Leden 2015

Worldwide Sales: Cheek To Cheek - 915,000 copies

31. ledna 2015 v 11:17 | john |  Cheek To Cheek
Stránka Mediatraffic, na které každý týden nacházíte aktualizovaný žebříček United World Chart, tento týden oznámila, že společného jazzového alba Tony Bennetta a Lady Gaga, Cheek To Cheek, se celosvětově prodalo už více než 915,000 kopií. Za poslední dva týdny se alba prodalo zhruba 14,000 kopií.

WORLDWIDE SALES: 915,000

Lady Gaga: NEW Instagram Photo 31/1/2015 [#3]

31. ledna 2015 v 10:57 | john |  Instagram
💋dinner time


Lady Gaga: NEW Instagram Photo 31/1/2015

31. ledna 2015 v 10:19 | john |  Instagram
🍷wine o clock

Lady Gaga: NEW Instagram Photos 31/1/2015

31. ledna 2015 v 0:59 | john |  Instagram
Workout #2 today hot yoga with @sloaner7 and Mariana in ChiTown #dontstoptillyougetenough
Sweat it out then back home to my man to make dinner. #hausWife

Lady Gaga: NEW Instagram Photos + New Tweets

31. ledna 2015 v 0:16 | john |  Instagram
INSTAGRAM:
Tak moc se těším na Grammys a na to, až zazpívám a uctím Stevieho Wondera! Moje malá moo moo se také moc těší! #TonyGagaGrammys !


😂🙏

TWITTER:
Jsem tak hrdá na to, že little monsters vyhráli @CapitalOfficial #BestFans2015 ! Jste skutečně autentická a diehard weird-pop music-milující fanouškovská základna. I ❤️u!

Právě jsem viděla @adannaduru zpívat "You and I" na konkurzu American Idol! https://m.youtube.com/watch?v=DzrSr5QJHSg … BĚŽ, HOLKA, ZVLÁDNI TEN KONKURZ, ukaž jim to tím songem!🙏

Billboard: Bad Romance is the biggest #2 song in the history

30. ledna 2015 v 23:37 | john |  news
Americký magazín Billboard, který zveřejňuje výsledky hlavních US hudebních žebříčků, tento týden zveřejnil speciální článek se seznamy nejlepších singlů z každé pozice umístění hlavního singlového žebříčku Billboard Hot 100 - konkrétně od 25. do 1. místa. Seznam má název The Biggest Hot 100 Hits to Peak at Nos. 25-1.

Je zřejmé, že nejvíce populární písně dané doby okupují horní příčky žebříčku Billboard Hot 100. Přesto, americká singles chart byla po 56 let naplněna milovanými klasikami, které dosáhly každé pozice, od čísla 1 ... až dolů k číslu 100. Jistě, je skvělé být číslo 1, ale bohatý archiv hitparády Hot 100 odhaluje vítěze každého čísla:

Nejlepším zástupcem No. 2 hitů je podle Billboardu dnes již klasický song Lady Gaga, "Bad Romance", který se na #2 žebříčku Billboard Hot 100 objevil v roce 2009. Singl debutoval na 9. místě. Po dvou týdnech se z #11 přesunul na 2. pozici, kde se držel celkem 7 týdnů. Singl se celou dobu držel za #1 singly "Empire State Of Mind" od Jay-Z/Alicia Keys a poté "Tik Tok" od Ke$ha. Jak ale správně poznamenal Billboard, tak ani to singlu nezabránilo v jeho mimořádném úspěchu. Hitu "Bad Romance" se celosvětově prodalo přes 12 milionů kopií, tedy daleko více, než #1 singlu "Empire State Of Mind" (5.7 mil.) Loni byla Gaga jako první ženská umělkyně za singl vyznamenána cenou RIAA Digital Diamond Award. Kombinace downloadů a streamů u "Bad Romance" přesáhla v USA hranici 10 milionů. Skladba byla navíc oceněna cenou Grammy a za videoklip si Gaga v roce 2010 odnesla celkem 7 cen MTV VMAs.

No. 2 - Lady Gaga, "Bad Romance"

"Stejně jako u songů, které se nejvýše umístily na 41. a 11. místě, umístění na 2. místě může u pozorovatelů žebříčků, umělců a labelů vyvolat frustraci, když je od oslav výrazného úspěchů v chart dělí jen jediná pozice. Přesto, dosažení No. 2 pár písním stejně nezabránilo, aby využily pocty, coby top Hot 100 titul roku: "Breathe," Faith Hill (2000) a "Hanging By a Moment," Lifehouse (2001). Mezitím, moderní klasiky Gaga se prodalo 5.6 milionů downloadů a stala se z ní jedna z charakteristických písní Mother Monster." - napsal Billboard o největším #2 songu v historii a označil jej za moderní klasiku.

Gaga se dále objevila u čísla:
No. 6 - Paparazzi (Lady Gaga)
No. 1 - Poker Face (Lady Gaga)


Ikonické video k "Bad Romance" je s více než 613,000,000 zhlédnutími nejsledovanějším videoklipem Lady Gaga na VEVO/Youtube a tento týden byla u videa překonána hranice 1 milionu "To se mi líbí".

Tony Bennett & Lady Gaga's Cheek To Cheek LIVE! DVD debuts #1 on Billboard Top Music Video Sales!

30. ledna 2015 v 18:14 | john |  Cheek To Cheek
Záznam koncertu Tony Bennett & Lady Gaga - Cheek To Cheek LIVE!, který právě vychází na DVD a BluRay, tento týden debutuje na #1 v US žebříčku Billboard Music Video Sales.Koncert se konal 28. července v Jazz at Lincoln Center's Frederick P. Rose Hall v New York City a byl natáčen speciálně pro televizní kanál PBS, který zkrácený záznam odvysílal 24. října 2014, a před pár dny byla prodloužená verze úspěšné show vydána i na DVD a BluRay.

Umístění alba Cheek To Cheek v sekcích US Billboard Chart.
Billboard 200
(minule #188) #- Cheek To Cheek

Jazz Albums
(=)#1 Cheek To Cheek (17 týdnů na #1!) [19 týdnů v chart]

Traditional Jazz Albums
(=)#1 Cheek To Cheek (17 týdnů na #1!) [18 týdnů v chart]

Billboard Music Video Sales
(DEBUT)#1 Cheek To Cheek LIVE!

Billboard 200 chart-run: #1--#4--#4--#11--#12--#17--#18--#30--#38--#29--#19--#20--#22--#31--#92--#130--188--NON
Billboard Jazz Albums chart-run: #42--#1--#1--#1--#1--#2--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1
Billboard Traditional Jazz Albums chart-run: #1--#1--#1--#1--#2--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1--#1

Capital FM - Best Fans In Pop 2015: #1 LITTLE MONSTERS!

30. ledna 2015 v 16:32 | john |  news
Britské rádio Capital FM na svých stránkách nedávno zveřejnilo anketu "Best Fans In Pop 2015", ve které mohli fanoušci hlasovat pro svoji fanouškovskou základnu svého oblíbeného umělce. Capital FM dnes vyhlásilo výsledky a vítězi se stali fanoušci Lady Gaga, Little Monsters!

#10 Fifth Harmony's Harmonizers
#9 Rihanna's Navy
#8 Ariana Grande's Arianators
#7 5 Seconds Of Summer's 5SOSFam
#6 Union J's JCats
#5 Little Mix's Mixers
#4 Demi Lovato's Lovatics
#3 One Direction's Directioners
#2 Justin Bieber's Beliebers
#1 Lady Gaga's Monsters
"Vytoužený titul #BestFans2015 získávají fanoušci Lady Gaga, Little Monsters! S více než 4 miliony hlasů v soutěži a díky zapojení se do kampaně ze strany samotné Mother Monster, je to VELMI zasloužené vítězství. Gaga je tak oddaná svým fanouškům, že má dokonce na zádech tetování věnované fanouškům..."

Lady Gaga ví, že její Little Monsters jsou ti nejlepší fanoušci. Jejich vítězství v anketě tušila krátce po jejím zveřejnění, začátkem ledna, když na Twitter napsala:
"Nerada to říkám, Capital FM, ale je to PRAVDA! Mám ty nejlepší a nejoddanější fanoušky! #GagaBestFans2015"

RUMOUR: Lady Gaga & Taylor Kinney Reportedly Planning A Summer Wedding!

30. ledna 2015 v 15:14 | john |  news

LADY GAGA & TAYLOR KINNEY PLÁNUJÍ NA LÉTO SVATBU?!

Minulý rok se objevila informace, podle které chystá Lady Gaga na letošní rok svatbu se svým přítelem Taylorem Kinney. Tento týden magazín Harpers Bazaar opět přinesl podobnou informaci. Magazín tvrdí, že Gaga a Taylor se plánují vzít v létě. O páru, který spolu chodí od roku 2011, se už před časem psalo, že se tajně vzal během tajného obřadu, kterého se mělo zúčastnit jen pár blízkých obou umělců a konat se měl už loni v říjnu.


Podle zdroje webu The Daily Mail, Lady Gaga a Taylor Kinney uspořádali loni na podzim obřad, během kterého si slíbili věrnost. Pár se prý po tříletém vztahu rozhodl posunout vztah na další úroveň právě intimním ceremoniálem, který se měl uskutečnit v restauraci Joanne Trattoria v New Yorku, kterou vlastní rodiče Lady Gaga. "Vzhledem k jejich vytížení to byl jen malý obřad pro úzký rodinný kruh a přátele - říká se však, že pár plánuje na příští rok svatbu," psal loni web.

Podle magazínu Life & Style, Gaga nyní plánuje větší svatbu, která by se měla odehrát letos v létě v Malibu. V Malibu Hills má Gaga koupený nový dům a právě tam by se měl obřad konat. Magazín píše, že svatebního obřadu by se měl konat před rodinou a přáteli a podle všeho by páru mohl zazpívat Tony Bennett.

Gaga ani Taylor se zatím k ničemu nevyjádřili a Gaga se loni v rozhovoru pro Howarda Sterna odmítla bavit o svatbě a svém soukromí, ale po chvíli naléhání odhalila, že Taylor je ten pravý a že pokud by skutečně ke svatbě došlo, tak na ní nebude chybět ani Sir Elton John - Gaga je totiž kmotrou obou jeho synů a tedy již patří do rodiny.

"Je to ten pravý. Jak to vím? Mám ten pocit. Prostě to vím...Neumím si představit, že bych byla s někým jiným, než s tím, s kým jsem právě teď. Čím se živím, je moje schopnost mít s ním inteligentní konverzaci o tom, jaké to je být kreativní člověk, protože hodně lidí vám ne vždy rozumí. Myslí si, že jste divní. Potřebujete mít kolem sebe lidi, kteří chtějí, abyste byli šťastní, abyste vyšli ven...a přivoněli k růžím...a ne lidi, kteří jen chtějí, abyste pořád pracovali a vydělávali peníze." - Lady Gaga v prosinci 2014 v rozhovoru pro Howard Stern Show.

Drby o svatbě Lady Gaga se nanovo rozpoutaly před pár dny, kdy Gaga spolu se svými spolužačkami a kamarádkami z katolické střední školy pořádaly rozlučku se svobodou kamarádce Arianne, která se bude brzy vdávat. Ze střední školy Gaga zůstaly dvě nejlepší kamarádky - Bo a již zmíněná Ari. Bo se vdávala loni v létě a co nevidět se vdá Ari - nyní už je na řadě pouze Gaga.

Lady Gaga's new post about Whitney Houston on Instagram

29. ledna 2015 v 22:46 | john |  Instagram
Lady Gaga na svém Instagramu zavzpomínala na nezapomenutelnou WHITNEY HOUSTON, která byla jejím velkým vzorem.

"Každý rok, kolem data konání Grammy, myslím na Whitney. Na její legendární hlas, tu jiskru v očích, kterou měla ve světle reflektorů, na její skutečnou soucitnou duši. Stále mi chybí a přemýšlím, proč odešla. Vhodná doba na to, abychom si pamatovali, jak pečovat o ženy a všechny umělce. Dala nám toho tak mnoho, co jsme dali my jí?"


Lady Gaga poděkovala Whitney za inspiraci v roce 2011, kdy si přebírala cenu Grammy za své album The Fame Monster (Best Pop Vocal Album). V současné době pojí Lady Gaga a Whitney Houston úspěch v americkém žebříčku Billboard Hot Dance Club Songs - obě dvě dostaly na vrchol celkem 13 hitů.

VOTE: Lady Gaga is nominated for 7 PopCrush Fan Choice Awards

29. ledna 2015 v 14:08 | john |  news
Hudební web PopCrush spustil hlasování do svých PopCrush Fan Choice Awards 2015. V kategorii Video of the Year se nachází i loňský "ARTPOP Film" Lady Gaga - G.U.Y. Hlasovat můžete prostřednictvím následujícího odkazu:


Gaga se objevila v celkem 7 kategoriích:
Artist of the Year (Lady Gaga)
Song of the Year (Lady Gaga, 'G.U.Y.')
Album of the Year (Lady Gaga and Tony Bennett, 'Cheek to Cheek')
Video of the Year (Lady Gaga, 'G.U.Y.')
Best Live Performer (Lady Gaga)
Best Dressed (Lady Gaga)
Best Twitter Star (Lady Gaga)
HLASUJTE ZDE:

↓↓↓

HLASOVAT/ VOTE


Lady Gaga will perform at the Stevie Wonder's GRAMMYs 2015 Tribute Concert on Feb. 10

29. ledna 2015 v 8:38 | john |  news
Dnes byla oznámena informace, že se Lady Gaga připojí k dalším hvězdám, které vystoupí na speciálním koncertu, který se koná na počest legendárního umělce Stevieho Wondera. Live koncert Stevie Wonder: Songs In The Key Of Life - An All-Star GRAMMY Salute! se uskuteční 10. 2. 2015 a v pondělí, 16. 2. 2015, jej bude vysílat CBS. Kromě Lady Gaga na show vystoupí Ed Sheeran, Janelle Monáe, nebo Usher. Více o show ZDE

10. 2. 2015 - Stevie Wonder: Songs In The Key Of Life - An All-Star GRAMMY Salute! [LIVE SHOW]

16. 2. 2015 - Stevie Wonder: Songs In The Key Of Life - An All-Star GRAMMY Salute! [Záznam CBS]


Koncert pro Stevieho pořádají tvůrci hudebních cen Grammy, na kterých Lady Gaga letos vystoupí společně s Tony Bennettem. Gaga a Tony jsou navíc nominováni na cenu Best Traditional Pop Vocal Album za společné jazzové album Cheek To Cheek. Jen pár hodin po skončení cen, které se konají 8. 2. 2015, dvojice navíc vystoupí na exkluzivním post-Grammy koncertu, který se koná v The Wiltern v Los Angeles.

8. 2. 2015 - GRAMMY Awards 2015, Stales Center - Los Angeles [Tony Bennett & Lady Gaga vystupují]

8. 2. 2015 - Post-Grammy Concert, The Wiltern - LA [Tony Bennett & Lady Gaga live show]


Sam Smith on Lady Gaga: "Without Gaga, I wouldn’t be here right now."

29. ledna 2015 v 8:19 | john |  news
Stále populárnější zpěvák Sam Smith zmínil ve svém rozhovoru pro hudební magazín Rolling Stone i Lady Gaga, nebo Beyoncé. Sam už několikrát přiznal, že Gaga byla a je jeho velkou inspirací a díky ní má teď vysněnou hudební kariéru.

Sam Smith: "Nebýt Gaga, tak bych tu teď nebyl."


Lady Gaga Samův obdiv opětuje a také se mu již několikrát vyjádřila podporu. Naposled prohlásila:

"Vědět, že jsem inspirovala Sama, je jedním z nejsilnějších zážitků, který jsem kdy jako umělec zažila. Byla jsem Sam. Stále jsem Samem v mnoha ohledech. Když jsem sledovala jeho vystoupení v SNL, tak jsem věděla, jak silný je jeho dar. Byla jsem se svým přítelem a druhý den jsem se měla zase vydat na turné a Sam zrovna zpíval 'Stay With Me'. Oba jsme měli takovou upřímnou emocionální reakci. Vzpomínám si, jak jsem přemýšlela nad tím, jak jedinečné je to mít takovou vnitřní reakci na moderního umělce."


Sam nedávno Gaga zmínil ve svém Tourbooku - článek si můžete přečíst zde:

Sam, který má 6 nominací na Grammy Awards, v rozhovoru pro Rolling Stone také prohlásil, že pokud vyhraje cenu Album Of The Year, tak ji dá Beyoncé, protože si myslí, že její album je daleko lepší než to jeho a že si to Beyoncé zaslouží víc.

"Zaslouží si to mnohem víc než já. Styděl bych se, kdybych nad ní zvítězil. Pokud cenu dostanu, dám ji Beyoncé."

Cheek To Cheek - Japan Album Sales

28. ledna 2015 v 20:44 | john |  Cheek To Cheek
Jazzové album Tony Bennett & Lady Gaga - Cheek To Cheek se tento týden umístilo na 82. místě oficiální japonské album chart, kterou sestavuje společnost Oricon. Podle nejnovější informací se alba Cheek To Cheek v Japonsku prodalo 48,003 kopií. Celosvětový prodej jedinečného alba, které bylo nominováno na cenu Grammy, už brzy překročí hranici 1,000,000 kopií. Jen v USA se alba prodalo téměř 550,000 kopií, a tak album již brzy získá zlaté ocenění za svůj prodej.

