'American Horror Story': Lady Gaga To Return For Slender Man-Focused Season 6?

28. ledna 2016 v 17:12 | john |  American Horror Story: Hotel
Tvůrci seriálu American Horror Story připravují na letošní rok další, již 6. řadu tohoto úspěšného seriálu. Zatím se však neví, jaké bude téma připravované sezóny a kdo si v ní zahraje. Mluví se však o návratu Jessicy Lange a nabídku na roli dostala znovu i Lady Gaga, která si před pár týdny odnesla za svůj debutový herecký výkon ocenění Golden Globe. Navíc, první epizoda Hotelu se stala druhým nejsledovanějším pořadem v historii kanálu FX a bylo prozrazeno, že každý díl seriálu sledovalu průměrně 10,5 milionu diváků.

Magazín US Weekly dnes přinesl informaci, podle které se tvůrci seriálu snaží ze všech sil, aby i do další řady AHS dostali Lady Gaga. "Producenti doufají, že Lady Gaga, hvězda AHS: Hotel, si střihne i druhé kolo," píše US Weekly. "Tvůrci se snaží skutečně ze všech sil, aby ji dostali zpět!" tvrdí zdroj.

Týmu AHS Lady Gaga skutečně sedla a každý si ji ihned oblíbil: "Po prvním natáčecím dnu, Gaga šla a seznámila se s každým členem štábu. Byla opravdu úžasná a nemohla být milejší," sdělil magazínu zdroj.

Ryan Murphy, tvůrce AHS, nabídl Lady Gaga roli v šestém pokračování American Horror Story jen krátce po uvedení Hotelu.

"Lady Gaga je v 5. sezóně tak geniální, že jsem ji včera oficiálně požádal, aby se připojila k 6. sezóně. Řekni ano, Gaga!" psal Ryan na Twitteru.

"Vím, jaká [šestá] sezóna bude a už jsem začal oslovovat lidi. K 1. říjnu vždy musím vědět, jaká bude další sezóna, aby to fungovalo. Je to velmi náročná práce," prozradil v rozhovoru pro E!

Nabídku role Ryan potvrdil také v rozhovoru pro The Hollywood Reporter, ale protože se Gaga letos chystá vydat nové album a věnovat se turné, tak se musí všechno naplánovat a uvidí se, zda Gaga jeho nabídku přijme.

"Opravdu si myslím, že Lady Gaga je umělkyní své generace. Myslím, že může dělat cokoliv. Posouvá hranice, stejně jako já, což je to, co mnohé lidi štve. Mluvili jsme o další sezóně. Pracuje na svém albu a bude mít turné, takže se to snažíme nějak vyřešit. Držte nám ale palce, protože na příští rok mám pro ni roli, která se jí líbí."

Co se týká příběhu nové řady, tak podle posledních, ale zatím nepotvrzených zpráv by se děj nové řady American Horror Story měl točit kolem postavy Slender Man - vysoké mužské postavy v obleku, která podle legendy unáší děti. "Scénář napsal někdo jiný, než tvůrci seriálu, a tým AHS chce scénář přizpůsobit tak, aby jejich show seděl. Nejprve musí však odkoupit práva a až pak budou vymýšlet obsazení," říká insider US Weekly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama