Červen 2013

Lady Gaga To Perform at Montreux Jazz Festival?!

30. června 2013 v 18:15 | john |  news
Objevila se informace, že Lady Gaga byla požádána, aby vystoupila na jazzovém festivalu Montreux Jazz Festival. Tuto informaci potvrdil sám šéf tohoto festivalu, Mathieu Jaton. Pozvánku Lady Gaga obdržela již v únoru a zatím se zřejmě nevyjádřila. "Mnozí si neuvědomují, že je to velmi dobrá muzikantka," nechal se slyšet Jaton, který by si dle svých slov přál, aby Lady Gaga na známém evropském festivalu vystoupila.

Zda se Gaga na festivalu nakonec objeví není stále jasné. Montreux Jazz Festival je však jednou z největších jazzových událostí roku a Lady Gaga zrovna v těchto dnech nahrává jazzové album s Tony Bennettem, takže by to určitě nebylo od věci, kdyby na festivalu vystoupila.

ARTPOP is coming really soon

30. června 2013 v 17:21 | john |  news
Nová éra Lady Gaga, která bude provázena jejím novým studiovým albumem ARTPOP, je už prý hodně blízko. Americká fanstránka GagaDaily, která je ve spojení s týmem Lady Gaga, dnes na svém Twitteru oznámila, že ARTPOP přijde opravdu brzy.


Doufejme, že se co nejdříve dočkáme nějakého oznámení ze strany Lady Gaga a hlavně konečně nějaké nové hudby. Tento týden to však vypadá velmi dobře. Gaga se opět začala objevovat na veřejnosti, před paparazzi se přestala ukrývat a navíc už týden víme, že se v září objeví na obálce hudebního magazínu Rolling Stone jako "Žena roku".

Lady Gaga out in New York 29/6/2013 (PHOTOS)

30. června 2013 v 12:05 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera zachycena v New York City. Tady jsou fotky, na kterých to Gaga skutečně moc sluší:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Is Lady Gaga's nose looking thinner?

30. června 2013 v 12:00 | john |  news
Několik zahraničních webů a blogů začalo ihned po vystoupení Lady Gaga na NYC Pride Rally spekulovat o tom, zda Gaga nepodstoupila plastickou operaci nosu. O nose Lady Gaga se spekuluje již roky, takže to není žádné překvapení. Ve čtvrtek však její nos podle deníku Irish Mirror vypadal o poznání tenčí.


"Vypadá nos Lady Gaga tenčí? Blogy o celebritách jsou plné spekulací o tom, zda zpěvačka hitu Poker Face podstoupila kosmetickou úpravu. Doprovodné fotky Lady Gaga, která bodovala s hitem Born This Way, naznačují, že by už nemusela být způsobem, jakým se narodila.

Praštěná hvězda se poprvé od operace kyčle objevila na veřejnosti, a to v pátek na TriBeCa Pride Rally v New Yorku. A naše obrázky "před" a "po" ukazují, že lékaři mohli také zapracovat na jejím nose. Most jejího nosu najednou vypadá tenčí.

Zpěvačka hitu Poker Face, 27, byla od doby, kdy v únoru podstoupila operaci kvůli závažnému zánětu kloubů, zřídka viděna na veřejnosti. Celebrity blogy jsou však plné spekulací, zda také nepodstoupila kosmetickou úpravu.

Gaga, jejíž pravé jméno je Stefani Germanotta, vždy opovrhovala hvězdami, které podstoupily plastiku. Jednou řekla: "Nikdy jsem na plastické operaci nebyla. Jsem umělkyně a mám svobodnou vůli zvolit si způsob, jakým si mě bude svět představovat." Ale kdo ví..."


Lady Gaga backstage at NYC Pride Rally 2013 (PHOTOS by Terry Richardson)

30. června 2013 v 9:43 | john |  Photoshoot 2013
Fotograf Terry Richardson zveřejnil na svém webu několik nových fotografií Lady Gaga, které pořídil v zákulisí akce New York City Pride Rally, na které Gaga v pátek vystoupila s proslovem na podporu LGBT komunity a zazpívala národní hymnu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Returns with Speech at NYC Gay Pride Rally!

29. června 2013 v 14:18 | john |  news
Lady Gaga se včera poprvé od operace kyčle, kterou podstoupila v únoru, objevila na veřejnosti. Zdá se, že právě touto akcí započala svůj velký comeback. Lady Gaga se objevila na akci Pride Rally, která se konala v New York City na podporu práv homosexuálů. Gaga zde pronesla řeč a následně zazpívala americkou hymnu, ve které pozměnila slova. O návratu Lady Gaga na veřejnost napsal článek i americký Billboard, který píše:

"LADY GAGA se vrátila na veřejnost na počest triumfu práv LGBT komunity, který se konal tento týden. Pop star se poprvé od zrušení Born This Way Ball Tour a od chirurgického zákroku oficiálně objevila na veřejnosti, a to v pátek, kdy mluvila na New York's Gay Pride na Pier 26. Kromě několika fotek zpěvačky na vozíku se Gaga po skončení tour ztratila z dohledu. Slavnostní událost měla hned několik důvodů, proč slavit: tento týden nejvyšší soud zrušil zákon Defense of Marriage Act, nebo-li DOMA, a odmítnutí California's Prop. 8, což umožnilo pokračování uzavírání sňatků lidí stejného pohlaví v Kalifornii. Gaga se tento týden také objevila na Twitteru, kde podpořila rozhodnutí soudního dvora: "Dnes můžeme být hrdí. #DomaStruckDown Tak dlouho se bojovalo. Buďte hrdí, předsudky jsou nyní v menšině. pic.twitter.com/teni7GREDY," napsala Gaga.

V pátek Lady Gaga pronesla k New York's LGBT komunitě strhující řeč. "Nejsme mezera. Jsme částí, obrovskou částí lidstva. Je čas na to, abychom se stali hlavním proudem," pronesla Gaga během živého vysílání ještě předtím, než vedla dav k odříkávání vět: "Žádám práva! Pro bezpečné ulice!" a publikum jí odpovídalo zpět, "Už toho bylo dost, je toho dost."

Své vystoupení ukončila zazpíváním národní hymny a cappella se změnou textu k této příležitosti, "Ach řekni, zda naše hvězdami-posázená vlajka hrdosti pořád vlaje."

Během proslovu Gaga také například řekla: "Dnešek je naší nocí a pokud chceme, tak se za ni nyní můžeme provdat. Je to naše vítězství. Moji LGBT přátelé a fanoušci vždycky říkali: "Znal jsem Lady Gaga když...". No, podívejte kdo je teď hvězda. Nyní chci říct, že jsem vás znala...znala jsem vás, když jste trpěli, když jste se cítili nerovnoprávně. Když jste cítili, že není se na co těšit. Znala jsem vás tenkrát a znala jsem vás když. Ale opravdu vás znám nyní."

Lady Gaga Leaving The New York City Pride Rally 28/6/2013 (PHOTOS)

29. června 2013 v 10:10 | john |  Candids
Objevilo se pár fotek, které byly pořízeny při odchodu Lady Gaga z akce The New York City Pride Rally, na které vystoupila s proslovem a hymnou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga at The New York City Pride Rally 28/6/2013 (PHOTOS #2)

29. června 2013 v 9:32 | john |  Appearances
Druhá část fotografií z vystoupení Lady Gaga NYC Pride Rally.
>imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga at The New York City Pride Rally 28/6/2013 (PHOTOS)

29. června 2013 v 9:29 | john |  Appearances
Přináším vám přes 200 fotografií z proslovu, který Lady Gaga pronesla včera v noci na akci The New York City Pride Rally. kromě proslovu Gaga také zazpívala národní hymnu USA.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Appears at The New York City Gay Pride Rally 2013 (VIDEO)

29. června 2013 v 7:32 | john |  videos
Lady Gaga se poprvé od své operace kyčle, kterou podstoupila letos v únoru, objevila na veřejnosti! Stalo se tak včera v noci, kdy pronesla proslov na akci The New York City Gay Pride Rally 2013. Kromě proslovu Gaga také poprvé veřejně zazpívala národní hymnu. Tady je video:
VIDEO (Star Spangled Banner)/ VIDEO 2/VIDEO 3

"Moji LGBT přátelé a fanoušci vždycky říkali: "Znal jsem Lady Gaga když...". No, podívejte kdo je teď hvězda. Nyní chci říct, že jsem vás znala...znala jsem vás, když jste trpěli, když jste se cítili nerovnoprávně. Když jste cítili, že není se na co těšit. Znala jsem vás tenkrát a znala jsem vás když. Ale opravdu vás znám nyní."

Rolling Stone: 10 Summer Songs That Are Actually About Summer

28. června 2013 v 20:27 | john |  news
Skladba Lady Gaga, "Summerboy", která vyšla v roce 2008 na jejím debutovém albu "The Fame", se objevila v seznamu Top 10 letních songů, který sestavil hudební magazín Rolling Stone. V seznamu nazvaném "10 Summer Songs That Are Actually About Summer" se dále objevil song "All Summer Long" od Kid Rock, "Summer Love" od Justina Timberlake nebo "Beat This Summer" od Brada Paisley. Celý seznam najdete ZDE


Lady Gaga: Summerboy - Tento nakažlivý song ze zpěvaččina debutu je o letním románku, který směřuje ke konci sezóny. Gaga zpívá o bikinách, sundávání podpatků a troše letní zábavy. But "don't be sad when the sun goes down/You'll wake up and I'm not around/ We'll still have the summer after all."

Lady Gaga: Matthew Rolston Photoshoot 2009 (New Outtakes)

28. června 2013 v 19:22 | john |  2009
Objevily se další outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Matthew Rolston.
imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga 'Splurges $22,000 A Month On Penthouse In New York'

28. června 2013 v 14:00 | john |  news
Web EntertainmentWise zveřejnil informace, že Lady Gaga údajně už několik měsíců bydlí v luxusním penthousu v New York City. Za měsíc prý Gaga za byt zaplatí až $22,000. Penthouse, ve kterém prý zpěvačka bydlí, se nachází v módní budově 40 Central Park South v NYC. Podle zdrojů magazínu Life&Style Lady Gaga v bytě tajně bydlí již měsíce. Jeden obyvatel dvojdomku říká: "Je to tak cool! Přichází a odchází se všemi těmi členy bezpečnostní služby. nemůžu uvěřit, že je mojí sousedkou!"

Uvádí se tedy, že Gaga za nájem měsíčně platí až $22,000, což je daleko od toho, co platila ve svém předchozím bytě na Lower East Side, kde bydlela když začínala svoji kariéru. Tehdy jí stačilo $1,100. Luxusní obydlí Lady Gaga je vybaveno dvěma obrovskými ložnicemi, kuchyní se žulovým obkladem, krbem na dřevo, velkou mramorovou koupelnou a nádherným výhledem na Central Park. Není tedy divu, že nájemné je tak vysoké.

Lady Gaga will make a speech at the New York City 2013 Pride Kick Off Rally

28. června 2013 v 11:39 | john |  news
Web HuffingtonPost dnes přinesl informaci o tom, že už dnes večer by Lady Gaga měla přednést projev na podporu LGBT komunity na akci 2013 Pride Kick Off Rally. Informaci jim prý sdělil zdroj blízký organizátorům New York City Pride, která podporuje práva homosexuálů. Projev by Gaga měla pronést někdy mezi 19:00 a 22:00.

Pokud by se tato informace skutečně potvrdila, tak by to byl první veřejný výstup Lady Gaga od února, kdy Gaga podstoupila operaci kyčle. Akci 2013 NYC Pride Kick Off Rally bude letos uvádět americká "drag queen" Pandora Boxx. Informaci o proslovu Lady Gaga prozradil zdroj, který si přeje zůstat v anonymitě, ve čtvrtek v noci, a to v emailu, který poslal HuffPost Gay Voices. Ve zprávě stálo jen to, že popová hvězda Lady Gaga bude mluvit na 2013 NYC Pride Kick Off Rally. Lady Gaga je známá zastánkyně homosexuálů, takže uvidíme, zda skutečně vystoupí.

HuffingtonPost tvrdí, že Gaga, která momentálně dokončuje své album ARTPOP, které má vyjít později v letošním roce, si možná tuto akci vybrala jako akci, kterou zahájí svůj návrat. Lady Gaga však nebude jedinou hvězdou, která by se tento týden měla objevit na akcích, které podporují homosexuální komunitu. Také se očekává, že na akci Pier Dance, která souvisí s New York City Pride Kick Off Rally, vystoupí legendární Cher.

Joe My God, LGBT aktivista a důvěryhodný zdroj, který má navíc celkem známý blog, také potvrdil, že Gaga bude mít dnes večer v NYC proslov. Na Twitteru napsal tuto zprávu:

"@JoeMyGod "Yes , Lady Gaga will speak at tonight's NYC Pride Rally on Pier 26 in Tribeca. Event is free, starts at 7pm. bit.ly/Lr5Gin"

@HeavyMetalFag "@JoeMyGod the source that told you about gaga, can we trust him?" @JoeMyGod "@HeavyMetalFag YES."

Tony Bennett in the Studio with Lady Gaga

28. června 2013 v 11:32 | john |  news
Práce na společném albu Lady Gaga a Tonyho Bennetta jsou v plném proudu. Včera se objevily fotografie, na kterých byla zachycena Lady Gaga, jak odchází z nahrávacího studia v New Yorku a doprovází ji její bodyguardi. Gaga a Tony spolu ve studiu strávili několik hodin a nahrávali společné písně pro své první album duetů. Zdroj veřejnosti sdělil:

"Dostal jsem e-mail od svého dobrého přítelě, který zněl: "Nemůžu teď mluvit. Jsem ve studiu s Tony Bennettem a Lady Gaga."

Tony před pár týdny sám potvrdil, že je s Lady Gaga domluvený na tom, že společné jazzové album budou nahrávat v červnu. Vypadá to tedy, že vše klaplo a nezbývá nám nic jiného než doufat, že už brzy uslyšíme nějaký nový song.

Azealia Banks Tweets about Lady Gaga

27. června 2013 v 17:29 | john |  news
Rapperka Azealia Banks na svém Twitteru zmínila Lady Gaga, a to když napsala, že miluje její song "Scheisse".


Gaga asi před rokem Azealiu kontaktovala a chtěla s ní spolupracovat na skladbách z připravovaného alba ARTPOP. Bylo potvrzeno, že Gaga a Azealia skutečně nějaký materiál nahrály. Jmenovitě společně nahrály skladby "Ratchet" a "Red Flame". Gaga se však údajně po čase rozhodla, že tyto skladby na své album nakonec zřejmě nezařadí, ale třeba budeme ještě překvapeni. Tento týden však údajně několika fanouškům prozradila, že nakonec na albu Lady Gaga neobjeví a že už její album slyšela a my se prý dočkáme již brzy.

CapitalFM: 50 Sexiest Moments In Pop

27. června 2013 v 12:00 | john |  news
Na webu britského rádia CapitalFM se objevil článek s názvem "50 nejvíce sexy momentů v popu". Na 34.místě se objevila Lady Gaga se svým vystoupením na cenách Much Music Awards 2009, kde se představila se svojí pyrotechnickou podprsenkou. Na 45.místě se pak Gaga objevila díky "několika svůdným outfitům", které oblékla ve videoklipu k hitu "Telephone". Lady Gaga celý seznam i uzavírá, a to "bondage" outfitem, který si v roce 2012 oblékla v Hollywoodu, LA. Celý seznam si můžete prohlédnout ZDE

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga leaving recording studio in NYC (PHOTO)

