Červenec 2013

Lady Gaga's “Applause” Video To Premiere August 19!

31. července 2013 v 21:08 | john |  news
Lady Gaga dnes oficiálně oznámila, že videoklip k novému singlu "Applause" bude mít premiéru ve stejný den, jako samotný singl, tedy 19/8/2013! Videoklip natočili Inez & Vinoodh a to terpve před týdnem v Paramount Studios v Los Angeles. Ve stejný den, kdy vyjde singl a aplikace, bude také možné předobjednat její album a aplikaci ARTPOP, a to jak na iTunes, tak na Amazon.com. Nový singl "Applause" bude mít 19.srpna premiéru v rádiu. Informaci o vydání videoklipu Gaga potvrdila na svém Twitteru:


Gaga se dnes na Twitteru zdržela trochu déle a odpovídala na otázky fanoušků, které se týkaly nových projektů - hlavně se řešila aplikace ARTPOP. Aplikace bude dle slov Gaga zdarma a přes ni si pak budeme moct kupovat například hudbu atd. Aplikace ARTPOP bude dostupná celosvětově a kromě iPodu a iPhonu bude dostupná na Android a přes GooglePlay. Předobjednávka aplikace začíná 19.srpna přes iTunes a Amazon.com.

Fan: Jak si lze předobjednat aplikaci? 19.srpna bude dostupný ke stažení zástupce aplikace?
"Ano. 8/19 si stáhnete zástupce aplikace."

Fan: Budou monsters mezi sebou moci komunikovat prostřednictvím aplikace ARTPOP?
Gaga: "11.listopadu ano."

GAGA: "APLIKACE je ve své podstatě interaktivním obalem. -GAGA"

Fan: Budeme i nadále moci v obchodech získat fyzickou kopii ARTPOP?
Gaga. "Ano"

Fan: Je aplikace celosvětově dostupná?
Gaga: "Aplikace je dostupná celosvětově."

"Aplikace ARTPOP je Zdrama, dostupná v obchodech s aplikacemi ve vašich zařízeních. Přes aplikaci ARTPOP si můžete koupit hudbu, jakmile ji jednou stáhnete. Nebo si můžete koupit album v obchodě s hudbou+samostatně bezplatnou aplikaci stáhnout v ocbhodě s aplikacemi. -GAGA"

Fan: Holka, moc ti děkuju, že jsi udělala aplikaci artpop dostupnou i na Android.
Gaga: "Ano, je dostupná n ITUNES & GooglePlay"

Gaga také poslala kousek z textu nového singlu "Applause":
"give me that thing that I love
put your hands up make 'em touch

A-P-P-L-A-U-S-E"
---

"APPLAUSE" - THE SINGLE: 19/8/2013
"APPLAUSE" - MUSIC VIDEO: 19/8/2013
"ARTPOP" APP Pre-Orde: 19/8/2013
"ARTPOP" Album/App - Release Day: 11/11/2013

Lady Gaga: ARTPOP Photoshoot 2013 (UHQ)

31. července 2013 v 17:20 | john |  Photoshoot 2013
Všechny 3 propagační fotografie k novému albu Lady Gaga ARTPOP, které byly doposud zveřejněny, se objevily v UHQ kvalitě. Prostřednictvím následujícího odkazu si je můžete stáhnout. Autory fotografií jsou Inez & Vinoodh. Jinak objevila se ještě jedna promo fotografie Lady Gaga, ale ta unikla ve své nevyretušované podobě. Gaga fanoušky požádala, aby ji nešířili, protože není dokončená.

DOWNLOAD: http://czshare.com/5466961/uhq.rar

Lady Gaga began working on ARTPOP almost immediately after 2011's Born This Way came out!

31. července 2013 v 12:23 | john |  ARTPOP
Hudební magazín Rolling Stone přinesl článek s názvem "8 věcí, které víme o ARTPOP Lady Gaga". V článku jsou známá fakta, jako datum vydání, autoři photoshootu a videoklipu k prvnímu singlu "Applause", ale i nově zveřejněné informace od producentů DJ White Shadow nebo Zedd. DJWS například magazínu prozradil, že název alba ARTPOP Gaga věděla hned po vydání alba Born This Way (2011).

Gaga začala na ARTPOP pracovat téměř ihned poté, co v roce 2011 vyšlo album Born This Way. "Nemohlo to být víc než jeden týden a ona mě praštila a řekla, 'OK, další album se jmenuje ARTPOP, pojďme' . . . ležel jsem na svém gauči a sledoval 'Judge Judy' nebo něco takového a snažil jsem se odpočívat."

Lady Gaga nutně neusiluje o typický radio-friendly zvuk. "Nemusí nikoho prosit a je tím, kým je," řekl producent Zedd, který je prý producentem většiny skladeb z nového alba. "Cokoliv, co je drogou, je droga. Děláme to, co chceme a nemusí tvořit song, který je dlouhý 3 minuty a 30 sekund jen proto, aby do sedělo rádiu."

Gaga bude 25.srpna vystupovat na MTV Video Music Awards s novým singlem "Applause". "Posílám dvojníka," řekla Gaga v rozhovoru pro Women's Wear Daily. "Letos půjdu za sázené vejce, namísto toho natvrdo."

ARTPOP je electronic dance music album . . . nebo to není electronic dance album. Rozhodně jedno z toho. "Nesnažili jsme se vytvořit EDM album - ale zároveň jsme se nesnažili nevytvořit EDM album," říká Zedd.

Rehabilitace Gaga kvůli poraněné kyčli jí pomohla inspirovat album. "Dostala jsem čas na to, abych byla opravdu kreativní, protože se jedná o proces, který skutečně vyžaduje pozornost. Musím se na tu práci dívat dlouhou dobu, aby to bylo dobré," řekla nedávno Gaga. "Celé tři měsíce neležela jen v posteli s morfiem a neztrácela vědomí. Pracovala na nahrávce. Neseděla a neodpočívala," řekl DJ White Shadow.

Celý článek najdete ZDE

Marina Abramović Talks about Lady Gaga!

31. července 2013 v 10:16 | john |  news
Srbská umělkyně Marina Abramović odpověděla na pár otázek ohledně spolupráce s Lady Gaga, které dostala na stránce Reddit. Marina se s Gaga setkala minulý týden na benefiční aukci Watermill Benefit Auction, která se konala v Brooklynu, NYC. Marina Abramović bude v blízké budoucnosti s Lady Gaga spolupracovat na jejím ARTPOP projektu. Podle odpovědí Mariny to vypadá, že s Gaga bude spolupracovat na události ArtRave, která se bude konat 10.listopadu, tedy den před vydáním alba/aplikace ARTPOP. ArtRave poslouží jako pre-listening party nového alba a navíc na ní budou k vidění různé spolupráce Lady Gaga a jejího týmu Haus Of Gaga s velkým množstvím světových umělců.

godessceline - Budete s Lady Gaga spolupracovat na jejím blížícícm se ARTPOP projektu. Na začátku její kariéry byla spousta její tvorby zaměřena na slávu a zánik celebrity; nejprve její hudební video k "Paparazzi" a pak tím, že to symbolicky spotřebovávala během vystupování na jevišti s The Fame Monster. Jaký je váš vztah k vaší vlastní nově nalezené slávě a myslíte, že váš to změnilo?

abramovicinstitute - Rozdíl mezi Lady Gaga a mnou je, že můj úspěch v mojí kariéře přišel až mnohem později, takže tím nejsem dotčena. Já jen hledám způsob, jakým mohu předat své nápady, realizovat svůj sen mého institutu a mít mnoho lidí, kteří věří v účast v tomto procesu. Na začátku mojí kariéry, když jsem byla mladá, tak by se to nikdy nemohlo stát, nikdo ani nevěřil, že performance art bylo vůbec uměním. Lady Gaga má štěstí, protože tohle všechno se děje, když je velmi mladá, teď je jí jen 27. Také ale čelí nebezpečí obrovského tlaku ze strany médií a veřejnosti a to není snadné, když jste mladí.

Redstreak1 - Jaké věci, o kterých nám něco můžete říct, jste s Gaga naplánovaly na ARTRave?

abramovicinstitute - V tuto chvíli je to tajné, ale obě dvě jsme nadšené.

Lady Gaga: "I want you to ignore Perez as much as you can"

30. července 2013 v 17:29 | john |  news
Pokud sledujete sociální síť LittleMonsters.com nebo navštěvujete FB fanklub Haus Of Gaga Czech Republic, tak vám možná neuniklo, že fanoušky Lady Gaga dráždí americký blogger Perez Hilton. Jedná se o to, že Perez si pár let hrát na přítele Lady Gaga a v roce 2011, kdy s ním Gaga točila interview, jeho přátelství s ní skončilo z toho důvodu, že mu Gaga odmítla odpovědět na nějaké nevhodné otázky, na které se jí Perez během rozhovoru ptal. Od té doby Perez na Gaga hází špínu kudy chodí.

Před pár měsíci poukazoval na údajný neúspěch jejího turné Born This Way Ball, pak její úspěchy srovnával s úspěchy zpěvačky Taylor Swift, ale ze všeho nejradši Gaga srovnává s Madonnou, pořád tvrdí, jak Gaga Madonnu kopíruje, a tím si Little Monsters znepřátelil nejvíce. I když byla Gaga půl roku mimo hudební průmysl, tak si vždycky něco nechutného našel. Novou krev do žil mu však vlivo nové promo Lady Gaga k albu ARTPOP. Jen co Gaga zveřejnila první promo fotku k albu, tak ji Perez opět začal porovnávat s Madonnou - samozřejmě Madonna je pro něj lepší - a fanoušky stále více provokuje. Jinak tomu nebylo ani včera, kdy Gaga odhalila cover k novému singlu "Applause". Perez si coveru hned všiml a na Twitteru poslal koláž, ve které byly vedle sebe fotka Gaga k "Applause" a staré promo Madonny k jejímu The Girlie Show. Každému je však jasné, že Madonna nebyla první umělkyní, která se vyfotila nahá a nebo že nebyla ani prvním umělcem, který se během své kariéry představil v "Pierrot" stylu.
Začátkem roku fanynka Lady Gaga z webu GagaDaily prozradila toto: "Pak jsme se začali bavit o zradě...mluvili jsme o Perezovi a o její kamarádce, která ji žaluje o 400 tisíc dolarů. Gaga řekla, že není smutná z toho, co o ní Perez říká...myslí si, že je to vtipné - pak se ale legračně, hluboce a falešně zasmála (něco jako HUAH HAUH HAUHH HAH). Pak nám Gaga řekla, ať ostatním Monster povíme, abychom si Pereze nevšímali a nezlobili se na něj za to, co dělá. Měli bychom se mu jen smát tak, jak to dělá ona. řekla nám, že celá ta věc s Perezem začala hned potom, co s ním dělala ten dokument v Austrálii. Říkala, že když dělali interview, tak se jí Perez začal ptát na spoustu osobních otázek, zatímco běžela kamera, a Gaga na ně nechtěla odpovídat. On ale kameru odmítal vypnout....dokonce se to dostalo do bodu, kdy musela její kamarádka Tara vstát a prostě tu kameru vypnout ze zásuvky. To byl ten okamžik, kdy se změnil a začal žíznit po slávě. Pak jí dokonce poslal nějaký hnusný vzkaz, kde stále něco ve stylu "Jak se ti líbí, že bla, bla, bla..nějaký článek o ní." Pak, když byl Perez u Ellen a vyprávěl o tom, jak miluje Born This Way, tak si Gaga myslela, že se změnil, ale hned poté o ní zase začal říkat hnusné věci."

Postů spojených s Perezem Hiltonem je v poslední době na LM.com opravdu hodně a k jednomu se Gaga také vyjádřila. Lady Gaga píše, že máme Pereze prostě ignorovat:

"Monsters, slibuju vám, že tohle se s ním bude dít po celou dobu, co bude kampaň trvat. Tím nejupřímnějším způsobem vám můžu říct, že nic z toho mi nevadí, takže by to nemělo vadit ani vám. Ok moje lil babies? Nevěnujte mu žádnou pozornost. Pokuste se trénovat přijetí a toleranci, i když je to obtížné. -GAGA"

ARTPOP app will also be available on Android and Google Play

30. července 2013 v 9:57 | john |  ARTPOP
Lady Gaga potvrdila, že netrpělivě očekávaná aplikace ARTPOP bude kromě Apple dostupná i na Android a Google Play. Aplikace oficiálně vychází společně s albem 11/11/2013, předobjednávky však lze provádět už od 19/8/2013, a to na iTunes i na Amazon.com.

Fanoušci ke včerejšímu postu Gaga na LittleMonsters.com, ve kterém oznamovala posunutí data předobjednávky alba/aplikace ARTPOP, napsali, že všichni bohužel nemají iPhone nebo iPod. Gaga je však uklidnila, že o její aplikaci nepřijdou. "aplikace dostupná také na android a google play."

Lady Gaga Pushes ARTPOP album/app Pre-Order Date Forward!

29. července 2013 v 20:58 | john |  ARTPOP
Lady Gaga dnes odhalila cover svého nového singlu "Applause" a zveřejnila nový termín předobjednávky svého alba/aplikace ARTPOP. Původní datum pro předobjednávky ARTPOP bylo stanoveno na 1/9/2013, ale kvůli velkému zájmu veřejnosti se Lady Gaga a její label rozhodli, že datum posunou, a to na 19/8/2013 - tedy na stejný den, kdy vychází její nový singl "Applause", který produkoval DJ White Shadow. Předobjednávky bude možno provádět na iTunes i na Amazon.com.

Album a aplikace ARTPOP oficiálně vychází 11/11/2013 a tím, že Gaga posunula předobjednávku už na srpen si zřejmě zajistila to, že se alba v jeho prvním týdnu prodeje prodá skutečně hodně, protože mezi srpnem a listopadem je hodně času, a tak se to nasbírá. Doufejme, že Gaga opět trhne rekord! V roce 2011, kdy Gaga vydala album "Born This Way", se alba v prvním týdnu prodeje jen v USA prodalo milion a čtvrt a celosvětově kolem 2 milionů. Věříme, že s ARTPOP to bude podobné a možná i větší.

"Applause" - 19/8/2013
úryvek z textu: "If only fame had an IV baby. Could I bare being away from you. I found the vein. Put it in here...I live for the applause. I live for the way you cheer and scream for me. Give me that thing that I love. Put your hands up, make them touch..."
nepotvrzeno: "Give me that thing that I love. Give it to me. I'm ready, start the music.' I'm from New York. I've worked since I was a five-year-old to be a performer. All my life. I deserve to be here. I'm ready... I ate his heart / then I swallowed his brain / If you don't love me back / I will do it again / Scream for me / say my name / I can't live without the fame"

Singl "Applause" oficiálně na iTunes vychází 19.srpna. Svoji live premiéru si odbude na letošních předávání cen MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2013, které se konají 25.srpna v Barclays Center v Brooklynu, NY.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lady Gaga Covers WWD Magazine!

29. července 2013 v 13:02 | john |  Magazines Scans
Lady Gaga dnes oficiálně odhalila cover k novému singlu "Applause", který vychází už 19.srpna 2013. Cover jako první otiskl magazín WWD (Womens Wear Daily), který jej dal rovnou na obálku. Překlad exkluzivního článku najdete ZDE

Lady Gaga: Inez & Vinoodh "ARTPOP" Photoshoot 2013 (HQ PHOTOS)

29. července 2013 v 10:07 | john |  Photoshoot 2013
Objevila se další propagační fotografi Lady Gaga k albu ARTPOP, kterou nafotila dvojice Inez & Vinoodh. Na přání Lady Gaga byla fotografie odstraněna - Gaga napsala, že fotka není upravená a že si nepřeje, aby ji někdo šířil. Její rozhodnutí respektujeme.
----------------------------------
xxx imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Talks about "Applause" Single Cover, Music Video & her Injury

29. července 2013 v 9:54 | john |  news
Lady Gaga odhalila název nového singlu, propagační fotografii i jeho artwork. V rozhovoru pro web Womens Wear Daily mluvila o novém singlu i videu k němu:

"Řeknu vám, že je to velká zábava. Je to plné štěstí, protože to, co v podstatě v písni říkám je, že žiju pro potlesk. Žiju pro způsob, jakým mi fandíte a jakým pro mě křičíte. Dejte mi to, co miluji. Pozvedněte ruce, ať se dotýkají. (I live for the way you cheer and scream for me. Give me that thing that I love. Put your hands up, make them touch.)"

Producentem nového singlu "Applause" je DJ White Shadow, který produkoval i singl "Born This Way". Song "Applause" je óda na vztah Gaga s jejím fanoušky: "Když jsem psala, tak jsem ve svém srdci srdcí věděla, že kdybych fanoušky požádala, aby mě povzbudili předtím, než zazpívám, nebo pokud bych zmínila fakt, že by mě mohli povzbudit předtím, než budu zpívat, tak by to udělali....Dělají to pro mě po celou dobu; dokonce ještě předtím, než otevřu pusu, fanoušci mě začnou povzbuzovat, to zvolání."

"Give me that thing that I love. Give it to me. I'm ready, start the music," čte Gaga kousek z textu singlu "Applause". "Jsem z New Yorku. Na tom, abych se stala umělkyní, jsem pracovala od svých pěti; celý svůj život. Zasloužím si být tady. Jsem připravena."

Gaga si pro cover svého nového singlu vybrala fotografii z natáčení videoklipu z toho důvodu, že chtěla veřejnosti ukázat jiný pohled na její vystupování, zranitelnou část, kterou veřejnost nemá šanci tak často vidět:

"Je to na konci noci po skončení show…když se na to podívám, tak vidím, že je tam touhla po potlesku. Vidím, že je tam prázdnota, která uniká na jeviště, uniká také sám umělec, že umění je něco, co se před našimi zraky stává něčím jiným. Něčím lidštějším, upřímnějším."

Fotka vznikla po natáčení videoklipu, který se točil minulý týden v LA. Gaga byla prý během natáčení videoklipu velmi dojatá. Režiséry videoklipu se stala dvojice Inez & Vinoodh, která nafotila i propagační fotografi k albu ARTPOP.

Autorem outfitu, který má Gaga na obálce (a zřejmě i ve videu), je Gareth Pugh. Na otázku, zda je měl Pugh větší zásluhu na vzhledu ARTPOP Gaga odpověděla: "Je zajímavé, jak vnímáš věci a jak se na ně díváš. Jsem popová ikona a ty přemýšlíš, "Je to image alba? Je to jeho směr? Kdo jej vymyslel?" Je to tak zajímavé, protože přesně takový druh věci se snažíme zničit. Je to jeden plášť. Jedno zobrazení. Jeden moment. Jedno vyjádření."

"Když budete sledovat každý obraz a budete sledovat každou věc, která vyjde, nebudou možná vypadat úplně stejně. Nejsem definována stejným designérem nebo definována stejným účesem nebo stejnou ikonou. Vyjádřením je, že nejsem jednou ikonou. Jsem každou ikonou. Jsem ikonou, která se skládá ze všech barev na paletě v každou dobu. Nemám žádná omezení. Vůbec žádná."

Webu WWD Gaga cover odhalila minulý pátek, kdy redaktorům také poskytla rozhovor po telefonu. Poslala jim cover singlu - barevnou, emocionální, divadelní fotografii, na které je zachycena v Pierrot-stylu. "Chci to vědět. Co vidíte?" ptala se Gaga začátkem rozhovoru. Redaktoři chtěli, aby Gaga cover vysvětlila. Ta hned otázku obrátila, "Potřebuji nejprve znát váš názor. Jinak to není umění."

Začátkem letošního roku měla Gaga v plánu dokončit své turné Born This Way Ball. Čekala ji poslední, Severoamerická, část. V únoru však musela bytek turné zrušit, protože musela ihned podstoupit operaci kyčelního kloubu, který si během turné poranila. Gaga více než měsíc skrývala velké bolesti - po poslední show však nemohla chodit. Lady Gaga se na šest měsíců zcela odmlčela a zdálo se, že její plány na vydání nového alba ARTPOP, jehož název prozradila loni v srpnu, jsou v nedohlednu. Tento měsíc však oficiálně oznámila data vydání singlu i alba a začala se znovu objevovat na veřejnosti. Pro web WWD Gaga exkluzivně promluvila o svém zranění, které ji přinutilo dát si pauzu v její veleúspěšné kariéře. Její zranění bylo mnohem vážnější, než tehdy v únoru řekla a navíc kdyby odehrála ještě další show, tak by nemusela vrátit ani příští rok...

"Moje zranění bylo ve skutečnosti mnohem horší, než jen labrální trhlina. Měla jsem zlomenou kyčel. Nikdo o tom nevěděl a dokonce jsem to ještě neřekla ani svým fanouškům. Ale když jsem dostali všechny ty výsledky z magnetické rezonance předtím, než jsem šla na operaci, byly tam obří krátery, díra v mé kyčli byla ze čtvrtiny a chrupavka visela ven na druhou stranu mojí kyčle. Měla jsem uvnitř kloubu trhlinu a obrovské poškození. Chirurg mi sdělil, že pokud bych odehrála ještě jednu show, tak bych potřebovala plnou náhradu kyčelního kloubu. Zotavovala bych se nejméně rok, možná i déle."

Během nucené pauzy však Gaga našla velkou oporu ve svém týmu Haus Of Gaga, který zahrnuje Inez & Vinoodh, Taru Savelo, kadeřníka Freddieho nebo Brandona Maxwella. Četli spolu knihy, poslouchali hudbu a podle slov Gaga si "vyměňovali kreativní dárky."

"Měla jsem šest měsíců na to, abych posílila svůj mozek a tělo. Mám dát obří bílý nebo černý list barvy na své plátno a přezkoumat znovu ARTPOP? Byl mi dán čas, abych byla skutečně kreativní, protože je to proces pro upřený zrak. Aby to bylo dobré, tak se musím na tu práci dívat po dlouhou dobu a musela jsem se soustředit. Mám ten pocit, ten úžasný pocit, kdy se já, Inez a Brandon na sebe podíváme a řekneme, "Je to fakt dobré. Tohle je to pravé."

Od začátku bylo řečeno, že ARTPOP nebude jen album, ale projekt, který bude obsahovat i aplikaci: "Pointa ARTPOP je v tom, že mezi uměním a popem může dojít k výměně."

Během focení pro album ARTPOP, nafotila Gaga s Inez & Vinoodh kolem 300 fotografií, které se prý chystají vydat: "Vydáme je. Ať už v muzeu, na internetu, nebo na obaly singlů nebo pro tisk - všechny se dočkají svého okamžiku."

Lady Gaga se v rozhovoru zmínila o umělecké spolupráci s Robert Wilson na letošních MTV VMAs, na kterých poprvé živě představí svůj nový singl "Applause". Ale neuvedla, zda bude spolupracovat i s Marinou Abramovic a Jeffem Koons, se kterými byla nedávno spatřena.

Gaga se v září objeví na obálce magazínu V. Na fotografiích, které vytvořili Inez & Vinoodh, je kompletně nahá.

"Jde o smysl obnažení nahoty a o následné uvedení věci zpět. Je to proces, kterým prochází. Vždycky jí říkám, "Podívej se na sebe. Jsi neuvěřitelně krásná, přijmi to. Nesnaž se skrývat svoji tvář, nech ji zazářit. Pro ni je to část, kterou by neměla zakrývat brýlemi, parukami a všemi těmi věcmi," říká fotografka Inez Van Lamsweerde.

Stylista a módní režisér Brandon Maxwell zase říká, "Myslím, že tentokrát bychom měli některé věci nechat plavat a zaměřit se na hudbu, protože nyní se Gaga cítí pohodlně, když je nahá a být tím, kým je. Svět už viděl všechno."

Gaga však nebude po celou éru ARTPOP nahá. Pro její projekty bylo vytvořeno několik kostýmů a doplňků. Nějaké kousky vytvořili i Alexander Wang for Balenciaga a ve hře jsou stále i Versace, Armani a Hedi Slimane for Saint Laurent. Nějaké kostýmy pro "Applause" také vytvořila značka Mila Schön: "Je to umírněnější a elegantní. Ale také děláme kostýmy z věcí, ze kterých se normálně nedělají, jako je třeba plast, ale jsou skvěle přizpůsobené a čísté. Možná má na sobě nějaký jednoduchý catsuit a na hlavě má něco, jako má tady, ale na tváří má něco bláznivého," říká Maxwell.

Co bude Gaga nyní nosit už zřejmě trochu známe, ale jaký bude zvuk alba ARTPOP? "Je to skutečná Gaga. Nemůžete to dostat z hlavy," prozradila Inez Van Lamsweerde. Fanoušci netrpělivě čekají, v čem Gaga, která na Grammy přijela ve vejsi, letos uvidí na VMAs. "Posílám dvojníka. Jdu letos za sázené vejce, namísto toho natvrdo," říká.

Lady Gaga: 'Applause' Single Artwork Revealed!

29. července 2013 v 8:21 | john |  ARTPOP
Lady Gaga odhalila cover ke svému novému singlu "APPLAUSE", který vychází už 19/8/2013! Autorem fotografie na coveru jsou opět Inez & Vinoodh:


Cover byla nafocen během natáčení videoklipu, které proběhlo minulý týden v Los Angeles. Gaga ke coveru řekla: "Je to na konci noci po skončení show…když se na to podívám, tak vidím, že je tam touhla po potlesku. Vidím, že je tam prázdnota, která uniká na jeviště, uniká také sám umělec, že umění je něco, co se před našimi zraky stává něčím jiným. Něčím více lidským, upřímnějším."

"Artwork for single 'Applause' in HQ Photography Inez + Vinoodh"
imagebam.com

Lady Gaga Announces New 'ARTPOP' Single "Applause"!

29. července 2013 v 8:04 | john |  ARTPOP
Lady Gaga konečně potvrdila název svého nového singlu, "APPLAUSE" a zveřejnila k němu i propagační fotografii. Navíc na sociálních sítích oznámila, že díky velkému zájmu veřejnosti nebude předobjednávka jejího nového alba/aplikace ARTPOP od 1/9/2013, ale na iTunes si její nové album, které vychází 11/11/2013, můžete předobjednat už od 19/8/2013 - tedy ve stejný den, kdy vychází její nový singl "Applause".

"Vzhledem k veřejnému očekávání bude nyní ITUNES nabízet předobjednávku pro album/aplikaci ARTPOP 19.SRPNA, ve stejný den, kdy si můžete koupit můj nový singl "Applause". Tady je promo obraz k tomuto vrzušujícímu Single Vydání + Před-objednávka 19.SRPNA http://bplane.co/SH3nqv. Artwork pro nový singl 'Applause' přijde dnes v noci na stránce Women's Wear Daily, aby mohl být jako coverprint zítra na stáncích. Fotografie Inez+Vinoodh -GAGA"

Rihanna just uploaded a picture of Lady Gaga on her Instagram

28. července 2013 v 21:00 | john |  news
Zpěvačka Rihanna nahrála na svůj účet na sociální síť Instagram fotku Lady Gaga s popiskem "Do I Look Like I Give A Fuck", ke které přidala komentář: "Vy ani nevíte, jak moc tohle miluju"

Dave Russell: Lady Gaga's new single is museum-worthy!