USA - 530,000
Kanada - 80,000+ [PLATINUM]
Japonsko - 48,000+
Austrálie - 35,000+ [GOLD]
Worldwide: 910,000 (podle Mediatraffic)

+
ARTPOP
Japonsko - 196,000+ kopií
USA - 730,000

++++
Společnosti Mobistar a Universal Music tento týden získaly Private Business Award za mimořádně úspěšný koncert Tonyho Bennetta a Lady Gaga, který se konal 22. září 2014 v Bruselu!

VIDEO: Tony Bennett & Lady Gaga - Goody Goody (From Cheek To Cheek LIVE!)

28. ledna 2015 v 13:11 | john |  videos
Lady Gaga a Tony Bennett pokračují v propagaci společného jazzového alba Cheek To Cheek. Gaga dnes na svůj účet na VEVO/Youtube přidala video z vystoupení se skladbou "Goody Goody", které je součástí jejich DVD "Cheek To Cheek LIVE!", které právě vychází. Dnes bylo navíc oznámeno, že Gaga a Tony vystoupí 8. 2. 2015 na cenách Grammy a ihned po skončení předávání cen je čeká post-Grammy koncert, který je součástí jejich turné Cheek To Cheek Tour, které naplno startuje začátkem dubna. →CHEEK TO CHEEK TOUR DATES


DVD se záznamem koncertu CHEEK TO CHEEK LIVE! si můžete objednat ZDE

Diane Warren talks about working with Lady Gaga: "I'm excited about working on more with her!"

28. ledna 2015 v 9:24 | john |  news
Nejdiskutovanějším songem letošního ročníku filmového festivalu Sundance Film Festival byla bezpochyby skladba Lady Gaga, "Till It Happens To You". Skladbu vytvořila ve spolupráci s populární skladatelkou Diane Warren por dokumentární film The Hunting Ground, který pojednává o obětech zločinů znásilnění, které se velmi často odehrávají v areálu univerzit.

Diane Warren, která je letos nominována na cenu Oscar za skladbu "Grateful" ze snímku Beyond the Lights, napsala song "Till It Happens To You" poté, co jí tvůrci filmu téměř před rokem ukázali několik scén. Diane pak song přinesla Gaga, která jej rychle nahrála. Lady Gaga se také podílela na textu songu a na jeho úpravách - oficiálně je uvedena mezi skladateli songu v titulcích.

"Slyšela jsem o tom filmu a prostě se mě to skutečně dotklo a Gaga se v životě stala věc, která by ji s tím mohla spojovat. Gaga je jednou z nejtalentovanějších umělců, se kterým jsem kdy ve svém životě pracovala a jsem nadšená z toho, že s ní budu pracovat ještě více."


Warren tedy připustila, že by se mohla podílet na novém albu Lady Gaga, na kterém poslední týdny pilně pracuje. Gaga si ke spolupráci na své nové album přizvala například hudebníka Nile Rodgerse, oblíbeného producenta RedOne a nebo se chystá nahrát několik skladeb s legendárním italským hudebníkem Giorgio Moroder.

Co se týká skladby "Till It Happens To You", tak tu budeme mít možnost slyšet pouze ve filmu, jelikož se její vydání na iTunes nechystá, jak nedávno potvrdil manažer Lady Gaga, Bobby Campbell. Dobrou zprávou však je, že film The Hunting Ground bude od 20. 3. 2015 promítán v kinech, a také se bude vysílat na televizním kanále CNN.

Nile Rodgers, Lady Gaga a Diane Warren v prosinci 2014 v nahrávacím studiu!

+
Seznam jen několika málo skvělých skladeb, které napsala Diane Warren:
"Un-Break My Heart" (Toni Braxton) = ASCAP AWARD
"There You'll Be" (Faith Hill) = ASCAP AWARD, nominace na Grammy
"I Don't Want to Miss a Thing" (Aerosmith) = ASCAP AWARD
"Can't Fight the Moonlight" (LeAnn Rimes) = #1 v UK, #1 v Austrálii - nejúspěšnější single roku 2001
"Because You Loved Me" (Celine Dion) = ASCAP AWARD, #1 Billboard Hot 100
"You Haven't Seen the Last of Me" (Cher) = GOLDEN GLOBE AWARD, nominace na Grammy
"If I Could Turn Back Time" (Cher)
"Could I Have This Kiss Forever" (Whitney Houston & Enrique Iglesias)
"I Was Here" (Beyoncé)
"Only Love Can Hurt Like This" (Paloma Faith) = #1 v Austrálii
"Too Lost In You" (Sugababes)
"I Turn To You" (Christina Aguilera)
"Silver Lining (Crazy 'Bout You)" (Jessie J) = nominace na Grammy

Lady Gaga & Tony Bennett Will Perform At The 2015 Grammy Awards!

