Duben 2013

Kelly Osbourne Talks Lady Gaga & Christina Aguilera

30. dubna 2013 v 19:55 | john |  news
Před několika měsíci vznikl mezi Lady Gaga a Kelly Osbourne spor, který trvá dodnes a zřejmě jen tak neskončí. Kelly se negativně vyjádřila o fanoušcích Lady Gaga a celkově je zvyklá všechny kolem sebe urážet, jak ve svém televizní pořadu, tak i mimo něj. Gaga se to nelíbilo, a tak se rozhodla, že Kelly napíše otevřený dopis, ve kterém vyjádří to, že nesouhlasí s tím, že Kelly pořád všechny uráží. Kelly i její matky se tento dopis velmi dotkl a od té doby prý Kelly Gaga nemá ráda. V nejnovějším rozhovoru pro 2DayFM Kelly mluvila o Lady Gaga i o Christině Aguileře, kterou rovněž nesnáší. O Christině prohlásila, že prý není dobrý člověk. Na adresu Lady Gaga uvedla, že dřív Gaga měla ráda, ale poté, co zpěvačka na svém blogu zveřejnila otevřený dopis, k ní ztratila veškerou úctu a pomyslela si, "o můj Bože, teď už tě nikdy víc nebudu mít ráda." VIDEO


Examiner: Top 5 Madonna´s Feuds

30. dubna 2013 v 19:43 | john |  news
Známý web Examiner.com nedávno publikoval seznam Top 5 nejpamátnějších soubojů Madonny. Na 1.místě se umístil její "spor", nebo jak se tomu dá říct, s Lady Gaga. Je známé, že Madonna Gaga nemá moc v lásce. Během loňské propagace svého posledního alba MDNA, se Madonna několikrát o Lady Gaga vyjádřila v různých rozhovorech a nebylo to nic přívětivého. Smutné však je, že Madonna se zřejmě nesnese s nikým a navíc její údajný boj s Lady Gaga vždy probíhal jen z její strany...

"V roce 2009 Lady Gaga dominovala světu a získala titul královny popu. I Piers Morgan několikrát uvedl, že Lady Gaga je mnohem krásnější a talentovanější než Madonna. V roce 2010 byla Lady Gaga největší zpěvačkou v dějinách hudby a lidé si říkali, "Madonna, kdo?" Madge se to samozřejmě nelíbilo, a tak pokračuje v provokování Lady Gaga."

Top 5 sporů Madonny - Madonna vs.
1) Lady Gaga, 2) Papa Joao Paulo (Igreja Catolica), 3) Deadmau5, 4) Elton John, 5) Piers Morgan

Lady Gaga: Robin Roemer Photoshoot 2008

30. dubna 2013 v 17:06 | john |  2008
Objevilo se několik outtake fotografií z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2008 nafotil Robin Roemer.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga is now signed to iOS app "Spacebar"

30. dubna 2013 v 14:19 | john |  news
Podle nejnovějších zpráv byla Lady Gaga zaregistrována do aplikace iOS, Spacebar, která přenáší live koncerty. Ještě letos prý máme čekat několik "ARTPOP" vystoupení, které nám aplikace přinese do našich iPhonů. Další umělci, kteří Spacebar podpořili, jsou například Kanye West nebo John Legend.

Spoluzakladatel Google.org, Gregory Miller, nyní dává milovníkům hudby něco, o čem mohli doposud jen snít - sledování a poslouchání live koncertů zatímco jsou na svém iPhone. Aplikace funguje tak, že prvních pět minut můžou uživatelé sledovat koncert bez poplatku, pak se platí $0.99. "Štědří" fanoušci pak můžou přes aplikaci přispět umělcům $0.99, $1.99, nebo $2.99, pokud se jim bude vystoupení líbit. Peníze pak budou umělcům vyplaceny přes PayPal ihned po skončení jejich vystoupení. Přenášení koncertů přes Spacebar je výbornou volbou pro ty fanoušky, kteří se náhodou nedostanou na nějaký koncert svého oblíbence. Za nízký poplatek pak budou moci koncert celý zhlédnout. INFO. Aplikace je dostupná přímo ZDE

Lady Gaga Spotted in Chicago 30/4/2013 (PHOTO)

30. dubna 2013 v 13:29 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera spatřena v nahrávacím studiu v Chicagu.

Jinak objevily se drby o tom, že některý z nových songů na albu Lady Gaga, ARTPOP, by se mohl jmenovat "Bugatti". Producent Zedd a choreografka Lacee Franks totiž oba "Bugatti" zmínili na svém Twitteru.

Zedd: "I just heard a song with the lyrics "I woke up in a nu Bugatti""
Lacee: "Bugatti..."

WhatCulture: 10 Musical “Artists” That The World Really Doesn’t Need

30. dubna 2013 v 13:17 | john |  news
Web WhatCulture publikoval na svých stránkách seznam nazvaný "Top 10 umělců, které svět opravdu nepotřebuje." Na 5.místě se v tomto žebříčku objevila Lady Gaga, které web vyčítá její podobnost s Madonnou. Na #1 je v žebříčku Rihanna. V seznamu se dále objevila Ke$ha, Drake nebo Jessie J.

"V roce 2008 byla Lady Gaga opravdu úžasná. Její hudba byla cool a její módní styl byl jedinečný. Pak si ale lidé začali myslet, "počkat, neviděli jsme už tohle dřív? O, ano...Madonna." Pak Lady Gaga vydala svůj první singl z velmi očekávaného druhého alba, Born This Way, a lidé si uvědomili, že píseň slyšeli již předtím - "Express Yourself" od Madonny.

Její druhé album nebylo žádný risk a bylo trochu z cesty, než její debut. Její módní styl se stal mnohem bláznivější a praštěnější, ale lidé se už o to nezajímají. Gaga se netají tím, že je silně ovlivněna Davidem Bowiem, a to nejen hudebně ale i stylisticky. Ale Bowieho styl byl včleněn i do jeho hudby, která byla v té době originální. Styl Lady Gaga nemá nic společného s její hudbou a není v tom nic jiného, než hledání pozornosti a publicity. Ze začátku se Lady Gaga zdála originální, ale nakonec jsme zjistili, že její strategie pro slávu je v kopírování Madonny.

Dobrá vlastnost: Pod vším tím make-upem a oblečením se přece jen v Lady Gaga nějaký talent skrývá. Viděli jsme několik jejích vystoupení jen s pianem a bylo to vlastně docela působivé. Také se silně angažuje do psaní vlastních písní. Její další album pravděpodobně rozhodne, jak úspěšný její zbytek kariéry bude."

1. Rihanna, 2. Rita Ora, 3. Nicki Minaj, 4. Pitbull, 5. Lady Gaga, 6. Jessie J, 7. Ke$ha, 8. Jason Derulo, 9. The Black Keys, 10. Drake

Lady Gaga in Chicago 27/4/2013 (PHOTO)

30. dubna 2013 v 9:37 | john |  Unsorted
Objevila se nová fotka, na které je zachycena Lady Gaga. Fotografie měla být údajně pořízena 27.dubna v Chicagu.

Lady Gaga Nominated For 6 World Music Awards!

29. dubna 2013 v 21:33 | john |  news
Lady Gaga byla letos nominována v 6 kategoriích na World Music Awards. Vítězové kategorií budou vyhlášeni 25.srpna 2013 v Barclays Center v New Yorku. Zde jsou odkazy, pomocí kterých můžete pro Lady Gaga hlasovat, a tím ji tak podpořit. V kategoriích byly nominovány alba, singly a umělci z celého světa, jak už název napovídá, takže určitě Lady Gaga podpořte, ať alespoň něco vyhraje.


"Machete Kills" was inspired by Lady Gaga!

29. dubna 2013 v 21:25 | john |  news
Koproducent filmu Machete Kills, Sergei Bespalov, prozradil v jednom kanadském rozhovoru, že Lady Gaga byla hlavní inspirací pro film Machete Kills, kde ztvárnila roli "La Chameleón". Tvůrci filmu byly velmi potěšeni, když zpěvačka roli vzala. Film na sebe upozornil hned svými propagačními plakáty, na kterých je Lady Gaga v kožichu a nebo Sofia Vergara, v roli Madame Desdemona, která má na prsou "podprsenkový plamenomet", který byl inspirován právě Gaga. Bespalov v rozhovoru řekl:

"Lady Gaga je úžasná umělkyně a byl jsem velmi překvapen, že souhlasila s účastí ve filmu, zejména proto, že se nejedná jen o nějaký štěk, ale jde o postavu padoucha, který má zabít hlavní postavu (hraje Danny Trejo). Základní myšlenkou, o které jsme s Aaronem a Alex diskutovali bylo, že Gaga musí do filmu přenést něco ze sebe, ale přitom by měl být zachován styl z první části filmu. Jako umělec, je Gaga velmi inovativní a telentovaná. Je schopná přijít s bláznivými nápady převést je do reality v něco dokonalého."

Film Machete Kills, ve kterém si kromě Lady Gaga a Sofie Vergara, zahráli i Danny Trejo (v hlavní roli), Jessica Alba, Mel Gibson nebo Charlie Sheen, bude mít v českých kinech premiéru 3.října 2013.

Lady Gaga & her Fan (PHOTO 2011)

29. dubna 2013 v 17:35 | john |  Unsorted
Objevila se doposud nezveřejněná fotografie z roku 2011, na které je Lady Gaga se svým fanouškem.

Starpulse - 5 Ballin' Celebrity Investment Ventures: #1 Lady Gaga

29. dubna 2013 v 16:29 | john |  news
Web Starpulse.com sestavil seznam Top 5 celebrity investorů. Na 1.místě v tomto seznamu se umístila Lady Gaga, které podle webu vyšly její investice nejlépe.

1. Lady Gaga: Monster Investor - Možná si byla vědoma, že její sláva by mohla mít krátké trvání, Lady Gaga začala investovat ihned poté, co se stala slavnou. Rozšíření FarmVille s názvem GagaVille byl její první pokus v pozici stávajícího se investora. Její spolupráce se Zynga ji připravila na to, aby se stala hlavním akcionářem v její další investici, Backplane. Je to platforma, která umožňuje sportovním a hudebním fanouškům, aby se propojili na různých sociálních sítích. V investici Backplane není Gaga sama: do sociálního podniku investoval i předseda Googlu, Eric Schmidt.
2. Jay-Z, 3. Justin Timberlake, 4. Leonardo DiCaprio & Tobey Maguire, 5. Will & Jada Pinkett Smith

Lady Gaga backstage at Born This Way Ball Tour 2012 (PHOTOS #8)

29. dubna 2013 v 16:16 | john |  The Born This Way Ball
Objevilo se několik krásných fotografií Lady Gaga s fanoušky, které byly pořízeny v zákulisí jejího turné The Born This Way Ball.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
další fotky v celém článku!

Lady Gaga performs at the F1 after party in Delhi, India 30/10/2011 (VIDEOS)

28. dubna 2013 v 19:20 | john |  videos
30.října 2011 Lady Gaga vystoupila na soukromé party Formule 1 v Indii. Až teď se objevily videa z tohoto vystoupení ve skvělé kvalitě. Gaga během koncertu, který měl propagovat její album Born This Way v Indii, zazpívala 7 songů.

VIDEO 1/ VIDEO 2

Lady Gaga at The Born This Way Foundation Launch atd Harvard 29/2/2012 (PHOTO)

28. dubna 2013 v 17:16 | john |  Appearances
Lady Gaga na slavnostním zahájení své nadace Born This Way Foundation, které se konalo 29.února 2012 na Harvardu.
imagebam.com

Lady Gaga Backstage at London Fashion Week 16/9/2012 (PHOTO)

28. dubna 2013 v 16:03 | john |  Appearances
Lady Gaga v zákulisí London Fashion Week, na kterém se objevila 16.září 2012.

Lady Gaga: Tom Munro Photoshoot 2009 (New Outtake)

28. dubna 2013 v 12:00 | john |  2009
Objevila se další outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Tom Munro původně pro magazín ELLE.

Lady Gaga Spotted in Chicago 27/4/2013 (PHOTO)

28. dubna 2013 v 11:44 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera spatřena v Chicagu. Tento týden se objevila informace, že se Gaga vydala se svým přítelem Taylorem Kinney na dovolenou do Mexika, ale nakonec se ukázalo, že to byla jen fáma. Fanynka, která měla možnost se s Gaga vidět na svém Twitteru prozradila, že Gaga byla včera ve velmi dobré náladě, žertovala a smála se. Měla prý dlouhé, blond vlasy a jen málo make-upu.

Gaga fanoušky zdravila už z auta, ze kterého jí vlály její blonďaté vlny. Fanoušci se rozhodli, že schovají své mobilní telefony a nebudou Gaga fotit. Gaga jim na to odpověděla, že si musejí počkat až na ARTPOP a ukázala jim své tetování ARTPOP, které má na zápěstí. Podle fanoušků se Gaga vydala na večeři do jedné restaurace a vzala s sebou svého přítele a tým seriálu Chicago Fire, se kterým se díky svému příteli velmi sblížila. Fanoušci také dodali, že Gaga vypadala, že už je zcela zdravá, protože do restaurace šla po svých a chodí prý opět jako dřív - navíc měla už boty na podpatcích. Během včerejšího setkání prý také kouřila elektronickou cigaretu.

imagebam.com

Včerejší vzhled Lady Gaga byl prý velmi podobný tomu, co měla na turné BTW Ball:
imagebam.com

Lady Gaga: NEW Tweet + New Post by HAUS OF GAGA

27. dubna 2013 v 20:46 | john |  news
Jak už víte, tak přesně dnes je 1.výročí turné Lady Gaga, The Born This Way Ball. Gaga na svůj Twitter poslala odkaz na fotografii, kterou jeden fanoušek umístil na LittleMonsters.com

"https://littlemonsters.com/post/517bbd2b98d45cc63300001c …"

Tým Lady Gaga, Haus Of Gaga, zase na LittleMonsters.com zveřejnil příspěvek s videem, ve kterém je ukázáno, jak se vlastně stavila celá stage k úspěšnému tour.

"#HappyBirthdayBornThisWayBall - K připomenutí prvního výročí BTWB, užijte si tyto nikdy předtím neviděné časosběrné záběry z hradu Born This Way Ball - největší scénické struktury, která kdy byla na turné postavena - obsahuje výrobu, vystoupení a strike."

VIDEO


LADY GAGA is Ready for the ARTPOP Era!

27. dubna 2013 v 18:42 | john |  news
Člen týmu Lady Gaga, Haus Of Gaga, Wendi Morris na svém Twitteru zveřejnila fotografii nádherného klobouku a k fotce přidala komentář, ve kterém oznamuje, že Lady Gaga je konečně připravena na novou éru ARTPOP!

"Moje holka Lady Gaga je připravena pro éru ARTPOP. Cheers!!"

Zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno, ale vše skutečně nasvědčuje tomu, že se LADY GAGA konečně chystá vrátit do hudebního světa. Poslední dny v Los Angeles údajně trávila v nahrávacím studiu, kde měla dokončit své nové studiové album ARTPOP. Podle nepotvrzených informací má velmi netrpělivě očekávané album vyjít během léta. Co se týká fotografie klobouku, tak ten zřejmě Gaga použije v některém svém novém projektu.

UPDATE: Wendi Morris poslala další příspěvek na svůj Twitter, který je spojen s ARTPOP a Gaga. Wendi napsala, že pracují na novém módním kousku pro Gaga a její éru ARTPOP.

@Wendi_Morris: We're working on new fashion #ARTPOP piece for our @LadyGaga . + Celebrating Lane's birthday!! http://t.co/yVhut9xafV
imagebam.com

Biggest-selling digital albums in US history: #5 Lady Gaga´s "The Fame"

27. dubna 2013 v 14:00 | john |  news
Debutové album Lady Gaga, "The Fame", které vyšlo téměř před peti lety, stále patří mezi Top 5 nejprodávanějších alb v USA v digitální historii. Alba "The Fame" se celosvětově prodalo přes 15 milionů kopií a bylo zařazeno mezi Top 100 alb všech dob prestižním hudebním magazínem Rolling Stone. V UK je album "The Fame" třetím nejprodávanějším albem digitální historie.

1. 21 - Adele (2,926,000)
2. Sigh no More - Mumford & Sons (1,589,000)
3. Recovery - Eminem (1,232,000)
4. Babel - Mumford & Sons (1,184,000)
5. The Fame - Lady Gaga (1,063,000)

Na albu "The Fame" se nachází hity jako "Just Dance" nebo "Poker Face", které jsou v Top 10 nejprodávanějších singlů digitální historie. "Poker Face", kterého se prodalo 6,934,600 kopií, je na #6 a "Just Dance" je hned za ním na #7 s 6,769,861 prodanými kopiemi. Lady Gaga je spolu s Black Eyed Peas jediným umělcem, který má v Top 10 nejprodávanějších digitálních singlů hned dva své hity. Hit z roku 2011, "Born This Way", je také zapsán v historii digitálního stahování. Je to totiž úplně první singl, kterého se během týdne prodalo více než 500 000 kopií.