28. července 2013 v 19:03 | john |  news
Dave Russell, zvukový inženýr, který pracuje v nahrávacím studiu, ve kterém Lady Gaga nahrávala své album ARTPOP, odpověděl na dotaz fanouška, který se ptal na nový singl Gaga.

Fan: Popiš jedním přídavným jménem nový singl. A neříkej ARTPOP!
Dave: museumworthy (zaslouží si být v muzeu)

Nový singl Lady Gaga, který dostal název "APPLAUSE", vychází už 19/8/2013. Poprvé jej zpěvačka živě představí 25/8/2013 na cenách MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2013.

Pravidelná prohlídka účtu na Twitteru ukázala, že v tomto okamžiku má Lady Gaga mezi svými followers 72 000 neaktivních nebo pozastavených účtů. Twitter varoval, že číslo se může ještě změnit, čeká se na dokončení prohlídky a čistění. Téma neaktivných fanoušků se samozřejmě netýká jen Lady Gaga, která je momentálně 3.nejpopulárnější uživatelkou se svými 39 226 000 followers. Týká se to i účtu Justina Biebera, který je nejpopulárnější osobou Twitteru a také nové "královnou Twitteru", Katy Perry.

Magazín Billboard však zveřejnil článek, ve kterém píše, že už zanedlouho se na Twitteru strhne velká bitva mezi Lady Gaga a Katy Perry. Katy před pár týdny předběhla Gaga v počtu followers (Katy - 39,8 mil. x Gaga - 39,2 mil.). Billboard tvrdí, že záleží jen na úspěchu nových singlů obou zpěvaček a následně na úspěchu alb, které se chystají letos vydat - navíc si prý budou i konkurovat na cenách MTV VMAs, kde mají prý obě dvě vystoupit. Mnozí jsou však přesvědčení, že až Gaga opět vydá nový singl, video, album a hlavně bude díky vystoupením více vidět na veřejnosti, tak se vrátí do čela žebříčku nejpopulárnějších osobností Twitteru tak, jako tomu bylo v dobách před její pauzou v kariéře.

The Sun: Lady Gaga cannot switch off stage persona even during SEX

28. července 2013 v 18:07 | john |  news
Britský deník The Sun zveřejnil článek, ve kterém mj. tvrdí, že Lady Gaga je posedlá sexem. Dále tvrdí, že ze Stefani (pravé jméno Gaga) se stala "Gaga" už i v soukromí. "Lady Gaga je nyní otrokem své pódiové persony a nemůže ji vypnout ani když má sex. Prostopášná pop star se stala požíračkou mužů , jejíž bizarní a perverzní dovádění může, podle členů jejího týmu, ohrozit její kariéru," tvrdý insider.

Pro deník The Sun údajně promluvil i bývalý člen týmu Gaga, který řekl, že 27letá Newyorčanka, přesvědčila samu sebe o tom, že JE svým alter egem, které její fanoušci můžou vidět na pódiu. "Úplně přišla o rozum," říká bývalý člen týmu Gaga. Podle deníku Gaga trpí poruchou osobnosti a dokonce i její matka už přistoupila na její hru a nyní ji říká "Gaga". Přítel, který údajně mluvil s deníkem, dále říká: "Už jí nikdo neříká Stefani. Dokonce i její matka jí říká Gaga. Ona už nevidí rozdíl mezi realitou a vystoupením. Je to, jako kdyby celý svůj život žila v tomto alternativním vesmíru, který si vytvořila."

Údajný "přítel", který si přál zůstat v anonymitě, aby nemusel čelit případnému hněvu zpěvačky, také deníku sdělil, že Gaga je posedlá sexem a dokonce ji nazval "monstrem". "Když je v posteli s muži, tak nosí své extravagantní kostýmu v Gaga stylu a spoustu divných věcí. Miluje sex tam, kde je riziko, že ji někdo cizí uvidí. Když vidí chlapa, který se jí líbí, tak "ne" nebere jako odpověď."

Zdroj také mluvil o skladbě a klipu "You And I". Tuto skladbu totiž Gaga věnovala svému bývalém příteli Lucu Carlovi. Během natáčení klipu se však seznámila s hercem Taylorem Kinney a od té doby spolu chodí. Gaga se s Lucem rozešla a Taylor, který měl tehdy přítelkyni, také. Gaga se s Lucem stále rozcházela a znovu dávala dohromady, když však poznala Taylora, tak ho jeho přítelkyni prý doslova "ukradla".

"Natáčela promo k songu v Lucově rodné Nebrasce, když byl Luc přítomen, a najala Taylora, aby ve videu hrál Luca on. A tak svého přítele podvedla s mužem, který ho hraje v hudebním videu - a pak ho nechala. Taylor měl přítelkyni, ale Gaga mu řekla, že je jí to jedno. Ona si bere, co chce - protože může. Je posedlá muži. Aby chlapa dostala, tak udělá vše. Ona je úplná exhibicionistka a mívá sex na místech, o kterých ví, že ji tam může někdo vidět. Její milování je velké vystoupení. Ráda dělá v ložnici divné věci. Je extravagantní v posteli stejně jako na jevišti."

Gaga byla jako teenagerka velmi nejistá, říká se však, že se stala posedlá svým vzhledem. Poslední týdny se říká, že také podstoupila plastiku nosu. Další insider tvrdí, že se Gaga odhodlala k tomu, aby si svůj vzhled zlepšila: "Stefani měla tmavé vlasy, ale na začátku své kariéry se odbavrila na blond, protože jí stále říkali, že vypadá jako Amy Winehouse - a to se jí vůbec nelíbilo. Respektuje kariéru Amy, ale nechtěla vypadat jako ona. Chtěla vypadat jako supermodelka."

Zdroj také promluvil o "strašných stravovacích návycích" Lady Gaga. "Gaga měla hrozný vztah k jídlu. Byla posedlá tím, jak chtěla být hubená, a proto hladověla a po jídle jí bývalo špatně. Říká svým fanouškům, aby milovali sami sebe bez ohledu na své zvláštnosti - ale ne vždy praktikuje to, co káže."

Bývalý člen týmu zpěvačky také mluvil o tom, že poznal i její temnou stránku, když s ní v letech 2009-2011 absolvoval turné Monster Ball. "Před každou show jsme museli vytvořit motlitební kruh. Jednou v noci znenadání seřvala jednu svoji doprovodnou zpěvačku a nazvala ji neprofesionální a nevděčnou. Znemožnila ji před desítkami lidí - stáhla tu dívku zaživa z kůže. Bylo to tak bolestivé to sledovat, ale nemohli jsme nic dělat. Nabízí podporu svým fanouškům, kteří byli obětmi šikany a říká jim monsters - ale ona sama je tyran a monstrum."

Doprovodná zpěvačka však není jediným člověkem, kterého Gaga sekýrovala. Také její bývalá osobní asistentka Jennifer O´Neill, která na Gaga podala žalobu, si stěžovala na otřesné podmínky, za kterých musela pracovat. O´Neill vypověděla, že musela být s Gaga na každém kroku, spát s ní v posteli, podávat jí každou hloupost a hlavně neměla čas na osobní život. Nyní ji žaluje o 250 000 liber, protože podle ní jí Gaga dluží za šílené přesčasy. Žaloba byla podána v roce 2011 a případ se stále řeší a znovu a znovu se objeví různé "důkazy". Případ je prý natolik významný, že může změnit zaměstnanecká práva osobních asistentů žádaných celebrit v USA. Gaga se však proti O´Neill brání a tvrdí, že je to jen krysa, která po ní žádá peníze, které si ani nevydělala. "Myslí si, že je královnou vesmíru. A víte co, nechtěla být otrokyní, protože v tom, co dělám, jsem královnou vesmíru každý den," řekla údajně Gaga.

Gaga však odhalila, že O´Neill zneužívala jejích různých vstupových a platebních karet, vybírala její slevy a přímo řekla, že si žila jako královna a protože se jí to zalíbilo, tak je hladová po penězích a chce z případu něco vytěžit. "Ke každému zaměstnanci se chovám slušně. Jsem úplně otřesená z toho, z čeho mě tento odporný člověk, který se z vás stal, obviňuje. Pokaždé spala v pětihvězdičkových hotelech, spala v egyptské bavlně, létala soukromým letadlem, jedla si kaviár, pařila s Terry Richardsonem, oblékala si mé věci, používala bez svolení můj průkaz, měla zdarma oblečení, využívala slev...Ty peníze, které po mě požaduje, dám svým zaměstnancům, kteří pro mě nyní tvrdě pracují a zaslouží si je."

Insider deníku také dodal, že má obavy, že Gaga směřuje ke zhroucení: "Ona nemá strach z propouštění lidí. Způsob, jakým se věci změnily k horšímu, jen dokazuje, jak bude Gaga vyhazovat lidi bez rozmyšlení."

Gaga se však nesoudí jen s O´Neill, ale i s bývalou spolupracovnicí Wendy Starland a svým ex-přítelem, producentem Robem Fusarim. V tomo případě dokonce Gaga žádala soud, aby zamezil tomu, aby na veřejnost vypluly soukromé detaily, které by mohli ohrozit ji a její kariéru. Před několika týdny se také ukázalo, že Gaga zažaloval jeden francouzský umělec, Orlan. Gaga zažaloval o 20 milionů liber za údajné plagiátorství.

Článku však neklaďte žádnou důležitost, protože se jedná o článek z The Sun, což je bulvární deník, který si informaci skutečně jen vymýšlí. Jaký je skutečně vztah mezi Lady Gaga a členy jejího týmu se jen tak nedozvíme, ale Gaga spolupracuje již léta s různými lidmi, kteří o ní nikdy nic negativního neřekli a navíc ji následují téměř na každém kroku, takže asi tam nějaký velký problém nebude. Zatím jediným, kdo si na Gaga stěžoval, byla její bývalá kamarádka a asistentka Jennifer O´Neill, o které známý Gaga vypověděli, že jí jen záviděla její slávu a peníze.

Ať je to jak chce, Lady Gaga se po delší pauze vrátila na veřejnost, a tak se vrací i absurdní drby a články, na kterých je pravdivé možná jen tak její jméno. Už 11.listopadu je Gaga zpět s novým albem, které nazvala ARTPOP a už teď je jasné, že publicity se jí dostane více než dost!

Single Cover for 'APPLAUSE'?

28. července 2013 v 11:09 | john |  news
Včera se několik fanoušků setkalo s Lady Gaga v New Yorku a Gaga jim prý ukázala cover svého nového singlu, "Applause", který vychází už 19.srpna. Nedávno kamarádka Gaga, Tara Savelo, zveřejnila na LM.com fotku, na které je zachycena Gaga, jak pracuje na coveru nového singlu. Fanoušci zveřejnili tento obrázek a tvrdí, že cover vypadá nějak takhle:
imagebam.com imagebam.com
Cover však nebude kreslený - fanoušci řekli, že na obalu je normální fotografie Lady Gaga. Na obalu má však stejné líčení a také póza se shoduje. Zpěvačka cover svým fanouškům ukázala na svém iPhone. Oficiálně bude cover představen už zanedlouho.

Lady Gaga with Marina Abramovic (PHOTO)

28. července 2013 v 9:20 | john |  Appearances
Lady Gaga na sociální síti LittleMonsters.com zveřejnila fotku, na které je zachycena s Marinou Ambramovic, se kterou se setkala včera na benefiční aukci Watermill Benefit Auction v New Yorku:
"Mars with Marina"

Lady Gaga attends Watermill Benefit Auction, NY 27/7/2013 (PHOTOS/VIDEO)

28. července 2013 v 9:14 | john |  Appearances
Lady Gaga včera navštívila aukci Watermill Benefit Auction, která se konala ve Watermill Center New York City. Gaga se na této akci setkala například s umělkyní Marinou Abramovic a dalšími. Podle zdroje Gaga na aukci zakoupila kámen s názvem "Art Is Present" za 60 000 dolarů. Gaga měla na této benefiční aukci také proslov. Tady jsou videa + fotografie:
Video1/Video2
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photo Credit: gagaimages.org
----
Gaga během aukce i plakala. Fanoušci se ptali proč a Gaga jim na LM.com odpověděla:
imagebam.com
"Klauni se snažili, aby z trubky vycházely ty velké bubliny a mezitím hrála hudba. Bylo to tak nevinné a čisté, ale zdálo se, že cítili pocit prohry a smutku. Docela jsem si to užila."

GET READY FOR LADY GAGA!

27. července 2013 v 15:54 | john |  news
Velký comeback Lady Gaga se již blíží. Už jen 23 dní a máme tu zbrusu nový singl z alba ARTPOP, který se jmenuje "Applause". Lady Gaga už stačila oznámit data vydání alba/aplikace a singlu, zveřejnit 3 velmi povedené promo fotografie k nové éře a také se pracuje na novém videoklipu. Gaga se navíc konečně vrátila na Twitter a tento týden bylo potvrzeno, že velké comebackové vystoupení Lady Gaga se bude konat na předávání hudebních cen MTV Video Music Awards, které se konají 25/8/2013 v NYC. Na "novou" Lady Gaga se netěší jen fanoušci, ale i její kolegové. O návratu Lady Gaga psali na Twitteru například Adam Lambert nebo Lily Rose Cooper (Allen).

"Musím se přiznat...Jsem tak nadšený na nový projekt Lady Gaga. Její nové zobrazení je úžasné."


Jeden fanoušek Lady Gaga se rozhodl, že ve svém rodném Sydney vylepí propagační plakáty na podporu alba ARTPOP. Gaga je post na LM.com okomentovala slovy:

"děkuji, zlato! je to tak sladké! měla bych jít s tebou. kdysi, když mi bylo 18, tak jsem to celé hodiny dělala sama a ve strašném mrazu. páska a letáky lítaly všude, jak jsem se snažila o to, aby bylo celé město "gaga"."

Známý web That Grape Juice se rozhodl, že vyrazí do ulic Hollywoodu a pokusí se zjistit, jak se lidé těší na návrat Lady Gaga a její album ARTPOP. Většina se shodla, že se na Gaga těší, líbí se jim její hudba, ocěňují její talent a dokonce se některým líbí i šokující outfity, kterými je Gaga pověstná:
------------------------------------------
19/8/2013 - "APPLAUSE" - The Single
25/8/2013 - Comebackové vystoupení LG na MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2013
1/9/2013 - ARTPOP album/aplikace - předobjednávka
Září 2013 - "APPLAUSE" Music Video
10/11/2013 - ArtRave - ARTPOP pre-listening party
11/11/2013 - ARTPOP vydání alba/aplikace

NEW PHOTO: Lady Gaga - "TechHaus"

27. července 2013 v 8:38 | john |  Photoshoot 2013
Lady Gaga zveřejnila na sociální síti LittleMonsters.com svoji novou fotografii, kterou pouze okomentovala slovem, "TechHaus" - TechHaus je technologická část jejího týmu Haus Of Gaga. Fotka, kterou nafotila Inez Van Lamsweerde, je zřejmě určena k propagaci očekávané aplikace ARTPOP, která vychází spolu s klasickým albem 11.11.2013. Předobjednávka projektu ARTPOP však startuje již od 1.září 2013:

Tuto nádhernou fotku Gaga použila jako svoji profilovou fotku ana pozadí na Twitteru, kam se po delší době vrátila. Zanechala tam i novou zprávu, ve které upozorňuje na skutečnost, že nový singl z alba ARTPOP vychází už za 24 dní:
Gaga navíc na LittleMonsters.com upozornila na fakt, že tato nová fotka je neretušovaná, stejně jako ta předchozí, která je určena pro magazín V.
"neretušovaná, prosím nechte kolovat HD verzi, monsters. díky!"