Červenec 2014

Lady Gaga: Sebastian Faena Photo Shoot [Harper's Bazaar] 2014 [PHOTOS/VIDEO]

31. července 2014 v 16:00 | john |  Photoshoot 2014
Web WWD dnes exkluzivně oznámil, že LADY GAGA se objeví na obálce záříjového vydání amerického magazínu Harper's BAZAAR. Nový a velmi povedený photo shoot LG nafotil Sebastian Faena a Gaga stylizovala Carine Roitfeld. Před malou chvílí bylo zveřejněno několik fotografií z photo shootu + video ze zákulisí focení:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HQ PHOTOS:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Lady Gaga Covers Harper's Bazaar US September 2014!

31. července 2014 v 15:43 | john |  Magazines Scans
Lady Gaga se objeví na obálce nejnovějšího vydání amerického magazínu Harper's Bazaar. Záříjové číslo, které bude obsahovat nový photo shoot Lady Gaga od Sebastiana Faena, vyjde 19. srpna 2014 a podle posledních informací se Gaga objeví i v české verzi tohoto časopisu. Tady je jedna ze zveřejněných fotografií z magazínu, na které Gaga vypadá úžasně:

Lady Gaga a její fenka Asia na obálce magazínu Harper's Bazaar US

Nové číslo magazínu Harper's Bazaar bude věnováno "ikonám". Lady Gaga byla magazínem označena, jako "hudební ikona". Jako další ikony se v magazínu objeví modelka Linda Evangelista a herečka Penelope Cruz. Podle posledních zpráv bude mít záříjové vydání hned 3 obálky.

VIDEO: Behind-the-scenes "Icons by Carine Roitfeld" Harper's BAZAAR September 2014

31. července 2014 v 15:40 | john |  videos
Video z focení "Icons" pro záříjové vydání amerického magazínu Harper's BAZAAR. Mezi různými ikonami je zde i "hudební ikona" Lady Gaga, která se objeví přímo na obálce nového čísla časopisu.

VIDEO Lady Gaga & Tony Bennett at Frank Sinatra School of the Arts

31. července 2014 v 15:00 | john |  videos
Letos v červnu, Lady Gaga & Tony Bennett překvapili studenty školy Frank Sinatra School of the Arts v Astoria, Queens. Gaga a Tony studentům v jejich poslední školní den zazpívali několik skladeb z připravovaného ajazzového alba "Cheek To Cheek" (vychází 23. září), a také zodpověděli několik otázek. Reportáž o návštěvě Gaga a Tonyho byly odvysílána tento týden v US pořadu TODAY Show.

Video Portrait: Lady Gaga by Robert Wilson - "Ingres"

31. července 2014 v 13:54 | john
Lady Gaga na své sociální sítě poslala odkaz na video, na kterém je zachycen její video-portrét "Ingres", který vytvořil umělec Robert Wilson. Gaga konkrétně na tento portrét musela pózovat 6 hodin. Videoportréty byly poprvé vystaveny loni v listopadu v pařížském Louvru a nyní jsou přístupné ve Watermill Center.
Here is one of my portraits by Robert Wilson 'Ingres' I posed for six hours this is the video

artRAVE: the ARTPOP ball - Phoenix, Arizona 30/7/2014 [VIDEOS]

31. července 2014 v 13:50 | john |  videos
Lady Gaga včera představila své turné artRAVE: the ARTPOP ball ve Phoenixu v Arizoně. Během této show poprvé za dobu, co s artRAVE koncertuje, zazpívala skladbu "Dope".
Dope

Katy Perry Shades Kim Kardashian, Lady Gaga In ‘Rolling Stone’ Interview

31. července 2014 v 12:39 | john |  news
Americká zpěvačka Katy Perry se objevila na obálce nejnovějšího vydání hudebního magazínu Rolling Stone a v rozhovoru, který se ukrývá uvnitř, například kritizuje Kim Kardashian a podle většiny i Lady Gaga. Perry totiž mluví o tom, jak někteří umělci vykládají, jak by pro své fanoušky zemřeli - prakticky citovala jednu z vět, kterou před lety pronesla právě Gaga, která mluvila o tom, že své fanoušky miluje natolik, že by pro ně právě i zemřela.

"Nejsem ten bláznivý typ, co říká 'Zemřela bych pro své fanoušky.' Někteří lidé jsou tak dramatičtí, pokud jde o tohle, a ty jen na to říkáš, 'Upřímně, nejsi přicházející druhý Ježíš. Jsi bavič!'… Jsem velmi vděčná za podporu svých fanoušků, ale nejsem dychtící nebo zoufalá," nechala se slyšet zelená Katy Perry.

Ještě loni Katy Perry Lady Gaga podporovala a doposud o ní neřekla nic negativního. Ještě v březnu, kdy Katy poskytla rozhovor jednomu rádiu, o Gaga prohlásila:

"Lady Gaga je fantastická umělkyně a z uměleckého hlediska hodně riskuje. Vždy je zajímavé ji sledovat. Myslím, že obě dvě nemáme rády soutěživost... Vlastně se mi líbí její song "VENUS". Je to hodně styl kapel Queen/ABBA."

Však od doby, kdy se Perry začalo dařit po všech stránkách (#1 singly z posledního alba, prodejnost alba, sledovanost videoklipů...) -- (někteří tvrdí, že Katy změnila svůj názor spíše od doby, kdy se několikrát sešla s Madonnou, která Gaga nesnáší, a dokonce se po jejím boku objevila na titulní straně magazínu V), Katy Perry obrátila, kritizuje a zřejmě si o sobě hodně myslí. Katy Perry prorazila v roce 2008, stejně jako Gaga. Od té doby se však po komerční stránce lépe vedlo Lady Gaga, ale po vydání alba "ARTPOP" úspěch začal klesat. Perry by si měla uvědomit, že i ten její "komerční, #1" úspěch může velmi brzy skončit a pak to budou jen právě její fanoušci, kteří jí zůstanou a za které bude natolik vděčná, že by pro ně udělala cokoliv.

Nejhorší práci obstarala loni média. Loni v sprnu obě zpěvačky vydávaly nové singly a od té doby je média začala porovnávat, což se samozřejmě nelíbilo ani jedné z nich a hlavně to byli fanoušci, kteří přímo zuřili. Gaga letos v březnu řekla, že absolutně nechápe, proč ji všichni srovnávají s Katy Perry, když obě dělají odlišnou hudbu. "Nevím, co mám k*rva společného s Katy Perry. Moje hudba je úplně odlišná," řekla Gaga v rozhovoru během festivalu SXSW, během kterého mluvila i o údajném neúspěchu svého posledního alba.

Co se týká citace Katy Perry z magazínu RS, tak samozřejmě Katy žádné určité jméno neprozradila, ale média už mají jasno. Uvidíme, zda se Perry ke svému výroku vyjádří a objasní jej.

Lady Gaga: Sebastian Faena Photo Shoot [Harper's Bazaar] 2014

31. července 2014 v 9:46 | john |  Photoshoot 2014
Lady Gaga se objeví na obálce záříjového vydání amerického magazínu Harper's Bazaar! Nový a velmi povedený photoshoot nafotil fotograf Sebastian Faena, který s Gaga fotil pár photo shootů v roce 2009. Na nových fotografiích to Lady Gaga opravdu moc sluší. Nové číslo magazínu je věnováno "IKONÁM" a Lady Gaga představuje hudební ikonu!

Lady Gaga: NEW Tweet! [31/7/2014]

31. července 2014 v 9:42 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru novou zprávu, ve které píše o svých fanoušcích:

"Moji fanoušci jsou tím největším darem a požehnáním mého života. TAK MOC se těším na dnešní #artRavePhoenix. Chybíte mi!"

artRAVE: the ARTPOP ball - Phoenix, Arizona 30/7/2014

31. července 2014 v 9:40 | john |  artRAVE: The ARTPOP Ball Tour
Lady Gaga včera vystoupila se svým turné artRAVE: the ARTPOP ball ve Phoenixu v Arizoně. Během songu "ARTPOP" předvedla novou paruku (dredy) a během show konečně zazpívala skladbu "Dope". Gaga fanouškům na koncertu řekla: "I když se mé jazzové album Cheek To Cheek blíží, tak ARTPOP nikdy neskončí."

VIDEO: "Dope"Lady Gaga and Tony Bennett Detail 'Magnificent' Collection of Duets

30. července 2014 v 16:20 | john |  Cheek To Cheek
Hudební magazín Rolling Stone zveřejnil článek, ve kterém píše o novém singlu a albu Lady Gaga a Tonyho Bennetta a podle posledních informací by na albu "Cheek To Cheek" neměla být žádná původní skladba, ale jen samé klasické jazzové songy. Interview s Gaga a Tonym se magazínu podařilo získat na červeném koberci natáčení speciálu "Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE!", který se natáčel v pondělí v NYC. Gaga magazínu přesně řekla, že všechny skladby, které se teď na tracklistu alba nachází, byly vybrány z tzv. Great American Songbook, což je jakýsi seznam nejdůležitějších a nejvlivnějších amerických populárních songů 20. století.

"Přestože Bennett údajně jednomu francouzskému webu sdělil, že Gaga napsala pro album nový materiál, konkrétně píseň s názvem "Paradise", Lady Gaga magazínu Rolling Stone na červeném koberci řekla, že album by se mělo skládat výhradně ze standartních (jazz standards) jazzových písní - alespoň tedy v tento moment tvorby.

"Všechno jsou to songy z great American songbook," říká Gaga. "Jak jsme ty písně vybírali, Tony?"

"Všechno jsou to skvělé skladby od George Gershwin, Cole Porter, Irving Berlin, vše od těch největších skladatelů," říká Bennett. "Žádná jiná země nedala zbytku světa tolik nádherných písní. Tyto písně budou žít navždy. Počkejte si, až uslyšíte, jak Gaga zpívá tyto skladby."

"Tony chtěl, abych zpívala mnoho různých písniček," sdělila magazínu Gaga. Dále řekla, že znala Tonyho oblíbené skladby - "Tonymu se opravdu líbí, když zpívám 'Lush Life,'" song, který napsal Billy Strayhorn a zpíval jej téměř každý od Nancy Wilson, Sarah Vaughan, Donny Summer až po Lindu Ronstadt.

"Je to velmi speciální," říká Tony s úsměvem.

Pro Lady Gaga bylo nahrávání Cheek To Cheek natolik důležité, že si v červnu nechala na pravý biceps udělat tetování, které jí bude tuto zkušenost navždy připomínat. Jedná se o tetování náčrtu trumpety Miles Davise, který vytvořil sám Tony Bennett. "Jen tak si budu navždy pamatovat náš společně strávený čas," řekla Gaga.

Kamarádka Lady Gaga, Lady Starlight, se také dostavila na červený koberec, kde magazínu Rolling Stone poskytla krátký rozhovor, ve kterém řekla, že nevěděla o tom, že Gaga dokáže zpívat jazz takovým způsobem, jakým zpívá, a to i přesto, že Gaga na svém účetu na Instagramu prozradila, že jazz zpívá od svých 13 let. "Znám ji skoro 10 let a slyšela jsem všechno, co dělá, a to je skutečně věrohodné. Tohle prostě ani nezní jako její zpěv: ta kvalita hlasu, frázování, všechno, bylo to tak zajímavé. Když ji slyším zpívat pop a rockové balady, tak ji více chápu. Nyní slyším, jak svůj hlas změnila. Byl to pro mě docela cool zážitek."

"Frázuje stejně, jako já. Je to úžasná zpěvačka. Každý ji zná a miluje. Myslím, že až uslyší tohle album, na kterém děláme, tak řeknou, 'Netušili jsme, že umí zpívat tak dobře,'" řekl Tony Bennett.

