Hudební producent Dr. Luke zatahuje do svého soudního sporu s Keshou i Lady Gaga!

31. července 2017 v 14:00 | john |  news

Producent Dr. Luke chce do soudního sporu s Keshou zatáhnout i Lady Gaga!

Web TMZ přinesl o víkendu informace, podle které chce hudební producent Dr. Luke zatáhnout Lady Gaga do kauzy, která je mezi ním a zpěvačkou Keshou. Dr. Luke v současné chvíli požaduje, aby Lady Gaga poskytla výpis textové komunikace s Keshou, ve které údajně slibuje své kolegyni podporu v kampani vedené proti producentovi, která špiní jeho jméno.

Zpěvačka Kesha před pár lety obvinila producenta ze znásilnění a už nějakou dobu se s ním soudí. Kesha soud prozatím prohrává, a to z důvodu nedostatku důkazů. Pravdou však je, že i ostatní zpěvačky, které s Dr. Luke v minulosti spolupracovaly, vypověděly, že se spoluprácí nebyly spokojeny a některé se dokonce nechyly slyšet, že Dr. Luke udržuje se svými svěřeňkyněmi velmi zvláštní vztahy.

Co se týká role Lady Gaga v případu Kesha vs. Dr. Luke, tak je minimální. Gaga pouze Keshu podpořila, protože se v minulosti sama stala sexuální obětí jednoho hudebního producenta. Dr. Luke však po Lady Gaga požaduje, aby vypovídala a aby poskytla veškerou textovou konverzaci, kterou s Keshou vedla během období, vě kterém soud probíhal.

Tým Lady Gaga se už stihl k celé situaci vyjádřit. Gaga už údajně poskytla veškeré relevantní informace, které měla k dispozici, a není klíčovou součástí v tomto případu. Zpěvačka i její tým věří, že Dr. Luke chce pouze přilákat zájem médií, a proto zveličuje její roli ve sporu s Keshou. Gaga se domnívá, že producent ji chce obvinit ze zadržování důkazů a vyhýbání se jeho požadavkům.

TMZ se dále dozvěděl, že Gaga podala písemnou výpověď, ale ta producentovi nestačí, a tak podal žádost, aby se Lady Gaga osobně setkala s jeho právníky a kývla na jednání, které by mělo trvat asi 3 hodiny.

Dr. Luke v současné době dělá vše, co je v jeho silách, aby od Lady Gaga získal výpis textových zpráv, které si posílala s Keshou. Kesha jí v nich prý uvedla, že ji Dr. Luke sexuálně zneužil a vyzvala Gaga, aby se připojila ke "kampani proti Dr. Luke." V rámci této kampaně měla Gaga vyzvat nahrávací společnost Sony Music k tomu, aby s Dr. Luke přerušila pracovní vztahy a propagovala prohlášení "Free Kesha" na sociálních sítích.

Dr. Luke závěrem ve svém požadavku napsal, že Gaga mu sice poskytla jakousi kopii textovek, ale jednalo se o výpis a přeformulování, kterému Luke nerozumněl. Nyní Gaga žádá, aby poskytla zprávy v originální nezměněné formě a aby navíc celou konverzaci a domluvy přišla osobně vysvětlit.

Podívejte se na zajímavé video, které zachycuje osobu producenta Dr. Luke. Video obsahuje způsob práce producenta, a také výpovědi některých zpěvaček, které potvrzují přinejmenším zvláštní chování tohoto člověka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama