American Horror Story: Hotel

Matt Bomer Joins Lady Gaga in American Horror Story: HOTEL

16. března 2015 v 11:41 | john
Včera se na události PaleyFest 2015 v New Yorku sešli herci seriálu American Horror Story, aby zde mimo jiné diskutovali o nejnovější sérii seriálu, která dostala podnázev "Hotel" a bude se vysílat letos v říjnu. Vůbec první informace o nové sezóně se objevila před pár týdny a zveřejnila ji sama LADY GAGA, která bude hlavní hvězdou sezóny.

Včera bylo oznámeno, že kromě Lady Gaga se v AHS: Hotel objeví také Matt Bomer a Cheyenne Jackson.


Matt Bomer si zahrál už v minulé sérii, Freak Show, a během svého včerejšího vyprávění prozradil, jak došlo k jeho spolupráci s tvůrcem seriálu, Ryanem Murphy. Spekuluje se o tom, že Matt bude nějakým způsobem v seriálu spojen s Gaga, respektive jejich seriálové postavy. Matt však informaci o romantickém vztahu s postavou Gaga nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Ve skutečnosti, Matt a Gaga se zatím ještě osobně nesetkali. "Myslím, že se jmenuje Stefani," řekl s úsměvem Matt. "Ani nevím, mám ji oslovovat Gaga?" A i když Matt zatím netuší, co se s jeho postavou bude v seriálu AHS: Hotel dít, tak říká, že je připraven na všechno.

Produkce 13-dílné série American Horror Story: Hotel začne někdy koncem léta a bude po dvou sériích se tým vrátí do Los Angeles. Předchozí dvě sezóny - Coven a Freak Show - se natáčely v New Orleans.

Kromě Gaga, Matta Bomera a Cheyenne Jacksona, nebyli potvrzeni žádní další členové pro AHS: Hotel, ale bohužel, včera v noci bylo odhaleno, že JESSICA LANGE se už v páté sérii neobjeví.

UPDATE: Už dnes v noci by měly být zveřejněny detaily ohledně 5. řady seriálu AMERICAN HORROR STORY!

NEWS: Lady Gaga To Star In 'American Horror Story: HOTEL'

12. března 2015 v 19:19 | john
Dnes bylo potvrzeno, že LADY GAGA si v seriálu AMERICAN HORROR STORY: HOTEL skutečně zahraje jednu z hlavních rolí a stane se hlavní hvězdou 5. sezóny tohoto mimořádně úspěšného seriálu televize FOX. Objevila se také informace, že také v páté sérii uvidíme úžasnou herečku Jessicu Lange (Constance, Sestra Jude, Fiona Goode, Elsa Mars) - ovšem tentokrát se nebude objevovat v každém díle, jako tomu bylo doposud. Jessica si zahraje v první a poslední epizodě a bude hrát starší verzi postavy, kterou ztvární právě Lady Gaga!

Dále bylo prozrazeno, že série Hotel se bude odehrávat v moderní době (potvrdil Ryan Murphy) s výjimkou několika návratů do 70. a 80. let. Kromě Gaga a Jessicy se v 5. sezóně objeví Kathy Bates, Evan Peters, Angela Bassett, Finn Wittrock, Frances Conroy a Wes Bentley. Tvůrci také slíbili, že kromě starých známých a Lady Gaga se v nové sezóně objeví i několik dalších nových tváří, které vybrali mezi velkými hvězdami.

Kolem nové sezóny seriálu American Horror Story koluje hodně drbů, ale doposud bylo potvrzeno jen to, že hlavní hvězdou bude Lady Gaga, podnázvem řady je "Hotel" a premiéra nových dílů bude v říjnu 2015.

Podle drbů se prý Gaga tvůrcům upsala na "nejméně" 3 sezóny seriálu, jako jedna z hlavních postav série American Horror Story. Postava Lady Gaga je popisována jako "krásná, podivná, přesto sofistikovaná dědička, která provozuje hotel a ocitla se v dluzích. Přes všechny dluhy se však snaží hotel udržet v provozu, bez ohledu na tragické a znepokojující události, které se tam odehrávají." Spekuluje se také o tom, že se v nové sérii seriálu objeví i postava Satana. Tvůrce seriálu, Ryan Murphy, je uchvácen tématem posedlosti ďáblem a satanismus - už ve druhé řady seriálu, Asylum, se objevila postava posedlá dáblem, a to sestra Mary Eunice, kterou ztvárnila Lily Rabe. Ryan Murphy prohlásil, že všechny sezóny American Horror Story jsou vzájemně propojeny. Především jsou propojeny dějem, a také tématem posmrtného života, který se v sezónách objevuje. Na tiskové konferenci bylo řečeno, že 4. a 5. série jsou více propojeny, než tomu bylo například mezi 3. a 4. řadou.

Pravdivost některých zmíněných informací ale nebyla doposud potvrzena, takže vše berte s rezervou. Zatím se ani neví, zda po páté sezóně bude ještě nějaká další, tak je trochu zvláštní, že by Gaga uzavřela smlouvu hned na 3 řady.

Natáčení sezóny AMERICAN HORROR STORY: HOTEL začne v ČERVENCI a první díl uvidíme už v ŘÍJNU!

How Ryan Murphy got Lady Gaga to check in to American Horror Story: Hotel

4. března 2015 v 19:48 | john
Minulý týden Lady Gaga oznámila, že si zahraje v páté sezóně úspěšného seriálu AMERICAN HORROR STORY. Gaga také jako první prozradila název a prostředí nové řady, "HOTEL".

"Víme, že Lady Gaga své monsters miluje, ale z této zprávy jsme stále ještě překvapeni: Hudební superstar 25. února prostřednictvím Twitteru oznámila, že bude hrát v páté sezóně seriálu American Horror Story, který vysílá FX. Premiéra nové řady bude v ŘÍJNU," napsal magazín Entertainment Weekly. "V krátkém videu, Gaga, která se na filmovém plátně objevila v roce 2013 ve filmu Machete Kills a v roce 2014 v Sin City: A Dame to Kill For, také odhalila, že letošní AHS ponese název Hotel. Show vždy přitahovala velké talenty (například oscarové hvězdy Jessica Lange a Kathy Bates) a dokonce i několik hudebních ikon (malé role v seriálu dostali Stevie Nicks a Patti LaBelle). Ale lapit globální senzaci úrovně Gaga není pro 13-dílný seriál nic jiného, než televizní zázrak," dodal magazín.

Tvůrce seriálu, Ryan Murphy, doposud mlčel o svém připravovaném projektu, ale magazínu Entertainment Weekly se podařilo zjistit několik zajímavých informací.

Magazín EW například potvrdil, že Gaga a Ryan Murphy se na spolupráci domlouvali už od loňského podzimu. Lady Gaga byla prý oficiálně "na palubě" AHS hned, jak jí byla vytvořena ta správná role, kterou jí tvůrci navrhli přímo na tělo.

"Takže jak to tvůrci Ryan Murphy a Brad Falchuk udělali? EW zjistil, že Gaga a Murphy se spolu domlouvali od loňského podzimu a jakmile jí byla správná role vytvořena, tak byla Gaga plně na palubě. Přesto, všichni z týmu AHS stále mlčí, neposkytují rozhovory - Televize FOX dokonce ani netušila, že má Gaga o jejich show zájem - a uvědomují si, o jaký převrat by se mohlo jednat."

Kreativní diváci zatím poslední řady Freak Show prý mohli předvídat, co pro ně tvůrci chystají dál. Tvůrci podle magazínu EW ukryli do poslední (čtvrté) sezóny malou nápovědu, která měla pozorné diváky vést k tématu další řady a k postavě Lady Gaga. V epizodě, která byla odvysílána 29. října, se kamera nápadně zaměřila na kelímek od kávy, na kterém bylo velké logo s kloboukem. Murphy loni v říjnu EW řekl, "Tohle je velké vodítko k 5. sérii! Je to tajemná stopa, ale je to velmi účelné a osvětluje to něco, díky čemu budete říkat, "Oh! Ty jeden zpropadený bastarde!"

EW nyní může potvrdit, že obraz diváky nenaváděl jen k novému tématu seriálu (klasický film Top Hat z roku 1935 se odehrává v hotelu), ale také k Gaga (skladba "Cheek To Cheek" byla původně napsána pro film Top Hat a nyní je to také název aktuálního alba Lady Gaga, které vydala s Tony Bennettem). Detaily o tom, koho, nebo co bude Gaga v hotelu hrát, jsou zatím záhadou, ale magazín EW tipuje, že to bude prý "děsivější, než vířivka ve vašem místním hotelu Holiday Inn."

Zatím se dokonce neví ani to, kdo z původních herců se v sérii objeví, protože například velká hvězda Jessica Lange údajně po 4 sezónách seriál opouští a někteří herci, kteří hráli ve většině dílů, se přesunuli k novému projektu Ryana Murphyho, American Crime Story. Herečka Sarah Paulson nedávno okomentovala přítomnost Gaga v seriálu slovy:

"Myslím, že nic na světě nemůže být více vzrušující. Je to Lady Fucking Gaga! To je úžasné."

American Horror Story: Hotel featuring LADY GAGA

Sarah Paulson Talks Lady Gaga!

3. března 2015 v 20:30 | john
Jak už jistě víte, tak Lady Gaga si zahraje v nové, páté sezóně populárního seriálu AMERICAN HORROR STORY: HOTEL. Kromě toho, že se děj série bude odehrávat v hotelu a že v si v ní zahraje Gaga, se o nově připravovaném projektu zatím nic neví. Skvělá herečka a jedna z hlavních hvězd tohoto seriálu, Sarah Paulson, je z účasti Lady Gaga v seriálu nadšená:

"Myslím, že nic na světě nemůže být více vzrušující. Je to Lady Fucking Gaga! To je úžasné."

Lady Gaga to Star in American Horror Story Hotel!

25. února 2015 v 18:19 | john

LADY GAGA SI ZAHRAJE V NOVÉ ŘADĚ SERIÁLU AMERICAN HORROR STORY!

Dnes se objevila úžasná zpráva. LAY GAGA si zahraje v nové sezóně skvělého amerického seriálu AMERICAN HORROR STORY. Nová, již pátá, řada se bude jmenovat "HOTEL" a její premiéra bude letos v říjnu. Gaga na svém Twitteru zveřejnila i promo video:


GAGA: Make your reservation now. #GagaAHSHotel LINK

Žádné další informace o nové řadě seriálu, která naváže na zatím poslední uvedenou sezónu "Freak Show", zatím nebyly zveřejněny. Dokonce se ani neví, kdo v ní bude hrát. Mezi stálými hvězdami seriálu jsou například herečky Sarah Paulson a Emma Roberts, které nyní spolupracují s Ryanem Murphy, tvůrcem seriálu, na novém projektu, American Crime Story: The People v. O.J. Simpson. Dokonce ani není jasné, zda se v páté řadě objeví i fenomenální herečka Jessica Lange, která zářila ve všech čtyřech řadách seriálu. Jessica loni v listopadu řekla jen tolik, že prací na páté řadě se začne zabývat až dokončí tu čtvrtou.

CEO stanice FOX Networks, John Landgraf, se loni na tiskové konferenci Television Critics Assoc. nechal slyšet, že pátá řada AHS bude "velmi odlišná" oproti předchozím řadám. Diváci prý navíc můžou očekávat "neobvykle velké znovuobjevení mezi čtvrtou řadou a pátou řadou".

Podle posledních informací by GAGA v American Horror Story: Hotel měla hrát jednu z hlavních rolí. Pokud by se informace potvrdila, tak by to pro Lady Gaga znamenalo první velkou roli. V minulosti se Gaga objevila například ve filmu Machete Kills nebo naposled v Sin City 2: A Dame To Kill For, ale v obou případech šlo jen o velmi malé role. Jako Stefani Germanotta se pak ještě mihla v seriálu The Sopranos.
 
 

Reklama