Lady Gaga mluví o filmu A Star Is Born, vystoupení s Metallicou a o novém videoklipu k John Wayne!

9. února 2017 v 15:22 | john |  news
Lady Gaga poskytla exkluzivní rozhovor moderátoru Zane Lowe pro rádio Beats 1. Gaga v rozhovoru mluvila o vystoupení na Super Bowlu, o práci na filmu A Star Is Born, a také o nedělním vystoupení s kapelou Metallica. Gaga také okomentovala svůj nový videoklip ke skladbe John Wayne, který včera zveřejnila na Apple Music.

O spolupráci s Bradley Cooperem na filmu A Star Is Born (premiéra v září 2018)
Zrovna jsem dokončila písně k filmu, na kterých jsem spolupracovala s Bradleym a několika dalšími fantastickými producenty a spolupracovníky. Pak se vrhnu na natáčení filmu a po něm mě čeká turné. Nejlepší část práce na tomto filmu je spolupráce s Bradleym. Je to génius. Je neuvěřitelně pracovitý a cílevědomý. Ve skutečnosti se z nás stali skvělí přátelé. Je to opravdu úžasné, že s ním můžu pracovat po celou dobu projektu. Velmi mě inspiruje.

O společném vystoupení s kapelou Metallica na Grammy Awards
S Larsem jsem se potkala v domě Bradleyho Coopera. Lars je úžasný. Byla jsem se podívat na jejich koncert. Už jsem je viděla hrát několikrát, ale nedávno jsem na ně zašla znovu a něco vám povím - ti chlapi hrají líp, než kdy jindy v celém jejich životě.

O novém videoklipu k JOHN WAYNE
Jonase znám už opravdu velmi dlouhou dobu a chtěli jsme opět spolupracovat. Myslela jsem si, že zrovna k této písni by naše spolupráce byla perfektní. Video režíroval on, ale způsob, jakým obvykle začínáme práci je jako kdyby si z mé mysli stáhnul všechny mé vize k dané skladbě. Řekla jsem mu, "Představuju si samu sebe, jak jedu s nějakým chlápkem na koni. Vypadám, že brzy spadnu a bez ohledu na to, že jede hrozně rychle a že mě to bolí, tak vypadám, že si to vlastně užívám. V další scéně jsem s jiným mužem v autě. Je to nezodpovědná jízda, prostřednictvím které vyjadřujeme, jak nezodpovědná může být láska." Prošla jsem s ním několik různých scnářů a on mi z nich pomohl dát dohromady příběh a video.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 10. února 2017 v 16:37 | Reagovat

Na video se těším, tuším pecku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama