Září 2015

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 30/9/2015

30. září 2015 v 20:40 | john |  Instagram
Lady Gaga dnes navštívil herec John Travolta, se kterým se Gaga spřátelila nedávno při natáčení seriálu American Horror Story, kam se na ni John chtěl jít podívat. Poté se setkali na večeři v domě Barbry Streisand.
I know when John comes to see me in the mornings it's gonna be a good day :) what a sweetheart

Lady Gaga will appear on the October 6 "Tonight Show Starring Jimmy Fallon"

30. září 2015 v 19:45 | john |  news
Dnes bylo potvrzeno, že 6. 10. 2015 se Lady Gaga objeví jako host americké talk show 'The Tonight Show Starring Jimmy Fallon', aby zde poskytla exkluzivní interview.

Tématem rozhovoru s Lady Gaga bude její účinkování v seriálu "American Horror Story: Hotel", jehož první epizoda bude mít premiéru hned den poté, 7. 10. na kanálu FX. Spolu s Lady Gaga se ten večer v show objeví i herečka Ronda Rousey, a také zpěvačka a herečka Hailee Steinfeld, která kromě toho, že poskytne rozhovor, také vystoupí.

SNIPPET: Lady Gaga - Til It Happens To You (Piano Version)

30. září 2015 v 18:35 | john |  news
Ukázka piano verze aktuálního singlu Lady Gaga, "Til It Happens To You", který vznikl ve spolupráci se skladatelkou Diane Warren pro dokumentární film The Hunting ground.


VIDEO: Lady Gaga - Behind The Scenes of CR Fashion Book

30. září 2015 v 15:10 | john |  videos
Bylo zveřejněno exkluzivní video z focení photoshootu Lady Gaga, který nedávno nafotil Bruce Weber pro magazín CR Fashion Book.

Ryan Murphy Talks about Lady Gaga & AHS: Hotel

29. září 2015 v 21:08 | john |  American Horror Story: Hotel
Ryan Murphy poskytl exkluzivní rozhovor E! Online, ve kterém mluvil o spolupráci s Lady Gaga, která je hlavní hvězdou seriálu American Horror Story: Hotel. Ryan se nechal slyšet, že z postavy Lady Gaga budeme mít noční můry! Navíc o Gaga prohlásil, že je tím nejlepším, nejzábavnějším a nejradostnějším člověkem, se kterým kdy pracoval.

"Budete z ní mít noční můry. Až ji uvidíte, tak si řeknete, 'No k-rva,'" říká Ryan Murphy, tvůrce seriálu. "Vystraší vás a zároveň ji budete milovat. Je to Gaga," dodává Brad Falchuk, výkonný producent AHS.

O obsazení Lady Gaga do příští sezóny:
Vždy s ní budu chtít pracovat na všem. Vím, jaká bude příští sezóna a už jsem začal oslovovat lidi. Vždy k 1. říjnu musím vědět, jaká bude další sezóna, aby to fungovalo. Je to velmi náročná práce.

O tom, zda se Jessica Lange vrátí do show:
V každém případě bych byl moc rád, kdyby se vrátila. Mluvili jsme s ní o tom, že by se vrátila tuto sezónu do Hotelu. Připravuje se na hru, kterou jsem jí dal. Uvidím ji tento víkend a zašeptám jí trochu šibalské věci. Miluju ji a myslím si, že s ní budu vždy pracovat, takže bych si s tím nedělal starosti.

O práci s Lady Gaga na place:
Setkal jsem se a pracoval jsem už s mnoha skvělými lidmi, legendami, a tak dále. Gaga byla někdo, koho jsem se velmi obával a myslel jsem si, 'Oh, Lady Gaga. To tajemství a ta záhadnost.' Skutečně jsem si myslel, že je v ní prvek Grety Garbo, pokud jde o její nezachytitelnost a záhadnost.To, co jsem zjistil, je, že ona je prostě ten nejlepší, nejzábavnější a nejradostnější člověk. Byli byste stejně ohromeni jako já. Je tak zábavná a stojí pevně nohama na zemi, přijde na natáčení a štáb ji zbožňuje. Ostatní herci ji milují. Je zábavná a chová se super profesionálně. Když má natáčet scénu, tak nejenže pracuje na jejím vzhledu, ale ona jej hraje. Je tak oddaná, ale přesto tak zábavná. Je to největší perfekcionistka, kterou jsem kdy miloval. Je požitkem a radostí, směje se celý dlouhý den a lidé, se kterými pracuje, jsou všichni tak skvělí. Ona je skutečná hvězda.

O reakci fanoušků, až uvidí Gaga na obrazovce:
Až uvidíte první epizodu, jak přichází na obrazovku, řeknete si, 'No k-rva." Má v sobě ten neuvěřitelný, magnetický efekt, který nelze uměle vytvořit. Buď ho v sobě máte, nebo ne. A ona ho má.

O party v krvavém bazénu, kterou Gaga uspořádala pro tým AHS:
No, tak to bylo bláznivé. Vše spojila do jednoho dne, takže jsme se tam všichni ukázali. Byl to jeden z jejích prvních týdnů natáčení a řekla nám, 'Hej, lidi, co kdybyste přišli do našeho domu?' Bylo to v pátek v poledne. Takže jsme se tam v sobotu objevili a ona tam měla rauty, zeď z růží a Angela Bassett zrovna ten víkend slavila narozeniny a Gaga pro ni měla speciální dort, na kterém byla figurka postavy The Countess jak vraždí postavu Angely. Bazén byl rudý a byla to velká legrace. Je to velmi hrdinský člověk a vše dělá s takovou láskou. Je to velmi mimořádný člověk. Myslím si, že je jednou z nejtalentovanějších lidí na světě. Z její strany je tu vždy skvělá péče, myslí na všechno, a skutečnost, že tohle celé zvládla uspořádat za dva dny je svědectvím jejích kouzelných, čarodějných sil. Je s ní prostě taková zábava.

O večeři s Lady Gaga, Johnem Travoltou a Barbrou Streisand:
Jednoho dne mi John Travolta řekl, 'Chci se setkat s Lady Gaga,' a já jsem mu řekl OK. Tak jsem ho k ní přivedl. Ona byla nahá a pokrytá krví. Točila sexuální scénu. A vypadalo to, jakože to možná není nejvhodnější den na setkání. John stál za monitorem, fandil jí a Gaga byla tak nadšená z toho, že se poprvé setkává s Johnem Travoltou. Odvedl jsem je do jiné místnosti a byl jsem hrdý na to, že se spolu setkávají. Řekl jsem Gaga, že Barbra Streisand je její obrovskou fanynkou, protože si o ní myslí, že je tak nebojácná a Gaga z toho vyhrkly slzy do očí. John věděl o mé trvající posedlosti Barbrou Streisand, tak řekl, že bychom se měli sejít všichni. Takže následující den zazvonil telefon a ozvali se Johnovi lidé, kteří říkali, že tuto sobotu se bude u Barbry doma pořádat večeře. Takže Gaga a já jsme si mysleli, že je to sranda, ale okamžitě jsme souhlasili, že přijdeme. Přišli jsme tam a bylo to jako byste měli během horečky pětihodinový sen o tom, že jste v domě Barbry Streisand. Měli jsme prohlídku podzemního nákupního centra, viděli jsme její kostýmy a...co se mi moc líbilo, byl jejich obdiv k ní a její obdiv k nim a já to jen sledoval. Byl jsem na ni tak pyšný. Gaga se na večeři vystrojila. Měla na sobě průsvitné háčkované šaty. Vstup Gaga do domu Barbry Streisand byl skutečně ohromující.

...Víte ale jaké to bylo? To, co se mi na tom nejvíc líbilo, bylo, že jsem všechny ty lidi, kteří jsou si navzájem fanoušky, přivedl do jednoho pokoje a řekl, že je miluju a chci, aby pokračovali v tom, co dělají, protože mám Johna tolik rád - a Gaga a samozřejmě Barbru. Bylo to hrozně legrační a byla to životní událost.

Lady Gaga to Be Honored as Billboard's 2015 Woman of the Year

29. září 2015 v 18:37 | john |  news

Billboard jmenoval Lady Gaga "Ženou roku!"


Americký magazín Billboard jmenoval Lady Gaga Ženou roku 2015! Gaga bude oceněním "Billboard's 2015 Woman of the Year" poctěna na výroční události Women In Music, která se uskuteční 11. 12. 2015 v New York City.

"Ocenění Billboard's Woman of the Year vždy představuje to nejlepší v hudbě a ctí klíčovou vlivnou osobnost, která byla hlavní figurou konverzací v daném roce. Nikdo tento popis neztělesňuje více, než Lady Gaga v roce 2015. Od jejího úchvatného výkonu na Oscarech, její turné s Tony Bennettem, filantropický dosah a nadaci podporující dobré životní podmínky mladých lidí, až po její novou roli TV hvězdy, neexistuje žádná jiná žena, která by dominovala vkusu a evoluci populární kultury, jako dnes Lady Gaga. Jaká to síla," říká Janice Min, co-prezidentka a nejvyšší kreativní vedoucí Guggenheim Media.

"Nemůžu uvěřit, že mě Billboard jmenoval Ženou roku, mnohokrát děkuji 💗💗💗💗💗😔 Jsem tak tak tak tak vděčná. Můj bože, dobré ráno! ☕️," psala Gaga na Twitteru.

Rok 2015 byl pro Lady Gaga skutečně mimořádně úspěšným. Začátkem roku získala svoji 6. cenou Grammy, následovalo "Sound of Music" vystoupení na Oscarech, které jí vyneslo všeobecné uznání veřejnosti, odehrála přes 30 vyprodaných koncertů s jazzovou legendou Tony Bennettem a v červnu byla oceněna historicky první cenou "ICON AWARD" v Songwriters Hall of Fame. K tomu všemu se ještě stala hlavní hvězdou jednoho z nejsledovanějších TV seriálu současnosti, American Horror Story. V současné době Lady Gaga nahrává své páté studiové album, které vyjde v roce 2016.

Gaga se nedávno podařilo dostat na #1 v žebříčku Billboard + Twitter Trending 140 chart díky videoklipu ke skladbě "Til It Happens To You", která byla napsána pro dokumentární film The Hunting Ground, který pojednává o obětech sexuálních útoků, ke kterým dochází na univerzitách. Film měl premiéru v lednu na festivalu Sundance a do konce roku by měl mít premiéru na CNN.

Celou událost bude přenášet televizní společnost Lifetime, která se kvůli vysílání spojila s Billboardem. Celá událost "Women in Music", kterou pořádá Billboard, tak bude poprvé za svoji 10 letou historii vidět i na televizních obrazovkách. Don Mischer Productions, jejihcž práce zahrnuje vysílání Billboard Music Awards, Oscars, Emmys a show o poločase Super Bowl, bude produkovat tuto inaugurační událost, která se uskuteční 11. prosince v Cipriani Midtown v New Yorku a bude vysílána 18. 12. 2015.

"Jsme potěšeni ze spolupráce s Billboardem na této speciální události, během které ji vůbec poprvé přinesem masovému publiku. Lady Gaga je mimořádná umělkyně, je symbolem síly, odvahy a statečnosti, kterou Lifetime oslavuje a my jsme nadšeni, že nabízíme naši platformu, abychom ji ocenili v každém směru, který si zaslouží," říká Liz Gateley, výkonná viceprezidentka a vedoucí programu na Lifetime, kabelové TV společnosti, která je zaměřena na ženy.

Loni Billboard titulem Woman of the Year ocenil Taylor Swift, a také byla vzdána čest zpěvačkám, jako je legendární Aretha Franklin, Ariana Grande, Iggy Azalea, Jessie J, Charli XCX nebo Idina Menzel.

Elton John: 'Lady Gaga's new album is really fantastic'

29. září 2015 v 17:26 | john |  news
Sir Elton John byl hostem programu Rocket Hour na rádiu Beats1 Radio, během kterého pouštěl některé ze svých oblíbených songů. Během své hodiny nechal zahrát i hit Lady Gaga, Bad Romance. Elton navíc mluvil o tom, že Gaga je momentálně velmi zaneprázdněná díky různým věcem, včetně hraní v seriálu American Horror Story, ale také nahráváním svého nového alba.

"Zamrzla v psaní svého nového alba. Slyšel jsem něco z něj a je to naprosto báječné... Můžu vám říct, že jsem slyšel pár věcí z jejího nového alba a je to opravdu, ale opravdu fantastické."

Lady Gaga pracuje na svém novém albu již několik měsíců a v nahrávacím studiu se velmi často schází hlavně s producentem RedOne. Gaga zatím o svém novém albu neprozradila nic víc, než to, že skladby na něj píše výhradně sama, bez pomoci jiných skladatelů. Během posledních týdnů už Gaga stihla prostřednictvím sociálních sítí poslat pár narážek na nové album, které pracovně nazývá LG5, a také pár videí z nahrávání - ovšem beze zvuku. Vydání alba je plánováno na příští rok.

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 29/9/2015

29. září 2015 v 12:00 | john |  Instagram
When your still hard on yourself to rally after a 19 hr work day. But truly just a sleepy girl.

Brand New "American Horror Story: Hotel" Poster [HQ]

29. září 2015 v 6:49 | john |  American Horror Story: Hotel
Byl odhalen další poster k American Horror Story: Hotel. Ryan Murphy navíc prozradil, že během dnešní epizody seriálu Scream Queens bude na kanálu FOX odvysílán exkluzivní první pohled na AHS: Hotel. První díl, s názvem "Checking In," bude mít premiéru už za 8 dní!

Ryan Murphy na Twitteru: Připraveni vidět Exkluzivní První Pohled na #AHSHotel? Sledujte zítra v 9 večer na Foxu #SCREAMQUEENS LIVE a PODÍVEJTE SE, CO JE POD POSTELÍ!

Lady Gaga: Tady v The Cortez máme krásný bazén #AHSHotel #9days

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/9/2015

28. září 2015 v 22:23 | john |  Instagram
Another day another slay. 🔪💋

Lady Gaga spotted in Los Angeles 27/9/2015 [PHOTO]

28. září 2015 v 18:28 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera spatřena v Los Angeles, kde se konalo setkání týmu nadace Born This Way Foundation.

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 28/9/2015

28. září 2015 v 11:58 | john |  Instagram
YOU CANT SIT WITH US

Brand New "American Horror Story: Hotel" Poster

27. září 2015 v 20:57 | john |  American Horror Story: Hotel
Do premiéry American Horror Story: Hotel zbývá už jen 10 dní! První epizodu "Checking In" bude už 7. 10. vysílat FOX.


Lady Gaga: NEW Instagram Video 27/9/2015

27. září 2015 v 13:01 | john |  Instagram
Lady Gaga zveřejnila prostřednictvím svého Instagramu další video z tvorby nového alba. Video je však opět beze zvuku. Oscar C., člen Haus Laboratories, na svém Twitteru píše, že na videu je zachyceno, jak s Gaga poslouchají první singl z nového alba, jehož pracovní název je LG5.

WATCH VIDEOLady Gaga at FOX Studios in LA 25/9/2015 [PHOTO]

26. září 2015 v 15:03 | john |  American Horror Story: Hotel
Lady Gaga včera ve FOX Studios, kde se natáčí seriál American Horror Story: Hotel.


Lady Gaga as 'The Countess' on American Horror Story: Hotel

26. září 2015 v 12:01 | john |  American Horror Story: Hotel
Nová fotografie Lady Gaga, na které je zachycena jako "The Countess" Elizabeth, postava ze seriálu American Horror Story: Hotel, který na FOX startuje už od 7. 10.

Bruce Dickinson talks about Lady Gaga

26. září 2015 v 11:49 | john |  news
Lady Gaga v nedávném rozhovoru pro magazín CR Fashion Book prohlásila, že by byla raději nazývána novými Iron Maiden než novou Madonnou tak, jak už ji roky lidé nazývají. K tomuto prohlášení se před několika dny vyjádřil frontman kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, který Gaga její pohled naprosto schvaluje.

"Myslím, že je skvělá a souhlasím s ní. Není novou Madonnou, je mnohem lepší. Zaprvé, ona umí zpívat a má senzační hlas. Je také dobrou instrumentalistkou.A navíc si myslím, že má skvělý smysl pro drama a kdokoli se objeví na slavnostním předávání cen oblečený jako slaninový sendvič má můj hlas. Takže myslím, že je skvělá."


"Podle mého názoru, je to jedna z nejlepších rockových kapel v historii. Někteří lidé si nejsou vědomi důležitosti metalu a jeho rozsahu. Ti hoši plnili stadiony a stále je plní. Je to díky kultuře té hudby, poezii, která je silná natolik, že vždy, když se fanoušci setkají, tak se sjednotí díky celému poselství Iron Maiden. Vždycky jsem lidem říkávala, když povídali, 'Oh, ona je nová Madonna.' Ne, já jsem noví Iron Maiden," řekla Gaga pro CR Fashion Book.

Lady Gaga a Bruce Dickinson, frontman kapely Iron Maiden, v roce 2011

Angela Bassett talks about Lady Gaga

25. září 2015 v 21:38 | john |  American Horror Story: Hotel
Herečka Angela Bassett mluvila v rozhovoru pro Access Hollywood o tom, jaké to bylo, když se během natáčení seriálu American Horror Story: Hotel líbala s LADY GAGA! Její postava Ramona Royale bude mít žhavou scénu s postavou Gaga, The Countess Elizabeth:

"Poprvé jsem se s ní setkala, když pořádala party pro herce a štáb, a to bylo naše první setkání... byla oblečená v nádherných šatech, které byly tak trochu průhledné a vintage a měla k tomu diamantový náhrdelník... a já se snažila být v pohodě. Řekla mi, 'Jsi nervózní? Slyšela jsem, že jsi nervózní.' Já jí řekla, že jsem nervózní a ona mi na to odpověděla, 'Nebuď nervózní. Vím jak se to dělá. Už jsem to předtím dělala.' A já na to, 'Okay!'... Líbá dobře," vyprávěla Angela o tom, jak Gaga lámala ledy.