Březen 2015

Julie Andrews Talks Lady Gaga

31. března 2015 v 12:00 | john |  news
Herečka Julie Andrews (79), která před 50 lety zářila v muzikálovém filmu The Sound of Music, poskytla exkluzivní rozhovor E! News, ve kterém mluvila o vystoupení Lady Gaga na Oscarech, kde předvedla medley songů právě z muzikálového hitu. Julie prozradila, že vystoupení Lady Gaga v ní vyvolalo krásné vzpomínky:


"Připomíná mi to, že se mi v průběhu života přihodily úžasné věci a tohle je bonus, protože to nikdo z nás nečekal."

Poté, co Lady Gaga letos na Oscarech ohromila publikum, ji Julie Andrews přímo na pódiu objala a o jejím výkonu prohlásila, že byl úžasný a zahřálo ji to u srdce.

"No nebyla skvělá? Neměla jsem tušení, že je tak úžasná zpěvačka. Fandila jsem jí z jedné strany pódia a čekala jsem, až ke mě přistoupí. Vůbec poprvé jsem se s ní setkala právě když jsem šla na jeviště."


Lady Gaga: NEW Instagram Photo [31/3/2015]

31. března 2015 v 10:00 | john |  Instagram
Lady Gaga prostřednictvím Instagramu zveřejnila fotografii květin, které dostala ke svým 29. narozeninám.
So many exquisite bouquets, handwritten letters, and unexpected kind phone calls for my birthday. I am more and more thankful to the universe everyday for the blessings I receive in this lifetime. Thank you to every precious wish that was sent my way. Big or small, they were all equally important and appreciated. 🙏💝

Lady Gaga's music is now on Tidal

31. března 2015 v 8:55 | john |  news
Tento týden byla oficiálně spuštěna zbrusu nová streamovací hudební služba TIDAL. Tidal nabízí statisíce hudebních alb (25 milionů skladeb), a to v CD kvalitě! Tuto novou službu vlastní slavný rapper Jay Z, který se včera spolu s několika hvězdami zúčastnil tiskové konference, během které podepisovali prohlášení "Tidal For All". K Jay Z se aktivně přidali například Beyoncé, Usher, Rihanna, Madonna, Jack White, Nicki Minaj a nebo Coldplay, kteří službu Tidayl velmi aktivně propagují - například tím, že si všichni změnili profilovou fotku na svých sociálních sítích na tyrkysově modrou barvu.

Na Tidal, která funguje také v ČR za měsíční poplatek 330 korun, najdete i hudbu LADY GAGA. Gaga však novou streamovací službu nijak nepodporuje a není aktivním uživatelem. Profil Lady Gaga najdete zde:

TIDAL: LADY GAGA


Lady Gaga: NEW Instagram Photo & Tweet

30. března 2015 v 20:23 | john |  Instagram
Lady Gaga sdílela prostřednictvím Twitteru speciální video, které vytvořil její tým k jejím 29. narozeninám.

This is why I love my team so much. My dancers are the sh🍸t. Thank you Richy, that made me cry many birthday tears!https://vimeo.com/123507230


POPCRUSH: March Music Madness 2015: Vote Lady Gaga's Little Monsters

30. března 2015 v 16:30 | john |  news
Web Popcrush tradičně každý rok zveřejňuje anketu March Music Madness, ve které proti sobě mj. stojí největší fanouškovské základny těch největších umělců současnosti. Ani letos mezi kandidáty na titul vítěze ankety March Music Madness nechybí fanoušci Lady Gaga, Little Monsters! Ti v prvním kole porazili fanoušky Katy Perry a ve druhém i fans Britney Spears. Nyní se nacházíme ve třetím, finálním kole, kde proti nám stojí "Beliebers" Justina Biebera. Podpořte svým hlasem Little Monsters, aby mohli získat titul BEST FANBASE! Hlasování bude ukončeno už zítra, 31. března 2015.

HLASOVAT/ VOTE

HLASOVAT/ VOTE

HLASOVAT/ VOTE


"Till It Happens To You" within next month + Diane Warren to work with Lady Gaga on more songs

30. března 2015 v 15:40 | john |  news
Skladatelka Diane Warren stále bojuje za to, aby byla skladba "Till It Happens To You", kterou s Lady Gaga napsala pro dokumentární film The Hunting Ground, oficiálně vydána. Film, který pojednává o obětech zločinu znásilnění na univerzitách, se zatím hraje ve vybraných kinech a jediné, co uniklo, je MQ verze zkrácené verze songu. Diane nedávno všechny příznivce songu vyzvala, aby podepsali speciální petici za vydání skladby na iTunes. Song je zatím stále pouze součástí filmu, ale Diane prý stále všechny přemlouvá, aby nakonec skladbu vydali pro všechny. O víkendu Diane prostřednictvím Twitteru připustila, že song bychom v HQ verzi mohli slyšet možná už příští měsíc.


Diane navíc opět potvrdila, že ve filmu byly sice použity hned dvě verze songu (piano verze a hlavní verze), ale hlavní verze, která hraje v závěrečných titulcích, byla pro film zkrácena a v originále obsahuje ještě jednu sloku. Celkově je song velmi dojemný a Diane už na svém Twitteru zveřejnila hned několik příspěvků a fotografií, které se týkají jejích přátel, kterým song "Till It Happens To You" pustila. Všechny song dojal!

I think we need to make boxes of kleenex that say TIHTY on it. What do U think Monsters?

- My friend @NARDUC3 listening to TIHTY. This seems to b what happens everyfuckingtime someone hears it.
- My friend Richard listening to TIHTY. It even fucks up tough guys
- I love to fuck people up with a great song that hits them in the heart.
- Music heals hearts and saves lives. TIHTY
- When someone tells me in a song to raise my hands in the air I just want to raise them and punch them in the fucking face!
- Peggy listening to TIHTY -- How it feels how it feels

Diane navíc také už poněkolikáté potvrdila, že se s Lady Gaga chystá spolupracovat i na dalších skladbách. Výsledky jejich spolupráce pravděpodobně uslyšíme na pátém studiovém albu Lady Gaga, které by mělo vyjít příští rok. Kromě Diane na něm Gaga pracuje s producenty RedOne nebo Giorgio Moroder!

Nile Rodgers, Lady Gaga a Diane Warren v nahrávacím studiu během loňské spolupráce na skladbě "Till It Happens To You".

artRave: the ARTPOP ball - TOURBOOK [HQ PHOTOS]

30. března 2015 v 15:19 | john |  artRAVE: The ARTPOP Ball Tour
HQ fotografie z tourbooku k turné Lady Gaga, artRave: the ARTPOP ball. Fotografie nafotila v roce 2014 Ruth Hogben:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus wishes Lady Gaga a Happy Birthday!

29. března 2015 v 12:23 | john |  news
K narozeninám Lady Gaga přála i Miley Cyrus, která na svůj Instagram přidala hned dva příspěvky s Gaga a v jednom píše, že přímo oslavovala její narozeniny!
Happy birrrrrrffffdayyyyy @ladygaga (I totally wanna smoke a bday blunt so bad)
☀️ Fuckkkk yaaaaas Saturday ☀️(celebrating the birth of lady gaga on my own time)

Michael Bearden wishes Lady Gaga a Happy Birthday

29. března 2015 v 11:51 | john |  Unsorted
Producent Michael Bearden přál Lady Gaga k narozeninám prostřednictvím Twitteru.
Happy B Day LG! @ladygaga Such a joy to have you as a friend and collab with. You only get better! Love U! Enjoy! M~


Lady Gaga: NEW Tweet!

28. března 2015 v 23:03 | john |  news
"Děkuji mnoha fanouškům a lidem z celého světa za krásná přání k narozeninám! Prosím, neposílejte mi žádné dárky, vaše láska je dostačující! Namísto posílání dárků k mým narozeninám by skutečně znamenalo hodně, kdybyste učinili jednoduché dárcovství nadaci Born This Way Foundation @BTWFoundation https://gaga.crowdrise.com. Na mé narozeniny darujte: https://gaga.crowdrise.com/ a podpořte zdraví mladých lidí. 10 lidí ode mne obdrží osobní hovor, abych vám mohla poděkovat💗!"

+
Ellen DeGeneres: Ra Ra, Ahh Ahh Ahh! Roma, Roma Ma! Gaga, Oh La La! Happy birthday @LadyGaga!
DJ White Shadow: Hb @ladygaga
Richy Jackson: @ladygaga HAPPY BIRTHDAY from all of us! https://vimeo.com/123507230 We Love Ya! Haus Dancers, @laceexo & @IamZackZilla

Happy 29th Birthday Lady Gaga!♥

28. března 2015 v 13:09 | john |  Specials

Lady Gaga (pravým jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta) se svým rodičům Cynthii a Joe Germanotta narodila přesně 28.března 1986 v 9:53 hodin v nemocnici Lennox Hill Hospital v NY na Manhattanu [9:53 AM/ Manhattan Hospital in Brooklyn, NYC]
PHOTO #1 - Lady Gaga (Stefani Germanotta) jako miminko krátce po narození, PHOTO #2 Lady Gaga se svojí maminkou a mladší sestrou Natali, PHOTO #3 - Lady Gaga se svým strýčkem, PHOTO #4 - Malá Gaga se svojí panenkou, mořskou pannou.
Ještě jednou přejeme Lady Gaga vše nejlepší k jejím 29. narozeninám!!!♥

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/3/2015 [#2]

28. března 2015 v 11:39 | john |  Instagram
Lady Gaga slaví své 29. narozeniny se svým snoubencem Taylorem Kinney!
💎💄💗🙏

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/3/2015

28. března 2015 v 11:37 | john |  Instagram
Čerstvá devětadvacítka, LADY GAGA!
💋love you monsters, with all my heart 🍸🍸🍸🍸

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 28/3/2015

28. března 2015 v 11:36 | john |  Instagram
Lady Gaga dnes slaví své 29. narozeniny. Prostřednictvím svého Instagramu zveřejnila tyto příspěvky:

Děkuji ti, osmadvacítko, každým rokem se stávám trochu otrlejší. Trošku silnější. I když se zpočátku cítím unavená nebo slabší. Nádherný život nás vždy vyzývá, abychom viděli, že jsme se teprve začali škrábat na povrch toho, kým jsme. Já teprve začínám. Musím si toho uvnitř sebe ještě hodně vybojovat. Tak pojď, devětadvacítko, svoji 💄 mám nachystanou. 👄


další příspěvky v celém článku!

HAPPY BIRTHDAY LADY GAGA!!!

28. března 2015 v 8:23 | john |  news

Právě dnes LADY GAGA slaví své 29. narozeniny!

Lady Gaga se narodila přesně 28. března 1986 v New Yorku, jako Stefani Joanne Angelina Germanotta, rodičům Cynthii a Joe Germanotta.

Z sebe a za LADYGAGA.BLOG.CZ bych Lady Gaga chtěl popřát VŠECHNO NEJLEPŠÍ, hodně zdraví, štěstí, úspěchů a lásky. Přeju jí, aby se jí i nadále dařilo v její kariéře, která se opět plně rozjíždí, a také jí přeju, ať se vydaří svatba, kterou na letošní rok plánuje se svým přítelem Taylorem Kinney, který ji na Valentýna požádal o ruku, a ať jsou spolu šťastní!!!

Kariéra Lady Gaga trvá teprve 7. rokem a za tuto dobu již stihla dosáhnout několika velkých úspěchů - rekordy se svými hity, jako je Poker Face, Bad Romance, Telephone, nebo Born This Way, také získala velké množství různých ocenění. Gaga také odehrála velmi úspěšná turné, která se zapsala mezi nejúspěšnější tour všech dob, ale také nesmíme opomenout její práci v nadaci Born This Way Foundation. Letos Lady Gaga získala svoji již 6. cenou GRAMMY za duetové album Cheek To Cheek, které nahrála s legendárním zpěvákem Tony Bennettem. Už příští měsíc společně zahájí turné CHEEK TO CHEEK TOUR, tak přejeme, ať se turné vydaří. Gaga se také letos pustila do nahrávání svého 5. studiového alba, a také ji poprvé uvidíme hrát v TV - přijala totiž hlavní roli v seriálu American Horror Story. Nesmíme také zapomenout na její letošní vystoupení na cenách Oscar, kde předvedla neuvěřitelný pěvecký výkon, když vzdala čest muzikálovému filmu The Sound of Music. Gaga díky vystoupení všechny přesvědčila o svém nesmírném talentu.

Je toho skutečně mnoho za co můžete mít Lady Gaga rádi - může to být kvůli její skvělé hudbě, výstřednímu stylu oblékání, dechberoucím show a nebo za její jedinečný a upřímný vztah a cit k fanouškům, které si před lety pojmenovala jako "Little Monsters" a samu sebe korunovala jako Mother Monster, matku všech "příšerek". V roce 2011 Gaga vydala hit Born This Way a stejnojmenné album, na kterém byly i písně inspirované příběhy jejích fanoušků. Lady Gaga se také tímto albem snažila dodat svým fanouškům odvahu a šířit myšlenku lepší společnosti, která by netolerovala šikanu, nenávist či násilí. V téže roce se Lady Gaga navíc vrhla do boje proti šikaně a snažila se o prevenci proti sebevraždám mladých lidí, a to prostřednictvím různých projektů a začátkem roku 2012 i přes vlastní nadaci Born This Way Foundation. Doufejme, že práce nadace bude i nadále tak úspěšná a že bude i v následujících letech nápomocná všem, kteří mají ve svém životě jakýkoliv problém.

LADY GAGA bych po 7 letech charakterizoval jako ohromně talentovanou, odvážnou, milou, upřímnou, kouzelnou ženu, která se nebojí riskovat, podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují, a jen tak něco ji nezlomí. Za dobu, kdy ji známe, Lady Gaga dokázala nejen svůj obrovský hudební talent, ale také to, že umí skutečně naslouchat svým fanouškům a neváhá pomoci všem, kteří mají jakýkoliv problém. Lady Gaga se také snaží své fanoušky motivovat k odvážnosti a nebo aby se nebáli ukázat svůj talent, protože věří, že každý člověk je jedinečný a všichni jsme si rovni. Lady Gaga je tu pro své fanoušky vždy - umí potěšit, pobavit, ale hlavně inspirovat. Je sama sebou a každým dalším projektem dokazuje, že není falešná a že jí nejde o peníze, ale o tvorbu umění a o její fanoušky. Za sebe chci říct, že si jí nesmírně vážím a doufám, že nás bude ještě dlouhá desetiletí těšit svojí úžasnou hudbou a skvělými projekty. Jsem přesvědčený o tom, že Lady Gaga ještě zdaleka neukázala to nejlepší a že její absolutní vrchol ještě přijde.

Na závěr bych Lady Gaga chtěl mnohokrát poděkovat za její nejen hudební tvorbu a ještě jednou jí přeju všechno nejlepší a hodně úspěchů, jak s novými hudebními projekty, tak i v osobním životě!

HAPPY BIRTHDAY LADY GAGA♥♥♥


Pokud chcete Lady Gaga popřát k jejím dnešním narozeninám, tak máte možnost jí napsat na její Twitter (@ladygaga).

Gene Simmons praises Lady Gaga

27. března 2015 v 19:05 | john |  news
Není žádnou novinkou, že Gene Simmons, člen legendární kapely KISS, je skutečně velkým příznivcem Lady Gaga. Již roky umělkyni chválí a každý rok je z ní, stejně jako její fanoušky, stále více nadšený. V nejnovějším rozhovoru, který KISS poskytli v Austrálii, Gene opět Gaga chválil. Tentokrát zdůraznil, že Gaga umí skutečně zpívat - narozdíl od popové královny Madonny. Gene také chválil nový singl Rihanny, FourFive Seconds, který je více "skutečný"...

"Lady Gaga je opravdu úžasná. Byla se podívat na i naše show a to, co vytvořila s Tony Bennettem ukazuje, že umí skutečně zpívat. Rád bych viděl, jak Gaga přichází se skutečnou rockovou kapelou a nahrává rockové album. Je opravdu skvělá, narozdíl od všech ostatních. Gaga dokáže něco, co Madonna ne - umí zpívat." Celý rozhovor najdete ZDE

Gene už v roce 2010 prohlásil, že upřednostňuje Lady Gaga před Madonnou. Madonnu do té doby považoval za skutečný fenomén, který nebyl založen jen na hudební, ale také na vizuální stránce. Gene však myslí, že Gaga umí tu vizuálnost lépe přenést i na pódium, což je pro něj mnohem zajímavější.

"Pro mě je Gaga moderní Madonnou. Vzpomínám si, jak Madonna přišla na hudební scénu. Nebyla jen fenoménem pouze na hudebním poli, ale také na tom vizuálním a módním. Každý den, beru Lady Gaga jako lepší Madonnu. Gaga dostává tu vizuálnost i na pódium, a to je to nejzajímavější, co jsem za posledních 10 let viděl!," řekl Gene v roce 2010.

V roce 2012 zase Gene řekl, že Lady Gaga je jedinou novodobou rock star a že ostatní se k tomuto označení ani neblíží:

"Je tu spousta kapel, které něco mají. Co však chybí je hvězdná popularita, schopnost dostat se na pódium a přitahovat diváky...je to větší než život. Hvězdy, nejsou tu žádné hvězdy, žádný Elvis a dokonce ani Prince. Hvězdné vystupování? Žádná z kapel jej nemá. Vypadají jako popeláři. Myslím to vážně, vypadají ještě hůř než publikum, které se na ně přišlo podívat. Nepřevlékají se na stage, nemají žádnou hrdost, nejsou to hvězdy. Jsou jen v kapele! Jediná nová rock star je Lady Gaga, a tak to prostě je."

Gaga měla navíc v roce 2012 s KISS spolupracovat na jejich albu "Monster", a to na songu s názvem "Freak". Na poslední chvíli se však kapela rozhodla, že chce vytvořit album, na kterém budou zpívat pouze členové, bez jakýchkoliv hostů. Více si můžete přečíst v tomto rozhovoru →LINK

Britney Spears reveals that would like to collaborate with Lady Gaga!

27. března 2015 v 18:33 | john |  news
O spolupráci mezi Britney Spears a Lady Gaga se mluví už několik let. Zpěvačky jsou kamarádky a celkem často si vyměňují zprávy na Twitteru a Britney se již několikrát nechala slyšet, že kdyby se poštěstilo a měly by obě čas, tak by byly pro natočení nějakého společného songu. Britney se tento týden objevila na obálce amerického magazínu PEOPLE, kterému kromě fotografií své rodiny poskytla i exkluzivní rozhovor.

Britney ve svém novém rozhovoru oficiálně oznámila, že její nový singl se jmenuje "Pretty Girls" a spolupracovala na něm s Iggy Azalea. Singl vyjde 5. května, ale vydání celého alba zatím zpěvačka vůbec nijak pevně neplánuje a kariérně se chce zaměřit spíše na vydávání singlů. Celkově je pro ni však na prvním místě její nádherná rodina. Britney však myslí na své fanoušky a samozřejmě chystá nový hudební materiál, ale zatím nikam nespěchá. V rozhovoru dále prozradila, že by v budoucnu moc ráda spolupracovala jak s LADY GAGA, tak i s Gwen Stefani nebo Katy Perry!

"Jsem šťastnější, než kdy předtím. Cítím se velmi požehnaně... Moje děti jsou pro mě na prvním místě," říká šťastná Britney. Také Lady Gaga je v poslední době velmi spokojená - chystá nové album, připravuje se na turné a na hraní v seriálu American Horror Story a hlavně se už brzy vdá za svého dlouholetého přítele Taylora Kinney. Přejeme oběma umělkyním hodně štěstí a úspěchů!

Lady Gaga Tweets about her 29th Birthday!

27. března 2015 v 16:23 | john |  news
Lady Gaga už zítra oslaví své 29. narozeniny!!! Dnes v noci Gaga prostřednictvím Twitteru sdílela tento příspěvek:

"Gonna turn 29 on Saturday!! See ya 28 it's been real." VIDEO

Jinak včera tomu bylo už 7 let, co si Lady Gaga založila účet na sociální síti Twitter. Svůj první tweet napsala právě 26. března 2008 a mimo jiné se týkal zkoušek pro natáčení videoklipu Just Dance.

+ Americký magazín "V" Magazine si připravil speciální "WEEK OF GAGA", během kterého odhaluje všechny články a fotografie, které kdy o Lady Gaga v magazínu vyšly. →V MAGAZINE