American Horror Story: Hotel

Lady Gaga on the set of "American Horror Story: Hotel" for episode #2

17. října 2015 v 19:02 | john
Lady Gaga v zákulisí natáčení druhého dílu seriálu American Horror Story: Hotel. Na fotce je Gaga společně se dvěma z modelů Willa Drakea, kterého hraje Cheyenne Jackson.

American Horror Story: Hotel - 5x03 Promo - "Mommy"

15. října 2015 v 8:00 | john
Promo ke třetí epizodě seriálu American Horror Story: Hotel, "Mommy", kterou uvidíme už příští čtvrtek ve 4:00 na FX!

Lady Gaga on the set of 'American Horror Story: Hotel' in Los Angeles 14/10/2015 [PHOTOS]

15. října 2015 v 7:11 | john
Lady Gaga včera na natáčení American Horror Story: Hotel v Los Angeles.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga On the set of 'American Horror Story: Hotel' in Los Angeles, CA 13/10/2015 [PHOTOS]

14. října 2015 v 7:05 | john
Lady Gaga byla včera zachycena na natáčení seriálu American Horror Story: Hotel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

American Horror Story: Hotel draws 12.17m viewers!

13. října 2015 v 20:47 | john

NA PRVNÍ DÍL AMERICAN HORROR STORY: HOTEL S LADY GAGA SE DÍVALO PŘES 12 MILIONŮ DIVÁKŮ!

Minulou středu měla premiéru první epizoda seriálu American Horror Story: Hotel, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnila Lady Gaga. Podle prvních odhadů sledovalo tuto pilotní epizodu 5,8 milionů, jak uvedla společnost Nielsen. Číslo bylo ale skutečně jen prvotním odhadem, protože nakonec po přičtení všech záznamů se na díl "Checking In" dívalo až 12,170,000 diváků, a to z lineárních a nelineárních platforem.

U počtu sledujících dospělých (18-49 let) se uváděly 3 miliony diváků, ale nakonec se dívalo 4,8 milionů (nárust o 53%) - druhé číslo, které dává dohromady 12,17 mil. diváků, je počet celkových diváků, které se zvedlo z 5,81 milionů na 9,10 milionů (nárust o 36%)!

Výsledky pochází z tzv. L+3 (live plus same-day). Celkově se jedná o data z tzv. DVR - tedy jednoduše o nahrané záznamy z TV, které se počítají ke sledovanosti v hlavním čase. U L+3 je ale možnost, že pokud si záznam z DVR, který si například nahrajete v pátek, nepustáte do úterka, tak se vaše zhlédnutí nezapočítává do sledovanosti daného pořadu.

Sledovanost první epizody a televizního debutu Lady Gaga, u publika v "hlavní" věkové kategorii od 18-49 let, byla 6,800,000 diváků.

S výsledkem 6,3 milionu diváků, se Hotel umístil na 5. místě v seznamu nejsledovanějších pilotních dílů všech seriálů (nových i těch, co se vrátily s novou řadou) letošního podzimu. S výsledkem sledovanosti mezi skupinou mladších diváků, od 18 do 34 let, kterých bylo 3,7 milionu, se AHS: Hotel dostal na 3. místo. Po zpracování dat ze všech platforem, ke kterému došlo po prvních třech dnech po vysílání, se publikum AHS rozrostlo na 12,200,000!

Pro srovnání, pilotní díl předchozí sezóny "American Horror Story: Freak Show", měl v průměru 10 milionů diváků, včetně 6,54 milionů mezi dospělými od 18 do 49 a 4,08 milionů mezi diváky od 18-34 let.

S celkovým výsledkem 12,170,000 diváků, je AHS: Hotel 2. nejsledovanějších vysíláním v historii kanálu FX! Jedničkou tedy zůstává první díl 'Freak Show'. Hotel navíc vede Nielsen Twitter hodnocení pro týden od 5. do 11. října 2015, s výsledkem více než 878,000 tweetů!

Lady Gaga Talks About the "Isolation" of Fame—and How American Horror Story Has Saved Her

10. října 2015 v 13:30 | john
"Vím, co je izolace, protože jsem slavná a celou dobu je těžké být normální. Když potkáte lidi na veřejnosti, tak 99 procent času, ti lidé nemají zájem mě skutečně poznat. Je mezi námi jakási zeď, kvůli které mě mají za někoho, kým ve skutečnosti nejsem. Jsem opravdu jen člověk, který dělá tyhle...věci."

"Nikdy předtím jsem to neřekla, ale měla jsem. Skutečně doufám, více než v cokoli jiného, že kdokoliv si z toho, že jsem v Horror Story, může něco odnést - opravdu bych ráda, aby umělci a jejich manažeři a lidí v jakémkoliv průmyslu poznali důležitost péče o lidi, se kterými pracujete, a udržování jejich dobrého duševního stavu a péče o jejich zdraví, a také aby se ujistili, že je vše v pořádku. Je důležité tvrdě pracovat a vydělávat peníze je důležité k tomu, abychom přežili, ale co je ještě důležitější je, že se podporujeme navzájem prostřednictvím životních výzev."

"Jsem teď mnohem šťastnější, než jsem byla kdy předtím, protože lidi, se kterými pracuji, skutečně zajímá, že je můj život odlišný a skutečně pracují, aby se ujistili, že se cítím tak normálně, jak je to jen možné-takže se můžu bavit a být prostě normální holkou, být ženou Ryanova filmu, nebo víte čím...[směje se] hemofilikem."

Lady Gaga hraje v seriálu American Horror Story: Hotel postavu "Hraběnky" (The Countess), 100-leté ženy, která má neukojitelnou chuť na skupinový sex a na krev. Není upírkou, ale je postižena vzácným hemofilickým virem. Do postele dostane jak Matta Bomera, tak i Cheyenna Jacksona a Angelu Bassett.

"Zvláštní je, že ve skutečnosti dávám přednost sledování sama sebe v milostných scénách. Vím, že to musí vypadat přesvědčivě a skutečně...Musí to být skutečné, nebo to nemůžu dělat."

První scénou Lady Gaga v AHS: Hotel je několikaminutová němá scéna, během které s Mattem Bomerem najde na promítání hororu v letním kině pár, který zavede do Hotelu Cortez, kde si střihnou čtverku. Po sexu Gaga a Matt svým nově nalezeným sexuálním partnerům probodnou hrdlo ostrým drápem, který mají na svých rukavicích. Během scény hraje song "Tear You Apart" od She Wants Revenge. Scéna je šokující a zvrácená, ale Gaga se při natáčení rozhodně nezdráhala a dokonce tvůrce požádala o další podobné scény.

V show, která je hlavně o strachu, se Gaga zdá být nebojácnější, než kdy jindy.

"Když si chcete vybudovat sílu, tak musíte obvykle vyjít z mnoha slabostí. Takže já osobně jsem ve skutečnosti extrémně slabá v mnoha ohledech a extrémně zranitelná a mimořádně otevřená, riskující a bláznivá, pokud jde o moji mysl a mé emoce. Do věcí, které dělám, dávám vždy všechno, co mám, a když jsem poprvé přišla na tohle natáčení, tak jsem ve skutečnosti nebyla tak nebojácná. Jsem velmi nervózní. Začátkem roku jsem vystupovala na Oscarech a byla jsem kvůli tomu velmi nervózní. Zkoušela jsem, zkoušela a zkoušela, a říkala jsem si, 'dokázala jsem to a bylo to skvělé,' ale ani jsem si to nemohla užít, protože jsem byla stále tak trochu v režimu příprav poté, co se to odehrálo. Bylo to, jako bych tam ani nebyla, takže jsem byla prostě hodně nervózní."

Gaga přiznala, že měla největší obavu z toho, že ji štáb a herci mezi sebe nepřijmou a že se jí nepodaří vyvrátit předsudky a řeči, které se říkají o jejím egu.