27. června 2013 v 10:02 | john |  Candids
Bylo potvrzeno, že Tony Bennett a Lady Gaga se včera sešli v nahrávacím studiu v New Yorku, kde pracují na společném jazzovém albu, o kterém už tolikrát mluvili. Tony informaci o nahrávání alba naposled okomentoval slovy, že za pár týdnů s Gaga začne nahrávat a skutečně se tak stalo. Včera byla Gaga zachycena, jak opouští studio a skrývá se před paparazzi.
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga Reacts to DOMA Strike-Down on Twitter

27. června 2013 v 9:53 | john |  news
Zákon na ochranu manželství "DOMA" (The Defense of Marriage Act), který který za manželství považoval jen svazek muže a ženy, byl včera zrušen. Nyní mají homosexuální páry v USA stejná práva jako heterosexuální. Lady Gaga byla jasně pro zrušení části zákona DOMA a vše podpořila na svém Twitteru. Po zrušení Gaga na Twitter napsala:

"Dnes můžeme být hrdí. #DomaStruckDown Tak dlouho se bojovalo. Buďte hrdí, předsudky jsou nyní v menšině. pic.twitter.com/teni7GREDY"

Forbes Celebrity 100 List: #2 Lady Gaga!

26. června 2013 v 12:27 | john |  news
Prestižní magazín Forbes dnes zveřejnil pár detailů z chystaného seznamu Top 100 nejvlivnějších celebrit (Celebrity 100 List) a Lady Gaga se údajně v tomto seznamu objevila na úžasném 2.místě! Odhadovaný výdělek Lady Gaga za posledních 12 měsíců je údajně 80 milionů dolarů. Gaga přitom už dlouhé měsíce nevydala žádnou novou hudbu a navíc stále nekomunikuje s médii, protože se rozhodla, že si chce dát od rozhovorů pauzu. Loni však vyšla na trh se svým prvním parfémem, který se stal obrovským hitem (jen za týden se ho prodalo přes 6 mil. kusů, dosud se ho údajně prodalo na 30 milionů kusů) a také absolvovala světové turné k albu Born This Way, které neplánovaně skončilo letos začátkem února, kdy ho Gaga musela přerušit kvůli poranění a následné operaci kyčelního kloubu.

K úspěchu Lady Gaga v žebříčku magazínu Forbes přispělo jak turné The Born This Way Ball, které do ledna Gaga vyneslo kolem 168 000 000 dolarů, tak i její velká fanouškovská základna. Na Twitteru má přes 38 milionů followers, na Facebooku 58 milionů likes a také má svoji vlastní sociální síť, na které je registrováno přes milion uživatelů. Lady Gaga je nejúspěšnější ze šesti hudebních osobností, které se letos v žebříčku umístily.

"Stále je obrovskou sílou v populární hudbě. Dokonce i když nehraje, tak lidé o ní mluví a spekulují o ní."

Gaga je tedy #2, režisér Steven Spielberg je třetí, Beyoncé je #4 a na pátá je Madonna. Na prvním místě se letos umístila legendární moderátorka Oprah Winfrey. Lady Gaga je tedy nejvlivnější muzikantkou roku 2013. Jennifer Lopez, která loni celému seznamu vévodila, se letos propadla na 12.místo. Lady Gaga tedy k 2.místu moc gratulujeme. I když jsou to dlouhé měsíce bez Lady Gaga, tak i přesto si lidé Gaga stále cení a stále je oceňována jako jedna z nejvlivnějších osobností. Také magazín Rolling Stone letos vyhlásil Lady Gaga jako svoji "Ženu roku" a už v září se objeví na obálce. Do září by však navíc měla Gaga vydat nějakou novou hudbu, protože údajně na srpen chystá velký comeback.

Výdělky Lady Gaga v průběhu let dle Forbesu:
2009/2010 - 62 milionů dolarů
2010/2011 - 90 mil. dolarů
2011/2012 - 52 mil. dolarů
2012/2013 - 80 mil. dolarů