Fragrances

Lady Gaga's fragrance EAU DE GAGA is now available in Kuwait

7. února 2015 v 8:58 | john
Po USA a Dubaji se nejnovějšího parfému Lady Gaga, EAU DE GAGA, dočkal také Kuvajt.

Lady Gaga's new fragrance EAU DE GAGA is now available in Dubai!

1. února 2015 v 17:48 | john
Je to jen několik pár týdnů, co se druhý parfém Lady Gaga, EAU DE GAGA, dostal do USA a od tohoto týdne je aktuální vůně dostupná také v Dubaji. Podívejte, jak vypadá tamější propagace:

Eau De Gaga will be released in the US this year [UPDATE]

18. ledna 2015 v 22:07 | john
Před pár dny jsem vás informoval o tom, že USA se vydání druhého parfému Lady Gaga, EAU DE GAGA, dočká až teprve tento týden. Americké fanoušky však po téměř půlročním čekání čekalo spíše zklamání, než radost z posledního parfému Lady Gaga.

Tým Haus Of Laboratories, se kterým Gaga parfém vytvořila, ještě před pár týdny sliboval, že když si US fanoušci počkají, tak to bude stát za to. Bohužel, tento týden přišlo oznámení od firmy Coty Inc, která má parfém nabízet, že jejich společnost již nebude parfém EAU DE GAGA dále vyrábět a poskytovat zákazníkům. "Rozhodli jsme se dále parfém EAU DE GAGA nenabízet. Nejsme si jisti, která společnost tento produkt vyrábí," znělo oznámení Coty Inc. Krátce po oznámení se objevilo hlášení, že firma přímo zastavila výrobu tohoto parfému a žádné promo se tedy rozhodně konat nebude.

Coty však doposud nezveřejnila důvod ukončení výroby EAU DE GAGA, ale možnosti jsou zřejmě dvě - buď to bylo kvůli slabšímu prodeji a nebo firma chystá na trh novou verzi parfému, případně zcela nový parfém. Už loni v září, kdy se parfém začal prodávat v Evropě, se společnost nechala slyšet, že Eau De Gaga s sebou nese označení "001", což má znamenat začátek dlouhého příběhu.

Včera někteří fanoušci upozornili na to, že parfém EAU DE GAGA nabízí americký obchodní řetězec Sears, který parfém propaguje i s "novou" fotkou. Jedná se však o upravenou, nebo spíše cenzurovanou původní reklamní fotografii od Stevena Kleina. Parfém nově do prodeje zařadil i Amazon. Celá situace okolo tohoto parfému je přinejmenším zvláštní. Uvidíme, co Gaga a společnosti Haus Of Laboratories a Coty chystají dál.

UPDATE: Společnost Coty několika lidem včera oznámila, že parfémy Lady Gaga (Fame, EAU DE GAGA) nakonec BUDOU stále vyrábět. Poptávka po parfému v USA je podle posledních informací celkem velká. Ohledně možné propagace parfému se společnost nijak zvlášť nevyjádřila, prozradila jen tolik, že žádná propagační akce v Paříži zatím naplánovaná nebyla, jak se před časem psalo. Během následujících pár dnů by se měl parfém EAU DE GAGA dostat do dalších obchodů v USA. Prozatím je dostupný v obchodech řetězce Sears, a také je možné jej objednat na Amazonu.

Lady Gaga's 2nd fragrance, Eau De Gaga will officially be released in the United States this Thursday!

14. ledna 2015 v 15:50 | john
Dnes bylo oznámeno, že druhý parfém Lady Gaga, EAU DE GAGA, bude od zítřka, 15. 1. 2015, v prodeji také v USA! Parfém, který je určen pro ženy i muže, byl už od loňského září dostupný v několika vybraných evropských státech. Zatím nebylo prozrazeno, zda Gaga chystá i nějakou speciální propagaci parfému, jako tomu bylo v případě parfému FAME.


Na lahvičce parfému EAU DE GAGA je napsáno "Paris - New York" a číslo 001, které odhaluje, že tento parfém není rozhodně posledním parfémem Lady Gaga. Společnost Coty loni prozradila: "Číslo 001 představuje počátek dlouhého příběhu - takového, který bude stále pokračovat." Jména dvou měst - Paříž a New York - odráží globální identitu týmu/společnosti Haus Laboratories.

"Je to unisexová vůně, inspirovaná dobrodružnou ženou a mužem, který ji miluje. Základ vůně tvoří perlivá voda, limetka a kůže - tři věci, které každodenně používám. Velmi čistá, drahá vůně. Chtěla jsem, aby měla nadčasovou, elegantní a luxusní lahvičku, která vydrží věčně. Tohle je jen EAU DE GAGA číslo 1. Není u ní potřeba mužské verze. Má extrémně sexy a vzrušující vůni pro všechna pohlaví. Svůdná a připravena k sexu," okomentovala svůj parfém Gaga.

Eau De Gaga will be released in the US this year

9. ledna 2015 v 15:39 | john
Haus Laboratories, součást týmu Haus Of Gaga, prozradili, že ohledně druhého parfému Lady Gaga, Eau De Gaga, se něco chystá. Mluví se buď o nové verzi parfému, úplně nové vůni z řady Eau De Gaga a nebo o speciální propagaci. Lady Gaga a její tým unisexový parfém Eau De Gaga přivedly na trh poprvé loni v září, kdy se parfém oficiálně objevil v několika evropských státech. Amerika se parfému měla dočkat v lednu 2015, ale zatím to vypadá, že se vydání opozdí.

Tento týden tým Haus Laboratories americkým fanouškům, kteří se dotazují na propagaci parfému po USA, vzkázal: "Musíte počkat a uvidíte."

K parfému byly už vydání jak propagační fotografie, tak i video film - o obě se postaral slavný režisér/fotograf Steven Klein. Promo akce se však zatím nekonala žádná, a tak prodeje a povědomí o parfému zřejmě nejsou nic moc, v porovnání s megahitem "FAME", kterého se po celém světě prodalo přes 30 milionů kusů a vyneslo Gaga přes 1,5 miliardy dolarů.


Na lahvičce je napsáno "EAU DE GAGA", "Paris - New York" a číslo 001, které odhaluje, že tento parfém není rozhodně posledním parfémem Lady Gaga. Společnost Coty loni prozradila: "Číslo 001 představuje počátek dlouhého příběhu - takového, který bude stále pokračovat." Jména dvou měst - Paříž a New York - odráží globální identitu týmu/společnosti Haus Laboratories.

"Je to unisexová vůně, inspirovaná dobrodružnou ženou a mužem, který ji miluje. Základ vůně tvoří perlivá voda, limetka a kůže - tři věci, které každodenně používám. Velmi čistá, drahá vůně. Chtěla jsem, aby měla nadčasovou, elegantní a luxusní lahvičku, která vydrží věčně. Tohle je jen EAU DE GAGA číslo 1. Není u ní potřeba mužské verze. Má extrémně sexy a vzrušující vůni pro všechna pohlaví. Svůdná a připravena k sexu," okomentovala svůj parfém Gaga.

Co myslíte, bude Gaga letos parfém propagovat a nebo vydá nějakou novinky, třeba určenou pouze pro US trh? Máte doma "Eau De Gaga"? Jste s ním spokojeni? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

VIDEO: Eau De Gaga Unboxing

2. září 2014 v 16:36 | john
Nový unisex parfém Lady Gaga, EAU DE GAGA, by měl být v Evropě dostupný už od tohoto týdne. Konkrétně v Česku by se měl začít prodávat koncem týdne. Na internetu už jsou ale fotografie a videa fanoušků, kteří si parfém již koupili. Podle všeho se jedná o ovocnou vůni, která je spíše vhodná pro muže. Parfém bude nejprve dostupný v Itálii, Francii, Polsku, Česku a na Slovensku. Do USA se dostane až v lednu 2015 a v Rakousku se naopak prý prodávat nebude.

VIDEO 1/ VIDEO 2

Dárkový box EAU DE GAGA (sprchový gel, parfém, tělové mléko)

Vůni Eau De Gaga zatím v ČR nabízí pouze e-shop XParfemy.cz

Eau De Gaga [PHOTOS]

31. srpna 2014 v 16:45 | john
Fotky nového parfému Lady Gaga, EAU DE GAGA, který se v Evropě dostane do prodeje již na podzim. Kromě klasického parfému budou v prodeji i sprchový gel a tělové mléko (obě 200 ml), které by měly stát kolem €19 ($25).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Official EAU DE GAGA Body Lotion & Shower Gel

26. srpna 2014 v 10:50 | john
Objevily se fotky tělového mléka a sprchového gelu (obě 200 ml), který se bude prodávat v sadě s novým parfémem Lady Gaga, Eau De Gaga. Nová vůně Lady Gaga bude v Evropě dostupná už od září. V USA se začne parfém prodávat až v lednu 2015.

Lady Gaga sent a bottle of 'EAU DE GAGA' to the editors at ELLE UK

20. srpna 2014 v 11:42 | john
Lady Gaga tento týden poslala balení svého nového parfému EAU DE GAGA editorům magazínu ELLE UK. Nová vůně Lady Gaga bude v UK dostupná od 17. září 2014. Evropa se parfému dočká už v září, do USA "Eau De Gaga" dorazí až v lednu 2015.

EAU DE GAGA 001 - Products [HQ PHOTOS]

17. srpna 2014 v 19:02 | john

EAU DE GAGA is coming to Europe this September and in 2015 to the United States

14. srpna 2014 v 13:16 | john
Včera bylo potvrzeno, že nový parfém Lady Gaga, EAU DE GAGA, bude v Evropě dostupný už od letošního podzimu - konkrétně od září. Společnost Coty potvrdila, že unisex parfém bude určitě k sehnání ve Francii a později svoji odpověď rozšířila pro celou Evropu. V USA bude Eau De Gaga v prodeji až od ledna 2015. V Americe se dočkají později kvůli turné artRAVE, se kterým bude od podzimu až do konce roku v Evropě, a tak by propagace parfému v USA nebyla možná v takovém rozsahu, jaký Gaga plánuje. Tým Lady Gaga však US fanoušky uklidnil tím, že čekání bude určitě stát za to.

Během týdne byly zveřejněny i orientační ceny vůně Eau De Gaga, které zveřejnila sama společnost Coty, která ve spolupráci s Haus Laboratories parfém vydává:

EAU DE GAGA - The prices
15ml: SRP 19€ (converted $25.37) [520,- Kč]
30ml: SRP 29€ (converted $38.7) [790,- Kč]
50ml: SRP 39€ (converted $52.04) [1,100,- Kč]
75ml: SRP 55€ (converted $73.39) [1,500,- Kč]

více informací o novém parfému najdete ZDE

+ Lady Gaga včera vystoupila se svým artRAVE tour v japonském Tokiu. Na zcela vyprodaný koncert Lady Gaga se přišlo podívat přes 35,000 lidí! Jinak album "ARTPOP" je aktuálně #1 na japonském iTunes mezi mezinárodními alby a celkově (mezinárodní + japonská alba) je #2. Alba "ARTPOP" se v Japonsku prodalo už téměř 200,000 kopií!

EAU DE GAGA 001 - The Bottle

13. srpna 2014 v 17:00 | john
HQ fotka nového parfému Lady Gaga, EAU DE GAGA (001, Paris - New York), který bude v prodeji už od tohoto podzimu. Dnes bylo oznámeno, že vůně bude v prodeji od letošního podzimu ve Francii. Do USA se parfém dostane až od ledna 2015.


VEŠKERÉ INFORMACE O NOVÉM PARFÉMU LADY GAGA NAJDETE ZDE:
+

"EAU DE GAGA" - The Prices of Lady Gaga’s new fragrance

12. srpna 2014 v 16:01 | john
Před pár dny Lady Gaga oznámila vydání nového parfému, který dostal název "EAU DE GAGA". Gaga a společnost Coty zveřejnili jak informace ohledně balení parfému nebo popis složení unisexové vůně, tak i propagační fotografie, které nafotil Steven Klein. Dnes byly zveřejněny i ceny jednotlivých verzí parfému Eau De Gaga. Ceny poskytla přímo společnost Coty, ale s tím, že se jedná pouze o orientační ceny a hlavně bude záležet na zemi a na obchodu, který bude novou vůni Lady Gaga nabízet.

EAU DE GAGA - The prices
15ml: SRP 19€ (converted $25.37) [520,- Kč]
30ml: SRP 29€ (converted $38.7) [790,- Kč]
50ml: SRP 39€ (converted $52.04) [1,100,- Kč]
75ml: SRP 55€ (converted $73.39) [1,500,- Kč]

Nová vůně Lady Gaga, "EAU DE GAGA", by se do obchodů měla dostat už od září, ale přesné datum zatím nebylo stanoveno - Gaga pouze napsala, že vůně bude dostupná "tuto sezónu", takže zatím se počítá s podzimem 2014. Společnost Coty navíc oznámila, že k názvu parfému se váže číslo 001 a popis "Paris-New York", které značí, že Eau De Gaga se dočká hned několika pokračování.

UPDATE: Podařilo se získat potvrzení, že ve Francii bude EAU DE GAGA dostupná od letošního podzimu. Datum vydání v ostatních zemích zatím stále nebylo stanoveno.

EAU DE GAGA [FRAGRANCE by Lady Gaga]

11. srpna 2014 v 11:00 | john
Název: EAU DE GAGA
(Paris-New York, 001)
Vydání: Září 2014
Label: Haus Laboratories ve spolupráci s COTY, Inc
Složení: perlivá voda, limetka, bílé fialky, kůže
Určení: UNISEX (Men, Women)
Balení: 5ml, 30ml, 50ml, 75ml (= Ultimate Masterpiece balený v černém sametu)
Promo fotografie by Steven Klein

"Je to unisexová vůně, inspirovaná dobrodružnou ženou a mužem, který ji miluje. Základ vůně tvoří perlivá voda, limetka a kůže - tři věci, které každodenně používám. Velmi čistá, drahá vůně. Chtěla jsem, aby měla nadčasovou, elegantní a luxusní lahvičku, která vydrží věčně. Tohle je jen EAU DE GAGA číslo 1. Není u ní potřeba mužské verze. Má extrémně sexy a vzrušující vůni pro všechna pohlaví. Svůdná a připravena k sexu." -- LADY GAGA

"Číslo 001 představuje počátek dlouhého příběhu - takového, který bude stále pokračovat." -- COTY

PROMO SHOOT:

Fame [FRAGRANCE by Lady Gaga]

11. srpna 2014 v 10:00 | john
Název: "Fame"
Typ: První parfém Lady Gaga. -- první černá parfémová voda, která se po své aplikaci promění v čirou
Složení vůně: jasmín, šafrán, Tygří orchidej, med, kadidlo, meruňka, Belladonna
Určení: Women, (UNISEX)
Datum vydání: 1. 8. 2012, celosvětově dostupný od Září 2012
Label: Haus Laboratories ve spolupráci s COTY, Inc
Prodejnost: 30,000,000 kusů [údaj z roku 2013]
Výdělek: $1,5 miliardy
Promo fotky & video by Steven Klein

LADY GAGA FAME - A FILM BY STEVEN KLEIN

PROMO SHOOT:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

AWARDS:

 
 

Reklama