"Věcí, která byla pro mě poté, co jsem se sem dostala, hodně důležitá, bylo to, že jsem se chtěla spojit s obsazením seriálu. Chtěla jsem je poznat, a také jsem chtěla, aby se se mnou jako lidskou bytostí, člověkem cítili dobře, a aby věděli, že jsem tu pro ně a jsem jim plně otevřena a ne že budu chodit na natáčení a budu říkat věty typu, 'Kde je můj make up?! Kde je můj trailer?!' a budu obrovskou mrchou a udělám si z toho The Gaga Show. Nejdůležitější věcí pro mě byl fakt, že se tohle nestalo."

Mise byla splněna a Gaga se okamžitě stala miláčkem celého týmu AHS.

"Víš, ještě předtím, než jsem ji potkal, měl jsem o ní takovou vizi, která se ukázala být naprosto nepravdivá. Ona je tou nejsladší a nejlaskavější osobou. Každý den, když se ukáže na natáčení, tak objímá a líbá každého člena štábu. Úžasným způsobem stmelila celé obsazení dohromady. Je to opravdu mateřský typ. Je tak mladá, takže jsem něco takového nečekal. Je královnou [našeho] vesmíru...Opravdu jí je," říká o Lady Gaga tvůrce AHS, Rryan Murphy. "Velkorysá", "radostná", "sladká" a "skromná" - to je jen pár slov, kterými Ryan Gaga popsal.

"V mnoha směrech jsem v hraní nováčkem, ale na druhou stranu zase nejsem, protože jsem herectví studovala 10 let, takže to také zní směšně. Vím, že říkám, že už jsem dělala hodně věcí, ale pravdou je, že jsem byla renesanční ženou už od doby, kdy mi byli 4. Klasické piano a pak, víte, hodiny herectví v 7 nebo 8 letech. Maličkosti, dělala jsem i balet a pak jsem začala Strasbergovu metodu, což je způsob hraní. Chodila jsem na [NYU's] Tisch School [for the Arts] a dělala jsem tam muzikálové divadlo a psala jsem skladby a vždycky jsem byla někým, kdo se zajímal o umění...V těchto jiných oblastech mám trénink, takže pří příchodu do Horror Story jsem si říkala, 'Prostě půjdu na natáčení a budu perfektně umět svůj text, ale ne zas tak perfektně, aby to pak nemohlo působit uvolněně a abych se do toho nemohla vžít. A opravdu si ten scénář pročtu, znovu a znovu, každý nejméně desetkrát.'"

Role v American Horror Story: Hotel je pro Lady Gaga jejím velkým televizním debutem. V 15 se ale Gaga na okamžik objevila v seriálu The Sopranos.

"Dovedete si představit, že byste byli celou dobu izolovaní? Neustále pracovali, byli na turné a dělali podobné věci a pak byste žili, dýchali a měli skutečné výměny, emoce a dramata skutečného života neustále po celou tu dobu? Dokonce i když to není doopravdy, tak mám tyto výměny s lidma neustále a dívám se jim při tom do očí...protože jste k dispozici. Když kolem sebe nemáte lidi, kteří jsou k dispozici vám, tak toho necháte, takže já jsem tady a funguju pro vás."

"Skutečně bych byla moc ráda, kdyby se lidé dívali a neměli pocit, že sledují Lady Gaga. Ráda bych, aby měli pocit, že sledují The Countess. Je to pro mě důležité a dlouhou dobu jsem na tom pracovala. nemůžu se dočkat, až si bude každý tu show prostě užívat."

Lady Gaga mluvila o tom, jaká byla reakce jejího snoubence Taylora Kinney, když mu oznámila, že bude hrát v AHS.

"Taylor je mi po celou dobu exponencionální oporou. Je prostě tak cool...Taylor dělá v TV, to je jeho obor. Já dělám hudbu a víte, jsme spolu, ale ptala jsem se ho, 'Je to v pohodě, že dělám v televizi?,' A on říká, "'No k*rva, že jo!'"

"Řekli mi, 'Můžeme číst scénáře spolu, můžeme si povídat o našich postavách a můžu tě učit, jak se chovat na place'. Naučil mě vše o etiketě a co herci ocení během natáčení. Naučil mě také to, abych se ujistila, že jsem hercům vždy plně k dispozici, když pracuju, tak, aby když kamera zabírá je, tak abych nevypadla ze své role - abych tam byla pořád pro ně, a to jsou neocenitelné rady."

"Opravdu jsem na tom tvrdě pracovala a jsem naprosto oddaná té roli a když dělám Horror Story, tak mezi tím nedělám žádnou jinou práci. Co bych vám o této sezóně řekla je, že je v ní velmi zajímavé prozkoumávání témat závislosti a přežití a toho, jak jsme my lidé v současnosti od sebe navzájem izolovaní. Už spolu nekomunikujeme stejným způsobem a už tu není tolik vzájemné lidské komunikace. Má to za výsledek to, že Ryan vytvořil tento skutečně divný svět, který stvořil z těchto velmi narcistických postav, které se všechny snaží přežít jejich vlastním způsobem," řekla Gaga v rozhovoru u Jimmyho Fallona.

"Někteří kritici a lidé o Gaga napsali, že její úvodní scéna je skoro jako by hrála v němém filmu. Jak uvidíte, tak to byl záměr. Během 2. a 3. epizody odhalíme, ve kterém roce se narodila a její příběh se hodně točí kolem kultury nemého filmu raného Los Angeles. Takže si myslím, že to lidem poskytuje předzvěst toho, jaká její postava je. Bylo velmi těžké tu scénu natočit. Trvalo to opravdu dlouhou dobu, natáčelo se na několika místech a Gaga první den odhodila závoj a byla tady! Byla velmi profesionální. Je to jedna z mých nejoblíbenějších scén, kterou jsem kdy v této show režíroval, protože rád vyprávím celý příběh bez dialogů. Ale to byl náš celý záměr: Zobrazujeme tichý svět, který přijde," nechal se slyšet Ryan Murphy, tvůrce seriálu AHS.

Gaga na premiéře seriálu AHS prozradila, že se cítí být připravena a ráda by si teď zahrála v nějakém filmu:
"Ráda bych dělala jeden skvělý herecký projekt ročně. Myslím, že jednou ročně by to bylo úžasné. Víte, ráda bych teď natáčela film. Jsem připravena dělat film, záleží ale na těch správných lidech a správném projektu. Chci si udělat čas, abych něco napsala...chci vytvořit skvělé dílo. Není až tak důležité dělat herectví a hudbu, jen abych byla tím člověkem, který dělá obě věci. Prostě to pro mě není důležité, věnovat se obojímu, abych to měla na svém seznamu. Hraní skutečně miluju a miluju psaní písní, takže budoucnost pro mě vypadá velmi dobře."

Ryan Murphy zase během rozhovoru na premiéře první epizody AHS: Hotel prozradil, že Lady Gaga měla původně kvůli velkému vytížení hrát pouze v 8 epizodách ze 13, ale nakonec si to rozmyslela, udělala si čas a zahraje si i ve zbylých dílech. Momentálně je hotových 6 dílů Hotelu.

Zajímavostí také je, že poslední scéna a replika Lady Gaga v první epizodě "Checking In" je celá z její hlavy a byla přidána dodatečně až během natáčení.

V současné době se jedná o tom, zda si Lady Gaga zahraje i v příští, již 6. sezóně mimořádně úspěšného seriálu American Horror Story. Rozhodnutí je však nyní už jen na samotné Gaga - Ryan Murphy jí totiž tento týden oficiálně a veřejně nabídl účinkování v další sezóně.

"American Horror Story: Hotel" [WATCH ONLINE]

9. října 2015 v 14:27 | john

S05E01 - "Checking In"

WATCH NOW

US: 7/10/2015 -- 22:00 -- FX
(8/10/2015 ve 4:00)

S05E02 - "Chutes and Ladders"

US: 14/10/2015 -- 22:00 -- FX
(15/10/2015 ve 4:00)

S05E03 - "Mommy"

US: 21/10/2015

S05E04 - "Devil's Night"

US: 28/10/2015

S05E05 - "Room Service"

US: 4/11/2015

S05E06 - TBA
US: 11/11/2015

S05E07 - TBA
US: 18/11/2015

S05E08
S05E09
S05E10
S05E11
S05E12
S05E13

VIDEO: American Horror Story Hotel 5x02 Promo "Chutes and Ladders"

9. října 2015 v 14:04 | john
Další ukázka z druhého dílu American Horror Story: Hotel, "Chutes and Ladders". Těšíte se?

