Březen 2013

Azealia Banks confirms Lady Gaga, Beyoncé Collaboration

9. března 2013 v 10:15 | john |  news
Rapperka Azealia Banks tento týden v rozhovoru pro australskou rádiovou stanici George FM potvrdila, že spolupracovala s Lady Gaga i Beyoncé. Už nějakou dobu se totiž objevují drby o tom, že tyto tři umělkyně měly údajně společně natočit skladbu "Ratchet". "Ratchet" je song, který napsala a nahrála Lady Gaga pro své album ARTPOP. Pro tento song si Gaga nejprve vybrala jako hosta právě Azealiu, ale poté se začaly objevovat drby o tom, že si to Gaga rozmyslela a chce do songu někoho jiného. Azealia v rozhovoru přiznala, že pracovala s Lady Gaga, Beyoncé i s Kanye Westem.

"Ráda pracuji sama, neříkám, že nerada spolupráci s ostatními lidmi, ale jen nikdy nevím, co mám dělat. Nemůžu opravdu absorbovat ty vibrace, nebo můžu - víte - já lžu, protože jsem spolupracovala s Lady Gaga, Beyoncé a Kanye Westem."


Azealia Banks pouze potvrdila, že s Gaga a Beyoncé spolupracovala, ale nepotvrdila, zda to bylo na songu "Ratchet". Azealia však s Lady Gaga spolupracovala hned na 2 skladbách - "Ratchet" a "Red Flame".

Později Azealia na svém Twitteru skutečně vyvrátila drby o tom, že by měla spolupracovat s Gaga a Beyoncé na songu "Ratchet":

"Azealia Banks prakticky potvrzuje "Ratchet" jako spolupráci s Beyoncé & Lady Gaga"
Azealia: "Ne"


"Spolupracovala jsem s nimi odděleně."
"Člověk nikdy neví! Pro Tools (nástroj pro mix a editaci hudby, který používají někteří DJs/producenti) může umožnit cokoliv! :)"

Co se týká nedávno uniklého tracklistu zpěvačky Beyoncé k jejímu pátému studiovému albu, tak MTV kontaktovalo zástupce Beyoncé a ti tracklist nepotvrdili. Podle drbů měl tracklist uniknout ze strany producenta Stargate, který se měl na albu, které údajně má obsahovat song "Ratchet", podílet. Když se MTV zástupců na pravost tracklistu ptalo, tak zástupci odmítli potvrdit a dokonce i popřít, zda se jedná o fake nebo ne. Zpěvák Ne-Yo tisku později sdělil, že měl možnost slyšet několik skladeb z nového alba Beyoncé, protože sám na něm spolupracoval, a může říct, že nejméně dvě skladby jsou opravdu skutečné.

Web Idolator však prohlásil, že má velmi důvěryhodný zdroj, který potvrdil, že tracklist je naprostý fake. Jak vše nakonec bude se zřejmě dozvíme již brzy, protože Beyoncé má přichystané nové turné, "The Mrs Carter Show", které stratuje 15.dubna v Srbsku, takže do té doby nás určitě potěší nějakou novou hudbou.

VIDEO: RedOne talks about his work on ARTPOP

9. března 2013 v 9:12 | john |  news
Producent RedOne, který s Lady Gaga spolupracoval na hitech jako jsou "Poker Face", "Just Dance", "Bad Romance" nebo "Judas", se v rozhovoru pro Clever Music opět nechal slyšet, že se ještě s Lady Gaga nesešel ve studiu, aby mohli pracovat na nějakých skladbách pro její chystané album ARTPOP. RedOne přímo řekl, že stále si jen vyměňují textové zprávy se svými nápady. Není tedy jisté, zda se RedOne bude nakonec na albu ARTPOP vůbec podílet.

"Budu upřímný, s Gaga jsme si vyměnili textové zprávy, posílali jsme si nápady, ale nedostali jsme se do studia. Posílali jsme si své nápady...Uvidíme co se bude dít, nikdo neví, co bude. Bude to záležet na kvalitě. Pokud to bude úžasné, tak to uděláme, pokud ale nebude, tak to neuskutečníme."

To, že s Gaga spolupracuje pouze po textovkách, RedOne sdělil MTV už loni v listopadu. "Posílali jsme si nápady. Nemohli jsme se sejít ve studiu, ale vyměňovali jsme si nápady. Je to skutečně zaměřeno na psaní opravdu dobrých songů s atmosférou různých zvuků, různých druhů produkce. Nechci moc prozrazovat, protože nevím, co se stane. Abych k vám byl upřímný, tak nevím, co se s těmi skladbami stane. Můj záměr je vždy stejný: tvořit historii. Pokud opět nemáme pocit, že tohle je část historie, tak to neuděláme, ale ten proces si užíváme. Milujeme tvoření hudby, takže uvidíme, co se bude dít."

RedOne tehdy také potvrdil, že mělo opět jít o taneční songy a chtěl s ní udělat nějaký "crazy" song. "Nechci vám nic slibovat, ale opravdu tohle je vždycky záměr. Upřímně, všechno je to o dobrých skladbách. Vždy je to o dobrých skladbách. Číslo jedna je vytvořit taneční song, který je jako, 'Oh můj Bože!' "


Podle starších drbů se měla Gaga přesunout v březnu do nahrávacího studia aby přehrála všechny vokály ve svých nových skladbách a aby vše dokončila. Jak to ale je a bude ví jen sama Gaga.

IG Presents: Top 12 Gay Icons

8. března 2013 v 21:39 | john |  news
Brazilský web IG zveřejnil seznam Top 12 ikon dnešní gay komunity, ve kterém se objevila i Lady Gaga, Madonna, Cher či Elton John.

"Lady Gaga následuje stopy Madonny a Kylie, Gaga zvýšila svůj fanklub díky obraně práv homosexuálů. Kromě toho, že toto téma řeší ve svých skladbách, jako jsou "Poker Face" nebo "Born This Way", tak otázku řeší v rozhovorech: ´Požehnán buď Bůh a požehnaní buďte gayové.´"

Top 12: Lady Gaga, Madonna, Elton John, Ney Matogrosso, Kylie Minogue, Freddie Mercury, Cazuza, Pet Shop Boys, Cássia Eller, Scissor Sisters, Cher, Ana Carolina.

New Rumours about Beyoncé & Lady Gaga Collaboration

8. března 2013 v 20:10 | john |  news
Tento týden se objevila spousta drbů ohledně nového alba zpěvačky Beyoncé, na kterém se má nacházet i společný song s Lady Gaga, "Ratchet". Něco na tom asi skutečně bude, protože informaci o společném songu Beyoncé a Gaga potvrdilo skutečně hodně zdrojů - od MTV přes DigitalSpy a také někteří rádiový moderátoři a zpěvák Brandon Hilton.

Během týdne MTV zveřejnilo také fotku papíru, na kterém měl být údajně napsán tracklist nového alba. Kromě Gaga má na pátém studiovém albu Beyoncé hostovat i například Ne-Yo a tato informace byla skutečně později potvrzena, a to samotným zpěvákem. Ne-Yo se v rozhovoru pro DigitalSpy nechal slyšet:

"Viděl jsem, že tracklist Beyoncé leaknul a já tam mám nějaký podíl, což je dobrá zpráva. Jsem za to opravdu šťastný."

Na otázku, zda je uniklý tracklist skutečně pravý, Ne-Yo odpověděl: "Já nevím, myslím, že to se nedá říct do doby, než album výjde." O spolupráci s Beyoncé na jejím dalším albu zpěvák řekl: "Slyšel jsem některé písně z alba, takže jsem věděl, jakým směrem se mám ubírat. Poslední věc, kterou byste chtěli dělat by byla, napsat píseň, která by v porovnání se zbytkem alba neměla smysl, takže jsem věděl, na co se zaměřit. Nemůžu říct nic jiného, protože jsem dal slib mlčenlivosti! Ale jsem rád, že ještě žádný z nových songů jí neunikl. Doufejme, že je to znamení budoucnosti - že hudba výjde až tehdy, kdy má být skutečně vydána." Podle posledních informací Ne-Yo nakonec prozradil, že nejméně dvě písně z uniklého tracklistu Beyoncé jsou skutečně pravé.

MTV News údajně kontaktovalo zástupce Beyoncé, aby zjistili, zda je tracklist pravý, ale zástupci se k tomu nevyjádřili - buď tedy k tomu nejsou oprávněni, nebo je tracklist pravý a nebo jen raději nechávají drby tak, jak jsou.

Rapperka Azealia Banks, která je v poslední době hodně spojována s Lady Gaga, protože nahrály skladby "Ratchet" a "Red Flame", nedávno ve svém video-rozhovoru sama potvrdila, že spolupracovala s Lady Gaga, Beyoncé i Kanye Westem!

Web Idolator má prý v týmu informátora, který potvrdil, že tracklist je fake, ale zatím není skutečně nic úplně jisté. Tady je uniklý tracklist alba Beyoncé, který zahrnuje i duet s Lady Gaga:

01. Ratchet (feat. Lady Gaga & Azealia Banks)
02. Back 2 Business (feat. Jay-Z)
03. Roller Coaster (feat. Justin Timberlake)
04. Visions (feat. Sia)
05. Dance (I'm Soon Over) (feat. Rihanna)
06. More Than Sex (feat. Ne-Yo)
07. Better Than Ever Before (feat. Solange Knowles)
08. Runway
09. Sensations
10.12 Roses
11. It's All Over

Web Idolator však dnes oznámil toto: "Velmi důvěryhodný zdroj nám sdělil, že výše uvedný tracklist je naprosto falešný."
Kromě tracklistu bylo na uniklém papíru také informace, že prvním singlem z alba by měl být právě featuring Beyoncé s Lady Gaga, "Ratchet", a měl by vyjít už 12.března 2013. Uvidíme tedy, jak vše nakonec bude.

Beyonce is gonna release Ratchet ft. Lady Gaga & Azealia Banks as first single next tuesday?!

8. března 2013 v 8:51 | john |  news
Nezávislý americký zpěvák Brandon Hilton na svůj Twitter napsal zptávu, ve které stojí, že už příští úterý bychom se měli dočkat společného singlu Beyoncé a Lady Gaga, "Ratchet". Brandon také dodal, že v songu hostuje i Azealia Banks. Tuto informaci přineslo i několik dalších zdrojů a navíc jedna US rádiová moderátorka před časem napsala to samé. Brandon však píše, že ještě není nic 100%.


Jistá je zatím jen jedna věc. Skladba "Ratchet" skutečně existuje a původně ji nahrála Lady Gaga a rapperkou Azealií Banks. Podle fanoušků, kteří se dostali do zákulisí turné Lady Gaga, se však Gaga nakonec rozhodla, že si do songu přizve jinou zpěvačku.

"Machete Kills" Official Poster

8. března 2013 v 7:51 | john |  Photoshoot 2013
Byl zveřejněn oficiální plakát k filmu Machete Kills, který režíroval Robert Rodriguez a který do role chladnokrevné vražedkyně "La Chameleón" obsadil Lady Gaga. Film bude mít v USA premiéru 13.září 2013. Například ale takové Rusko bude mít premiéru filmu už 29.srpna 2013. Premiéra filmu Machete Kills v ČR (u nás přeloženo jako "Machete Zabíjí"), byla stanovena na 3.10.2013. Ve filmu si kromě Lady Gaga zahrál i třeba Danny Trejo, Mel Gibson, Antonio Banderas, Charlie Sheen, Sofia Vergara, Alexa Vega, Vanessa Hudgens, Cuba Gooding Jr., nebo Jessica Alba.

Steven Klein Talks About Project with Lady Gaga

7. března 2013 v 19:31 | john |  news
Vypadá to, že 12.května bychom se měli dočkat nějakého překvapení od Lady Gaga a hlavně o režiséra Stevena Kleina. Steven už několikrát na svém Twitteru uvedl, že bude pravděpodobně s Gaga spolupracovat. Nic určitého však nebylo bohužel potvrzeno. Steven prozradil jen tolik, že do tajného projektu je zapojeno více lidí - Steven uvádí, že je jich 40.

Zatím se ví jen tolik, že Klein byl v posledních měsících v kontaktu například s Rihannou, Cher, Naomi Campbell, Ditou Von Teese nebo právě s Lady Gaga. Steven na Twitteru prozradil, že chystá nějaký speciální projekt, do kterého je zapojeno velké množství osobností, ale nebude to prý nic komerčního, takže se to nemusí líbit všem. Steven mj. na Twitteru napsal:

"Právě dokončujeme První část tajného Projektu, která budepropuštěna jako první; Část 2 bude následovat...Tajný projekt zahrnuje mnoho lidí a spektra a není to komerční, propaguji pouze UMĚNÍ (ART)"

Na oficiálním webu slavného fotografa a režiséra se také objevil článek, ve kterém se mj. píše i o dárku, který Stevenovi nedávno poslala Gaga. Steven však nemohl nic prozradit - zřejmě se jednalo o něco spojené právě s chystaným albem Lady Gaga, ARTPOP. Ve zprávě se například píše:
"...Zdá se, že Gaga poslala uzavřený sešit s "něčím hodně velkým" vevnitř a Klein odpověděl, že pro ni mají vymyšleno něco "zakázaného a velkého." Nyní ještě přesně nevíme, zda bude Gaga kombinována s tou velkou prácí. Musíme jen čekat na vydání celé věci, které je připraveno na 12.května."

Takovým menším problémem asi je, že v projektu Stevena Kleina by měla být zahrnuta i Madonna a tedy prý i Lady Gaga. Některým zastáncům Madonny se to nelíbilo, a tak se na Twitteru vyjádřili tak, že by jim vadilo, kdyby v projektu, kde by byla Madonna, měla být i Gaga (myslím, že některžm fanouškům Gaga by zase vadila Madonna, takže asi tak). Steven se k tomu vyjádřil takto:

"Můžeme pokračovat v bitvě mezi tábory fanoušků a nebo můžeme každého člověka respektovat, protože každý má své vlastní preference."

Madonna už stačila na svých účtech na sociálních sítích odhalit několik fotografií z tajného projektu Stevena Kleina, ve kterém bude mít svoji roli. Konkrétně to byla fotografie a nápis "I Am Bright Light And Breezy"

Tento týden Steven napsal na Twitter vzkaz, ve kterém přeje Gaga rychlé uzdravení po její operaci kyčle.

"Lady Gaga je úžasná a přeju jí brzké uzdravení: This is the twitter of Light"

Lady Gaga ještě donedávna rozesílala mnohým významným lidem (producentům, šéfredaktorům..) speciální dorty, ke kterým byly různé vzkazy, které se zřejmě týkaly alba ARTPOP. Po zpěvaččiné operaci se však po LADY GAGA doslova slehla zem. Fanouškům se po Gaga moc stýská a už více než týden přemýšlí, kdy Gaga zase napíše a co budou její první slova. Přejeme tedy, ať se Gaga co nejrychleji uzdraví!

Steven Klein tweets about Lady Gaga!

7. března 2013 v 16:30 | john |  news
Režisér Steven Klein, který v minulosti režíroval klip Lady Gaga k hitu "Alejandro" a nebo propagační film k jejímu parfému FAME, na svém Twitteru popřál Lady Gaga, která je chvíli po operaci kyčelního kloubu, rychlé uzdravení. Říká se, že právě Steven Klein by měl být režisérem videoklipů z chystaného alba Lady Gaga, ARTPOP, které letos výjde.


MTV: Beyonce, Lady Gaga, Azealia Banks Collaborating on 'Ratchet

7. března 2013 v 15:44 | john |  news
Britská MTV zveřejnila na svých stránkách údajný tracklist nového alba zpěvačky Beyoncé, datum vydání jejího pátého alba je údajně stanoveno na 11.dubna. Fotografie s tracklistem ukazuje, že hned první skladba na albu by měl být song s názvem "Ratchet", u kterého je napsáno "feat. Lady Gaga a Azealia Banks." Song "Ratchet" měla původně nahrát Lady Gaga s Azealií Banks na připravované album ARTPOP, ale některé zdroje tvrdily, že Gaga se nakonec rozhodla, že skladbu nahraje s jinou zpěvačkou. Po této informaci přišla další zpráva, a to ta, že v songu bude hostovat i Rihanna, ale tato informace se nakonec nepotvrdila. Jisté však je, že Gaga i Beyoncé ukázaly na veřejnosti velmi podobné náušnice, na kterých byl nápis "Ratchet". Zda se songu "Ratchet" dočkáme, ať už na albu Gaga nebo Beyoncé, se zatím jistě neví.

imagebam.com

Následující papír ukazuje, že album Beyoncé by se mělo jmenovat "Mrs. Carter" a prvním singlem by měl být právě údajný společný song s Lady Gaga. Není tomu tak dávno, co jedna moderátorka z jednohu US rádia prozradila, že její rádio už má společný song Gaga a Beyoncé.

Lady Gaga at Beverly Hills Hotel with Taylor Kinney 2/9/2011 (PHOTOS)

6. března 2013 v 20:38 | john |  2011
Objevily se exkluzivní a zřejmě soukromé fotografie Lady Gaga, na kterých je zachycena se svým přítelem Taylorem Kinney v bazénu v Beverly Hills Hotel. Fotky byly pořízeny 2.září 2011.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Lady Gaga's management sues Lloyd's of London over cancelled Jakarta gig

6. března 2013 v 20:10 | john |  news
Dnes se na internetu objevila zpráva, že management Lady Gaga a promotéři jejího turné, Live Nation, žalují pojišťovnu Lloyd's of London kvůli zrušenému koncertu Lady Gaga z roku 2012. Jedná se samozřejmě o koncert, který měla Gaga odehrát 3.června v indonésské Jakartě v rámci turné The Born This Way Ball. Tento koncert byl však zrušen z důvodu ohrožení zpěvačky a celého jejího týmu muslimskými extrémisty, kteří masově protestovali proti konání koncertu, protože byli utvrzeni v názoru, že Lady Gaga vyznává satana. Tehdy bylo zpěvačce vyhrožováno, že na ni Islamic Defenders Front pošlou až 30 000 svých členů, aby v každém případě zabránili jejímu vystoupení a vůbec, aby vstoupila do jejich země.

Pojistitelé jsou obviněni z toho, že nedodrželi dvě pojistné smlouvy, které se týkaly terorismu. Smlouvy měli promotérskou společnost chránit od storno poplatků. Koncert Lady Gaga byl naplánován na 3.června v Jakartě a bylo prodáno více než 50 000 vstupenek, ale pár týdnů před koncertem začali náboženští zastánci proti "vulgární" zpěvačce protestovat. "Když zpívá, tak nosí pouze podprsenku a kalhotky a prohlásila, že je zosobněním ďáblova dítěte," prohlásil tehdy mluvčí Islamic Defenders Front. Indonéská policie však zpěvačce nemohla zaručit bezpečnost, a tak byl koncert nakonec zrušen, ale Lady Gaga bojovala do poslední chvíle a dokonce i přemýšlela o tom, že by vystoupila pouze ona sama, bez tanečníků, kapely a všechny své lidi by nechala doma.

Ačkoliv se koncert měl konat v Indonésii, tak žaloba byla podána v Kalifornii. Žalobu podaly tři základny - manažerská společnost Lady Gaga, Atom Factory, a partneři turné, Live Nation LG Tours a Mermaid Touring, kteří se nechali slyšet, že za zpěvačku zaplatili "značné pojistné" během jejích show po celém světě.

V souladu s pojistkou, Gaga byla před ztrátami chráněna, a to ať už by se stalo, že by se "jakékoliv pojištěné vystoupení nebo událost musela zrušit, opustit, přeložit, přerušit nebo přemístit, a to zcela nebo částečně...kvůli přímým výsledkům terorismu, sabotáží nebo dalších hrozeb." Ačkoliv mezi oběma stranama byla vytvořena nějaká smlouva, pojistka, tak i přesto Lloyd's of London odmítají zaplatit škody a tvrdí, že jejch domnělé podmíny ve smlouvě obsaženy nejsou. Žalobci se nechali slyšet, že jejich chování je ohavné a že Lloyd´s se je snaží poškodit. Management Gaga vyžaduje nejméně 75 000 dolarů na pokrytí ztrát a navíc náhradu za škody, ke kterým došlo při porušení smlouvy.

Tento problém se prý začal řešit až teď, protože je to prý důsledek toho, že Gaga nedávno musela zrušit zbytek svého turné a tím také vznikly další škody - na vstupenkách se prý muselo vrátit kolem 25 milionů dolarů, takže její tým se zřejmě rozhodl posbírat všechny nesplacené dluhy.

Joey Barton + Rita Ora tweets about Lady Gaga

6. března 2013 v 17:46 | john |  news
Anglický fotbalista Joey Barton se na svém Twitteru vyjádřil ohledně Justina Biebera, Katy Perry a Lady Gaga. Na svůj účet na Twitteru, na kterém má už přes 2 miliony followers, napsal, že absolutně nechápe, jak může mít Bieber nebo Perry tolik followers. Justin Bieber se nedávno stal "králem" Twitteru, když nasbíral přes 35 milionů followers a tím tak porazil Lady Gaga. Joey je velmi dobře známý pro své "online výbuchy" a hádky, takže následující slova jeho příznivce určitě nepřakvapila.

"35 milionů?!? Co to k***a má být? Vypadá jako malý oholený pták s náušnicemi. Pokud je cool, tak tohle je fakt podělaný svět! Raději si umyju hlavu v záchodě, než abych byl "Belieber"...Pokud je ti více než 14 a jsi muž, tak jsi kámo na šikmé ploše."

O Katy Perry a jejích 30 mil. followers zase řekl toto: "30 milionů. WTF! Co vlastně dnes dělá...? Těchto twitter top 50 followers mě pěkně naštvalo."

A co prohlásil o Lady Gaga? - "Trochu mě to vytočilo. Dokážu pochopit Lady Gaga, že má nějaký talent a získává oblibu u podívínů ... #littlemonsters"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zpěvačka Rita Ora zase na svém Instagramu zmínila Lady Gaga. Poslala fotku Lady Gaga z magazínu VOGUE a dodala:
"Zamilovala jsem si tuto fotku hned, jak jsem ji poprvé uviděla....jednoduché. http://instagram.com/p/WddmDyxs9H/"

Lady Gaga: Matthew Rolston Photoshoot 2009

6. března 2013 v 15:13 | john |  2009
Přidávám přes 40 outtake fotografií z photoshootu Lady Gaga, který v roce 2009 nafotil Matthew Rolston. Fotografie byly původně nafoceny pro hudební magazín Rolling Stone, ale časopis dal nakonec přednost fotografiím od David LaChapelle. Některé z následujících fotografií však byly později použity například do magazínu Twist, Star INC a nebo i do bulharského vydání Rolling Stone.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rolling Stone: The New Immortals

6. března 2013 v 12:20 | john |  news
Hudební magazín Rolling Stone zveřejnil seznam "nových nesmrtelných umělců", "The New Immortals", do kterého zařadil i Lady Gaga. Magazín o Gaga napsal:

"V roce 2006 si 20letá Stefani Angelina Germanotta, odpadlík z NY Univerzity, změnila jméno na Lady Gaga a zahájila spiknutí, aby ovládla svět. Trvalo to asi tři roky. V té době přinesla své Madonnou-inspirované taneční písně ze stísněného klubu Bitter End v centru Manhattanu do Madison Square Garden. Bylo snadné přehlédnout její první velký singl "Just Dance," jako popovou maličkost - ale další hity přicházely závratným tempem ("Poker Face," "Paparazzi," "Bad Romance," "Edge of Glory"), jeden působivější, než ten druhý. Gaga také chápe 24/7 kulturu médie lépe, než kterýkoliv její vrstevník: celý svět považuje za jeviště, všude, kudy chodí, se představuje v neuvěřitelně podivných kostýmech, od letiště po Grammy. Kázáním o toleranci a sebeúctě své armádě Little Monsters, stojí mezi Oprah Winfrey a Madonnou. Je to velmi silný vzorec, který z Lady Gaga udělal pravděpodobně největší hvězdu nového tisíciletí, s ohromujícím počtem 34,500,000 Twitter followers. Její jedinou výzvou a problémem nyní je najít nové způsoby, jak překvapit své publikum."

V seznamu The New Immortals se objevila i třeba Taylor Swift, Beyoncé, Rihanna, Kanye West nebo Green Day.

VIDEOS: Lady Gaga & Tony Bennett - The Lady Is A Tramp (Behind The Scenes)

6. března 2013 v 11:17 | john |  videos
Na internetu se objevily exkluzivní záběry z natáčení videoklipu Lady Gaga a Tonyho Benetta k jejich duetu "The Lady Is A Tramp".
Part 1/ Part 2/ VIDEO 3

PopCrush Presents: Top 10 Lady Gaga Music Videos

5. března 2013 v 22:37 | john |  news
Hudební web PopCrush zveřenil seznam Top 10 nejlepších videoklipů Lady Gaga. PopCrush v seznamu nazvaném "Top 10 Lady Gaga Music Videos" představuje takové videoklipy, jako je "Bad Romance", "Telephone", "Alejandro" nebo "Judas". Web také zdůrazňuje, že Lady Gaga zatím vydala jen 3 studiová alba a přesto se stala se jednou z mála umělkyní s nejlepšími hudebními videi v historii popu.

"Její krátké filmy jsou plné zarážejících vizuálů, podivných outfitů a složitých dějů, které odhalují stálou touhu vyzývat ji samou i její fanoušky. Videa Lady Gaga vždy ukazují Mother Monsters v módní podobě, ať už tvoří fantasy vesmír v "Bad Romance", působí problémy s Beyoncé v "Telephone" a nebo se potlouká okolo kukuřičného pole v Nebrasce v "You And I"."

10. Judas
"...klip způsobil rozruch, protože v některých kruzích údajně útočí na nábožeství. Gaga však MTV sdělila: "Jediná věc, kterou na tom videu shledávám kontroverzní je, že nosím Christian Lacroix a Chanel ve stejném záběru." "
"...V USA nikdy nevydaný singl 'Eh Eh (Nothing Else I Can Say)' vyprodukoval video, které Gaga prezentuje spíše ve stylu Katy Perry, pastel pop confection...Pochybujeme, že by Gaga v této době mohla takové video vydat."
"Ve videu svého druhého No.1 singlu Lady Gaga ukázala svůj "Poker Face". Klip neobsahuje žádné složité zápletky, jako pozdější práce Gaga. S tmavými brýlemi, které blikají slova "POP" a "CULTURE" vytváří další nezapomenutelný moment."
"V Alejandro z roku 2009 z alba The Fame Monster se Gaga snaží stlačit co nejvíce tlačítek, když kombinuje často kontroverzní témata sex a náboženství."
"Gaga obyvatele malé vesnice ve Springfieldu, Nebrasca, překvapila tím, že zde natáčela video pro svůj pop-rock-country song "You And I". Nebrasca je rodným městem inspirace pro skladbu, bývalého přítele Luca Carla."
" Marry The Night může být nejméně úspěšným singlem Lady Gaga, ale 14-minutové video je bezesporu jedním z jejích nejvíce ambiciózních videí. Klip se točí kolem scény, ve které se nahá Gaga nervově zhroutí poté, co byla odmítnuta jejím prvním labelem - což bylo inspirováno reálnou životní zkušeností. Během natáčení scéna pokračovala po dobu 30 minut, aby se do toho Gaga znovu vžila a obnovila bolestné pocity. Sekvenci Gaga nazvala "nejupřímnějším momentem videa a vůbec ze všech videí, které kdy udělala." "
"Pro první krátký film z důležitého alba "Born This Way" Gaga nehodlala vydat nějaké hloupé, suchopárné video. Ve videu k titulní skladbě z alba Gaga produkuje to, co nazývá "the manifesto of Mother Monster," futuristický příběh, ve kterém dává život nové rase, která v sobě neskrývá žádné předsudky."
"V době kdy její popularita začala skutečně explodovat po celém světě, vydala Gaga za pomoci režiséra Jonas Akerlund, provokativní klip "Paparazzi". Na začátku videa poletují titulky, které ohlašují "konec její kariéry". Později Gaga otráví svého milence a na 911 hlásí, že "právě zabila svého přítele." Když je zatčena, novinové titulky hlásí "Je zpět" a "Znovu ji milujeme." "
"Telephone navazuje tam, kde skončil klip Paparazzi, Gaga jde do vězení za zabití svého přítele. Vše ale rychle přejde do srurrealistického území, kdy Beyoncé zaplatí za Gaga kauci a dvě zpěvačky zabíjí hosty restaurace jedovatými lektvary a tančí obklopeny těly."
"Grammy i MTV Video Music Awards jmenovalo video "Bad Romance" nejlepším videoklipem roku a stále je to nejpůsobivější hudební video kariéry Lady Gaga."

Stars' Inspiring Body Image Quotes

5. března 2013 v 19:15 | john |  news
Stránka Huffingtonpost.com zveřejnila zajímavý článek s názvem "Citáty slavných o podobě těla, které nás inspirují k tomu, abychom se přestali nenávidět." Nikdo není dokonalý a většina z nás tráví spoustu času sebe-kritizováním. Také slavné osobnosti jsou na tom stejně, ale najde se pár takových, které to umí vzít s nadhledem a navíc inspirovat ostatní. Huffingtonpost vybral 20 citátů slavných žen, které jsou nejvíce inspirující. Hned první citát pochází od Lady Gaga. Další citáty pochází například od Tyry Banks, Christiny Aguilery, Demi Lovato nebo Oprah Winfrey.

"Když se ráno probudím, tak se cítím stejně jako každá jiná nejistá 24-letá dívka. Pak si řeknu, "Jsi Lady Gaga, vstaň a dělej dnes to, co chceš."

A jak je to u Vás? Inspirují Vás výroky Lady Gaga? Který je Váš nejoblíbenější? Podělte se se svými názory v komentářích.

The Born This Way Ball Tour - Fan-Made DVD (PREVIEWS)

5. března 2013 v 16:12 | john |  videos
Jeden fanoušek má k dispozici velmi kvalitní záznam koncertu Lady Gaga z jejího posledního turné, The Born This Way Ball, které nakonec obsahovalo 98 show. Fanoušek na internet uvolnil zatím jen pár ukázek ze záznamu, ale slibuje, že celý záznam uveřejní již brzy.

Lady Gaga buys $73k worth of fish to recover from surgery!

5. března 2013 v 15:13 | john |  news
Fanoušci Lady Gaga si už několik dní lámou hlavu nad tím, co asi Gaga, která po nedávné operaci odpočívá doma, celé dny dělá a jak se má. Americký bulvár má však jasno. Dnes internetem proběhla zpráva o tom, že Gaga prý utratila 73 tisíc dolarů za instalaci velké akvária, které si nechala umístit přímo do domu, aby jí prý ryby dělaly společnost, zatímco se zotavuje po operaci.

Lady Gaga má teď bezpochyby spoustu volného času, protože stále nemůže úplně dobře chodit, a tak doma odpočívá a podstupuje fyzikální terapii. Co se týká akvária, tak se jedná prý o speciální japonské akvárium, které zpěvačku vyšlo na více než 73 tisíc dolarů. Akvárium si nechala naistalovat přímo doma, aby jí sloužilo jako forma zábavy, zatímco se bude ještě několik týdnů zotavovat.

Během února si Lady Gaga na svém turné, The Born This Way Ball, přivodila úraz (trhlinu) kyčelního kloubu a musela zbytek turné zrušit a nastoupit okamžitě do nemocnice, protože po posledním koncertu již nemohla ani chodit. Před téměř 14 dny podstoupila operaci a podle oficiálních zpráv se vše povedlo tak, jak mělo a teď už zpěvačku čeká pouze období, kdy má přísně přikázáno odpočívat a docházet na rehabilitace.

A co že to Gaga plave v akvárku? Podle zpráv z jejího okolí Gaga utratila tisíce dolarů za 27 nádherných "koi" kaprů, o kterých se jí zdálo. Zdroj říká:

"Lady Gaga měla o těch rybách sen, a tak nechala svůj tým, aby jí sehnali koi kapry a masivní akvárium. Celé to stálo přes 73 tisíc dolarů, což je pro mnohé lidi hodně, ale pro ni jsou to jen drobné."

Lady Gaga se prý po jejích fanoušcích moc stýská a rozhodně se jim toto složité období chystá nějak vynahradit. Také ihned jak se po operaci probrala, tak fanouškům zanechala dopis, ve kterém jim děkovala za podporu a za všechnu lásku, kterou jí po celou dobu projevovali.

Lady Gaga Fans Petition GLAAD To Not Let Madonna Play Award Show

5. března 2013 v 14:55 | john |  news
Na první pohled to vypadá, že fanoušci Lady Gaga a Madonny jsou už opět proti sobě. Tentokrát za to může fakt, že zpěvačka Madonna má letos na cenách GLAAD Media Awards předávat sošku reportéru Andersonovi Cooperovi, který se loni veřejně přiznal k homosexualitě.

Podle Little Monsters, jak Gaga své fanoušky nazývá, by to měla být právě Lady Gaga, která by cenu měla předávat. Ceny se mají konat už 16.března v New Yorku. Fanoušci a zastánci Lady Gaga dokonce napsali dopis, ve kterém jasně dávají najevo svůj nesouhlas s tím, aby Madonna na takových cenách vůbec vystupovala. Tady je článek + dopis:
"Zastavte Madonnu pro předávání ceny GLAAD Award. Little Monsters moc rádi neslyší, že Madonna, žena, která je zodpovědná za zabíjení tolika homosexuálních mužů v důsledku propagování promiskuitního sexu v 80.letech, byla vybrána pro to, aby předala cenu Andersonovi Cooperovi. Tady je dopis, který jsme napsali GLAAD:

Drazí GLAAD: Pozornost všech Little Monsters přilákal fakt, že necháváte Madonnu, aby předala cenu Andersonovi Cooperovi. Nejen, že je to urážka všech pravých aktivistů, kteří bojují za práva gayů, jako je například Lady Gaga, ale také to uráží všechny homosexuální muže a ženy na této planetě.

Madonna je jedním z hlavních příčin šíření AIDS. V 80.letech povzbuzovala homosexuální muže, aby měli nechráněný sex. Kvůli ní sice rozhodně nemoc nezačala, ale ona a její nedostatek morálky ji pomáhal šířit.

Prosíme, přehodnoťte svůj výběr Madonny, coby předavatele ceny. Pokud to neuděláte, tak my, Little Monsters, se pomstíme způsobem, který se vám nebude líbit.

S pozdravem,
Lady Gaga's Little Monsters"

Tento dopis napsali lidé, kteří si sice říkají Little Monsters, fanoušci Lady Gaga, ale prý tomu tak skutečně není. Podle pořadatelů cen, kteří si zjišťovali nějaké bližší informace, jej odeslali lidé, kteří se jen snaží pošpinit jméno fanoušků Lady Gaga. Tady je originální web těchto lidí - LINK

Fanoušci Lady Gaga s výroky, které si na výše uvedeném webu můžete přečíst, rozhodně nesouhlasí a chování takových lidí považují za špatné. Co na to říkáte?