28. ledna 2015 v 8:42 | john |  news

LADY GAGA A TONY BENNETT VYSTOUPÍ NA GRAMMY AWARDS 2015!

Pořadatelé prestižních hudebních cen Grammy Awards dnes oznámili, že Tony Bennett & Lady Gaga vystoupí na slavnostním předávání cen Grammy. 57. ročník legendárních cen se uskuteční 8. 2. 2015 ve Staples Center v Los Angeles. Tony a Gaga jsou navíc letos nominováni na cenu Best Tradional Pop Vocal Album za svůj duetový počin "Cheek To Cheek", kterého se jen v USA prodalo přes 500,000 kopií. Celosvětový prodej je těsně u hranice 1,000,000.


Grammy: "Jsme velmi nadšení, že Tony Bennett & Lady Gaga se 8. února vrací na jeviště Grammy!"
Lady Gaga: "Jsem poctěna, že jsem nominována & zpívám na The Grammys s úžasným člověkem. Uctívám legendu a stojím hrdě za ním."

LETOŠNÍ ROČNÍK CEN GRAMMY SE BUDE KONAT 8. 2. 2015 VE STAPLES CENTER V LOS ANGELES A PŘÍMÝ PŘENOS PŘEDÁVÁNÍ CEN BUDE VYSÍLÁT CBS. V ČESKÉ REPUBLICE MŮŽETE GRAMMY SLEDOVAT 9. 2. 2015 OD 2:00 RÁNO NA ČT ART.

Kromě Lady Gaga a Tonyho Bennetta zazpívají na Grammy společně i Gwen Stefani a Adam Levine (Maroon 5), Jessie J a Tom Jones a mezi dalšími vystupujícími bude i například Madonna, Sam Smith, Pharrell Williams, Usher, nebo Ed Sheeran.

Tony Bennett a Lady Gaga v den předávání cen Grammy potěší své příznivce ještě jednou, a to ihned po předávání cen. Dvojice vystoupí na speciálním post-Grammy koncertu. Koncert se bude konat 8. 2. 2015 od 9:30 p.m. v The Wiltern v LA a bude součástí společného turné obou umělců, Cheek To Cheek Tour. Tony & Gaga bude doprovázet jak velká kapela, tak i orchestr.

Lady Gaga vystoupila na cenách Grammy dvakrát - poprvé v roce 2010 a naposled o rok později. Obě vystoupení se staly populárními a dodnes patří k tomu nejlepšímu, co kdy bylo na cenách předvedeno.
Lady Gaga vystupuje na Grammy Awards 2010. Vystoupení zahájila hitem "Poker Face" a dokončila jej medley-duetem s Eltonem Johnem, během kterého zazpívali skladby Speechless a Your Song.
Druhé a zatím poslední vystoupení Lady Gaga na Grammy pochází z roku 2011. Gaga tehdy poprvé live představila svůj megahit "Born This Way".

Lady Gaga získala za svoji kariéru celkem 5 cen Grammy (2010: Best Electronic/Dance Album [The Fame], Best Dance Recording [Poker Face] -- 2011: Best Pop Vocal Album [The Fame Monster], Best Female Pop Vocal Performance [Bad Romance], Best Short Form Music Video [Bad Romance]) Tony Bennett získal celkem 17 cen včetně Grammy Lifetime Achievement Award, která mu za jeho celoživotní přínos hudbě byla předána v roce 2001. Doufejme, že letos umělcům přibude další cena. Za společné duetové album byli nominováni v kategorii Best Traditional Pop Vocal Album.

BEST TRADITIONAL POP VOCAL ALBUM
Cheek to Cheek - Tony Bennett, Lady Gaga
Night Songs - Barry Manilow
Nostalgia - Annie Lennox
Partners - Barbra Streisand
Sending You A Little Christmas - Johnny Mathis


Lady Gaga and her Friends in NYC [PHOTO]

27. ledna 2015 v 21:03 | john |  Candids
Lady Gaga s kamarádkami v New York City.

Lady Gaga with her high school friends at a bachelor party in NYC 24/1/2015 [PHOTO]

27. ledna 2015 v 21:02 | john |  Appearances
Další fotka z rozlučky se svobodou kamarádky Lady Gaga, Arianne.