Květen 2015

Billboard Social 50: #11 Lady Gaga

31. května 2015 v 16:40 | john |  news
Lady Gaga si tento týden polepšila o celých 5 pozic v americkém žebříčku Billboard Social 50, který je založen na aktivitě a popularitě umělců na hlavních sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter), a také třeba na počtu zhlédnutí oficiálních stránek daného umělce.

Lady Gaga si pro tentokrát polepšila díky dokumentaci barvení svých vlasů na blond, kterou provedla přes svůj účet na Instagramu. Gaga si po delší době obarvila své vlasy na blond a její kadeřnice Patti Song použila šetrnější metodu postupného zesvětlování, namísto agresivního a rychlého barvení. Gaga zdlouhavou proceduru nafotila a popsala a díky tomu zaujala mnoho ze svých fanoušků na Instagramu. [LINK 1, LINK 2]


Lady Gaga & Tony Bennett Live at Hollywood Bowl, Hollywood (CA) 30/5/2015 [PHOTOS]

31. května 2015 v 16:16 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili s Cheek To Cheek Tour ve vyprodaném Hollywood Bowl v Hollywoodu v Kalifornii. Na show se přišlo podívat přes 17,000 lidí, včetně herečky Sarah Paulson, nebo zpěvačky a porotkyně Pauly Abdul. Dnes Gaga a Tony vystoupí v Hollywood Bowl ještě jednou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

According to Billboard, "Bad Romance" did go to number 1

31. května 2015 v 14:01 | john |  news
Lady Gaga má zřejmě v USA "nový" #1 hit! Fanoušci Lady Gaga určitě ví, že už roky všichni litují toho, že se největší hit Lady Gaga, "Bad Romance", nikdy neumístil na #1 v hlavní americké singles chart Billboard Hot 100. V době, kdy tento hit bodoval, se na vrcholu žebříčku vyhřívala Ke$ha s "Tik Tok" a "Bad Romance" zbylo 2. místo. Tento singl je skutečně největším hitem Lady Gaga, v Americe tedy bezesporu, protože právě tam je Gaga díky "Bad Romance" zatím jedinou zpěvačkou, která za singl získala diamantové ocenění Digital Diamond Award od asociace RIAA.

Tento týden však byla zjištěna zajímavá skutečnost - Billboard zřejmě hitu "Bad Romance" změnil jeho nejvyšší pozici z #2 na #1! Když si na oficiálních stránkách hitparády Billboard Hot 100 zadáte datum 12/12/2009 [LINK], tak se vám na #1 pozici nezobrazí Ke$ha, ale právě Gaga a její "Bad Romance". Asi není nutné zmiňovat, že pravidla hitparády a vlastně celého hudebního průmyslu se od roku 2009 výrazně změnily - singlům a albům se nyní navíc k čistým prodejům přičítají také streamy, no a mnozí se domnívají, že Billboard se prostě rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou a hitu "Bad Romance" přičíst také streamy, které byly v jeho případě skutečně velmi výrazné. Když si totiž zavzpomínáte, tak klip "Bad Romance" byl snad týden tím nejsledovanějším videem internetu a navíc to byl jeden z prvních videoklipů, který na Youtube/VEVO překonal hranici 500,000,000 zhlédnutí.

Myslíte si, že Billboard skutečně Lady Gaga po letech změnil umístění jejího ikonického hitu a nebo se jedná jen o nějakou systémovou chybu? Správci a redaktoři Billboardu se nikdy netajili sympatiemi k Lady Gaga a právě k tomuto hitu, kterému vítězství v hlavní americké chart uniklo skutečně jen o vlásek...

