Lady Gaga vzdala hold Amy Winehouse

25. července 2017 v 14:55 | john |  news
V neděli (23. 7.) tomu bylo už 6 let, co nás opustila úžasná umělkyně, Amy Winehouse (†27). Lady Gaga na Amy zavzpomínala na svém Twitteru, kam napsala:

"Všem nám chybíš ty a tvůj hlas, Amy. ❤️

Správná doba k připomenutí, že máme k lidem, které milujeme, přistupovat s důstojností a respektem. Obrovský talent."


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014: "Odpočívej v pokoji, Amy Winehouse. Vždy na tebe budu myslet. Představuji si tě, jak v nebi, na šťastnějším místě, zpíváš blues. Milovala jsem tě a stále miluju."

"Amy navždy změnila pop music. Vzpomínám si, že jsem věděla, že tu existuje naděje a díky ní jsem se necítila být sama. Žila jazzem, žila bluesem."

2011: "Zasáhlo mě to skutečně dost hluboce. Není to zvláštní říkávat 'Ona je,' a teď muset říct 'Ona byla?' Jsem opravdu ráda, že jsme ji obdivovali a řekli jí, jak moc jsme ji milovali, ještě když byla naživu. Doufám, že nyní v nebi, kde je, ví, jak moc jsme ji všichni milovali."

"Jsem její obrovskou fanynkou. Byla mojí jedinou nadějí, když jsem vstupovala do hudebního světa. Nikdo nevěděl, kdo jsem, neměla jsem žádné fanoušky, žádný label a každý, kdo mě potkal, mi tvrdil, že nejsem dostatečně hezká a že můj hlas je slabý a divný. Neměli mě kam zařadit. A pak jsem uviděla Amy v Rolling Stone a viděla ji zpívat live. Pamatuju si, že jsem si pomyslela 'No, našli místo, kam zařadit Amy…'"

"Amy je opravdu výjimečná. Dodala mi hodně naděje a zasloužila si něco mnohem lepšího, než jí lidé dali a já doufám, že si z její smrti vezme svět ponaučení. Opravdu v to doufám, protože tohle nebyla lekce pro Amy, ale pro svět."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 karl karl | E-mail | Web | 27. července 2017 v 17:12 | Reagovat

Je velká škoda, že jsme přišli o tak úžasnou umělkyni s úžasným hlasem :) R.I.P. AMY

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama