Březen 2013

Beyonce & Jay-Z 'Battling With Lady Gaga To Buy Michael Jackson's Neverland Ranch'

1. března 2013 v 11:01 | john |  news
Před časem se objevila informace, že Lady Gaga má prý zájem odkoupit část ranče Michaela Jacksona, Neverland. Magazín Heat tento týden zveřejnil informaci, že o koupi ranče mají zájem i přátelé Lady Gaga, Beyoncé a její manžel Jay-Z. Bulvární magazín přímo tvrdí, že se s Gaga chystají soupeřit. Beyoncé a Jay-Z mají údajně s rančem velké plány. Pár byl už dokonce i na prohlídce bývalého majetku Michaela Jacksona a ihned vyjádřili svůj zájem.

Jay-Z se však prý nechal slyšet, že nemá zájem o koupi, ale zdroj jasně tvrdí, že když už uskutečnili prohlídku a nechali majitele aby je provedl po celém ranči, tak v tom určitě něco musí být, a tak Jay-Z svůj zájem zřejmě jen zatím skrývá.

Lady Gaga nechtěla ranč přímo koupit, ale alespoň se chtěla pokusit finančně vypomoct, aby se Neverland mohl opravit a znovu uvést do provozu, jako zábavní park. Zdroj médiím sdělil: "Lady Gaga má zájem o to, aby Neverland zůstal zábavním parkem a má v plánu jej otevřít pro veřejnost."

Jay-Z a Beyoncé však můžou Lady Gaga její plány úplně zhatit, "Jay-Z má hlubší kapsy než Gaga a v případě potřeby je ochoten ji přeplatit. Panství je navíc blízko domu jeho kamarádky, Oprah Winfrey, která ho navíc povzbuzuje, aby s opravami Neverlandu pokračoval, takže Gaga se zřejmě nic nepodaří."

Co se týká Lady Gaga, tak nikdy nebylo přímo potvrzeno, že by chtěla Neverland přímo koupit, ale spíš chtěla jen přinést nějaké finance na renovace ranče a hlavně chtěla navrátit domov dětem Michaela Jacksona:

"Lady Gaga je Michaelem posedlá. S jeho sestrou LaToyou se stala dobrou kamarádkou a více než cokoliv jiného by si přála, aby se Neverland podařilo opravit do jeho původní podoby. Jeho děti chtějí také zoufale zachránit dům, ve kterém vyrůstaly, takže jsou také rozhodnuty o tom, co budou dělat. Gaga by jim ráda finančně pomohla tak, že koupí část podílu."