Lady Gaga se zastala Eda Sheerana

11. července 2017 v 17:14 | john |  news
Zpěvák Ed Sheeran se nedávno rozhodl, že již nebude využívat sociální síť Twitter. Důvodem měli být hateři, kteří Edovi psali nenávistné příspěvky a komentáře. Mělo jít zejména o fanoušky Lady Gaga, které rozzuřil jeden Edův rozhovor. Ed byl krátce po letošním Super Bowlu, na kterém vystupovala Lady Gaga, dotazován, zda by přijal nabídku vystoupit o poločase. Ed sice nejmenoval, ale řekl, že nepatří mezi ty umělce, kteří si po vydání úspěšného alba stále něco potřebují dokazovat.

Lady Gaga velmi mrzí, co se Edovi stalo, a tak se ho rozhodla podpořit prostřednictvím svého Instagramu. Ed dal jejímu příspěvku like a napsal komentář, že je Gaga skvělá.

"Ed je neuvěřitelně talentovaný umělec. MILUJU EDA. Zaslouží si naši lásku a respekt stejně tak, jako všichni lidé. Přála bych si, aby všichni lidé na internetu byli pozitivní a milující a aby vytvořili online komunitu, která by pěstovala laskavost a nebyla nepřátelská a zlá. Neexistuje důvod k tomu, abychom umělce shazovali jen proto, že je na vrcholu. Všichni bychom se měli snažit abychom byli laskavější. To by mělo být prioritou lidstva."

"Jsi bombová xo," komentoval post Ed.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama