American Horror Story: Hotel

VIDEO: American Horror Story: Hotel trailer starring Lady Gaga

16. září 2015 v 19:14 | john
Americký TV kanál FX dnes na svém oficiálním účtu zveřejnil další trailer k seriálu American Horror Story: Hotel, ve kterém září jeho hlavní hvězda, LADY GAGA v roli "The Countess" Elizabeth.


První epizodu AHS: Hotel, která má název "Checking In", bude FX vysílat už 7. 10.

Lady Gaga On the set of 'American Horror Story: Hotel' in Santa Monica 9/9/2015 [PHOTO]

12. září 2015 v 15:14 | john
Lady Gaga v zákulisí natáčení seriálu American Horror Story: Hotel v Santa Monica.

Lady Gaga as 'The Countess' on American Horror Story: Hotel [PHOTO]

11. září 2015 v 15:48 | john
Magazín Entertainment Weekly zveřejnil další fotografii Lady Gaga ze seriálu American Horror Story: Hotel, ve kterém hraje postavu Hraběnky Elizabeth, majitelky Hotelu Cortez.

Lady Gaga On the set of 'American Horror Story: Hotel' in Hollywood, CA 10/9/2015 [PHOTOS]

11. září 2015 v 10:47 | john
Také včera probíhalo natáčení seriálu American Horror Story: Hotel. Lady Gaga a celý štáb se přesunul do Hollywoodu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TEASER: American Horror Story: Hotel - "Hallways"

10. září 2015 v 19:12 | john
Byl zveřejněn nový teaser k seriálu American Horror Story: Hotel. Tentokrát se v teaseru "Hallways" objevují všichni účinkující, včetně hlavní hvězdy sezóny, kterou je LADY GAGA! První epizoda seriálu s názvem "Checking In" bude odvysílán už 7. 10. 2015 na TV FX.


"Jsem tolik hrdá na to, že jsem součástí tak talentované skupiny přátel. Děkuji vám za přivítání do vaší rodiny absurdity," napsala dnes na Twitter Lady Gaga, která v seriálu AHS: Hotel ztvární postavu Hraběnky Elizabeth, majitelky Hotelu Cortez. Elizabeth nachází silnou zálibu v umění, módě, lidech a má vztahy jak s muži, tak se ženami. Hraběnka navíc žízní po krvi a své oběti zabíjí speciální rukavicí.

VIDEO: Lady Gaga on set of American Horror Story: Hotel in Santa Monica

10. září 2015 v 15:01 | john
Lady Gaga včera natáčela jednu ze svých scén ze seriálu American Horror Story: Hotel přímo na Venice Beach v Santa Monice.

Lady Gaga On the set of 'American Horror Story: Hotel' in Santa Monica, CA 9/9/2015 [PHOTOS Pt. 2]

10. září 2015 v 12:00 | john
Další část fotek z natáčení seriálu American Horror Story: Hotel. Včera štáb natáčel v Santa Monice v Kalifornii.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga On the set of 'American Horror Story: Hotel' in Santa Monica, CA 9/9/2015 [PHOTOS Pt. 1]

10. září 2015 v 11:35 | john
Lady Gaga včera na natáčení seriálu American Horror Story: Hotel v Santa Monice v Kalifornii.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'American Horror Story: Hotel': Lady Gaga and Matt Bomer will have a FOURSOME!

5. září 2015 v 19:59 | john
Ryan Murphy, tvůrce seriálu American Horror Story, prozradil pár detailů o jedné ze scén nové řady "Hotel", ve které figuruje Lady Gaga. Ryan si velmi chválí její nadšení pro natáčení. Ve scénáři se nachází několik děsivých, bizarních i zvrácených scén, ale Gaga prý jde do všeho a bez zbytečných otázek. Ryan popsal scénu, během které si budou Gaga a Matt užívat "čtverku" a po ní účastníkům - jedné ženě a jednomu muži - rozříznou hrdla a vypijí jejich krev.

"Myslím, že ona je snad jediná herečka, se kterou jsem kdy pracoval, která chtěla dělat více explicitních věcí, než bylo napsáno ve scénáři. Napíšete pro ni sex ve čtveřici a očekáváte hodně otázek. Ona se na nic neptala. Objevila se s diamantovými nálepkami, náplastmi na svých bradavkách, podpatky a černým závojem, který pro ni vytvořil Alexander McQueen den před svou smrtí. Pak štáb zalapal po dechu radostí a byli jsme z ní vedle!"

Postava Lady Gaga je Hraběnka Elizabeth, bisexuální majitelka Hotelu Cortez. Jedním z hraběnčiných milenců bude Donovan, kterého hraje Matt Bomer. Hraběnka je nakažena vzácným krevním virem, který ji nutí vraždit. K vraždám používá luxusní drátěnou rukavici... Více se dozvíte už 7. 10. kdy American Horror Story: Hotel startuje na televizi FOX.

Lady Gaga On the set of 'American Horror Story: Hotel' in Los Angeles 3/9/2015 [PHOTOS]

4. září 2015 v 17:06 | john
Lady Gaga byla včera v noci zachycena během natáčení seriálu American Horror Story: Hotel, které už pár týdnů probíhá v Los Angeles. Podle dostupných informací včera Gaga natáčela na hřbitově Hollywood Forever Cemetery v LA.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PHOTO: American Horror Story: Hotel - Room Rates

4. září 2015 v 11:30 | john
Herec Denis O'Hare, který s Lady Gaga hraje v seriálu American Horror Story: Hotel, zveřejnil na svém Twitteru fotografii z natáčení. Na fotce můžete vidět ceník Hotelu Cortez, který vlastní postava Gaga, Hraběnka Elizabeth.

Ryan Murphy: "Gaga will get u"

3. září 2015 v 9:06 | john
Ryan Murphy, tvůrce seriálu American Horror Story: Hotel, posílá další ukázku z jedné z epizod AHS s LADY GAGA. Tentokrát v hlavní roli vraždící rukavice The Countess Elizabeth Cortez.
Ryan Murphy: Gaga vás dostane
Minulá Ryanova ukázka pocházela z první epizody AHS: Hotel, "Checking In"

Lady Gaga outside FOX studios in Los Angeles 2/9/2015 [PHOTOS]

3. září 2015 v 9:02 | john
Lady Gaga byla včera zachycena před studiem televize FOX v Los Angeles, kde natáčí seriál American Horror Story: Hotel.

The Countess (Lady Gaga) sends gifts to her children

3. září 2015 v 8:58 | john
Lady Gaga stále pokračuje v natáčení seriálu American Horror Story: Hotel. Postava "The Countess" Elizabeth Cortez, kterou Gaga hraje, bude mít i děti. Tvůrce nedávno prozradil, že Hraběnka unese a adoptuje několik krvelačných dětí. "Jsou pro ni tím nejdůležitějším. Cení si jich více než cokoliv jiného. Myslím, že chce být rozeznávána jako skutečná lidská bytost," říká Gaga.

Postava Lady Gaga je postižena "starodávným krevním virem", který způsobuje touhu po lidské krvi. Pro zabíjení používá svoji rukavici. "Zhruba v polovině sezóny prozkoumáme původ viru a odkud vir pochází," říká Ryan Murphy. Virem Gaga nakazí i své milence Donovana (Matt Bomer) a Tristana (Finn Wittrock).

Gaga včera všem svým seriálovým dětem poslala dárek:

Jedno z dětí, s instagramovým jménem armenblueeyes, napsalo: Got this cool gift from The Countess, Lady Gaga!! after filming with her. Best surprise ever

New American Horror Story: Hotel Poster

2. září 2015 v 12:00 | john
Nově zveřejněný poster k seriálu American Horror Story: Hotel. Premiéra prní epizody, "Checking In", bude už 7. 10. 2015 na TV FX!
Teaser #5 - "Sleepwalk"

TEASERS: American Horror Story: Hotel - "Towhead", "Sleepwalk" & "Jeepers Peepers"

1. září 2015 v 10:52 | john
Byly zveřejněny další 3 teasery k seriálu American Horror Story: Hotel, ve kterém hraje i LADY GAGA, a to roli Hraběnky Elizabeth Cortez, bisexuální majitelky Hotelu Cortez. Premiéra první epizody s názvem "Checking In" bude už 7. 10. 2015 na TV FX.
#4 Towhead
#5 Sleepwalk
#6 Jeepers Peepers

Lady Gaga's American Horror Story: Hotel pool party details

29. srpna 2015 v 10:00 | john
Po prvním týdnu natáčení seriálu American Horror Story: Hotel, pozvala Lady Gaga všechny herce a tvůrce na speciální party, kterou pořádala u sebe doma v Los Angeles. Gaga dokonce pro tuto příležitost obarvila vodu v bazéně krvavě červenou barvou.

