Červen 2015

Lady Gaga & Tony Bennett Live at the Toyota Oakdale Theatre in Connecticut 29/6/2015 [PHOTOS/VIDEOS]

30. června 2015 v 18:36 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga a Tony Bennett včera se svým Cheek To Cheek Tour vystoupili v Toyota Oakdale Theatre ve městě Wallingford v Connecticutu.

Lady Gaga & Tony Bennett Performs at Ravinia Jazz Fest in Chicago 26 & 27/6/2015 [PHOTOS]

30. června 2015 v 18:26 | john |  Cheek To Cheek Tour
Fotografie z vystoupení Lady Gaga a Tonyho Bennetta na festivalu Ravinia Jazz Fest v Chicagu, kde vystoupili 26. a 27. 6. 2015. Vstupenky na tato dvě vystoupení byly okamžitě po uvedení do prodeje vyprodány a díky tomu se koncerty Gaga a Tonyho staly nejrychleji vyprodanými show v 111leté historii konání festivalu! Tady jsou HQ forky od Russella Jenkinse.

Lady Gaga & Tony Bennett backstage in NYC 22/6/2015 [PHOTOS]

30. června 2015 v 18:06 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga a Tony Bennett s fanoušky v zákulisí Cheek To Cheek Tour v New York City.

Lady Gaga & Tony Bennett backstage in NYC 19/6/2015 [PHOTO]

30. června 2015 v 17:57 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga a Tony Bennett s fanynkou v zákulisí Cheek To Cheek Tour v Radio City Music Hall v NYC.

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 30/6/2015

30. června 2015 v 12:00 | john |  Instagram
Rock n roll on the rhode.
102.9 the whale Connecticut classic rock ride home.

Iggy Azalea Talks 'ARTPOP' & Lady Gaga

30. června 2015 v 10:46 | john |  news
Australská rapperka Iggy Azalea v posledních dnech nepatří zrovna mezi oblíbence médií, která na ní nenechávají ani nit suchou. Po tom, co Iggy z ničeho nic zrušila své chystané turné, podstoupila několik plastických operací a ještě navíc prý zkritizovala Britney Spears za to, že jejich společný singl propadl, si vysloužila vlnu kritiky za svá rozhodnutí. Včera si však Iggy našla čas, aby během Q&A na Twitteru zodpověděla dotazy svých fanoušků. Iggy odpověděla i na dotazy týkající se Lady Gaga a hlavně jejího alba "ARTPOP", který vyšlo v roce 2013 a dostalo se mu spíše chladného přijetí. Přes to všechno, Iggy už je několikátým umělcem, který album ARTPOP respektuje a Gaga chválí za to, že měla tolik odvahy vydat album pouze s hudbou, která je jen a jen podle jejích představ a ne podle představ labelu a kritiků.

Na dotaz, co si myslí o albu ARTPOP, Iggy odpověděla: "Myslím, že to prostě chce odvahu dělat zvukově jen to, co chcete. Ráda bych to vyzkoušela a měla na to stejně velký koule na svém vlastním albu," napsala Iggy a dodala, že její nejoblíbenější song od Lady Gaga je hit "Paparazzi."

Tohle však nebylo poprvé, co Iggy Azalea ukázala, že patří mezi obdivovatele Lady Gaga. Ještě než v roce 2014 prorazila do světa se svým velkým hitem "Fancy," tak na svůj Twitter kdysi napsala: "Myslím si, že Lady Gaga je úžasná zpěvačka a "Telephone" je nejlepší video, které jsem za posledních pár let viděla."

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 29/6/2015 [#2]

29. června 2015 v 19:55 | john |  Instagram
Miss Asia Kinney: Mommy loves us so much.🐽
Hyaluronic Mask Check. Double Espresso Check. Cellphone with emails I wish not to read check. MONDAY I AM READY FOR YOU. @brandonvmaxwell

FORBES Celebrity 100: The World's Highest-Paid Superstars Of 2015 - #25 LADY GAGA

29. června 2015 v 19:08 | john |  news
Magazín Forbes dnes zveřejnil seznam Celebrity 100: The World's Highest-Paid Superstars Of 2015, ve kterém představil 100 nejvýdělečnějších superhvězd roku 2015. Vůbec nejúspěšnější celebritou, co se týká výdělků, se pro letošní rok stal boxer Floyd Mayweather Jr., který si za posledních 12 měsíců přišel na neuvěřitelných 300 milionů dolarů. Mezi hudebními hvězdami byla za poslední rok nejvýdělečnější americká zpěvačka Katy Perry, jejíž výdělek podle Forbesu činí $135 milionů. Oblíbená zpěvačka s chytlavými hity se navíc objevila na obálce speciálního vydání magazínu Forbes, které je věnováno právě 100 nejlépe placeným celebritám. Katy je navíc díky svému aktuálnímu turné The Prismatic World Tour označována za "top popový export" Ameriky, protože 60% jejích výdělků přišlo ze zahraničí. Po Katy se pak v žebříčku umístili One Direction, Howard Stern, country hvězda Garth Brooks, na 8. místě pak najdeme Taylor Swift a Top 10 uzavírá Cristiano Ronaldo.

Ovšem také stále zářivější LADY GAGA za poslední rok slušně vydělávala, a proto jí v žebříčku celebrity 100 patří 25. místo. Forbes vypočítal, že Gaga si za posledních 12 měsíců přišla na zhruba $59,000,000. Gaga během posledních měsíců jela turné artRave: the ARTPOP ball, vydala úspěšné jazzové album "Cheek To Cheek" ve spolupráci s Tony Bennettem a navíc se s touto pěveckou legendou vrhla na celosvětové turné, které sklízí jednu pochvalu za druhou a téměř všechna vystoupení jsou beznadějně vyprodaná. O tom, že slečnu Gaga, která příští rok oslaví své 30. narozeniny, čeká ještě hodně úspěchů, již není pochyb. Po tom, co letos předvedla na Oscarech, Grammy, na turné Cheek To Cheek Tour a nebo na zahájení Evropských her v Baku, je jasné, že její hvězda bude opět stoupat k vrcholu.

Gaga se už v říjnu objeví poprvé na televizních obrazovkách coby hlavní hvězda seriálu American Horror Story: Hotel a ani její pěvecká kariéra nezůstane zanedbána. Už od konce roku průběžně pracuje na svém v pořadí 5. studiovém albu, které by ráda vydala příští rok. Na novém albu spolupracuje opět s producentem RedOne, se kterým dala dohromady hity, jako je "Bad Romance", "Poker Face", nebo "Just Dance", a domluvenou má i spolupráci s legendou disca, Giorgio Moroderem, a také se mluví o dalších velkých jménech. Po roce 2013, který byl pro talentovanou Lady Gaga rokem plným zklamání, to vypadá, že všechen ten "neúspěch" a chaos z období vydání nedoceněného a nepochopeného alba ARTPOP, je konečně zapomenut a GAGA, která byla tento měsíc Songwriters Hall Of Fame oceněna titulem Contemporary Icon Award za dosažení ikonického postavení v pop kultuře, může opět zářit v plné kráse.

25. Lady Gaga
Výdělky: $59M
hudebnice

"Od té doby, co v pozdních 2000s vyletěla k mainstreamové slávě, Gaga zůstala jedním z největších jmen v hudebním průmyslu, posouvá hranice se svými neuvěřitelnými vystoupeními a svými módními kousky. K vydělaní milionů ji za uplynulý rok dopomohlo obojí, jak její slavný hlas, tak styl: Kromě toho, že během našeho bodovacího období odehrála 66 show, tak Gaga také inkasovala peníze ze smluv s Versace a MAC, a také z vlastní vůně Fame."

Celý seznam Celebrity 100 si můžete prohlédnout ZDE

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 29/6/2015

29. června 2015 v 8:48 | john |  Instagram
This is just about the coolest things I ever saw. It feels good to know how many of my friends and loved ones are out celebrating and feeling valued. #lovewins
Watching over Chicago Pride from my apartment and smiling so big. So many happy people. Happy pride!! #lovewins

Lady Gaga with a fan in Chicago 27/6/2015 [PHOTO]

29. června 2015 v 8:42 | john |  Candids
Lady Gaga s fanouškem v Chicagu.

Lady Gaga calls out Turkish police for violence at Istanbul Gay Pride!

28. června 2015 v 19:08 | john |  news
CNN dnes informovala o tom, že turecká policie dnes násilně narušila výroční gay pride průvod, který se uskutečnil v Istanbulu. Podle CNN, policisté na tisíce lidí, kteří se dnes pochodu za rovnoprávnost v ulicích ukázali, použili gumové projektily, slzný plyn a dokonce stříleli i plastové broky a pepřový sprej. Tohle všechno se stalo ve stejný týden, co celý svět slaví legalizaci homosexuálních sňatků ve všech státech USA.

Lady Gaga, která je bojovnicí za práva homosexuálů po celém světě, se ihned po zveřejnění zprávy ozvala a prostřednictvím svého Twitteru vzkázala: "Istanbule? Kdo jsou tihle "vůdci"? Přestaňte útočit na nevinné šťastné lidi, kteří oslavují. Tohle je šílenství! Je to nelidské!"

Gaga také přímo apelovala na guvernéra Istanbulu, Huseyin Avni Mutlu: "Guvernére, ustanovte lidem příklad, aby slavili obojí, Ramadán a Pride v MÍRU, namísto násilného dělení! #OnurYuerueyuesue"

"Cestuji po celém světě a vím, že na některých místech je to opravdu těžké být gay. Někdy mi dokonce říkají, 'Gaga, buď opatrná na to, o čem mluvíš,' ale já s*eru na to, co říkají: Přeji si, aby všichni moji gay fanoušci z Turecka měli hlavu vztyčenou. Buďte hrdí na to, kdo jste, nemusíte se skrývat, nastal čas, abyste povstali!" řekla Gaga loni během turné artRave: the ARTPOP ball právě v Istanbulu.

Lady Gaga dokonce historické rozhodnutí o legalizaci homosexuálních sňatků na celém území USA slavila i na úspěšném turné Cheek To Cheek Tour, které jede společně s Tony Bennettem. Během vystoupení na Ravinia Jazz Fest, které se stalo nejrychleji vyprodanou show v 111leté historii festivalu, věnovala jednu z písní právě oslavě tohoto milníku.

"Musím dnes večer tuto skladbu věnovat rovnoprávnosti sňatků. Vím, že to může být citlivé téma, ale pojďme se ho dotknout. Protože je to velké vítězství, skutečně zvláštní den pro lásku. Takže tohle je pro vás, za bojování, a také pro Tonyho Bennetta, který bojoval za občanská práva tolika lidí," řekla Gaga před tím, než zazpívala klasiku Billyho Strayhorna, 'Lush Life.'

Tony Bennett, který letos v srpnu oslaví 89. narozeniny, se v roce 1965 spolu Dr. Martinem Lutherem Kingem zúčastnil historického pochodu Selma a pomohl osvobodit lidi v nacistickém táboře smrti během 2. světové války. V roce 2007 si Tony Bennett od OSN převzal ocenění Citizen of the World, které mu bylo uděleno za jeho aktivismus.

Lady Gaga with fans in Chicago 27/6/2015 [PHOTOS #2]

28. června 2015 v 10:00 | john |  Candids
Lady Gaga včera večer v Chicagu se svojí fanynkou.

Lady Gaga with fans in Chicago 27/6/2015 [PHOTOS]

28. června 2015 v 9:40 | john |  Candids
Lady Gaga včera s fanoušky v Chicagu.

Lady Gaga Backstage in Chicago 26/6/2015 [PHOTO]

28. června 2015 v 9:28 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga v zákulisí Cheek To Cheek Tour na Ravinia Jazz Fest v Chicagu.

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 27/6/2015 [#2]

27. června 2015 v 9:47 | john |  Instagram
Lady Gaga a Tony Bennett v noci vystoupili na festivalu Ravinia Jazz Fest v Chicagu. Už v květnu bylo oficiálně oznámeno, že oba koncerty byly okamžitě vyprodány, a to ještě před tím, než byly vypustěny do oficiálního prodeje. Oficiálně jsou tedy tato vystoupení nerychleji vyprodané show v historii Ravinia. Během prodeje vstupenek mají přednost finanční dárci, kteří se rozhodnou přispět organizaci Ravinia, která pořádá nejstarší outdoorový festival v USA.
An unforgettable night at Ravinia Jazz Fest. Chicago baby.

Twitter: Me and Tony's show tonight is the fastest sellout in the 111 history of Chicago Ravinia Jazz Fest. I can't wait to get out there! 🎺💋

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 27/6/2015

27. června 2015 v 9:43 | john |  Instagram
"Procestovala jsem celý svět a sledovala, jak se mladší a starší generace spojuje a bojuje. Cítím se být poctěna, že jsem svědkem toho, jak LGBT komunita a její podporovatelé posouvají povědomí veřejnosti."

"Nikdy jste se nevzdali bez ohledu na to, kolik vás to stálo studu a strachu. Kolik bolesti. Je čas na oslavu a hojení. Tam moc vás ctím."

Lady Gaga: Deleted Instagram Photo

27. června 2015 v 9:27 | john |  Instagram
Lady Gaga včera na svém Instagramu zveřejnila následující fotografii s popiskem "Snow White and the Seven Whores," kterou však vzápětí smazala.
Snow White and the Seven Whores

...pravděpodobně další narážka na tričko, které si Gaga tento týden oblékla :)

Lady Gaga & Tony Bennett with Hillary Clinton [PHOTO]

27. června 2015 v 9:21 | john |  Appearances
Lady Gaga a Tony Bennett s Hillary Clinton, která kandiduje na prezidentku Spojených států amerických. Gaga a Tony ve středu vystoupili na speciální události, která se konala v NYC na podporu prezidentské kampaně. Objevila se fotografie, na které toto umělecké duo propaguje limitovanou kolekci Hillary, 'Pride Collection,' která je dostupná online.

Lady Gaga: New TWITPIC

26. června 2015 v 21:24 | john |  Twitpics
Lady Gaga se svým kamarádem a vlasovým stylistou Fredericem (Freddim) Aspirasem dnes v NYC.
Popcorn for pride at work w/ @faspiras. He's so happy, and I'm so happy he's so happy. #lovewins

Lady Gaga Leaving her apartment in NYC 26/6/2015 [PHOTOS]

26. června 2015 v 21:21 | john |  Candids
Lady Gaga byla dnes zachycena při odchodu ze svého bytu v New York City.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com