HISTORY:
14/11/2009 - Bad Romance debutoval v Billboard Hot 100 na 9. místě (143,000 digitálních kopií)
- Další týden klesl na 11. místo
- Během třetího týden se z 11. místa vyšplhal na 2. místo, což se stalo jeho nejvyšším umístěním
- Bad Romance vydržel na #2 celkem 7 týdnů
- Celou dobu bojoval o 1. místo s Empire State Of Mind od Jay-Z + Alicia Key a Tik Tok od Ke$ha
- Singl byl oceněn 10x PLATINOVÝM OCENĚNÍM za shipment 10 milionů kopií, prodaných kopií bylo 5,570,000 (údaj z dubna 2015)
- V květnu loňského roku asociace RIAA předala Lady Gaga diamantové ocenění Digital Diamond Award za 10 milionů jednotek z prodeje a streamů

Sarah Paulson Tweets Lady Gaga! + AHS: Hotel NEWS

31. května 2015 v 11:18 | john |  news
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili se svým Cheek To Cheek Tour v Hollywood Bowl v Holywoodu v Kalifornii. Včerejší vyprodaný koncert mj. navštívil i DJ White Shadow, kamarád a producent Gaga, a také herečka Sarah Paulson, která bude s Lady Gaga hrát v nejnovější řadě populárního seriálu American Horror Story: Hotel. Sarah nedávno v jednom rozhovoru prozradila, že se už nemůže dočkat, až bude s Gaga spolupracovat a hlavně si přeje, aby se s ní spřátelila. Sarah Paulson zveřejnila na Twitteru dvě fotografie ze své včerejší návštěvy koncertu Gaga a Tonyho:
PHOTO 1- Oh shiiiit PHOTO 2- @ladygaga GENIUS

"Tato série pro mě nebude úspěšná, pokud se mi na jejím konci nepodaří na ni získat nějaký přímý kontakt, jako třeba telefonní číslo. Bylo by pro mě velmi nepříjemné, kdyby se z nás nestaly opravdu velmi blízké přítelkyně. Fakt, že jsem něco takového oznámila, by pro Lady Gaga měl být děsivý," řekla Sarah v rozhovoru pro The Wrap's "Drinking with the Stars: Emmy Edition."

Na novou sezónu American Horror Story se však netěší jen Sarah, ale celý tým tohoto stále oblíbenějšího seriálu. Herci jsou ze svých rolí a příběhu nadšeni, protože tvůrci si prý přichystali opravdu něco extra. Nová série AHS se začne točit už v následujících týdnech v Los Angeles a první epizoda se na kanálu FX objeví už v říjnu. Kromě Lady Gaga a Sarah Paulson v AHS: Hotel zazáří i Matt Bomer, Wes Bentley, Cheyenne Jackson, Max Greenfield, a také staří známí Evan Peters, Angela Bassett, Kathy Bates, nebo Chloë Sevigny.

Jinak Sarah Paulson vyvrátila drby o tom, že by měla v Hotelu hrát postavu Janis Joplin, jak se nedávno psalo v článku s uniklým popisem rolí hvězd nové série. List s největší pravděpodobností nebyl pravý, takže tvůrcům se asi daří všechny detaily udržet v naprosté tajnosti. Faktem však je, že k postavě Lady Gaga budou mít blízko postavy Matta Bomera a Angely Bassett.

Lady Gaga Out & About in Los Angeles 29/5/2015 [PHOTOS]

30. května 2015 v 18:33 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena v Los Angeles. Gaga se v LA bude v následujících měsících zdržovat čím dál častěji, protože právě tam se bude natáčet seriál American Horror Story: Hotel, ve kterém bude mít Gaga jednu z hlavních rolí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga & Tony Bennett Live in Concord, California 28/5/2015 [VIDEOS]

29. května 2015 v 19:47 | john |  videos
Neuvěřitelné vystoupení Lady Gaga s písní Bang Bang (My Baby Shot Me Down), které předvedla včera v Concord Pavilion ve městě Concord v Kalifornii. Hlas Lady Gaga je natolik silný a úžasný, že zněl celou VYPRODANOU halou i bez mikrofonu! [3:43]
Bang Bang (My Baby Shot Me Down)

Další videa ze včerejšího koncertu, který se konal v rámci společného turné Lady Gaga a Tony Bennetta, CHEEK TO CHEEK TOUR.
Bang Bang (VIDEO 2)

Lady Gaga On Pregnant Rumors: "I'm just f*****g almost 30"

29. května 2015 v 17:26 | john |  news
Lady Gaga během loňského roku trošku přibrala a pokaždé, když si vezme těsnější šaty, které jí obtáhnou břicho, tak se všichni ptají, jestli není těhotná. Vážnější spekulace začaly před pár týdny, kdy se objevily fotografie z Kalifornie, na kterých bylo bříško Lady Gaga viditelnější a kulatější, než obvykle. Gaga však těhotná rozhodně není a takovým drbům se jen směje. Internetové spekulace o svém těhotenství vyvrátila přímo na pódiu během jednoho ze svých posledních koncertů. Gaga přímo řekla, že za její kila navíc může přibývající věk.

Naše Mother Monster vyvrátila drby o údajném těhotenství během vyprodané show v kalifornském Concord Pavilion, kde vystoupila s Tony Bennettem v rámci Cheek To Cheek Tour. "Lidé stále přemýšlí nad tím, zda nejsem těhotná. Říkám jim, 'Ne, nejsem. Vždyť už je mi skoro zkurvených 30."

29. dubna 2015: Lady Gaga se svým snoubencem Taylorm Kinney v Malibu, kde Gaga koupila luxusní vilu

I když teď se Gaga myšlence na dítě jen směje, tak do budoucna plánuje mít děti a ne jedno. Už v roce 2012 v show Oprah Winfrey prozradila, že by chtěla mít hodně dětí, přímo fotbalový tým. "Ano, chci děti. Chci mít celý fotbalový tým dětí a k tomu manžela... Nechci mít jedno dítě, ale chci jich mít víc... Chci zažít těhotenství, ale teď ještě ne," řekla Gaga během rozhovoru s Oprah Winfrey.

"Vlastně chci mít spoustu dětí. Myslím, že alespoň tři. Opravdu bych chtěla mít rodinu a vychovávat své děti. Abych byla upřímná, mít tři své vlastní děti bude jako mít tři little monsters pořád u sebe. Pravděpodobně nebudou mými fanoušky, ve skutečnosti budou asi nenávidět moji hudbu, ale kdo ví... Také miluju to, že jsem Mother Monster. Tohle je teď moje hlavní práce a jsem s tím celkem dost spokojená," řekla Gaga v roce 2013 v rádiovém rozhovoru pro Sirius XM.

Gaga se v posledních měsících věnuje zejména nahrávání nového "popového" alba, na kterém mj. spolupracuje například s producenty RedOne (Bad Romance, Poker Face, Just Dance), Giorgio Moroder a mluví se také o spolupráci s Diane Warren, nebo s Nile Rodgersem. Album by mělo vyjít v průběhu příštího roku, jak Gaga oznámila koncem roku 2014. Letošní rok Gaga věnuje turné Cheek To Cheek s Tony Bennettem a natáčení seriálu American Horror Story: Hotel, kde získala jednu z hlavních rolí. Seriál se začne točit v následujících týdnech a první epizodu uvidíme už v říjnu. Věříme, že hraní v AHS bude dalším přírustkem do řady úspěchů, které Gaga letos provází. Začátkem roku Lady Gaga získala svoji 6. cenou Grammy za společné album s Tony Bennettem, poté předvedla ohromující vystoupení na ostře sledovaných Oscarech a 19. 6. 2015 si Lady Gaga v Songwriters Hall of Fame převezme ocenění "ICON AWARD" za svůj ikonický status v popové kultuře.

Letos na Valentýna požádal Taylor Kinney Gaga o ruku a od té doby společně pomalu plánují svatbu snů. Společně se začali objevovat na veřejnosti a navíc se starají o vlastní farmu, na které má Gaga za úkol chovat slepice a pěstovat různé druhy zeleniny a ovoce. I když se to mnohým zdá směšné, nebo nemožné, že by LADY GAGA zvládla farmařit, tak věřte tomu, že to myslí vážně a skutečně dělá to, co popisuje na svých sociálních sítích. Přátelé Lady Gaga a Taylora Kinney již několikrát potvrdili, že Gaga a Taylor jsou úžasný pár, který si na nic nehraje, a vidět Gaga, jak s hrdostí mluví o tom, jak společně s Taylorem budovala kurník pro slepice, nebo s rozzářenýma očima vypráví, jak vypěstovala své první jahody, je prý naprosto odzbrojující a potvrzuje se tím jen to, že se nejedná o žádné falešné pózy pro veřejnost a internet. [LINK]

Gaga a Taylor se svatbou zatím nijak nespěchají a rozhodně nechtějí, aby se propírala v médiích. Taylor v nedávném rozhovoru pro EXTRA řekl, "V tuto chvíli se snažím nebudit pozornost, protože zatím nemáme datum, ale bude to brzy." Navíc dodal, že datum svatby si nechají pro sebe. Zatím se tedy neví nic, jen tolik, že na svatbě zazpívá Tony Bennett, pěvecká legenda, velmi dobrý přítel a současný hudební partner Lady Gaga.

V posledních dnech se navíc začalo spekulovat o tom, kdo asi Gaga, nevěstě desetiletí, navrhne svatební šaty. Web Women's Wear Daily přišel s překvapením, kterým bylo přes 30 návrhů svatebních šatů od těch nejlepších a nejslavnějších módních designérů, které redakce webu požádala, aby navrhli, co by si Gaga měla ve svůj velký den obléknout. [LINK]

Nedávno se také objevily exkluzivní letecké snímky domu Lady Gaga v Malibu, který si loni pořídila [PHOTOS]. Kromě tohoto domu Gaga vlastní i luxusní byt v New York City s výhledem na Central Park, a také s Taylorem jezdí relaxovat do roubenky v Lancasteru v Pennsylvanii, která se nachází na soukromém pozemku v lese pod horami [PHOTOS].

Lady Gaga posts new photo on LittleMonsters.com [29/5/2015]

29. května 2015 v 10:30 | john |  LittleMonsters.com
The secret life of an entrepreneur... ✌️

Lady Gaga & Tony Bennett Backstage in Vancouver [PHOTO]

29. května 2015 v 10:03 | john |  Cheek To Cheek Tour
Tony Bennett zveřejnil na Twitteru fotografii ze zákulisí Cheek To Cheek Tour, které jede společně s Lady Gaga.
You're amazing the world with the Apple Watch. Can't wait to see what you come up with next! @pschiller

Lady Gaga and Her Dog Are Launching a Puppy Line & Pet Food Line!

29. května 2015 v 10:01 | john |  news
Lady Gaga prostřednictvím svého účtu na sociální síti Instagram oznámila, že její fenka Asia bude mít vlastní módní kolekci a bude zářit v módní kampani jedné z hlavních módních značek. A aby toho nebylo málo, tak kromě vlastní módní kolekce bude mít francouzský buldoček Asia i vlastní řadu speciálního krmiva pro pejsky, které se vyrábí z kvalitních produktů z farmy. Co se týká módní kolekce a kampaně, ve které by se Asia měla objevit, tak reklamní fotografie by se měly objevit například v magazínech VOGUE a VOGUE Italia.

Asia by tedy měla uvést na trh exkluzivní řadu produktů pro štěňátka, která bude zahrnovat jak módu, tak i biopotraviny z farmy, a také různé doplňky.

Magazín Billboard uvedl, že Lady Gaga bude sloužit jako tvůrčí vizionář a umělecká ředitelka projektu kolekce elegantních a módních oblečků, mističek, hraček a doplňků.

"Tohle není jen o nějakých bláznivých oblečcích pro psy," řekl manažer Gaga, Bobby Campbell. "Je to o tom, abychom rodičům domácích mazlíčků poskytli způsob ochrany jejich miláčků, stejně jako zábavné oblečky, které můžou vystavovat na Instagramu." Gaga miluje zveřejňování fotek svých psích miláčků na sociálních sítích. Tato vášeň dokonce vygradovala v to, že Gaga nedávno založila Asia vlastní účet na Instagramu, Miss Asia Kinney. Kromě fenky Asia si Gaga nedávno pořídila další štěňátko francouzského buldočka, kterému dala jméno Koji.

Bobby Campbell dodal, že část výtěžku z kolekce půjde na "lokální organizace, které se starají o domácí mazlíčky." Peníze půjdou obzvláště těm organizacím, které odvádějí skvělou práci s mazlíčky, ale nedostává se jim tolik prostředků, jako těm národním.

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 28/5/2015

28. května 2015 v 20:38 | john |  Instagram
Na Instagramu Lady Gaga se objevil příspěvek, který Gaga napsala jménem své fenky, Asia. Asia prý vzkazuje, že mamince ukradla telefon, bude celý den zveřejňovat fotky a hlavně má pro nás VELKÉ OZNÁMENÍ. Podle všeho to vypadá, že Asia bude mít svoji vlastní módní kolekci!
I love to eat while I sketch my ideas for the fashionable puppy line I'm starting! - @MissAsiaKinney 🎀

Tony to Gaga: "You said you were horny today" (VIDEO)

28. května 2015 v 15:04 | john |  news
Lady Gaga a Tony Bennett v pondělí vystoupili s Cheek To Cheek Tour v kanadském Vancouveru. Během duetu "But Beautiful" Tony reagoval na příspěvěk Lady Gaga na jejím Instagramu, ve kterém psala, že je nadržená a potřebuje "cocktail"[ODKAZ]. Tony během zpívání písně s klidem pronesl, "V novinách jsem četl, že jsi řekla, že jsi dnes byla nadržená," čímž Gaga i publikum úplně dostal. Podívejte se na video (1:40s):
But Beautiful

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/5/2015 [#2]

28. května 2015 v 9:35 | john |  Instagram
Ulla Johnson...Poncho Eugenia Kim...Hat Lady Gaga

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/5/2015

28. května 2015 v 9:25 | john |  Instagram
Last night #C2CVancouver Brandon V Maxwell I made a few alterations... Hope you don't mind xx

Lady Gaga: NEW Tweet! [27/5/2015]

27. května 2015 v 19:56 | john |  news
Lady Gaga prostřednictvím svého Twitteru citovala kousek z recenze na její první show s Tony Bennettem ve Vancouveru, kterou společně odehráli v pondělí v rámci Cheek To Cheek Tour. Recenzi zveřejnil The Seattle Times, který show přirovnal k lekci aerobiku, protože publikum Tonymu a Gaga neustále tleskalo ve stoje za jejich úžasné výkony.

"Kdyby došlo k ještě více standing ovations, tak byste si první ze dvou show Tony Bennetta a Lady Gaga v Queen Elizabeth Theatre mohli splést s lekcí aerobiku pro elegantně oblečené." - The Seattle Times

Lady Gaga Leaving Blue Water Cafe in Vancouver 25/5/2015 [PHOTOS]

27. května 2015 v 12:04 | john |  Candids
Lady Gaga byla v pondělí v noci zachycena při odchodu z Blue Water Cafe v kanadském Vancouveru.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga & Tony Bennett Live in Vancouver 25/5/2015 [VIDEOS]

26. května 2015 v 19:22 | john |  videos
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili s Cheek To Cheek Tour v kanadském Vancouveru. Tady je pár videí z koncertu:
Bang Bang

Lady Gaga & Tony Bennett Live in Vancouver 25/5/2015 [PHOTOS]

26. května 2015 v 17:09 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga včera vystoupila s Tony Bennettem v kanadském Vancouveru v rámci jejich společného turné Cheek To Cheek Tour. Gaga předvedla své nové vlasy, které si před pár dny obarvila zpět na blond. V celém článku si můžete prohlédnout 95 HQ fotografií ze včerejšího koncertu, který se konal v Queen Elizabeth Theatre:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: Steven Klein [Cheek To Cheek] Photo Shoot 2014

26. května 2015 v 11:29 | john |  Photoshoot 2014
Objevila se další fotografie z photoshootu Lady Gaga, který loni pro album Cheek To Cheek nafotil Steven Klein.

Lady Gaga: NEW Tweets! [25/5/2015]

25. května 2015 v 21:34 | john |  news
"Monsters! Jeden z nás potřebuje naši pomoc. RT & HLASUJTE pro @TREVORMORAN v #risingstar na http://macys.iheart.com ❤️❤️❤️#monsterlove"

Fanynka: "Jsem tak ráda, že mám Gaga ve svém životě, někteří lidé nechápou tuhle lásku, je mi jich líto, protože tahle láska je vším @ladygaga ♥"

Lady Gaga: "Takhle to chodí v případě sub-kultury, ne každá to bude chápat. Ale naše filozofie je autentická a silná. Vždy tím budeme spojeni."