"To, co na ní miluju, je, že nikdy nezklame. Nedávná noc je toho perfektním příkladem: Chtěla se setkat s herci, tak si do domu pozvala dekoratéra, který dům vybavil černými krajkovými záclonami, navodil hororovou atmosféru a Gaga nabarvila vodu v bazéně krvavě červenou barvou. Bylo to fakt neuvěřitelné. Taková, jaká chceš aby byla, ona ve skutečnosti je, a to je opravdu u hvězdy něco vzácného," řekl Ryan Murphy, tvůrce seriálu.

"Byl to takový druh party, na kterou nikdy nezapomenu. Vycházela z toho krvavě červeného bazénu a bežela směrem k Angele Bassett a ke mě ve chvíli, když jsme se chystali k odchodu. Byla zabalená do ručníku a za ní vlála její blond hříva. Řekla nám, 'Díky, že jste přišli, lidi!' Stejně, jako každá jiná hostitelka a já si říkala, 'Oh nemáš zač.' [Směje se] Bylo to jako šílený sen ve stylu Alenky v říši divů. Bylo to tak neuvěřitelné. Zůstala jsem mnohem déle, než jsem čekala. S každým dalším krokem si nějak tak říkáte, 'Tohle není pravda! Počkat, je to pravda? Dobře, já nikam nejdu,'" vzpomíná herečka Sarah Paulson.


"Poslala mi krabici se zvadlými květinami a rozpáraným medvídkem. Myslím, že to poslala i pár dalším lidem," prozradil herec Wes Bentley.

Magazín Entertainement Weekly navíc zveřejnil informaci, že sezóna AHS: Hotel sice ještě ani nezačala, ale Lady Gaga už prý pomyšlí na to, že by si ráda zahrála i v další sérii. Tvůrce seriálu Ryan Murphy se nechal slyšet, že v současné době přemýšlí o tom, že příští rok by uvedl hned dvě série seriálu - jednu na jaře a druhou na podzim.

"American Horror Story: Hotel ještě neměla premiéru, ale Gaga říká, že by se s potěšením vrátila na další kolo."

Ryan Murphy dnes na Twitteru zveřejnil fotku z první epizody AHS: Hotel, "Checking In"
The Countess is bringing back The Turban in a major way

Lady Gaga on the set of American Horror Story: Hotel [PHOTO]

28. srpna 2015 v 20:07 | john
Lady Gaga na natáčení seriálu American Horror Story: Hotel.

Lady Gaga Talks joining American Horror Story

28. srpna 2015 v 10:42 | john
Look postavy Lady Gaga, Hraběnky Elizabeth, byl vytvořen samotnou Gaga ve spolupráci s Ryanem Murphy, tvůrcem show, a kostýmní designérkou a vítězkou ceny Emmy, Lou Eyrich.

"Hlavními barvami jsou černá, červená a krémová a pak také odstíny jasnějších barev, jako je modrá a zelená. Rozhodně se to přiklání k době 30. a 40. let, ale pak je v tom i moderní styl. Jednou z věcí, o které se mnou Ryan mluvil, byla, že chtěl, aby se diváci na Gaga dívali jako na herečku hrající postavu Hraběnky a zcela ji odlišili od toho, jak ji znají její fanoušci."

"Je to opravdu moderní glamour, což jsme ještě nikdy předtím nedělali," říká Ryan Murphy, který postavu Hraběnky Elizabeth Cortez vytvořil společně se samotnou Lady Gaga a kostýmní designérkou Lou Eyrich, která byla oceněna cenou Emmy za svoji práci na sezóně Coven.

Hraběnka bude k usmrcování lidí používat speciální rukavici. Jedná se o drátěnou rukavici s drápy, která byla navržena losangelským umělcem Michael Schmidt, který v minulosti tvořil doplňky pro Cher a Madonnu.

"Tak nějak jsem v průběhu dne tiše plakala, protože jsem vnímala své vnitřní dítě, které prostě explodovalo nadšením z nulového omezení," nechala se slyšet Gaga. "Neexistují žádná omezení. Gaga je jako herečka z němého filmu," řekl o Gaga Murphy, který chválí její vysoce stylizované mini-filmy, jako je například "Paparazzi," na kterém Gaga spolupracovala s designéry Dolce & Gabbana, Thierry Muglerem a Jeremy Scottem, kteří posouvají hranice.

LADY GAGA O VSTUPU DO TÝMU AMERICAN HORROR STORY:
"Za svoji kariéru jsem něco takového pocítilia jen s několika málo lidmi, když něco děláte a řeknete, 'Patřím sem.' A takhle se s obsazením seriálu cítím - Prostě mám pocit, že tak nějak patříme k sobě, ať už jsem v té show, nebo ne."

Lady Gaga hraje v "AHS: Hotel" majitelku Hotelu Cortez, která dodržuje zdravou stravu složenou ze sexu a krve. "Je extrémně silná. Prošla si mnohým a je tak trochu nemožné, aby ji cokoliv zasáhlo," říká Gaga o své postavě Hraběnky Elizabeth Cortez.

Tvůrce také prozradil, že Hraběnka unese a adoptuje několik krvelačných dětí. "Jsou pro ni tím nejdůležitějším. Cení si jich více než cokoliv jiného. Myslím, že chce být rozeznávána jako skutečná lidská bytost," říká Gaga.

Tvůrce American Horror Story, Ryan Murphy, v rozhovoru pro magazín EW také prozradil své plány na příští rok. V roce 2016 by totiž rád vytvořil hned 2 řady seriálu - jedna by mohla být uvedena standartně na podzim a druhá následně už na jaře dalšího roku. Uvidíme, zda existuje možnost, že by Lady Gaga obsadil znovu. "Příští rok bychom mohli udělat podzimní American Horror Story a jarní. Musíme se rozhodnout."

První epizoda seriálu American Horror Story: Hotel s LADY GAGA v hlavní roli bude odvysílána 7. 10. 2015 na TV FX!

Lady Gaga says American Horror Story experience will influence her new music

27. srpna 2015 v 22:00 | john
Magazín Entertainment Weekly udělal exkluzivní rozhovor s Lady Gaga, hlavní hvězdou letošní sezóny seriálu American Horror Story. EW se Gaga ptal nejen na její roli krvelačné hraběnky, ale také na její hudbu. Gaga naznačila návrat k temnému umění, a také prozradila, že její zkušenost z nejděsivějšího seriálu v TV ovlivní její novou hudbu. "Ano, ovlivní ji. Bude mě to informovat od dnešního dne a každý další den víc a víc."

Gaga také řekla, že AHS: Hotel a hraní "Hraběnky" jsou v tomto okamžiku její hlavní priority. Její postava navíc nebude v seriálu zpívat.

"Tohle je v současné chvíli mé zaměření. Nevnímám to jako postranní věc, kterou dělám mezi jinými věcmi. Cpaní různých věcí do sebe jen kvůli tomu, abyste po celou dobu byli všude, opravdu není to, co mám ráda. Není to nic, co by mě dělalo šťastnou. Takže to bylo pro mě naplánováno tak, abych se mohla věnovat jen jednomu projektu v určitou dobu, takže si to můžu užít. Plně se mohu oddat obsazení seriálu. Kdybych se tu jen tak loudala a skutečně neocenila práci, která již byla odvedena, tak by to byla obrovská chyba, protože tihle herci pracují již léta. Jsou extrémně talentovaní. První den jsem vešla a řekla si, 'Vydám ze sebe vše.'"

Gaga se také domnívá, že fakt, že ji Ryan Murphy obsadil, mění hru pokud jde o příležitosti, které jsou nabízeny hudebníkům v jiných oblastech:

"Pop kultura nás staví do našich vlastních drah, že? Lidé říkají, 'Oh, tohle jsou lidé z hudební oblasti, tohle jsou lidé z televize a tihle jsou z filmu.' Věřím, že Ryan má také schopnost ovlivnit pop kulturu jako celek. Ale také nyní ovlivní hudební svět, protože ve mne věří jako v herečku."
 
 

Reklama