Duben 2014

Lady Gaga outfit sells for more than $15,000

30. dubna 2014 v 15:00 | john |  news

Outfit Lady Gaga byl vydražen za více než $15,000!


Kostým, který měla Lady Gaga na sobě během focení photoshootu pro magazín Harper's Bazaar, byl tento týden vydražen za více než $15,000 v aukci v Los Angeles.

Do detailu propracovaný outfit, který přímo pro Lady Gaga vytvořil avantgardní designér threeASFOUR, byl na aukci Nate D. Sanders Auctions v Los Angeles prodán přesně za $15,625.

Pružnou, blýskavou a z části síťovanou kombinézu ve velikosti 4, Gaga použila během focení pro březnové číslo amerického magazínu Harper's Bazaar, který ji už potřetí dal na svoji obálku. Velmi povedené fotografie nafotil Terry Richardson.


Outfit je podél hrudníku, rukou a na přední straně stehen ozdoben shluky velkých trojúhelníkových flitrů z kovu se zrcadlovým efektem. Ke kostýmu patří také kapuce, obrovský klobouk z nerezové oceli a rukavice.

Pouze jediný fanoušek učinil nabídku na tento kostým, jehož minimální nabídka byla $12,500.

Částka, která byla díky kostýmu vydražena, poputuje nadaci Lady Gaga, BORN THIS WAY FOUNDATION, jejíž cílem je posílení mládeže a celková pomoc mladým lidem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga in Chicago 29/4/2014 [PHOTOS]

30. dubna 2014 v 9:30 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena se svými fanoušky v Chicagu:
více fotek v celém článku!

Lady Gaga on the set of the G.U.Y. Music Video

30. dubna 2014 v 8:28 | john |  Music Videos
Lady Gaga v zákulisí natáčení svého zatím posledního videoklipu, G.U.Y. - An ARTPOP Film:

LISTEN: Lady Gaga - G.U.Y. (St. Lucia Remix)

30. dubna 2014 v 8:16 | john |  news
Nový remix aktuálního singlu Lady Gaga, G.U.Y. (St. Lucia Remix). Tento remix pochází z remixového EP, které je od včerejška dostupné na iTunes:"G.U.Y (Remixes) - EP" Out On iTunes!

29. dubna 2014 v 15:12 | john |  news
Od dnešního dne jsou na iTunes dostupné oficiální remixy k poslednímu singlu Lady Gaga, G.U.Y. Kolekce "G.U.Y. (Remixes) - EP" obsahuje celkem 5 remixů, z toho 4 jsme již slyšeli. Doposud nezveřejněným materiálem je "G.U.Y. (St. Lucia Remix)"

BUY: G.U.Y. (Remixes) - EP


Lady Gaga releases more tickets for UK 'artRave' tour shows

29. dubna 2014 v 12:05 | john |  artRAVE: The ARTPOP Ball Tour
O nové turné Lady Gaga, artRAVE: the ARTPOP ball, je (nejen) v UK velký zájem. Podle oficiální stránky jsou 2 ze 3 show v londýnské O2 Areně beznadějne vyprodány. Gaga se tento týden rozhodla, že do prodeje uvolní další vstupenky pro UK část svého turné.

Po dokončení stavby stage nového tour byly do prodeje uvolněny další vstupenky na sektor stání. Stage je postavena tak chytře, že umožňuje větší kapacitu. Mola, která vedou z hlavního pódia, jsou průhledná a lze se pod nimi pohybovat - i tento krok přispěl k větší kapacitě.

1. ARTPOP Zone 2. Koons piano (Jimmy Fallon) 3. Transparent catwalks 4. Main stage (Mount Olympus) 5. Big screen

Prodej dalších vstupenek se týká všech zveřejněných dat pro Velkou Británii, která zahrnují show v Birminghamu, Glasgow, Manchesteru a v Londýně.

"Prodeje vstupenek na Lady Gaga's 'artRAVE: The ARTPOP Ball' v Severní Americe, UK a v Evropě jsou fantastické. Bude to velké a skvělé turné na všech úrovních," nechal se slyšet Arthur Fogel, President, Global Touring and Chairman, Global Music.

Na 'artRAVE' Tour se do dnešního dne prodalo přes 750,000 vstupenek, což je skvělé číslo. Turné startuje už tuto neděli, 4. května 2014, a první zastávkou je Ft Lauderdale, Florida.

Lady Gaga při stavbě stage turné artRAVE

Turné má podpořit nedávno vydané album ARTPOP, které se v listopadu dostalo na vrchol charts v UK, USA i v Japonsku.

V rámci turné artRAVE se Lady Gaga zastaví i u nás v ČR. V Praze její novou show uvidíme 5. 10. 2014!

