Březen 2013

Ed Majcina Talks about his work for Lady Gaga

22. března 2013 v 8:52 | john |  news
Bývalý bodyguard Lady Gaga, Ed Majcina, poskytl americkému kanálu CNBC exkluzivní rozhovor, ve kterém mluvil například o tom, jaké to je pracovat pro Lady Gaga a také prozradil, kolik si lze jeho prací vydělat. V současné době Ed prauje jako hlava společnosti "Praetorian Group", která poskytuje osobní chranu. Ed je navíc zakladatelem skupiny "Praetorian Group". Dříve byl vedoucím ochranky Lady Gaga, ale také dělal pro Lindsay Lohan, Roberta De Niro, Steve Forbes nebo Meg Ryan. Zajímavostí je, že Ed pracoval celých 8 let v armádě, kde americkým hodnostářům poskytoval vysoce rizikovou ochranu v Iráku, poté Ed přešel do zábavního průmyslu a začal dělat ochranku celebritám.

"Lidé, se kterými pracuji, jsou něco, jako malá komunita. Obvykle je to přes slovo, když si vás management najme, ale většinou je to přes známosti. Klienty jsou vystaveni výhružkám prostřednictvím sociálních médií a mailu. Jsou tu stalkeři, šílení fanoušci, kteří vykazují nevhodné chování..."

Obecné zvládání davu během veřejných vystoupení je nutností. Jako strážce, má být bodyguard připraven na skok mezi klienta a kulku. Profesionálové ve svém oboru působí i jako první pomoc, takže také potřebují odbornou lékařskou přípravu.

"Pak jde o to, jaký jste člověk. Jste klidný a rozvážný, když se věci nedaří? Není to jen dovednost, ale vůle. Musíte mít vůli položit svůj život, pokud ne, najděte si jinou práci."

Ed také dodává, že v jeho povolání je důležitý i vzhled a chování: "V dnešní době je to skoro jako nějaké menu. Máme klienty, kteří si žádají bílé Evropany, kteří mají více než 188 cm. Vzhled je vším, a to i u jejich zaměstanců - zejména u těch, kterými jsou neustále obklopeni."

Platy pro soukromé PA se pohybují mezi $60,000 do $150,000 a prý jsou i tací, kteří berou více než 500 000 dolarů za rok. Ed Majcina k tomu dodal, že za jednu noc si bodyguard může vydělat kolem $1,000. Jako příklad uvedl udílení cen Grammy. Pokud však dělá 24-hodinovou službu, tak si skutečně může přijít i na těch 500 000 dolarů ročně - obzvlášť, když jde o žádanou celebritu.

"Jste tak dobří, jako váš poslední výkon, a když uděláte chybu, tak je to hned na světové scéně. Takže pokud jdu po ulici s Gaga a někdo jí ublíží, tak je moje kariéra u konce."

A důkazem toho, že to měl Ed v dobách, kdy pracoval pro Lady Gaga, skutečně těžké, je i tato zpráva - LINK

Zedd says Lady Gaga's new sound is "sensational"

21. března 2013 v 19:41 | john |  news
Objevily se další detaily ohledně chystaného alba Lady Gaga, ARTPOP. Tentokrát o novém hudebním materiálu Lady Gaga promluvil člen nahrávací společnosti Interscope Records, Jeff, a DJ a producent Zedd. Jeff na svém Twitteru napsal:

Fan: Nějaký pokrok u Gaga?
Jeff: "pokrok s písněmi...někde mezi demo nahrávkami a vybroušenými verzemi, většina takových, které už byly nahrány."

Fan: Jedna poslední věc, je podle tvého názoru nová hudba Gaga dobrá?
Jeff: yup

Lady Gaga měla na březen v plánu přehrát všechny vokály na všech skladbách, které na ARTPOP nahrála, a to se svým hlasovým poradcem Donem Lawrencem. Gaga totiž vše nahrála v provizorních studiích v tourbuse nebo po hotelech, a tak chtěla vše spravit ve skutečném nahrávacím studiu. Tento týden se producent Vincent Herbert nechal slyšet, že Gaga se po operaci daří skvěle a že dokončuje práce na albu. Vince také zdůraznil, že Gaga se již brzy vrátí zpět, a to v plné síle, zdravá a lepší, než kdy předtím! Máme se na co těšit.

DJ a producent ZEDD zase v jednom rozhovoru o nové hudbě Lady Gaga řekl, že to bude vzrušující:

- Jak bude Gaga znít v roce 2013?
Zedd: "Doufám, že senzačně. Bude to znít jako mix Gaga a mě, alespoň písně, na kterých jsem pracoval."

Spectacle: The Music Video is Coming to New York City

21. března 2013 v 16:24 | john |  news
Do Newyorského muzea Museum of the Moving Image se blíží speciální exhibice s názvem "Spectacle: The Music Video", v rámci níž bude návštěvníkům představeno více než 300 hudebních videoklipů různých umělců. Mezi vybranými umělci samozřejmě nemůže chybět ani Lady Gaga. Bylo prozrazeno, že Lady Gaga bude reprezentovat její video k hitu "Bad Romance". Exhibice se bude konat 3.dubna a má se jednat o "nejkomplexnější muzejní expozici, která kdy byla na téma hudební videa pořádána." Dalšími videoklipy, které budou prezentovány, jsou například A-Ha's "Take on Me", Blur's "Coffee & TV" nebo "Tonight Tonight" od Smashing Pumpkins. Výstava potvrá až do 16.června 2013.

Madeon praises "amazing" ARTPOP studio sessions!

20. března 2013 v 20:45 | john |  news
Producent Madeon poskytl exkluzivní rozhovor pro Digital Spy, ve kterém si mimo jiné velmi chválil spolupráci s Lady Gaga na jejím albu ARTPOP.

"Gaga je úžasná. Ona je opravdu velmi zajímavý a milý člověk. Z osobního hlediska má můj velký obdiv, protože je na takové úrovni absolutní slávy, má auru superhvězdy, ale přesto zůstává poutavou a milou osobou. Po profesionální stránce myslím, že je úžasná. Příjde z koncertu, kde tři hodiny zpívala a dávala do toho všechno, ale přesto jde rovnou do studia a nahrává. Stále do toho dává všechno, přesto že jde jen o demo! Ona je velmi impozantní. Naučil jsem se opravdu hodně, protože v reálném životě opravdu tak často nespolupracuji se zpěváky. při mých předchozích spoluprácích jsem se nikdy s těmi lidmi nesetkal, když jsme na skladbě pracovali. Bylo to pro mě opravdu zajímavé cítit tu atmosféru při společné práci, sedět u piana a ihned spolupracovat na nápadech. Myslím, že je skvělé, že taková moje první opravdová zkušenost byla právě s Lady Gaga!"

Lady Gaga 'Doing Unbelievable' After Hip Surgery & She´s Finishing ARTPOP!

20. března 2013 v 19:32 | john |  news
Deník WashingtonPost dnes zveřejnil velmi dobrou zprávu. Producent Lady Gaga, Vincent Herbert, exkluzivně prozradil, že zotavování Lady Gaga se vyvíjí velmi dobře a že Gaga pracuje na svém novém albu, ARTPOP. Vincent tvrdí, že Gaga se měsíc po operaci kyčle, kvůli které musela zrušit své turné po USA, vede přímo "neuvěřitelně". Vince deníku přímo řekl: "Gaga se vede úžasně, přímo skvěle."

Herbert dále tvrdí, že Gaga finišuje práce na svém albu ARTPOP a "je připravena vrátit se zpět ke své práci." Její album navíc popisuje jako "opravdu velmi osvěžující" a navíc dodává, že Gaga opět pokračuje v "posouvání hranic."

"Nemůžu se dočkat, až svět uslyší její novou hudbu a uvidí ji vrátit se zdravou, silnou a lepší než kdy předtím."

Kristen Stewart, Katy Perry and Lady Gaga Battling for Freddie Mercury Movie Role?

20. března 2013 v 19:15 | john |  news
Lady Gaga si letos odbude svůj herecký debut ve filmu Roberta Rodrigueze, "Machete Kills", který bude mít premiéru v říjnu. Podle zahraničních médií si však Gaga má možnost zahrát v dalším filmu. Jedná se o roli v životopisném filmu o hudební legendě a frontmana legendárních Queen, Freddie Mercuryho. Zdroj magazínu Star prozradil, že se od konce roku jedná o tom, kdo si zahraje roli Mary Austin, Freddieho nejlepší přítelkyně. Ve hře jsou Lady Gaga, Katy Perry a Kristen Stewart a největším problémem údajně je, že se mezi nimi strhla bitva, protože všechny tři mají o roli obrovský zájem. Zdroj se nechal slyšet:

"Lady Gaga, Katy Perry a Kristen Stewart jsou na úzkém seznamu na roli Mary Austin, která ve Freddieho životě hrála obrovskou roli. Všechny tu roli zoufale chtějí a začíná to být nehezké."

Roli Freddieho údajně získal herec Sascha Baron Cohen (Borat, Diktátor) a právě ten bude mít prý poslední slovo v tom, která žena si roli Mary Austin zahraje. Podle zdroje se Saschovi vůbec nelíbí, že slečny o roli tak bojují.

Skutečný problém je však úplně jinde. Zpráva o údajném boji Katy, Gaga a Kristen je podle všeho nepravdivý, protože mnoho zdrojů potvrdilo, že se jedná jen o další drb. Žádná ze třech jmenovaných prý v seznamu možných hereček není a navíc se v souvislosti s projektem ani o nich nemluví. "Úzký výběr" možných hereček je prý jen spekulací magazínu Star a pravdivost jejich informací nebyla potvrzena.

Dalším filmem, kde by si údajně Lady Gaga měla zahrát je údajně remake filmu "Gypsy", který připravuje slavná Barbra Streisand. Gaga by si prý měla zahrát roli "Louise" a do filmu by ji chtěla obsadit sama Barbra. Zatím se však také neví, zda je tato informace pravdivá.

PopCrush Presents: Top 10 Las Vegas Songs

20. března 2013 v 17:37 | john |  news
Oblíbený web PopCrush zveřejnil na svých stránkách seznam Top 10 skladeb, které nejlépe vystihují město Las Vegas. Seznamu nazvaném "Top 10 Las Vegas Songs" vévodí hit Lady Gaga z roku 2009, "Poker Face". V seznamu se dále objevily skladby jako "Waking Up In Vegas" od Katy Perry, "Gambler" od Madonny nebo "Vegas" od Sara Bareilles.

1. Poker Face - Lady Gaga
"Opravdu si myslíte, že bychom největší breakout Lady Gaga nechali mimo seznam? Dvojsmysly jsou všude, jsou nekonečné a fungují: "I wanna hold em' like they do in Texas please / Fold em' let em' hit me raise it baby stay with me (I love it) / Luck and intuition play the cards with spades to start / And after he's been hooked I'll play the one that's on his heart." And, of course, "I wanna roll with him a hard pair we will be / A little gambling is fun when you're with me (I love it)." Gaga to nemusí říkat, ale má jednu sakra dobrou Sin City hymnu."
2. Waking Up In Vegas - Katy Perry
3. Money Don't Matter 2 Night - Prince
4. Leaving Las Vegas - Sheryl Crow
5. Vegas - Rediscover
6. Gambler - Madonna
7. Vegas Girl - Conor Maynard
8. Vegas - Sara Bareilles
9. I Should Be So Lucky - Kylie Minogue
10. Two Of Hearts - Stacey Q

The Born This Way Ball Tour - Fan-Made DVD (PREVIEW #1)

20. března 2013 v 15:05 | john |  videos
Před časem jsem Vás informoval o tom, že jeden fanoušek (Lady Gaga A Go Go) pracuje na fan-made záznamu turné Lady Gaga, The Born This Way Ball. Tento týden tvůrce zveřejnil první celý výstup, jedná se o vystoupení se songem "Alejandro". Celého záznamu bychom se měli dočkat nejspíše v létě. Fanoušek má k dispozici ty nejlepší a nejkvalitnější záběry od fanoušků, kteří si koncerty natáčeli. Oficiální DVD z turné BTW Ball mělo být skutečně vydáno, ale jelikož se záznam měl natáčet koncem února, tedy v době, kdy Gaga nakonec byla nucena turné kvůli úrazu zrušit, se tak nestalo.

March Music Madness: Vote Lady Gaga!

20. března 2013 v 14:36 | john |  news
Populární web Celebuzz vyhlásil anketu o celebritu měsíce března, "March Music Madness". Přesto, že Lady Gaga doposud nic nového nevydala, tak je i ona zastoupena ve výběru a momentálně je v duelu s Katy Perry. Vítězka duelu bude pak ve finále s Britney Spears, která v minulém kole získala více hlasů než Beyoncé. Podpořte Lady Gaga pomocí následujícího odkazu - hlasovat můžete do 25.března.


5 Reasons Why “Bad Romance” Is Lady Gaga’s “Thriller”

19. března 2013 v 20:02 | john |  news
Web WhatCulture! zveřejnil na svých stránkách analýzu, ve které přirovnává hit Lady Gaga, "Bad Romance", k legendárnímu hitu Michaela Jacksona, "Thriller". Singl "Bad Romance" se ihned po vydání stal absolutním hitem a také videoklip si vysloužil několik ocenění a dodnes je to nejsledovanější video Lady Gaga na Youtube. Web WhatCulture! zveřejnil 5 důvodů, proč si myslí, že "Bad Romance" je novým "Thriller". Celý článek si můžete v originále přečíst ZDE

"Netvrdíme, že Lady Gaga je "novým Michaelem", ale bylo by hloupé popírat, že její obraz je nesmazatelný, stejně jako její hudba, zejména jej umělecké mini-filmové videoklipy. Budeme i za 30 let diskutovat o kariéře Lady Gaga? Domníváme se, že ano..."

5 důvodů, proč je Bad Romance jako Thriller:
5) Zvuk - "..není žádným tajemstvím, že song popové hvězdy nemusí být žádný "Grammy materiál", ale mělo by mít něco, v tomto případě video, co bude nezapomenutelné. Mělo by to prostě být chytlavé (Call Me Maybe), závané (500 Miles) nebo prostě strašné (Friday od Rebeccy Black)...upřímně řečeno, existuje jen velmi málo skvělým songů, které mají také skvělé video...."
4) Obraznost Videa - "..zatímco Thriller je video založeno na fantasy, tak Bad Romance je více obrazné, ale stále mezi nimi existuje několik podobných bodů. Ve skutečnosti, jedna z nejpopulárnějších a nejkontroverznějších linek z BR, "I want your psycho, your vertigo stick, want you in my rear window, baby, you're sick!", je spíše než hororovým soundem, sexuální narážkou...jen málo umělců v posledních letech zvládlo vyprávěcí statečnost tak, jako Gaga. V mnoha ohledech, práce Gaga slouží jako znovuzavedení umění, které přinesli Jackson, Madonna, Bowie, ale které se v poslední době ztratilo v mlze..."

3) Charakteristický song z charakteristického alba - "Pokud bych měl vybrat jediný výrazný moment kariéry Michaela a Gaga, tak by to byly tyto dva songy a videa. Nejen, že jsou tyto dva tracky kultovní, ale také zažily velký komerční úspěch. V roce 1999 byl "Thriller" zvolen #1 v 100 Greatest Music Videos of All Time. "Bad Romance" byl v roce 2010 nominován na 10 cen MTV VMAs a vyhrál sedm z nich, včetně Video roku a Nejlepší taneční video. Oba singly také získaly Grammy...."

2) Vztah s médii a společností - "...Bad Romance se nemůže sice rovnat úspěchům Thriller, ale vztah s internetem je bezesporu celosvětový. Stal se jedním z Top 10 Ten Most Watched Youtube Videos a nasbíral přes půl miliardy zhlédnutí. A to není na umělce, který byl známý pouze jeden rok, vůbec špatné..."
1) Video Generace? - "...Zaprvé, oba byli v době vydání mladí, pop zpěváci, kteří dosáhli obrovských úspěchů už v rané fázi jejich kariéry. Oba byli navíc "jiní" ve své době: Michael byl Afro-Američan a Lady Gaga subverzivní, non-normativní objekt pozorování. Oba navíc zahájili sociální komentář, který se týká sociálně-kulturních problémů. Michael pomohl rozbít rasistický prvek, který se v hudebním průmyslu držel v 1970s a 80s a Gaga má, v dnešním světě, ve svých rukou mnohem větší výzvu, který byl daný sociálním průběhem posledních tří desetiletí. Podtext "Bad Romance", a většina jejích písní, pouzauje směrem k post-feministickému výhledu s podrýváním "mužského pohledu," který bohužel ve filmovém a hudebním průmyslu stále přetrvává. Hodně práce Gaga předvádí odhodlání v pokračování zvyšování povědomí o rovnosti můžů a žen a také diskriminaci LGBT komunity. Vzhledem k tomu, že jsou to v současné době žhavá témata, tak myslím, že bezpečně můžeme předpokládat, že i za třicet let bude Lady Gaga získávat uznání za její socio-politické postoje a také v pop music a v Internet-centric hudebním průmyslu."

News about Lady Gaga + Wedding Rumours

19. března 2013 v 18:53 | john |  news
Manažer Lady Gaga, Vincent Herbert, pro The New York Daily News exkluzivně prozradil, že Gaga se už brzy vrátí, a to v plné síle!

Lady Gaga před pár týdny podstoupila operaci kyčelního kloubu, což ji přinutilo zrušit asi 20 zbývajících koncertů z jejího světového turné, The Born This Way Ball. Po operaci bylo Gaga řečeno, že se musí ještě 3 měsíce zotavovat a odpočívat. O víkendu však Gaga fanouškům v Chicagu sdělila, že odpočívat bude už jen asi 2 měsíce. Gaga však moc dobře ví, jak nejlépe odpočívat a hlavně jak se stylově pohybovat na veřejnosti. Na žádost její a jejího týmu jí bylo vytvořeno speciální kolečkové křeslo, které je pokryto 24-karátovým zlatem.

Vincent Herbert se v nedávném rozhovoru nechal slyšet, že zpěvačka na svém stylu vystupování a tanečních kreací nic měnit nebude, až se opět vrátí. Vše bude opět tak, jako dřív a prý by Gaga neměla mít žádné následky. Vincent zdůraznil, že "Mother Monster" bude už brzy zpět v plné síle a opět prý bude na pódiu dělat své sexy pohyby, jako tomu bylo předtím. Vince řekl: "Přesně tak..budou tam (pohyby)." Herbert navíc řekl, že zranění Lady Gaga a vše, co se stalo, bylo výsledkem její tvrdé práce. "Gaga pracuje opravdu tvrdě, a tak se ty věci ději."

Kdy přesně se návrat Lady Gaga uskuteční se úplně přesně neví. Lékaři prý přísně po Lady Gaga požadovali, aby po operaci hodně odpočívala. Gaga teď prý čeká právě na schválení lékařů, aby mohla opět vystupovat a pohybovat tak, jako dřív. Vyhlídky pro nedočkavé fanoušky jsou prý ale velmi dobré a jak sám Vincent Herbert prozradil, tak návrat Lady Gaga se již blíží.

Kromě zpráv o hudebním návratu Lady Gaga se často médii šíří zpráva o údajné připravované svatbě Lady Gaga s hercem Taylorem Kinney. Podle drbů by se Gaga měla vdávat už letos v létě. Nejprve se tato fáma objevila ve spojení s tím, že to potvrdila kamarádka Lady Gaga, Lady Starlight. Starlight však vše uvedla na pravou míru a na Twitteru oznámila, že to byl výmysl. Deník The Sun však přišel se zprávou, že svatba se opravdu chystá a že Gaga už s přípravami na svatbu začala. Zdroj deníku prý sdělil:

"Lady Gaga utrácí miliony za její svatbu s Taylorem Kinney a Donatella Versace navrhuje typicky extravagantní šaty, které bude mít Gaga na sobě a budou stát tisíce."

Pro nikoho prý nebude překvapením, že Gaga nechce typicky bílé šaty, ale opět si vymyslela něco extra. Zdroj dodává: "Gaga si myslí, že bílá je laciná, a tak chce černé a zlaté hedvábí s různými bláznivými kousky."

Lady Gaga & Taylor Kinney Spotted in Chicago 16/3/2013 (VIDEO)

19. března 2013 v 15:21 | john |  videos
Lady Gaga byla 16.března zachycena v Chicagu, kde se setkala se svými fanoušky. Gaga byla na vozíku, který vezl její přítel Taylor Kinney. O víkendu se objevil pár nekvalitních fotek, dnes bylo zveřejněno video, které pořídil jeden fanoušek.

E! Online: Young Hollywood Gives Back!

18. března 2013 v 21:44 | john |  news
Web E! Online zveřejnil na svých stránkách seznam mladých umělců, kteří se nejvíce věnují různých charitativním projektům a nebo alespoň darují nějaké peníze a snaží se pomoci potřebným. V seznamu nazvaném "Celeb Do-Gooders: Young Hollywood Gives Back!" se objevila i Lady Gaga. Kromě Gaga je v článku zmíněna i třeba Selena Gomez, Rihanna, Demi Lovato nebo Miley Cyrus.

"Popová hvězda volá jednoho šťastného fanouška z hlediště jejího koncertu ve Staples Center v L.A. v rámci partnerství s Virgin Mobile. Virgin Mobile daruje $5,000 na místní bezdomovce pokaždé, když Gaga překvapí hovorem nějakého fanouška na každé zastávce jejího světového turné ´Born This Way Ball´."


Top 25 Most Popular Celebrities on Chinese Social Media: #4 Lady Gaga

18. března 2013 v 19:04 | john |  news
Synthesio, společnost, která zkoumá a monitoruje sociální sítě a nebo popularitu umělců různých sociálních sítí, zveřejnil seznam Top 25 světově nejvlivnějších osobností, "The World's Most Powerful Celebrities". V žebříčku se objevily ty největší mezinárodní hvězdy, které jsou podle webu Synthesio nejpopulárnějšími na sociálních sítích v celé Číně. Synthesio vycházeli z žebříčku prestižního magazínu Forbes, 50 nejvlivnějších celebrit. Každý ví, že Justin Bieber vládne Twitteru a nebo, že se Rihanně daří na Facebooku, ale v Číně mají i vlastní sociální sítě (např. Sina Weibo (čínský Twitter) a Renren - čínský Facebook), které používá přes 1,4 miliardy uživatelů.

Celému žebříčku Top 25 nejvlivnějších osobností na čínských sociálních sítích vévodí basketbalový hráč, LeBron James, za ním je Rihanna a Justin Bieber. Lady Gaga se v tomto seznamu objevila na slušném 4.místě. Celý seznam najdete v celém článku.

NEWS about LADY GAGA

18. března 2013 v 15:44 | john |  news
Lady Gaga se o víkendu setkala s několika fanoušky v Chicagu. Gaga na sobě měla kožich a byla na vozíku, který vezl její přítel Taylor Kinney. Gaga se s fanoušky bavila o svém zotavování se z nedávné operace kyčle, ale také o svém připravovaném albu ARTPOP. Podle zdrojů se Gaga nechala slyšet, že se z operace bude zotavovat ještě tak dva měsíce. Stále však pracuje na svém albu a v současné chvíli je v tracklistu alba zahrnuto 14 skladeb, které byly zcela dokončeny. Zda se ještě chystá něco přidat a nebo jestli ještě pracuje na dalších skladbách však už neprozradila. Fanoušky také zajímalo to, proč je Gaga v poslední době tak málo aktivní na svém Twitteru. Zpěvačka se nechala slyšet, že na Twitter teď nepíše, protože komunikace s jejími fanoušky je pro ni stále jaksi emoční, vše plyne z nedávno zrušeného turné BTW Ball, což Lady Gaga neskutečně moc mrzí.

Lady Gaga sice stále nic nevydala a ani se nikde neobjevila, ale vše se již blíží. V průběhu května by se Gaga měla objevit ve speciálním projektu režiséra Stevena Kleina, něčeho nového bychom se podle drbů měli dočkat v červnu nebo červenci (zřejmě nový singl) a ještě v létě nebo koncem léta se snad už konečně dočkáme vydání alba ARTPOP. Pak v říjnu čeká Lady Gaga premiéra jejího hereckého debutu, která bude ve filmu "Machete Kills", který si svoji českou premiéru odbude 3.října 2013. Na velký návrat Lady Gaga se netěší jen její fanoušci, ale i rádia, magazíny, ale také různé ceny, zejména MTV VMAs.

Lady Gaga: Nick Knight (Vanity Fair) Photoshoot 2010 (UHQ Outtake)

17. března 2013 v 18:10 | john |  2010
Outtake fotografie z photoshootu Lady Gaga od Nick Knight v UHQ kvalitě!
imagebam.com

The Born This Way Ball Tour - Fan-Made DVD (PREVIEW)

17. března 2013 v 15:56 | john |  The Born This Way Ball
Jeden fanoušek připravuje fan-made záznam turné Lady Gaga, The Born This Way Ball, který bude složen ze záznamů několika koncertů, které se odehrály na různých místech. Na net už stihnul vypustit několik ukázek, tou poslední je záznam skladby "Scheisse" z koncertu v pařížského Stade De France. Celý záznam koncertu Lady Gaga fanoušek hodlá vypustit letos v létě. Kvalita jeho materiálů je skutečně velmi dobrá:

PopDust: Lady Gaga became the biggest pop star on the planet in 2009

17. března 2013 v 11:10 | john |  news
Hudební web PopDust zveřejnil na svých stránkách velmi zajímavý článek, který nazval "15 důvodů, proč rok 2009 byl rokem, kdy se v pop music vše změnilo." Hned prvním důvodem je dle webu Lady Gaga, která ten rok byla naprosto nedostižná - měla už několik #1 hitů, sbírala jednu cenu za druhou a koncem roku vydala své výborné, kultovní album "The Fame Monster." PopDust o Lady Gaga napsali:

"1. Lady Gaga se stala největší popovou hvězdou planety - Nepochybně největším popovým vývojem roku 2009 bylo objevení Lady Gaga, která debutovala v roce 2008 se svým #1 singlem "Just Dance," ale hlavně až po druhém hitu "Poker Face" jsme opravdu viděli s čím máme tu čest - nepopiratelný, mimozemsky-znějící club stomper (s mimozemsky-vypadajícím hudebním videem) o bisexualitě, který jasně uvedl, že Lady Gaga nebyla nějaká art-school popová diletantka, ale něco, co se blížilo druhému příchodu Madonny.

Oko-otevírající (přinejmenším) vystoupení se třetím singlem "Paparazzi" na VMAs - show, která by mohla hrát hlavní roli v počtu věcí, které jsou v tomto článku - z ní udělal super-podivnou osobnost se super-divnými popovými songy a vydání "Bad Romance" v závěru roku jí zajistil titul nejdůležitějšího music video umělce její éry. Lady Gaga označila návrat ke klasickému modelu pop star - kdy každý singl, každý vzhled a každé video se stalo neignorovatelnou událostí - která u většiny hitmakerů z '00s dost chybí a také ukázala, jak může být dance-pop stejně důležitý jako hip-hop a R&B jako základní sound pro '00s (později '10s) megastar."

PopDust dále psal i o Black Eyed Peas, Davidu Guetta, Chris Brownovi nebo Rihanně.

Lady Gaga & Taylor Kinney Spotted in Chicago 16/3/2013 (PHOTOS)

17. března 2013 v 9:14 | john |  Candids
Lady Gaga byla včera večer spatřena se svým přítelem Taylorem Kinney v Chicagu. Gaga měla tmavé vlasy a Taylor ji vezl na jejím zlatém vozíku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gaga se během večera opět setkala s fanoušky a například jim řekla, že teď netweetuje, protože je to pro ni příliš emocionální, když má mluvit se svými fanoušky. Během setkání měla Gaga, jako obvykle, své 3-4-palcové podpatky, ale stále byla na vozíku. Tentokrát to byl vozík od Louis Vuitton a vezl ho její přítel Taylor. Gaga měla na sobě kožich.

Gaga však také mluvila o tom, že její zotavování potrvá asi 3 měsíce - takže ještě dva měsíce budeme muset vydržet.

Lady Gaga: NEW Tweet (17/3/2013)

17. března 2013 v 9:09 | john |  news
Lady Gaga poslala na svůj Twitter odkaz na nejnovější klip Davida Bowieho, který je jejím velkým vzorem.
"m.vevo.com/watch/david-bowie/the-stars-are-out-tonight/USRV31300002# …"