Lady Gaga a Tony Bennett se pro spolupráci rozhodli už v roce 2011, kdy Gaga vystupovala na události Robin Hood Foundation benefit gala v New York City. Tehdy Gaga zpívala několik svých popových hitů a cover jazzového songu "Orange Colored Sky" od Nat King Cole.

"Tony mě slyšel zpívat ten song a požádal o setkání se mnou. Říkala jsem si, 'Ó, můj bože, Tony Bennett je tady.' Byla jsem tak nervózní. Šla jsem si upravit vlasy a máma mi spravovala makeup. Vrátily jsme se pak zpět, abychom se s ním setkaly. Tony tehdy řekl, 'Chceš se mnou udělat společné jazzové album?' Řekla jsem na to, 'Ano, samozřejmě, že ano.' Rychle jsme se dali dohromady a od té doby jsme přátelé," prozradila Gaga. To, že se Gaga a Tony skutečně velmi dobře znají a přátelí se, potvrzuje i fakt, že Tony v roce 2012 Gaga kreslil zcela nahou. Skica byla následně vydražena a zisk ($30,000) šel na charitu.

Ještě v téže roce (2011), Gaga a Bennett spolu nahráli song "The Lady Is a Tramp", který vyšel na albu Tonyho Bennetta, Duets II. "Gaga je stejně dobrá, jako Ella Fitzgerald," řekl tehdy Tony magazínu RS. O společném jazzovém albu začala dvojice umělců vážně uvažovat v září 2012 a nahrávání alba začalo na jaře 2013 i přes zranění kyčle, které Gaga v tom roce utrpěla.

V pondělí Lady Gaga & Tony Bennett společně vystoupili v Rose Theater v Jazz at Lincoln Center. Vystoupení s názvem "Tony Bennett and Lady Gaga: Cheek to Cheek Live!" bylo profesionálně natáčeno a bude mít premiéru 24. října v rámci TV festivalu PBS Great Performances. Album "Cheek To Cheek", které spolu Gaga a Tony nahráli, vyjde už 23. září 2014.

Tony Bennett & Lady Gaga - "Cheek To Cheek"

30. července 2014 v 13:02 | john |  Cheek To Cheek
Lady Gaga a Tony Bennett včera exkluzivně oznámili, že jejich společné jazzové album "Cheek To Cheek" vyjde už 23. září 2014. Včera byl také vydán pilotní singl z alba, kterým se stala coververze klasického jazzového songu "Anything Goes", který původně napsal Cole Porter.

Na jazzovém albu "Cheek To Cheek" se budou nacházet jak coververze skladeb, které jsou známé jako "Jazz standards"(tedy jako jakési klasické jazzové skladby, které by měly být součástí repertoáru jazzových umělců), tak i původní písně, které napsala Lady Gaga. Album "Cheek To Cheek" je společným projektem Lady Gaga a Tony Bennetta, ale kromě duetů se na albu objeví i písně, které bude každý zpívat sólo.

Doposud bylo potvrzeno, že se na albu objeví tyto skladby:

"Anything Goes" (written by Cole Porter, 1934)
"Bang Bang (My Baby Shot Me Down)" (written by Sonny Bono, 1966) [VIDEO]
"Bewitched, Bothered, and Bewildered" (written by Lorenz Hart) [VIDEO]
"Cheek to Cheek" (written by Irvin Berlin, 1935)
"It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)" (written by Duke Ellington & Irving Mills, 1931) [VIDEO]
"Lush Life" (written by Billy Strayhorn, 1933-1938) [VIDEO]
"Paradise" (written by Lady Gaga)
"Sophisticated Lady" (written by Duke Ellington, Irving Mills & Mitchell Parish, 1932) [VIDEO]

22/9/2014 - Vydání alba "CHEEK TO CHEEK" v UK

23/9/2014 - Vydání alba "CHEEK TO CHEEK" v USA

24/10/2014 - Vysílání TV speciálu "Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE!"Lady Gaga Back To Her Apartment in NYC 29/7/2014 [PHOTOS]

30. července 2014 v 12:41 | john |  Candids
Krásná Lady Gaga při svém včerejším návratu do bytu v New York City.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEOS: Lady Gaga Performing with the Brian Newman quartet at the Rivington F&B in NYC

30. července 2014 v 12:13 | john |  videos
Lady Gaga vystoupila v pondělí v noci s kvartetem Briana Newmana v klubu Rivington F&B v NYC. Gaga zazpívala pár skladeb z chystaného jazzového alba "Cheek To Cheek", včetně coververze slavného songu "Bang Bang".
Bang Bang

Lady Gaga At Rivington F+B In NYC 28/7/2014 [PHOTOS]

30. července 2014 v 12:08 | john |  Performances/Events
Po natáčení televizního speciálu "Tony Bennett & Lady Gaga: Cheek To Cheek LIVE!", se Lady Gaga v pondělí v noci objevila v klubu Rivington F+B v NYC, kde se svojí kapelou vystoupila s několika skladbami z chystaného alba "Cheek To Cheek".
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Visit the official “Cheek To Cheek” website

30. července 2014 v 12:06 | john |  Cheek To Cheek
Lady Gaga a Tony Bennett včera exkluzivně ohlásili vydání společného jazzového alba "Cheek To Cheek". Album v USA vychází 23. září 2014 a v UK se dočkají o den dříve. Pro nové album, kterému předcházelo včerejší vydání singlu "Anything Goes", byly vytvořeny i internetové stránky:

Cheek To Cheek - Official Website


"Three years after the release of their first collaboration "The Lady Is A Tramp", Tony Bennett & Lady Gaga are back with a brand new collaboration - a full album of classic jazz standards: Cheek To Cheek. Tony & Gaga became fast friends after meeting backstage at a charity gala in early 2011, and the start of their musical love affair was captured in the rousing and vibrant rendition of "Tramp" that appeared on Tony's Grammy Award-winning album Duets II.

After a series of performances together including a 2013 Presidential Inaugural Ball, Gaga's ABC television special "A Very Gaga Thanksgiving", and the 2014 Montreal Jazz Festival, the jazz duo is ready for the world to experience their album, nearly two years in the making. Tony & Gaga handpicked each song on Cheek To Cheek, pulling from the Great American Songbook with classics from songwriters like Duke Ellington, Irving Berlin, George & Ira Gershwin, Cole Porter and Billy Strayhorn. They are accompanied by Tony's longtime quartet, the NYC jazz quintet led by Brian Newman that Gaga has performed with since her teenage years, and are joined by a big band and a full orchestra on some songs. Jazz aficionados will be able to recognize a tenor sax solo by Joe Lavano and a flute solo by Paul Horn, who passed away shortly after the making of this record. Cheek To Cheek evokes the artistic visions of both Tony & Gaga with respect for the traditions of the jazz genre, but with a modern twist that makes the album quintessentially Tony & Gaga."


Lady Gaga & Tony Bennett - Steven Klein [Cheek To Cheek] Photo Shoot 2014

29. července 2014 v 19:29 | john |  Photoshoot 2014
Oficiální photo shoot Lady Gaga & Tony Bennetta k albu "Cheek To Cheek", který nafotil Steven Klein.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Arriving At The Today Show in NYC 29/7/2014 [PHOTOS]

29. července 2014 v 19:23 | john |  Candids
Lady Gaga a Tony Bennett při příchodu na natáčení TODAY Show v NYC:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga and Tony Bennett on TODAY Show [HQ PHOTOS]

29. července 2014 v 19:11 | john |  Appearances
Lady Gaga a Tony Bennett byli dnes hosty v americkém pořadu TODAY Show, kde mluvili o svém chystaném jazzovém albu "Cheek To Cheek", které vychází 23. září v USA a 22. září v UK.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com