Leden 2016

Lady Gaga Opens Up About Her Aunt's Sexual Assault: 'It Tormented Her Before She Died'

31. ledna 2016 v 10:56 | john |  news
Lady Gaga minulý týden vystoupila na Producers Guild Awards, kde předvedla skladbu "Til It Happens To You," kterou dala dohromady společně se skladatelkou Diane Warren. Jedná se o hlavní píseň k dokumentárnímu filmu "The Hunting Ground," který pojednává o obětech sexuálních útoků na vysokých školách.

Ještě předtím, než Gaga píseň zazpívala, tak odhalila, že téma znásilnění se nedotýká pouze jí (v roce 2014 Gaga veřejně promluvila o tom, že byla ve svých 19 letech znásilněna hudebním producentem), ale také její zesnulé tety Joanne Germanotta, která byla obětí tohoto trestného činu. Gaga se nechala slyšet, že její teta trpěla onemocněním lupus, které se jí po hrozném zážitku zhoršilo natolik, že to vedlo k její smrti. Skladba "Til It Happens To You" proto neznamená hodně jen pro ni samotnou, ale dotýká se celé rodiny.

"Není to důležitý problém jen pro mě, ale je to důležitá otázka pro celou moji rodinu, protože když sestra mého otce chodila na vysokovou školu, tak se stala obětí sexuálního napadení. Po tomto strašném zážitku ji to emocionálně mučilo tak, že její onemocnění lupus, kterým trpěla, se zhoršilo natolik, že nakonec zemřela. Mému otci bylo 16 a ohromným způsobem to ovlivnilo nejen celou rodinu, ale také celý můj život. Je to jedním ze středobodů naší rodiny. Takže tento song [Til It Happens To You] znamená hodně jak pro mě, tak i pro mé rodiče."

"Osoba, které zpívám, je osobou, která mě chce uzdravit - říkám jim však, že nemůžou. Je mi zle z lidí, kteří přichází a odchází z mého života a říkají mi, že budu v pohodě, protože v sobě stále nosím tolik bolesti, kterou nemůžou pochopit."


Lady Gaga: NEW Instagram Photos 30/1/2016

30. ledna 2016 v 9:46 | john |  Instagram
I'm so happy for my friend MIHO and her bf just got engaged! She worked with me everyday all day on Horror Story keeping the Countess' nails ready to slay and always with continuity! ☺️@mihonails 💅🏾

Lady Gaga Riding her horse in Malibu, CA 28/1/2016

29. ledna 2016 v 22:49 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena v okolí svého domu v Malibu, kde se projížděla na svém koni.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga se bude vdávat v Itálii!

29. ledna 2016 v 21:39 | john |  news

LADY GAGA & TAYLOR KINNEY SE NEJSPÍŠE VEZMOU V ITÁLII!

Zahraniční média tento týden přišla s informací, že plánovaná svatba Lady Gaga a Taylora Kinney se uskuteční v Itálii!

Na Valentýna už to bude rok, co se Gaga a její dlouholetý přítel zasnoubili. Od té doby jsou pravidelně zaplavováni dotazy ohledně dne D. Gaga však o svatbě nemluví vůbec a Taylor se odkazuje na Gaga s tím, že všechno nechává na ní. Svatbu prý však připravují společně a průběžně. Nejdříve se mluvilo jen o malém obřadu, během které by si pouze vyměnili slib před hrstkou rodinných příslušníků a přátel. Letos se však plány změnily a Gaga se prý rozhodla, že by svatbu chtěla v Itálii, odkud pochází její rodina.

"Gaga chce oslavit svůj původ, takže se teď poohlíží po místech na italském venkově. Chtěla by velkou italskou svatbu," sdělil zdroj New York Postu.

Místo svatby by tedy bylo částečně vyřešeno, ale zbytek zatím pár nijak nespecifikoval. Ano jeden z nich totiž nikam nespěchá, a tak ještě nemají ani datum svatby. Podle informací si Gaga a Taylor chtějí co nejdéle užít fázi zasnoubení, a tak teprve přesné místo i termín teprve budou řešit. Gaga ještě nemá prý ani šaty, protože ty závisí na místě svatebního aktu:

"Svatební šaty budou inspirována místem konání svatby, takže nejprve musí vyřešit lokalitu. Až teprve místo jí pomůže zjistit, jak budou šaty vypadat a koho je enchá vytvořit," dodává zdroj.

Ohledně svatebních šatů Lady Gaga se už roky vedou diskuze. Vše však vyvrcholilo krátce po loňském zasnoubení, kdy přes 30 designérů zveřejnilo své návrhy na šaty pro velký den ikonické Lady Gaga. Internetem také kolovaly fámy o tom, že šaty už má na starosti Donatella Versace, která s Gaga spolupracovala v roce 2013.

Lady Gaga a Taylor Kinney se seznámili v létě 2011, a to přímo na natáčení videoklipu "You And I." Loni na Valentýna Taylor požádal Gaga o ruku a věnoval jí nádherný prsten s kamenem ve tvaru srdce.

"Do What U Want" music video still

29. ledna 2016 v 10:20 | john |  Music Videos
Unikla fotka z nezveřejněného videoklipu Lady Gaga k singlu "Do What U Want," který v roce 2013 režíroval Terry Richardson.

Lady Gaga performing at the Oscars

28. ledna 2016 v 20:41 | john |  news

LADY GAGA JIŽ PODRUHÉ VYSTOUPÍ NA OSCARECH!

Americká Akademie filmového umění a věd, která uděluje prestižní filmové ceny Oscars, dnes zveřejnila seznam vystupujících umělců a těch, kteří budou předávat ocenění vítězům letošního ročníku Oscarů. Mezi vystupujícími je i LADY GAGA, která vystupovala také loni, a to z již ikonickým medley skladeb z muzikálu The Sound Of Music.


Lady Gaga je navíc poprvé nominovaná na Oscara, a to za píseň "Til It Happens To You," kterou dala dohromady společně se skladatelkou Diane Warren. Píseň již od vydání sbírá jen samou chválu a na kontě má již několik ocenění a nominací. Píseň je natolik úspěšná, že se dostala i na vrchol amerického tanečního žebříčku Billboard Dance Club Songs a tento týden se dokonce dostala do Top 40 chart nejhranějších skladeb v US rádiích.

Seznam vystupujících a těch, kteří budou prezentovat jednotlivé kategorie a vítěze Oscarů 2016, dnes zveřejnili producenti Oscarů, David Hill a Reginald Hudlin.

Benicio Del Toro
Tina Fey
Whoopi Goldberg
Ryan Gosling
Kevin Hart
Lady Gaga
Sam Smith
Charlize Theron
Jacob Tremblay
The Weeknd
Pharrell Williams

88. ročník cen Oscars se uskuteční 28. 2. 2016 v Dolby Theatre, Hollywood & Highland Center v Hollywoodu a živě jej bude přenášet kanál ABC. Večerem bude provázet Chris Rock.


'American Horror Story': Lady Gaga To Return For Slender Man-Focused Season 6?

28. ledna 2016 v 17:12 | john |  American Horror Story: Hotel
Tvůrci seriálu American Horror Story připravují na letošní rok další, již 6. řadu tohoto úspěšného seriálu. Zatím se však neví, jaké bude téma připravované sezóny a kdo si v ní zahraje. Mluví se však o návratu Jessicy Lange a nabídku na roli dostala znovu i Lady Gaga, která si před pár týdny odnesla za svůj debutový herecký výkon ocenění Golden Globe. Navíc, první epizoda Hotelu se stala druhým nejsledovanějším pořadem v historii kanálu FX a bylo prozrazeno, že každý díl seriálu sledovalu průměrně 10,5 milionu diváků.

Magazín US Weekly dnes přinesl informaci, podle které se tvůrci seriálu snaží ze všech sil, aby i do další řady AHS dostali Lady Gaga. "Producenti doufají, že Lady Gaga, hvězda AHS: Hotel, si střihne i druhé kolo," píše US Weekly. "Tvůrci se snaží skutečně ze všech sil, aby ji dostali zpět!" tvrdí zdroj.

Týmu AHS Lady Gaga skutečně sedla a každý si ji ihned oblíbil: "Po prvním natáčecím dnu, Gaga šla a seznámila se s každým členem štábu. Byla opravdu úžasná a nemohla být milejší," sdělil magazínu zdroj.

Ryan Murphy, tvůrce AHS, nabídl Lady Gaga roli v šestém pokračování American Horror Story jen krátce po uvedení Hotelu.

"Lady Gaga je v 5. sezóně tak geniální, že jsem ji včera oficiálně požádal, aby se připojila k 6. sezóně. Řekni ano, Gaga!" psal Ryan na Twitteru.

"Vím, jaká [šestá] sezóna bude a už jsem začal oslovovat lidi. K 1. říjnu vždy musím vědět, jaká bude další sezóna, aby to fungovalo. Je to velmi náročná práce," prozradil v rozhovoru pro E!

Nabídku role Ryan potvrdil také v rozhovoru pro The Hollywood Reporter, ale protože se Gaga letos chystá vydat nové album a věnovat se turné, tak se musí všechno naplánovat a uvidí se, zda Gaga jeho nabídku přijme.

"Opravdu si myslím, že Lady Gaga je umělkyní své generace. Myslím, že může dělat cokoliv. Posouvá hranice, stejně jako já, což je to, co mnohé lidi štve. Mluvili jsme o další sezóně. Pracuje na svém albu a bude mít turné, takže se to snažíme nějak vyřešit. Držte nám ale palce, protože na příští rok mám pro ni roli, která se jí líbí."

Co se týká příběhu nové řady, tak podle posledních, ale zatím nepotvrzených zpráv by se děj nové řady American Horror Story měl točit kolem postavy Slender Man - vysoké mužské postavy v obleku, která podle legendy unáší děti. "Scénář napsal někdo jiný, než tvůrci seriálu, a tým AHS chce scénář přizpůsobit tak, aby jejich show seděl. Nejprve musí však odkoupit práva a až pak budou vymýšlet obsazení," říká insider US Weekly.

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 27/1/2016 [#2]

27. ledna 2016 v 22:11 | john |  Instagram
Lady Gaga prostřednictvím svého Instagramu poděkovala svým fanouškům za podporu a napsala, že už se nemůže dočkat, až s námi bude sdílet novou hudbu!
I love my monsters. Everyday I'm more and more thankful for everything you have given me. I miss you and can't wait to sing and play and rip on some new tunes for you. ❤️


Lady Gaga plans to get A-lister body

26. ledna 2016 v 16:23 | john |  news
Web RadarOnline.com přinesl exkluzivní informace ohledně Lady Gaga. Gaga prý začala intenzivní cvičební plán, který by jí měl pomoci vytvarovat její postavu.

Lady Gaga nedávno získala ocenění Golden Globe za svůj první herecký výkon v seriálu American Horror Story: Hotel, kde si zahrála roli The Countess. Vítězství Gaga katapultovalo zpět do centra pozornosti a umělkyně se již krátce po premiéře seriálu nechala slyšet, že ji herectví baví a hodlá se mu věnovat i nadále. Gaga se navíc letos chystá vydat své páté studiové album a k němu plánuje i turné, a tak je důležité, aby byla ve formě.

Gaga má v plánu cvičit se slavným trenérem a poradcem Harley Pasternakem, se kterým spolupracovala už v minulosti. Pasternak patří mezi nejvyhledávanější trenéry a pod jeho velením cvičí Áčkové celebrity, včetně úspěšné Amy Schumer a Kim Kardashian.

"Lady Gaga se nebude nijak moc měnit, pokud se neobjeví role, která by si výslovně žádala určité věci," prozradil Harley Pasternak.

"Pokud se objeví role, která by vyžadovala, aby přibrala na váze, nebo naopak zhubla, pak některé věci pozměníme. Gaga však vypadá vždy fenomenálně. Gaga se vždy ohlíží v odlišných oblastech, aby našla různé druhy cvičení. V současné době dělá odporové cvičení, všechny druhy cvičení na tvarování těla, a také Pilates. To, co je na ní skvělé je, že upřednostňuje různorodost. Nikdy se nedrží jen jednoho druhu cvičení. Pro ni to není sprint, ale maraton. Gaga je nyní v perfektní formě. Vždycky se udržovala v dobré kondici."

Gaga se skutečně vždy udržovala v kondici, až do roku 2013, kdy přišlo zranění kyčle, následná operace a zotavování. "Před pár lety podstoupila zákrok, během kterého došlo k náhradě jejího kyčelního kloubu. Nemohla se pohybovat a skončila na vozíku. Během rehabilitace se však snažila být v dobré kondici, a také vyvinula velké úsilí k tomu, aby správně jedla," dodal Pasternak.

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 26/1/2016

26. ledna 2016 v 8:30 | john |  Instagram
Lady Gaga zveřejnila prostřednictvím svého Instagramu novou fotografii sebe, jak se projíždí na svém koni doma v Malibu. Koni, kterého jí daroval její tým z labelu Interscope Records, dala zřejmě jméno Arabella. Gaga také zveřejnila další fotku - na té je kočka, která patří skladatelce Diane Warren. Gaga a Diane spolu tvoří skladby pro páté studiové album, kterého se dočkáme už letos!

Lady Arabella.

Lady Gaga Out and about in Malibu, CA 23/1/2016

25. ledna 2016 v 9:00 | john |  Candids
Lady Gaga byla 23. ledna zachycena v Malibu v Kalifornii.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga backstage at the Producers Guild Awards in Los Angeles

24. ledna 2016 v 17:43 | john |  Award Shows
Krásná Lady Gaga v zákulisí předávání cen Producers Guild Awards 2016.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Performs 'Til It Happens to You' Live at 27th PGA Awards

24. ledna 2016 v 17:28 | john |  videos
Úžasné vystoupení Lady Gaga s písní Til It Happens To You, které předvedla včera na předávání cen Producers Guild Awards.

Lady Gaga with Taylor Kinney & Diane Warren backstage at the Producers Guild Awards 2016

24. ledna 2016 v 12:00 | john |  Appearances
Lady Gaga s Taylorem Kinney a Diane Warren v zákulisí předávání cen Producers Guild Awards.

Lady Gaga performing "Till It Happens To You" at the Producers Guild Awards

24. ledna 2016 v 9:20 | john |  Performances/Events
Lady Gaga v noci vystoupila na Producers Guild Awards. Gaga zazpívala píseň "Til It Happens To You" z dokumentárního filmu The Hunting Ground, který byl oceněn Stanley Kramer Award.

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 24/1/2016

24. ledna 2016 v 9:15 | john |  Instagram
What a wonderful night with wonderful people that I love ❤️ congratulations to The Hunting Ground for continuing to make an impact and changing lives. Including mine.

Lady Gaga (then Stefani Germanotta) used to have a Facebook group dedicated to saying she'd never be a star

23. ledna 2016 v 18:33 | john
LADY GAGA - umělkyně, která jen před několika dny získala ZLATÝ GLOBUS a byla nominovaná na Oscara. Autorka několika světových megahitů, držitelka 6 cen Grammy a ta, která prodala už přes 173 000 000 nahrávek. To vše stihla za pouhých 8 let. Věděli jste, že když bylo Gaga 18 let a vystupovala v malých klubech ještě pod svým pravým jménem Stefani Germanotta, tak jí někdo na Facebooku založil nenávistnou stránku? Na stránce Public Radio International byla zveřejněna následující esej, kterou napsala Lauren Bohn, která o stránce, jejíž členové tvrdili, že Stefani nikdy nebude hvězdou, věděla a měla možnost si ji před lety prohlédnout.

"Když jsem byla v prváku na New York University a Facebook fungoval jen rok, tak lidé vytvářeli a připojovali se ke skupinám, jako "Mám ďolíčky ve tvářích" a "Falešná identita, prosím!" Vzpomínám si, jak jsem procházela facebookovou skupinu, která mi zlomila srdce. Jmenovala se něco jako: "Stefani Germanotto, nikdy nebudeš slavná."

Stránka byla plná fotek krásné 18leté studentky NYU, která připomínala Norah Jones a která zpívala a hrála na piano v místních barech. Skupina byla zaplněná komentáři, které byly ostré jako dikobrazí jehly a které hnusně obviňovaly hudebnici, která se snažila prorazit, z toho, že je "děvkou toužící po pozornosti." Jeden člověk se ptal: "Kdo si myslí, že je?" Také si pamatuju, jak jeden týpek vyvěsil fotku plakátu k jednomu z jejích vystoupení v místním vesnickém baru. Bylo viditelné, že ten plakát pošlapal, protože na něm byla viditelná zablácená stopa, kterou se snažil zastínit její jméno.

Nemohla jsem se zbavit nepříjemného pocitu, který jsem měla při posouvání té facebookové stránky, ale celkem brzy jsem na tu skupinu zapomněla, stejně jako na tu dívku s pronikavými havraními oči. Až pak o pět let později. Byla jsem ve vlaku Amtrak na cestě z New York City do Filadelfie a četla jsem si profil Lady Gaga v New York Magazine, který napsala Vanessa Grigoriadis. Bezmyšlenkovitě jsem ten článek proletěla, dokud jsem se nedostala k první větě druhého odstavce:

"Před setkáním jsem předpokládala, že někdo s uměleckým jménem, jako je "Lady", (její křestní jméno je Stefani Joanne Germanotta) bude trošku odměřená..."

TY VOLE, zařvala jsem, (ti, kteří cestovali se mnou budou vědět, že jsem vlastně zaječela). LADY GAGA JE STEFANI GERMANOTTA? STEFANI JE LADY GAGA?

Byla jsem stržena závratným emocionálním mixem "šílené matky ze soutěže krásy" a triumfem, který vzešel z pomsty školního exota. Také jsem však cítila stud. Stud za to, že jsem nikdy na tu skupinu nenapsala, stud, že jsem nikdy tu dívku s havraními oči nebránila - dívku, jejíž odvážný plakát byl pošlapán, pravděpodobně někde v blízkosti mé koleje.


Ale opět, brzy jsem na to odhalení a na ten pocit zapomněla. Pocity. Jsou tak pomíjivé. Odhalení však ještě více. Musíme je neustále znovuobjevovat, každý zatracený den.

Stejně jako minulý týden, když jsem se probudila a uviděla tento mem.
Zase jsem viděla tu zablácenou šlápotu, která zastiňovala její jméno. To protáčení očí. Zbabělé chichotání. To "Kdo si myslí, že je?"

Zmocnila se mě spousta pocitů, ale tím nejsnadněji vyjádřitelným byla "vděčnost."

Stefani, děkuji ti. Děkuji za to, že sis vždy myslela, že jsi superstar a za to, že jsi vlastní trhliny využila k tomu, aby to vyzařované světlo bylo ještě zářivější.

Lidi, následujme podnět. #LadyGaga #ThatsWho"

"...také bych chtěla poděkovat všem těm, kteří ve mně nevěřili, protože to bylo hodně lidí. Možná jich bylo i víc než těch, kteří ve mně věřili. Poháněl mě ten oheň v břiše, který jste ve mě zažehli, a nemohla jsem se dočkat, až dokážu, že jste se mýlili, protože možná mi hodně věcí nejde, ale umím psát písničky a umím zpívat," řekla Lady Gaga koncem loňského roku při přebírání ceny Woman of the Year, kterou ji ocenil magazín Billboard.


Lady Gaga to perform at GRAMMYs 2016

22. ledna 2016 v 14:14 | john |  news
Spolupráce mezi společností Intel a Lady Gaga bude odhalena už 15. 2. 2016 během hudebních cen Grammy Awards. Internetem kolují drby, že Gaga vystoupí s písní "Til It Happens To You" a na sobě bude mít nejnovější vynález Intelu - "The Butterfly Dress" (VIDEO). Kromě tohoto vystoupení by Gaga podle nepotvrzených informací měla vzdát čest Davidu Bowiemu. O tomto vystoupení se skutečně jednalo, ale zatím nebylo nic potvrzeno.

Jennifer Lopez: 'Lady Gaga is such a sweetheart'

22. ledna 2016 v 12:54 | john |  news
Jennifer Lopez poskytla interview pro Extra, během kterého mluvila i o Lady Gaga. Jennifer totiž s Gaga trávila čas během nedávného předávání cen Golden Globes. Vypadá to, že s J.Lo a Gaga se staly skutečné přítelkyně. Jennifer například řekla, že Gaga je velmi milý člověk a že její úspěch je skutečně zasloužený.

"Dovolte, abych vám něco řekla o Gaga - je to naprosté zlatíčko. Po Golden Globes mi nechala poslat květiny se vzkazem, na kterém stálo, 'Byl to skvěle strávený večer s tebou.' Je to milá holka, je to newyorčanka, stejně jako já. Byla ohromena tím, že vyhrála, ale skutečně si to zasloužila. Je tak laskavá. Opravdu ji mám moc ráda. Líbí se mi, co zastává. Nebojí se být odlišná a být mimo škatulky, být akceptována. Je to opravdu milý člověk a skutečně se těším z jejího úspěchu."

"Není nad tyhle dvě dámy. Celý večer mě bavily a zahrnovaly láskou," napsala Gaga k tého fotce z Instagramu, na které je Gaga právě s Jennifer a s Kate Hudson.

Jennifer a Gaga spolu trávily čas už několikrát a v roce 2011 dokonce Gaga pracovala na 2 skladbách pro album Jennifer, "Love?". Jednalo se o skladby "Hypnotico" a "Invading My Mind," u které se Gaga podílela i na produkci.