na obálce britského hudebního magazínu DownBeat:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga covers GRAZIA [Middle East]

10. září 2014 v 20:47 | john
Lady Gaga se objevila na obálce magazínu GRAZIA, vydání pro Střední východ.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga & Tony Bennett on the cover of PARADE & Tower Jazz 2014 Magazine

10. září 2014 v 15:10 | john
Tony Bennett & Lady Gaga se objevily na obálce amerického magazínu PARADE a japonského časopisu Tower Jazz 2014.

Lady Gaga and Tony Bennett are on the cover of 'The Sunday Telegraph Seven'

7. září 2014 v 17:16 | john
Lady Gaga a Tony Bennett se objevili na obálce britského magazínu The Sunday Telegraph SEVEN. Gaga a Tony poskytli magazínu exkluzivní rozhovor, ve kterém mluví především o jejich společném jazzovém albu "Cheek To Cheek", které v UK vychází 22. září 2014 (v Evropě dokonce 19. 9.). Fotografii, která byla použita na obálce, nafotil Steven Klein. Tady jsou scany z dnešního vydání magazínu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Covers Harper's Bazaar's [CZECH EDITION]

16. srpna 2014 v 14:00 | john
Lady Gaga se objevila na obálce nejnovějšího vydání české verze magazínu Harper's Bazaar. Záříjové číslo s Lady Gaga vyšlo včera. Časopis můžete koupit ve dvou formátech - malý za 60,- Kč a velký za 100,- Obsáhlé číslo magazínu se opravdu povedlo, takže neváhejte a rychle do trafiky :)

Lady Gaga Covers Harper's Bazaar's September Issue [DIGITAL SCANS]

13. srpna 2014 v 19:25 | john
Lady Gaga se objevila na obálce záříjového vydání amerického magazínu Harper's Bazaar, který si ji vybral, jako svoji hudební ikonu. Interview s Lady Gaga udělal slavný designér Karl Lagerfeld a o nový a velmi povedený photo shoot se postaral Sebastian Faena. Tady jsou scany z časopisu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
LADY GAGA se objeví i v českém vydání časopisu Harper's Bazaar, a to stejně jako v USA - v záříjovém čísle.

Lady Gaga Covers Harper's Bazaar US September 2014!

31. července 2014 v 15:43 | john
Lady Gaga se objeví na obálce nejnovějšího vydání amerického magazínu Harper's Bazaar. Záříjové číslo, které bude obsahovat nový photo shoot Lady Gaga od Sebastiana Faena, vyjde 19. srpna 2014 a podle posledních informací se Gaga objeví i v české verzi tohoto časopisu. Tady je jedna ze zveřejněných fotografií z magazínu, na které Gaga vypadá úžasně:

Lady Gaga a její fenka Asia na obálce magazínu Harper's Bazaar US

Nové číslo magazínu Harper's Bazaar bude věnováno "ikonám". Lady Gaga byla magazínem označena, jako "hudební ikona". Jako další ikony se v magazínu objeví modelka Linda Evangelista a herečka Penelope Cruz. Podle posledních zpráv bude mít záříjové vydání hned 3 obálky.

Lady Gaga covers PORTER magazine!

31. března 2014 v 15:13 | john
Lady Gaga na obálce letního vydání magazínu Porter. Fotografie nafotili Inez & Vinoodh:
Druhé číslo časopisu Porter s Lady Gaga na obálce vychází 4. dubna!
Fotky z časopisu najdete zde: →Lady Gaga to Cover Porter Magazine [PHOTOS]

PHOTOS: Lady Gaga to Cover Second Issue of Porter Magazine!

29. března 2014 v 17:24 | john
Lady Gaga se objeví na titulní straně letního vydání magazínu PORTER. Tady je ukázka obálky + fotky zevnitř. Fotografie nafotili v únoru Inez & Vinoodh.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga covers Harper's Bazaar [Czech Republic]

15. března 2014 v 7:00 | john
Lady Gaga se objevila na obálce dubnového vydání českého vydání magazínu Harper´s BAZAAR. Časopis vychází už dnes - kromě skvělých fotek od Terry Richardsona v časopise najdete i velmi zajímavý rozhovor s Lady Gaga, takže určitě doporučuji!

Lady Gaga + Terry Richardson Inside Harper's Bazaar Magazine [SCAN]

14. února 2014 v 8:33 | john
Lady Gaga se objevila na titulní straně březnového vydání magazínu Harper´s Bazaar. Fotografie Gaga, který v časopisu najdeme, nafotil fotograf Terry Richardson. Objevil se scan z časopisu, na kterém je společná fotka Gaga a Terryho:

Lady Gaga covers Harper's Bazaar Magazine [Subscribers Edition]

6. února 2014 v 18:30 | john
Předplatitelská verze obálky březnového vydání magazínu Harper´s Bazaar s Lady Gaga:
 
 

Reklama