Eau De Gaga will be released in the US this year [UPDATE]

18. ledna 2015 v 22:07 | john |  Fragrances
Před pár dny jsem vás informoval o tom, že USA se vydání druhého parfému Lady Gaga, EAU DE GAGA, dočká až teprve tento týden. Americké fanoušky však po téměř půlročním čekání čekalo spíše zklamání, než radost z posledního parfému Lady Gaga.

Tým Haus Of Laboratories, se kterým Gaga parfém vytvořila, ještě před pár týdny sliboval, že když si US fanoušci počkají, tak to bude stát za to. Bohužel, tento týden přišlo oznámení od firmy Coty Inc, která má parfém nabízet, že jejich společnost již nebude parfém EAU DE GAGA dále vyrábět a poskytovat zákazníkům. "Rozhodli jsme se dále parfém EAU DE GAGA nenabízet. Nejsme si jisti, která společnost tento produkt vyrábí," znělo oznámení Coty Inc. Krátce po oznámení se objevilo hlášení, že firma přímo zastavila výrobu tohoto parfému a žádné promo se tedy rozhodně konat nebude.

Coty však doposud nezveřejnila důvod ukončení výroby EAU DE GAGA, ale možnosti jsou zřejmě dvě - buď to bylo kvůli slabšímu prodeji a nebo firma chystá na trh novou verzi parfému, případně zcela nový parfém. Už loni v září, kdy se parfém začal prodávat v Evropě, se společnost nechala slyšet, že Eau De Gaga s sebou nese označení "001", což má znamenat začátek dlouhého příběhu.

Včera někteří fanoušci upozornili na to, že parfém EAU DE GAGA nabízí americký obchodní řetězec Sears, který parfém propaguje i s "novou" fotkou. Jedná se však o upravenou, nebo spíše cenzurovanou původní reklamní fotografii od Stevena Kleina. Parfém nově do prodeje zařadil i Amazon. Celá situace okolo tohoto parfému je přinejmenším zvláštní. Uvidíme, co Gaga a společnosti Haus Of Laboratories a Coty chystají dál.

UPDATE: Společnost Coty několika lidem včera oznámila, že parfémy Lady Gaga (Fame, EAU DE GAGA) nakonec BUDOU stále vyrábět. Poptávka po parfému v USA je podle posledních informací celkem velká. Ohledně možné propagace parfému se společnost nijak zvlášť nevyjádřila, prozradila jen tolik, že žádná propagační akce v Paříži zatím naplánovaná nebyla, jak se před časem psalo. Během následujících pár dnů by se měl parfém EAU DE GAGA dostat do dalších obchodů v USA. Prozatím je dostupný v obchodech řetězce Sears, a také je možné jej objednat na Amazonu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daniel Daniel | 19. ledna 2015 v 2:33 | Reagovat

Tak ty prodeje jsou možný, ovšem Fame trhalo rekordy a že by už po druhém neštěkl ani pes? Divné... nicméně nasrat na nějaké voňavky, je to především zpěvačka :)

2 tymon tymon | 19. ledna 2015 v 18:02 | Reagovat

hej Monsters, kto nemá ešte ARTPOP deluxe doma, tak teď je jenom za 246Kč + 79Kč poštovné :)
http://www.supershop.sk/index.php?id=16844973&;
ja si idem kupit hned tri :)

3 BRITNEY-SPEARS.er.cz BRITNEY-SPEARS.er.cz | Web | 19. ledna 2015 v 20:48 | Reagovat

Tak to je hodně zvláštní :( Snad chystají něco new :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama