Instagram

Lady Gaga: INSTAGRAM VIDEOS

10. května 2014 v 21:35 | john
Lady Gaga zveřejnila na svém účtu na síti Instagram několik videí, na kterých si hraje se svojí fenkou, ASIA. Gaga si Asiu ihned zamilovala a jak před pár dny prozradila na Twitteru, tak se od ní nehne na krok.

VIDEO 01/VIDEO 02/VIDEO 03

Lady Gaga: NEW Instagram PHOTO 7/5/2014

7. května 2014 v 13:55 | john
Taylor Kinney, Lady Gaga a její fenka ASIA včera v Atlantě:
Gypsy Life

Lady Gaga: NEW Instagram PHOTO/VIDEO 1/5/2014

1. května 2014 v 10:18 | john
"Asia při svém prvním letu! Právě se mi počůrala na moji kombinézu od Saint-Laurent. #batpig http://instagram.com/p/nbuf4SJFMo/"

+VIDEO

Private plane like Asiagaga, sip champagne like Asiagaga

Lady Gaga on LittleMonsters.com (NEW PHOTO)

23. prosince 2013 v 11:12 | john
Lady Gaga zveřejnila na sociální síti LittleMonsters.com svoji novou fotografii, ke které přidala informaci, že si po delší době opět obarvila vlasy na blond!
"It's been a long year, and to complete my transformation from within. A champagne peroxide toast. Through all the pain I made it back to blonde. I love you monsters."

Lady Gaga on LittleMonsters.com (NEW PHOTOS)

11. prosince 2013 v 10:05 | john
Lady Gaga poslala na svůj účet na síti LittleMonsters.com nové fotografie, které vyfotila během cesty do Chicaga, kde jak píše stráví letošní svátky!
imagebam.com imagebam.com
McQueen Forever
home for the holidays getting into the xmas spirit, but i always make time for my VOICE

Lady Gaga on INSTAGRAM (NEW POST #1)

5. prosince 2013 v 17:00 | john
"Tohle je bunda, kterou jsem nechala vyzdobit londýnskými fanoušky."
#ARTPOP I'm the artist of my own life . In this 'piece ' I take you with me when I leave. #monster4life

!JIŽ OD ČTVRTKA BLOG.CZ PROVÁDÍ NĚJAKÉ ÚPRAVY, A TAK SE STALO, ŽE SE NA STRÁNKÁCH NEZOBRAZUJÍ NOVÉ ČLÁNKY. NOVINKY PÍŠU DÁL A ZVEŘEJŇUJI, ALE BOHUŽEL SE OD TOHOTO ČLÁNKU NIC NEZOBRAZUJE. OMLOUVÁM SE PROTO ZA ZDÁNLIVOU NEAKTIVITU, ALE CHYBA NENÍ NA MÉ STRANĚ. SNAD UŽ ZÍTRA BY MĚLO BÝT VŠE V POŘÁDKU. NĚKTERÉ NOVINKY NAJDETE V ARCHIVU BLOGU →LINK

Lady Gaga on Instagram: NEW PHOTOS

4. prosince 2013 v 10:25 | john
Lady Gaga na Instagramu:

Lady Gaga on Instagram: NEW PHOTO #3

3. prosince 2013 v 7:41 | john
Lady Gaga dostala v Japonsku od fanoušků krásné zrcadlo:
Hand made mirror from Japanese monster. So cute

Lady Gaga on Instagram (NEW POST)

2. prosince 2013 v 14:20 | john
Lady Gaga zveřejnila na svém účtu na síti Instagram nové video, na kterém je společně se svojí kamarádkou Tarou Savelo.

WATCH VIDEO

+ Na sociální síť LittleMonsters.com Gaga nahrála několik nových gifů:

Lady Gaga on Instagram: NEW PHOTO #2

1. prosince 2013 v 17:05 | john
"Osobní rekord ve změnách paruk za jeden den. Obvykle to znamená, že je má duše neklidná. Život je příliš krátký na to, abyste nosili jeden klobouk."

ARTPOP

Lady Gaga on Instagram: NEW VIDEO #2

30. listopadu 2013 v 13:10 | john
Lady Gaga na svém účtu na síti Instagram zveřejnila krátké video, na kterém je zachyceno, jak ji její maskérka Tara Savelo líčí pro vystoupení v pořadu Music Station.

WATCH VIDEO

Lady Gaga on Instagram: NEW PHOTO

30. listopadu 2013 v 9:28 | john
"Mnoho změn se děje v mém životě, rozvrh vystoupení je šílený, ale konečně mám pocit, že jsem to opět já. Nikdo me nedrží zpátky, můžu být prostě sama sebou. Je to dobrý pocit. Paws up."

Lady Gaga: New Instagram PHOTO

29. listopadu 2013 v 11:00 | john
"Paws up monsters. Doufám, že spolu budeme na věky věků. Každý den se štípu, abych si uvědomila, jak se můj život změnil. Doufám, že díky ARTPOP cítíte moji vášeň pro to, že nyní je na vás, abyste zazářili. Nebudete jen věřit sami v sebe, ale nyní to uděláte. Je na čase, abyste následovali své sny. Spatřete umění ve svých úžasných životech. Vytvořte sochu sami sebe. Jste legendy."

Lady Gaga on Instagram (NEW POST)

27. listopadu 2013 v 12:16 | john
Lady Gaga dnes na svém Instagramu zveřejnila několik fotografií a dvě videa. Na fotkách Gaga ukazuje dárky, které dostala od svých japonských fanoušků a ve videu se baví s přáteli například nalepováním kamínků a mušlí na různé předměty.
"Hraju si se všemi svými dárky od japonských monsters, kawaii! Jsem v pokoji, poslouchám ARTPOP a lepím mušle pro Shibuya fun!
Ahhh! Musím být ta nejšťastnější holka na světě. Oni skutečně porozumněli ARTPOP. To album mělo být zábavou s experimentálním nádechem. Odkazy na umění jsou součástí v případě, že jsem kreativní zkušenosti kompletní. Podívejte na space gaga!
Složila jsem ARTPOP s jedním záměrem. Inspirovat příliv adrenalinu, který vyvolává vaši kreativitu. Váš vlastní revoluční smysl. Máte potenciál vymyslet nějaký plán a pak za něj bojovat až do konce? Vím, že věříte, že já jej mám, protože sledujete moji kariéru. A já zase věřím, že jej máte i vy. Myslím, že vaše umění by mělo být v popředí světového 'popu'. Své další album budu psát do tohoto deníčku s princess high."

 
 

Reklama