Srpen 2013

Lady Gaga Leaving her hotel in London, UK 31/8/2013 (PHOTOS)

31. srpna 2013 v 20:45 | john |  Candids
I dnes byla Lady Gaga zachycena, jak odchází ze svého hotelu v Londýně. Tady jsou fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga gives an exclusive interview to The Sun!

31. srpna 2013 v 19:47 | john |  news
Lady Gaga včera poskytla exkluzivní rozhovor britskému deníku The Sun. V rozhovoru Gaga mluvila například o svém vystoupení na iTunes Festival, které ji čeká už zítra, o Eltonu Johnovi, Miley Cyrus nebo o lidských právech. Rozhovor s Lady Gaga udělal redaktor Gordon Smart.

The Sun: Tento víkend jsou v Londýně dva lidé, kteří mají úplně odlišný pohled na to, jak utrácet peníze. Lady Gaga se objeví na iTunes Festival ve slavném Roundhouse s produkcí pro 3 000 lidí a za jedinou show dostane 500 000 liber. Zatímco fotbalový boss Arsenalu Arsene Wenger má za to, že pobaví 70 000 lidí, 70 milionů liber, ale neutratí ani korunu. Včera jsem se zašel zeptat Lady Gaga do hotelu Langham Hotel na to, co by dělala, kdyby měla takový obnos peněz. Ve svém jediném interview pro noviny se zasmála:

"Vím snad něco o fotbale? Myslíte, že držím krok s Manchester United nebo Chelsea a nebo že vím, kdo je na jejich seznamu? V současné době mám jiné zájmy. Neutrácela bych peníze za sportovce. Je to složité, k top fotbalistům, jak je nazýváte, chovám obrovský respekt. Zaslouží si ty velké peníze. Kdybych měla tolik peněz jako ti kluci, tak bych si je užila - dělala bych něco opravdu hloupého. Ujistila bych se, aby to VŠECHNO padlo na nové dresy. Možná pár mušlí."

"Hraju 7 nových skladeb a další si nechávám na pozděj. Jsem tak ráda, že jsem zpět a můžu hrát novou hudbu. Za zkoušky jsem utratila majlant, protože chci, aby bylo vše tak, jak má být, pro tu velkou noc. Roundhouse je slavné místo a chci, aby to bylo pro mé fanoušky speciální. Měl by to být intimní záznam - mé další album bude naživo zvyšováním a snižováním zároveň. Může to být obrovské a pak to zase můžu zpátky obnažit a odebrat té velkoleposti. Když jsem byla po operaci, tak mi opravdu chybělo být na podiu a také mi chyběl potlesk. Je to neuvěřitelný pocit, vědět, že je publikum spokojené. Když tak učiním, tak to je moment, kdy jsem nejšťastnější. Nechyběla mi sláva, pozornost a to další, co se k tomu váže. Svoji přestávku jsem si opravdu užila, protože osvěžila moji kreativitu a za uplynulý rok jsem o sobě samé hodně zjistila. Uvědomila jsem si, že tu nejsem pro slávu. Nepotřebuju jít ven a být poznávána, abych se cítila naživu. Chybí mi být na podiu, zpívat a tančit, ale nechybělo mi převlékání. Stále se sice převlékám, právě jsem se převlékla ve svém bytě, udělala jsem to jen pro sebe."

"Myslím, že to, co může lidi na mém novém albu a nedělním vystoupení překvapit je, že vím, že jsem součástí éry umělců a celebrit, kteří jsou posedlí slávou takovým způsobem, ale narozdíl od nich je to u mě celé o hudbě a fantazii vystoupení. Jsem studentkou Bowieho, Bolana a Freddie Mercuryho. Kdybychom měli stroj času a mohli se vrátit zpět v čase, abychom viděli, co tito umělci dělali, dělali by přesně to samé, co já."

O Eltonu Johnovi: "Nedokážu ani vyjádřit, jakou je pro mě Elton inspirací, protože má láska k němu je tak hluboká. Jeho chlapci jsou tak nádherní, je to čest být jejich kmotrou."

O Williamovi & Katy: "Neznám je osobně, ale jsem velkou fanynkou Royals - Budou z nich úžasní rodiče."

O One Direction: "Nemůžu kluky z One Direction seřadit do pořadí podle oblíbených, protože pro mě jsou všichni stejně roztomilí. Tito hoši jsou ve skutečnosti velmi speciální, drží se nohama pevně na zemi. Setkala jsem se s nimi na VMA´s a jsou to opravdu milí kluci. Drží se tu ze správných důvodů a to ráda vidím."

O Miley Cyrus: "Nelíbí se mi, jak je Miley lidmi odsuzována. Obecně platí, že lidé potřebují potěšit, pokud jde o pop music, je to o zábavě. Pop music je tu, aby lidi dělala šťastnými. Zejména v Americe jsou ženské umělkyně přílišně očerňovány a já k tomu nechci přispívat. Dělám věci, které jsou někdy polarizační, ale o tom to všechno je."

O lidských právech: "Nemyslím si, že bychom na zimní olympijské hry měli jít do Ruska, to je můj osobní názor. Dost se o tyto záležitosti zajímám a myslím, že bychom neměli přinášet žádnou komerci do země, která si vynucuje takový nedostatek rovnosti a nedostatek lidských práv. Země, kde se děje takové zneužívání mládeže, jak jen můžeme takové části země přinášet tolik pozornosti a odměňovat ji za to? Je to pro mě šokující, a to si všichni myslí, že Miley Cyrus je šokující a přesně takový je svět, ve kterém žijeme..."

Gaga o tom, jaké je být autentickou umělkyní: "Internet se stal závojem hudby a umělce. Chci se prosazovat skrz hranice a prorazit tu zeď s našimi monster paws a pěstmi. Je to zábava, ne každý musí být celou dobu vážný. Lidé mě berou příliš vážně a zároveň i ne příliš vážně, půl na půl. Dělám to čistě pro radost z toho, že jsem umělkyní."

Lady Gaga to headline iTunes Festival 2013

31. srpna 2013 v 12:00 | john |  news
Tým Lady Gaga na Facebooku upozornil na to, že abyste mohli sledovat zítřejší vystoupení Lady Gaga na iTunes Festival, tak budete potřebovat poslední verzi iTunes, kterou získáte ZDE: iTunes Live streaming pro festival do více než 100 zemí světa totiž poskytuje právě iTunes.

"V neděli, 1.září/septembra, si nenechte ujít vystoupení Lady Gaga živě streamovaného z iTunes Festival v Londýně! Nalaďte si jej v 9pm GMT / 4pm EST / 1pm PST. Budete potřebovat poslední verzi iTunes, abyste jej mohli sledovat. Verze je dostupná zde: http://www.apple.com/itunes/?utm_source=ExactTarget&utm_medium=email&utm_content=HERE&utm_campaign=20148040&utm_umg_et=49431061"

Na iTunes bude poté také dostupný zvukový záznam z vystoupení Lady Gaga, který bude dostupný ke koupení. Jako bonus k záznamu by měla být také nová, remasterovaná verze songu "Cake Like Lady Gaga", kterou vytvořil producent DJ White Shadow.

Lady Gaga zahajuje iTunes Festival už zítra od 22:00. Během své hodinové show předvede jak své starší hity, tak i 6 úplně nových skladeb z alba ARTPOP. Gaga zazpívá songy "Swine", "MANiCURE", "Sex Dreams" a předvede také společný song s rapperem Too $hort. Gaga také prozradila, že na vystoupení zazní song, na které bude později natočen videoklip a právě ten bude pokračováním legendárního klipu "Telephone" z roku 2010. Kromě toho všeho, Gaga se už zítra chystá odhalit jména všech těch, kteří s ní na nových skladbách z alba ARTPOP (vychází 11/11/2013) spolupracovali.

LATEST VERSION OF iTUNES


Videa ze zkoušek:
Sex Dreams/ Swine/ MANiCURE

Lady Gaga Leaving a studio in London,UK 30/8/2013 (PHOTOS)

31. srpna 2013 v 10:36 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera večer zachycena při odchodu z jednoho studia v Londýně. Cestou si Gaga nasadila prasečí nos, kterým upozorňuje na své zítřejší vystoupení na iTunes Music Festival. Festival si Gaga přejmenovala na SwineFest, podle nové skladby "Swine" (svině), kterou mj. představí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Billboard´s Forecast: Lady Gaga's "Applause" will sell 200k-225k copies this week

31. srpna 2013 v 10:00 | john |  news
Billboard zveřejnil informaci, že podle předpovědi by se singlu Lady Gaga "Applause" za tento týden mohlo prodat od 200 000 do 225 000 kopií. Pro tento týden je "Applause" na #4 v hlavní americké singles chart Billboard Hot 100. V neděli večer Gaga singl představila na cenách MTV VMAs, čímž song úspěšně podpořila. Na iTunes singl vyskočil z #9 na #3. Uvidíme, jak umístění singlu v Billboard Hot 100 dopadne příští týden. Když se k prodeji přidají výsledky hraní v rádiích, streamy z VEVO/Youtube a další faktory. Tady je předpověď prodejnosti singlů pro příští týden, které odhalil Billboard. Žebříček Hot Digital Songs, který je založený čistě na počtu downloadů, by měl vést singl "Roar" Katy Perry.

Artist, Song - Forecast (% Gain/Decrease)

Katy Perry, "Roar" - 450,000-475,000 (15%-20%)
Eminem, "Berzerk" - 350,000-375,000 (DEBUT)
Robin Thicke, "Blurred Lines" - 225,000-250,000 (down 1-10%)
Lady Gaga, "Applause" - 200,000-225,000 (up 20%-40%)
Miley Cyrus, "Wrecking Ball" - 175,000-200,000 (up 95%-120%)
Miley Cyrus, "We Can't Stop" - 150,000 (up 5%)
Drake, "Hold On, We're Going Home" - 125,000-150,000 (35%-70%)
Macklemore & Ryan Lewis, featuring Mary Lambert, "Same Love" - 100,000-110,000 (up 10%-25%)
Robin Thicke, "Give It 2 U" - 75,000-100,000 (up 210%-320%)
Justin Timberlake, "Mirrors" - 70,000 (up 60%)
Bruno Mars, "Gorilla" - 55,000-60,000 (up 175%-200%)
Kanye West, "Blood On the Leaves" - 25,000-50,000 (up 150%-400%)
Drake, "Started From the Bottom" - 25,000-50,000 (up 20%-140%)

Co se týká Top 5 žebříčku Billboard Hot 100, tak to bude příští týden skutečně velmi zajímavé. Nikdo nemá totiž nic jisté. Není jisté, zda i pro 13.týden bude žebříčku vládnout Robin Thicke a jeho hit "Blurred Lines", který má nasbírány velmi slušné výsledky z rádií, VEVO a hlavně downloadů, a nebo zda se už konečně Katy Perry podaří dosáhnout svého osmého #1 hitu v Billboard Hot 100. V ohrožení budou příští týden Lady Gaga a Miley Cyrus, o jejichž místa v Top 5 usiluje Eminem se svým novým singlem "Berzerk". Jeho singl je momentálně někde těsně pod 75.pozicí v Radio Songs a pod 50.pozicí ve Streaming Songs. Silný je však v počtu downloadů.

Jen pro připomenutí, singl "Applause" v Billboard Hot 100 debutoval na #6 a jeho počet downloadů v prvním týdnu prodeje v USA byl 218 000.

+ Objevil se údajný tracklist nového alba Lady Gaga ARTPOP, které vychází 11/11/2013. Zatím se neví, zda je tento tracklist pravý. Fakt je, že bylo potvrzeno, že album bude mít 15 songů a potvrzeny byly tyto názvy skladeb: ARTPOP, APPLAUSE, TEA, G.U.Y. (GIRL UNDER YOU), MARY JANE HOLLAND, DONATELLA, SWINE, SEX DREAMS, MANiCURE a GYPSY. Také song "AURA" by se na albu měl objevit.

Lady Gaga - iTunes Festival Rehearsal SEX DREAMS Live (VIDEO)

31. srpna 2013 v 8:23 | john |  videos
I dnes Lady Gaga zveřejnila video ze zkoušek na své zítřejší vystoupení na festivalu iTunes Music Festival. Dnes Gaga posílá video ze zkoušky na vystoupení se skladbou s názvem "SEX DREAMS". Právě tento song měl být původně prvním singlem z alba ARTPOP, nakonec však Gaga a hlavně její tým vybrali "Applause".

Sex Dreams/ Swine/ MANiCURE

HEARD YOUR BOYFRIEND WAS AWAY THIS WEEKEND
WANNA MEET AT MY PLACE?

HEARD THAT WE BOTH GOT NUTHIN' TO DO...

#WHENILAYINBEDITOUCHMYSELFANDTHINKAYOU

SEX DREAMS REHEARSAL http://youtu.be/w70VrNJ241c #ITUNESFESTIVAL

LAST NIGHT
DAMN, YOU WERE IN MY #SEXDREAMS
DOING REALLY
NASTY THINGS

Kromě songu "Sex Dreams" Gaga na festivalu představí dalších 5 zbrusu nových songů z alba ARTPOP. Zazní například skladby s názvem "Swine", "MANiCURE", společný song s rapperem Too $hort a nebo také song, jehož pozdější videoklip bude pokračováním klipu "Telephone" z roku 2010. Také se říká, že Gaga by měla vystoupit s upravenou verzí songu "Cake Like Lady Gaga", kterou připravil DJ White Shadow a možná vystoupí i s uniklým songem "Aura" (Burqa).

Gaga včera na Twitteru napsala: "KVALITA ZVUKU TĚCHTO KLIPŮ BYLA SNÍŽENA, ABYCHOM VÁM POSKYTLI OCHUTNÁVKU Z ARTPOP, ALE ZÁROVEŇ ABYCHOM VÁS V KONEČNÉM DŮSLEDKU DO NEDĚLE ZMÁTLI #SWINEFEST" - i přesto však to, co je v ukázkách obsaženo, zní skutečně velmi zajímavě a není pochyb o tom, že na ARTPOP budou skutečně skvělé skladby.

Gaga na iTunes Music Festival vystoupí už zítra od 22:00. Celý festival, který se koná v Roundhouse v Londýně, navíc zahájí. Její vystoupení potvrá hodinu.

Lady Gaga Will Be Interviewed on BBC Breakfast Monday Morning

30. srpna 2013 v 21:45 | john |  Appearances
Lady Gaga dnes poskytla exkluzivní rozhovor pro britský televizní pořad BBC Breakfast. Interview bude mít premiéru v pondělí.

Lady Gaga Leaving her hotel in London, UK 30/8/2013 (PHOTOS)

30. srpna 2013 v 21:43 | john |  Candids
Lady Gaga byla dnes zachycena, jak odchází ze svého hotelu v Londýně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MTV Wishlist: Vote LADY GAGA

30. srpna 2013 v 19:00 | john |  news
Nový klip Lady Gaga k singlu "Applause" byl nasazen jako novinka v českých hitparádách MTV Wishlist, t-music chart a Tiger Óčko Chart. Zde jsou odkazy, pomocí kterých můžete klip "Applause" svým hlasováním podpořit:

MTV Wishlist (VOTE/HLASOVAT)

t-music chart (VOTE/HLASOVAT)

Tiger Óčko Chart (VOTE/HLASOVAT)“Applause” is Lady Gaga´s 10th Top 10 hit on the New Zealand Top 40 Singles Chart!

30. srpna 2013 v 16:50 | john |  news
Singl Lady Gaga "Applause" si tento týden opět polepšil v oficiální singles chart na Novém Zélandu a tentokrát konečně vstupuje do Top 10. Jeho nejnovější pozice je #10! Minulý týden byl singl #12 a jeho debutové umístění bylo #15. Celkově je "Applause" už desátým singlem Lady Gaga, který se na Novém Zélandu dostal do Top 10. "Applause" si tento týden celkově polepšil ve světových charts. V USA a v Kanadě je na #4, v Německu #5 a v Řecku a Libanonu dokonce #1.


Lady Gaga: NEW Tweet! (30/8/2013)

30. srpna 2013 v 13:43 | john |  news
Lady Gaga zanechala na svém Twitteru další zprávu, ve které fanoušky informuje o tom, že stále pilne nacvičuje na své nedělní vystoupení na iTunes Music Festival, který se koná v Roundhouse v Londýně. Gaga zde vystoupí ve 22:00 a předvede hodinovou show, během které představí 6 nových skladeb z připravovaného alba ARTPOP. Mezi novými skladbami nebudou chybět skladby jako Swine, MANiCURE nebo společný song s rapperem Too Short:

"Je to tak bláznivý pocit, cítit své svaly znovu se probouzet! Nacvičování v Londýně bylo tak zábavné, chybělo mi vystupování a nemůžu se dočkat neděle!"

Lady Gaga for V Magazine (MQ SCANS)

30. srpna 2013 v 13:35 | john |  Magazines Scans
Včera v USA oficiálně vyšlo nejnovější číslo magazínu V, na jehož obálce se objevila Lady Gaga. Gaga se přesněji objevila na 4 obálkách, protože časopis si připravil hned 4 verze obálek s Gaga. Každá verze obsahuje jinou sérii fotografií od Inez & Vinoodh a také je v každé z verzí jiná cover story. Gaga v rozhovoru mluví o svých začátcích, novém albu ARTPOP a o dalších věcech spojených s její úspěšnou kariérou. Tady je pár prvních scanů z časopisu - magazín použil skutečně hodně fotek. Doufejme, že fotky budou brzy zveřejnyně v HQ:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEO: Lady Gaga - iTunes Festival Rehearsal MANiCURE Live

30. srpna 2013 v 7:48 | john |  videos
Lady Gaga zveřejnila prostřednictvím svého Twitteru další video ukázku ze zkoušek na vystoupení na hudební festival iTunes Music Festival, který se koná už tuto neděli 1/9/2013 v Roundhouse v Londýně. Lady Gaga celý festival zahájí a nabídne hodinovou show, během které zazpívá i 6 zcela nových písní z připravovaného alba ARTPOP, které vychází 11/11/2013. Bylo potvrzeno, že Gaga zazpívá skladbu s názvem "Swine", ke které včera zveřejnila ukázku ze zkoušek, společný song s rapperem Too Short a také na festivalu zazní skladba, ke které později vznikne videoklip, který bude pokračováním jejího slavného klipu "Telephone" z roku 2010.

Dnes Lady Gaga zveřejnila další video ze zkoušek. Ve videu Gaga zkouší song s názvem "MANiCURE", jehož název a kousek textu včera prozradila na Instagramu.


"YOU'RE THE MEDICINE
I NEED TO HEAL
THE WAY YOU MAKE ME FEEL #ITUNESFESTIVAL #REHEARSAL"

PUT SOME LIPSTICK ON
PERFUME YOUR NECK AND SLIP YOUR HIGH HEELS ON
RINSEEE AND CURL YOUR HAIR
LOOSIN' YOUR HIPS AND
GET A DRESS TO WEAR

IM THE ONE WHOSE
BEEN COMIN' ROUND LOOKIN' TO
LOVE-IN-YOU
YOU'RE THE MEDECINE
I NEED TO HEAL
THE WAY YOU MAKE MEEE FEEEEEL

HEAL ME
CAUSE I'M ADDICTED TO LOVE (MAN-CURE!)
SAVE ME

CAUSE IM ADDICTED TO LOVE (MAN-I-CURE!)

+ "KVALITA ZVUKU TĚCHTO KLIPŮ BYLA SNÍŽENA, ABYCHOM VÁM POSKYTLI OCHUTNÁVKU Z ARTPOP, ALE ZÁROVEŇ ABYCHOM VÁS V KONEČNÉM DŮSLEDKU DO NEDĚLE ZMÁTLI #SWINEFEST"

Vystoupení Lady Gaga na iTunes Music Festival se koná v neděli 1/9/2013 od 22:00. Festival bude živě přenášen přes live streaming na iTunes.

Lady Gaga Leaving a studio in London,UK 29/8/2013 (PHOTOS)

30. srpna 2013 v 7:38 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera večer zachycena, jak odchází z jednoho studia v Londýně. Tady jsou fotky:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga - New V Magazine Pic

29. srpna 2013 v 21:54 | john |  Magazines Scans
Objevila se nová fotografie Lady Gaga z photoshootu, který nafotila dvojice Inez & Vinoodh pro magazín V. Fotka se však zatím objevila pouze vyfocená z časopisu, který dnes vyšel. Doufejme, že se brzy objeví i v HQ verzi.

Lady Gaga Leaving her Hotel in London, UK 29/8/2013 (PHOTOS)

29. srpna 2013 v 19:21 | john |  Candids
Lady Gaga byla dnes odpoledne spatřena před svým hotelem. Gaga byla zachycena v době, kdy z hotelu odcházela a chystala se do studií BBC.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Applause" stays at #4 on Canadian Hot 100!

29. srpna 2013 v 18:48 | john |  news
Singl Lady Gaga "Applause" i tento týden obhájil svoji pozici #4 v oficiální kanadské singles chart Billboard Canadian Hot 100. Singlu se ve světových žebříčcích stále dobře daří a ve většině zemí stále stoupá k vrcholu. Tento týden si polepšil například v USA, kde minulý týden v hlavní singles chart Billboard Hot 100 debutoval na #6 a tento týden se dostal do Top 5, konkrétně na #4.

Za uplynulý týden se "Applause" dařilo i v Německu, kde se vyšplhal na #5. Postup singl zaznamenal i v Austrálii, v ARIA Singles Chart z #19 na #11, v Irsku z #10 na #9, ve Švýcarsku singl zaznamenal postup ze 13. na 9.místo. Singlu se však tento týden daří i u nás a na Slovensku. V oficiální IFPI Airplay Chart v ČR si singl polepšil a ze 72.příčky se dostal na #30. Na Slovensku je "Applause" na #28 - minule byl na #43.

V Dánsku singl tento týden debutuje na #6, v Maďarsku a v Mexiku na #7, v Portugalsku na #8 a v Řecku a Libanonu na #1.

"Applause" se na #1 dostal ve Španělsku, Jižní Koreji, Řecku a nově i v Libanonu. Už zítra se dozvíme, jak dopadl singl ve svém druhém týdnu v Japonsku a v celosvětovém žebříčku Mediatraffic, World Singles Chart.

Nejlepší umístění singlu "Applause" ve světových charts:
#1 Řecko
#1 Španělsko
#1 Jižní Korea
#1 Libanon
#2 Itálie
#3 Francie
#4 USA
#4 Kanada
#5 UK (tento týden #9)
#5 Skotsko
#5 Německo
#6 Dánsko
#11 Austrálie
#12 Nový Zéland

Co se týká umístění singlu na iTunes, tak v USA je momentálně #4, v UK #6, v Kanadě #4 a v Ománu a v Macau se stále drží na #1. V Česku je momentálně #3.

Lady Gaga: Hilary Walsh Photoshoot 2009

29. srpna 2013 v 17:05 | john |  2009
Nově uniklá outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga od Hilary Walsh z roku 2009.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga: NEW Tweets (29/8/2013)

29. srpna 2013 v 15:00 | john |  news
Včera bylo zveřejněno, že nový singl Lady Gaga "Applause" se v oficiální americké singles chart Billboard Hot 100 posunul o dvě příčky nahoru a je na #4. Gaga za podporu svých fanoušků poděkovala na svém Twitteru:

"Applause díky VÁM stoupá! Užívám si plánování #Swinefest + to je jen to první! x"

Jinak jaké bude umístění singlu "Applause" příští týden není úplně jisté, ale je dost pravděpodobné, že singl půjde ještě více nahoru, protože po vystoupení Lady Gaga na MTV VMAs se singl na US iTunes vyhoupl z #9 na #3 a jeho prodej vzrostl. Tento úspěch bude singlu započítán až příští týden. Tento týden se singl posunul nahoru díky úspěchu oficiálního videoklipu.

Singl "Applause" si tento týden nepolepšil jen v USA, ale i v Německu (#5), Švýcarsku (#9), Libanonu (#1), na Novém Zélandu (#12) a dokonce i v Česku (#30) a na Slovensku (#28).
other tweets:
Live rehearsal footage #iTunesFestival http://youtu.be/WDv3wDIMAvc

REHEARSAL PIC #SWINEFEST #GETREADYTOSQUEAL http://bplane.co/dDXXVE

#SomeOfUsJustLikeToRead Botticelli Punk, Seashell Girl ArtFunk! pic.twitter.com/DOFQILNGC1

Lady Gaga posts "MANICURE" lyrics

29. srpna 2013 v 9:05 | john |  news
Lady Gaga na svém profilu na síti Instagram zveřejnila fotografii ze zkoušek na vystoupení na iTunes Music Festival, na kterém vystoupí už tuto neděli se 6 novými skladbami z alba ARTPOP. Gaga k fotce přidala i text nového songu, který na festivalu pravděpodobně představí. Song dostal název "MANICURE".

"I'm gun' be MANiCURED you wanna be MAN CURED ma ma ma MANiCURE She wanna be MAN CURED"

imagebam.com

Kromě songu "Manicure" Gaga na festivalu představí i song s názvem "Swine" a také vystoupí společně s rapperem Too Short, se kterým předvede jejich společný song, jehož názve je zatím tajný. Ke společnému songu s Too Short a skladbám "Manicure" a "Swine" Gaga přidá ještě další tři zbrusu nové skladby. Podle drbů by Gaga měla vystoupit i se songem "Aura", jehož demo před měsícem uniklo na internet.

Nyní už známe tyto názvy nových skladeb, které se objeví na novém albu ARTPOP:
ARTPOP
APPLAUSE (produced by: DJ White Shadow)
TEA
G.U.Y. (GIRL UNDER YOU)
SEX DREAMS
MARY JANE HOLLAND (Madeon)
SWINE
DONATELLA (Zedd)
GYPSY (Madeon & RedOne)
MANICURE
AURA (BURQA/AWRAH) (Zedd)
+ collaboration song with Too Short
Celkově bude na albu 15 skladeb a první singl "Applause" bude na tracklistu tou poslední.