+ Podle drbů by Lady Gaga na svém turné měla zpívat i nedávno uniklý song "Brooklyn Nights", který se měl objevit na albu ARTPOP. Gaga slibuje mnoho překvapení, tak uvidíme, co se nakonec objeví na setlistu artRAVE Tour.

TOUR DATES


Právě dnes Lady Gaga prostřednictvím svého Twitteru zveřejnila první oficiální promo fotografii ke svému "artRAVE: the ARTPOP ball Tour". Fotku nafotila Ruth Hogben.

Lady Gaga: New TWITPIC (29/4/2014)

29. dubna 2014 v 10:00 | john |  Twitpics
Lady Gaga prostřednictvím svého Twitteru odhalila součást svého nového turné artRAVE, "Swine Cannon".
Please don't fire me and my friends into the air for monsters to devour PLEASE I'M JUST A BABY🐷🐽💗🙊 #artRAVE

++ Podle drbů bude Lady Gaga své fanoušky během turné zásobovat různými dárky - zda je ale bude vystřelovat z tohoto kanónu, to zatím není jisté. Gaga se ale už několikkrát nechala slyšet, že pro své fanoušky přichystala spoustu překvapení na svém novém tour.

Lady Gaga on LittleMonsters.com [NEW PHOTO #4]

29. dubna 2014 v 8:35 | john |  LittleMonsters.com
Lady Gaga zveřejnila na sociální síti LittleMonsters.com novou fotografii a připomněla, že už tuto neděli, 4. května, startuje její nové turné, artRAVE: the ARTPOP ball.
6 days till we #artRave THE ARTPOP BALL IS HERE

Lady Gaga in Chicago 28/4/2014 [PHOTO]

29. dubna 2014 v 8:18 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera spatřena v Chicagu. Tady je jedna fotka, na které je zachycena s fanynkou:

Lisa Robinson talks Lady Gaga in new Book

28. dubna 2014 v 10:10 | john |  news
Lisa Robinson, která působí v prestižním magazínu Vanity Fair jako hlavní hudební redaktorka, vydává svoji novou knihu, "There Goes Gravity: A Life in Rock and Roll." Tato kniha je zaměřena na hudbu a nabízí několik osobních a intimních údajů, které Lisa nashromáždila během 45 let, co působí v byznysu. Lisa se ve své knize vyjádřila k řadě slavných umělců, jako je David Bowie, The Clash, Patti Smith, Eminem, Michael Jackson, Jay Z nebo Lady Gaga, o které prohlásila:

"Lady Gaga je nadaná zpěvačka a umělkyně, která je propojená se svým publikem, na rozdíl od Madonny, která je řízenou osobou, bez smyslu pro humor a chybí jí vášeň."

V knize byla publikována i fotografie, na které je zachycena Lisa s Lady Gaga:


Lisa se v knize o většině umělců vyjadřuje hezky, ale neodpustila si i několik úderů. Redaktorka udělala za svoji kariéru nespočet rozhovorů s několika hudebními legendami, svoji práci však nikdy nebrala jako "zaměstnání", ale spíše jako zábavu a své poslání.

"Nikdy jsem necítila, že to, co dělám, je práce: byla to zábava, bylo to něco nového a cítila jsem, že je to spíš mé poslání. Ať už jsem byla v soukromém letadle s Led Zeppelin nebo s Rolling Stones ... nebo když jsem stála v klubu CBGB's - bylo to přesně to, kde jsem chtěla být."

Lisa Robinson je nazývána průkopnickou novinářkou, vynikající odbornicí na osobnosti a vlivy, které formují hudební svět. Je také uznávána jako nejvyšší zasvěcená rocková novinářka.

Lady Gaga with her new dog Asia [PHOTO + VIDEO]

28. dubna 2014 v 8:37 | john |  LittleMonsters.com
Lady Gaga má nového psa! Je to francouzský buldoček a dala mu jméno "Asia". Gaga se se svým novým miláčkem pochlubila na sociálních sítích:
Me and my BATPIG #partBAT #partPIG - http://bplane.co/WK1VZf

"Her name is Asia. She is a BATPIG I love her I'm her mom. 💗😭💋booconnor brandonvmaxwell http://instagram.com/p/nUGOK-JFBV/ "

Happy Anniversary Born This Way Ball!

27. dubna 2014 v 16:22 | john |  The Born This Way Ball
Přesně před dvěma lety začalo celosvětové turné Lady Gaga, The Born This Way Ball. První zastávkou byl jihokorejský Seoul. Lady Gaga v rámci turné odehrála přesně 98 koncertů z plánovaných 120. BTW Ball vydělal 181.1 milionů dolarů a stalo jedním z nejúspěšnějších tour roku 2013. Turné si získalo i sympatie kritiků po celém světě, kteří chválili design stage, pěvecké schopnosti Lady Gaga, a také celý skvělý produkční tým. Přesně za týden se Lady Gaga vrhne na své nejnovější celosvětové turné, artRAVE: the ARTPOP ball, které startuje už 4. května na Floridě.


Lady Gaga původně naplánovala 120 show turné Born This Way Ball, ale 22 z nich bohužel nemohla uskutečnit. Jako první byl zrušen koncert v indonésské Jakartě, který se měl konat 20. června 2012. I když Gaga za show bojovala do poslední chvíle, tak ji nakonec musela zrušit kvůli silným nepokojům a protestům [LINK, link 2, link 3].


Začátkem roku 2013 Lady Gaga čekala severoamerická část turné, kterou však nemohla dokončit, protože si během vystupování poranila kyčel. I tentokrát se Gaga snažila, aby nemusela termíny rušit, a tak nikomu nic neřekla a v šílených bolestech pokračovala ve vystupování. V polovině února však Gaga už nemohla ani chodit, a tak byla nucena zrušit zbytek turné a podstoupit operaci kyčle, která s sebou nesla i půl roku zotavování. [LINK]

G.U.Y. is #1 in Israel!

27. dubna 2014 v 14:00 | john |  news
Nový singl Lady Gaga, G.U.Y., se díky svému videoklipu dostal na #1 v Izraeli. V tamní Weekly Chart v kategorii "Songs-TV", kterou sestavuje Media Forest, se díky hraní v izraelské TV dostal videoklip až na vrchol žebříčku. Izraelská MTV tento týden hrála klip G.U.Y. 46x. Videoklip je přitom v žebříčku pouhé dva týdny.

Singl G.U.Y. je navíc tento týden na #2 v rádiové chart izraelské stanice Radios 100 FM, takže singl je v této zemi skutečně populární.

Singl G.U.Y. sice prodeji na iTunes nevyniká, zato v rádiích je to týden od týdne lepší. Například v USA se singl tento týden konečně dostal mezi Top 30 nejhranějších skladeb v US rádiích. Momentálně je dokonce #29 a jeho aktuální výsledek je následující:

Pos/Pos+/Artist/Title/Spins/Spins+/Bullet/Bullet+/Aud/Aud+/Days/iTunes
29/+1/LADY GAGA G.U.Y./1933/-6/206/-52/7.013/-0.061/27/--

G.U.Y. se však začíná často hrát i u nás v ČR i na Slovensku. Singl se tento týden umístil na #1 ve většině rádiových charts a navíc nejpopulárnější rádia v ČR/na Slovensku, Evropa 2 a Europa 2, jej konečně zařadila do svého běžného playlistu. Evropa 2 singl G.U.Y. například včera hrála celkem 4x.

Pokud chcete podpořit singl Lady Gaga, G.U.Y., v ČR a na Slovensku, tak zde máte možnost pro singl hlasovat v několika rádiových i TV charts:

PODPOŘTE NOVÝ SINGL LADY GAGA, "G.U.Y.", V ČR/NA SLOVENSKU!


Lady Gaga: New TWITPIC (27/4/2014)

27. dubna 2014 v 9:57 | john |  Twitpics
Lady Gaga na svém Twitteru sdílela fotografii, na které je zachycena stage jejího nového turné, artRAVE: the ARTPOP ball. Turné startuje už přesně za týden, 4. května a první zastávkou je Florida.
Welcome to the #artRAVE

Lady Gaga will bring artRAVE: The ARTPOP Ball to Istanbul, Turkey on 16th September!

26. dubna 2014 v 22:19 | john |  artRAVE: The ARTPOP Ball Tour
Turecký tisk tento týden potvrdil, že Lady Gaga se svým turné artRAVE: the ARTPOP ball zavítá do Turecka! Gaga by se v tureckém Istanbulu měla vystoupit 16. září 2014. Vstupenky půjdou do prodeje 5. května. Termín pro Turecko zatím Lady Gaga na své stránky nepřidala, ale už brzy by tento termín měla oficiálně oznámit.


O vystoupení Lady Gaga v Turecku jsem vás informoval už minulý měsíc →Lady Gaga to hit Istanbul in September!

Nové celosvětové turné Lady Gaga´s artRAVE: the ARTPOP ball Tour startuje už 4. května 2014 v Severní Americe - první zastávkou bude Florida. Gaga se v rámci svého artRAVE Tour dostane i k nám do ČR, a to 5. 10. 2014!

Lady Gaga and Taylor Kinney in Chicago 25/4/2014 [PHOTO]

26. dubna 2014 v 16:38 | john |  Candids
Lady Gaga a její přítel Taylor Kinney byli včera zachyceni v Chicagu:

Billboard Pop Songs: #34(+1) Lady Gaga - G.U.Y.

26. dubna 2014 v 16:05 | john |  news
Zatím poslední vydaný singl Lady Gaga, G.U.Y., se tento týden posunul o jednu pozici v americkém žebříčku Billboard Pop Songs (US Mainstream Top 40). Žebříček je sestavený z Top 40 nejhranějších skladeb v amerických rádiích. G.U.Y. v chart Pop Songs debutoval teprve minulý týden, a to na 35. pozici. Singl se tento týden dostal mezi Top 30 nejhranějších skladeb v Americe. Tady je jeho aktuální výsledek:

30 (+2) LADY GAGA G.U.Y. 1939 +34 258 -5 7.074 -0.042

G.U.Y. - chart history
Billboard Pop Songs
#34-#35

Billboard Hot 100
0-0-#76

Teprve v pondělí, 21. dubna 2014, byl singl G.U.Y. oficiálně nasazen do UK rádií, tak uvidíme, jak se mu bude dařit tam.

FAN SUPPORT: Vote LADY GAGA & G.U.Y.

26. dubna 2014 v 12:00 | john |  news
Úspěch nového singlu Lady Gaga, G.U.Y., záleží skutečně jen na podpoře ze strany fanoušků. Zde přidávám odkazy, prostřednictvím kterých můžete singl G.U.Y. podpořit v Rakousku nebo v Dubaji:


+
SAMOZŘEJMĚ NEZAPOMEŇTE PODPOŘIT NOVÝ SINGL LADY GAGA, G.U.Y., HLAVNĚ V ČR A NA SLOVENSKU - TADY JSOU ODKAZY:

Evropa 2 Music Chart - HLASOVAT

Europa 2 Top 22 - HLASOVAT

Kiss Morava [HLASOVAT]

→Kiss Hády [HLASOVAT]

→Kiss Delta [HLASOVAT]

→Kiss Jižní Čechy [HLASOVAT]

→Free Rádio [HLASOVAT]

→RADIO EGRENSIS [HLASOVAT]

Óčko Chart

t-music Chart


+ Lady Gaga můžete stále podpořit na World Music Awards, kde je nominovaná v celkem 12 kategoriích [KATEGORIE NAJDETE ZDE]

HLASOVAT/VOTE


North Koreans convinced Lady Gaga is a MAN

26. dubna 2014 v 11:49 | john |  news
Z Lady Gaga je opět muž! Tedy alespoň v části Severní Koreji, kde jsou někteří lidé přesvědčeni o tom, že hamburger je vynálezem Kim Jong II a že americká umělkyně LADY GAGA je muž. Tato a další tvrzení vyplynula ze speciálního rozhovoru, který poskytla jistá studentka angličtiny z Pyongyang, Miss Kim (20), Ericu Lafforgue, francouzskému fotografovi.

Miss Kim poskytla velmi exkluzivní a vzácný pohled do severokorejského života. Z jejích slov vyplynulo, že například když zrovna nestuduje, tak ráda hraje počítačové hry a doufá, že se jednoho dne podívá do UK. S životem na Západě však Kim není obeznámena téměř vůbec, protože si myslí, že Kim Jong II vymyslel hamburger a že zpěvačka Lady Gaga je muž. "Hamburgery vymyslel Kim Jong II v roce 2009," nechala se slyšet Miss Kim. Studentka je ale navíc přesvědčena, že ji Jihokorejsi chtějí zastřelit, a také se přiznává k tomu, že nenávidí Američany.

Miss Kim Ericovi řekla, že jejími hudebními favority jsou Mozart, Bach a Beethoven a totálně prý nechápal odpověď na otázku, zda se Miss Kim líbí Lady Gaga. Kim totiž odpověděla: "Nevím, kdo ON je, takže ne."

"Miss Kim ještě nikdy neopustila Pyongyang," říká fotograf Eric Lafforgue, který se začátkem roku odhodlal k cestě do Severní Koreji. "Byla to jedinečná příležitost k navštívení její země a k setkání a rozhovoru s cizincem."

Celý článek i s fotografiemi najdete ZDE

Situace v Severní Koreji je při nejmenším velmi zvláštní a je zajímavé, co si někteří lidé myslí a o jakých nesmyslech jsou přesvědčeni a hlavně co je jim předkládáno jako pravda.

Co se týká Lady Gaga, tak o této umělkyni dříve kolovaly bulvární drby, že je ve skutečnosti muž. Stalo se tak poté, co ji při vystoupení na britském festivalu Glastonbury zpod sukně vykoukla vycpávka a média ihned začala hlásat, že to byl penis a že Lady Gaga je určitě ve skutečnosti muž. Ke všem tehdy přispěla i tehdy poněkud výstřední image zpěvačky, která zahrnovala silný makeup. Gaga se však takovým blábolům jen smála.