Duben 2015

NEW DETAILS: American Horror Story: Hotel

30. dubna 2015 v 20:12 | john |  American Horror Story: Hotel
Ryan Murphy, tvůrce seriálu American Horror Story, prostřednictvím Twitteru oznámil, že v nové sezóně American Horror Story: Hotel si po boku Lady Gaga zahraje také herečka Angela Bassett. Murphy dodal, že právě postava Angely bude "dělat s Lady Gaga potíže v tanečním sále hotelu, a také všude jinde". Angela Bassett si zahrála ve třetí řadě "Coven", kde se představila jako Voodoo královna a nebo v zatím poslední sérii "FreakShow", kde ztvárnila postavu Desiree Dupree, ženy se třemi prsy.

Ryan Murphy tento týden také potvrdil, že v nové řadě AHS "Hotel" si zahraje také Evan Peters, který prý na nás bude čekat v pokoji číslo 64.


Americká média během týdne rozšířila údajný seznam herců a stručný popis postav, které budou v American Horror Story: Hotel ztvárněny. Gaga by si podle článku měla zahrát salónní zpěvačku, která bude soupeřit s jinou zpěvačkou kvůli popularitě. Více se dočtete →ZDE

Jinak dnes se objevily fotografie Lady Gaga, které byly pořízeny včera v Malibu, kde byla Gaga viděna se svým snoubencem. Podle některých fotografií a šatů, které měla Gaga na sobě, to vypadalo, že by Gaga mohla být těhotná - nebo si to alespoň myslí hodně fanoušků. Gaga ani nikdo jiný se zatím k ničemu nevyjádřili a hlavně doposud nebylo nic oznámeno. Lady Gaga má hrát v seriálu American Horror Story: Hotel, který se prý začíná točit v létě v Los Angeles, a podle posledního vyjádření tvůrce seriálu to vypadá, že s Gaga stále počítají, takže zprávy o těhotenství LG berte zatím s rezervou, protože tohle už to bylo několikrát. Hlavně podle všeho to vypadá, že to bude právě Gaga, kdo bude mít v seriálu jednu z hlavních rolí...

Happy International Jazz Day! Buy 'Cheek To Cheek'

30. dubna 2015 v 19:04 | john |  Cheek To Cheek
Dnes, 30. 4., se po světě slaví Mezinárodní den Jazzu. Pokud patříte mezi fanoušky tohoto hudebního žánru a nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, určitě doporučuji společné album Lady Gaga a Tony Bennetta, "Cheek To Cheek". Album už získalo cenu Grammy za Best Traditional Pop Vocal Album a právě tento týden album překonalo hranici 1,000,000 prodaných kopií celosvětově. Album seženete jak na iTunes, tak i klasicky na CD a LP.

+

Tony Bennett & Lady Gaga - But Beautiful
Lady Gaga - Bang Bang (My Baby Shot Me Down)

Album "Cheek To Cheek" bylo vydáno 23. září 2014 a v hlavní album chart v USA, Billboard 200, debutovalo rovnou na #1. V únoru byla kolekce tradičních amerických skladeb certifikována ZLATÝM oceněním za prodej nad 500,000 kopií. Album navíc obsahuje hned 4 skladby, které debutovaly v hitparádě Jazz Digital Songs na 1. místě ("Anything Goes", "I Can´t Give You Anything But Love" a bonusové tracky "Bang Bang" a "The Lady Is A Tramp", která se na albu objevuje jako bonus track, ale vyšla už v roce 2011 na albu Tonyho Bennetta, Duets II. O Vánocích se navíc na vrcohlu tohoto žebříčku objevila i jazzová verze "Winter Wonderland", kterou Gaga a Tony vydali mimo album.)

Lady Gaga with Taylor Kinney in Malibu, CA 29/4/2015 [PHOTOS]

30. dubna 2015 v 9:44 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera spatřena se svým snoubencem Taylorem Kinney v Malibu v Kalifornii, kde Gaga vlastní dům. Podle některých fotografií to trochu vypadá, že by Gaga mohla být těhotná, co vy na to? :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

American Horror Story reveals cast and characters for Hotel

29. dubna 2015 v 21:13 | john |  American Horror Story: Hotel
Už v říjnu se rozjede nová, již pátá sezóna mimořádně úspěšného seriálu "American Horror Story". Nová řada má podnázev "Hotel" a tvůrce seriálu, Ryan Murphy, začal před pár týdny postupně odhalovat hvězdy, které si v novém projektu zahrají. Jako první byla oznámena Lady Gaga, která se uvedla sama prostřednictvím sociálních sítí, kde zveřejnila propagační video.

Tématem letošní sezóny bude "Hotel" a příběh série se bude točit kolem tajemného hotelu, který je náchylný k nepřirozeným úmrtím a dalším nepříznivým událostem. Tvůrci seriálu zatím o nové sérii moc neprozradili, jen tolik, že natáčení bude probíhat v létě v Los Angeles a kromě Lady Gaga si v "Hotelu" zahrají také Evan Peters, Sarah Paulson, Matt Bomer, Kathy Bates, Cheyenne Jackson, nebo Chloë Sevigny.

Americká média tento týden rozšířila informace o dalších hvězdách, které si v AHS Hotel zahrají, a hlavně o postavách, které ztvární. Zatím však není nic 100% potvrzeno. Pokud by však následující informace byly pravdivé, tak Lady Gaga by si v AHS Hotel měla zahrát postavu Elisa Starr, populární salónní zpěvačky.

Lady Gaga (Elisa Starr)
Gaga si zahraje roli populární salónní zpěvačky, která vystupuje ve společenské místnosti Hotelu. Její postava je navíc postavena proti Lolitě a stále s ní soupeří kvůli popularitě.

Evan Peters (The Prowler)
Evan, který v AHS hraje od první řady, bude v nové sérii tajemným mladým mužem, který se potuluje kolem hotelu a temných uličkách.

Sarah Paulson (Janis Joplin)
Sarah se stejně jako Evan objevila ve všech řadách AHS a pokaždé hrála prominentní roli. V "Hotelu" ztvární rockovou hvězdu, která se ubytuje v hotelu aniž by si byla vědoma děsivých událostí, které ji tam mohou čekat.

Kathy Bates (Claudia DeVeau)
Oscarová Kathy si zahraje oddanou agentku Janis Joplin, která udělá vše, co je v jejích silách, aby udržela jméno Janis nepošpiněné.

Finn Wittrock (Chap Newton)
Newton je šťastně zasnoubený muž, který se nešťastnou náhodou rozhodne strávit noc v hotelu.

Michelle Pfeiffer (Martina McBride)
Uznávaná herečka by měla hrát roli předchozí majitelky hotelu. Jméno její postavy nemá nic společného se známou zpěvačkou.

Lily Rabe (Annabelle Evergreen)
Lily si zahraje současnou majitelku hotelu, která pomalu přichází o rozum, a to díky nadpřirozeným jevům, které se v hotelu vyskytují.

Alexander Skarsgård (Joshua Evergreen)
Joshua je podporující a milující manžel mladé majitelky Annabelle.

Angela Bassett (Lolita Jones)
Bassett hraje jazzovou zpěvačku, která pravidelně vystupuje v hotelovém baru.

Denis O'Hare (Leo Maxwell)
Denis, který je fanouškům AHS velmi dobře znám, bude hrát roli hotelového barmana, který je velmi blízkým přítelem Lolity.

Matt Bomer (Terry Castro)
Bomer hraje nudného hotelového poslíčka, který vždy vyhlíží problémy a všechny sleduje.

Tammy Blanchard (Theresa Faulkner)
Theresa je přísná a zatrpklá hlavní pokojská Hotelu, která tajně sleduje hosty.

Frances Conroy (Maude Madelyn)
Maude je imitátorkou Marilyn Monroe. Má zálibu v mladších mužích a vraždách.

Cheyenne Jackson as Thimas Seabras
Thimas je hotelový poslíček, který miluje drby a jeho chování je považováno za podivné a podezřelé.

Grace Gummer (Emma Lam)
Emma je pokojská, která je zapletena do podivných aktivit.

Wes Bentley (Otec Dominic Deon)
Otec Deon je pohodovým vůdcem skupiny, který je stejně zvědavý, jako věřící.

Donald Sutherland (Otec Abner Gates)
Otec Gates je knězem, který se snaží Hotel očistit od jeho nečistot a zlých duchů. Nicméně, jeho snaha dopadne velmi špatně.

Steven Weber (Ray Ottoman)
Ottoman je hotelový inspektor, který opovrhuje hotelovým personálem.

Chloë Sevigny (Lois Deon)
Lois je žena s temnou minulostí, která nyní žije jako zdánlivě šťastná hospodyňka.

Michael Chiklis (Dr Nelson Brackett)
Doktor Drackett je inteligentní vědec, který je však bez práce a zoufale se snaží získat práci co nejdříve.

Christine Estabrook (Abigail White)
White je realitní makléřka, která Hotel nabízí v případě jeho prodeje.

Tvůrci i samotní herci slibují, že nová sezóna bude bomba a že diváci budou nejen překvapení, ale i šokovaní tím, jaké jejich role budou a jak originální tvůrci při vymýšlení příbehu byli. Herec Matt Bomer před několika dny odhalil, že jeho postava bude spojena s postavou Lady Gaga. Herec se už prý nemůže dočkat až se s Gaga setká a bude s ní spolupracovat!

První epizoda American Horror Story Hotel bude odvysílána už v ŘÍJNU na televizním kanále FX!

Lady Gaga tweets on SCOTUS and marriage equality

29. dubna 2015 v 16:28 | john |  news
Objevila se informace, že Nejvyšší soud USA už v červnu vyhlásí platný verdikt ohledně legalizace homosexuálních sňatků ve Spojených státech. Zatím nebylo stanoveno přesně datum, kdy budou páry stejného pohlaví možnost legálně uzavírat manželství, ale příznivci "marriage equality" věří, že soud rozhodne kladně - zatím jsou prý názory liberální a konzervativní části soudu vyrovnané. Není žádným překvapením, že na toto téma reagovala i Lady Gaga, která je už od začátku své kariéry aktivní bojovnicí za práva homosexuálů a už před pár lety věřila, že jednou budou sňatky homosexuálů v USA legální. Gaga své tweety adresovala přímo Nejvyššímu soudu Spojených států amerických (SCOTUS).

"Nejvyšší soud zahájil své slyšení ohledně legalizace homosexuálních sňatků. Pomozme navzájem všem cenným & důležitým hlasům, aby byly vyslyšeny! NYNÍ NADEŠEL ČAS!"

"#SCOTUSHearOurVoices RT a pojďme se ujistit, že nás slyší! Jsme Američané. Pomozte nám ukončit diskriminaci."

"Gay Marriage is going to Happen, It must!" prohlásila kdysi GAGA.

Lady Gaga & Tony Bennett draw massive crowd at New Orleans Jazz Festival!

29. dubna 2015 v 9:02 | john |  news
Lady Gaga a Tony Bennett vystoupili 26. dubna na hudebním festivalu Jazz Fest v New Orleans a podle potvrzených informací přímo od pořadatelů, jejich vystoupení přilákalo jeden z největších davů v historii tohoto jazzového festivalu. Gaga a Tony zpívali na Gentilly Stage a sledovalo je přes 25,000 jazzových fanoušků, kteří si přišli poslechnout skladby z jejich alba Cheek To Cheek, které získalo cenu Grammy a nedávno překročilo hranici 1 milionu prodaných kopií celosvětově.


Lady Gaga: NEW Instagram Photos 28/4/2015 [#2]

28. dubna 2015 v 21:49 | john |  Instagram
Lady Gaga se včera prostřednictvím Instagramu pochlubila fotografií, na které byla zachycena první zralá jahoda, kterou si Gaga vypěstovala na své zahradě. Krátce poté přidala také fotografie z kurníku, který postavila společně se svým snoubencem Taylorem Kinney. Dnes Gaga opět překvapila a zveřejnila další fotky ze své zahrádky - tentokrát vyfotila salát, a také citrony, které vypěstovala. Zdá se, že Gaga to zahradničení a chov slepic skutečně hodně baví!

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 28/4/2015

28. dubna 2015 v 11:00 | john |  Instagram
Kromě toho, že se Lady Gaga rozhodla pěstovat ovoce a zeleninu, tak se dokonce vrhla i na chov slepic. Včera se nechala vyfotit v kurníku, který vybudovala společně se svým snoubencem Taylorem Kinney.
JUNYA
4 eggs! 🍳🐥🐤🐣

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/4/2015

28. dubna 2015 v 9:16 | john |  Instagram
Lady Gaga se na Instagramu pochlubila první zralou jahodou, kterou vypěstovala na své zahrádce:
My first strawberry of the season!! 🍓🍓🍓🍓🍓

Lady Gaga & Tony Bennett at Jazz Fest Festival in New Orleans 26/4/2015 [HQ PHOTOS]

27. dubna 2015 v 20:03 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili na festivalu Jazz Fest v New Orleans. Tady je 170 HQ fotografií z koncertu, který proběhl v rámci Cheek To Cheek Tour.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 274/2015 [#2]

27. dubna 2015 v 18:47 | john |  Instagram
A self-portrait In a pant suit By SELF-PORTRAIT. This is my escape suit, when I gotta make a quick run for it out the back! Hat by SENSI

Lady Gaga & Tony Bennett at Jazz Fest Festival in New Orleans 26/4/2015 [VIDEOS]

27. dubna 2015 v 18:38 | john |  videos
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili na festivalu Jazz Fest v New Orleans. Vystoupení bylo v rámci jejich společného turné Cheek To Cheek Tour. Hned v prvním videu (I Can´t Give You Anything But Love) si v publiku můžete všimnout dámy s oranžovým kloboukem - vypadá to, že se na festival přišla podívat herečka Jessica Lange, která zářila ve 4 řadách seriálu American Horror Story.
I Can't Give You Anything But Love

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 27/4/2015

27. dubna 2015 v 13:38 | john |  Instagram
Lady Gaga zveřejnila na svém Instagramu fotku ze včerejšího vystoupení s Tony Bennettem na Jazz Fest v New Orleans.
Tonight I will never forget. #Jazzfest New Orleans #TonyGaga

Lady Gaga & Tony Bennett at Jazz Fest Festival in New Orleans 26/4/2015 [PHOTOS]

27. dubna 2015 v 11:05 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga a Tony Bennett včera vystoupili se svojí show z Cheek To Cheek Tour na festivalu Jazz Fest v New Orleans. Tady je několik fotografií z jejich vystoupení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Reaches 46 Million Twitter Followers!

26. dubna 2015 v 20:48 | john |  news
Účet Lady Gaga na sociální síti Twitter tento týden přesáhl hranici 46,000,000 followers, což z ní stále dělá jednu z nejpopulárnějších osobností Twitteru. Není to ani měsíc, co účet Gaga zaznamenal 45 milionů fanoušků.


"Když svět ještě spí, tak nastává takové ticho, že můžete slyšet i to nejmenší stvoření. Jen poslouchám a pomalu našlapuju. Klidné obyčejné ráno. 🐛," psala dnes Gaga.

Lady Gaga Backstage in Austin, Texas 23/4/2015 [PHOTOS]

26. dubna 2015 v 12:00 | john |  Cheek To Cheek Tour
Lady Gaga s fanoušky v zákulisí Cheek To Cheek Tour v Austinu v Texasu.


Cheek to Cheek Tour - Live in Austin, Texas 23/4/2015 [VIDEOS]

26. dubna 2015 v 10:19 | john |  videos
Videa z koncertu Tonyho Bennetta a Lady Gaga, který se uskutečnil 23. 4. 2015 v Austinu v Texasu.
Bang Bang (My Baby Shot Me Down)/ VIDEO 2/ VIDEO 3 PT 1, PT 2, PT 3/ VIDEO 4

Cheek to Cheek Tour - Live in Houston, Texas 24/4/2015 [PHOTOS]

26. dubna 2015 v 10:00 | john |  Cheek To Cheek Tour
O den později pak Tony Bennett a Lady Gaga vystupovali se svým Cheek To Cheek Tour také v texasském Houstonu. Na jejich show se přišlo podívat více než 10,000 lidí.

Cheek to Cheek Tour - Live in Austin, Texas 23/4/2015 [PHOTOS]

26. dubna 2015 v 9:57 | john |  Cheek To Cheek Tour
Fotografie z koncertu Tonyho Bennetta a Lady Gaga v Austinu v Texasu, který odehráli 23. dubna v rámci Cheek To Cheek Tour.