Březen 2016

Lady Gaga & Joe Biden Teaming Up To Raise Awareness About Sexual Assault

30. března 2016 v 19:31 | john |  news
Lady Gaga a americký viceprezident Joe Biden budou 7. 4. 2016 pořádat shromáždění na Univerzitě University of Nevada.

Bude se jednat o shromáždění, které bylo připraveno na podporu kampaně It's On Us, jejímž iniciátorem je právě Joe Biden. Viceprezident Biden pravidelně cestuje se svojí kampaní po univerzitách a jeho příští zastávkou bude právě University of Nevada v Las Vegas, na které promluví po boku Lady Gaga. První spolupráce mezi Joe Bidenem a Lady Gaga se uskutečnila letos v únoru, kdy Biden uvedl vystoupení Lady Gaga na Oscarech. Gaga na cenách Akademie zpívala skladbu "Til It Happens To You," kterou spolu se skladatelkou Diane Warren nahrály pro dokument The Hunting Ground.

Program kampaně It's On Us vidělo už 250 000 studentů a více než 530 univerzit podepsalo závazek solidarity a přislíbilo zapojení se do kampaně.


"Lady Gaga je statečná a upřímná. Je to přeživší, která má odvahu promluvit a vím, jak to musí být těžké. Dlouho jsme spolu hovořili a obdivuji její odvahu - tuto odvahu může zpozorovat každý, protože je vystavena veřejně. Dodává ostatním ženám odvahu k tomu, aby udělaly krok vpřed," řekl o Lady Gaga viceprezident Joe Biden.

Lady Gaga: New TWITPIC 30/3/2016

30. března 2016 v 14:37 | john |  Twitpics
I saved a piece of birthday cake my fans. You made my 20s worth it all. To spreading love, above all things. ❤️🌎

Thank you so much EVERYONE for all the beautiful birthday wishes. Feels good to be alive. Grateful for everyday God lets me live to see it.

Lady Gaga with Bo, Brandon Maxwell & Bobby Campbell

29. března 2016 v 17:54 | john |  Appearances
Lady Gaga se svojí kamarádkou Bo, stylistou Brandonem Maxwellem a manažerem Bobby Campbellem po oslavě svých 30. narozenin.

Stars Wish Lady Gaga Happy Birthday

28. března 2016 v 19:37 | john |  news
K 30. narozeninám Lady Gaga popřála i její kamarádka Kesha, modelka Gigi Hadid nebo moderátorka Ellen DeGeneres!
Kesha: and.... HAPPY BIRTHDAY to my angel @ladygaga 🎉🎉 u are such a generous bright beautiful soul and talent. hope u have a magical day💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
Gigi Hadid: Happy Birthday love @ladygaga, you inspire me more than you know xx

Ellen DeGeneres: Happy birthday, @LadyGaga! Today you can wear whatever you want and no one can say a thing!


Lady Gaga & Hedi Slimane in Los Angeles

28. března 2016 v 19:32 | john |  Appearances
Lady Gaga s fotografem Hedi Slimane (photoshoot k The Fame Monster) na narozeninové party, kterou Gaga pořádala v sobotu v klubu No Name v Kalifornii.

Lady Gaga Heading to 'No Name' Restaurant in Los Angeles, CA 26/3/2016

28. března 2016 v 13:30 | john |  Candids
Lady Gaga míří v doprovodu snoubence Taylora Kinney do klubu No Name, kde v sobotu oslavovala své 30. narozeniny.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HAPPY BIRTHDAY LADY GAGA!!!♥

28. března 2016 v 10:52 | john |  news

LADY GAGA dnes slaví své 30. NAROZENINY!


Lady Gaga se narodila přesně 28. března 1986 v New Yorku, jako Stefani Joanne Angelina Germanotta, rodičům Cynthii a Joe Germanotta.

Za LADYGAGA.BLOG.CZ bych Lady Gaga chtěl popřát VŠECHNO NEJLEPŠÍ, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a lásky. Přeju jí, aby se jí i nadále dařilo v její kariéře, aby stále a zaslouženě sbírala další ocenění, zásobovala nás jedinečnými hity, a také jí přeju, ať se vydaří svatba, kterou na letošní rok plánuje se svým přítelem Taylorem Kinney, který ji loni na Valentýna požádal o ruku, a ať jsou spolu šťastní!!!

Je toho skutečně mnoho za co můžete mít Lady Gaga rádi - může to být kvůli její skvělé hudbě, výstřednímu stylu oblékání, dechberoucím show a nebo za její jedinečný a upřímný vztah a cit k fanouškům, které si před lety pojmenovala jako "Little Monsters" a samu sebe korunovala jako Mother Monster, matku všech "příšerek". V roce 2011 Gaga vydala hit Born This Way a stejnojmenné album, na kterém byly i písně inspirované příběhy jejích fanoušků. Lady Gaga se také tímto albem snažila dodat svým fanouškům odvahu a šířit myšlenku lepší společnosti, která by netolerovala šikanu, nenávist či násilí. V téže roce se Lady Gaga navíc vrhla do boje proti šikaně a snažila se o prevenci proti sebevraždám mladých lidí, a to prostřednictvím různých projektů a začátkem roku 2012 i přes vlastní nadaci Born This Way Foundation. Doufejme, že práce nadace bude i nadále tak úspěšná a že bude i v následujících letech nápomocná všem, kteří mají ve svém životě jakýkoliv problém.

LADY GAGA bych po 8 letech charakterizoval jako ohromně talentovanou, odvážnou, milou, upřímnou, kouzelnou ženu, která se nebojí riskovat, podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují, a jen tak něco ji nezlomí. Za dobu, kdy ji známe, Lady Gaga dokázala nejen svůj obrovský hudební talent, ale také to, že umí skutečně naslouchat svým fanouškům a neváhá pomoci všem, kteří mají jakýkoliv problém. Lady Gaga se také snaží své fanoušky motivovat k odvážnosti a nebo aby se nebáli ukázat svůj talent, protože věří, že každý člověk je jedinečný a všichni jsme si rovni. Lady Gaga je tu pro své fanoušky vždy - umí potěšit, pobavit, ale hlavně inspirovat. Je sama sebou a každým dalším projektem dokazuje, že není falešná a že jí nejde o peníze, ale o tvorbu umění a o její fanoušky. Za sebe chci říct, že si jí nesmírně vážím a doufám, že nás bude ještě dlouhá desetiletí těšit svojí úžasnou hudbou a skvělými projekty. Jsem přesvědčený o tom, že Lady Gaga ještě zdaleka neukázala to nejlepší a že její absolutní vrchol ještě přijde.

Na závěr bych Lady Gaga chtěl mnohokrát poděkovat za její nejen hudební tvorbu a ještě jednou jí přeju všechno nejlepší a hodně úspěchů, jak s novými hudebními projekty, tak i v osobním životě!

HAPPY BIRTHDAY LADY GAGA♥♥♥

Pokud chcete Lady Gaga popřát k jejím dnešním narozeninám, tak máte možnost jí napsat na její Twitter (@ladygaga).

Lady Gaga: New TWITPIC 28/3/2016

28. března 2016 v 8:05 | john |  Twitpics

Happy Easter!🙏🏽 time for family dinner. Best cure for a Birthday Hangover. PRAYER. ❤️🤘🏼

Taylor Swift, Lana Del Rey, Pharrell Williams and John Legend & more attended Lady Gaga's birthday party!

27. března 2016 v 16:50 | john |  Appearances
Lady Gaga včera s přáteli slavila s předstihem své 30. narozeniny, které má už zítra. Mezi hosty se objevili Lana Del Rey, Taylor Swift, Kylie Minogue, Lorde, Kate Hudson, Kathy Bates, Pharrell Williams, John Legend, Nick Jonas, Lisa Vanderpump, Mark Ronson, nebo Chrissy Teigen. Slavilo se v privátním klubu a restauraci No Name v západním Hollywoodu. Mezi dárky, které Gaga dostala, byl i obraz, který kdysi namaloval sám Michael Jackson.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga’s ‘anti-megaclub’ 30th birthday party

27. března 2016 v 13:38 | john |  news
Lady Gaga už zítra oslaví své 30. narozeniny! Oslavu svých třicátin však měla uspořádat už včera. Podle zahraničních webů Gaga včera pořádala party pro své přátele v soukromém klubu a restauraci No Name, který se nachází v západním Hollywoodu v Kalifornii.

Bryan Ling, majitel klubu No Name, místo popsal jako "útočiště pro lidi, kteří jsou ve světle reflektorů a pracují v tvůrčích odvětvích." No Name je místo, které je známé pro své noční jam sessions, přísnou ochranku a přezdívá se mu "anti-megaclub."

Lady Gaga o oslavě svých narozenin neřekla ani slovo, ale její stylista, Brandon Maxwell, dnes na svém Instagramu zveřejnil fotografie, na kterých je právě s Lady Gaga, manažerem Bobby Campbellem a nejlepší kamarádkou Lady Gaga, Bo.


Lady Gaga slaví 30. narozeniny už zítra, 28. března! Gaga je v posledních měsících zaneprázdněna přípravami svého pátého studiového alba, které by ráda vydala v průběhu letošního roku.

Lady Gaga & Brandon Maxwell [PHOTO]

27. března 2016 v 13:24 | john |  Instagram
Brandon Maxwell, módní návrhář a stylista Lady Gaga, přidal na svůj Instagram fotografii, na které je se svými přáteli. Vlevo dole je i Lady Gaga:
Goodnight LA, best ending. Hello New York!

Lady Gaga at V Magazine Building [PHOTO]

25. března 2016 v 9:30 | john |  Appearances
Loňská fotografie Lady Gaga, která byla pořízena v budově, kde vzniká časopis V MAGAZINE.
Lady Gaga od roku 2009 přispěla V Magazinu už celkem 23 obálkami! V roce 2013 se objevila na 4 obálkách a letos, jako hostující šéfredaktorka, připravila pro vydání #99 rekordních 16 coverů (sama se objevila na 9 z nich). Je to jen pár dnů, co si Lady Gaga na druhých Fashion Los Angeles Awards převzala cenu Editor of the Year právě za práci na čísle 99 V Magazine.

Lady Gaga talks Til It Happens To You, Britney Spears, Kesha, new music & more on 103.7 KVIL Radio

24. března 2016 v 5:29 | john |  news
Lady Gaga před pár dny poskytla exkluzivní interview rádiu 103.7 KVIL. Během rozhovoru mluvila například o nadaci Operation Smile, o účinkování v American Horror Story, o svém snoubenci Tayloru Kinney, singlu Til It Happens To You, ale také zmínila případ zpěvačky Keshy, promluvila o Britney Spears, a také řekla něco málo o připravované nové hudbě.

Lady Gaga: New TWITPIC 23/3/2016

23. března 2016 v 14:20 | john |  Twitpics
Conserve nature's resources so we can all live our best lives. W is for WE CAN HELP 🌎 #WorldWaterDay @drop4drop

BRAND NEW LAYOUT!

23. března 2016 v 13:21 | john
Jak jste si již mohli všimnout, tak od včerejška má LADYGAGA.BLOG.CZ zbrusu nový vzhled! Autorkou nového layoutu je úžasná a talentovaná Em (její profil: lenkamason.deviantart.com). Tímto bych chtěl Em hrozně moc poděkovat za vytvoření a nastavení nového layoutu s Lady Gaga. Doufám, že se vám nový vzhled bude líbit stejně, jako se líbí mě.

John

Childhood Photo of Lady Gaga

23. března 2016 v 13:13 | john |  Vintage
Nedávno zveřejněná fotka z dětství Lady Gaga. Stefani Germanotta v roce 1990!


Lady Gaga & Nolan Gerard Funk at The Daily Front Row Fashion Los Angeles Awards 20/3/2016

22. března 2016 v 14:24 | john |  Appearances
Lady Gaga a herec Nolan Gerard Funk na The Daily Front Row Fashion Los Angeles Awards.

'American Horror Story' Season 6 Spoilers

21. března 2016 v 19:19 | john |  news
Včera se konal tradiční televizní festival PaleyFest, na kterém jsou obvykle odhaleny detaily ohledně nadcházejícíh sezón seriálů. Fanoušci seriálu American Horror Story netrpělivě čekali na oznámení názvu již 6. řady seriálu, ale výkonný producent Ryan Murphy zatím detaily tají. Ryan prozradil pouze tolik, že jeho tým pracuje na dvou myšlenkách zároveň a ani jedna zatím není dokončená. Co se týká obsazení, tak to také není jisté, ale Ryan nikomu v účinkování nebrání a přímo se nechal slyšet, že každý, kdo si už v AHS zahrál, je vítán i tentokrát a záleží skutečně na každém z herců, zda se budou moci a nebo budou chtít připojit.

"Zajímavostí této sezóny je, že pracujeme na dvou nápadech současně a ani jeden zatím není hotový. Nechci prozrazovat, o co jde, ale řeknu vám tolik, že každý milovaný člověk z obsazení, který se chce vrátit, se bude moci vrátit."

Oficiálně byly potvrzeny pouze Lady Gaga, Angela Bassett a Sarah Paulson - všechny tři se tedy určitě objeví v šesté sezóně AHS. V připravované sérii se objeví také Kathy Bates, Denis O'Hare, Finn Wittrock, Wes Bentley, Cheyenne Jackson a Matt Bomer, kteří včera na PaleyFestu dělali tvůrcům Ryanu Murphymu a Bradu Falchukovi společnost. O účinkování v šestce AHS má zájem i Emma Roberts. Záleží však, zda bude zvládat přebíhat z natáčení druhé řady seriálu Scream Queens na natáčení AHS - naštěstí pro Emmu, oba seriály se budou letos točit v LA. Emma, která si zahrála v sezónách Coven a FreakShow, se nedávno nechala slyšet, že by chtěla mít nějaké společné scény s Lady Gaga!

"Lady Gaga byla velkou neznámou, ale její účinkování v American Horror Story bylo významným momentem v pop kultuře," řekl včera Ryan Murphy.

"Připomíná mi Jessicu Lange, protože je stejně nadpozemská. Rozumíme si. Když mám ohledně něčeho nějaký pocit, tak ona to cítí úplně stejně. Jako člověk je pro mě neuvěřitelně dojemná. Přesto, že je celosvětovou ikonou, tak jedinou věcí, kterou od show chtěla, bylo patřit ke komunitě, což je věc, která jí v jejím životě chyběla. První natáčecí den jí Kathy Bates řekla, že odvedla skvělou práci a Gaga odešla z placu a plakala. Vždy si přála být herečkou." Murphy také řekl, že Gaga si vždy žádala záznamy z natáčení, aby se mohla podívat a zapracovat na tom, co jí třeba nevyšlo. "Po celou dobu procesu byla studentkou," dodal Murphy.

Téma ani název 6. řady AHS tedy odhalen zatím nebyl, ale Ryan Murphy potvrdil, že šestka bude méně opulentní, než byl předhozí Hotel, za který si Lady Gaga odnesla Zlatý glóbus. "Další sezóna, kterou dáváme dohromady, se skutečně velmi liší od té minulé. Není menší, jen není tolik opulentní. Bude více zlotřilá a temnější."

V lednu bylo navíc prozrazeno, že 6. řada AHS bude situována v současnosti, ale bude zahrnovat ozvěny minulosti. Bude tedy zasazena do dvou časových období.

Lady Gaga & Mark Ronson leaving a restaurant in Santa Monica

21. března 2016 v 17:54 | john
Lady Gaga a producent Mark Ronson byli včera spatřeni při odchodu z jedné restaurace v Santa Monice.