Alba Lady Gaga 'Joanne' a 'ARTPOP' získala v USA platinové ocenění za prodej!

26. října 2017 v 16:07 | john |  news
Americká asociace RIAA tento týden ocenila zatím poslední studiové album Lady Gaga 'Joanne' platinou za 1 000 000 jednotek. Číslo, díky kterému album certifikaci získalo, zahrnuje jak klasický prodej alb, tak i moderní streamy.

Album 'Joanne,' které před rokem debutovalo na #1 v album chart Billboard 200, strávilo celý rok v žebříčku Billboard Top Album Sales. Žebříček je sestavován pouze na základě čistého prodeje alb. Alba 'Joanne' se v USA prodalo přes 583 000 kopií.

"Moje album Joanne je v USA oficiálně oceněno platinovou certifikací! Nemohla bych být šťastnější. Já i celá má rodina vám moc děkujeme!♥," reagovala Gaga na ocenění.

Včera se asociace RIAA rozhodla potěšit Lady Gaga ještě jednou a platinovým ocenění korunovala i její předchozí sólové album 'ARTPOP' z roku 2013. V této chvíli má každé ze sólových alb Lady Gaga alespoň jednu platinu za prodej. Duetové album 'Cheek To Cheek' s Tony Bennettem je stále zlaté, ale vzhledem k tomu, že se blíží svátky, během kterých se album tradičně vrací do prodejnostních žebříčků, není vyloučené, že i na toto album čeká platinová deska.

Gaga prostřednictvím Twitteru navíc naznačila, že její hit 'Million Reasons,' který se letos dostal na 4. místo Billboard Hot 100 chart a v létě získal platinové ocenění, dostane brzo druhou platinu: "Mám velkou radost za sebe a mé spoluskladatele Hillary Lindsey z Nashvillu a Marka Ronsona. Million Reasons bude v USA už brzo podruhé platinový!," psala Gaga.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama