Únor 2015

Lady Gaga Leaving her apartment in NYC 28/2/2015 [PHOTOS]

28. února 2015 v 19:52 | john |  Candids
Lady Gaga byla dnes zachycena při odchodu ze svého bytu v New York City.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PETITION: Release 'Till It Happens To You'

28. února 2015 v 19:08 | john |  news
Včera se ve vybraných US kinech začal promítat nový dokumentární film "The Hunting Ground", který pojednává o sexuálních útocích a zločinech v areálech univerzit. Na tomto filmu spolupracovala i Lady Gaga, která se skladatelkou Diane Warren napsala novou skladbu "Till It Happens To You". Song, který produkovala sama Gaga, zní ve filmu hned dvakrát - poprvé na začátku (piano akustická verze) a na jeho konci, kde zní hlavní verze, která obsahuje piano, housle a surové vokály Lady Gaga.

Na internetu se objevila nekvalitní nahrávka songu "Till It Happens To You", ale i přes to, že se jedná o nahrávku v LQ kvalitě, tak je jasné, že se song mimořádně povedl a hlas Lady Gaga je v něm skutečně famózní. Bohužel, manažer Lady Gaga, Bobby Campbell, už minulý měsíc avizoval, že song je součástí filmového projektu a nebude vydán na iTunes a ani jej Gaga nebude nijak propagovat. Jenomže s rozhodnutím, které Bobby tlumočil prostřednictvím Twitteru, nesouhlasí ne jen fanoušci, ale také samotná tvůrkyně songu, Diane Warren.

Diane před pár týdny na svůj Twitter napsala, že doufá ve vydání songu, ale zatím neví nic jistě. Dnes se Diane rozhodla propagovat petici, kterou vytvořili fanoušci Gaga za to, aby byl song oficiálně vydán - ať už na iTunes, Spotify nebo na VEVO. Pokud se vám song také líbí, tak neváhejte a petici podepište. Stačí jen vyplnit vaše jméno (případně přezdívku), email a důvod, proč si myslíte, že by měl být song vydán. Je 19:00 a petici podepsalo už téměř tisíc lidí:

PETITION


Lady Gaga - Till It Happens To You

Film The Hunting Ground měl premiéru minulý měsíc na festivalu Sundance Festival a už tam song obdržel velmi pozitivní odezvu diváků a lidé celému filmu tleskali ve stoje. Mnoho hostů pak prostřednictvím sociálních médií song Lady Gaga a Diane chválili.

Zatím není jisté, zda tvůrci povolí a nakonec song pro fanoušky vydají, ale pokud by se tak nakonec nestalo, tak song budeme mít možnost v HQ kvalitě slyšet díky televizi CNN, která se chystá film zařadit do vysílání. Datum vysílání však nebylo zveřejněno.

O FILMU: "The Hunting Ground je dokumentární film, který pojednává o znásilnění na univerzitách ve Spojených státech. Film režíroval Kirby Dick a produkovala jej Amy Ziering. Dokument se zaměřuje na Andreu Pino a Annie E. Clark, dvě bývalé studentky University of North Carolina, které byly znásilněny na akademické půdě, což vedlo k podání stížnosti na univerzitu...

Dokument se zaměřuje na statistiku, že až 20% žen na vysokých školách ve Spojených státech jsou sexuálně napadány, ale disciplinární opatření se vyskytuje v řešení pouze malého zlomku útoků. Kromě toho, studenti jsou za zločin znásilnění jen zřídkakdy vyloučeni z univerzity. Existuje několik studentů, kteří do filmu poskytli rozhovor, ve kterém mluví o tom, jak byli sexuálně napadeni v areálu jejich vysoké školy. Hovořili o tom, jak je správci škol ignorovali nebo jak jim vše zkomplikovali, protože se snaží statistiku znásilnění držet na nízké hranici. Dva z hlavních cílů filmu byl Harvard a University of North Carolina, ale také poskytl report o bratrství, jako je Sigma Alpha Epsilon. Ve filmu je také část, která je věnována Jameis Winstonovi, univerzitním zadákovi v am. fotbale, který čelí několika obvinění ze sexuálních útoků. Vůbec poprvé veřejně o incidentu mluví jeho údajná obět, Erica Kinsman."

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 28/2/2015

28. února 2015 v 18:06 | john |  Instagram
I'm always better after a night out with my friends. They are so beautiful and talented and inspiring. Every midnight hour we approach a new epic voyage of the absurd.
💄❤️👠🔫

Lady Gaga at Dick Wolf Party [PHOTOS]

28. února 2015 v 17:00 | john |  Appearances
Lady Gaga se tento týden objevila na party, kterou pořádal producent seriálu Chicago Fire, Dick Wolf. Právě v seriálu Chicago Fire hraje přítel Gaga, Taylor Kinney. Gaga na party slavila s týmem seriálu své zasnoubení. Party se konala v restauraci Chicago's Palm.

PHOTO: Ellen von Unwerth and Lady Gaga

28. února 2015 v 15:39 | john |  news
Lady Gaga s fotografkou Ellen Von Unwerth, se kterou včera v NYC fotila propagační materiál pro značku Shiseido.
"Rap Party with the wonderful ,genius @ladygaga #shiseido," zveřejnila Ellen na Instagramu.

+ Kdyby vás zajímal názor Lady Gaga na barvu "těch šatů", tak Gaga v noci na Twitteru psala:

GRAZIA.co.uk: What Colour Is #TheDress? Even Kim And Kanye Can't Decide
Lady Gaga: @thecolorated its periwinkle and sand 💣

Lady Gaga heading to St. Jerome's Bar in New York City 27/2/2015 [PHOTOS]

28. února 2015 v 15:32 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera v noci zachycena při příchodu do baru St. Jerome's v New York City, kam se přišla pobavit s kamarádkami Lady Starlight a Darian Darling.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 28/2/2015

28. února 2015 v 10:00 | john |  Instagram
Lady Gaga v St. Jerome's Bar v NYC s kamarádkami Lady Starlight a Darian Darling.
St. Jerome's knockin' EM back red wine diet coke Marachino cherries🍒 rocknroll and extreme fashions 👘💄👠

Lady Gaga filming for 'Shiseido' in NYC 27/2/2015 [PHOTOS]

28. února 2015 v 9:26 | john |  Candids
Lady Gaga včera v New York City natáčela a fotila reklamu pro značku Shiseido. Autorkou propagačních materiálů je Ellen Von Unwerth. Natáčení probíhalo přímo na ulicích NYC a před zraky paparazzi. Reklama bude mít dvě verze a v japonské TV se materiál objeví v květnu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Leaving her apartment in NYC 27/2/2015 [PHOTOS]

28. února 2015 v 9:13 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena při odchodu ze svého bytu v New York City. Po odchodu Gaga s Ellen Von Unwerth natáčela reklamu pro značku Shiseido - přímo v ulicích NYC a před zraky paparazzi.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Instagram Video 28/2/2015

28. února 2015 v 8:50 | john |  Instagram
Lady Gaga včera prostřednictvím svého Instagramu prozradila, že včera natáčela reklamu pro značku Shiseido. Natáčení probíhalo přímo v ulicích New York City a autorkou propagačního materiálu je známá Ellen Von Unwerth. Kampaň se bude vysílat v japonské TV už od května a budou existovat dvě verze video-reklamy.

WATCH VIDEO

On set with @asiakinney shooting my Shiseido campaign with the amazing @ellenvonunwerth !

NEWS: NEW SONG, Shiseido Commercial, New Photoshoot & American Horror Story: HOTEL

27. února 2015 v 16:24 | john |  news
  • Včera v noci se v USA začal promítat dokumentární film The Hunting Ground, ve kterém zazněla nová píseň Lady Gaga "Till It Happens To You", která je piano baladou s houslemi a surovým, neupraveným hlasem Lady Gaga. Song napsala Diane Warren s Lady Gaga a produkovala ji sama Gaga! Nádherná balada má hned dvě verze - první, ve které hraje pouze piano, diváci uslyší na začátku filmu a druhá verze, která zní při závěrečných titulcích, obsahuje i housle. Co na píseň říkáte? Také doufáte, že se objeví na novém albu Lady Gaga?

  • Lady Gaga včera, 26. února 2015, natočila oficiální propagační materiál pro značku Shiseido, které se začátkem letošního roku stala tváří. Na oficiálním kanálu Shiseido na Youtube bylo zveřejněno video z natáčení, ve kterém sama Gaga prozrazuje informace o kampani.
  • Dnes bylo potvrzeno, že video-reklama s Lady Gaga se bude v japonské TV vysílat od KVĚTNA a budou existovat hned dvě verze. Shiseido kampaň s Lady Gaga rozjela hned na Nový rok, kdy postupně v několika japonských novinách zveřejnila 50 selfie fotografií Lady Gaga, které jim zpěvačka poskytla ze svého Instagramu.
  • Proces tvorby kampaně Shiseido s Lady Gaga bude možno sledovat live přes Shiseido's YouTube Channel se selfie stick.

  • Lady Gaga bude už příští týden fotit zbrusu nový photoshoot! Fotografkou nových snímků Lady Gaga by měla být slavná Ellen Von Unwerth a focení prý proběhne v New York City. Informace zatím není potvrzena na 100%, ale snad ke spolupráci dojde. Ellen už Gaga jednou fotila, a to v roce 2009 pro magazín OUT a vzešly z toho skutečně úžasné snímky.
  • Během týdne Lady Gaga oznámila vzrušující novinku, že si zahraje v páté sezóně mimořádně úspěšného a povedeného hororového seriálu American Horror Story: HOTEL. Gaga na svém Twitteru zveřejnila propagační video k 5. řadě seriálu, která se bude odehrávat v hotelu, a k videu napsala: "Make your reservation now. #GagaAHSHotel". Gaga je zatím první, kdo nějakou informaci o chystané řadě, která bude mít premiéru v ŘÍJNU, vůbec prozradil. Tvůrce seriálu, Ryan Murphy, zatím o svém novém díle mlčí.
Lady Gaga dnes na svém Twitteru zveřejnila zprávu, ve které prozradila, že je nadšená z toho, že bude součástí týmu AHS. Jedná se prý o "zvrácenou fantazii", kterou Gaga miluje:

I am so excited to be a part of American Horror Story's hardworking cast. A twisted fantasy. My favorite kind. 💋

Lady Gaga is doing a new photo shoot with Ellen Von Unwerth in NYC next week!

27. února 2015 v 16:04 | john |  news
Podle jednoho litevského časopisu, Lady Gaga bude už příští týden fotit zbrusu nový photoshoot! Fotografkou nových snímků Lady Gaga by měla být slavná Ellen Von Unwerth a focení prý proběhne v New York City. Informace zatím není potvrzena na 100%, ale snad ke spolupráci dojde. Ellen už Gaga jednou fotila, a to v roce 2009 pro magazín OUT a vzešly z toho skutečně úžasné snímky.

Ellen Von Unwerth Photoshoot 2009
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

LISTEN NOW: Lady Gaga - 'Till It Happens To You' from 'The Hunting Ground' Documentary!

27. února 2015 v 15:33 | john |  news

POSLECHNĚTE SI NOVOU PÍSEŇ LADY GAGA "TILL IT HAPPENS TO YOU"

Včera v noci se v USA začal promítat dokumentární film The Hunting Ground, ve kterém zazněla nová píseň Lady Gaga "Till It Happens To You", která je piano baladou s houslemi a surovým, neupraveným hlasem Lady Gaga. Song napsala Diane Warren s Lady Gaga a produkovala ji sama Gaga! Nádherná balada má hned dvě verze - první, ve které hraje pouze piano, diváci uslyší na začátku filmu a druhá verze, která zní při závěrečných titulcích, obsahuje i housle.
Lady Gaga - "Till It Happens To You"
Written by Diane Warren & Lady Gaga
Produced by Lady Gaga

Skladbu "Till It Happens To You" Lady Gaga nahrála začátkem roku v jednom nahrávacím studiu v Los Angeles, kde se sešla s Diane Warren a Nile Rodgersem. Text skladby pojednává o znásilnění, tedy o stejném tématu, jakým se zaobírá celý dokumentární snímek.

Film The Hunting Ground měl premiéru už koncem ledna na festivalu Sundance Festival. Bohužel, manažer Lady Gaga, Bobby Campbell, prostřednictvím Twitteru oznámil, že skladbu "Till It Happens To You" neplánují vydat na iTunes, protože song je prostě součástí filmu. Od včerejší noci se film promítá ve vybraných kinech v USA.

Lady Gaga announces Shiseido Commercial Shoot

27. února 2015 v 15:30 | john |  news
Lady Gaga včera natočila oficiální propagační materiál pro značku Shiseido, které se začátkem letošního roku stala tváří. Na oficiálním kanálu Shiseido na Youtube bylo zveřejněno video z natáčení, ve kterém sama Gaga prozrazuje informace o kampani. Dnes bylo potvrzeno, že video-reklama s Lady Gaga se bude v japonské TV vysílat od KVĚTNA a budou existovat hned dvě verze.


Lady Gaga Celebrates Engagement with Taylor Kinney's 'Chicago Fire' Castmates!

26. února 2015 v 19:56 | john |  news
Lady Gaga slavila své valentýnské zasnoubení také s protagonisty seriálu Chicago Fire, ve kterém hraje její snoubenec Taylor Kinney. Gaga se na natáčení chodí často dívat a přátelí se všemi členy týmu. Herečka Sophia Bush dnes sdílela fotografii, na které je zachycena s Lady Gaga a společně ukazují zásnubní prsten, který se minulý týden stal s miliony likes hitem internetu.
"#wcw @LadyGaga, naturally. She SLAYED the #Oscars and now she's snuggled up with the #ChicagoFam celebrating love," Sophia captioned the photo. "Oh #TaylorKinney you're a lucky man!! #love #congrats ❤️."

Sophia také dodala, že jí Gaga řekla, "Oscaři byly úžasní, ale tohle!? Tohle je všechno."

'The Hunting Ground' Is Out TOMORROW!

26. února 2015 v 19:28 | john |  news
Už od zítřka, 27. 2. 2015, se ve vybraných US kinech začne promítat dokumentární film The Hunting Ground, ve kterém zazní i skladby Lady Gaga. Konkrétně to bude song "Swine" z jejího posledního alba ARTPOP (2013), ale hlavně diváci uslyší zbrusu novou skladbu "Till It Happens To You", kterou Lady Gaga nahrála ve spolupráci se skladatelkou Diane Warren.
DOPOSUD ZVEŘEJNĚNÉ INFORMACE O DOKUMENTU "The Hunting Ground" A SONGU LADY GAGA "Till It Happens To You"

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 26/2/2015

26. února 2015 v 16:00 | john |  Instagram
Get the coffee. Call the Haus. You better work b*tch.♥

Billboard: #115 Cheek To Cheek

26. února 2015 v 15:50 | john |  Cheek To Cheek
Album Tony Bennett & Lady Gaga - Cheek To Cheek si pro tento týden bohužel pohoršilo v umístění v US album chart Billboard 200. Z minulého 58. místa kleslo na #115. Příští týden si však album opět polepší, protože po veleúspěšném vystoupení Lady Gaga na Oscarech se album na pár dnů vrátilo mezi 50 nejprodávanějších alb na US iTunes.


Billboard 200
(minule #58) #115 Cheek To Cheek [21 týdnů v chart]
Prodej: 530,000+ kopií, ZLATÉ OCENĚNÍ

Jazz Albums
(=)#3 Cheek To Cheek (17 týdnů na #1!) [23 týdnů v chart]
Jazz Albums
#1 Diana Krall - Wallflower
#2 Annie Lennox - Nostalgia
#3 Tony Bennett & Lady Gaga - Cheek To Cheek
#4 Blue Note Blend - Various Artists
#5 Kenny G - Brazilian Nights

Traditional Jazz Albums
(=)#3 Cheek To Cheek (17 týdnů na #1!) [22 týdnů v chart]


Billboard 200 chart-run: #1--#4--#4--#11--#12--#17--#18--#30--#38--#29--#19--#20--#22--#31--#92--#130--188--NON--#183--#124--58--115
Billboard Jazz Albums chart-run: #42--#1--#1--#1--#1--#2--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#4--#2--#3--#3

Billboard Traditional Jazz Albums chart-run: #1--#1--#1--#1--#2--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#2--#2--#3--#3

For the Oscars, Lady Gaga trained with a vocal coach DAILY for months!

26. února 2015 v 13:37 | john |  news
Lady Gaga v neděli vystoupila na předávání filmových cen Oscars, kde svým vystoupením vzdala čest filmovému muzikálu The Sound Of Music a jeho hlavní hvězdě Julii Andrews. Za vystoupení si Gaga vysloužila standing ovation od hostů ceremoniálu, mezi kterými byli i například Nicole Kidman nebo Ben Affleck, a také uznání médií a kritiků. O vystoupení Lady Gaga se píše ještě dnes a mnohé stránky hlásí, že to bylo její životní vystoupení a vůbec to nejlepší, co za svoji kariéru předvedla.

Za úžasným vystoupením se však pochopitelně skrývalo hodně práce. Producenti Oscarů, Neil Meron a Craig Zadan, deníku USA TODAY prozradili, že Gaga šla až do extrémů, aby byl její hlas perfektní, a na své vystoupení trénovala několik měsíců.

"Půl roku pracovala každý den s hlasovým trenérem, aby mohla vystoupit," nechal se slyšet Zadan. "Je opravdu autentická. Dokáže cokoliv... Řekla, že pokud to vystoupení zvládne, tak to změní zaměření její kariéry, a ona to skutečně zvládla," dodal Meron.

Lady Gaga včera prostřednictvím svého Twitteru jen upřesnila, že na vystoupení netrénovala půl roku, ale dva měsíce. "Trénovala jsem na tohle 2 měsíce :) se svým hlasovým trenérem, Donem Lawrencem. Trénuje mě už 15 let, od mých 13 let."

USA TODAY: .@LadyGaga trained with a vocal coach everyday for 6 months to get ready for the #Oscars http://usat.ly/1D7W1Sh pic.twitter.com/yX4RyGZ5rj

GAGA: @usatodaylife I trained 2 months for this :) w/ my vocal coach and mentor Don Lawrence. He's been training me for 15 years. Since I was 13 💋

Brandon Maxwell, stylista Lady Gaga, prozradil magazínu VOGUE několik detailů ohledně šatů, ve kterých se Lady Gaga objevila letos na Oscarech, a také o samotné spolupráci s designérem Azzedinem Alaïa:

"Gaga a já jsme o tomto momentu mluvili hodně, jak moc to znamená pro a jak moc to znamená pro mě. Oba jsme milovníci módy a fanoušci Oscarů. Společně jsme strávili hodně času s panem Alaïa v jeho domě a skutečně jsme chtěli vybrat někoho, s kým nás bude pojit silné přátelství, aby s námi mohl sdílet tuto chvíli."

Gaga si kousky od designéra Alaïa oblékla už na několik událostí a loni navíc navštívila návrhářovu výstavu v Paříži.
"Vždy se snažím ke spolupráci s designéry přistupovat spíše jako jejich múza, než jako skutečný spolupracovník. Když jste správnou múzou, tak to designérovi a stylistovi umožňuje malovat své plné vize na jejich plátno a dosáhnout módního momentu," nechala se slyšet Gaga.

"Nikdo nedokáže vytvarovat siluety lépe, než pan Alaïa. Je to mistr," dodal Maxwell.

"Pan Alaïa miluje ten look. Pokud umělec miluje své vlastní dílo, pak jsem uspěla jako prostředek jeho hlasu. Pro mě je to všechno o podpoře umělce a splnění jeho oscarového snu," řekla Gaga.

Na šatech, které měla Lady Gaga na červeném koberci cen Oscars, pracoval tým 25 lidí, kteří podle informací na róbě pracovali celé dva týdny (podle bulváru cca 1600 hodin). Brandon Maxwell se nechal slyšet, že mnohem vzrušující byl samotný tvůrčí proces, než získání výsledného produktu. "Sledovat Alaïa pracovat a tvořit tento kousek - od výšivky, přes boty až k rukavicím - je něco, o čem celý svůj život sníte, když pracujete v módním průmyslu."