Lady Gaga kvůli nemoci ruší zbývající část turné Joanne World Tour!

4. února 2018 v 19:46 | john |  news
Lady Gaga byla nucena zrušit zbývající část svého turné Joanne World Tour poté, co onemocněla. Smutnou zprávu Gaga fanouškům sdělila prostřednictvím sociálních sítí. Lady Gaga v sobotu ráno napsala, že trpí silnými bolestmi, které jí nedovolují vystupovat.

Jedná se o posledních 10 show turné Joanne World Tour, které byly už loni zrušeny a přeloženy na letošek.

"Jsem naprosto zničená. Nemůžu ani vyjádřit jak moc. Vím jen tolik, že pokud tohle neudělám, tak nedostojím slovům ani významu svojí hudby. Můj lékařský tým podpořil mé rozhodnutí uzdravit se doma. Rušíme zbylých 10 show méjo Joanne World Tour. Vás a tuhle show miluji víc, než cokoliv jiného, ale je to mimo mou kontrolu. Londýne, Manchestere, Curychu, Kolíne, Stockholme, Kodani, Paříži, Berlíne a Rio, slibuji vám, že se do vašeho města vrátím, ale prozatím se potřebuji dát dohromady. Navždy vás miluji," napsala Gaga."

Společnost Live Nation, promotér Lady Gaga, oznámila, že Gaga je v současné době v péči odborníků, kteří se postarají, aby Gaga v dalších letech mohla i nadále vystupovat pro své fanoušky. Přejeme Gaga brzké uzdravení.

Ještě před zrušením turné Gaga stihla nahrát vystoupení v Birminghamu, které by pravděpodobně mohlo vyjít na DVD! Turné Joanne World Tour jen v loňském roce vydělala přes 85 milionů dolarů, díky čemu se stalo nejúspěšnějším tour mezi zpěvačkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DannyAbbey DannyAbbey | 19. března 2018 v 8:24 | Reagovat

Ahoj, nejsou žádné novinky ohledně Lady Gaga, nebo to tady končí :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama