Srpen 2016

Lady Gaga - NEW Instagram Photo 31/8/2016

31. srpna 2016 v 21:21 | john |  Instagram
Lady Gaga přidala na svůj Instagram fotografie z natáčení videoklipu k novému singlu "Perfect Illusion," který vychází už v září!
🎥

New American Horror Story 6 Poster

31. srpna 2016 v 21:18 | john |  news
Objevil se nový plakát k 6. sezóně seriálu American Horror Story, která startuje už 14. 9. 2016 a opět se v ní objeví i Lady Gaga!

+ v pořadí již 22. teaser k nové sérii AHS!

PHOTO: Lady Gaga and Kevin Parker

30. srpna 2016 v 18:13 | john |  Unsorted
Objevila se fotka, na které je zachycena Lady Gaga s Kevinem Parkerem, frontman kapely Tame Impala, který se podílel na jejím novém singlu Perfect Illusion. Fotka zpívající Gaga a Kevina byla pořízena o víkendu.

New unseen picture of Lady Gaga [2016]

29. srpna 2016 v 18:25 | john |  Unsorted
Objevila se dosud neviděná fotografie Lady Gaga, která byla pořízena během tvorby nového alba.

Lady Gaga - NEW Instagram Photo

28. srpna 2016 v 21:24 | john |  Instagram
BloodPop, Mark Ronson, Lady Gaga a Kevin Parker z Tame Impala. Tato sestava vytvořila nový singl "Perfect Illusion," který vychází v září!

We made a #PERFECTILLUSION


Lady Gaga at FYF Festival in Los Angeles 27/8/2016

28. srpna 2016 v 12:44 | john |  Candids
Lady Gaga se včera zašla podívat na hudební festival FYF Festival v Los Angeles. Gaga se například podívala na vystoupení úspěšného rappera Kendricka Lamara, kterého podporuje už od jeho začátků, ale také se objevila přímo na pódiu, a to během vystoupení kapely Tame Impala. Právě frontman kapely Tame Impala, Kevin Parker, se podílel na novém singlu Lady Gaga "Perfect Illusion," který vychází už v polovině září.


Lady Gaga Out & about in Malibu, CA 27/8/2016

28. srpna 2016 v 12:39 | john |  Candids
Lady Gaga byla zachycena včera v Malibu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Arriving at The El Rey Theatre in Los Angeles, CA 26/8/2016

27. srpna 2016 v 11:56 | john |  Candids
Lady Gaga včera večer navštívila show umělce John Father Misty, která se konala v The El Rey Theatre v Kalifonii.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga out & about in Malibu, CA 26/8/2016

27. srpna 2016 v 11:51 | john |  Candids
Lady Gaga trávila včerejší odpoledne s přáteli na pláži v Malibu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga - NEW Instagram Photos [27/8/2016]

27. srpna 2016 v 9:53 | john |  Instagram
Who says you can't work at the beach? 👙💦

Lady Gaga's 'Perfect Illusion' Debuts at No. 1 on Billboard + Twitter Top Tracks Chart!

26. srpna 2016 v 17:39 | john |  news

Nový singl Lady Gaga stanul na vrcholu žebříčku týdny před svým vydáním!

Je to jen týden a pár dní, co Lady Gaga oznámila svůj nový singl "Perfect Illusion," jehož vydání bylo stanoveno na polovinu září. Ihned po oznámení se zpráva o nové hudbě Lady Gaga nezadržitelně šířila sociálními sítěmi a díky obrovskému množství zmínění a sdílení se singl "Perfect Illusion" ocitl na #1 amerického žebříčku Billboard + Twitter Top Tracks (vydání pro týden do 3. září). Hned za Gaga debutovala Metallica se singlem "Hardwired" a na trojce se objevil Shawn Mendes se singlem "Mercy."

Záříjové vydání "Perfect Illusion" Gaga oznámila přesně 17. srpna 2016 a množství tweetů s hashtagem a sdílení na Twitteru vedlo k tomu, že se heslo "Perfect Illusion" ocitlo v real-time žebříčku Billboard + Twitter Trending 140. Singl se navíc stal nejrychlejším singlem, který se dostal na vrchol tohoto žebříčku a na vrcholu v den oznámení vydržel celých osm hodin.

Žebříček Billboard + Twitter Trending 140 byl poprvé zveřejněn na jaře 2014 a od té doby se v něm objevilo celkem 8 singlů Lady Gaga, ale "Perfect Illusion" je jejím prvním No. 1. Naposled se Gaga v žebříčku objevila loni v říjnu, kdy se na 4. místě objevil její singl "Til It Happens To You," který byl doposud jejím nejvýše umístěným singlem.

Lady Gaga and Florence Welch collaboration?

25. srpna 2016 v 13:12 | john |  news
Vypadá to, že na novém albu Lady Gaga se objeví spolupráce s talentovanou umělkyní Florence Welch (Florence And The Machine). Zvěsti o možné spolupráci se začaly objevovat ihned poté, co anglická hudebnice sdílela na Instagramu fotku, na které je zachycena, jak se opírá o modré auto Ford Bronco. Stejné auto totiž vlastní Lady Gaga a na fotce jde také vidět kousek nálepky, kterou má Gaga na svém autě, které jí bylo sestaveno na zakázku.

Gaga i Florence se navíc v současné době obě nachází v Kalifornii a navíc byly obě nedávno spatřeny v blízkosti hudebníka Marka Ronsona, který s Gaga pracuje na jejím albu. Před několika měsíci navíc obě navštívily stejnou soukromou party. Uvidíme, zda se jedná pouze o náhodu a nebo skutečně došlo ke spolupráci dvou kritiky opěvovaných umělkyň.

V roce 2009 Florence na svůj Twitter napsala: "Gaga je Bůh." V následujícím roce v interview pro New York Post řekla: "Jsem skutečně posedlá Lady Gaga. Myslím, že je naprostým přírodním živlem, v popovém smyslu."

Už v polovině příštího měsíce bychom se měli dočkat nového singlu Lady Gaga, který nese název "Perfect Illusion." Celé nové album by pak mělo vyjít ještě v průběhu podzimu.Lady Gaga Arriving at Epione Center in Beverly Hills, CA 22/8/2016

23. srpna 2016 v 10:37 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena u kosmetického centra Epione v Beverly Hills. Navíc podle svědků, Gaga měla být během víkendu spatřena v Malibu s Taylorem Kinney, se kterým si nedávno dali pauzu od vztahu a odložili/zrušili zásnuby.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LADY GAGA NEWS

21. srpna 2016 v 18:03 | john |  news
Herec Matt Bomer, který si s Lady Gaga zahrál v seriálu American Horror Story: Hotel, se vyjádřil k informaci, že Lady Gaga si zahraje po boku Bradleyho Coopera v remaku filmu A Star Is Born.

"Je to fantastické! Gaga bude ve filmu úžasná. Těším se a na premiéře budu sedět hned v první řadě s připraveným popcornem."

++++++
Ian David Monroe, redaktor V Magazine, dnes na Twitter napsal zprávu: "Lady Gaga X Collier Schorr = ✨" Collier Schorr je americká umělkyně a módní fotografka, takže je možné, že s ní Gaga chystá nějaký nový photoshoot nebo něco spojené s přicházejícím singlem Perfect Illusion.
Gaga s Collier Schorr

Mark Ronson Talks Lady Gaga's New 2016 Album

19. srpna 2016 v 20:10 | john |  news
Hudebník Mark Ronson, který s Lady Gaga spolupracoval na jejím připravovaném novém albu a ujal se produkce první singlu Perfect Illusion, mluvil v rozhovoru s Tracy Philipsem (ředitel programové agentury, rádiový DJ) o tom, jaká byla spolupráci s Gaga. Nový singl Lady Gaga uslyšíme už v polovině září a nové album by mělo vyjít ještě na podzim.

"Gaga jsem znal ještě předtím, než se z Just Dance stal velký hit a přesto, že je ode mě o deset let mladší, je to kamarádka ze stejného města. Když mi bylo 11 nebo 12, tak chodila na stejnou střední jako moje první holka, takže jsme během dospívání dělali stejné věci: pili jsme pivo na schodech muzea, a také jsme trávili čas ve stejné čtvrti, takže když jsme se setkali, tak jsme hned cítili něco velmi známého a hned jsme si padli do oka. Pak se z ní stala tahle masivní celosvětová superstar a asi pět nebo šest let jsme spolu nemluvili. Před rokem jsme na sebe narazili a poté mi volala a zeptala se mě, jestli s ní nechci spolupracovat na nějaké hudbě.

Na první den naší spolupráce jsem přišel s očekáváním a otevřeností. Nevěděl jsem, zda budeme pracovat dva týdny nebo půl roku. Věděl jsem, že je velmi talentovaná, viděl jsem ji vystupovat, a také jsem dopředu věděl, jak moc vážně hudbu bere. Hudbu miluje z celého svého srdce a nejšťastnější je, když může usednout za piano a bubeníkovi diktovat změny akordů, nebo něco takového. Když jsme ale začali pracovat, tak to vcelku překročilo veškeré mé očekávání toho, jak jsem si představoval, že ta hudba bude znít.

Je to jedna z mých nejoblíbenějších nahrávek, na které jsem kdy pracoval a někteří lidé, kteří s námi přišli spolupracovat, jsou moji i její favoriti z řad hudebníků a skladatelů. Myslím, že je to skutečně dobrá hudba a pravděpodobně se jedná o nahrávku vhodnou i pro ty lidi, kteří by si nikdy ani nepomysleli, že by jim hudba Lady Gaga mohla něco říkat- alespoň tedy na základě toho menšího množství lidí, kteří ji už měli možnost slyšet. Po hudební stránce je to rozhodně pořádně hluboké."

Mark Ronson v minulosti spolupracoval například s Amy Winehouse (album Back To Black), Christinou Aguilerou (hit Hurt), Lily Allen, Adele a v roce 2014 přišel s celosvětovým megahitem Uptown Funk, za který byl oceněn cenou Grammy.

Lady Gaga Marks 8th Anniversary of Debut Album, 'The Fame'

19. srpna 2016 v 19:00 | john |  The Fame
Dnes je tomu už 8 let, co vyšlo debutové album Lady Gaga, "The Fame"! Album netřeba nijak komentovat či představovat, protože mluví samo za sebe. Přes 16 000 000 prodaných kopií, nominace na Grammy a hity jako je Just Dance, Poker Face, LoveGame nebo Paparazzi z něj udělaly jedno z nejúspěšnějších alb všech dob. Neváhejte a určitě si album znovu poslechněte a zpříjemněte si dny, které zbývají do vydání nové hudby Lady Gaga.

*V USA bylo album "The Fame" před pár týdny vyhlášeno jako 3. nejprodávanější taneční album první poloviny roku 2016! Za půl roku se ho prodalo 27 000 jednotek.
**Album "The Fame" Lady Gaga a album "19" zpěvačky Adele jsou v USA zatím nejprodávanějšími alby z minulého desetiletí. Obě alba se stále prodávají po desetitisících.

Lady Gaga představila na iHeartRadio Music Summit hned několik nových skladeb!

19. srpna 2016 v 13:07 | john |  news
Lady Gaga tento týden ohlásila nový singl "Perfect Illusion," který vyjde v polovině září. Gaga ještě v den ohlášení navštívila rádiovou stanici iHeartRadio, která pořádala událost iHeartRadio Music Summit, během které jim Gaga již připravený singl představila. Moderátor Elvis Duran odhalil, že Gaga kromě nového singl zazpívala i několik dalších nových skladeb, které se objeví na jejím pátém sólovém albu. Skladby Gaga zpívala pro vedoucí a zaměstnance populárního rádia. Duran například prozradil, že další z nových skladeb Lady Gaga se týká úmrtí příbuzného, nebo nějaké velmi blízké osoby LG. Elvis Duran se nechal slyšet, že skladba je pravděpodobně o tetě Lady Gaga, Joanne, a že během vystoupení na iHeartRadio Music Summit byl v sále přítomen i otec Gaga, Joe Germanotta, který skladbu slyšel úplně poprvé.

Elvis Duran mluví o nové hudbě Lady Gaga.

"Bylo z toho vystoupení hodné ocenění. Gaga celý sál dojala," řekl mj. Elvis Duran. Duran také fanouškům Lady Gaga vzkázal, ať se nebojí, že nová hudba je už na cestě a je "úžasná."

Nový singl "Perfect Illusion," který Gaga popsala jako taneční hymnu o problémovém vztahu, máme tedy čekat někdy v polovině září a celé nové album by mělo vyjít ještě v průběhu letošního podzimu, protože Gaga si s přípravami pospíšila.

*Singl "Perfect Illusion" ještě ani nevyšel a už má na kontě jedno prvenství a trhl dokonce i rekord. V žebříčku Billboard Trending 140, který je sestaven podle nejvíce sdílených a zmiňovaných skladeb na Twitteru, singl "Perfect Illusion" debutoval přímo na #1 a navíc se stal nejrychlejším singlem, kterému se to kdy v historii chart povedlo!

Lady Gaga performing at the iHeart Radio Music Summit

18. srpna 2016 v 19:25 | john |  Performances/Events
Lady Gaga včera americkému iHeartRadio přišla představit svůj nový singl "Perfect Illusion." Během včerejší události Music Summit vedoucím rádia singl přehrála, a také jim ho živě zazpívala.

"Píseň je o moderní extázi. Nalezli jsme náš sladký, jednoduchý a zuřivý způsob vyjádření."

"Pokaždé, když singl slyším, tak cítím pořádný nával adrenalinu."

Gaga singl popsala jako taneční hymnu a tématem písně je problémový vztah.

Zaměstnanci z iHeartRadio o singlu řekli: "Broukali jsme si to celý den. Song jsme měli možnost slyšet jen jednou, ale byl opravdu velmi dobrý. Pravděpodobně náš nový favorit mezi pilotními singly, ale ty ostatní stejně pořád milujeme." Na otázku, zda jim "Perfect Illusion" připomíná některý song ze starší tvorby Lady Gaga, iHeartRadio odpovědělo: "Nemyslíme si, že by jakékoliv přirovnání dávalo smysl."

Singl "Perfect Illusion" Gaga nahrávala v Shangri-La Studios v kalifornském Malibu. Na nové skladbě spolupracovala s hudebníkem Markem Ronsonem, BloodPop a Kevinem Parkerem z kapely Tame Impala.

Zdroj z iHeartRadio prozradil, že singl "Perfect Illusion" bude vydán v polovině září. Web FuseTV zase doplnil, že dostal hlášení hned z několika zdrojů, že nové album Lady Gaga by mělo vyjít během letošního podzimu!

Další fotky v celém článku!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Leaving a recording studio in NYC 17/8/2016

18. srpna 2016 v 19:04 | john |  Candids
Lady Gaga včera večer při odjezdu z nahrávacího studia v NYC.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com