American Horror Story: Hotel

Lady Gaga attends the American Horror Story: Hotel Premiere in LA 3/10/2015 [PHOTOS - Red Carpet]

4. října 2015 v 9:38 | john
Včera se v Los Angeles konala premiéra pro novou sezónu seriálu American Horror Story. Premiéry se samozřejmě zúčastnila i LADY GAGA, která v sezóně nazvané "Hotel" hraje postavu "The Countess" Elizabeth. Gaga, v doprovodu svého snoubence Taylora Kinney, dorazila jako poslední z hvězd nové série seriálu. American Horror Story: Hotel startuje už ve středu, 7. 10. 2015, na kanálu FOX a bylo prozrazeno, že první epizoda, "Checking In", bude dlouhá celých 90 MINUT!

Tady už jsou ale fotky z červeného koberce premiéry American Horror Story: Hotel. Lady Gaga pózovala jak se svým snoubencem Taylorem Kinney, tak i s tvůrcem AHS, Ryanem Murphy, a také s celým hereckým týmem. "Nemůžu uvěřit, že se chystám jít na svoji první premiéru jako herečka! Nemohla bych být více poctěna, že jsem součástí tohoto talentovaného a magického obsazení ❤️," psala Gaga na Twitteru.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga at the 'American Horror Story: Hotel' Press Conference at Fox Studio 1/10/2015 [HQ PHOTOS]

2. října 2015 v 19:10 | john
Včera byla ve FOX Studios uspořádána speciální tisková konference, na které LADY GAGA odpovídala tisku na otázky ohledně účinkování v seriálu American Horror Story: Hotel, který startuje již příští středu. Gaga například poskatla rozhovor magazínu TV Week Magazine.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New American Horror Story: Hotel Poster

2. října 2015 v 19:05 | john
Dnes byl zveřejněn další propagační poster k seriálu American Horror Story: Hotel, který začíná už příští středu na kanálu FOX!

VIDEO: American Horror Story: Hotel [Main Title Sequence]

1. října 2015 v 20:09 | john
Úvodní titulky k seriálu American Horror Story: Hotel s LADY GAGA! První epizoda s názvem "Checking In" bude mít premiéru už 7/10 na FOX.

+ další 3 oficiální plakáty k AHS:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

... a v celém článku najdete exkluzivní pohled do Hotelu Cortez.

Ryan Murphy Talks about Lady Gaga & AHS: Hotel

29. září 2015 v 21:08 | john
Ryan Murphy poskytl exkluzivní rozhovor E! Online, ve kterém mluvil o spolupráci s Lady Gaga, která je hlavní hvězdou seriálu American Horror Story: Hotel. Ryan se nechal slyšet, že z postavy Lady Gaga budeme mít noční můry! Navíc o Gaga prohlásil, že je tím nejlepším, nejzábavnějším a nejradostnějším člověkem, se kterým kdy pracoval.

"Budete z ní mít noční můry. Až ji uvidíte, tak si řeknete, 'No k-rva,'" říká Ryan Murphy, tvůrce seriálu. "Vystraší vás a zároveň ji budete milovat. Je to Gaga," dodává Brad Falchuk, výkonný producent AHS.

O obsazení Lady Gaga do příští sezóny:
Vždy s ní budu chtít pracovat na všem. Vím, jaká bude příští sezóna a už jsem začal oslovovat lidi. Vždy k 1. říjnu musím vědět, jaká bude další sezóna, aby to fungovalo. Je to velmi náročná práce.

O tom, zda se Jessica Lange vrátí do show:
V každém případě bych byl moc rád, kdyby se vrátila. Mluvili jsme s ní o tom, že by se vrátila tuto sezónu do Hotelu. Připravuje se na hru, kterou jsem jí dal. Uvidím ji tento víkend a zašeptám jí trochu šibalské věci. Miluju ji a myslím si, že s ní budu vždy pracovat, takže bych si s tím nedělal starosti.

O práci s Lady Gaga na place:
Setkal jsem se a pracoval jsem už s mnoha skvělými lidmi, legendami, a tak dále. Gaga byla někdo, koho jsem se velmi obával a myslel jsem si, 'Oh, Lady Gaga. To tajemství a ta záhadnost.' Skutečně jsem si myslel, že je v ní prvek Grety Garbo, pokud jde o její nezachytitelnost a záhadnost.To, co jsem zjistil, je, že ona je prostě ten nejlepší, nejzábavnější a nejradostnější člověk. Byli byste stejně ohromeni jako já. Je tak zábavná a stojí pevně nohama na zemi, přijde na natáčení a štáb ji zbožňuje. Ostatní herci ji milují. Je zábavná a chová se super profesionálně. Když má natáčet scénu, tak nejenže pracuje na jejím vzhledu, ale ona jej hraje. Je tak oddaná, ale přesto tak zábavná. Je to největší perfekcionistka, kterou jsem kdy miloval. Je požitkem a radostí, směje se celý dlouhý den a lidé, se kterými pracuje, jsou všichni tak skvělí. Ona je skutečná hvězda.

O reakci fanoušků, až uvidí Gaga na obrazovce:
Až uvidíte první epizodu, jak přichází na obrazovku, řeknete si, 'No k-rva." Má v sobě ten neuvěřitelný, magnetický efekt, který nelze uměle vytvořit. Buď ho v sobě máte, nebo ne. A ona ho má.

O party v krvavém bazénu, kterou Gaga uspořádala pro tým AHS:
No, tak to bylo bláznivé. Vše spojila do jednoho dne, takže jsme se tam všichni ukázali. Byl to jeden z jejích prvních týdnů natáčení a řekla nám, 'Hej, lidi, co kdybyste přišli do našeho domu?' Bylo to v pátek v poledne. Takže jsme se tam v sobotu objevili a ona tam měla rauty, zeď z růží a Angela Bassett zrovna ten víkend slavila narozeniny a Gaga pro ni měla speciální dort, na kterém byla figurka postavy The Countess jak vraždí postavu Angely. Bazén byl rudý a byla to velká legrace. Je to velmi hrdinský člověk a vše dělá s takovou láskou. Je to velmi mimořádný člověk. Myslím si, že je jednou z nejtalentovanějších lidí na světě. Z její strany je tu vždy skvělá péče, myslí na všechno, a skutečnost, že tohle celé zvládla uspořádat za dva dny je svědectvím jejích kouzelných, čarodějných sil. Je s ní prostě taková zábava.

O večeři s Lady Gaga, Johnem Travoltou a Barbrou Streisand:
Jednoho dne mi John Travolta řekl, 'Chci se setkat s Lady Gaga,' a já jsem mu řekl OK. Tak jsem ho k ní přivedl. Ona byla nahá a pokrytá krví. Točila sexuální scénu. A vypadalo to, jakože to možná není nejvhodnější den na setkání. John stál za monitorem, fandil jí a Gaga byla tak nadšená z toho, že se poprvé setkává s Johnem Travoltou. Odvedl jsem je do jiné místnosti a byl jsem hrdý na to, že se spolu setkávají. Řekl jsem Gaga, že Barbra Streisand je její obrovskou fanynkou, protože si o ní myslí, že je tak nebojácná a Gaga z toho vyhrkly slzy do očí. John věděl o mé trvající posedlosti Barbrou Streisand, tak řekl, že bychom se měli sejít všichni. Takže následující den zazvonil telefon a ozvali se Johnovi lidé, kteří říkali, že tuto sobotu se bude u Barbry doma pořádat večeře. Takže Gaga a já jsme si mysleli, že je to sranda, ale okamžitě jsme souhlasili, že přijdeme. Přišli jsme tam a bylo to jako byste měli během horečky pětihodinový sen o tom, že jste v domě Barbry Streisand. Měli jsme prohlídku podzemního nákupního centra, viděli jsme její kostýmy a...co se mi moc líbilo, byl jejich obdiv k ní a její obdiv k nim a já to jen sledoval. Byl jsem na ni tak pyšný. Gaga se na večeři vystrojila. Měla na sobě průsvitné háčkované šaty. Vstup Gaga do domu Barbry Streisand byl skutečně ohromující.

...Víte ale jaké to bylo? To, co se mi na tom nejvíc líbilo, bylo, že jsem všechny ty lidi, kteří jsou si navzájem fanoušky, přivedl do jednoho pokoje a řekl, že je miluju a chci, aby pokračovali v tom, co dělají, protože mám Johna tolik rád - a Gaga a samozřejmě Barbru. Bylo to hrozně legrační a byla to životní událost.

Brand New "American Horror Story: Hotel" Poster [HQ]

29. září 2015 v 6:49 | john
Byl odhalen další poster k American Horror Story: Hotel. Ryan Murphy navíc prozradil, že během dnešní epizody seriálu Scream Queens bude na kanálu FOX odvysílán exkluzivní první pohled na AHS: Hotel. První díl, s názvem "Checking In," bude mít premiéru už za 8 dní!

Ryan Murphy na Twitteru: Připraveni vidět Exkluzivní První Pohled na #AHSHotel? Sledujte zítra v 9 večer na Foxu #SCREAMQUEENS LIVE a PODÍVEJTE SE, CO JE POD POSTELÍ!

Lady Gaga: Tady v The Cortez máme krásný bazén #AHSHotel #9days

Brand New "American Horror Story: Hotel" Poster

27. září 2015 v 20:57 | john
Do premiéry American Horror Story: Hotel zbývá už jen 10 dní! První epizodu "Checking In" bude už 7. 10. vysílat FOX.

