Květen 2013

Lady Gaga: Tom Munro Photoshoot 2009 (New Outtake)

31. května 2013 v 19:20 | john |  2009
Na net unikla další doposud neviděná fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Tom Munro původně pro magazín ELLE.

Lady Gaga on LittleMonsters.com (NEW PHOTO #1)

31. května 2013 v 17:13 | john |  Photoshoot 2013
Lady Gaga poslala na LittleMonsters.com svoji aktuální fotografii, která byla pořízena v nahrávacím studiu, ve kterém byla společně s americkým producentem a skladatelem Dallasem Austinem. Vypadá to, že Gaga stále pracuje na svém studiovém albu ARTPOP a Dallas je dalším z producentů, který se na již dlouho a netrpělivě očekávané novince podílí. Dallas v minulosti spolupracoval například s Madonnou, Michaelem Jacksonem, P!nk, Gwen Stefani, Anastacia, Janet Jackson nebo nejnověji s Carly Rae Jepsen. Gaga na nové fotce vypadá úžasně!

Lady Gaga Saturday Night Live Skits (2011)

31. května 2013 v 15:00 | john |  Appearances
Objevilo se několik doposud nezveřejněných fotografií s Lady Gaga z natáčení tzv. skits z pořadu Saturday Night Live. Gaga se v tomto pořadu objevila 21.května 2011 společně s Justinem Timberlake.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Machete Kills Trailer (SCREENS)

31. května 2013 v 10:08 | john |  Screens
Včera byl oficiálně zveřejněn trailer k filmu "Machete Kills", ve kterém si kromě Danyho Treja, Sofie Vergara nebo Antonio Banderase zahrála i Lady Gaga. Přináším vám několik screenů s Lady Gaga:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Boston-based auctioneer selling one of Lady Gaga’s fingernails

30. května 2013 v 19:42 | john |  news
Artfact, aukční market sídlící v Bostonu, tento týden potvrdil, že mají nyní mezi aukcemi akrylový nehet, který ztratila Lady Gaga v září 2012 při svém vystoupení v Dublinu, které odehrála v rámci turné The Born This Way Ball. Tento nehet nalezl zaměstnanec Aviva Stadium, který uklízel pódium a další prostory stadionu. Pravost položky je nyní zaručena garantem PFC Auctioneers of the United Kingdom a aktuální cenová nabídka za černý akrylový nehet, který obsahuje zlatý korálek, je kolem $1,500. Položka je dostupná pouze u Artfact a aukce bude ukončena už dnes, 30.května.

Artfact vydalo i prohlášení ohledně této aukce. Rob Weisberg, generální ředitel Artfact, prohlásil: "Jako jedna z předních popových ikon naší doby, stylová ikona a velmi vlivná kulturní osobnost v globálním měřítku, by tento kousek osobního stylu Lady Gaga mohl oslovit nejen vášnivé sběratele popkulturních památek, ale i její Monsters - což je jméno, které dala svým notoricky loajálním fanouškům. Očekáváme velký zájem ze strany jejích věrných fanoušků, kteří chtějí mít něco osobního ve své sbírce."


Artfact mají v současné době hned několik položek, které se týkají velkých hudebních ikon. Například se zde draží podepsaný klobouk od Michaela Jacksona, bílý oblek Elvise Presleyho nebo béžové sako Johna Lennona.


Machete Kills - HD Trailer

30. května 2013 v 17:13 | john |  videos
Na internet se konečně oficiálně dostal HD trailer k filmu "Machete Kills", který režíroval Robert Rodriguez a zahrála si v něm i Lady Gaga. Film bude mít premiéru začátkem října.

WATCH TRAILER


"Machete Kills" Official Trailer set to release Today

30. května 2013 v 7:41 | john |  news
Minulý týden na net unikl trailer k filmu Roberta Rodrigueze, "Machete Kills", ve kterém si zahrála i Lady Gaga. Trailer byl promítán v některých US kinech, a tak se ho několika lidem podařilo nahrát a dát na internet. Oficiálně bude však trailer k "Machete Kills" zveřejněn dnes, 30.5.2013, zhruba v 19:00 a bude v HD kvalitě. Premiéra filmu "Machete Kills", ve kterém kromě Gaga hraje i Danny Trejo, Sofia Vergara, Jessica Alba nebo Mel Gibson, bude v říjnu.

MTV: "Noc s Lady Gaga" - 2/6/2013

29. května 2013 v 21:25 | john |  news
Chcete prožít noc s Lady Gaga? Hudební televize MTV vám už 2.června toto přání ráda splní. Pro všechny fanoušky zpěvačky Lady Gaga si totiž MTV přichystalo speciál nazvaný "Noc s Lady Gaga". Program bude obsahovat videoklipy Lady Gaga, rozhovory, vystoupení a i nějaký ten dokument. Speciál "Noc s Lady Gaga" bude tedy v noci z 2. na 3.června 2013 a potrvá od 0:00 do 2:30 hodin.

Lady Gaga: NEW Tweet

29. května 2013 v 20:42 | john |  news
Zdá se, že se Lady Gaga vrací na svůj Twitter. Po delší pauze na svém účtu zanechala vzkaz, ve kterém odkazuje na nově zveřejněnou fotografii z London Fashion Week 2012, na které je společně s Philipem Treacy a Grace Jones.

"New photo of Lady Gaga, Philip Treacy, & Grace Jones on the #littlemonsters @thebackplane community https://littlemonsters.com/post/51a5d2c455170a420c00009c …"

Kelly Osbourne Calls Lady Gaga "Great Big Hypocrite"

29. května 2013 v 15:00 | john |  news
Kelly Osbourne se objevila na obálce nejnovějšího čísla magazínu Cosmopolitan, kterému poskytla exkluzivní interview, ve kterém mimo jiné mluvila i o Lady Gaga. Kelly prý Lady Gaga obdivovala do doby, než jí její fanoušci začali vyhrožovat smrtí a nadávat a dokud jí Gaga poté, co se Kelly o všech fans Gaga velmi nepěkně vyjádřila, nenapsala otevřený dopis. Dopisem vše skončilo - alespoň pro Lady Gaga. Kelly se ještě několikrát na její adresu vyjádřila a jinak tomu není ani v případě rozhovoru pro nové Cosmo:

"Milovala jsem Lady Gaga. Naprosto jsem uvěřila všemu, za čím stála až do doby, než jsem si uvědomila, že je to velký pokrytec. Neříkej 'Když vidíte šikanu, tak zasáhněte,' když necháváš své fanoušky, aby mi vyhrožovali smrtí. Pokud by to udělali moji fanoušci, tak bych to neschvalovala. Se svými miliony monsters si můžeš říkat cokoliv, co chceš. Znám pravdu. Tvůj multitalent pro mě nic neznamená. Přiživuješ se na šílencích a podivínech, aby jsi tím podpořila svoji kariéru? Skutečně ti záleží na gay komunitě? Protože pokud ano, tak by jsi se za to postavila víc než teď."

Dle mého názoru to Kelly už vážně přehání. Pokud je člověk známý, tak musí počítat s tím, že bude mít své příznivce, ale i hromadu odpůrců. Gaga nemůže hlídat každého a rozhodně šikanu ani různé posměšky nebo nadávky neschvaluje. Co se týká gay komunity, tak myslím, že v současné době ji nikdo nepodporuje tak, jako to dělá Gaga. Naopak si nejsem jistý, co přesně dělá Kelly, kromě toho, že v televizi všechny kritizuje za jejich oblečení nebo za to, jak vypadají...

Lady Gaga Backstage at London Fashion Week 16/9/2012 (PHOTOS)

29. května 2013 v 14:03 | john |  Appearances
Objevily se další fotografie s Lady Gaga ze zákulisí London Fashion Week, který se konal 16.září 2012. Hned na první fotografii je Gaga společně s Philipem Treacy a Grace Jones.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PopCrush - Top 10 Lady Gaga Collaborations

28. května 2013 v 17:47 | john |  news
Navzdory tomu, že kariéra Lady Gaga trvá teprve 5 let, tak se jí podařilo spolupracovat s několika hudebními legenadami. Oblíbený web PopCrush publikoval seznam Top 10 nejlepších spoluprácí Lady Gaga. Gaga už stihla nahrát skladbu například s Beyoncé, Tony Bennettem, Brianem May, Eltonem Johnem nebo s Cher. Bohužel poslední jmenovanou spolupráci jsme doposud neměli šanci slyšet. Jako nejlepší spolupráci Lady Gaga web vyhodnotil song "Telephone", který Gaga nahrála s Beyoncé. Na #2 je "Just Dance" s Colby O´Donisem a třetí je "The Lady Is A Tramp", duet s Tony Bennettem. Tady je celá Top 10:

1. 'Telephone' - Lady Gaga Feat. Beyonce
2. 'Just Dance' - Lady Gaga Feat. Colby O'Donis
3. 'The Lady Is a Tramp' - Tony Bennett & Lady Gaga
4. 'Starstruck' - Lady Gaga Feat. Flo Rida & Space Cowboy
5. 'VideoPhone' - Beyonce Feat. Lady Gaga
6. 'Big Girl Now' - New Kids on the Block Feat. Lady Gaga
7. 'Make Her Say' - Kid Cudi Feat. Kanye West & Common
8. '3-Way (The Golden Rule)' - The Lonely Island Feat. Lady Gaga & Justin Timberlake
9. 'Chillin' - Wale Feat. Lady Gaga
10. 'LoveGame (Chew Fu Remix)'- Lady Gaga Feat. Marilyn Manson

RedOne talks ARTPOP: "We've done half a song"

28. května 2013 v 14:30 | john |  news
Producent RedOne, který stojí za hity Lady Gaga, jako jsou "Bad Romance", "Poker Face" nebo "Alejandro", nedávno v interview pro Rap-Up prozradil, že stále není jisté, zda se materiál, na kterém s Lady Gaga spolupracoval nakonec objeví na finální verzi alba ARTPOP. RedOne řekl, že s Gaga udělali pouze polovinu songu, a tak se skutečně neví jestli song na albu bude. Při rozhovoru se RedOne zdál být velmi nejistý a přesně řekl, že jejich budoucí spolupráce se může i nemusí stát. Do studia se s Gaga nakonec nedostal, ale něco málo nahráli.

"No, ne tak docela. Udělali jsme půlku písně, nebo prostě jeden song. Ale není to tak, že bychom pracovali, to vůbec ne. Může se to stát a taky nemusí. Uvidíme."

RedOne už s Gaga spolupracoval na více než 13 skladbách, které se nachází na třech albech. Mezi ty nejpovedenější patří například světové megahity "Poker Face", "Bad Romance" nebo song "Scheiße". V únoru RedOne v rozhovoru pro švédksý web Aftonbladet řekl, že se s Gaga plánuje sejít v březnu, kdy by si měli sednout a zkusit, zda společně opět vymyslí nějaké skladby a zda ta "chemie", která mezi nimi doposud byla, bude fungovat i nadále. V roce 2012 Gaga sama potvrdila, že RedOne bude jedním s producentů, se kterými bude na albu ARTPOP spolupracovat, tak uvidíme, jak vše nakonec dopadne, zda se něco od RedOne na novém albu Gaga objeví a nebo se Gaga nakonec rozhodla, že to zkusí tentokrát bez něj. (VIDEO rozhovor s RedOne)

Lady Gaga: Secret World

27. května 2013 v 16:32 | john |  news
Pokud patříte mezi příznivce a sběratele biografických DVD o Lady Gaga, tak už velmi brzy vyjde DVD nové, s názvem "Lady Gaga: Secret World". Snímek bude opět mapovat život Lady Gaga od dětství až po její hvězdnou popovou kariéru. DVD stojí okolo 10 euro (168,- Kč) a seženete ho například ZDE

""Lady Gaga: Secret World" ukazuje, jak hvězda přišla přišla ke slávě a proč stále plní titulky v tisku. Mezinárodní ikona, jejíž hudba odráží to, čím si prošla, chce aby každý poznal své vnitřní démony. Své fanoušky láskyplně nazývá "Little Monsters". Tento dokument zachycuje tvůrčí život a kariéru umělce, který už od dětství hrál na piano, vynaložil úsilí, aby získal smlouvu s nahrávací společností a to, jak prosadit svůj styl.

The 10 Most Anticipated Albums of 2013 in Chile

27. května 2013 v 14:57 | john |  news
Nového alba Lady Gaga, ARTPOP, se nemůžou dočkat už i v Chile. Tamější stránky "La Tercera" zveřejnily seznam Top 10 nejočekávanějších alb letošního roku a připravované album Lady Gaga je na 4.místě.

"Po operaci kyčelního kloubu se Gaga skrývá a žádá fanoušky, aby ji nefotili, alespoň do doby, než vyjde její album nazvané ARTPOP, jehož vydání je naplánováno ještě do konce letošního roku. Stefani Germanotta už plánuje hudbu dokončit. Podle jejího ředitele Vincenta Herberta bude Gaga silnější, zdravější a lepší, než kdykoliv předtím. Na albu spolupracovala Azealia Banks nebo Elton John. Za celkovou produkci je zodpovědný německý producent Zedd a za kompozici zase Fernando Garibay."

1. U2, 2. Beyoncé, 3. Pearl Jam, 4. Lady Gaga, 5. Calle 13, 6. Justin Timberlake, 7. Eminem, 8. Arcade Fire, 9. Juanes, 10. Placebo

Některé informace, které web přinesl, jsou však nepotvrzené. Není jisté, zda se Azealia nebo Elton na albu objeví. Vydání alba se máme dočkat ještě do konce léta (mluví se o srpnu nebo září), ale doposud nebylo nic oznámeno.

Roger Waters Talks about Lady Gaga

27. května 2013 v 14:55 | john |  news
Člen rockové kapely Pink Floyd, Roger Waters, se nedávno v rozhovoru pro německý web "Blick" vyjádřil o Lady Gaga. Bohužel Waters neuznává Lady Gaga tak, jako například Ozzy Osbourne, Kiss, Tony Bennett nebo Alice Cooper. O Lady Gaga totiž řekl, že je hloupá, nechutná a nikoho prý nezajímá.

- Co si myslíte o dnešních popových hvězdách, jako je Lady Gaga?
Waters: "Neznám nikoho pod 40 let, kdo by dělal dobrou hudbu. Lady Gaga je noční můra, je mi z ní zle, je to nechutné. Je to všechno o výjevu stylu, nemá to obsah nebo srdce. Lady Gaga, jsi hloupá! Nikdo by se o tebe neměl zajímat."

Dle mého to trochu přehnal. Mezi dnešními umělci jsou stovky takových, kteří jsou hloupí nebo nudní, ale i kdybych nepatřil mezi fanoušky Lady Gaga, tak bych si nedovolil říct, že je hloupá. Co na to říkáte?

+ Dnes se na Twitteru objevil trend "RIP LADY GAGA". Objevil se také údajný tweet od Lady Gaga, který měla zveřejnit a následně smazat. Tento tweet byl však samozřejmě fake:

"RIP Lady Gaga? Spíš RIP kariérám vašich oblíbencům, až se vrátím s ARTPOP! #HatersGonnaHate #PopStarsGonnaCry #wtfismdna"

VH1: The 30 Hottest Naked Album Covers Of All Time

26. května 2013 v 20:07 | john |  news
Hudební web televize VH1 zveřejnil seznam Top 30 nejžhavějších nahých obalů alb všech dob. V tomto žebříčku se objevila i Lady Gaga, a to na 4.místě s obalem svého remixového alba, THE REMIX, z roku 2010. Na #1 obal alba Rihanny, "Unapologetic" a hned za ní je cover zatím posledního alba Katy Perry, "Teenage Dream". V žebříčku se dále objevily obaly alb a singlů Janet Jackson, Ciary, Shakiry, Avril Lavigne nebo Christiny Aguilery. Celý seznam najdete ZDE
"Japonský cover pro album Lady Gaga's 'The Remix' (2010) [Photo: Interscope Records]"

Video Battles: Lady Gaga vs. Selena Gomez

26. května 2013 v 12:43 | john |  news
Web MusicMundial na svých stránkách zahájil speciální bitvu o titul nejlepšího videoklipu. Výběr videoklipů byl na jejích followers na Twitteru. V jedné z bitev je proti sobě klip Lady Gaga, "Born This Way" a nové video Seleny Gomez, "Come & Get It". Podpořte Lady Gaga prostřednictvím následujícího odkazu:


LADY GAGA: Calendar 2014 (UNOFFICIAL)

26. května 2013 v 9:33 | john |  news
Pokud jste příznivci neoficiálních kalendářů Lady Gaga, tak zrovna tento týden vyšel nový kalendář s Lady Gaga na rok 2014. Tvůrci vybrali celkem hezké fotky a až na pár výjimek jsou to fotografie z loňského roku. Kalendář stojí kolem 200,- Kč a objednat jej můžete například na těchto e-shopech:

Explicit Lady Gaga and Pussycat Dolls DVDs lead to age-rating change!

25. května 2013 v 19:47 | john |  news
V mnoha západních zemích je naprosto běžné, že různá DVD, CD, videa, filmy nebo akce jsou přístupná od jistého věku a mládež to musí respektovat. Nyní mají tato opatření přijít i do Anglie. Britská rada pro klasifikaci filmů, British Board Of Film Classification (BBFC), nedávno rozhodla, že od dubna 2014 upraví přístupnost DVD a vydávaných video materiálů od 12, 15 a 18 let, vše podle jejích měřítek a bude třeba jejich rozhodnutí respektovat. Zkrátka všechna vydávaná média v Británii budou limitována věkovou přístupností a rozhodnutí, co všechno podlehne "cenzuře", bude jen a jen na BBFC. Doteď mezera v zákoně povolovala mládeži kupovat extrémní záběry, které byly klasifikovány jako sportovní nebo hudební videa.

Objevila se informace, že BBFC obdržela stížnosti na videoklip Lady Gaga, Born This Way. Tento videoklip prý obsahuje "nahotu" a zahrnuje "ponižující zobrazení žen". Dále si veřejnost ztěžovala na video Pussycat Dolls Workout Exercise nebo na video Flaming Lips - Christmas on Mars. Ministr Edward Timpson řekl: "Rodiče by měli mít jistotu, že jejich děti nejsou vystaveny obsahu pro dospělé, když jsou venku nebo na veřejných místech. Nedávná vyhláška má pomoci zajistit, aby byly děti lépe chráněni a aby rodiče měli přehled o tom, co jejich děti sledují."

Pro některé umělce by tato nová vyhláška měla být celkem znepokojující zprávou. Přiznejme si, že v poslední době je takových projektů, které zobrazují nahotu, nevhodná slova nebo které jsou celkově nevhodné, plný internet a televize. Cenzuře však často podléhají i věci, které jsou v podstatě nezávadné. V případě Lady Gaga nebo Rihanny se již několikrát stalo, že jejich videoklipy byly cenzurovány nebo že je některé TV zcela vyřadily z vysílání. Lady Gaga chystá na letošní rok a jistě i na ten příští nové videoklipy a hlavně nové album a kvůli takové vyhlášce by se mohlo klidně stát, že by se tak narušilo vydání jejích nových projektů. Můžeme jen doufat, že BBFC nebudou cenzurovat a mladým lidem zakazovat tvorbu jejích oblíbených interpretů kvůli každé maličkosti.