Únor 2014


Lady Gaga Denied Permit to Play Doritos Stage at SXSW

28. února 2014 v 14:17 | john |  news
Podle nejnovějších informací měla Lady Gaga už v březnu vystoupit na hudebním festivalu SXSW, který se koná v Texasu. Gaga však nakonec zřejmě nevystoupí, protože město Austin se rozhodlo její vystoupení na Doritos stage zrušit kvůli "veřejné bezpečnosti".

Vystoupení Lady Gaga se mělo konat na pódiu, které je vlastně obřím automatem společnosti Doritos (místo se nachází na parkovišti u Carmelo's Italian Restaurant na 504 E Fifth Street v Downtown Austin). Město se ale bojí, že by vystoupení Gaga a hlavně dav, který by se na něj přišel podívat, toto místo nevydrželo, a tak se jej raději rozhodlo zrušit a nepovolit.

"Město má sice tendenci pro povolení volnosti v případě událostí během stále se rozšiřujícího festivalu, který se ve městě pořádá každý březen, ale invaze fanoušků Lady Gaga, Little Monsters, by byla pro město už hodně, aby ji z bezpečnostního hlediska povolilo," píše TIME.

"Náš závěr byl založen především na veřejné bezpečnosti... Dívali jsme se na velikost a kapacitu lokality, na které se vztahuje povolení, a také na to, jak to sedí s předpokládanou účastí, na základě kapacity události a propagace. Nakonec, je to přece jen parkoviště. Informovali jsme žadatele, že bychom mohli podpořit přesun vystoupení na uznané místo s nezbytnou stálou infrastrukturou," stálo v emailu, který napsal Don Pitts, manažer společnosti City of Austin Music & Entertainment division, která vydává povolení na oficiální i neoficiální akce South by Southwest.


Lady Gaga tedy v gigantickém automatu Doritos nevystoupí, ale stále ještě existuje naděje, že pořadatelé její vystoupení přesunou na jiné místo. Festival SXSW se letos koná od 3. do 6.března.

Lady Gaga's "ARTPOP" has sold 2.3 million copies worldwide

28. února 2014 v 13:15 | john |  news
Podle Mediatraffic se aktuálního alba Lady Gaga "ARTPOP", které vyšlo 11.listopadu 2013, prodalo kolem 1,700,000 kopií. Label Universal Music však aktualizoval seznam prodejů alba, která u něj vyšla, a zveřejnil informaci, že alba ARTPOP se zřejmě prodalo okolo 2,300,000. V případě tohoto alba byla jeho prodejnost počítána od listopadu do prosince 2013:

The top 5 from the Universal Music Group last year is:
Eminem - The Marshall Matters LP2 - 3.8 millioin
Katy Perry - Prism - 2.9 million
Imagine Dragons - Night Visions - 2.4 million
Lady Gaga - ARTPOP - 2.3 million
Drake - Nothing Was The Same - 2.1 million

Dokument, který byl zveřejněn na webu vivendi.com, najdete ZDE. Zdroj je to celkem věrohodný a každý rok se zde objevují informace o prodejnosti, které jsou podle informací přímo z jednotlivých labelů.

Prodej alba podle zemí:
Kanada - 79,496
Francie - 54,300
Itálie - 20,000
Japonsko - 186,971
UK - 186,000
USA - 643,360+
United World Chart - 1,635,000+

+++ Singl "Do What U Want" získal v Itálii PLATINOVÉ ocenění za prodej nad 30 000 kopií! Platinu získal i předchozí hit "Applause".

Lady Gaga, Donatella & Allegra Versace at Versus Versace Show in NYC 2013 [PHOTO]

27. února 2014 v 20:27 | john |  Appearances
Donatella Versace, Lady Gaga a Allegra Versace na Versus Versace Fashion Show, která se konala loni v New Yorku:

Billboard Charts - UPDATE [March 1 - March 8]

27. února 2014 v 18:30 | john |  news
Album Lady Gaga "ARTPOP" si tento týden polepšilo v oficiálním americkém albovém žebříčku Billboard 200. "ARTPOP" tentokrát patří 61.místo, a to díky nedávnému vystoupení s titulní skladbou v pořadhu Jimmyho Fallona, které propagaci alba pomohlo.

ARTPOP [The Album]
(+3) #61 Billboard 200 [15 týdnů]
(+1) #2 Dance/Electronic Albums
US prodej alba: 670,000

Do What U Want
(-18) #86 Billboard Hot 100
(-1) #26 Canadian Hot 100

Applause
(=) #9 Hot Dance/Electronic Songs
(+1) #8 Dance/Electronic Streaming Songs
(+1) #10 Dance/Electronic Digital Songs

Social 50
(=) #42 Lady Gaga

+++
Japonsko - ARTPOP 1,280 [186,971 total]
Kanada - ARTPOP [79,496 total]
Celosvětově - ARTPOP [1,615,000+]

Lady Gaga's 'ARTPOP' Sequel

27. února 2014 v 17:46 | john
Lady Gaga byla včera spatřena, jak odchází z nahrávacího studia v Hollywoodu a všichni už spekulují o novém hudebním materiálu. Poslední singl Gaga vydala loni v říjnu a doposud ani nenaznačila, co bude vlastně dál. Všichni vím, že její poslední album nebylo přijato podle jejích představ a že hodně lidí spíše očekává, že Gaga přijde už brzy s něčím dalším. Možné to je.

Internetem totiž kolují zvěsti o tom, že Lady Gaga už brzy vydá něco úplně nového. Podle nepotrzených informací má Gaga už něco připraveno. Gaga údajně není spokojená s tím, jak bylo její album ARTPOP přijato, protože se domnívá, že jej lidé nepochopili tak, jak měli. ARTPOP Gaga nepovažuje jen za album, ale za jakési hnutí. Umělkyně se dokonce měla nechat slyšet, že má už dva týdny dokončen hudební projekt, který už brzy spatří světlo světa.

"Domnívám se, že si hodně lidí myslelo, že jsem dva roky psala těch 15 písní, co mám na albu, zatímco já jich ve skutečnosti napsala...bože...možná to teď bude už tak 300... Je to hodně, ale několik z nich bude představeno prostřednictvím aplikce, kterou jsem pro ARTPOP vytvořila. Několik dalších songů bude pak představeno na nových technologických médiích, které se objeví v nadcházejících letech."

"..ano. Bude to brzy. Je to dokončené. Bylo to hotové asi za dva týdny. Nechci moc prozrazovat. Je to dokončeno s producenty a jsme nesmírně hrdí. Jedná se o nahrávku, která měla vždy být zlobivou sestřičkou ARTPOP. Je to druhý akt."

Zatím není jasné, zda jsou tato slova, která mají pdajně pocházet od samotné Gaga, pravdivá, ale něco se určitě chystá. Lady Gaga byla už několikrát spatřena, jak přichází nebo odchází z nahrávacího studia a před pár týdny sám producent DJ White Shadow na svém Instagramu prozradil, že jsou spolu s Gaga zpět ve studiu.

Hned po vydání alba ARTPOP Gaga prozradila názvy několika dalších skladeb, které se na finální tracklist alna nedostaly, ale jsou prý připraveny. Jsou to například Onion Girl, Tinnitus, In Like With You, Temple a Brooklyn Nights. A z právě posledního jmenovaného songu nedávno unikla krátká ukázka. Spolu se songem Temple byl navíc registrován do oficiální hudební databáze ASCAP.

Tento týden se zase začalo mluvit o společném songu s Britney Spears, který má nést název "Freak Like Me" a měl by vyjít někdy v polovině června. Uvidíme tedy, co si pro nás Gaga nakonec připravila, ale fakt je, že pauza mezi druhým a třetím singlem je už skutečně dlouhá...

Gaga nyní pracuje na videoprojektu, o kterém se zatím ví jen to, že je natočený a že zřejmě obsahuje songy Venus nebo G.U.Y. Dále se Gaga věnuje přípravám na své další světové turné, v rámci něhož zavítá i k nám do ČR a mimo tyto projekty se Gaga chystá na své vystoupení ve vesmíru, které se uskuteční v roce 2015. O vydání dalších singlů z alba zatím vůbec nepadlo ani slovo, tak se necháme překvapit.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Původní nápad Lady Gaga na nové album byl v roce 2012 takový, že přemýšlela nad tím, že by album vydala ve dvou částech. ARTPOP Volume (Act) I a ARTPOP Volume (Act) II. Část první by obsahovala spíše komerční a "radio-friendly" hudbu a druhý akt by byl spíše experimentální. Za nějakou dobu to Gaga zavrhla, ale těsně před vydáním alba ARTPOP nad tím zase začala přemýšlet a slíbila jak vydání nevydaných skladeb prostřednictvím aplikace, tak vydání druhé části alba.

Little Monsters are nominated for Best Fan Army at the first iHeartRadio Music Awards

27. února 2014 v 15:35 | john |  news
Americké rádio iHeart Radio letos uskuteční historicky první ročník svých hudebních cen iHeart Radio Music Awards. Fanoušci Lady Gaga, Little Monsters, byli nominováni na cenu iHeart Radio v kategorii BEST FAN ARMY. Hlasovat můžete pomocí následujícího odkazu, a to prostřednictvím přihlášení na Twitteru nebo Facebooku:

HLASOVAT/ VOTE


Lady Gaga Leaving a studio in Hollywood 26/2/2014 [PHOTOS]

27. února 2014 v 12:42 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena při odchodu ze studia v Hollywoodu. Na čem Gaga pracovala se zatím neví, ale mluví se o novém albu a hlavně o spolupráci s Britney Spears, která má vyjít už v červnu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga and Tony Bennett new song coming this week

27. února 2014 v 8:48 | john |  news
Jak už víme, tak Lady Gaga nahrála společně s Tony Bennettem pro film The Muppets Most Wanted skladbu "We´re Doing A Sequel", která se objeví na oficiálním soundtracku k filmu. Song bude na iTunes dostupný od 18.3.2014. Web HITS Daily Double, který mj. zveřejňuje seznam chystaných premiér videoklipů na síti VEVO, tento týden zveřejnil informaci, že v UK bude premiéra songu "We´re Doing A Sequel" už tento týden. Doufejme, že se nebude jednat o další mylnou informaci ze strany VEVO tak, jako tomu bylo v případě videoklipu "Do What U Want".


"We're Doing A Sequel" (The Muppets, Lady Gaga & Tony Bennett) -- 4:16

+++ Lady Gaga a Tony Bennett na letošní rok chystají vydání společného alba "Cheek To Cheek". Toto jazzové album mělo podle původních plánů vyjít už v lednu, jak Tony sdělil médiím. V prosinci však televizi CNN prozradil, že vydání alba bylo naplánováno na 18.3.2014. Je však už konec února a zatím se stále nic neděje tak uvidíme, zda bude vydání alba překvapením a nebo bylo jeho vydání opět přesunuto.

Lady Gaga: Annie Leibovitz Photoshoot 2011

26. února 2014 v 19:38 | john |  2011
Objevily se dvě outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2011 nafotila Annie Leibovitz pro magazín Vanity Fair:


Lady Gaga: Mariano Vivanco Photoshoot 2011 [Photo From an Unseen Set]

26. února 2014 v 17:55 | john |  2011
Objevila se fotografie Lady Gaga z doposud nezveřejněného setu od fotografa Mariano Vivanco:

Lady Gaga's collaboration with Britney Spears is set for a mid-June release!

26. února 2014 v 12:00 | john |  news
Před pár týdny se objevily drby o tom, že Lady Gaga a Britney Spears chystají společný song. Začátkem měsíce se obě umělkyně dokonce sešly osobně v zákulisí show Britney Spears, která se konala v Las Vegas. Krátce poté několik zahraničních webů potvrdilo, že zpěvačky mají zájem spolupracovat a že tak i skutečně brzy učiní.

Nejmenovaný zdroj americkému magazínu Us Weekly před časem prozradil, že "ke spolupráci mezi Gaga a Britney dojde již brzy".

Za pár dnů web BreatheHeavy.com, který fanoušky Britney zásobuje o exkluzivní informace, zveřejnil údajný úryvek z textu chystaného duetu:

"Shhh! Don't speak... Lemme work my body on yours like a freak."

V noci byla zveřejněna informace, že společný song Lady Gaga a Britney Spears ponese název "FREAK LIKE ME" a jeho vydání je naplánováno na polovinu měsíce června!

Koncem roku 2013 Britney na chatu s fanoušky prohlásila: "Ráda bych udělala duet s Lady Gaga. Myslím, že by to byla velká zábava. Myslím si, že je velmi odlišná, zajímavá a složitá a mám ji ráda jako umělkyni."

Gaga se zase ohledně spolupráce s Britney na Twitteru vyjádřila vzkazem: "@britneyspears lets do this b*tch its time."

Uvidíme, zda se tyto informace skutečně potvrdí. Obě zpěvačky zatím mlčí a obě jsou na tom v současné době stejně. Jejich poslední alba byla, i přes jejich kvalitu, přijata s podobným "nadšením" a fanoušci Gaga i Britney nyní již nějakou dobu čekají na vydání nových singlů.

Jen pro připomenutí, Lady Gaga v současné době pracuje na speciálním videoprojektu, připravuje se na další světové turné artRave: The ARTPOP Ball a už 18.3.2014 bude vydán její nový song "We´re Doing A Sequel", který společně s Tony Bennettem nahrála pro soundtrack k filmu The Muppets Most Wanted.

WIN an Intimate Family Dinner With Lady Gaga! [NEW CONTEST]

26. února 2014 v 9:24 | john |  news
Lady Gaga si pro své fanoušky připravila speciální akci. Pokud darujete její nadaci Born This Way Foundation libovolnou částku, tak máte možnost získat VIP vstupenky na jeden z jejích vyprodaných koncertů, které se již brzy uskuteční v Roseland Ballroom v New Yorku. Součástí výhry je navíc i večeře s Lady Gaga a její rodinou v jejich restauraci Joanne Trattoria.

"Prosím podpořte nadaci The Born This Way Foundation tím, že darujete peníze výměnou za dárek!! #dinnerwithgaga http://www.prizeo.com/gaga help fund #bornbravebus

Dary pro nás znamenají HODNĚ. Oživme letos #bornbravebus! Místo setkání pro duševní zdraví, oprávnění mládeže, + poradenství ohledně statečnost," napsala Lady Gaga na Facebook.


Lady Gaga, Prizeo, and the Born This Way Foundation are teaming up to bring YOU to New York City.

You and a friend have an opportunity to win VIP tickets to one of Gaga's sold out Roseland Ballroom shows, and an intimate dinner with Gaga and her family at their restaurant, Joanne Trattoria. All you have to do to enter is donate to the Foundation, and support a cause dedicated to creating a safe community that helps connect young people with the skills and opportunities they need to build a kinder, braver world.

Donate now, and good luck! #DinnerWithGaga http://www.prizeo.com/gaga

Cynthia Germanotta: Who's having dinner with us???!!! http://www.prizeo.com/ladygaga #dinnerwithgaga @ladygaga @JoanneTrattoria @germanottajoe


Born This Way Foundation: Win dinner with @ladygaga & family and tix to 1 of the Roseland concerts in NYC by donating to our @Prizeo campaign! http://www.prizeo.com/ladygaga

Lady Gaga Nominated for a Kids Choice Award!

25. února 2014 v 15:25 | john |  news
Lady Gaga byla nominována na cenu Kids Choice Award 2014 v kategorii Favorite Female Singer. Prostřednictvím následujícího odkazu pro ni můžete hlasovat - určitě si konečně nějakou tu cenu zaslouží! Abyste se ke kategorii, ve které je Gaga nominovaná, dostali, tak musíte projít ještě několika dalšími nominacemi. Hlasovat však můžete zcela zdarma a bez registrace!

HLASOVAT/ VOTE


Hlasovat tedy můžete přímo na webu cen a nebo prostřednictvím Twitteru, a to tak, že do zprávy zadáte hashtag "#VoteGaga a #KCA".

Předávání cen Kids Choice Awards 2014 se uskuteční 29.3.2014!

Lady Gaga has been nominated at the Kids' Choice Awards for Favorite Female Singer! Voting begins today, and YOU can vote by tweeting #VoteGaga and #KCA, or on Nickelodeon's official website: http://at.nick.com/1k64nW8

Tune in when the show airs live March 29 at 8PM!

Lady Gaga Stans for "Born This Way" on it's 3rd Year Anniversary!

25. února 2014 v 8:11 | john |  news
Před 3 lety se singl Lady Gaga "Born This Way" dostal na #1 v americkém singlovém žebříčku Billboard Hot 100! Lady Gaga na svůj Twitter napsala:

"...Vždycky to pro mě bude nejdůležitější song. Kvůli svému poselství a jak nás dal dohromady."


Song "Born This Way" debutoval na vrcholu chart Billboard Hot 100 přesně 26.2.2011. Za první tři dny se singlu prodalo 448,000 kopií. Celkově singl na vrcholu americké chart strávil 6 týdnů v řadě a celkově se singlu prodalo bezmála 4 miliony kopií.

Lady Gaga: Inez & Vinoodh Photoshoot 2013 [NEW OUTTAKE]

24. února 2014 v 19:35 | john |  Photoshoot 2013
Nová outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2013 nafotili Inez & Vinoodh

Lady Gaga gets off Private Jet at Van Nuys Airport, LA 23/2/2014 [VIDEO]

24. února 2014 v 17:43 | john |  videos
Objevilo se video ze včerejšího dne, na kterém je zachyceno, jak Lady Gaga vystupuje ze soukromého tryskáče na Van Nuys Airport v Los Angeles:

Lady Gaga & Taylor Kinney at dinner in Chicago [PHOTO]

24. února 2014 v 15:43 | john |  Appearances
Lady Gaga a její přítel Taylor Kinney byli minulý týden zachyceni na večeři s přáteli v Chicagu.

Lady Gaga on LittleMonsters.com [NEW PHOTO #2]

24. února 2014 v 7:06 | john |  LittleMonsters.com
Lady Gaga zveřejnila na sociální síti LittleMonsters.com další novou fotografii:
I'll always be a New Yorker trapped in Hollywood, has anyone seen a beauty supply store?