ČTVRTEK 15/10/2015 VE 4:00

American Horror Story: Hotel debuts with scary good ratings!

9. října 2015 v 8:25 | john
Premiéra seriálu American Horror Story: Hotel s LADY GAGA si nezískala jen velmi dobré reakce fanoušků a kritiků, ale také slušný rating. První epizodu "Checking In" sledovalo 5,807,000 diváků, jak uvádí společnost Nielsen. Díky tomuto výsledku se epizoda stala druhou nejsledovanější epizodou všech sezón. Vůbec nejsledovanějším dílem American Horror Story je loňský pilotní díl sezóny Freak Show, kterou sledovalo 6,1 milionu diváků.

Číslo 5,8 milionu je však zatím jen předběžným číslem, protože nezahrnuje záznamy z DVR, takže má stále šanci předčit i první díl Freak Show. Kromě skvělé sldovanosti se díl "Checking In" dostal do čela ratingu na sociálních sítích, kdy se objevilo 878 tisíc tweetů, které četlo přes 5,4 milionu lidí! Televizní debut Lady Gaga se tedy skutečně povedl.

Epizoda získala hodnocení 3.0 mezi diváky od 18 do 49 let a sledovalo ji 5,81 milionu diváků, uvedl Entertainment Weekly. První díl řady AHS: Freak Show získal rating 3.1 a sledovalo ho 6,1 mil. diváků. Jedná se sice o menší pokles, ale čísla se prý určitě zvýší, až budou zveřejněna a započítána dodatečná zhlédnutí z DVR. Stejná situace nastala loni po Freak Show, kdy se z prvního dílu stal nejsledovanější až po přezkoumání výsledků. "Hotel", vysílána na kanálu FX, se celkově stal 2. nejsledovanějším programem noci, mezi diváky od 18 do 49 let. Nejsledovanější show večera byl seriál Empire na Foxu.

American Horror Story: Hotel 5x02 Promo "Chutes and Ladders"

8. října 2015 v 15:43 | john
V noci měl premiéru první díl seriálu American Horror Story: Hotel, "Checking In". Co na novou sezónu AHS a na výkon LADY GAGA říkáte? Venku je už i trailer k druhé epizodě nazvané "Chutes and Ladders," kterou bude FOX vysílat příští středu.

SLEDUJTE PRVNÍ EPIZODU AMERICAN HORROR STORY: HOTEL ONLINE S CZ TITULKY!

WATCH ONLINE

LIVE STREAM: American Horror Story: Hotel

7. října 2015 v 23:40 | john

První epizoda seriálu American Horror Story: Hotel s LADY GAGA bude mít premiéru už v noci na zítřek! Epizoda "Checking In" začíná ve 4:00 na kanálu FOX. Tady je LIVE STREAM:

LIVE STREAM - AHS: Hotel

Ryan Murphy Offers Lady Gaga Role in 'American Horror Story' Season 6!

6. října 2015 v 20:55 | john

LADY GAGA BYLA OFICIÁLNĚ NABÍDNUTA ROLE V 6. SEZÓNĚ SERIÁLU AMERICAN HORROR STORY!

Je to oficiální! Lady Gaga byla nabídnuta role v 6. sezóně seriálu American Horror Story. Nejnovější, pátá série úspěšného seriálového hitu bude mít svoji TV premiéru teprve zítra v noci, ale už teď se jedná o tom, že Lady Gaga vstoupí do natáčení série, která se bude vysílat v roce 2016.

Ryan Murphy, tvůrce show, je natolik ohromen hereckým výkonem Lady Gaga v American Horror Story: Hotel, že jí nabídnul roli v zatím nepojmenované šesté sérii. Ryan na Twitteru oznámil:

"Lady Gaga je v 5. sezóně tak geniální, že jsem ji včera oficiálně požádal, aby se připojila k 6. sezóně. Řekni ano, Gaga!"


"Vím, jaká [šestá] sezóna bude a už jsem začal oslovovat lidi. K 1. říjnu vždy musím vědět, jaká bude další sezóna, aby to fungovalo. Je to velmi náročná práce," řekl Ryan minulý týden v rozhovoru pro E!

Minulý týden se v Los Angeles konala slavnostní premiéra první epizody, na kterou se dostavily všechny hvězdy letošní série, a také zástupci médií. Gaga si od redaktorů vysloužila obrovskou pochvalu, a také ji chválili její herečtí kolegové.

První epizodu seriálu American Horror Story: Hotel, "Checking In", uvidíme v premiéře už zítra v noci na kanálu FOX! Hlavní hvězdou letošní sezóny je tedy Lady Gaga, která hraje roli krvelačné The Countess Elizabeth. Gaga se objeví ve všech 13 epizodách seriálu!

Uvidíme, zda Gaga nabídku na účinkování v 6. sezóně AHS přijme - na příští rok má totiž mj. naplánováno vydání nového, pátého studiového alba!

Lady Gaga stoked to marry Taylor Kinney & wants to appear on Scream Queens

6. října 2015 v 18:30 | john
Rozhovor s Lady Gaga z červeného koberce premiéry seriálu American Horror Story: Hotel, ve kterém Gaga mluví o svém televizním debutu, a také o tom, že se těší, až si vezme svého snoubence, herce Taylora Kinney. Gaga navíc prozradila, že jí Taylor s herectvím hodně pomáhá. Ve videu také mluví tvůrce seriálu AHS, Ryan Murphy, a herečka Kathy Bates. Ryan Murphy se nechal slyšet, že Gaga by se ráda objevila i v jedno novém seriálu "Scream Queens", který už běží čtvrtým týdnem.

"American Horror Story: Hotel" - First Episode Trailer

6. října 2015 v 17:42 | john
Fanoušci Lady Gaga a seriálu American Horror Story, UŽ ZÍTRA se dočkáme první epizody nové sezóny AHS, která byla pojmenována "Hotel". Kromě známých tváří na nás letos čeká i pár nových, v čele s LADY GAGA. Gaga si v seriálu zahraje roli "The Countess" (Hraběnky) Elizabeth, majitelky Hotelu Cortez. Informací ohledně rolí a celkově o příběhu nové řady AHS se již objevilo celkem hodně, a tak nebudu už nic prozrazovat, abych některým nepokazil překvapení.

První epizoda letošní sezóny má název "Checking In" a její premiéra bude už zítra v noci na americkém kanálu FOX. Pilotní díl je 90 minut dlouhý. Dnes byl zveřejněn oficiální trailer k této epizodě:

Kromě traileru však byla odhalena jedna zásadní informace. Tvůrce seriálu, Ryan Murphy, původně ohlásil LADY GAGA jako hlavní hvězdu seriálu, ale později dojem trochu pokazil, když médiím vyzradil, že úžasná GAGA se objeví "jen" v 8 epizodách z celkových 13. Minulý týden však Ryan Murphy na premiéře první epizody, která se konala v Los Angeles, ohlásil, že LADY GAGA SE NAKONEC OBJEVÍ VE VŠECH 13 DÍLECH SEZÓNA "HOTEL"! Gaga je tak skutečně hlavní hvězdou série se vším všudy, a tak se alespoň vysvětluje, proč je na většině propagačních materiálů vyobrazena hlavně Gaga.

Samotné Lady Gaga však o to, aby byla "tím hlavním" nové sezóny AHS, rozhodně nešlo a říká, že chtěla hlavně zapadnout mezi výborné obsazení seriálu. "Nechystala jsem se na natáčení s tím, že budu ohromná mrcha a udělám z toho The Gaga Show. Skutečně jsem se chtěla spojit s herci," nechala se slyšet Gaga.

PHOTO: Lady Gaga & Liana Mendoza

5. října 2015 v 20:35 | john
Lady Gaga a herečka Liana Mendoza na premiéře seriálu American Horror Story: Hotel.
So nice meeting you all last night @ladygaga @wanaynay you two were so gracious and it was wonderful to see the transition from music to acting. Flawless. @ahsfx @americanhorrorstory @fxnetworks @platinumstarpr @kim.pro.makeupartist @polatteu @jonellesbrows #americanhorrorstory #ladygaga #ahshotel #LianaMendoza

PHOTO: Lady Gaga & Denis O'Hare

5. října 2015 v 19:33 | john
Lady Gaga s hercem Denisem O´Hare na premiéře American Horror Story: Hotel.
Ok--how great is this woman???@ladygaga

PHOTO: Lady Gaga with NeNe Leakes & Naomi Campbell

4. října 2015 v 21:01 | john
Lady Gaga a herečkou NeNe Leakes a modelkou Naomi Campbell na včerejší premiéře seriálu American Horror Story: Hotel v Los Angeles.

American Horror Story: Hotel - First Reactions!

4. října 2015 v 17:06 | john
Včera se v Los Angeles konala premiéra seriálu American Horror Story: Hotel, na kterou dorazily všechny hvězdy seriálového hitu, jehož autorem je Ryan Murphy. Premiéra je pořádána hlavně pro média, aby přinesla první reakce na očekávaný projekt. Včera byla zástupcům médií promítnuta první epizoda "Checking In," která je dlouhá hodinu a půl. Na základě prvních reakcí je jasné, že LADY GAGA je hvězda a její herecký výkon nedostal jen samotného tvůrce seriálu a zbytek obsazení, ale také právě zmíněná média, která Lady Gaga velmi chválí. Mnozí fanoušci seriálu AHS nesou fakt, že jednou z hlavních postav letošní sezóna není Jessica Lange ale Lady Gaga, celkem těžce a vadí jim, že na propagačních materiálech a v rozhovorech je zmiňována právě hlavně Gaga. Faktem však je, že Gaga odvádí úžasné herecké výkony a tvůrce seriálu je z ní více než nadšený. Důkazem, že Lady Gaga je skutečně jedním z highligtů nové série AHS, by mohly být i následující první reakce webů a tisku:

"První scéna s Lady Gaga a Mattem Bomerem v American Horror Story: Hotel by mohla být zatím moje nejoblíbenější z celé série. Děsivá a padá z ní čelist. Premiéra se mi moc líbila. Sofistikovaná, sexy a nehorázně strašidelná. IN. Tak in. A Lady Gaga je fantastická," napsala Kristin Dos Santos z E! News.

Tierney Bricker z E! Online zase napsal: "Lady Gaga a Matt Bomer jsou v premiéře American Horror Stor: Hotel týmem snů."

"K první epizodě American Horror Story: Hotel mám dvě slova: Lady Gaga," prohlašuje Debra Birnbaum z magazínu Variety.

"Z premiéry jsem nadšený a mám pocit, že jsme zatím viděli pouze špičku tohoto šíleného ledovce. Gaga je vším, co chcete, a ještě něco navíc," píše Jarett Wieselman z BuzzFeed.

První epizoda American Horror Story: Hotel, "Checking In," bude mít svoji televizní premiéru už ve středu, 7. 10. 2015, na americkém kanálu FOX.

VIDEO: American Horror Story: Hotel Premiere

4. října 2015 v 10:05 | john
Videa ze včerejší premiéry seriálu American Horror Story: Hotel, která se konala v Regal Cinemas v Los Angeles.

Lennon Henry, který hraje jedno z krvelačných dětí The Countess Elizabeth, mluví o práci s Lady Gaga.


"Rozhodně máme spolu HODNĚ co do činění! Ona je vším, čím chcete, aby byla. Ona je sen," řekl Cheyenne Jackson.

"Při práci s ní prožívám nejlepší okamžiky svého života. Zbožňuju ji!" nechal se slyšet Matt Bomer.

"Je tak profesionální a skutečně se do toho umí dostat," řekl na adresu Lady Gaga herec Evan Peters.

Lady Gaga attends the American Horror Story: Hotel Premiere in LA 3/10/2015 [PHOTOS #2 - Red Carpet]

4. října 2015 v 9:45 | john
Druhá část fotografií Lady Gaga ze večerejší premiéry seriálu American Horror Story: Hotel
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama