Listopad 2017

Lady Gaga si z American Music Awards 2017 odnesla cenu Favorite Female Artist!

20. listopadu 2017 v 11:09 | john |  news
Lady Gaga si v noci převzala ocenění American Music Award za vítězství v kategorii Favorite Female Artist Pop/Rock. Cenu Gaga obdržela přímo během vyprodané show Joanne World Tour ve Washingtonu. Děkovná řeč byla celá věnovaná fanouškům:

"Mám ty nejlepší fanoušky na celém světě. Jsem tak šťastná. Pamatujte si, že pokud se cítítě být odlišní nebo nepochopení, tak se neopovažujte vzdát být tím, kým jste. Bojujte za to, v co věříte. Tato cena je pro vás, moje Little Monsters."


Spoluautor psíně The Cure, Mark Nilan Jr., přes sociální sítě podpořil Lady Gaga a prozradil, že s Gaga na rok 2018 připravili hodně nové hudby!


Lady Gaga vystoupila na American Music Awards 2017

20. listopadu 2017 v 10:56 | john |  Award Shows
Lady Gaga zahájila letošní ceny American Music Awards vystoupením se svým posledním hitem 'The Cure.' Výstup byl živě přenášem přímo z Joanne World Tour ve Washingtonu.

Lady Gaga na vlastním červeném koberci cen American Music Awards 2017!

20. listopadu 2017 v 10:53 | john |  Award Shows
Lady Gaga včera v rámci Joanne World Tour odehrála vyprodanou show ve Washingtonu. Ve stejnou dobu se v LA předávaly ceny American Music Awards, které se týkaly i Gaga. Lady Gaga byla nominovaná v kategorii Favorite Female Artist Pop/Rock, a také byla jednou z vystupujících. Organizátoři cen AMAs Gaga umožnili přenos vystoupení s písní The Cure, a také jí nechali přivézt stěnu z červeného koberce, kde Gaga zapózovala v šatech od nedávno zesnulého návrháře Azzedine Alaia.

Lady Gaga vystoupí na American Music Awards 2017!

7. listopadu 2017 v 19:20 | john |  news
Televizní kanál Fox 8 odvysílal reklamu, ve které bylo ohlášeno vystoupení Lady Gaga na hudebních cenách American Music Awards 2017. Gaga má v den předávání cen vystoupení ve Washingtonu v rámci svého turné Joanne World Tour. Jedno z čísel show bude tedy živě přenášeno. Zatím není jasné, jakou skladbu Gaga vybrala, ale možností je hned několik.

Gaga během turné naznačila, že by mohla vydat ještě jeden singl z alba Joanne. Možné však také je, že vystoupí se zbrusu novou písní. Během víkendu se na sociálních sítích objevila informace, že Gaga v zákulisí show v Montrealu zazpívala několika fanouškům doposud nevydanou píseň "Frankenstein," kterou nahrála původně pro své páté studiové album. Skladbu napsala sama Gaga v roce 2015 a produkoval ji RedOne a mělo se údajně jednat o původně plánovaný pilotní singl z alba. Song je prý dlouhý 3:30 a jedná se o taneční nahrávku se silným refrénem, který se typově podobá Bad Romance. Textově se skladba dotýká období alba ARTPOP, kdy se původní složení týmu Gaga snažilo ze zpěvačky udělat něco, co nechtěla a tlačilo ji do projektů, se kterými se nemohla ztotožnit.

Gaga fanouškům prozradila, že silně uvažuje o tom, že by vydala něco jako B-Side alba Joanne s několika skladbami, které se na původně verzi alba nedostaly.

Nic zatím nebylo potvrzeno, ale pravdou je, že Gaga během posledních měsíců trávila hodně času v nahrávacím studiu a potvrdila, že pracuje na novém albu mj. s producentem DJ White Shadow. Navíc se říká, že Gaga se objeví i na novém albu U2, které vyjde již brzy. Během následujících měsíců vyjde také soundtrack k filmu A Star Is Born, který Gaga složila a nazpívala. Film, ve kterém Gaga hraje hlavní ženskou roli, bude mít v USA premiéru už v květnu.

Joanne World Tour Live in Montreal 3/11/2017

7. listopadu 2017 v 19:07 | john
Lady Gaga se po 7 týdnech vrátila k turné Joanne World Tour. První show odehrála v kanadském Montrealu.


Lady Gaga při zkouškách na Joanne World Tour

7. listopadu 2017 v 19:01 | john |  Joanne
Lady Gaga během zkoušek na vystoupení v Montrealu v rámci Joanne World Tour.

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 2/11/2017

7. listopadu 2017 v 18:58 | john |  Instagram
Lady Gaga v Montrealu.

Lady Gaga je tváří hodinek Tudor Watch

7. listopadu 2017 v 18:58 | john |  news
Lady Gaga se letos stala tváří švýcarských hodinek Tudor. V rámci své kampaně natočila reklamu a nafotila sérii fotografií: