Srpen 2015

Lady Gaga - Bruce Weber [CR Fashion Book #7] Photo Shoot 2015

31. srpna 2015 v 19:00 | john |  Photoshoots 2015
Scany nových fotografií Lady Gaga, které pro magazín CR Fashion Book nafotil Bruce Weber.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Entertainment Weekly [September 2015]

31. srpna 2015 v 18:55 | john |  Magazines Scans
Digitální scany z nejnovějšího vydání magazínu Entertainment Weekly, na jehož obálce se objevila LADY GAGA v roli "The Countess" Elizabeth Cortez, kterou hraje v seriálu American Horror Story: Hotel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Instagram Post 31/8/2015

31. srpna 2015 v 12:15 | john |  Instagram
Lady Gaga se tento týden opět vrhla do skládání nových skladeb pro své nové album, ale na Instagramu si v noci zavzpomínala na svůj poslední albový počin, ARTPOP, který vyšel v listopadu 2013. Nové, páté studiové album Lady Gaga by se k nám mělo dostat v průběhu příštího roku.
ARTPOP = artistic revolution through the potential of pop
I will say many cheers tonight for ARTPOP, I love you darling.

Je vidět, že ARTPOP pro Lady Gaga skutečně hodně znamená. Dokonce existuje i druhá část alba s podnázvem Act II/Volume II. Nahrávky si však Gaga zatím nechala pro sebe a pustila je pouze svým přátelům. V loňském roce v rozhovoru během festivalu SXSW potvrdila, že ARTPOP Act II skutečně zkompletovala a užívá si ji prozatím pouze s přáteli - připustila však, že někdy v budoucnu ji možná představí i fanouškům.

MTV Hottest Summer Superstar 2015: #3 LADY GAGA!

30. srpna 2015 v 12:46 | john |  news

LADY GAGA JE 3. NEJŽHAVĚJŠÍ SUPERHVĚZDOU LÉTA 2015


Britská MTV každoročně začátkem léta spouští anketu MTV HOTTEST SUMMER SUPERSTAR, do které mají fanoušci různých hudebních stars možnost hlasovat pro své oblíbence. Hlasování probíhá prostřednictvím sociálních sítí, kde fanoušci za příspěvek a jméno svého oblíbence píší hashtag #MTVHottest.

Letošní "summer superstar" #1 je kapela One Direction (94 mil. hlasů), která vítězí už třetí rok v řadě. Druhý je, stejně jako loni, Justin Bieber (91 mil. hlasů) a LADY GAGA se letos umístila na 3. MÍSTĚ. GAGA si od svých příznivců vysloužila celkem 58,098,072 hlasů! Loni se Lady Gaga umístila na 4. pozici a získala 25 milionů hlasů. Hned po Lady Gaga se letos umístila nehasnoucí popová ikona, Britney Spears, která od fanoušků získala skoro 58 milionů hlasů. Loňská hvězda #3, Lana Del Rey, je letos až pátá.

MTV Hottest Summer Superstar 2015 - TOP 10
#1 One Direction (94 mil.)
#2 Justin Bieber (91 mil.)
#3 LADY GAGA (58 mil.)
#4 Britney Spears (57 mil.)
#5 Lana Del Rey (48 mil.)
#6 Rihanna (39 mil.)
#7 Nicki Minaj (30 mil.)
#8 Demi Lovato (28 mil.)
#9 Katy Perry (26 mil.)
#10 Ariana Grande (25 mil.)
výsledky ZDE

Televize MTV UK už včera Lady Gaga a jejím Little Monsters gratulovala, že je GAGA letos nejvýše umístěnou zpěvačkou!
3. Congrats #LittleMonsters! This year's highest-ranking female @ladygaga with 58,098,072 votes! 🙅 #MTVHottest

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 30/8/2015

30. srpna 2015 v 8:03 | john |  Instagram
Songwriting ❤️
A night of songwriting 💋

Lady Gaga - Bruce Weber [CR Fashion Book] Photo Shoot 2015

29. srpna 2015 v 21:26 | john |  Photoshoots 2015
Lady Gaga zdobí titulní stránku nejnovějšího vydání magazínu CR Fashion Book. Před několika dny byly zveřejněny dvě verze obálky časopisu spolu s několika fotografiemi, které nafotil fotograf a jazzový nadšenec, Bruce Weber. Dnes se objevily ukázky dalších fotografií, které byly v magazínu otisknuty:

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 29/8/2015 [#2]

29. srpna 2015 v 21:20 | john |  Instagram
Love my friend and acting angel Monica Raymond

Lady Gaga's American Horror Story: Hotel pool party details

29. srpna 2015 v 10:00 | john |  American Horror Story: Hotel
Po prvním týdnu natáčení seriálu American Horror Story: Hotel, pozvala Lady Gaga všechny herce a tvůrce na speciální party, kterou pořádala u sebe doma v Los Angeles. Gaga dokonce pro tuto příležitost obarvila vodu v bazéně krvavě červenou barvou.

"To, co na ní miluju, je, že nikdy nezklame. Nedávná noc je toho perfektním příkladem: Chtěla se setkat s herci, tak si do domu pozvala dekoratéra, který dům vybavil černými krajkovými záclonami, navodil hororovou atmosféru a Gaga nabarvila vodu v bazéně krvavě červenou barvou. Bylo to fakt neuvěřitelné. Taková, jaká chceš aby byla, ona ve skutečnosti je, a to je opravdu u hvězdy něco vzácného," řekl Ryan Murphy, tvůrce seriálu.

"Byl to takový druh party, na kterou nikdy nezapomenu. Vycházela z toho krvavě červeného bazénu a bežela směrem k Angele Bassett a ke mě ve chvíli, když jsme se chystali k odchodu. Byla zabalená do ručníku a za ní vlála její blond hříva. Řekla nám, 'Díky, že jste přišli, lidi!' Stejně, jako každá jiná hostitelka a já si říkala, 'Oh nemáš zač.' [Směje se] Bylo to jako šílený sen ve stylu Alenky v říši divů. Bylo to tak neuvěřitelné. Zůstala jsem mnohem déle, než jsem čekala. S každým dalším krokem si nějak tak říkáte, 'Tohle není pravda! Počkat, je to pravda? Dobře, já nikam nejdu,'" vzpomíná herečka Sarah Paulson.


"Poslala mi krabici se zvadlými květinami a rozpáraným medvídkem. Myslím, že to poslala i pár dalším lidem," prozradil herec Wes Bentley.

Magazín Entertainement Weekly navíc zveřejnil informaci, že sezóna AHS: Hotel sice ještě ani nezačala, ale Lady Gaga už prý pomyšlí na to, že by si ráda zahrála i v další sérii. Tvůrce seriálu Ryan Murphy se nechal slyšet, že v současné době přemýšlí o tom, že příští rok by uvedl hned dvě série seriálu - jednu na jaře a druhou na podzim.

"American Horror Story: Hotel ještě neměla premiéru, ale Gaga říká, že by se s potěšením vrátila na další kolo."

Ryan Murphy dnes na Twitteru zveřejnil fotku z první epizody AHS: Hotel, "Checking In"
The Countess is bringing back The Turban in a major way

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 29/8/2015

29. srpna 2015 v 9:39 | john |  Instagram
I feel completely honored to be the first person to wear a custom piece from his 1st collection before it even comes out Love u baby @brandonmaxwell

Lady Gaga on the set of American Horror Story: Hotel [PHOTO]

28. srpna 2015 v 20:07 | john |  American Horror Story: Hotel
Lady Gaga na natáčení seriálu American Horror Story: Hotel.


Lady Gaga Talks joining American Horror Story

28. srpna 2015 v 10:42 | john |  American Horror Story: Hotel
Look postavy Lady Gaga, Hraběnky Elizabeth, byl vytvořen samotnou Gaga ve spolupráci s Ryanem Murphy, tvůrcem show, a kostýmní designérkou a vítězkou ceny Emmy, Lou Eyrich.

"Hlavními barvami jsou černá, červená a krémová a pak také odstíny jasnějších barev, jako je modrá a zelená. Rozhodně se to přiklání k době 30. a 40. let, ale pak je v tom i moderní styl. Jednou z věcí, o které se mnou Ryan mluvil, byla, že chtěl, aby se diváci na Gaga dívali jako na herečku hrající postavu Hraběnky a zcela ji odlišili od toho, jak ji znají její fanoušci."

"Je to opravdu moderní glamour, což jsme ještě nikdy předtím nedělali," říká Ryan Murphy, který postavu Hraběnky Elizabeth Cortez vytvořil společně se samotnou Lady Gaga a kostýmní designérkou Lou Eyrich, která byla oceněna cenou Emmy za svoji práci na sezóně Coven.

Hraběnka bude k usmrcování lidí používat speciální rukavici. Jedná se o drátěnou rukavici s drápy, která byla navržena losangelským umělcem Michael Schmidt, který v minulosti tvořil doplňky pro Cher a Madonnu.

"Tak nějak jsem v průběhu dne tiše plakala, protože jsem vnímala své vnitřní dítě, které prostě explodovalo nadšením z nulového omezení," nechala se slyšet Gaga. "Neexistují žádná omezení. Gaga je jako herečka z němého filmu," řekl o Gaga Murphy, který chválí její vysoce stylizované mini-filmy, jako je například "Paparazzi," na kterém Gaga spolupracovala s designéry Dolce & Gabbana, Thierry Muglerem a Jeremy Scottem, kteří posouvají hranice.

LADY GAGA O VSTUPU DO TÝMU AMERICAN HORROR STORY:
"Za svoji kariéru jsem něco takového pocítilia jen s několika málo lidmi, když něco děláte a řeknete, 'Patřím sem.' A takhle se s obsazením seriálu cítím - Prostě mám pocit, že tak nějak patříme k sobě, ať už jsem v té show, nebo ne."

Lady Gaga hraje v "AHS: Hotel" majitelku Hotelu Cortez, která dodržuje zdravou stravu složenou ze sexu a krve. "Je extrémně silná. Prošla si mnohým a je tak trochu nemožné, aby ji cokoliv zasáhlo," říká Gaga o své postavě Hraběnky Elizabeth Cortez.

Tvůrce také prozradil, že Hraběnka unese a adoptuje několik krvelačných dětí. "Jsou pro ni tím nejdůležitějším. Cení si jich více než cokoliv jiného. Myslím, že chce být rozeznávána jako skutečná lidská bytost," říká Gaga.

Tvůrce American Horror Story, Ryan Murphy, v rozhovoru pro magazín EW také prozradil své plány na příští rok. V roce 2016 by totiž rád vytvořil hned 2 řady seriálu - jedna by mohla být uvedena standartně na podzim a druhá následně už na jaře dalšího roku. Uvidíme, zda existuje možnost, že by Lady Gaga obsadil znovu. "Příští rok bychom mohli udělat podzimní American Horror Story a jarní. Musíme se rozhodnout."

První epizoda seriálu American Horror Story: Hotel s LADY GAGA v hlavní roli bude odvysílána 7. 10. 2015 na TV FX!

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/8/2015

28. srpna 2015 v 7:30 | john |  Instagram
Bein rude in my Trailer. getting ready to rock 💣👠

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 28/8/2015

28. srpna 2015 v 6:54 | john |  Instagram
Post work drinks, doing a little script homework ❤️😈

Lady Gaga says American Horror Story experience will influence her new music

27. srpna 2015 v 22:00 | john |  American Horror Story: Hotel
Magazín Entertainment Weekly udělal exkluzivní rozhovor s Lady Gaga, hlavní hvězdou letošní sezóny seriálu American Horror Story. EW se Gaga ptal nejen na její roli krvelačné hraběnky, ale také na její hudbu. Gaga naznačila návrat k temnému umění, a také prozradila, že její zkušenost z nejděsivějšího seriálu v TV ovlivní její novou hudbu. "Ano, ovlivní ji. Bude mě to informovat od dnešního dne a každý další den víc a víc."

Gaga také řekla, že AHS: Hotel a hraní "Hraběnky" jsou v tomto okamžiku její hlavní priority. Její postava navíc nebude v seriálu zpívat.

"Tohle je v současné chvíli mé zaměření. Nevnímám to jako postranní věc, kterou dělám mezi jinými věcmi. Cpaní různých věcí do sebe jen kvůli tomu, abyste po celou dobu byli všude, opravdu není to, co mám ráda. Není to nic, co by mě dělalo šťastnou. Takže to bylo pro mě naplánováno tak, abych se mohla věnovat jen jednomu projektu v určitou dobu, takže si to můžu užít. Plně se mohu oddat obsazení seriálu. Kdybych se tu jen tak loudala a skutečně neocenila práci, která již byla odvedena, tak by to byla obrovská chyba, protože tihle herci pracují již léta. Jsou extrémně talentovaní. První den jsem vešla a řekla si, 'Vydám ze sebe vše.'"

Gaga se také domnívá, že fakt, že ji Ryan Murphy obsadil, mění hru pokud jde o příležitosti, které jsou nabízeny hudebníkům v jiných oblastech:

"Pop kultura nás staví do našich vlastních drah, že? Lidé říkají, 'Oh, tohle jsou lidé z hudební oblasti, tohle jsou lidé z televize a tihle jsou z filmu.' Věřím, že Ryan má také schopnost ovlivnit pop kulturu jako celek. Ale také nyní ovlivní hudební svět, protože ve mne věří jako v herečku."

Lady Gaga (The Countess) - Michael Avedon [American Horror Story: Hotel] Photo Shoot 2015

27. srpna 2015 v 19:29 | john |  American Horror Story: Hotel
Magazín Entertainment Weekly dnes odhalil 11 exkluzivních fotografií LADY GAGA, které byly pořízeny během natáčení seriálu American Horror Story: Hotel. Gaga, která se objevila na obálce nejnovějšího vydání EW, se v seriálu představí v roli Hraběnky Elizabeth, bisexuální majitelky Hotelu Cortez. Celý photoshoot s Lady Gaga nafotil Michael Evedon.
Všechny fotografie v celém článku!

Ryan Murphy Confirms Jessica Lange Will 'Be Back' On 'American Horror Story'

27. srpna 2015 v 19:21 | john |  American Horror Story: Hotel
Dnes bylo potvrzeno, že s LADY GAGA si v seriálu American Horror Story: Hotel zahraje i Jessica Lange!

Když byla začátkem roku oznámena nová sezóna seriálu American Horror Story, tak jednou z největších změn byla právě absence nestárnoucí talentované herečky Jessicy Lange, která zářila ve všech předchozích řadách a za své výkony byla oceněna cenami Emmy. Jessica oznámila, že opouští tým AHS a vrací se hrát na Broadway. Její odchod ze seriálového hitu však nebyl definitivní.

"Mluvil jsem s ní. Vždycky se najde nějaká možnost. Snažím se s ní vyjednat natáčecí plán. U Jessicy vždy záleží na roli. Vrátí se-neodešla navždy. Ale to je na té show to zábavné a svěží: někdy musí někdo odejít, abyste si uvědomili, jak moc se vám po něm stýská. Chce se vrátit, jen musíme něco vymyslet," říká tvůrce seriálu, Ryan Murphy.

Po zveřejnění informací, že hlavní hvězdou letošní sezóny je LADY GAGA a že JESSICA LANGE odchází, byli fanoušci Jessicy velmi zklamaní a z nástupu Lady Gaga nebyli nijak zvlášť nadšení a snad si i mysleli, že Gaga Jessicu nahradila. Nyní jsou však všichni nadšení z toho, že tyto dvě umělkyně uvidí ve stejném příběhu.

"Hotel" je situován do dnešního Los Angeles a děj se odehrává asi pět let po první sezóně American Horror Story. Jessica by se tedy měla v nové řadě objevit v roli podlé a manipulativní Constance, kterou hrála v první sezóně. Sezóna skončila tak, že Constance vychovávala jedno z dvojčat rodiny Harmonových, jejichž otcem byl její syn Tate (Evan Peters).

Magazín Entertainment Weekly již včera odhalil, že v jedné z epizod "Hotelu" se vrátíme do Murder House a v Hotelu se také objeví realitní makléřka Marcy, kterou v první řadě hrála Christine Estabrook, kterou také můžete znát jako paní Huberovou z dnes již kultovního seriálu Zoufalé Manželky.

Marcy (Christine Estabrook), otravná realitní agentka, která prodala Harmonovým strašidelný dům, bude prodávat i Hotel Cortez. Objevila se i fotografie z natáčení nové řady, na které je zachycena právě Marcy s módním designérem Willem Drake (Cheyenne Jacksonem) a jeho synem.

Nová série AHS je skutečně úzce spojena s první sezónou. "V jedné epizodě se přeneseme do Vražedného Domu," tvrdí tvůrce Ryan Murphy.

"Všechny sezóny jsou propojené. Teprve vám začínáme vyprávět, jakým způsobem jsou propojeny. Všechny jsou velmi odlišné, ale v každé sezóně jsou nápovědy, prostřednictvím kterých vám prozrazujeme, jak jsou tyto rozdílné světy prolnuty," dodává Murphy.

Lady Gaga Leaving 'Pump' Restaurant in Los Angeles, CA 26/8/2015 [PHOTOS]

27. srpna 2015 v 11:10 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera odpoledne zachycena při odchodu z restaurace "Pump" v Los Angeles.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 27/8/2015

27. srpna 2015 v 11:04 | john |  Instagram
Dinner time 🍷💋🔪 - the Countess #AHS #HOTEL
Heart of Gold @wanaynay

PRVNÍ FOTOGRAFIE z American Horror Story: Hotel s LADY GAGA!

26. srpna 2015 v 17:28 | john |  American Horror Story: Hotel
Magazín Entertainment Weekly dnes zveřejnil exkluzivní fotografie z natáčení seriálu American Horror Story: Hotel, ve kterém hraje i LADY GAGA!
Hraběnka Elizabeth (Lady Gaga) se svým milencem Donovanem (Matt Bomer)

Lady Gaga Covers 'Entertainment Weekly' As ‘The Countess’

26. srpna 2015 v 17:02 | john |  American Horror Story: Hotel
Lady Gaga se objevila na obálce zářijového vydání amerického časopisu Entertainment Weekly. Na fotografii od Michaela Avedona je Gaga zobrazena jako Elizabeth, bisexuální majitelka Hotelu Cortez, kterou ztvárňuje v seriálu American Horror Story: Hotel, který v posledních týdnech natáčí v LA. Postava Lady Gaga bude v nové sezóně seriálu navíc sát lidskou krev!

Ryan Murphy, tvůrce seriálu AHS, o obsazení Lady Gaga do nové řady Hotel:
"Byl jsem na staveništi a zazvonil mi telefon. Bylo to pro mě neznámé číslo. Zvedl jsem to a slyšel jsem, 'Vyčkejte na Gaga, prosím.' Myslím, že zrovna hrálo 'Bad Romance'. Pak přišla k telefonu Gaga. Nejdřív jsem si myslel, že je to žert, ale nakonec z toho byl krásný hovor."

"Volala jsem mu a řekla, 'Ryane, chci být v Horror Story.' A on řekl, 'Okay.' A bylo to," dodala Gaga, která je obrovskou fanynkou seriálu.

Lady Gaga o tom, že se vrací ke své temné stránce:
"Od té doby, co natáčím, pláču, protože jsem se vrátila k něčemu, v co tak moc věřím, což je temné umění. Není to něco, čemu rozumí každý, ale pro ty lidi, kteří tomu rozumí - fanoušci Horror Story, moji fanoušci - existuje mezi námi skutečné spojení, které má v sobě vlastní jazyk."

"Hraběnka (The Countess) je velmi silná. Prošla si mnohým. Je tak trochu nemožné, aby ji něco zasáhlo," řekla Gaga o své roli.

Ryan Murphy o postavě Gaga, která miluje krev:
"Dávám přednost termínu 'prastarý krevní virus'. Svým způsobem, je to skutečně forma hemofilie....Nejsou to upíři. Je to spíše forma hemofilie - nefigurují v tom žádné pláště a tesáky."

Postava Lady Gaga je postižena "starodávným krevním virem", který způsobuje touhu po lidské krvi. Pro zabíjení používá svoji rukavici. "Zhruba v polovině sezóny prozkoumáme původ viru a odkud vir pochází," říká Ryan Murphy. Virem Gaga nakazí i své milence Donovana (Matt Bomer) a Tristana (Finn Wittrock).


Hraběnka a Donovan zabíjí pomocí svých drátěných rukavic, jejich drápy jsou ostré jako břitva a jsou jim užitečné k tomu, aby s nimi snadněji rozřezávali hrdla. "Ryan chtěl rukavici, která by vypadala jako brnění. Takže z toho jsme vyšli a je to ve stylu Daphne Guinness. Chtěli jsme ale, aby to bylo naše vlastní a samozřejmě nadčasové - je to stará rukavice? Nebo je to nová rukavice? Naším záměrem bylo, aby to vypadalo oběma způsoby, rock 'n' rollově a staře zároveň. Pak ale vystřelí dráp s diamanty na hraně, aby vás rozkrájel," vysvětluje kostýmová designérka Lou Eyrich.

Murphy navíc odhalil, že jedna epizoda se bude odehrávat v "Murder House", tedy ve vražedném domě z první série seriálu. V jedné epizodě se objeví i několik tváří z předchozích sezón, které se přijdou ubytovat do Hotelu Cortez.

Nové číslo magazínu EW vychází už tento pátek. Kromě rozhovoru s Ryanem Murphy a Lady Gaga v něm najdeme i detaily ohledně nové série AHS: Hotel, která startuje už 7. 10. 2015 na TV FX.