Lady Gaga as 'The Countess' on American Horror Story: Hotel [HQ PHOTOS]

27. září 2015 v 16:23 | john

Lady Gaga at FOX Studios in LA 25/9/2015 [PHOTO]

26. září 2015 v 15:03 | john
Lady Gaga včera ve FOX Studios, kde se natáčí seriál American Horror Story: Hotel.

Lady Gaga as 'The Countess' on American Horror Story: Hotel

26. září 2015 v 12:01 | john
Nová fotografie Lady Gaga, na které je zachycena jako "The Countess" Elizabeth, postava ze seriálu American Horror Story: Hotel, který na FOX startuje už od 7. 10.

Angela Bassett talks about Lady Gaga

25. září 2015 v 21:38 | john
Herečka Angela Bassett mluvila v rozhovoru pro Access Hollywood o tom, jaké to bylo, když se během natáčení seriálu American Horror Story: Hotel líbala s LADY GAGA! Její postava Ramona Royale bude mít žhavou scénu s postavou Gaga, The Countess Elizabeth:

"Poprvé jsem se s ní setkala, když pořádala party pro herce a štáb, a to bylo naše první setkání... byla oblečená v nádherných šatech, které byly tak trochu průhledné a vintage a měla k tomu diamantový náhrdelník... a já se snažila být v pohodě. Řekla mi, 'Jsi nervózní? Slyšela jsem, že jsi nervózní.' Já jí řekla, že jsem nervózní a ona mi na to odpověděla, 'Nebuď nervózní. Vím jak se to dělá. Už jsem to předtím dělala.' A já na to, 'Okay!'... Líbá dobře," vyprávěla Angela o tom, jak Gaga lámala ledy.

New "American Horror Story: Hotel" Posters

25. září 2015 v 11:00 | john

Lady Gaga: New TWITPIC 24/9/2015

24. září 2015 v 22:44 | john
Nothing like a family dinner 🍼🍷🔪💋 #AHSHotel @MrRPMurphy #13days

New American Horror Story: Hotel Poster featuring LADY GAGA!

22. září 2015 v 19:16 | john
Dnes byl zveřejněn nový poster k seriálu American Horror Story: Hotel, na kterém můžete vidět hlavní hvězdy nové sezóny, která startuje už 7. 10. na FOX.

Ryan Murphy Spills on Lady Gaga's 6-Minute Gory, Sexy 'American Horror Story' Opening Scene

21. září 2015 v 20:50 | john
Ryan Murphy, tvůrce seriálu American Horror Story, v rozhovoru pro ET Online odhalil další detaily ohledně nové sezóny Hotel, jehož hlavní hvězdou není nikdo jiný než LADY GAGA. Ryan prozradil, že první scéna Lady Gaga je dlouhá, krvavá a epická!

"Ona je nejlepší! Musím říct, že Lady Gaga je jednou z největších profesionálních radostí mého života. Je skvělý týmový hráč, obsazení a štáb jsou jí posedlí. Její výkon je úžasný, je skvělá herečka. Je takový typ herečky, která přichází na plac o dvě hodiny dříve. Je skutečně velmi oddaná."

"Jejím úvodem je šesti minutová scéna, která je skoro jako němý film, bez dialogu se spoustou krve a nahoty. Začali jsme to točit během našich prvních natáčecích dnů a většinou chcete s lidmi začínat jednoduchými scénami, ale Gaga řekla, 'Ne, jdeme na to.' Takže je to fakt fenomenální a myslím, že skvělým způsobem překvapí hodně lidí."

Lady Gaga si v AHS: Hotel zahraje roli "The Countess" Elizabeth. První epizoda, "Checking In", bude mít premiéru už 7. 10. na FOX!

TEASER #10: American Horror Story : Hotel - "Fright Idea"

19. září 2015 v 18:01 | john

American Horror Story: Hotel - Official Posters

19. září 2015 v 16:38 | john
Oficiální postery k seriálu American Horror Story: Hotel. První epizoda seriálu bude odvysílána už 7. 10. na FX.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEO: American Horror Story: Hotel - First Look

17. září 2015 v 10:00 | john
Exkluzivní pohled do zákulisí natáčení seriálu American Horror Story: Hotel + krátký rozhovor s hlavními hvězdami.

Lady Gaga On the set of 'American Horror Story' in Los Angeles, CA 16/9/2015 [PHOTOS]

17. září 2015 v 9:00 | john
Lady Gaga byla včera v Los Angeles zachycena na natáčení seriálu American Horror Story: Hotel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga - Michael Avedon ['American Horror Story: Hotel'] Photo Shoot 2015

17. září 2015 v 8:30 | john
Lady Gaga s fotografem Michaelem Avedonem během focení photoshootu pro magazín Entertainment Weekly.
 
 

Reklama